העדכון האחרון:

04:00 – למה אנדל לא מצליח לישון?

אנדל שמתקשה להירדם, מצטרף למעיין ואביחי שמדברים בחצר, ומשתף אותם בתחושות שלו לגבי זה שהוא מסתיר סוד מחיים: "לא נעים לי ממנו בא לי לספר לו". הוא ממשיך, ומסביר שהוא חושש שחמימו יקבל "בקטע רע" את זה שלא סיפרו לו שמשי בבית. מעיין מנסה להרגיע אותו, וטוענת שחיים יקבל את זה ברוח טובה: "נראה לך שהוא יכול לקחת משהו בקטע רע איתנו?". בתגובה, אנדל אומר שהפעם זה עלול להיות שונה: "עם משי זה לא צחוק", ומוסיף בייאוש: "זה מתסבך אותי ולא נותן לי לישון". אביחי מתערב, ומסכם את הדיון בניסיונות הרגעה משלו: "הוא ייהנה מכל רגע ויבין שזו הייתה המשימה".​

03:00 – אנדל לחיים: "אין לך מה להתבייש במה שאתה עושה,  אתה בן אדם מקסים"

בדלפק הקבלה, אביחי ומעיין ממשיכים בשיחה האישית. הם מדברים על ההתנהלות שלהם בבית, ואביחי מסביר את השינוי בהתנהגות שלו בהשוואה לשבועות הראשונים: "הבאתי את האישיות שלי במלוא העוצמה, וקלטתי שהסביבה לא בנויה אליה עדיין". הם מסכימים שכניסתם המחודשת של הדיירים שהודחו גרמה לפיצוץ בבית, ואביחי בטוח שהוא יודע מה הסיבה לכך: "הם ראו שקלטתי את כל התמונה הרבה לפניהם".

בינתיים בחדר השינה, אנדל משתף את חיים בהתרגשות שלו מההופעה המוזיקלית שקיבלו בערב: "עידן רייכל עשה לי את היום". חיים בטוח שהוא עשה פאדיחות במפגש עם עידן, אבל אנדל מיד מבטל אותו: "אתה לא עושה פאדיחות כי זה אתה". הוא לא מסתפק בזה, ודואג להבהיר לחיים: "אין לך מה להתבייש במה שאתה עושה, זה מה שעושה אותך בן אדם מקסים".​

02:00 – מעיין לאביחי: "ישר ראיתי בך מישהו שאני יכולה לסמוך עליו"

שני, מעיין ואביחי מאיישים את עמדת הקבלה, ומעיין צופה את המשך המשימה: "מחר יהיו יותר דברים שקשורים לבחוץ".  לאחר מכן, הם מדברים על הניסיונות שלהם להימנע מקנסות במשך השבוע, ושני מודה שכניסת הדיירים שהודחו, גרמה לה ולעדן להרבה קנסות בשבוע שעבר: "כל היום טחנו דברים שתהילה אמרה לנו".

לאחר מכן, מעיין מתלוננת על כאבים שנגרמו לה מההליכה על העקבים, ואביחי מפנק אותה במסאז'. היא נהנית ומציעה לו גם, אבל אביחי מסרב: "אני אוהב להעניק, פחות לקבל". מעיין מנצלת את הקרבה כדי לנתח את היחסים ביניהם: "בזכותך כל הדבר הזה קרה, אתה גרמת לי לשים לב אליך בבית". היא ממשיכה, ומשתפת מה לדעתה גרם להם להתחבר: "יש לי נטייה לסמוך יותר על גבר מאשר על אישה, אז גם ישר ראיתי בך מישהו שאני יכולה לסמוך עליו". היא לא שוכחת גם להחמיא לאביחי, ולהגיד שלדעתה הוא גבר במלוא מובן המילה, והוא אומר בביטחון: "בבית כזה, שמבטל את הנכות שלי, אין בחורה שאני לא יכול לכבוש".​

01:00 – עידן רייכל נכנס לבית

האח הגדול קורא לדיירים להתכנס סביב השולחנות שבחדר הסגלגל לקראת הכניסה של עידן רייכל אל הבית. אורחת הכבוד "סיה", היא האחרונה לתפוס את מקומה, וכשהיא מתיישבת המוזיקה מתחילה, ועידן נכנס לקול מחיאות הכפיים של הדיירים הנרגשים. הוא מברך את כולם לשלום, ומיד מתיישב ליד הפסנתר. לאחר שיחה קצרה עם הדיירים, עידן מתחיל בהופעה ומנגן להם את שלל שיריו המפורסמים. נראה שההופעה מצליחה לרגש את הדיירים, ואפשר להרגיש את האווירה המיוחדת בבית האח הגדול. בין השירים, עידן מתעניין אם לדיירים יש בני זוג, וחיים מספר לו שהוא וחברה שלו כבר שנה ביחד: "יש פז"ם". כשעידן מתחיל לשיר את "בואי", אורנה מציינת שזה השיר האהוב על אחד מילידיה, ולכן היא מקדישה להם את השיר.

כשההופעה נגמרת, גם עידן לא מפספס הזדמנות לעשות סלפי עם הדיירים ומשי המחופשת. לאחר מכן, הוא מודה לכולם, ומברך אותם ללילה טוב והצלחה בהמשך.

00:00 - מי הזמר שנכנס אוטוטו לבית?

אחרי הארוחה המרגשת עם משי, חיים נכנס למטבח ועדן מעמידה פנים: "אני אוהבת דווקא שאף אחד לא יודע איך הפרצוף של סיה נראה". דן זורם עם ההצגה: "אם אני רואה אותה בלי פאה אין לי מושג מי היא", בעוד שחיים נשאר אדיש ובוחר להתעלם. לאחר מכן, שם משתף את כולם בהתלהבות ש"סיה" אמרה שהאוכל היה מצוין, ולכן אפשר לסמן וי על הארוחה איתה.

הדיירים לא מספיקים לעכל את הארוחה עם משי, והאח הגדול כבר מכריז על ההפתעה הבאה: "נא לחזור למלון לבקשת הזמרת סיה, כי תכף תכנס שיחת טלפון נוספת". בזמן ששני ומעיין שואלות את עצמן מי הזמר הבא שיכנס לבית, הן מתלהבות מהנגינה של דן בפסנתר עד שמגלות שהוא לחץ על כפתור אוטומטי. הן קוראות לו "אפס", ושני מתבאסת: "חשבתי כבר שהוא טוב במשהו". הטלפון מצלצל והפעם הדיירים עולים במהרה על התשובה, כשעדן חושפת שעידן רייכל מאחורי הקו.

23:00 - דייט עם משי

מעיין משתפת את כולם בהתלהבות ש"סיה" בחרה בה ובשאר פקידי הקבלה להצטרף אליה לארוחת הערב. מעיין, אביחי ושני מתיישבים באותו השולחן עם משי, אבל לא יודעים איך להתייחס אליה. היא שוברת את הקרח כשמתחילה לדבר, והם מתלהבים שאפשר סוף סוף לפתוח איתה בשיחה. אנדל המלצר מגיש להם את הארוחה, ומשי מתרגשת לראות אותו: "אתה לא יודע איך אני שמחה לראות אתכם ביחד". הוא משתף אותה בקושי של חיים בלעדיה: "הוא מפורק לגמרי שהוא לא איתך", ומעיין מצטרפת אליו: "את לא יודעת איך הוא התרגש כשראה אותך במסוק".

בהמשך, מעיין משתפת את משי בכך שחמימו היה הגבר הראשון שהתחברה אליו: "הוא כמו אח שלי, יש לנו את אותה השפה". שני מצטרפת למחמאות, ומשתפת ברגע מרגש: "כשבכיתי הוא יצא וניסה להצחיק אותי ישר". לאחר מכן, מעיין שומעת את חיים צועק במגאפון, ומשי נלחצת: "אני מפחדת שהוא ידבר אליי במגאפון ואתפקע מצחוק". בתום הארוחה, חיים חוזר הביתה ומעיין מספרת לו בייאוש: "מילה לא דיברתי עם סיה".

22:00 - האם חיים מתחיל לחשוד?

הדיירים יושבים עם אסי עזר ורותם סלע בחצר, וחיים מתעניין למה לא רואים לסיה את הפנים. כשלפתע מתנגן שיר הסלסה, הדיירים מבינים שהגיע הזמן לפצוח בריקוד סוער ברחבי הבית. לאחר מכן, חיים חושד ש"סיה" לא יודעת אנגלית, והוא זורק ניחוש פורע ולא כל כך מדויק: "אולי זו בכלל שרית חדד?". אורנה משועשעת מהניחוש של חיים, ומשכנעת אותו לרדת מהר מהרעיון: "זאת סיה, אני מכירה אותה".

כשאסי ורותם קוראים לדיירים להיפרד, הם לא מוותרים על ההזדמנות לצילום סלפי מרגש לסיום. אסי עוקץ את חיים: "תעמוד ליד רותם, משי לא רואה", ומוסיף שמן למדורה כשמבקש לצעוק "משי", במקום "צ'יז". רגע לפני שאסי נפרד מהדיירים, הוא מחבק את כולם ומתבאס: "עוד לא הספקתי לרכל". מאוחר יותר, חיים לא מבין על מה המהומה, ומבקש: "תביאו לי את משי, אותה אני אוהב ואת סיה אני לא מכיר"

21:00 - סיה בבית האח הגדול! 

בחצר מתנגן השיר של סיה, והדיירים מבינים שזה סימן לבואה של "הזמרת". משי, חברה של חיים, נכנסת עם הפאה של סיה על הפנים לצד רותם סלע ואסי עזר, ומיד מובלת לסוויטה שלה. אסי נשאר עם חיים בחצר ושואל אותו אם הוא מכיר את הזמרת ההוליוודית, ומתשובותיו הוא מבין שהוא לא חושד שמתרחשת מאחורי גבו משימה סודית. לאחר מכן, הוא מוביל את הדיירים לסיור בבית ומשתף אותם בפלאשבקים מהעונות שהשתתף בהן. במהלך הסיור, דן מקפיד למלא את תפקידו כשפותח את הדלתות, ואסי נראה משועשע: "אתה עובד המלון הכי גרוע שיצא לי לראות, ואני מקווה שאתה לא ככה בתור בן זוג".

אסי ורותם שואלים את אורנה על דן, ושם עושה פרצופים מהצד. כשאסי שואל את שם למה הוא מתנהג ככה לאורנה, הם מתחילים להתווכח ואסי צוחק: "לאיזה סיטואציה מביכה נקלענו". לאחר מכן, אסי עוקץ את שם: "אתה לא מאמין לאורנה לכלום - לא לדת, לא לרגשות שלה לדן, אתה מאמין שיש לה ילדים?". שם משיב שהוא מאמין, אבל מפקפק בכל מה שאורנה אומרת. כשאסי ממשיך לעקוץ את שם ומציע לו להוריד את הצמה, מסתבר שהוא נוגע בנקודה רגישה: "אפילו ארוסתי לא תוריד לי אותה".

20:00 - המשימה הסודית של חיים נחשפת

האח הגדול מרכז את הדיירים בסלון מלבד חיים, וחושף בפניהם את זהות הזמרת שתיכנס לבית. הם מופתעים לגלות שמשי, בת הזוג של חיים, תיכנס בדמותה של הזמרת סיה. למרות שאסור לדיירים לספר לחיים על המשימה הסודית שהם מכינים לו, אנדל משתוקק לגלות לו את האמת בגלל שחושש מכישלון. שם מבקש ממנו שלא ישתף אותו: "עזוב את התקציב, הוא חבר טוב שלך אז תחשוב על חברה שלו שאוהבת אותו".

בהמשך, חיים מבקש חידוד נהלים לגבי המשימה, ומעיין מנצלת את ההזדמנות להזכיר לו: "אסור לך לדבר עם הזמרת, גם אם היא פונה אליך". בינתיים האח הגדול מכריז שהגיע הזמן להכין את הסוויטה לאורחת המכובדת, והחדרניות ניגשות לחדר השירות. חיים שואל מי הזמרת שתבוא לבית, וכשהדיירים עונים לו שהם לא יודעים הוא אומר באדישות: "מה אכפת לי שיבוא מי שיבוא, גם ככה אני המציל".

לאחר מכן, חיים לא מפסיק לשיר במגפון ושני נעזרת בו כדי להעביר מסר לאמא שלה: "תגיד מזל טוב ליום הנישואים שלה עם בעלה". כשהוא לא מבין איך בעלה של אמא שלה הוא לא אביה, שני מסבירה ומבקשת להעביר מסר נוסף: "תאחל לאבא שלי שאני נשארת חזקה בזכותו". מאחורי דלפק בית המלון, מעיין מתלהבת מהמשימה ואביחי מבסוט: "הולך להיות מצחיק וקורע". שני מצטרפת אליהם ומחליטה לנקוט באסטרטגיה חדשה כדי להעלים מחיים את המשימה, והם עוברים לשוחח באנגלית. 

19:00 - מי תהיה האורחת הראשונה בבית המלון?

בעקבות משימת בית המלון שהוטלה על הדיירים, הם נזכרים בטיולים שלהם ברחבי העולם. צלצול הטלפון שמאחורי הדלפק קוטע את השיחה, והם שמחים לגלות שאסי עזר ורותם סלע מאחורי הקו. בזמן שאורנה מפנטזת על הביקור שלהם במלון: "איזה יפים הם, אני מתעלפת", הם מגלים שהאורח שיגיע הוא בעצם זמרת. אסי מבקש לכתוב רשימת דברים שהזמרת מבקשת כמו חומוס גרגירים לא מתובל, קשיות שלא מתקפלות ומכשיר אדים שפועל בחדר. בהמשך, אסי מיידע אותם שאסור לזמרת לדבר כי כואב לה הגרון, ושני עוקצת את חמימו: "תזכור כמה שפחות לצעוק לה באוזן".

לדיירים יש עשר שאלות לשאול את אסי ורותם כדי להבין מי הזמרת שתבוא להתארח במלון. מהמידע שקיבלו בטלפון, הם מבינים שמדובר בזמרת שתופיע בגמר של הכוכב הבא, עם שיער כהה, שלא השתתפה לעולם בריאליטי, וברמה בינלאומית. הדיירים ממשיכים לשאול שאלות שנשללות במהרה על ידי שני, ועדן מבקשת ממנה: "אל תזלזלי בתשובות, את מגזימה וצריכה לשתף את כולם". ההימור האחרון של הדיירים הוא מריה קארי, אבל התשובה מתבררת כשגויה, ויש להם פסילה ראשונה. שיחת הטלפון הסתיימה, ואת הדיירים מטרידה המחשבה שהם לא הצליחו לפתור את זהות הזמרת. שם פונה לשני ומבקש ממנה: "את צריכה לדבר יותר בנימוס לאנשים בטלפון", ועדן מצטרפת: "לכולנו".

18:00 - עדן: "כולם פה באטרף על המשימה הזאת"

 
מעיין, אביחי ושני כבר לבושים בחליפות מאחורי שולחן הקבלה, ובזמן שהם מחכים שהטלפון יצלצל בפעם הראשונה, הם מתאמנים לקראת התפקיד החשוב שלהם במשימה. שני מעמידה פנים שהיא אורחת שצלצלה למלון, כשאביחי ומעיין שואלים שאלות ומנסה לנחש במי מדובר, בזמן שעדן מפרגנת על המאמץ: "כולם פה באטרף על המשימה הזאת". בהמשך, שם צופה שהוא לא יכיר אף אחד מהמפורסמים שיגיעו להתארח במלון, ושני מאושרת מחלוקת התפקידים: "בגלל זה יש לנו מזל שאתה במטבח ולא בקבלה". לאחר מכן, עדן מתלוננת על תלבושת החדרנית שלה: "היא גדולה עליי בשתי מידות", ושני אומרת שגם המדים שלה לא כל כך נוחים: "כשאני צריכה להיות עם עקבים כל היום אני סובלת".
 

17:00 - התפקידים החדשים של הדיירים

האח הגדול מכתיר את עצמו כמנהל המלון, ועובר לחלק את הדיירים לתפקידים השונים במלון, ולהסביר את האחריות שבאה עם כל תפקיד. מעיין, שני ואביחי יהיו בשולחן הקבלה שחייב להיות מאויש במהלך כל המשימה: "האורחים יתקשרו לדלפק, ואתם תשאלו שאלות ותנסו לנחש במי מדובר, במידה ותטעו תצברו פסילה". בהמשך, מנהל המלון מודיע שדן זכה בתפקיד הבל בוי: "עליך לקבל את האורחים וללוות אותם לסוויטה, ובנוסף  אתה היחיד בבית שרשאי לפתוח דלתות".

חלוקת התפקידים נמשכת, ואת תפקיד השפים קיבלו אורנה ושם: "אם האורחים יגידו שהמנה שהכנתם לא טעימה להם, תצברו פסילה", כשאורנה לא מרוצה ומאיימת לפוצץ את המשימה: "מה אני אהיה תקועה במטבח 48 שעות? אין מצב". האח הגדול מודיע שלאנדל יש תפקיד כפול, והוא יהיה מלצר וגם ברמן: "אתה מכין את המשקאות, והיחיד שמותר לו להגיש ולפנות". בהמשך, עדן מתבשרת שהיא תהיה החדרנית שתדאג לניקיון החדרים, ושני מפרגנת: "בטח תהיה לך תלבושת סקסית". אחרון לקבל תפקיד בצוות המלון הוא חיים, שמגלה שהוא יהיה המציל שרשאי לדבר רק באמצעות הרמקול.

מאוחר יותר, הדיירים נכנסים לחדר הארונות וכל דייר לובש את המדים שתואמים לתפקיד שקיבל. חיים בודק את הרמקול, וכשהוא מנסה לנחש מי יהיו האורחים הנכבדים שיגיעו למלון, אביחי נזכר בעונות הקודמות: "בעונה של ג'קי הביאו את בר רפאלי, נראה את מי יביאו לנו הפעם". לבסוף, משימת בית המלון יוצאת לדרך באופן רשמי, כשהשיר: "Everybody Salsa" מתנגן ברחבי מלון האח הגדול, והעובדים המסורים ממלאים את תפקידם, ופוצחים בשירה ובריקוד רכבת אנושית. 

 

16:00 - בית האח הגדול הופך למלון פאר

הדיירים יוצאים לסלון ומתלהבים לגלות שהבית מעוצב כמו בית מלון מפואר. אורנה מגיבה בהתרגשות לעיצוב החדש: "וואו כל כך יפה פה, הלוואי שזה יישאר כל העונה", אנדל מתיישב ליד הפנסתר, ועדן מוסיפה: "כל הבית הפוך, איזה יופי זה". האח הגדול קורא לדיירים להתרכז בסלון, ואורנה מקריאה לדיירים את ההסבר על משימת התקציב: "השבוע דיירי הבית יהפכו לעובדי המלון, ואורחי המלון מצפים מהם לשירות חמישה כוכבים". 

בהמשך, האח הגדול פונה לדיירים ומסביר להם את חוקי המשימה: "עליכם לדאוג לרווחתם של אורחים ולתת להם שירות במשך 24 שעות ביממה, אסור לכם לגעת באורחים או לפנות אליהם, אלא רק לענות בנימוס לבקשותיהם". חיים מנסה להבין למה הכוונה: "להגיד 'אח שלי' זה נחשב נימוס?". האח הגדול מבקש מאורנה להקריא את הדגש הבא למשימה: "בכל פעם שישמע השיר: "Everybody Salsa" על עובדי המלון להתרכז במטבח, לשים שרשרת פרחים על הצוואר, וברגע שמגיע הפזמון לצאת ברכבת אנושית מלאת אנרגיה".

15:00 - האם הזוגות בבית יקבלו את ברכת המשפחה?

הדיירים עדיין ממתינים בחדר השינה, וחיים צוחק על היחסים שדן ואורנה ינהלו מחוץ לבית: "הוא חושב שהוא הולך לגלוש, אבל הוא לא מבין כמה עבודה אורנה תסדר לו". דן חושף שאורנה תצטרך לעבור קודם את האישור של אחותו: "היא תמיד קוטלת אותי על בחורות", ואורנה מספרת שאח שלה תמיד היה בא אליה  לעצות בנושא נשים: "בפעם הראשונה שראיתי את אשתו ידעתי שהיא האחת בשבילו".

בהמשך השיחה, אביחי אומר שהוא כבר יודע מה אבא שלו יגיד כשהוא יפגוש את מעיין: "מה יפה כמוך עושה עם הבן שלי?", ומוסיף שהוא בטוח שמעיין תחבב אותו. מעיין ואביחי מנסים לדמיין איך יראו היחסים שלהם מחוץ לבית, ואביחי צוחק ואומר שאם היא תעשה לו בעיות, הוא יחזיר אותה להורים שלה: "אני אגיד להם שלקחתי אותך לגמר, ועכשיו תיקחו אותה בחזרה". 

14:00 - ארוחת צהריים בחדר השינה

בקרוב תצא לדרך משימת בית המלון, ולבינתיים האח הגדול מודיע לדיירים שארוחת הצהריים מחכה להם בחדר הארונות. הדיירים מתלהבים לגלות שהם קיבלו סושי וקולה, אבל שני טוענת שלא מדובר בפינוק: "הוא חייב לתת לנו אוכל". אביחי אומר לשני: "אל תזלזלי כי הוא יכול גם לתת לך לחם עם שוקולד", ושם מיד משיב: "אל תיתן לו רעיונות לפעם הבאה". הדיירים מסדרים את האוכל על הרצפה, ואורנה דורשת מכולם לשמור על הניקיון: "אצלי בבית אין דבר כזה להכניס אוכל לחדר השינה, אבל לבסוף דווקא היא זאת ששופכת קולה על השטיח, וממהרת להביא מטלית ולנסות לצמצם את הנזק.

​13:00 - אורנה לדן: "כבר הבנתי שאתה בעייתי עם נשים"

שם ואביחי משוחחים על משחקי המחשב שאהבו בילדות, ושם מספר: "אנחנו היינו כולנו חנונים", בזמן שאביחי אומר: "אני גדלתי באילת, הכל הגיע אלינו מאוחר". מאוחר יותר, אורנה ומעיין משוחחות עם דן ואביחי בחדר השינה, ואורנה מספרת שיש שני סוגים של גברים: "כאלה שאוהבים ספורט וכאלה שאוהבים נשים". אביחי צוחק וטוען שהוא מיוחד כי הוא אוהב את שניהם, אבל אורנה ממהרת לתקן אותו: "אתה לא כל כך אוהב ספורט", ובהמשך היא אומרת לדן: "אתה אוהב לעשות ספורט, אבל כבר הבנתי שאתה בעייתי עם נשים".

12:00 - דן מפתיע את אורנה: "אני שמח שבא לך ללכת מפה"

בחדר הארונות, עדן מסיימת להתלבש ומתעניינת בלילה שעבר על שם, הוא משיב לה שלא ישן כל כך טוב ומעיר לה לשים מיקרופון כדי לא לצבור קנס. "איך אתה אוהב להעיר שנייה לפני שאני עושה משהו", היא עונה לו בחצי צחוק וחצי תוקפנות. בהמשך הם מדברים על יחסיה של עדן עם נשים, ושם קובע: "את לסבית", עדן מתקוממת ומתקנת אותו: "אל תקרא לי לסבית, אני דו". בהמשך, שני מצטרפת אליהם ושם משתף את הבנות בחלום שחלם עליה: "חלמתי שאת פריקית שיושבת בסנטר, בין החנויות". שני צוחקת ואומרת: "אולי זה זיכרון ולא חלום".

במקביל בחדר השינה, אורנה אומרת שבא לה ללכת הביתה, ודן מגיב: "אני שמח שבא לך ללכת". אורנה מופתעת מהגילוי, והוא מסביר לה שמבחינתו זה מעיד על נורמליות לרצות לחזור למציאות. מעיין מצטרפת אליהם והשלושה מתחילים לדבר על תאלין: "היא הייתה כל כך פתוחה עם סיפור החיים שלה, איך אפשר שלא להתאהב בה?", אומרת מעיין, ואורנה מאשרת: "מה שהיא עברה גרם לה לדבר על הכל".​

11:00 - החלומות של אורנה: "חלמתי שאני בהריון מהגרוש שלי"

הדיירים מתעוררים לצלילי השיר Soon We'll Be Found של Sia, ומתקשים לקום. בניגוד אליהם, שם כהרגלו מקפץ מהמיטה וממהר להיות הראשון במקלחת. אחרי שהושמע השיר בפעם השנייה, מתחילים הדיירים לתהות מה מרמז השיר? השערות לגבי משימת התקציב עולות, בזמן שמעיין חושבת שאת השיר בחרה עבורם תאלין. בהמשך, אורנה נזכרת בחלום שחלמה בלילה: "חלום מוזר על הגרוש שלי", דן מגלה התעניינות, והיא מספרת: "חלמתי שאני בהריון ממנו, והאח הגדול קורא לי לעשות בדיקה ואני צועקת לו: 'מה אתה אומר את זה בקול?'". לאחר מכן, דן מתכנן להכנס למקלחת ושואל האם המקלחת תפוסה כרגע, כשאחד הדיירים עונה לו ששני נמצאת שם, אביחי מציע בעוקצנות: "תיכנס איתה ביחד".


10:00 - צוברים כוחות מחודשים

האח הגדול מפנק את הדיירים בשעת שינה נוספת והם נהנים לנצל זאת. בחדר השינה שוררת דממה, בזמן שמחוצה לו נבנה בית מלון מפואר כמו שרק האח הגדול יודע לעשות. איזה שיר יעיר את הדיירים, והאם הם יצברו מספיק כוחות שיספיקו להם לאתגר הבא?

09:00 - בוקר ללא תאלין

אחרי לילה מותח שבסופו תאלין עזבה את הבית, בוקר חדש עולה על בית האח הגדול והדיירים שקועים בשינה עמוקה. תכף ישמע שיר הבוקר שיעיר את הדיירים, ואלו יפתחו את יומם לקראת משימת התקציב השבועית. איך יראה בית המלון של האח הגדול, ומי יהיו האורחים המפורסמים שיבקרו בו?

מה קרה אתמול?

הדיירים התעוררו לבוקר של הדחה גורלית שבה לראשונה כולם מועמדים להדחה. המתח לקראת הבאות גרם לאנדל לחשוף את תחושותיו בבית: "הגעתי פה לנקודת שבירה עם עצמי", והודיע שבמידה והוא יודח, הוא יקבל את זה בלב שלם. גם חיים הראה סימני התרגשות מהמחשבה על הערב הגורלי ואמר: "משי תהיה קרובה מתמיד". בהמשך, חילוקי הדעות בנוגע לתקציב הבסיסי בבית גרמו לוויכוח בין שם לתאלין שאמרה: "שם תמיד אוהב ללכת נגד הכיוון".

בחצר הבית, נחשפו סודות כשתאלין סיפרה לדן על הילדות הקשה שעברה: "בבית הספר חוויתי המון השפלות". אורנה הצטרפה לשיחתם ושיתפה על חוויות מסוג אחר: "הייתי בבית ספר חרדי של בנות והייתי מאוד מופרעת". ובחיוך רחב גילתה שהיא הייתה עושה הכל כדי שהבנים יהיו סביבה למרות האיסור: "היו לי המון מחזרים ששלחו לי מכתבי אהבה".

במהלך היום, אורנה שיתפה את מעיין בחששותיה בנוגע להדחה ואמרה: "כשאני חושבת על דן מודח, קשה לי לנשום". מעיין הרגיעה אותה: "האינטואיציות שלי אומרות שיהיה בסדר". גם דן לא היה רגוע מההדחה הקרבה וציין כי בהדחות האחרונות הוא הימר נכון, וגילה שההימור שלו להדחה הפעם זה הוא עצמו: "אני חושש למקומי". בעקבות הניבוי שלו, הוא בירר עם אורנה מה הוא יכול לעשות בשבילה במקרה ויתממש, וזו ביקשה: "אני רוצה שתלך לדבר עם הילדים שלי".

במהלך משדר ההדחה, עדן שיתפה את אנדל בחששותיה מהבאות: "יש לחץ לצאת החוצה אחרי 50 ימים שהיית סגור, זה לצאת לעולם שאתה לא מכיר". כשאנדל הסביר לה שמבחינתו העולם נשאר כמו שהוא, היא הסבירה לו מה מחכה לו בחוץ: "כשתצא מהבית כולם יכירו אותך, וזה יהיה שינוי ענק בשבילך". לאחר המתנה ארוכה ומורטת עצבים, ארז וקורין הכריזו על תאלין כמודחת החמישית לעונה, וכשאנדל חזר לבית, חיים נרגע ואמר: "פחדתי עליך, אם היית עוזב הייתי מתפרק פה". בניגוד אליו, דן גילה אכזבה מהתוצאה: "זה חוסר צדק".

כשהדיירים פרקו את מזוודותיהם בחזרה לארון, פרץ וויכוח בין שם למעיין סביב מגירות האחסון שהתפנו בעקבות הדחתה של תאלין: "בחיים לא עיצבנו אותי פה ככה, הוא גבר חתיך אבל הילדותיות שלו מכערת אותו", שיתפה מעיין את אביחי והכריזה: "הוא מחוק אצלי". במקביל בחדר האמבטיה, עדן הופתעה לשמוע על הוויכוח ביניהם ואמרה לשם: "תמיד היית כל כך בסדר איתה".

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00