העדכון האחרון:

02:00 - הציון שקיבל דן משרון: "כמעט מצויין"
 
דן מברך את חברו שמחוץ לבית בברכת מזל טוב ליום הולדתו, ובסיום אומר לחיים: "כל חבר שלי בצבע". חיים חושב קצת ואז עונה: "מג'נטה?", ודן זורם: "אין לי חבר בצבע וורוד רגיל, יש לי בירוק מג'נטה, וורוד מג'נטה וגם סגול מג'נטה".​ שרון מצטרף אליהם בחצר והשלושה פוצחים בשירה, עד שלדן עולה המוזה והוא פותח בקטע ראפ: "את יודעת אמא זה כבר לא אכפת בכלל, אני באתי לכאן וזה לא חבל, באתי להתפוצץ על החיים, ואני לא דופק חשבון לאנשים, אז אני אומר שטויות ולפעמים אני שוביניסט, ובתוך תוכי את יודעת שאני פמיניסט". חיים ושרון מתלהבים מהאילתור, ודן עובר לשיר על אהבתו לארץ ישראל: "אנשים של ארץ ישראל הקטנה והשלמה, אהבה לארץ לא נמדדת באדמה, היא נמדדת בעיקר בנתינה ואהבה". שרון מתקן אותו מידי פעם, ומוסיף: "נמדדת באמונה", וכשדן מסיים לשיר, הוא מעניק לו ציון: "כמעט מצויין".
 
השלושה נכנסים לתוך הבית כשדן מגיב בהפתעה: "מה, כיבוי אורות?", ושרון מצנן אותו: "מה יש לך אחי? כבר לפחות ארבעים דקות". הם מצטרפים אל שאר הדיירים שמתארגנים לקראת שינה. בהמשך, שני וחיים מיידעים את אורנה שדן מחפש אותה, וכשזו מתחילה לחפש אותו ולא מוצאת, היא חושדת: "אתם עובדים עליי". היא ממשיכה לחפש ובסוף קולטת שדן יושב על יד המיטה שלה ופורצת בצחוק. 
 
בינתיים במטבח, ג'ודי מרגישה קצת רעבה וקצת בודדה ומחליטה להתפנק בגרנולה לפני השינה. היא יושבת על השיש במטבח ואוכלת בנחת לבדה. כשהיא מסיימת, היא מסתכלת על עצמה במראה דקות ארוכות ונראה שהיא שקועה במחשבות.

01:00 - אורנה ודן תופסים גלים
 
אביחי ודן מתחממים בשכשוכית, בזמן שמעיין, אורנה, חיים ושרון צופים בהם מהצד. הם מעבירים את הזמן בצחוקים עד שהאח הגדול משמיע להם את השיר "בדיוק כמו הירח", של יובל דיין, והם מקשיבים בנחת. "איזה קול", מגיב חיים אחרי שהשיר נגמר, וגם אורנה מתלהבת מבחירת האח הגדול: "איזה שיר מדהים". 
 
לאחר מכן, דן מנעים את זמנם בסיפורי גלישה מהעבר, וכששרון שואל אותו מה הגל הכי גבוה שתפס, חיים מתערב: "אורנה. מה, אורנה לא גל?", וכולם צוחקים. האח הגדול ממשיך להשמיע שירים שירגשו את הדיירים, והפעם, "יש לי סיכוי" של אביתר בנאי. דן יוצא מהשכשוכית ומתקרב לאורנה עד כדי כמעט נשיקה, בזמן שמעיין צופה בהם ומכריזה: "זה יותר יפה מנשיקה".
עדיין בחצר, דן מזכיר לחיים את המתיחה שעשו לו קודם לכן: "משכתי אותך לקצה, לא הבנת למה אנחנו עושים את זה", ומכריז: "עכשיו באופן רשמי, אתה הספר שלי לכל החיים". בעודו מתקלח בחצר, מעיין מגלה לאביחי: "אני אוהבת את הגוף שלך", וזוכה למבט אוהב ממנו. מעיין מתעייפת ומכינה את אביחי: "באחד בלילה עיניי נעצמות ואני אלך לישון עד מחר בבוקר", ואביחי משיב לה: "לילה רגיל, אני אחבק אותך ונלך לישון".

00:00- אורנה לדן: "ידעת שזה פחות ימצא חן בעיני, והמשכת"

השיחה בין דן לאורנה ממשיכה כשהיא זאת שמתייחסת לדבריו קודם כשהעלה את מה שקרה במסיבת פורים. היא מסבירה שלמרות שהיא יוצאת לבלות ושיש לה הרבה חברים שרוצים להיות לידה, יש לה גבולות: "אני תמיד אכבד כשיש לי מישהו". היא ממשיכה וטוענת שכנראה הגבולות האלה כן מגיעים מהרקע שממנו היא באה. היא לא חוסכת ביקורת מדן ואומרת: "אני לא רואה אף אחד מהגברים בבית מגיע לסיטואציות כאלה".

"אולי זה הסוף שמגיע או ההדחה הקרובה שמלחיצה אותי", תוהה דן וטוען שהוא לא רוצה שהיא תספוג ותושפע מהדברים שהיא שומעת מבחוץ. היא מדברת על הקירבה שלו לנשים אחרות בבית: "ידעת שזה פחות ימצא חן בעיני, והמשכת". והוא מודה שהוא ידע שהיא תתעצבן מזה אבל הוא לא רצה לעשות אחרת: "חשתי שזה פוגע בגבול שלי", הוא טוען ואומר שמבחינתו לשנות את ההתנהגות שלו זאת התכופפות. היא מספרת לו שלא הייתה מבינה את מעיין שבתחילת הקשר שלה עם אביחי טענה שהוא אינטנסיבי מדי. "אמרתי לה שאני כל הזמן רוצה להיות לידך", היא משתפת אותו והם מתקרבים לחיבוק צמוד, בזמן שהיא אומרת שהיא לא ציפתה לזה בכלל. 

23:00- דן לאורנה: "עד אתמול היינו על אותו תדר"

הדיירים מחמיאים לדן על הפשטידה שהכין ומעיין מזהירה אותו: "עכשיו גילית לנו עוד משהו טוב שאתה יודע להכין". היא ממשיכה לפרגן לו ופונה דווקא לאורנה: "זכית", שלא ממהרת לקבל את המחמאה: "מי ישמע מה הוא הכין".

בהמשך, דן לוקח את אורנה לשיחה בנסט ופותח במטרת השיחה: "באתי להוריד את רמת המתיחות". אחרי שתיקה ארוכה אורנה מבקשת שידבר והוא משיב: "לא באתי לדבר, באתי להרגיש". הם ממשיכים לשתוק כמה דקות עד שדן חושף מה מציק לו: "עד אתמול היינו על אותו תדר, בהבנה מלאה". הוא מסביר שהוא מרגיש שהזמן המשותף ביחד גורם למתח ביחסים שלהם: "הכל ימדד בחוץ במציאות האמיתית שלנו", הוא מודה שרוב הזמן שלהם ביחד היה כיף וממליץ: "אנחנו חייבים לשמור על זה עד הסוף כדי שתהיה לנו נקודת פתיחה חיובית". אורנה מקשיבה בסבלנות ומשתפת שלדעתה המתח לקראת סיום העונה משפיע עליהם: "אולי בגלל שהרגשת את הסוף קיבלת רגליים קרות". דן מתנגד וטוען ששום דבר לא מרתיע אותו: "ההרגשה של הסוף גורמת לי לשים את הגבולות הברורים שלי". כשדן מתייחס למסיבת פורים שבה ביקשה ממנו לא לרקוד קרוב לג'ודי, אורנה מתעצבנת שהעלה שוב את הנושא: "ביקשתי ממך לא להיצמד לאישה אחרת, למה אתה מעצים את זה?". 

22:00- דן ממשיך להפתיע במטבח

אווירת עייפות נפלה על הבית, ובזמן ששרון מעדיף שלא לצאת מהמיטה, חיים מנסה להעיר את אביחי שנשכב בספסל שבפינת העישון. מעיין ואורנה ממליצות לו לא להתעסק עם אביחי כשהוא עייף, והראשונה מספרת שבלילה הראשון שהם ישנו יחד היא משכה לו את השמיכה כדי שיתעורר והוא ממש לא אהב את זה: "איזה פרצוף הוא עשה לי על זה". בהמשך, דן ואורנה מנסים לאלתר פשטידת קוואקר בתוספת מוצרים שונים שהם מצאו במקרר. "הוא מכין דברים שנראים לא משהו ובסוף הם טעימים", מעיין מפרגנת לדן ומודה שהיא מופתעת מכישורי הבישול שלו. 

21:00- איך מתחו הדיירים את חיים?

כחלק מהתוכנית למתוח את חיים, דן מתיישב בחדר המקלחת ונותן לאביחי לספר אותו עם המכונה שחיים אוהב. אורנה גורמת לחיים להגיע לצפות במתיחה, והוא בתגובה קוטע את התספורת באמצע וחוטף לאביחי את המכונה מהיד. "ככה אתה פוגע בכבוד שלי?", הוא פונה לדן וגורם לדיירים לפרוץ בצחוק. חיים לא מוותר, ולמרות המתיחה, מתעקש להמשיך לספר את דן בעצמו. דן מנסה להתחמק ופותח במונולוג מרגש: "רצינו להגיד לך שיש כל כך הרבה דברים שאתה טוב בהם", ומבקש מהשותפים למתיחה להכריז ביחד: "אנחנו אוהבים אותך חמימו!". חיים לא קונה את זה ומושיב אותו על הכיסא בכוח כדי להשלים את התספורת בעצמו. הדיירים המשועשעים מקניטים את חיים והוא מבטיח שינקום ואומר למעיין: "את בוקר אחד תקומי עם קארה". בהמשך, הוא כבר מתכנן עם שרון את המתיחה חזרה על דן וחושב שהיא תעסוק בשכשוכית שדן אוהב לבלות בה. 

20:00- ג'ודי חושפת מי הפייבוריט שלה לנצחון

שרון פונה לאורנה ודן בנוגע לאוכל שהכינו וחושף כינוי חדש עבורם- "אורדן". ג'ודי משתפת את שרון שהיא עצבנית על עומר שבחר בחיים כשניצח במשחקי האח. "אני מתה שחיים יהיה המנצח בגמר", היא מסבירה שהעובדה שהוא לא נכנס לעימותים בבית מראה שהוא בן אדם מקסים וראוי לנצחון ושרון ממהר להסכים איתה.

דיירי הבית מתיישבים לאכול את ארוחת  הערב והשיחה סביב שולחן האוכל נגררת לתזונה וספירת קלוריות. דן מסביר שהם לא צריכים לאכול הרבה בערב ואורנה משלימה אותו מצטטת את משפטו של הרמב"ם: "בבוקר תאכל כמו מלך, בצהריים כמו נסיך ובערב כמו עני".  

19:00- שני: "אני מתגעגעת למשפחה שלי בטירוף"

אורנה, דן ושרון מכינים במרץ ארוחת ערב עבור דיירי הבית, בזמן שג'ודי צופה בהם מהצד ונותנת המלצות. בינתיים, עומר ושני נחים בחדר השינה והיא משתפת אותו: "אני מתגעגעת למשפחה שלי בטירוף". כשעומר מתעניין אם היא נמצאת בקשר יום-יומי עם אמא שלה, שני מדגישה שמדובר ביותר מזה: " אני בקשר שעה-שעה עם אמא שלי". ובינתיים במטבח, ג'ודי מספרת על התקופה שבה עבדה כמלצרית ואומרת שעסק המסעדנות הוא קשה מאוד לדעתה. שרון מסכים איתה אך מסתייג: "זה תלוי איפה וזאת התמסרות מלאה לעסק". 

כשדן עדיין מוטרד מכך שאורנה בחרה בו כדייר הפחדן ביותר במהלך משחקי האח, היא מנסה להסביר שבסך הכל ניסתה לנחש איך ילדים בחוץ מושפעים ממה שדיירים אחרים מדברים. "זה לגמרי יצא מפרופורציה", היא טוענת ומסבירה שהטוב לב של דן יכול להתפרש לפעמים כפחדנות. דן מתנגד בתוקף לניחוש של אורנה, "אין לי בעיה להתעמת", ומתייחס ללא מעט סיכונים שהוא לוקח בחיים.

18:00 - ג׳ודי: "אוריד את הכובע בפני הדיירים הוותיקים שיגיעו לגמר"

לאחר טבילה בשכשוכית, הדיירים מעבירים את הזמן בפינת העישון. דן נזכר בשידור החי: "שמתם לב שכשארז שאל ׳מה קורה׳, כולם ענו לו ׳ברוך השם׳"?, ואורנה משיבה בהתלהבות: "הייתי בשוק מזה, אני את שלי עשיתי". בהמשך, חיים מחשב את הימים שנשארו עד לגמר הגדול: "עוד שבועיים יוצאים מפה", ובזמן ששני מופתעת מכך שהצליחה להגיע רחוק יותר משציפתה, ג׳ודי מצהירה: "אוריד את הכובע בפני הדיירים הוותיקים שיגיעו לגמר, זו חוויה קשה ומאתגרת". שרון בתגובה מציין שגם החוויה של הדיירים החדשים קשה בצורה שונה: "קשה להכנס כשהבית כבר מבוסס".

מאוחר יותר במטבח, שרון שוטף כלים וכוס הזכוכית שדן אוהב נשברת. "היא נשברה מרוב שעשינו לה עין", שרון צוחק ושני ממהרת לצעוק לדן שיגיד קדיש.

17:00 – אביחי לעומר: "מבחינה אסטרטגית, פעלת נכון כשהעמדת את חיים להדחה"

בזמן שג'ודי לחוצה מערב ההדחה שיתקיים מחר, חיים מציע לה ליהנות מהחוויה ומחליט להסיח את דעתה בשיחה על אהובתו משי. "אם היית מכירה אותה, הייתי אוהבת אותה", חיים אומר בבטחון, וג'ודי דורשת לשמוע את סיפור האהבה המלא שלהם. "ראיתי אותה וננעלתי עליה, לקח הרבה זמן עד שהוגדרנו זוג", חיים משתף ומוסיף: "דברים טובים באים לאט". ג'ודי מסכימה, ומגלה שסיימה מערכת יחסים לפני שנכנסה לבית האח הגדול: "הוא רצה אותי מאוד, אבל לא נמשכתי אליו".

במהלך השיחה עם ג'ודי, חיים חושף בפניה שהוא עיוור צבעים, בזמן שבצד השני של הבית, אביחי מפרגן לעומר שמבחינה אסטרטגית הוא פעל נכון כשהעמיד את חיים להדחה. "אין לי כוח למשחק הזה, לא חשבתי על זה בכלל", עומר מכחיש ומספר שרצה לעמוד בעצמו להדחה: "רציתי את הריגוש הזה". מעיין מצטרפת אליהם, ואביחי מתעניין האם התגעגעה אליו בזמן שהיה בשכשוכית, אך היא עוקצת אותו: "נראה שהסתדרת יפה בלעדיי".

16:00 – אורנה מגלה: "במשחקי האח, סימנתי את דן כדייר הכי פחדן"

אורנה ומעיין ממשיכות בשיחה על ההדחה מחר, ואורנה מודאגת: "הכתב ממאקו הציף הכל בקטע רע", ומוסיפה שבטח בחוץ רואים את עניין הרגליים בעין לא טובה. "מי שאוהב אותך ותומך בך בחוץ, סצנת הרגליים לא תשנה לו", מעיין טוענת. אורנה לא נרגעת ומציינת שהאח הגדול אמר שלכולם יש סיכוי שווה ללכת, גם לדיירים החדשים וגם לוותיקים: "אני מפסידה חוויות עם המשפחה שלי, אולי גם אני הייתי יכולה לעשות את התהליך הזה יותר קצר, להיכנס לקראת הסוף ולהגיע לגמר".

בהמשך, חיים פונה לאורנה בשאלה האם כבר התרגלה להדחות: "ארזת כל העונה", ואורנה צוחקת: "כן, זה חלק ממני כבר". שרון מצטרף אליהם ומבקש שישתפו אותו ברכילויות, בזמן שאורנה מסבירה לו שהם מדברים על הדחה מחר: "היא מאוד קשה לדעתי". מאוחר יותר, אורנה מגלה למעיין שבמשחקי האח סימנה את דן כדייר הכי פחדן: "הרגשתי לא נעים, אבל זה מה שחושבים בחוץ".

15:00 – מעיין מקנאה: "בין השורות, אביחי מפרגן לג'ודי"

דן מפרגן לדיירים ומכין להם את המנה שלו 'דדה', וזוכה למחמאות רבות: "מה היינו עושים בלי ה'דדה' הזה בחיים?", מעיין שואלת ואורנה מסכימה. בינתיים בחצר, שרון נכנס לטבילה בשכשוכית ודואג שחיים יישאר קרוב אליו: "תישאר כאן", ומיד מעלה תהייה: "הילדים שלי באמת קטנים, מה הסיכוי...", אך חיים מתפרץ וצועק בציניות: "מה הסיכוי לקמפיין ב'שילב'?". שרון צוחק, ומנסה להשלים את המשפט: "אני רוצה לשמוע שהם חזקים, גאים בי ואוהבים אותי, מה הסיכוי שהאח הגדול ייתן לי מסר מהם?".

לפתע, חיים קולט שהמשפחה שלו ומשי יצטרכו להגיע מחר בערב: "זה הקטע הכי כואב בהדחה, שהם יצטרכו לעשות את הנסיעה עד לכאן". ג'ודי מבינה לליבו, אך ממהרת לשתף שלדעתה אביה לא יגיע מחר, בזמן שחיים מנסה לעודד אותה: "אין דבר כזה, ההורים יעשו הכל למען הילדים שלהם, הוא אוהב אותך".

מאוחר יותר, אורנה משתפת את מעיין בדאגותיה לגבי ההדחה הקרובה: "האח הגדול אמר שגם אחד מהוותיקים יכול ללכת", ומוסיפה שהיא לא מבינה מה יש לג'ודי שיכול לגבור עליה. מעיין מנסה לעודד אותה, אך אורנה מציינת שלדעתה ההדחה מאוד קשה. "את אומרת את זה רק בגלל שעדן ואנדל הלכו שבוע שעבר, שרדת הדחות יותר קשות", מעיין מחזקת אותה, וממהרת להוסיף: "בין השורות, אני מבינה שאביחי מפרגן לג'ודי".

14:00 – שרון מחמם את חמימו: "אני לא חושב שעומר היה צריך להעמיד אותך במקומו"

חיים, מעיין, אביחי ודן מחכים לתוצאות משחקי האח, ואביחי אומר שלדעתו עומר ושני נשארו לשלב האחרון, וגורם למעיין להקניט אותו ולטעון שהוא בכלל רוצה שג'ודי תנצח ותישאר בבית. "היא חושבת שאני רוצה שג'ודי תישאר, היא מטורפת", אביחי אומר לדן. דן שלא נשאר אדיש מיד משתף: "אורנה התחילה לפתח כלפי גו'די שנאה בגללי", אבל אביחי חושב שהשנאה של אורנה נובעת ממקום אחר: "אורנה התעצבנה כי היא חושבת שג'ודי נהייתה חזקה בחוץ".

דלתות החדר הסגלגל נפתחות, ועומר יוצא כמנצח של משחקי האח, ומחליט להעמיד להדחה במקומו את חיים. בהמשך, עומר אומר לשני שהוא מבואס מזכייתו במשחקי האח: "רציתי להיות מועמד להדחה", בזמן ששני מקניטה אותו: "תהיה לך הזדמנות להיות מועמד בשבוע הבא".

מאוחר יותר, שרון משתף את חיים: "להגיע לשלב הזה וליפול בו זה כבר מבאס, כי זה שבועיים לפני הגמר", ומוסיף: "אם שני הולכת מחר יש לי 100 אחוז בהערכות למי הולך". חיים מתעניין בשאלות שהיו במשחקי האח, אך שרון דווקא מנסה לחמם אותו נגד עומר: "אני לא חושב שהוא היה צריך להעמיד אותך במקומו, יש דווקא מידה רבה של אצילות בכך שאתה בוחר במישהו שלא בחר בך, במיוחד שהתנצלת", אך חיים משיב: "אני לוקח בטוב". שרון לא מופתע ומודיע: "לא סתם נבחרת כדייר בעל טוב הלב של הבית".

13:00 – אביחי על אורנה: "היא לפעמים חושבת כמו ילדה קטנה"

אביחי, מעיין ועומר משוחחים על ההנאות בחו"ל, ועומר מספר שהוא אוהב ליהנות בערי חופים. אביחי מתעניין אם מעיין יכולה ליהנות במקום שיש בו רק חופים, והיא עונה בחיוב: "אני הכי בטן גב", ומשתפת בפנטזיה: "אני רוצה להיות באי היפה הזה ביוון, שכולו מבנים לבנים עם גגות כחולים, אתם יודעים על איזה אי אני מדברת? אני לא זוכרת מה השם שלו". אביחי ועומר זורקים שמות של איים ביוון, כשלבסוף אביחי אומר: "בטח דיברת על קפריסין". מעיין מתרגזת ומטיחה בו: "למה אתה מזלזל בי?", ונכנסת לבית.

בהמשך, אביחי משתף את עומר שאת רוב המלחמות שלו בבית הוא עבר. "כבר בסוף המשחק פחות יש אינטריגות, אתה כבר יודע מה המעמד שלך ושל אחרים בבית", עומר מסכים, ומתייחס להיותו מועמד להדחה: "זו חוויה מרגשת וכיפית, העמדה להדחה היא חלק מהמשחק". אביחי סופר את ההדחות בהן עמד, וחושף בפני עומר שהיה עצבני בהדחה האחרונה שלו: "העמידו אותי סתם".

במקביל, שני מספרת למעיין שעומר קם עצבני: "זה לא משהו שקשור לבית", ומעיין ממהרת לציין: "אבל הבוקר ראיתי אתכם מחובקים". שני מסבירה שזו הפעם הראשונה שעומר מועמד להדחה, ומעיין מנסה לעודד: "אם תינצלי מהדחה, כל הקהל שלך בטח יצביע לו", ומחמיאה לעומר: "ממש יפה לו זיפים". שני טוענת שהכל יפה לעומר, ומציינת: "אביחי הסתפר יפה, ובכללי שניכם נהייתם ממש יפים בזמן האחרון". לפתע, האח הגדול קוטע את שיחתן כשהוא קורא לדיירים להתאסף בסלון לקראת משחקי האח.

משחקי האח בשיאם ובזמן ששני, אורנה, עומר, ג'ודי ושרון נמצאים בחלל הסגלגל, דן מתיישב ליד מעיין ומחבק אותה: "אני לוקח סיכון שיצעקו עליי אחר כך", כשהוא מתכוון לאורנה. מעיין לחוצה ומנסה לחשב מי עלול לשים אותה בהדחה במקומו, בעוד דן מספר לאביחי שאתמול אורנה התעצבנה עליו: "היא לא רוצה שהדיירים החדשים יישארו, אבל לא הסכמתי איתה, לדעתי כולנו שווים", ומסביר שאורנה טוענת שהיא מקריבה משהו לעומתם. "היא לפעמים חושבת כמו ילדה קטנה", אביחי מגבה את דן.

12:00 - אורנה לדן: "קשה לי עם החפירות האלה"

את הבוקר הרגוע מעבירים הדיירים בחצר, בעוד שג'ודי ממשיכה לנסות לחמם את האווירה. היא פונה לשני בטענה שהיא ועומר צברו מספר פסילות הבוקר, אבל שני מסרבת להודות שהם המשיכו לישון על אף שהאח הגדול העיר אותם מספר פעמים. "לכל אחד מאיתנו הייתה פסילה אחת" היא אומרת ומוסיפה תוך כדי צחקוק: "בעצם אולי לעומר היו שתי פסילות". אורנה שמקשיבה לשיחה מהצד, מתרגזת מהעובדה ששני מסרבת לציית לחוקי הבית, וממהרת לעזוב את החצר בעצבים. 

מאוחר יותר, דן ניגש לאורנה כשהוא מנסה להבין מדוע היא עזבה באמצע השיחה, והיא מכריזה: "קשה לי עם החפירות האלה, אני לא יכולה לשמוע את זה יותר".
 
11:00 - אורנה מתנפלת על עומר: "רק אחרי שקיבלת שתי קנסות החלטת לקום"?
 
אביחי מנצל את מזג האוויר החורפי ונכנס להשתשכך במים החמימים, כששאר הדיירים מצטרפים אליו לחצר וכולם משוחחים על הבוקר הקריר שהפציע. ג'ודי קוטעת את האווירה הרגועה ומכריזה שהיא מצפה בקוצר רוח למשחקי האח הערב, על אף שהיא מודאגת מכך שלא תנצח. אורנה מציינת שגם היא לחוצה, אבל טוענת שזה בסך הכל משחק ומנסה לשמור על קור רוח. מאוחר יותר, עומר מגיע ומתיישב על יד אורנה שמחליטה להתנפל עליו: "רק אחרי שקיבלת שתי קנסות החלטת לקום"אבל הוא מסרב להגיב ומתעלם מדבריה.
 
10:00 - החורף חוזר לבית האח הגדול
 
האח הגדול מעיר את הדיירים לצלילי השיר "לא סתם" של אמיר דדון,  אבל נדמה כי הם מתקשים להתעורר לאחר שעברו שבוע עמוס בהתרחשויות ובויכוחים סוערים. ג'ודי הראשונה שיוצאת ממיטתה ומתחילה בהתארגנויות הבוקר, בעוד דן ואורנה עדיין מתכרבלים יחד מתחת לשמיכות ומסרבים לקום. בינתיים, מעיין ניגשת למיטתה של אורנה, ומשתפת אותה בכך שישבה לשוחח עם אביחי בחצר עד שעות הבוקר המוקדמות, כשהיא מתלוננת בפניה: "עוד פעם אני אבכה על זה שאני אהיה עייפה היום". 
 
מאוחר יותר, דן יוצא לחצר כשהוא מכריז בהתלהבות: "איזה כיף, יש גשם", אבל שאר הדיירים לא נראים נרגשים כמוהו, וממשיכים לנסות לצבור דקות נוספות של שינה. 
 

09:00 - בוקר טוב לדיירים המועמדים להדחה

לאחר לילה סוער בו נחשפה רשימת ההדחה בפני הדיירים, נדמה כי כולם נהנים משינה שלווה בחדר השינה החשוך. בקרוב מאוד יעיר אותם האח הגדול לצלילי שיר הבוקר, ויכריז על יום חדש בו המועמדים להדחה, אורנה, שני, עומר, שרון וג'ודי, יתעוררו בציפייה לקראת משחקי האח. מי מהם ינצל ברגע האחרון ואת מי המנצח יעמיד במקומו? 

מה קרה אתמול?

הדיירים התקשו להתעורר ליום חדש בבית האח הגדול, ולאחר שהצליחו לצאת מהמיטות חיים הכריז: "כולם קמו גמורים על הבוקר". בזמן שהם העבירו את שעות הבוקר בשמש החמימה בחצר, מעיין אמרה לשני: "אתמול כולם התחבקו איתך, זה משהו מוזר פה", ושני צחקה והסבירה: "כשאני ואורנה שותות אנחנו תמיד מתחבקות". בהמשך, מעיין שיתפה את אורנה שהתבאסה שלמסיבת פורים לא הגיעו אנשים מבחוץ, ושקשה לה לחגוג את החג מחוץ לבית. 

במהלך היום, אורנה שיתפה את מעיין שדן נפגע מאביחי: "הוא מרגיש שאין פרגון מהצד של אביחי כשאני ודן מקבלים במה בחוץ", והוסיפה: "אתמול הוא אמר לדן שאני גרושה ואנחנו לא יכולים להיות הזוג המוביל". לאחר מכן, הדיירים גילו ששרון צבר פסילה אחת, וכשחיים פתח את המעטפה עם מספר הפסילות המותרות, הם שמחו לגלות שהמשימה עברה בהצלחה, ושהם יזכו לתקציב שבועי גבוה. בהמשך, מעיין שאלה את דן אם הוא נפגע מאביחי, ודן מסביר שהוא נפגע בשם אורנה: "היה בזה משהו אמיתי וזה מעליב, אני ואורנה הרגשנו ממנו חוסר פרגון, וזה שהוא אמר לה את זה לא התאים לי בתזמון". לאחר מכן מעיין ביקרה את אורנה על שרקדה במסיבת פורים עם שני, ואורנה התגוננה: "אני בחורה מאוד סלחנית".

במהלך השידור החי, אורנה שיתפה את מעיין שהיא עדיין מוטרדת שחברים של דן לא צעקו את שמה, ומעיין הבינה והודתה שגם היא הייתה מתבאסת מאוד. אורנה המשיכה והסבירה שהיא מאוכזבת מדן, ומעיין אומרת: "את יכולה לצאת מפה ולגלות שהיה לו מאוד נוח ונחמד להשתמש בך כמשענת". בהמשך, ארז וקורין פונים אל הבית וחושפים את רשימת ההדחה: אורנה, שני, עומר, שרון וג'ודי. לאחר מכן, אורנה טענה בפני דן שלוותיקים מגיע להגיע לגמר, אך הוא חלק עליה: "אל תגידי את זה אפילו". 

בשעות הלילה, אורנה עדכנה את מעיין בשיחה שלה עם דן ומעיין חשפה: "חירפן אותו שלא הסכמת לבוא לדירה שלו להכיר את החברים". אורנה התפרצה: "למה אני אחת מהרחוב?", ומיד לאחר מכן לוקחת את דן לשיחה ביחד עם מעיין. "אחרי 85 יום זה הדבר שאתה חושש ממנו? אולי לא באמת הכרנו ולא הבנת מי אני", מטיחה בו אורנה, ודן התגונן: "יש לי הרבה חששות, ויש הרבה דברים קסומים שמדליקים אותי ואני מצפה ומחכה". במקביל בחצר, שני שיתפה את עומר שהיא בלחץ לקראת ההדחה הקרובה: "זה הרבה יותר גרוע בעיני אם אתה הולך", והוא מנחם שגם ככה נשארו עוד שבועיים. רגע לפני השינה, מעיין התנצלה בפני דן שסיפרה לאורנה על השיחה הפרטית שלהם: "אני מרגישה שיצאתי חרא", ודן הרגיע ואמר שהכל בסדר.

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00