העדכון האחרון:

04:00 - חיים על ההדחה של אנדל: "זה לא הגיוני, אבל זה מה שהקהל בוחר"
 
ג'ודי ניגשת לחדר האורנות לדבר עם שני, ושני מעריכה אותה: "את מבינה עכשיו מה את שווה?". ג'ודי משתפת שהיה לה קשה פה, אבל מבטיחה שנשארה אותנטית: "הייתי הכי אני, והייתי עצובה וכעסתי ובכיתי כשרציתי לבכות". שני מבטיחה לה: "עכשיו כשירד הלחץ, את תתחילי ליהנות, את יכולה לשחרר". ג'ודי מגלה לה שהיא שמה לב למבטים מהדיירים האחרים: "אנשים מסתכלים עליי שונה, וזה מוזר. כאילו לפני זה לא הייתי שווה ועכשיו אני כן?". הן ממשיכות לדבר על ההדחה ושני אומרת שהיא עצובה שהחברה הכי טובה שלה בבית עזבה, ומוסיפה על אנדל: "היו פה זמנים שאף אחד לא היה יורק לכיוון שלי חוץ ממנו". גם ג'ודי מבואסת שאנדל הלך: "למדתי הרבה ממנו, עוד שבוע איתו היה משנה לי את החיים בצורה משמעותית". שתיהן שמחות שלפחות אנדל ועדן עזבו ביחד ומסיימות את השיחה בחיבוק.
 
בינתיים בשולחן האוכל, חיים משתף את שרון על ההדחה של אנדל: "זה לא הגיוני, אבל זה מה שהקהל בוחר". הוא מוסיף על ג'ודי: "תדע לך שנורבגיה היא בחורה טובה", ושרון מסכים: "ממש טובה". במקביל בחדר השינה, מעיין אומרת לאביחי שהיא הייתה רוצה לצאת מהבית בראש מורם: "אני לא רוצה לצאת מפה ולראות איך קיללתי, אתה לא ראית מה היה כששיחקתם כדורגל". היא מוסיפה על ג'ודי: "איך הצביעו לה? בגלל שהיא שחררה אותך? אתה שחררת אותה". אביחי מתייחס להדחה של הזוג: "אלה שני וותיקים שלא עמדו להדחות אז אי אפשר היה לדעת מה הכוח שלהם", ומוסיף: "הם לא הביאו אישיות מגובשת".
 
מעיין מחליטה לשתף את אביחי במידע אינטימי: "אתה תחשוב שאני משוגעת", ומספרת לו שהיא מקנאה לאח הגדול. "אמרת לאורנה שאני רכושנית וקנאית, וכשדיברתי עם האח הגדול הרגשתי שאני מדברת עם מישהו שרוצה בטובתי", והיא מוסיפה שכשג'ודי יצאה מחדר האח הגדול ונראתה מעודדת, היצר הקנאי התעורר אצלה. אביחי משיב לה שהאח הגדול מתייחס לכולם באופן שווה ואין טעם לחשוב על זה. לאחר מכן, אומרת מעיין שהיא לא התבאסה כשדיירים שהעמידה להדחה חזרו, אבל שעם חזרתה של ג'ודי זה היה שונה. את השיחה מסכם אביחי כשהוא מסביר לה שהיא לא צריכה לקנא לו כדי להרים לו את הביטחון: "עצם זה שאת איתי מעלה לי את הביטחון".​

03:00 - הדיירים שומעים קולות מהחלל
 
הדיירים מקבלים הקדמה למשימת התקציב כשהאח הגדול פותח להם את החצר לכמה דקות והם צופים בחללית שנמצאת מעל הבית, בזמן שכל האורות בבית ובחצר מהבהבים ונשמעים קולות של חייזרים. הם נזכרים בזיגי החייזר שכבר קפץ לביקור בבית האח הגדול ומתרגשים מהמשימה שתתחיל. הם מנסים להיזכר גם בתוכן המשימה, ושני מכריזה בביטחון: "הוא מגשים משאלות", אורנה מקווה שהוא יביא את המשפחות שלהם, וחיים רץ בחצר עם ידיים מורמות בפחד: "מה זה? העולם הבא?".
 
האח הגדול מבקש מהדיירים להכנס לבית, וג'ודי מתיישבת עם עומר ושני בסלון ומגלה להם שיש לה חיבה לחייזרים: "איך בא לי לשבת עם החייזר". שני נזכרת בשם ואומרת: "דיברנו על המשימה הזאת מהרגע הראשון וחבל שהוא לא פה עכשיו לחוות אותה". ג'ודי דואגת שהחייזר יביא לה את האקס שלה, ואז דעתה משתנה: "שיביא אותו, גם ככה אני לא מדברת איתו". שני קופצת על עומר ומנשקת אותו, וג'ודי שמרגישה לא נעים קמה והולכת בעוד היא מסננת לעברם: "תודה, היה כיף". שני ועומר עוברים לדבר על שרון, ועומר מפציר בשני לא לחשוב שהוא מטומטם בגלל שהוא לא מרבה להגיב למה שקורה מסביבו. שני משיבה לו: "אתה לא מטומטם, אתה נחמד", ועומר מסכם: "אל תיהי מאלה שמבלבלים שקט עם פרייאר".
 
במטבח, מעיין שואלת את שרון מה הוא חושב על זה שג'ודי נשארה, ושרון מנסה לגונן על ג'ודי: "בסך הכל היא לא בן אדם מזיק", אך חושב שהיא לא תישאר עוד הרבה זמן בבית וששבוע הבא היא תודח. "היא הבינה את הכוחות פה וזהו", אומר שרון, ומעיין מבטיחה שהיא לא תעצים את הנוכחות שלה יותר בבית: "אני הולכת לסתום את הפה שלי עכשיו". הוא דואג לחיים שנותר ללא החבר הכי טוב שלו בבית, ומעיין מוסיפה: "הוא ואנדל היו חברים טובים מאוד, ואז כשהזוגיות עם עדן התחילה הם התרחקו".
 
הם עוברים לשבת עם אורנה בשולחן האוכל, ואורנה מספרת לשרון על היום בו אנדל ועדן ישבו עם אביחי וסיפרו לו שהוא מתחיל עם מעיין. "אמרתי לאביחי שמעיין אישה יפה אז למה לא להסתכל? אבל לקחת את זה לנקודה שרחוקה מהמציאות?", אומרת אורנה ומוסיפה: "ואז שני זרקה על זה שמעיין יכולה להיות הבת שלך". שרון שואל את מעיין: "את בת 11?", ומעיין משיבה בצחוק: "אני בת 12 וחצי". אורנה מודה שהם לא רצו לדבר על זה: "לא רצינו שיהיה לזה משקל", ומעיין מספרת שכשהיא ואביחי סידרו לשרון את הסדין במיטה, אנדל אמר לאביחי שהוא מסדר את המיטה לאויב. "אביחי אמר שאתה חבר יקר ולא אויב", אומרת מעיין ושרון מסכם: "לא יאומן".

02:00 - דן על שני: "היא מכניסה שקרים שהיא יודעת שהם שקרים"
 
דן לוקח את שני לשיחה במטבח ומגלה לה: "לפעמים אורנה מסתכלת עליי ואומרת לי שהיא לא מבינה למה אני מגונן עלייך", בעוד שני מודה שהיא שמה את הדברים מאחוריה: "אני שמחה שבאת לדבר איתי". דן מבקש ממנה לא לשקר יותר: "אין לי בעיה שתצחקי על שאר הדברים, אבל אל תשקרי". והשיחה מסתיימת בהסכמה של שני הצדדים.
 
לאחר מכן, משתף דן את אורנה בשיחה שהייתה עם שני: "אמרתי לה שזה הכי בסדר שתתווכחו ותעבירו ביקורת אחת על השניה", ומסביר ששקרים מבחינתו עוברים כל גבול. "היא יכולה להגיד שזה לא בסדר שאת אישה דתיה ומה את מתחברת איתי וישנה איתי", ממשיך דן, ומוסיף שביקש בתוקף משני להפסיק לשקר: "היא מכניסה שקרים שהיא יודעת שהם שקרים". הוא מודה שהפרצופים ששני עושה לו מפחידים אותו, ומוסיף: "יש לה חוסר יכולת להתרגש משיחה עם אמא שלה או מריבים כאלה". אורנה מסכימה ואומרת על הריב שהיה קודם: "היא עומדת ולא מנידה עפעף".
 
אביחי קוטע את שיחתם ואורנה מתעניינת על השיחה שהייתה לו עם עומר. "הוא בחור טוב בסך הכל, הוא מאוד אוהב אותי", אומר אביחי, "הוא אמר לי שכמה שלא אוהבים אותי, הוא רואה שאני כמה רמות מעל כולם". שרון וחיים מצטרפים אליהם, והשיחה מתגלגלת לזוגיות שאנדל ועדן הפגינו בבית. שרון חושב שאופי החיבור ביניהם פגע בהם, ואביחי חושב שקצב החיבור הוא סוגיה בפני עצמה: "אני ומעיין חודשיים פה ביחד ולא הייתה סצנה של נשיקה". גם דן חושב שקצב הזוגיות של אנדל ועדן היה מהיר מידי ומוסיף: "יש אנשים שצופים בזה בבית וזה גרם להם למבוכה", בעוד אביחי קוטע אותו: "זה היה יותר מידי לטלוויזיה".
 
דן משתף שהיה סקרן לדעת מה יקרה עם היחסים של אנדל ועדן: "כשהסתכלתי מהצד אמרתי שמעניין אותי מתי הדבר הזה יתפוצץ". הוא מוסיף שאנדל נכנס מפוחד ולא ידע מה הוא עושה פה: "הוא רצה את עדן והתכחש לזה", וכשחיים מתערב: "אתה לא יכול לשפוט את ההתחלה שלו", דן מסכים: "נכון, ובהמשך הוא פרח". דן ממשיך לנתח את אנדל ואומר: "ראינו שינוי עצום מבן אדם שלא היה לו מה להגיד ולא ידע מה להגיד, לבן אדם שנהנה פה ומסתובב פה בביטחון".
 
בהמשך, הדיירים רואים שהאח הגדול לא שינה את הצבעים על הלוח, ואורנה חוששת מהדחה פיקטיבית. אביחי מנסה לשכנע אותה שאין זמן לאח הגדול לעשות הדחות פיקטיביות, ודן מסכם: "את יודעת מה? אם זה היה פיקטיבי, הדבר הראשון שהוא היה עושה זה לשנות את הצבעים".
 
במקביל במטבח, עומר מחבק את שני בזמן שהיא מעירה לו על השיחה שניהל עם מעיין: "פעם אחרונה שאני רואה אותך יושב ומדבר איתה במיטה כאילו אתם בפאב". עומר מסביר שהשיחה ארכה בדיוק דקה: "אל תקפצי", ושני מבהירה: "לא קפצתי, אתה יודע שאני לא מעירה על כלום ואף פעם לא אמרתי לך עם מי לא לשבת". לאחר מכן, הם הולכים לחדר הארונות ושני חוששת למעמדו בבית: "אתה יודע שיש מצב טוב שאתה הולך שבוע הבא", ועומר משיב לה: "אחרי השבוע הזה אי אפשר לדעת כלום". היא שואלת מה יקרה במידה והוא יודח: "אתה תצביע לי ותכריח גם את כולם להצביע לי?", עומר משיב שכן ומבטיח: "אני גם אבוא לצעוק".

01:00 - אורנה מטיחה בשני: "תוציאי את המילה צ'חלה מהפה שלך"

וויכוח סוער בין אורנה ושני מגיע לכדי פיצוץ אחרי ששני ביקשה מאורנה לפנות כמה מגירות בארון. אורנה מטיחה בשני שלא נעים להיות לידה ושני בתגובה מכריזה שנותרה כמעט ללא חברים בבית. "מעניין למה", משיבה אורנה, ומוסיפה: "הקהל בחוץ רואה את הדברים בצורה מאוד ברורה, אין פה צדק והם רואים את הריכולים שלכם". שני לא מסכימה איתה וטוענת שהקבוצה בה נמצאת אורנה לא מפסיקה לרכל: "מעניין למה כשאני מתקרבת אתם משתתקים". אורנה חשה צורך להסביר לה: "אולי זה שיחות אישיות, מה זה קשור אליך?", ומטיחה בה: "את צבועה, כולך שקר אחד גדול. את יודעת שלמעיין יש קהל בחוץ ואת מתחנפת אליה". שני לא מהססת ותוקפת את אורנה: "את צ'חלה", בעוד לאורנה נמאס לשמוע את זה: "תוציאי את המילה צ'חלה מהפה שלך, את סלקטורית גזענית!". שני מזכירה לה את האמרה המפורסמת: "אמרת שאת לא מאחלת סרטן אפילו לערבים", ומצהירה: "את מלכת הגזענות".

הוויכוח מסתיים כשהן מאחלות אחת לשנייה: "ביי חמודה", ואורנה זוכה לחיבוק מנחם מדן. לאחר מכן, דן יושב לשיחה צפופה עם ג'ודי, ומסביר לה מה הוא חושב על ההדחה של אנדל ועדן: "זוגיות פה לא מעניינת, כשהיא לא ממומשת היא מעניינת אבל כשהיא כן, יאללה נקסט". הוא מוסיף על כך ששרדה את ההדחה הקשה: "מזל שלא הבקעת את השער", וכשג'ודי נראית מבולבלת הוא מסביר שככה יכלה לדעת כמה הצופים אוהבים ותומכים בה. ג'ודי מגלה שהיא מפגינה אמפתיה כלפי הדחתו של הזוג: "הלכו פה חברים טובים של אנשים, למשל חמימו ממש מבואס ושני איבדה חברה". היא מסכמת את השיחה כשהיא מודה לצופים שהצביעו לה: "אני מלאת הערכה".

אורנה יוצאת מחדר השינה וקוראת לדן להצטרף אליה במטבח. דן מרגיש צורך להגיב על הוויכוח הסוער שהתרחש קודם לכן בינה לבין שני: "היית מרשימה, היא מחפשת את זה בטירוף ולא נתת לה להיכנס לפינות שהיא רוצה להיכנס אליהם", ומסכם את העימות: "זה היה מאוד נמוך". אורנה נזכרת בכמה דברים ששני הטיחה בה: "היא אמרה לי שהילדים שלי בטח מתביישים ללכת לבית הספר, אם הייתי מתביישת לא הייתי נשארת פה ולא הייתי שורדת חצי הדחה". היא מונה את מספר הפעמים שהיא זכתה לתמיכה מהבית, הביקור של הבן שלה והמסוקים שהמשפחה שלה שלחו, ודן מנגד שואל איך הכל התחיל.

"היא ביקשה ממני לפנות את המגירות, ואמרתי לה: 'בתור צ'חלה לא בא לי'", משתפת אורנה, ודן לא מבין למה שני ממשיכה לבקש דברים מאנשים בבית. שרון ומעיין מצטרפים אליהם במטבח, ואורנה מבקשת את תגובתו של שרון על הוויכוח שלה עם שני. "הימין שולט! הכי געזני להגיד שהיא יצאה עם מרוקאי, כאילו שהיא עשתה טובה לעדה", אומר שרון ומוסיף: "אין יותר גזעני ממנה בבית, ורואים את זה בכל התייחסות שלה למשל לשירים של חמימו, היא הבאה בתור לצאת מפה אין לי בכלל ספק".

מעיין מביעה את דאגתה להישארותה של ג'ודי: "אני לא מבינה איך העצמתי אותה כשהיא באה עם מטרה כזאת", ושרון מציע לה לשחרר: "אנשים יכולים להיכנס עם מטרה, להבין את הסיטואציה ולשנות כיוון". הוא אומר לה שהיא לא יכולה לשפוט אנשים על פי המטרה לשמה באו: "תשפטי אותם על מה שהם פה". דן מנסה לתמוך בג'ודי מאחר ושם לב שאביחי כבר לא מעניין אותה: "היא לא בחורה שבאה לפה מפוצצת בביטחון, תדברי איתה ותתחברי איתה".

בהמשך אחרי שהכינו מנת לילה קטנה, אורנה, שרון, מעיין ודן מתיישבים לאכול בפינת האוכל ומתבאסים שהחצר סגורה. הם משערים שהאח הגדול כבר מתחיל לעבוד על משימת התקציב שתתחיל מחר, ומעיין מקווה: "תהיה משימה של החיים". מעיין נותנת לדן לאכול את הביס האחרון מהצלחת שלה, וכשאורנה מסתכלת עליה במבט כועס, מעיין שואלת: "מה את מתעצבנת?". השיחה עוברת לוויכוח קליל, חצי צחוק חצי אמת, ומעיין אומרת שדן הוא כמו אח שלה ואין לה ממה לדאוג. "אל תספרי לי סיפורים על אחים ואחיות", מבקשת אורנה, ומעיין משיבה: "כולה ביס". אורנה מבקשת ממנה לא להאכיל אותו, וכשמעיין משיבה: "מחילה", הם צוחקים.

לאחר מכן, שואלת אורנה את שרון אם במידה והיה חושב שמשהו לא בסדר בקשר שלה אם דן, האם היה אומר לה. "בטח", עונה שרון ומסביר: "אני רואה שינוי וזה נראה יותר טבעי, אתם מה שאתם מרגישים וזה מגניב לאללה". דן מחדד את השאלה: "היא מתכוונת לתפיסה של הדברים, בגלל שבאת מבחוץ", ושרון משיב: "ככל שזה טבעי ונמשך יותר זמן, רואים את התוצאות והציבור מזדהה עם זה". בהמשך, ג'ודי הולכת לאכול במטבח לבד, וכשאורנה מזמינה אותה להצטרף אליהם בשולחן, ג'ודי משיבה בשלילה.

00:00 – שרון על אנדל: "הוא יצא בגלל שהוא הקניט אותי והוציא אותי גזען"
 
הבית סוער מההדחה הכפולה, ומעיין מודאגת מהישארותה של ג'ודי: "מה ראו בה אני לא מבינה". אביחי מסביר שלדעתו העובדה שהוא דחה אותה היא זו שהשאירה אותה בבית, ומעיין מופתעת מהפרשנות: "אתה באמת חושב שזה מרחמים? אני כבר לא יכולה לראות אותה". בהמשך, שרון מרגיש שיש לו חלק נכבד בהדחתו של אנדל: "הניסיון שלו להקניט אותי בפינת האוכל כדי להוציא אותי גזען פגע בו מאוד, גם זה שאמרתי לו שהוא לא מדבר בכבוד". 
 
שרון מעלה טענה נוספת שבגללה עדן ואנדל הודחו: "גם ברמה הזוגית, הציבור לא אוהב זוגיות כפולה בפרק זמן קצר", כשהוא רומז על הקשר של עדן וחזי, ואביחי מוסיף: "בשבועיים האחרונים הם גם היו סגורים בינם לבין עצמם". במקביל בחדר השינה, שני כוססת ציפורניים כשהיא טעונה על שרון: "מלקק כל היום לאנשים בני 20, חתיכת אפס". כשג'ודי מצטרפת אליה היא מברכת אותה, ומתנצלת שהגיבה בבכי: "אני ממש שמחה שנשארת, אבל עצוב לי שהם הלכו".
 
23:30 – הדיירים בהלם מההדחה, ומעיין עצבנית: "לא מאמינה שג'ודי נשארה פה"
 
בזמן שג'ודי, אנדל ועדן עדיין בחדר הסגלגל, המתח בשיאו, והדיירים בטוחים שבכל תרחיש יהיה על הזוג המדובר להיפרד. "הם באו בטוב בזוגיות שלהם", אומרת אורנה, ומעיין מסכימה איתה ומוסיפה: "קשה לי אפילו לנחש מי מהם יישאר". לפתע אל הבית חוזרת ג'ודי, וצעקות הלם נשמעות בסלון. "זה היה פאקינג עצוב", מספרת ג'ודי בבכי, "אחרי שעדן יצאה אנדל ישב שם ואמר שהוא לא רוצה להישאר פה כי הוא רוצה לצאת אחרי עדן, וכשאמרו את השם שלו היה לו חיוך ענק". 
 
הדיירים מתקשים לעכל את הבשורה, שני בורחת לחדר הארונות ופורצת בבכי: "נשארתי בלי חברים, אני שמחה שלפחות הם ביחד עכשיו". במקביל בסלון, שרון מנסה להרגיע את מעיין שמודה שמפריע לה שג'ודי נשארה: "היא מפריעה לי בעין". "את מפתיעה אותי, זה בסך הכל משחק", מנסה להרגיע שרון. לצדם חיים עצוב מהפרידה: "איזה באסה, איך הוא הלך? מסכן, הוא היה הולך אחריה גם אם הוא לא היה מודח, הוא מסוגל". חיים ממשיך ומוסיף להתגעגע: "הוא היה מעיר אותי כל בוקר, כואב לי הלב עליו, ילד חמוד".  
 
23:00 – שני על ההדחה: "אני לא מאמינה שעדן ואנדל עוברים את זה"
 
האח הגדול מודיע כי הגיעה העת להיפרד מעומר שנשאר לבדו בבית, והדיירים נכנסים אל החדר הסגלגל. אחרי המתנה ארוכה, הראשונים שחוזרים אל הבית הם אביחי שמודאג: "דייר וותיק הולך", דן שגאה בעצמו שיצא בשלישייה הראשונה, ושרון שמתקשה להוריד את חיוך הניצחון. אביחי ודן נושמים לרווחה כששני ואורנה חוזרות אל הבית, ודן עדיין בשוק: "מי לעזאזל מצביע לי?". רגעים ספורים לאחר מכן, אל הבית חוזרים שני, שמקבלת חיבוק גדול מעומר, וחיים שמעדכן כי אנדל, עדן וג'ודי נשארו בפנים. 
 

22:30 – עומר מפתיע את שני: "הצטלמתי בעירום"

בזמן ההמתנה, עומר חושף בפני שני שלאחד מהקמפיינים שעשה הצטלם בעירום. שני מגיבה בהלם: "איך לא סיפרת לי על זה?", והוא מבהיר: "זה לא עירום מלא, יותר חצי עירום". הוא מספר שזה היה בתאילנד, באיים נדחים שלא מוכרים לישראלים, עם דוגמנית שהיא חצי גרמניה, חצי תאילנדית. "בהתחלה עשית לי הצגה של צנוע", צוחקת שני, "אני רוצה לעשות עליך גוגל להבין מה קורה שם".

הוא ממשיך לספר על עוד דוגמנית שפגש בטוקיו, ושני כבר מאבדת סבלנות: "עדיף שתפסיק לדבר". עומר מתרץ שכבר לא נשאר על מה לדבר, ושני פורצת בצחוק: "כשאני אספר לך מה אני עשיתי אתה תיפרד ממני". "יאללה, ספרי משהו מעניין", מבקש עומר, ושני מתקשה: "תשאל אותי". הוא לא מוותר ומוכיח אותה: "את לא שאלת אותי בשביל שאני אספר לך", והיא משתמשת במצלמות כתירוץ. "אולי עדיף שתספרי לי עכשיו שאדע אם להיפרד ממך", לוחץ עומר, ושני מיד מרגיעה: "די נו, צחקתי איתך, אני ילדה טובה בסך הכל".

22:00 – ג'ודי: "אם האקס וההורים שלי נמצאים בקהל זו תהיה קטסטרופה"

הדיירים מסיימים להתייפייף, ובהתרגשות גדולה הם מתרכזים בסלון וממתינים לפריצת השידור. אחרי המתנה קצרה, פונים אל הבית קורין וארז, ולרקע מחיאות הכפיים מהקהל שבחוץ, הם מאחלים להם בהצלחה בהדחה הכפולה. עם תום פריצת השידור מתפזרים הדיירים בזוגות, ועדן בודקת לשלומה של ג'ודי. "אני די בסדר, יש לי תכניות בחוץ", עונה גו'די. כשאנדל שואל על המשפחה שלה, היא משערת שאבא שלה לא נמצא בקהל: "הוא יוריד לעצמו רגל לפני שהוא יבוא לפה, אבל אם הם כן באו, אני ממש אעריך אותם".

שני ועומר חשים גם הם צורך לעודד את ג'ודי, והיא מבהירה שהכל טוב: "אם אני אצא, זה יהיה בראש מורם", ומוסיפה שהדאגות האמתיות שלה מתרכזות במחשבה האם האקס וההורים שלה נמצאים בקהל: "הם לא ממש מסדרים", היא צוחקת.

21:00 – אורנה לדן: "מה יהיה איתנו אם אני אלך היום?"

האח הגדול מכריז כי בעוד שעה יחל השידור החי. בזמן שחלק מהדיירים ממהרים לסיים הכנות אחרונות לקראת ההדחה, חיים, דן ואורנה כבר מוכנים על הספה בסלון.  חיים יושב בחוסר שקט: "איזה באסה זה לעוף היום", ואורנה שכמעט הצליחה להסדיר נשימה חוזרת ללחץ המוכר. כשחיים נזכר ששכח לארוז כמה חפצים חשובים הוא חוזר אל חדר השינה, ומותיר את דן ואורנה לבדם.

דן מניח על רגליה של אורנה את הראש, כשביניהם כמובן חוצצת כרית, והיא מחליקה את אצבעותיה על מצחו ושואלת: "נעים לך?". "אני לא יכול להסביר לך מה את עושה לי", לוחש דן, "כל מגע כזה שולח לי פולסים של מלאך השנה". חיים קוטע את השיחה כשהוא חוזר מרוצה לסלון, ואורנה משבחת אותו על הערנות לחפציו: "כל הכבוד".

כשהשניים נשארים שוב לבדם, אורנה מתחילה לתהות לגבי ההשפעה של ההדחה על הקשר ביניהם ושואלת: "אם אני אצא היום מהבית?". דן מיד עונה בציניות: "אז תצאי", ולאחר מחשבה מביע התעניינות: "את שואלת לגבינו?". "סתם, על הכל", היא אומרת בביישנות, ומקבלת תשובה אופטימית ומתחמקת: "נדבר על זה בעוד שבוע". "שטויות", היא אומרת בחיוך, "אם אני יוצאת זה אומר שאתה מגיע לחמישיית הגמר".

20:00 – דן: "אין לי שום התרגשות או חשש מההדחה הזאת"

המדפים בארון הבגדים מתחילים להתרוקן לקראת ההדחה הקולקטיבית הכפולה שצפויה הערב, ואורנה חוששת שתצטרך להיפרד מדן: "אני ממש בלחץ". דן לעומת זאת מודה שאין בו כל התרגשות, אך צופה שאת המתח יתחיל להרגיש כשיחל השידור החי. בינתיים בחדר השינה, שני בוחנת את עומר על "מילון המושגים" של סצנת הגייז, בעוד הוא מפגין ידע ומפתיע אותה: "אני עובד עם הומואים מהסצנה, לא רק תל אביבים מכירים את זה". בזמן שכולם מבלים בזוגות ברחבי הבית, ג'ודי יושבת לבדה במטבח וממלמלת לעצמה: "21 יום הוא לא מוציא מילה מהפה שלו, ופתאום עכשיו הוא נזכר לדבר".

19:00 - אורנה על שני: "הביאו לה דוגמן מאיטליה, מה עוד היא רוצה?"

אנדל, דן ואביחי טובלים בשכשוכית, וכשדן מציע לשרון להצטרף באמצעות טיעון משכנע: "אולי שכשוכית אחרונה", שרון משיב שהוא משוכנע שיהיו לו הזדמנויות נוספות להיכנס. בינתיים בחדר הסגלגל, אורנה מבהירה למעיין מה היא חושבת על ההתנהגות של שני: "זה כאילו שיש לה מומחיות לוויכוחים ולאיך מתנהגים לאנשים ברוע". מעיין מסכימה, וטוענת ששני נהנית לעשות את ההצגה של המנודה עם הלב השבור, בעוד אורנה עונה לה: "על מה לב שבור? אין פה עניין של חרם, היא פשוט בחורה לא נעימה שלא כיף להיות בחברתה". 

בהמשך השיחה, אורנה ומעיין נזכרות ברגע שהצית את הוויכוחים הסוערים מהלילה. אורנה מסבירה שהתגובה של שני להערה של אנדל הייתה מגוחכת: "היא חיה בסרט רציני אם היא חושבת שדן מסתכל עליה, הוא לא סובל אותה ואת הבעות הפנים שלה". וכשמעיין מודה שברגע ששני ניסתה לפגוע בדן היא הייתה חייבת לעצור את זה, אורנה משיבה שהגיע הזמן ששני תשתחרר מהאובססיה שלה לדן: "הביאו לה דוגמן מאיטליה, מה עוד היא רוצה?".

18:00- דן על שרון: "זיעזע אותי לשמוע אותו מדבר ככה"

דן מספר לאורנה על השיחה עם שרון קודם לכן, ומשתף בדבריו על היום שבו יגורשו פליטים מהארץ: "הוא אמר שהוא הרגיש טוב כשהוא דמיין אותם עולים על אוטובוסים". דן מודה שהמשפט זעזע אותו, וגרם לו להרגיש לא בנוח, בעוד אורנה מסכימה: "זה לא נעים, זה מראה שקורע את הלב". בינתיים, שאר הדיירים מתיישבים לאכול, ומסיימים במהירות את הפסטה והאורז שהכינו. "דווקא האורז של חמימו טעים", אומרת שני ומשמחת אותו.

מאוחר יותר, אביחי נכנס להעביר את הזמן בשכשוכית, ומחליט להציק לאורנה ודן שיושבים בנדנדה שמתחת לבריכה. הוא שוכב על גבו וחושף את ישבנו בפניהם, מה שמצחיק מאוד את דן, אבל גורם לאורנה לעצום עיניים מיד. "חסר לך שאתה לא קורע אותו על זה", היא אומרת בזמן שדן צוחק ומודה שזה עושה לו חשק להיכנס לשכשוכית.     

17:00- חזון אחרית הימים: על מה הסכימו שני ואביחי?

חיים תופס יוזמה ומחליט להכין אורז, אך לא זוכה לפרגון משאר הדיירים. "זה לא נראה טוב", מודה אביחי, דן חושב שהמנה דומה בכלל לריזוטו וחיים המבולבל מבקש הסבר ומודה שהוא לא יודע מה זה ריזוטו. אחרי שהוא מקבל תשובות הוא מתרברב: "אני יודע לבשל דברים שאני אפילו לא יודע מה הם", ומנסה לשכנע את הדיירים לטעום.

בחדר השינה, עדן ומעיין מקוות שישארו בבית גם בפורים שיוכלו להינות מהחג בבית האח. "בטח תהיה מסיבה", משערת עדן ומוסיפה שמגיע להם לחגוג אחרי כל כך הרבה זמן: "היית מאמינה שאנחנו כבר 80 יום פה?". מעיין מודה שלא חשבה שתגיע לשלב הזה בבית ועדן מסכימה איתה ואומרת שזה שלב מאוד מתקדם ובטח הן כבר מוכרות בחוץ. 

בינתיים בחצר, אביחי פונה לשני ואומר לה שלדעתו היא לא הייתה צריכה לקרוא לאורנה "צ'חלה מהשכונה" והיא מתגוננת: "ככה זה כשיורדים לרמה של שכונה". הוא מסביר שהמילה הזאת הפריעה לו, והיא מסכימה איתו: "הפעם אתה צודק", ומודה לו שהוא מעיר לה כשהם לבד ולא מול כל הדיירים. הם ממשיכים לדבר על שרון ועל ההתערבות שלו בריב ומסכימים שהוא פועל מאסטרטגיה. "אם אני לא מתערב, אז מי הוא?", מתפרץ עומר ואומר שהוא מתחשב בילדים של שרון ולא רוצה לרדת איתו לפסים אישיים.   

16:00- שני: "כל הג'יפה עלתה"

דן שואל את אנדל איך הוא ירגיש אם עדן תודח, ואנדל עונה בצורה דיפלומטית: "כמו שאתה תרגיש אם אורנה תלך". הוא מוסיף שהוא מעדיף לצאת בעצמו ולא שעדן תודח, וג'ודי מתקילה אותו: "למה? מיצית?" אבל הוא מתחמק ולא עונה.

בהמשך, שני משתפת את עומר שהיא שמחה על הפיצוץ בבוקר: "כל הג'יפה עלתה", וטוענת שזה עושה לה טוב לשמוע את האמת. הוא אומר שמעצבן אותו שאנשים מתערבים בריב כדי לללק לאחרים, ומתייחס להתערבות של שרון. "הוא חי פה מליקוקים", מסבירה שני ואומרת שהעליב אותה לשמוע את שרון אומר שעומר התחיל איתה רק כי היא הייתה היחידה שפנויה. "לא שמעתי שהוא אמר את זה, וחוץ מזה שאת הכי יפה פה", מחמיא לה עומר ושני מנצלת את הרגע ושואלת: "רק יפה?".

עומר ממשיך עם המחמאות ואומר: "גם חכמה ומטופחת, אבל היופי הכי חשוב", מה שגורם לשני לפרוץ בצחוק ולהכריז שהיא יודעת שהוא לא כזה. הם ממשיכים לדבר על ההדחה הערב ועומר מקווה ששרון יודח הערב: "הוא אומר שעזב את הכנסת בגלל שהמשכורת גבוהה מדי והוא לא הרגיש שהוא משפיע, ואז הוא בא לפה לריב עם ילדים ולהשתכשך בשכשוכית".  

15:00- חיים מתגעגע ומוסר למשפחה: "ניפגש בקרוב"

מעיין משכנעת את הדיירים לקום ולהתחיל בעבודות הניקיון והם נכנסים לבית, למעט ג'ודי, דן ועומר שמתחילים בניקיון החצר. שרון מרוצה שניקיון המטבח העביר לו את הזמן, ואורנה מבקשת מהגברים שיושבים שיעזרו בסידור חדר השינה: "אם כל אחד יתן חלק קטן נסיים מהר". חיים מתעלם, פונה למצלמה ומוסר למשפחה ולחברים שלו שהוא מתגעגע: "ניפגש בקרוב". בהמשך, שרון טרוד ועסוק בחיפוש השרשרת שעבדה לו וחיים ממליץ לו לבדוק בשכשוכית, אך גם זה לא עוזר. דן לא מעודד אותו ואומר: "יהיה לך קשה למצוא אותה, היא קטנה", ושרון מסכים וטוען שזה כל היופי שלה. 

14:00- חיים לדן ואורנה: "אתם צריכים לדבר עם העיניים"

אנדל חוזר מחדר האח מרוצה עם תספורת חדשה ומקבל מחמאות גם מהדיירים על התוצאה. "תראו איך הוא מאושר, מי ישמע מה הוא קיבל", צוחק דן ועדן מחמיאה לו באופן אישי וקוראת לו חתיך. בהמשך, אורנה מתעמתת עם דן וטוענת שהוא לא התייחס אליה היום: "לא אמרתי לי בוקר טוב, ולא שאלת לשלומי עד עכשיו". חיים מנסה לצאת להגנתו ואומר שבשלב הזה הם צריכים לדבר עם העיניים ושהיא לא צריכה לחכות למילים. מאוחר יותר הם פותחים בשיחה על רכבים, ובעוד שדן מספר שנסע בטרמפים לכנרת, חיים מספר על תאונת דרכים שעבר ביחד עם חבר, בה הם התהפכו עם האוטו. "חודש וחצי הכתף שלי הייתה משותקת", הוא אומר ומספר לדיירים שהיה צריך עזרה בלאכול ולהתלבש. 

13:00- עומר לשני: "אני השראה טובה"

בזמן שדן מסיים להכין את ארוחת הבוקר, שני מנסה לשכנע את עדן להצטרף אליה לאימון ספורט לפני שהם מתחילים בניקיון הבית, אך היא מעדיפה להישאר בחצר ולהנות מהשמש. שני לא מוותרת ומתחילה באימון לבדה, וכשהיא מבקשת מעומר שיעזור לה הוא צוחק: "אני השראה טובה למי שרוצה לעשות ספורט". בהמשך, הדיירים מתכוננים לקראת יום הניקיונות ומחלקים משימות ביניהם. כשעומר מודיע שהוא רוצה לנקות את כל המראות בבית, חיים קופץ וטוען שזה התחום שלו. "אם תצליח לנקות כל מראה ב4 שניות, זה שלך", מאתגר אותו חיים, ועומר צוחק ומבטיח שגם אם זה יקח לו 4 דקות, הוא יעמוד בזה.   

12:00 – ג'ודי מתבאסת: "מה המקום הזה עושה לי?"

הדיירים נהנים מהשמש בחצר, בזמן שעדן מנסה להיזכר בשיר מסוים של Jason Derulo. למרות ששני וג'ודי מזמזמות לה מספר שירים של הזמר, דעתה עדיין לא נחה והיא מחליטה לפנות לכל דיירי הבית, כשלבסוף אביחי מצליח לזהות את השיר "Wiggle". הדיירים פוצחים במחרוזת שירים, ואילו ג'ודי מתבאסת: "מה המקום הזה עושה לי? אני לא מצליחה לזכור מילים של שירים שאני אוהבת".

בהמשך, מעיין מבקשת מדן שיכין לארוחת הבוקר את השקשוקה שלו: "תשרוף אותה כמו ששרפת אתמול", בעוד הוא נענה בחיוב ומתחיל בבישולים. בינתיים, אנדל מתלונן על כאבים ברגל. דן משייך זאת ישירות לשינה עם עדן: "אתם מצליבים רגליים כל הלילה", אך שרון חושב שהכאבים נובעים ממשחק הכדורגל. מאוחר יותר, חיים מתפלא מהאופי ההפכפך של הבית: "עכשיו הכל שקט, אבל בערב יהיה בלגן", בזמן שעדן ואנדל מנסים לחשב את תאריך הגמר ואת ההדחות הבאות: "יש סיכוי שיוציאו שלושה דיירים במכה?".

11:00 – שני למעיין: "היית מזויפת במשך חודשיים, ועכשיו הכל עולה לך בלי בושה"

צעקות הריב נשמעות גם בחדר השינה, ודן ואביחי ממהרים להגיע לחדר המקלחת. כשדן מבין שמדובר בריב בין שני למעיין הוא לא מתפלא, ואילו אביחי דורש הסברים מאורנה. מאוחר יותר, שני פונה למעיין וחושפת בפניה: "אמא שלי הזהירה אותי ממך". מעיין מופתעת לשמוע, אך נשארת אדישה: "אז תקשיבי לה", בעוד שני ממשיכה להפציר בה: "היית מזויפת במשך חודשיים, ועכשיו הכל עולה לך בלי בושה".

כשמעיין יוצאת, שני משתפת את ג'ודי: "חודשיים אף אחד לא אומר כלום, פתאום כולם משחקים אותה אמיצים", ומוסיפה שהיא לא לחוצה מההדחה הערב: "אם אודח אני אצא בראש מורם, הייתי מי שאני, ומי שלא מתאים לו מוזמן להתקדם". במקביל, דן נהנה להתעסק בריב של מעיין ושני, בעודו מנסה להבין מה פירוש המילה "צ'חלה". "בוא נתפוס על זה מומנטום", דן מציע לחיים, אבל מיד נזכר באורנה: "בטח היא לא תזרום".

בהמשך, ג'ודי חוששת מהיום שצפוי לעבור על הדיירים וטוענת שהולך להיות יום קשה במיוחד. שני צוחקת שכולם קמו עצבניים, ומחמיאה לעדן שהגנה עליה אתמול בריב: "היית תותחית אתמול, אוהבת אותך". בינתיים, מעיין מספרת לאביחי שהיא לא מאמינה שאמא של שני אמרה עליה משהו, ומסבירה: "אחרי שהן דיברו, היא התנהגה אליי רגיל". אורנה מתערבת ומציינת ששני צבועה, בזמן שאביחי מעודד את מעיין להמשיך להתגרות בשני: "תמשיכי להתנהג אליה ככה, היא שיחקה בך כל הזמן הזה".

10:00 – מעיין ושני רבות על הבוקר

השיר "Crazy" של Gnarls Barkley מעיר את הדיירים, ושני וג'ודי מתחילות לרקוד במיטותיהן. כשהשיר מתנגן בשנית, שתיהן מזנקות ממיטותיהן ומתחילות בהתארגנויות הבוקר. דן שנשאר במיטתו, מסביר למעיין שהוא לא יכול לקום בלי פניית בוקר טוב אישית מהאח הגדול. "בוקר טוב", האח הגדול מפרגן לו ודן צוהל: "יש! עכשיו אני יכול לקום". דן קם, אך מיד נכנס למיטתו של חיים ומתכנן את טבילת הבוקר שלהם בשכשוכית.

בינתיים, אורנה ומעיין מתארגנות למקלחת, ואורנה מתוודה שאינה רגועה במאה אחוז לקראת ההדחה הערב. "בחיים לא ראיתי דבר כזה", מעיין מתלוננת על הזמן ששני מתקלחת, בעוד אורנה מסכימה: "מה את בהלם? אכפת לה רק מעצמה". מעיין מתייחסת לריב של אתמול, ואומרת: "טוב שקרה מה שקרה אתמול, נמאס לי מהצביעות איתה". אורנה ממשיכה לחמם את מעיין, ומציינת: "תראי כמה זמן". כעבור דקות ספורות, מעיין צועקת לעבר שני: "אני בהלם, את עושה בכוונה?", ואילו שני לא מבינה למה מעיין באה אליה בטענות: "לא שמתי לב שאתן פה, פעם אחרונה שאת יוצאת עלי על הבוקר, אני אומרת את זה בשבילך", ומסבירה: "אם היית מגדילה ראש, השהות שלך בבית הייתה יותר נעימה".

09:00 – בוקר של הדחה כפולה
לאחר לילה סוער עמוס בוויכוחים, השמש עולה על הבית ומבשרת את תחילתו של יום גורלי במיוחד בסופו תתבצע הדחה כפולה. כעת, השקט ממלא את חלל הבית והדיירים שמכורבלים עמוק במיטותיהם, יתעוררו בקרוב לצלילי שיר הבוקר. למי מהדיירים זו תהיה ההשכמה האחרונה בבית? והאם אחד הזוגות ייאלץ להיפרד הערב?

מה קרה אתמול?

היום עבר על מי מנוחות כשהדיירים היו עסוקים בסיכום משימת הכדורגל שזיכתה את עומר בחסינות, ובהשערות לגביי ההדחה הכפולה שמאיימת להפריד בין אחד הזוגות שבבית. אורנה אמרה שהיא לא תשמח במקרה ששני תודח: "אין אצלי שמחה לאיד", ומעיין התייחסה לאפשרות שג'ודי תעזוב את הבית: "היא נכנסה למטרה מסוימת שלמזלי לא קרתה". בהמשך, עומר אמר לשני לא להתייחס לאנשים שמפקפקים בקשר שלהם: "אם את יודעת שהקשר שלנו אמיתי, זה מספיק", וכשאביחי החמיא למעיין על השפתיים היפות שלה: "שוברת לבבות שכמותך", היא סיפרה לו שגם המורה בבית הספר היסודי כינתה אותה כך. 

בשעות הערב, האווירה הרגועה בבית התחלפה בריבים סוערים. שני התלוננה שדן השתמש בחלב הסויה שלה, ואורנה יצאה להגנתו ביחד עם מעיין שאמרה: "אין פה שלי-שלך, הכל של כולם". שני הרגישה שכולם מתקיפים אותה: "אני לא מוכנה לדבר מול עשרה אנשים שצועקים עליי", וכשהיא האשימה את אורנה בכך שהיא משנה דברים בתקציב כשהיא לבד בחדר האח הגדול, אורנה השיבה בכעס: "את שקרנית וממציאה, תפסיקי להתקרבן כבר". הריב הגדול נמשך, כשדן הצטרף לצעקות על שני וטען שהיא לא מפסיקה לחפש אותו, בעוד אורנה הטיחה בה מילים קשות: "אין לך חברים פה, את פתטית".

לאחר מכן בחדר השינה, שני לא הצליחה לעצור את הדמעות וסיפרה שהיא נעלבה כשאורנה ירדה לפסים אישיים: "פתאום היא צעקה כמו צ'חלה מהשכונה", ועדן ניסתה לנחם אותה: "מי הם שישפיעו עלייך ככה?". בהמשך, שני אמרה לעומר שהיא כועסת שהוא לא יצא להגנתה במהלך הוויכוח, וכשהוא אמר שהוא לא רוצה להתערב בריבים שלה עם דיירים אחרים, היא השיבה שאם זה היה הפוך היא הייתה תומכת בו, וסיכמה: "נשארתי לבד, ותמיד אני לבד".

מאוחר יותר בחצר, דן העיר לעדן על המכנס הקצר שהיא לובשת, והצליח לעצבן את אנדל שעקץ: "אורנה תשתלטי על העניינים, שאני לא אגיד כמה הוא מסתכל על שני". שני הייתה מרוצה, וכשמעיין הגנה על דן, שני פתחה איתה חזית: "זה שכולכם שתיתם מיץ אומץ לפני ההדחה הכפולה אני כבר הבנתי". מעיין השיבה לשני: "לא רוצה לשמוע אותך, ומעכשיו אני מבקשת שלא תפני אליי יותר", ושני ענתה לה: "מה קרה? חודשיים של הצגה של חברות ופתאום תפסת אומץ, החלום שלך התגשם אביחי".

שני המשיכה להאשים את אביחי בסכסוך שלה עם מעיין, ואמרה: "אני הייתי חברה שלה מהיום הראשון, ואתה זה שצחק עליה מאחורי הגב". אביחי השיב לה: "את לא חברה אמיתית כי את בזה לאישיות שלה ואת מקנאה לה, תביני שאולי יש סיבה שאנשים לא מסתדרים איתך". שני לא התרגשה מהאבחנה של אביחי ואמרה: "זה בסדר, מי שמגיעה לו האהבה שלי מקבל אותה", ואביחי ענה מיד: "אין לך אהבה לאף אחד חוץ מלעצמך".

שרון הצטרף לריב הסוער, וכשעומר הטיח בו מיד שלא להתערב: "אתה מתערב בעניינים שלא שלך, וכל היום מלקק פה לאנשים כמו איזה אפס", שרון השיב לו: "זה לא מוציא אותך גברי להגן עליה, אתה מכיר אותה בדיוק שתי דקות". הריב בין שרון לשני עלה מדרגה, כשהיא קראה לו גזען והוסיפה: "אתה אפס שבא לפה בשביל להתחיל עם מישהי בגיל של הבת שלו", והוא לא נשאר חייב: "מי את שתקראי לי גזען? את סוציומטית וכלומניקית, מחר את הולכת הביתה".

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00