העדכון האחרון:

04:00 - אחרי יום עמוס, הדיירים הולכים לישון
 
רוב הדיירים נכנסים למיטות, ועל אף היום העמוס הם מתקשים להירדם. הם משמיעים קולות של שדים ורוחות בהתאם למשימת התקציב, וצוחקים שהם לגמרי מאבדים את זה. היחידים שנותרים ערים הם מעיין ואביחי שמתיישבים במטבח לארוחת תפוח לילית, ומדברים על החיים מחוץ לבית. אביחי מתוודה: "הייתי רוצה לעבוד בעבודה אמיתית", ומעיין מסכימה שכדאי לו. בהמשך, מעיין מעירה לו על העובדה שהוא תמיד מתעסק בלקרוא אנשים, ואביחי מסביר: "אני אוהב את זה, אני לא שופט אנשים אני רק קורא אותם". הם עוזבים את המטבח ומתכוננים לשינה. אביחי ממתין שמעיין תסיים להתפלל, וכשזה קורה הם מאחלים לילה טוב אחד לשנייה, מתחבקים ופונים כל אחד למיטה שלו.

03:00 - דרמות ליליות
 
אורנה מנסה לעודד את שני בחדר המקלחת לאחר השיחה שהייתה לה עם דן: "הייתי רוצה לראות איך את באמת, ולא איך את כשאת קשורה למישהו". היא מסבירה לה שאין לה צורך לקחת את הדברים ברצינות יתרה: "מבין כל הדיירים פה, הוא הכי מתאים לך. אבל בחוץ יש מצב שאתם בכלל לא מתאימים".
 
בהמשך, אנדל מקיים את מה שהבטיח קודם לכן וזורק לדן הערה על כך שלאחרונה התחבר לחיים מתוך אסטרטגיה. לאחר מכן, מחפש דן את חיים וכשהוא מוצא אותו הוא משתף שהוא לא מבין למה אנדל יצא עליו: "אנדל אמר שאני חבר שלך כי אתה חזק בחוץ". חיים המבולבל משיב שהכל בסדר ביניהם על אף מה שאנדל אמר.
 
האח הגדול מחליט לפנק את הדיירים בשיר לפני השינה ומשמיע להם את Will You Be There של מייקל ג'קסון. בחדר הסגלגל שני ואורנה מתרגשות מהבחירה ואורנה קמה לרקוד, בעוד שבחצר, גם אנדל וחיים מנצלים את השיר בשביל לזוז קצת. 

02:00 - שני על השיחה עם דן: "דיברנו על הכל ואני מרגישה זוועה"
 
השיחה בין דן ושני ממשיכה והם מעבירים אותה לנדנדה שמתחת לשכשוכית, הראשון מחליט לסכם: "אני מתבאס על זה שפגעתי בך", ומוסיף: "הייתי צריך להיות הרבה יותר רגיש". שני מקשיבה לדבריו בלי לומר מילה ודן משתף בתקוותו להמשך היחסים ביניהם: "אפשרר לבנות את האמינות ואת החברות מחדש". השיחה מסתיימת, דן עוזב את החדר ומשאיר את שני לבדה.
 
בינתיים, נראה שהלילה של דן לא הולך להיות שקט כשאנדל משתף את חיים במטבח: "אתמול דן זרק לי הערה ולא רציתי לפתוח עליו כי היה שידור חי", וחושש: "אני לא אצליח להירדם אם אני לא אצא עליו היום". אנדל יוצא לחצר ומצטרף לעדן, שם וכוכב שיושבים על הספסל. כוכב חשה שמצב הרוח של אנדל לא בשמיים ושואלת אותו: "מי עצבן אותך?". 
 
כמה דקות לאחר מכן, משתפת שני את מעיין, אורנה ותאלין בשיחה שהייתה לה עם דן: "דיברנו על הכל ואני מרגישה זוועה". הן מבקשות ממנה לפרט והיא מסבירה: "אני מקבלת משהו טוב ותמיד אמצא את כל הסיבות להרוס את זה. אני כמו פצצה מתקתקת". היא מתוודה שהיא הייתה רוצה לתקן את הקשר, ותאלין מנסה לעודד אותה: "אנחנו סגורים בבית הזה, תהיה לך עוד הזדמנות", וגם אורנה נרתמת: "אם את יודעת לזהות מה שקרה לך, את יכולה לתקן את זה".

01:00 - דן לשני: "את גרמת לי לברוח ממך"
 
בחדר השינה, משוחחים עדן, שם וכוכב על הדרמה שהתפתחה בין שני ודן. "דן אמר את האמת והיא לא משחררת ממנו", אומרת עדן וממשיכה: "מסכן, מה זה לא טוב לו". שם מסכם את היחסים בין דן ושני: "אין לו עניין בה".
 
מאוחר יותר, מחליט דן לנסות להבין ממה שני נפגעה והוא לוקח אותה לשיחה בחצר. שני מצידה, מסבירה לו שהיא בהלם שהוא החליט לדבר עליה עם כוכב: "אתה משתף פעולה עם הדבר הכי מכוער והכי משפיל שאמרו עליי מאחורי הגב". דן מנסה להתגונן ואומר שלא יצא להם כמעט ולדבר בשבוע האחרון ומוסיף: "אני לא חושב שאמרתי לכוכב משהו שלא אמרתי לך". 
 
שני לא מתרשמת ומסננת לעברו: "זה מביך אותי שסמכתי עלייך". דן בתגובה: "את דרמתית", ושני מגיבה בכעס: "אתה חי בסרט". היא מעלה לשיחה את נושא הפלרטוטים שלו עם מעיין בנסיון להבין למה הוא עושה את זה מול הפרצוף שלה, ודן מופתע: "איזה שטויות את מדברת!". הוא מחליט לנסות להסביר את עצמו: "בשבוע הראשון מעיין הסתכלה עליי בעיניים כמהות", ושני מודיעה לו שהיא רואה את זה קורה עד עכשיו. דן מאשים אותה בסיום היחסים ביניהם: "את גרמת לי לברוח ממך", ומוסיף: "הייתי כבר שם איתך. אף אחד בבית לא גרם לזה ולא השפיע עליי, רק את".

00:00 - שני מפתיעה את מעיין: "דן אמר שהוא בכלל בקטע שלך"

דן וכוכב ממשיכים לשוחח מלב אל לב. הוא מגלה לה שהוא מתכנן לבקש מהאח הגדול לדאוג לו לאישה, בעוד כוכב מתעקשת להתאים לו את אחת מבנות הבית, ומזהירה: "תדע שמעיין ושני חותרות גבוה, ועדן גם אבל בדרך שלה". לאחר מכן במטבח, כוכב שמה לב ששני הייתה לידם כשדיברו עליה, ודן מתחיל להילחץ: "אני ממש מקווה שהיא לא שמעה כלום, כי כבר ממש לא נעים לי ממנה". אורנה פונה לכוכב ומתעניינת מה קרה לשני, אבל היא עונה לה: "מאיפה אני יודעת למה היא בוכה, מה אני הבייביסיטר שלה?". תאלין שואלת את דן אם מה שאמר היה רע, והוא עונה לה בכנות: "אני לא מפרגן לה בזמן האחרון". במקביל הוא מבקש מחמימו שיחפש את שני וידבר איתה, כשתאלין נשארת אופטימית: "מה, אז כבר לא תהיו זוג?".

כעבור דקות אחדות, שני מופיעה בבית, ולא מבינה למה כולם חיפשו אחריה: "רק יצאתי לעשן, מה קרה? הכל פנטסטי אצלי". היא ניגשת במהרה לחדר הארונות, ומשתפת בכעס: "עברתי ושמעתי אותם מרכלים עליי, כשהייתי ממש מול הפרצוף שלהם", היא ממשיכה ומספרת שלא התרגשה ממה שכוכב דיברה עליה: "היא לא חברה שלי וזה לא מעליב אותי, במיוחד שאמרה שאני לא צוחקת משמוליק ואני גם לא חייבת". לעומתה, דן הצליח להרגיז אותה: "הוא פתח עליי את הפה, אמר שאני חולת צומי ברמות ושזה יגמור אותי כשאצא מהבית", בהמשך היא מפתיעה את מעיין: "הוא אמר שהוא בכלל בקטע שלך".

23:00 - דן על שני: "היא חולת תשומת לב" 

עדן ממשיכה ללמד את אנדל בסלון, ואנדל מחמיא לה: "את יכולה להיות מורה לריקוד". במקביל במטבח, שני מתאמנת לבדה, ודן מעיר לה שהטיימינג של תנועות הראש שלה לא היה טוב. בתגובה, שני מתעצבנת ושואלת בעוקצנות: "מה לא היה טוב בדיוק?", בעוד דן, שמופתע מהשאלה, מזכיר לה שלא מדובר בתחרות. שני אומרת בתקיפות: "כל דבר אצלי זה תחרות", ודן מנסה להשכין שלום: "חבל מאוד, אם כך התחרות הזאת תהיה פסיבית מהצד שלי".

מאוחר יותר בחדר השינה, דן שואל את כוכב מי לדעתה הגיע לבית כדי לקדם משהו, והיא עונה לו שבעלה בא כדי לקדם את הקריירה שלו, ומוסיפה: "המדינה לא מכבדת אומנים, כשהם צעירים נותנים במה ואז בועטים להם בתחת". הם ממשיכים בשיחה, ומדמיינים מה הדיירים יעשו ביציאה מהבית. דן מתכנן להמשיך להדריך קבוצות בטיולים בארץ, וחושב שחיים יחזור לעבודה הרגילה שלו. הוא ממשיך ואומר על שני: "היא תיגמר כשתצא מפה, בגלל שהיא חולת תשומת לב ולא תדע מה לעשות כשזה יגמר לה", אבל כוכב לא דואגת לה: "אם היא תפנה לדברים מתחום הפרסום, כמו דוגמנות או שחקנות, היא תצליח". 

22:00 - אנדל נותן לעדן הזדמנות שנייה 

בחצר הבית, אורנה ודן מתאמנים על הריקוד בניצוחה של עדן שמדריכה אותם בסבלנות. אורנה מתלוננת שקשה לה, ודן מפציר בה: "תפסיקי לסבול, תגזימי בריקוד ופשוט תתחילי ליהנות". לאחר מכן, דן משתף את אביחי בחוויות מהתרגול עם אורנה: "היא פשוט לא מצליחה לעשות כלום, ואני כל הזמן רק מבקש ממנה להשתחרר", הוא ממשיך ומוסיף: "היא רוצה להיות טובה, אבל היא לא מצליחה כי פשוט אין לה את זה". בהמשך בחדר השינה, אנדל נותן צ'אנס נוסף לעדן, כשמבקש ממנה לחזור איתו על התנועות שלמד. הוא קורץ לכוכב שצופה בו מהצד, ושואל: "את נהנית? רוצה שאוריד חולצה?". 

​​21:00 - מי לוקח סנדוויץ' למסעדה?

כוכב ועדן נחות מהריקודים בסלון, מביטות בתמונות של הדיירים על הקיר ונזכרות בחזי. עדן מתעצבת כשהיא רואה אותו צבוע באדום: "כמה הוא חסר, כפרה עליו", וכוכב מאמינה שכל מה שקורה זה לטובה: "הוא דפק פנדל לעצמו, לכי תדעי מה הראו בבית. אולי זה מה שהיה צריך לקרות". עדן ממשיכה לשבח את חזי: "הוא היה באמת נשמה טובה", אבל כוכב משלימה עם חסרונו: "כנראה שזה לא מספיק, ואי אפשר להישאר ככה כל המשחק, אני הסברתי לו את זה".

מאוחר יותר, דן נתקף בגעגועים לברזיל, במיוחד עכשיו כשחברים שלו בדרך לשם. חיים מתלהב, ומפנטז על טיסה לברזיל עם משי, אבל דן מנפץ לו את החלום: "עדיף שתסע בלי חברה, כי לא הולכים למסעדה עם סנדוויץ'". חיים מתעצבן, ואומר שזה לא אפשרי שיטוס לבד, אחרי הזמן שהם מנותקים בבית, ומוסיף: "אם משי היא סנדוויץ', אז אני אלך איתה לכל מקום, גם למסעדה".

20:00 - מה יעשו אביחי ואנדל כשכולם ילכו לישון?

אנדל נכנס לשוונג הריקודים, ומחליט לא להפסיק להתאמן עד שירגיש שהוא מוכן למשימה. אביחי מצטרף אליו, ומציע הצעה מפתה: "בלילה כשכולם ילכו לישון, נשאר אתה ואני להתאמן על הריקוד עד שלוש לפנות בוקר". דן צופה בהם מהצד, ונותן ביקורת: "זה אומנם לא טוב, אבל בשבילנו זה מספיק טוב". אנדל משתף שהוא רקד מוסיקת היפהופ בעבר, ולמרות זאת לא הולך לו כמו שציפה: "אני לא מבין למה יש לי בעיה לרקוד כמו שצריך עכשיו", הוא אומר. דן מעודד אותו, ומבקש ממנו להשתמש בדימיון: "תחשוב שאתה צריך להרשים בחורה עם הריקוד הזה".

אביחי שואל את אנדל למה הוא לא קורא לעדן שתדריך אותו, והוא מתלונן שהיא מלמדת אותו מהר מדי, "מרוב שהיא יודעת טוב". אביחי מסכים איתו: "עזוב, אף אחד פה לא יודע ללמד כמו שצריך". בהמשך, אנדל מוצא לו מורה חדשה, את תאלין. אביחי קורא לאנדל להצטרף לארוחה, אבל הוא מסרב: "עכשיו יש לי את התשוקה ללמוד". ​

19:00 - חיים לא מתלהב מהריקוד: "אני מעדיף להיות בכלוב"

הבית ממשיך באימונים, בעוד אביחי, מעיין וחיים שוכבים על המיטה בחדר השינה. חיים אומר לאביחי בייאוש: "אני לא יכול לראות אותם רוקדים, זה דופק את המוח", ומוסיף בנחישות: "אני מעדיף להיות בכלוב". בינתיים בחצר, עדן ממשיכה להעביר שיעור בריקוד לאנדל, אבל הוא מתלונן שקשה לו. עדן מרגיעה אותו, והוא מגיב באופטימיות: "תמשיכי ללמד אותי, ואז נעשה שזה יהיה בסדר".

בהמשך בסלון, מעיין ותאלין מתאמנות על הריקוד, ועדן מצטרפת אליהם. לאחר מכן מעיין פונה לאביחי, ומסכמת את התרגול שלהן: "דווקא זה די קל, אתה יודע?". אורנה, שמתאמנת עם אנדל, מבקשת מעדן שתעזור להם. היא מקפידה לתקן את אנדל, ומסבירה: "אורנה פחות חשובה, אבל אתה בראש, אתה נמצא בפרונט". אנדל ממשיך להתאמן בכל הכוח, אבל מבקש מעדן להאט את הקצב: "את מסבירה מהר, כי את ממש מוכשרת, אבל לא הולך לי". ​

18:00 - כל העיניים נשואות לאנדל

החזרות בעיצומן וכוכב, שצופה שוב בקליפ של דיירי העבר, מנסה לעודד את הדיירים: "הקליפ שלהם גרוע מאוד". דן לא מסכים איתה אבל מיד מוסיף: "הגרסה שלנו תהיה גרועה באותה מידה". הדיירים ממשיכים לרקוד ואורנה מתקשה לעמוד בקצב: "אתם מבלבלים אותי עם הספירות".

מאוחר יותר, אנדל מחליט לקחת אחריות וללמד את חיים את צעדי הריקוד אבל האח הגדול קוטע לו את התכניות כשהוא קורא לו לחדרו. שני ממהרת לתפוס את מקומו ופונה לחיים: "אני איתך אחד על אחד, לא צריך מושלם אבל לפחות תשתדל", היא נוגעת בנקודה רגישה כשהיא מוסיפה: "אתה צריך סיגריות נכון?".

עדן, שלמדה את צעדי הריקוד שתואמים את דמותו של מייקל ג'קסון, מתבאסת לגלות שבזוגיות שלה עם אנדל בקליפ היא נועדה לגלם את בת הזוג שלא משתתפת בריקודים. היא ממהרת להתעשת כשהיא מבינה שעכשיו עליה ללמד את אנדל את הצעדים: "זה יכול היה לצאת יותר טוב, אבל בקטנה". בינתיים, שני בוחרת לעודד דווקא את אנדל שנראה מודאג מהגילוי: "זה בסדר, אנחנו סומכים עליך".

17:00 - אביחי מנבא: "המשימה לא תעבור בשקט"

בחצר, הדיירים משקיעים את כל המאמצים בלימוד הריקוד לקליפ. אביחי ודן מחליטים לעשות הפסקה קלה ויושבים על הספסל וצופים בדיירים המתאמנים והראשון אומר: "תראה את תאלין, זה כמו להכניס פיל לחנות חרסינה", שניהם צוחקים ואביחי מנבא שהמשימה לא תעבור בשקט: "מעניין מתי יתחילו הצעקות".

מאוחר יותר בחצר, שם מתעצבן על חיים שלא מתאמן ואומר לו: "זה מאמץ קבוצתי, למה שלא תעשה גם אתה?". חיים מתעצבן ונכנס לבית שהצעקות של שם מלוות אותו: "מה, אתה הולך לבכות?". שני יוצאת להגנתו של חיים ושואלת את שם למה הוא רע אליו, שם מתנגד ואומר: "מה רע? הוא אפילו לא מנסה".

16:00 - דיירי הבית VS דיירי העבר

האח הגדול מרכז את הדיירים בסלון הבית שם מחכים להם כסאות קולנוע. כשכולם ישובים הוא מסביר להם על משימת התקציב הקרובה ומגלה להם מהי הדרך לשרוד בבית את יום שישי ה-13: לרשות הדיירים יש 24 שעות להכין קליפ לשיר Thriller של מייקל ג'קסון בו שני דיירים יגלמו את מייקל וחברתו, בעוד שאר הדיירים יהיו הזומבים.  "הקליפ לשיר הזה הוכן בעבר על ידי הדיירים בעונה הרביעית וזכה למעל 92 אלף צפיות במאקו", מספר להם האח הגדול ומוסיף: "כדי לזכות בתקציב מותרות עליכם לעבור את מספר הצפיות שאליו הגיעו הדיירים הקודמים".

אחרי שהדיירים בחרו פה אחד בעדן ואנדל להיות הזוג בקליפ שיגלמו את מייקל ובת זוגתו, הם צופים בקליפ של דיירי העונה הרביעית ושני מודיעה: "אנחנו חייבים להפציץ יותר מהם". עדן מחליטה לקחת פיקוד ומתחילה ללמד את הדיירים את צעדי הריקוד ומהר מאוד שם מכריז: "אני אהיה בשורה האחרונה".

15:00 - דן לאורנה: "מה הסיכוי שלנו להתחתן?"

כוכב ממשיכה להיות לא רגועה מהעתיד לבוא ומעיין מודיעה: "אם המשימה תהיה תלויה בי ובכוכב, אני אומרת לכם מראש שזה נפסל". במקביל במטבח, דן מעוניין לדעת מה הסיכויים שלו עם אורנה ופונה אליה: "מה הסיכויים שאנחנו נתחתן?", אורנה לא מתרגשת ומגיבה באדישות: "הסיכוי כמו שאני ואתה נזכה בפרס".

 מאוחר יותר, חצר הבית נפתחת והראשונים לגלות את בית הקברות שמחכה להם בחוץ הם מעיין, אביחי וחיים כשהראשונה מתלהבת: "תשמעו האח הגדול מגשים לי פנטזיות" , ואביחי לא מפספס הזדמנות לפלירטוט ואומר: "אני גם רוצה להגשים לך פנטזיות". בהמשך, שאר הדיירים מצטרפים אליהם ויוצאים בקריאות התלהבות מהתפאורה המושקעת ומנסים לנחש מי מביניהם יהיה מייקל ג'קסון.

בזמן שכולם מחכים לשמוע מהי המשימה, אורנה ומעיין מתלחשות על עדן כשהראשונה מגלה: "אין לי חיבור לבחורה הזאת". מעיין משתפת אותה שעדן מרכלת עליה מאחורי הגב ואחר כך באה לחבק אותה, ואורנה מציעה לה להתעלם ועל הדרך עוקצת על כך שחזי הודח: "את רואה מה יצא מהריכולים שלהם, זה לא הוביל אותם לשום מקום".

14:00 - משימת יום שישי ה-13 יצאה לדרך

חדר השינה סוף סוף נפתח והדיירים מתלהבים לגלות שהבית הפך להיות כמו חלק מסרט אימה. מעיין הראשונה להיכנס לחלל הבית העטוף בקורי עכביש ולצעוק: "גדול, איך ידעתי שזה מה שהוא יעשה". כוכב לעומתה, פחות מתלהבת ומודיעה: "אני לא יוצאת לפה בלילה" ואנדל המבוהל מצטרף לתחושותיה: "זה מה זה לא טוב לי, אני פחדן רצח". שני ממהרת להרגיע את אנדל שאין לו מה לפחד כי היא ישנה לידו, וחיים מציע: "אל תפחדו מהמתים, תפחדו מהחיים".

מאוחר יותר, בזמן ששאר הדיירים מתנפלים על המטבח להכנת ארוחת בוקר מאוחרת, עדן, שני ואנדל משוחחים על המשימה הקרבה בפינת העישון, כשהראשונה מזהירה את אנדל לא לצרוח במהלך המשימה. אנדל מרגיע אותה: "אני מפחד בתוך תוכי, אני לא מראה את זה בחוץ", ושני מתחילה בניחושים בהתלהבות: "יש מצב שהאח יעשה לנו משימה עם הקליפ של מייקל ג'קסון?".

13:00 - על רוחות רפאים ומה שביניהם

משימת "יום שישי ה-13" תתחיל ממש עוד מעט, אבל בינתיים הדיירים ממשיכים להעסיק את עצמם בחדר השינה הנעול. שם, אנדל ועדן מנהלים שיחה על מיסטיקה ושם מודיע: "אני לא מאמין במה שאני לא רואה". אנדל מתחיל לפחד מהתיאוריות ששם מספר לו ומסיים את השיחה: "אחי, עזוב אותי מהדברים האלה, בוא נלך לעשן".

בפינת העישון שבחדר הארונות,לשם נמאס מההסגר בחדר השינה: "מתי ישחררו אותנו מפה?", וכוכב מזכירה לו שהאח הגדול הודיע שזה ייקח כמה שעות. בינתיים, כדי להעביר את הזמן, כוכב מחליטה ללמד את עדן ריקודי בטן ואנדל, שיושב ומעשן, ממהר לבקש מהן לעמוד מול פינת העישון כדי שיוכל להיות עד לשיעור.

מאוחר יותר בחדר השינה, חיים מופתע לגלות שכוכב חוותה בעברה מוות קליני ומבקש ממנה לשתף את חווייתה. "ראיתי את עצמי צעירה ומאושרת", משתפת כוכב וממשיכה: "כשהתקדמתי לכיוון האור התעוררתי לחיים". היא מסיימת לספר ומבקשת להפסיק לדבר על זה: "זה מפחיד אותי".

12:00 – מעיין: "הריכולים האלה מגעילים אותי"

היציאה לסלון ולמטבח חסומה, והדיירים אוכלים ארוחת בוקר בחדר הארונות. אנדל, שבמצב רוח טוב במיוחד, מכין קפה לדיירים ובמקביל מעביר צחוקים עם כוכב. בינתיים, אביחי עושה למעיין נעים בשיער, והיא משתפת אותו ששמעה את השיחה בין עדן לכוכב : "הריכולים האלה מגעילים אותי". הוא משיב בהסכמה ומתסיס אותה עוד יותר כשהוא מספר לה שהן גם התלחששו מתחת לשמיכה.

הדיירים ממשיכים להתארגן לקראת המשימה ומחכים שדלתות חדר השינה יפתחו. דן וחיים עושים תספורת לאביחי, בעוד הבנות שמות לק אחת לשנייה ומנסות לנחש איזו משימה תהיה הפעם, כשמעיין מתלהבת: "בא לי משימה מפחידה".

11:00 – עדן על ההדחה של חזי: "זה גרם לי להתעורר על עצמי"

בעוד שהדיירים שקועים בשינה עמוקה, שמוליק, כוכב ואורנה משכימים ראשונים ומתחילים בהתארגנויות הבוקר. זמן קצר לאחר מכן, האח הגדול פותח את היום עם השיר "Blame It on the Boogie" של The Jacksons, והדיירים מזנקים ממיטותיהם ופוצחים בריקודים. בסיום השיר, עדן חוזרת לשכב במיטתה ומצהירה שהיו לה סיוטים כל הלילה. כוכב מצטרפת אליה ומשתפת שגם היא לא ישנה טוב, וממהרת לעודד אותה: "הכל לטובה".

כוכב אומרת שחשבה כל הלילה על ההדחה של חזי, ולוחשת לעדן: "כנראה לא ראו בעין יפה את הפרש הגילאים ביניכם". עדן מסכימה איתה: "זה גרם לי להתעורר על עצמי", ומודה שהיא לא סומכת על אף בחורה בבית: "הבנות פה צבועות אליי, אני סומכת רק עלייך ועל שם". בהמשך, עדן מספרת בכעס שתאלין לקחה את הכרית והשמיכה של חזי: "לא הספקתי לעכל את ההדחה והיא כבר עשתה את זה, הייתי בשוק".

10:00 – השקט שלפני הסערה?

האח הגדול מפרגן לדיירים בעוד דקות ארוכות מתחת לפוך, וכולם צוברים כוחות אחרי לילה מלא אמוציות. בקרוב הדיירים יתעוררו לצלילי שיר הבוקר שיקטע את חלומותיהם, והם יאלצו להתרגל למציאות החדשה בבית ללא חזי, אבל ההתמודדות הגדולה יותר תגיע בהמשך היום כשמשימת ההפחדות תצא לדרך. איך יגיבו הדיירים למשימה, ומי מביניהם יהיה הפחדן ביותר?

09:00 – בוקר ראשון בלי חזי

אחרי לילה מתוח במיוחד והדחה שהותירה את כל דיירי הבית מופתעים, יום חדש וקר עולה על בית האח הגדול. בקרוב הדיירים יתעוררו לבוקר ראשון בלי האווירות הטובות של חזי ולמשימת תקציב חדשה. כיצד כל השינויים הללו ישפיעו על מאזן הכוחות בבית?

מה קרה אתמול?

הדיירים התעוררו ליום של הדחה לצלילי השיר Waiting For Love של אביצ'י, ואנדל התמלא במרץ והכריז: "בוקר טוב עולם". חזי, שני, שם, כוכב ושמוליק היו מתוחים במיוחד מהאפשרות שהם יעזבו את הבית בסוף היום, וחיים אמר: "זה יום שמתחיל שמח ונגמר עצוב". אביחי החליט לשנות אסטרטגיה ולהפסיק לרדוף אחרי מעיין, בתקווה לעורר בה רגשות הפוכים ולקרב אותה אליו. מעיין הרגישה ביחס הקר והטיחה באביחי: "מה זה מצבי הרוח האלה בלי סיבה?", ואביחי לא התרגש וענה: "את שונאת חוסר יחס נכון?".

בהמשך היום, הדיירים עסקו במלאכת הניקיונות לפני השידור החי, כשהמתח לקראת ההדחה המשיך להעסיק אותם. חזי הסתובב בבית וחשש שאף אחד לא מסמס לו, אנדל סיפר לשני שחיים מפחד שהיא תלך: "הוא מאוד רגיש והוא התחבר אליך", ושני מודה שהיא לא מוצאת שקט: "אני בסטרס נוראי". השידור החי התחיל והמועמדים להדחה נפרדו מהדיירים ונכנסו אל החדר כשחזי מזכיר לכולם: "הכל באווירה טובה".

אחרי רגעים ארוכים של מתח כוכב ושמוליק חזרו אל הבית, וכוכב פרצה בבכי: "זה לא בשבילי כל המתח הזה", גם שם חזר אל הבית והשאיר את חזי ושני להתמודד על המקום הנוסף בבית. לבסוף האח הגדול הכריז שחזי הוא המודח השלישי לעונה, וכששני חזרה אל הבית הדיירים היו המומים, ועדן אמרה: "אני בשוק, זה משחק דפוק". גם שני הודתה שהתוצאה הפתיעה אותה: "לא חשבתי שזה יהיה חזי".

אחרי שחזי יצא אל ארז וקין, בבית התקשו לעכל את ההדחה, והחברים הקרובים שלו התחילו ללכלך על שני שנשארה בבית, כשאביחי אמר: "זה העלה לה את האגו לשמיים", ולשם נמאס מהפרצופים שהיא עושה לו: "היא מרוכזת רק בעצמה ובחיים שלה, יאללה שתשחרר מאיתנו", ועדן הוסיפה: "הבחורה הזאת היא פח של הפחים". לפני השינה עדן אמרה לשם: "עכשיו יתחילו הפיצוצים, לא יהיה מי שירסן אותנו", וזה השיב שמעכשיו היחס שלו לדיירים ישתנה: "זה מכניס אותי לאווירה קרבית". הדיירים הלכו לישון לקראת יום חדש ומשימה חדשה. מה תכלול המשימה, ואיך היא תשפיע על הדינמיקה בבית?

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00