העדכון האחרון:

02:00 - ​זיגי החייזר נפרד מהדיירים ועוזב את הבית

המסיבה בחצר בעיצומה, והדיירים נהנים לרקוד עם השירים שמשמיע להם האח הגדול. דן טובל בשכשוכית ומתגרה בשרון: "אני עוד אהפוך אותך לשמאלני שאפילו ההורים שלי יצביעו לו", וכשהוא מבקש ממנו לאחל שנה טובה למסתננים, שרון עונה לו: "אני אגיד להם שנה טובה ותתכוננו לאוטובוסים". דן מתעצבן מההערה של שרון, ואומר לו בתקיפות: "אתה מוותר על האנושיות שלך למען הפוליטיקה", בעוד שרון עונה לו בביטול: "יאללה סע".

בהמשך המסיבה, דן ואביחי ממציאים שירים ביחד עם חיים, וכשאורנה מבקרת את הילדותיות שלהם בפני מעיין: "לזה את נמשכת?", היא משיבה לה מיד: "ולזה את נמשכת?". מאוחר יותר, האח הגדול מכבה את המוזיקה בחצר, וכשמעיין מבקשת מאורנה להצטרך אליה בחדר השינה, שרון מתערב איתה שזיגי עוד יחזור להפתיע את הדיירים: "שיהיה לילה טוב בינתיים, תחכו שזיגי יבוא להעיר אתכן".

לאחר מכן, אורנה ומעיין עוברות לסלון בשביל לקפל את הקינוחים שנשארו, ואורנה פונה לאח הגדול בבקשה: "אולי תשאיר את הקישוטים בבית עד מחר בערב? זה נורא יפה" ​. לפתע, זיגי מופיע בסלון ומודיע לדיירים שהוא הגיע כדי להיפרד מהם בפעם האחרונה. הוא מחבק את מעיין ששואלת: "אתה הולך לתמיד? אנחנו ממש נתגעגע אלייך", ומציע חיבוקים גם לשרון ולאורנה שאומרת לו: "אולי תבוא לבקר אותנו שוב כשנגיע לגמר?", בעוד הוא משיב בעוקצנות: "את חושבת ששלושתכם תגיעו לגמר?".

בהמשך, זיגי נכנס לחדר השינה, ונפרד בחיבוק גם משני, עומר וג'ודי. לאחר מכן, הוא יוצא לחצר ונפרד מחיים עם המילים: "אתה משהו מיוחד אתה", וכשהוא נפרד מאביחי הוא גם מוסיף הערה שמצליחה לשעשע אותו: "תשמור על עצמך, ושמשון ודלילה תיזהר". לבסוף, זיגי מציע למעיין חיבוק פרידה אחרון, ונכנס לחללית לצלילי השיר המרגש: "בוא הביתה" של הזמרת שולה חן.

01:00 - דן מנסה להתקרב לאורנה: "אני מדליק אותך?"

מסיבת הריקודים ממשיכה בכל הכוח, ודן מנצל את אווירת הפתיחות בבית בכדי לנסות להתקרב לאורנה. הוא מזמין אותה לריקוד צמוד, וכשהוא שואל אם הוא מביך אותה, היא עונה בחיוך שהכל בסדר, והוא משנה את שאלתו: "אז אני מדליק אותך?". אורנה מתרחקת מדן ומתחילה לרקוד יחד עם שני לצלילי השיר: "ברבי" של סטטיק ובן אל תבורי, בזמן שדן נכנס לריקוד בשכשוכית, וגם מתיז מים על שרון שנכנס מיד אחריו.

בהמשך המסיבה, דן משתמש בלחמנייה בשביל לנגב קטשופ מהפנים, ושני שיושבת לידו נקרעת מצחוק ואומרת: "איזה משוגע". מאוחר יותר, השיר: "לב חופשי" של מוקי מתנגן, וכששני שואלת את שרון אם השיר הגיע מהרשימה שלו, הוא משיב בחיוב. שני רואה שגם מעיין נהנית ופונה אליה: "זה גם השיר שלך מאמי", מה שמוביל לכך שהשתיים מתחבקות ומתנשקות בפיוס, ומעיין מגדילה לעשות ואומרת: "אני באמת מצטערת מכל הלב".

00:00- מעיין: "לא משנה כמה שיכורה אני אהיה, זה בחיים לא יקרה"

מעיין מבקרת את שני ואורנה שרוקדות ביחד ואומרת לאביחי: "לא משנה כמה שיכורה אני אהיה, זה בחיים לא יקרה". אבל כשהשיר "למה לי" של שרית חדד מתנגן, מצב הרוח שלה משתנה והיא מבהירה לאביחי: "אני רוצה אותה בחתונה". שני צוחקת שהמסיבה עושה את עומר צעיר יותר, ואומרת שהיא אוהבת את העובדה שהוא מבוגר ממנה ב11 שנים. הוא דווקא מודה שלא: "עוד 10 שנים תחליפי אותי במישהו צעיר יותר", והיא צוחקת ומשיבה שהיא לא משחקת משחקים כאלה. בהמשך, זיגי לוקח את ג'ודי לביקור קצר בחללית שלו, והיא מודה לו. 

23:00- מעיין מצפה: "הלוואי שחברים שלי יצאו מהחללית"

המסיבה בעיצומה, אך בזמן שאורנה ודן רוקדים צמוד, שאר הדיירים דווקא בוחרים לשבת בפינת העישון ולהנות מהאלכוהול. מעיין מקווה שמשהו מעניין יקרה: "הלוואי שחברים שלי יצאו מהחללית", ואורנה מסכימה: "אני תמיד בעד משהו כיפי". דן, אורנה, אביחי ומעיין מצטופפים לחיבוק קבוצתי לצלילי השיר "ארץ חדשה" של שלמה ארצי, ומעיין מכריזה: "אני אוהבת אתכם".

הדיירים מתלהבים למראה החללית הנפתחת וכשזיגי יוצא ממנה, לבוש בשמלה ופאה בלונדינית, הם מקיפים אותו במעגל ורוקדים סביבו. "איזה יפה אתה זיגי", מחמיאה לו מעיין וחיים מסובב ומקפיץ אותו לצלילי המוזיקה. 

22:00- המסיבה מתחילה

הדיירים ממתינים לחשיפת הבית ותחילת המסיבה המתוכננת, ותוהים איך יהיה מזג האוויר. בזמן שהם מעלים השערות אם יגיעו אורחים למסיבה, האח הגדול מזמין אותם לצאת לפתיחת המסיבה. הם יוצאים מחדר השינה ואורנה מתפעלת מעיצוב הבית: "זה מהמם האח הגדול", ומאחלת לו חג פורים שמח. הם מודים לאח הגדול על האוכל והשתייה שארגן להם בחצר הבית, ומרימים לחיים לכבוד החג.

בהמשך, הדיירים רוקדים לצלילי עדן בן זקן וג'סטין ביבר, דן מודה בפני אורנה: "בא לי לדפוק את המוח", ובזמן שהיא משיבה בתקיפות: "אני רואה", הוא פונה לשולחן האלכוהול. שני דורשת ממעיין להתעודד ולקום לרקוד איתה אך היא מסרבת בחיוך ומבטיחה שזה יקרה בהמשך הערב.  

21:00- התחפושות נחשפות

הדיירים ממשיכים להפתיע בתחפושות וכששרון יוצא מחופש לנשיא ארצות הברית דונלד טראמפ, הדיירים פורצים בצחוק. שני מחמיאה לו על הפאה הבלונדינית ופונה לעומר: "היינו צריכים להתחפש להמן, גם ככה מוציאים אותנו רעים פה". למרות שכולם מחמיאים לה, מעיין לא מרוצה מהפאה שהצמידו לה וכשאביחי אומר שזה לא נורא, היא טוענת: "אני אישה ואצלנו נושא השיער יותר קריטי". בהמשך, אורנה ודן יוצאים מחדר הארונות מחופשים לחתולה וכלב, כמחווה למועדון האהוב על אורנה בתל אביב ומקבלים מחמאות על המקוריות.

מעיין לא נרגעת ומאשימה את אביחי שבחר להם את התחפושת הזוגית, אך הוא מתגונן: "אני הזהרתי אותך שזה לא יהיה סקסי". התחפושות הזוגיות ממשיכות כשעומר ושני יוצאים לבושים בטוקסידו ושמלה ארוכה צמודה, והדיירים מנחשים שהם מחופשים למר וגברת סמית. שני מדגישה שהם התכוונו להתחפש לג'יימס בונד ונערתו, אבל הם מקבלים את הרעיון. ג'ודי חושפת את תחפושת האסטרונאוטית שלה והדיירים מחכים בקוצר רוח לראות למה חיים בחר להתחפש. כשהוא יוצא מחופש לבקבוק סודה הוא זוכה למחיאות כפיים וסוחט מחמאות מהדיירים. "אף פעם לא ראיתי תחפושת כזאת", מחמיאה לו מעיין ואורנה מופתעת שהוא לא בחר בבקבוק פטל שהוא כל כך אוהב.    

20:00- משנכנס אדר מרבין בשמחה

הדיירים ממשיכים באילתורים בעזרת כלי מטבח והפעם סירים ומחבתות, שעוזרים להם להרעיש כנהוג בכל פעם שאביחי קורא את שמו של המן הרשע. הם מסיימים את הקריאה ושרים את שירי החג בקולי קולות, וחיים פונה למשי: "בטח את מבסוטה שקראתי את המגילה". בהמשך, ג'ודי מספרת לדיירים על יוקר המחייה בנורווגיה, וחיים מתקיל אותה: "מה הייתי יכול לעשות עם 100 שקל?", אך היא עונה במהרה: "לא היית מצליח לצאת מהשדה". אביחי ומעיין חוזרים לחדר השינה מחופשים למלך ומלכה והדיירים מתלהבים ומריעים להם. שני מפרגנת למעיין: "זה מושלם", וג'ודי מופתעת: "איזו השקעה!".  

19:00- השבת יצאה, מגילת אסתר נכנסת

מעיין מתעניינת לשלומה של אורנה ושואלת אם היא נראית מדוכדכת בגלל קריאת התמיכה בשני שנשמעו מוקדם יותר, אבל אורנה משדרת עסקים כרגיל, ומעיין חוזרת להתרגש לקראת מסיבת פורים שצפויה לדיירים הערב.

האח הגדול מבשר לדיירים כי השבת יצאה ומעביר את מגילת אסתר לאביחי, שמתרגש מהמעמד ומגייס אליו את אורנה ומעיין לקריאה. הם מנקים ומסדרים את פינת האוכל וגם אורנה מתרגשת: "נוציא מפה נקייה שיהיה יפה ומסודר". בזמן שדיירים נוספים מצטרפים לשולחן, אביחי מתחיל בקריאת המגילה ונעזר בכף עץ מאולתרת שאורנה הביאה לו מהמטבח. 

18:00 -  דן נפגע מאביחי: "יש גבול והוא הגיע לגבול מבחינתי"

דן מתקשה להתאושש מההערה של אביחי מוקדם יותר, ומשתף את אורנה: "חוסר היכולת שלו לא מעמידה אותו במקום שהוא צריך להרגיש חוסר ביטחון בשום שלב, כי אנחנו נותנים לו הרבה ואם הוא לא יכול להחזיר, זה עלוב". דן מעלה לדיון את התייחסותו השלילית של אביחי לגירושים של אורנה: "הייתי צריך להעמיד אותו במקום, אבל לא עשיתי את זה כי לא ידעתי מה להגיד ואני לא רוצה את המתח הזה סביבי".

אורנה מחליטה לפתוח בשיחה עם אביחי על הנושא: "לי זה מפריע מאוד", ודן מעודד אותה לעשות זאת: "המקום שלך איתו יותר טוב מהמקום שלי איתו, ולכן את צריכה להסביר לו שהדומיננטיות שלו מגיעה לרמה שפוגעת באחרים".

17:00 - שרון מנבא: "כשיהיו שלושה מודחים תהיה הפתעה" 

שרון מודה בפני ג'ודי שההדחה האחרונה הצליחה להפתיע אותו: "ידעתי שאנדל יודח אבל הייתי בטוח שעדן תישאר". ובעוד שג'ודי מסבירה שהדברים בבית לא צפויים ושעצם זה שנשארה בבית זה "נס חנוכה", שרון כבר חושב מה צפוי בהמשך: "כשיהיו שלושה מודחים זה הולך להיות באמת מפתיע". במקביל בחדר השינה, עומר ושני מעלים השערות מה האח הגדול מתכנן להם לשבוע הקרוב, ושני מציעה: "יהיה משחקי האח של מסלול דוגמנות". כשעומר לא מבין למה דווקא מסלול דוגמנות, שני טורחת להסביר: "הרי במה אתה טוב? במשחק כדורגל או בדוגמנות".

16:00 - אביחי לדן: "איך תהיו הזוג של המדינה אם אורנה גרושה?"

במסגרת משחק שהדיירים משחקים בחדר השינה, אביחי מציע לגלות באיזה רחוב חיים גר. אורנה מופתעת לגלות שחיים לא יודע את שם הרחוב שלו, והוא מסביר: "בבית שאן זה מספיק לדעת שכונות, אז מה זה משנה מה שם הרחוב?". בהמשך, דן מכריז שהוא ואורנה הזוג של המדינה, אבל אביחי מתקן אותם: "איך תהיו הזוג של המדינה אם אורנה גרושה?". אביחי לא מסתפק בהערה צינית אחת, ומסביר למה התואר מגיע דווקא לו ולמעיין: "אנחנו הזוג של המדינה, כי אני נכה ואת לא". 

מאוחר יותר, דן נזכר במה שאביחי אמר לאורנה בחדר השינה, ומעיר למעיין: "זה לא בסדר שאביחי אמר שהוא לא היה יוצא עם גרושה". מעיין לא מתרגשת וטוענת שאורנה כבר שמעה את זה ממנו בעבר, ודן מנסה להסביר שוב: "זה עדיין לא יפה, וזה פוגע בה בנקודה רגישה". לאחר מכן, אורנה חושפת שבהתחלה לא התלהבה מחיים: "ישבתי לידך וחשבתי שאתה מצחיק, אבל לא גאון הדור", ואילו עכשיו היא גאה בו: "הבנתי שעכשיו אתה כבר רואה את התמונה כמו שהיא, והיה לי חשוב שתראה שגם קורים דברים לא בסדר בבית". במסגרת האווירה הפתוחה, גם אביחי מודה שבתחילת העונה פחות חיבב את חיים: "מההתחלה אמרתי שאני רוצה להדיח אותך כי חפרת לי באוזן".

במקביל בחדר השינה, שני מגלה לג'ודי כמה חשוב לה שתישאר בבית: "אני לא רוצה שתלכי את חברה שלי פה ואין לי עוד חברות, אפילו חמימו מעמיד אותי להדחה". 

15:00 - הפתעת השבת: למי הוקדש מסוק לראשונה?

מעיין באה לאורנה בהצעה מפתה בחדר השינה: "רוצה לראות איך תוך שניה יורדים ממך ומדן על הקטע עם הרגליים?", וכשאורנה משיבה באישור, מעיין מסתובבת אליה ומחבקת אותה מתחת לשמיכה כמו מנסה להתחיל איתה. בהמשך, קול תרנגול נשמע ברחבי הבית ואורנה הולכת להעיר את אביחי, אבל הוא מתעצבן: "מי ישן בכלל, אני מדבר עם חמימו, אני סתם שוכב ושמים לי את התרנגול". לאחר מכן, אורנה חוזרת מהחצר אחרי ששמעה את שני מדברת על הצעקות שצועקים לה מבחוץ, והיא אומרת למעיין בעצבנות: "תמיד צועקים לשני בחוץ שהאמת בלתי מנוצחת, אבל על איזו אמת מדברים? היא שקרנית צבועה".

זיגי חוזר לקולות הצהלה של הדיירים, וצוחק איתם כשאומר: "בואו נעשה אורנה", ומתחכך ברגליים שלה. הוא שואל את מעיין מה זה מסוקים, היא מסבירה לו ודקות ספורות לאחר מכן הם מבחינים במסוק מעל הבית. מעיין מופתעת לגלות שהמסוק מוקדש לזיגי וכתוב עליו: "אמא ואבא מתגעגעים אליך". זיגי משתף אותם שהוא צריך לחזור כבר הביתה, אבל מבטיח לשני: "אני נשאר למסיבה היום". הדיירים מריעים לו, ובזמן שהוא חוזר לחללית אביחי מאוכזב: "זה כל הקטע שהיה איתו עכשיו? המסוק?". ​

14:00 - החתונה של מעיין ואביחי 

בזמן ארוחת הצהריים, חיים מפתיע את אביחי ומעיין ומציע להם לארגן חתונה בבית האח הגדול: "נזמין אפילו את הרב של מעיין ואת ההורים שלהם", ומיד הוא עוקץ: "רק נקווה שאמא של אביחי תסכים ולא תסרב בגלל דלילה". אביחי צוחק, אבל זורם עם ההצעה ואפילו קובע תאריך: "נתחתן בשבוע האחרון כי אז לא נפחד שהחברים שלנו יחשפו מידע עלינו לפני הגמר". דן חושב על ההשלכות ומזהיר את חיים: "זה עלול להעלות לך גם בדירה", ואילו חיים הולך עם הרעיון גם על חשבון המקום הראשון: "אם אצליח לעשות את המבצע הזה זאת תהיה מצווה גדולה אז למי אכפת". אחרי כל הדיבורים על חתונה, אביחי נזכר בבעיה קטנה: "עדיין לא הצעתי נישואים למעיין בכלל", ודן פונה למעיין: "אחרי שהוא יציע לך את חושבת שתעמדי בהפקה כזאת?". אביחי עונה במקומה: "העיקר שנתחתן", ומוסיף: "מקסימום אם לא ילך לנו בחוץ נחתוך וזהו".

בחדר השינה, האח הגדול מעיר לדן שלא ישכב על המיקרופון: "תשתדל יותר", וחיים לוקח את הערה הזאת לכיוון אחר כשרומז: "הוא גם מתכוון שתשתדל יותר בקשר שלך עם אורנה". דן לא נשאר חייב ומחזיר בעקיצה: "זה כמו שכולכם הבנתם שבשם של מעיין מסתתרת המילה עיניים", ומסביר: "כלומר, שיש אנשים שרוצים לשמוע את מה שהם רוצים לשמוע". במקביל בחצר, ג'ודי מכריזה בגאווה שלא אכלה כבר שבוע בשר, ושני טופחת לה על השכם: "כל הכבוד". עומר מתערב ולא מבין על מה ההתרגשות, וכששני מבקשת ממנו שישתוק כי הוא בעצמו לא אוכל הרבה בשר לטענתה, הוא מאכזב אותה: "אני לא אוכל בשר כי חסר בבית, אם הייתי בחוץ ממזמן כבר הייתי דופק סטייקים כל השבוע".

13:00 - עומר לשני: "רוצה להתחתן איתי?"

בחצר הבית, חיים מתאמן על שיפור הבנת הדיבור שלו. הוא שואל את דן: "אתה לא מרגיש שינוי אצלי בדיבור?", וכשזה מהנהן, חיים מסביר: "אני רוצה שיבינו אותי". בהמשך, הדיירים מצפים בקוצר רוח למסיבת פורים שתחול הערב, אבל אורנה חוששת שלא הכל דבש: "יש לי הרגשה שאנחנו נקפא כל המסיבה". דן מרגיע אותה כשמבטיח שלא יתן לזה לקרות: "אם לא נותנים לנו ליהנות מהמסיבה כמו שצריך בפורים, אז נשבור הכל".

בזמן ששני מבשלת במטבח, עומר מחבק אותה ושואל את שאלת מיליון הדולר: "את רוצה להתחתן איתי?", היא מסמיקה ועונה בחיוך: "יש מצב". עומר נסוג לאחור: "את מלחיצה אותי", ושני מתעצבנת: "אתה הצעת", ומוסיפה: "אלה ששואלים שאלה אבל פוחדים מהתשובה שלה זה הסוג הכי גרוע של האנשים". ​

12:00 – ג'ודי מציתה דיון סוער: "נו באמת, אתה צעיר, בריא, ועדיין לוקח כסף מההורים?"

הדיירים מנצלים את השמש ששוטפת לפרקים את החצר, ונדהמים מחוסר היציבות של מזג האוויר. בשיחה על אנשים עם עצמאות כלכלית לעומת כאלו שתלויים בהוריהם, ג'ודי טוענת שמי שמשיג את המטרות שלו בכוחות עצמו רוכש גם ביטחון, וגם את היכולת להעריך כסף: "בן אדם שמתפרנס בכוחות עצמו יש לו ערכים". דן חולק עליה, ומעיד שאת הטיול הצבאי שלו מימן אבא שלו שהבהיר לו: "כל עוד אני יכול לעזור לך אז למה לא?", ומדגיש שמבחינתו: "זמן הוא ערך עליו והוא שווה הרבה יותר מכסף".

את לימודיו, מספר דן, הוא מימן בעצמו, ובניגוד לטענה של ג'ודי, זה לא גרם לו העריך את הלימודים יותר, ואף נכשל ברוב המקצועות. "נו באמת, אתה צעיר ובריא ומבקש מההורים שלך כסף?", אומרת ג'ודי בזלזול: "יש אנשים שאין להם את האופציה ומצליחים בכל זאת, זה מוערך". גם שני חולקת על דבריה של ג'ודי: "אדם צריך להישפט על פי מי שהוא ולא מה שהוא", ומוסיפה שהיא לא רואה שום דבר פסול בעזרה מההורים, ועומר מחזק: "זה ביטחון לדעת שיש לך הורים שהם גב ואפשר להתקשר אליהם אם יש לך בעיה".

"אז כל מי שנעזר בהורים שלו צריך להתנצל על זה?", שואל עומר, וג'ודי בתגובה: "אני לא אמרתי דבר כזה אבל ברגע שמקבלים דברים בקלות ההערכה כלפיהם יורדת". גם חיים שהיה ער לשיחה מהצד תורם לדיון: "הורים שידעו שהבן שלהם צריך עזרה ירצו לעזור לו, זה טבעי", ובכל זאת, הוא מצליח להבין למה היא מתכוונת. אחרי דיון אינטנסיבי, הם נהנים לזכור שהיום  בערב תערך מסיבת פורים, מה שכבר מתחיל להכניס אותם לאווירה מסיבתית.   

 

11:00 – אורנה מתנצלת בפני עומר, וחיים מחליט על שינוי: "הגיע הזמן שאלמד לדבר ברור"
 
בחצר הבית, ג'ודי מתרגשת לקראת מסיבת פורים המתוכננת להערב, ושואלת את דן באיזו תחפושת הוא בחר. דן שומר על חשאיות כדי לא להרוס את גורם ההפתעה, וג'ודי מכבדת את רצונו, כשהיא עדיין מתקשה להאמין שהצליחה להגיע עד שלב כזה מתקדם: "לא האמנתי שאני אהיה פה בפורים". שאר הדיירים מצטרפים לחצר, ומעיין נזכרת בחיקוי של חיים: "איזה מצחיק זה היה, אבל לא קרה שלא הבנתי מה חמימו אומר".  
 
אורנה מנצלת את הבוקר ותופסת את עומר לשיחה בה היא מתנצלת שאמרה שהוא התחבר לשני בשביל להגיע לגמר: "אני לא חושבת ככה, ולא הייתי צריכה להגיד את זה". עומר סולח במהירות, ומודה שהאכזבה שלו הייתה יותר משרון אבל גם את זה הוא מסייג: "זה לא הפתיע אותי, בסך הכל זה משחק". במקביל, בעקבות החיקוי של "ארץ נהדרת", חיים מחליט לחזק את הדיקציה שלו: "אני מתחיל לעבוד על זה", ואביחי בתגובה: "אל תיתן לתקשורת להשפיע עליך". "אני עושה את זה בשבילי", עונה חיים ומוסיף: "אני רוצה שעם ישראל יבין אותי". 
 

10:00 – חיים על שיר הבוקר: "המהירות של השיר מזכירה את הדיבור שלי מארץ נהדרת"

שיר הבוקר מתנגן בשנית, ובעוד חיים מתהפך במיטתו, הוא צוחק על כך שמהירות השיר מזכירה לו את החיקוי שלו מארץ נהדרת. האח הגדול מברך את הדיירים בברכת בוקר טוב, ומבשר לאלו הישנים שהגיע הבוקר וזה הזמן לקום. דן עובר בין הישנים ודואג שלא יצברו קנסות נוספים: "קומו מהמיטה ושימו מיקרופון", הוא מבקש מהם, ושני, שמנסה לשכנע את עומר לצאת מהמיטה תוך כדי שהיא עצמה מתקשה לפקוח עיניים, מחליטה לפנק אותו במסג': "תראה איזו אישה טובה אני", היא צוחקת.

09:00 – דן על שיר הבוקר: "זה היה אכזרי ומדהים"

דיירי הבית עדיין ישנים שינה עמוקה ונדמה כי הם אינם ממהרים לקום לאחת השבתות האחרונות שלהם בבית. אחרי שנפרדו מזיגי ביום עמוס התרגשויות ומתחים, ואחרי שצפו בחיקויים שלהם מ"ארץ נהדרת", הם מתקשים להתעורר ליום חדש. שיר הבוקר "Out Of Space - The Prodigy" מתנגן ומצליח לעצבן את דן, מעיין ואביחי, בעוד שאר הדיירים מתעלמים ממנו וממשיכים לישון. 

מה קרה אתמול?

בבוקר שאחרי חוג הבית הסוער של אלדד יניב ואורטל בן דיין, התעוררו הדיירים לאווירה מתוחה, אבל מהר מאד כבר התחילו לעסוק במה שעוד צפוי להם במסגרת המשימה. הם אף התחילו לדמיין איך ודאי נראים החיקויים שלהם ב"ארץ נהדרת" ולפנטז על מסיבת פורים מושקעת. אביחי חלק עם מעיין את החלום המלחיץ שחלם בלילה:  "חלמתי שמסתיימת העונה ואני יוצא החוצה וחווה את כל התהודה בבת אחת. זה היה עצום, עלה לי הדופק בקטע אחר".

בשיחת בנים בחצר הצהיר עומר שלא היה יוצא עם מישהי בגיל של עדן, ודן התקיל אותו: "אז לא תהיה מוכן לצאת עם בחורה בת 21, אבל עם שני שהיא בת 25 זה בסדר?".  "זה גם צעיר לי מדי", השיב עומר בכנות, "ולפעמים זה מפריע לי". מאוחר יותר במטבח, אורנה חשפה בפני מעיין ואביחי את החששות שלה מהיום שאחרי התכנית: "תחשבו איזה קשה פתאום לא לראות את האנשים שאתה רגיל להיות איתם", ואביחי הסכים שהגעגועים יהיו קשים: "לפעמים אני מחפש פה את מעיין ואני מרגיש כאילו לא ראיתי אותה יומיים".

התרגשות נרשמה כשמעל הבית הופיע מסוק תמיכה באביחי שנשא את הכיתוב: "פורים שמח אביחי! שום דבר לא ישבור אותך ואותנו - המעריצים", בעת שאביחי בכלל נמצא בחדר האח הגדול ולא יכול להנות ממנו. מעיין התבאסה בשבילו אך בהמשך היום זכתה למסוק משלה, ואביחי הרים אותה על כתפיו כדי שתוכל לקרוא את הכיתוב שעל השלט:  "פורים שמח מלכת אסתר שלנו! - הלוחמים של מעיין".

בערב, זיגי הצטרף אל שולחן השבת למרבה ההתרגשות של הדיירים, והביא איתו הפתעות: הוא הקפיא את הדיירים כשברקע הוקרנה סצנת חיכוך הרגליים של דן ואורנה שהביכה את הזוג, אבל הוציאה מדן הצהרה מסקרנת: "לא נספר לכם מה אני ואורנה עשינו בפינות הלא מצולמות". אבל זה לא נגמר כאן, וזיגי פינק את הדיירים גם במערכון עליהם מ"ארץ נהדרת". "איזה כיף שיש לי חיקוי בארץ נהדרת, ניצחתי!", צהלה שני, אך מהר מאד התפתח ויכוח בינה לבין דן סבב סוגיית שטיפת הכלים, למרבה הייאוש של ג'ודי: "די לריב כל הזמן על כלום, תשחררו שניכם, אם אתם לא יכולים לדבר, אל תדברו. אני לא יכולה לשמוע את הריבים שלכם כבר!". דן הספיק להצהיר בפני שני שהוא לא סובל אותה, וכשישבה עם עומר בחצר פסקה: "הוא ממורמר, מי שעושה הצגה שהכל טוב, הוא הכי רקוב מבפנים".

העניינים לא נרגעו כאן: בהמשך הלילה הקרין זיגי לדיירים סרטון שלהם מעמידים להדחה, במסגרתה אמרה שני על אורנה: "היא אישה רעה שעושה הכל בכוונת תחילה". עוד נחשף כי דן העמיד להדחה את ג'ודי , וזו הגיבה בסערת רגשות: "אם יש מישהו בבית הזה שבאמת פתחתי אליו את הלב שלי זה אתה". הוא נימק והסביר שלא רצה להעמיד את עומר כדי ששני לא תישאר לבד: "שני בנאדם רע ומפחיד, ואני לא עושה את זה בשביל לעזור לה, אלא עושה את זה מנקודה צינית וקרה. אם שני תהיה פה לבד, היא תהפוך את השהות שלי לבלתי נסבלת". מאוחר יותר בלילה, דן וג'ודי עדיין דיברו ואורנה התרעמה: אני שונאת שדן נסחף יותר מדי. למה אני צריכה לשבת לבד, בזמן שהוא מדבר איתה?".

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00