העדכון האחרון:

 


04:00 - שם על חיים: "חוסר הכבוד שלו הוא ברמות הכי גבוהות שיש"

אביחי ושם הם האחרונים להישאר ערים, ובשיחה בחדר האמבטיה האחרון מסתייג מההתנהגות של חיים: "חוסר הכבוד שלו הוא ברמות הכי גבוהות שיש". אביחי מסכים, ומוסיף: "הוא ילד מפונק".לאחר מכן, הם עוברים לדבר על אנדל, ואביחי משתף במחשבותיו: "אני מנסה להבין מה הקטע שהוא מדבר כל כך מלוכלך". מנגד, שם נוקט קו נחרץ יותר, וקובע: "הוא מתייחס לבחורות בצורה לא יפה, אני לא מוכן לקבל את זה".

בהמשך, הם מסכמים את הדיון ונכנסים למיטות, כשאביחי אומר: "נראה מה יהיה מחר", ומהמר על שם כמנצח ב"משחקי האח".

03:00 – אביחי על שני: "אני לא אוהב את האישיות שלה"

אביחי, מעיין ואורנה משוחחים בסלון על העניינים בבית, והראשון משתף שיצא מאוכזב משיחות עם דיירים אחרים בגלל הדרך בה הם דיברו על מעיין. בהמשך, הם מתייחסים לשני, ואביחי אומר: מבחינתי היא מזויפת, אני לא אוהב את האישיות שלה". כשנושא ההדחות עולה, מעיין מספרת שכוכב המליצה לה להעמיד אנשים חזקים ממניעים אסטרטגיים, אך היא מצידה מדגימה שהיא לא פועלת כך: "מבחינתי אני רואה שהזוכה הוא חיים, ואני לא אעמיד אותו כי הוא אחי הקטן".

02:00 –  דן על היחסים עם שני: "לא רוצה כלום ברמה הזוגית"

אנדל יושב בחצר, ולפתע שני מצטרפת אליו כשהיא נסערת במיוחד. הראשון בטוח שזה בגלל שהיא מועמדת להדחה, ומנסה לנחם: "אני בטוח שלא תלכי מפה", אך שני מסבירה שזה קשור ליחסיה עם דן, ולכך שהוא מרבה לפלרטט עם מעיין. "עכשיו הוא הרים אותה על הכתפיים מול הפרצוף שלי", היא מוסיפה בכעס. אנדל מגלה הבנה, ומשתף: "זו אחת הסיבות שאני לא נותן לאנשים להיכנס אליי".

מאוחר יותר בסלון, דן משוחח עם מעיין ואורנה על יחסיו עם שני, וכשאורנה שואלת מה הוא רוצה להשיג מהקשר, הוא מצהיר: "אני באופן אבסולוטי לא רוצה כלום ברמה הזוגית". ​

01:00 – כוכב על חזי: "אני מוכנה להדיח את עצמי במקומו"

 הדיירים משוחחים בחצר על ההרכב האנושי בבית, ואביחי מצהיר: "כל בן אדם פה הוא מיוחד". אנדל לא מסכים שהדבר נכון לגביו, אבל אביחי ממהר לקבוע: "אתה פשוט בוחר לא להראות את זה".

מאוחר יותר, אנדל מנסה לפייס בין כוכב וחיים שהתעמתו קודם לכן, והם מנצלים את ההזדמנות כדי לנסות ללבן את העניינים. "את פגעת בי" מכריז חיים, אך כוכב לא מתרגשת, ונוזפת בו: "אתה לא יכול לדבר לשמוליק ככה". בהמשך, כוכב ממשיכה להיות עצבנית, והפעם מכך שחזי מועמד להדחה. "הבן אדם הזה עם הכי הרבה נתינה פה, אני מוכנה להדיח את עצמי במקומו", היא אומרת לשמוליק, ומוסיפה: "לא רוצה להיות פה". ​

00:00 – רשימת ההדחה הראשונית נחשפת

האח הגדול מבקש מהדיירים להתרכז בסלון, וארז וקורין פונים אליהם וחושפים שהמועמדים ברשימת ההדחה הם: שני, חזי, אורנה ושם. הדיירים מקבלים תזכורת  שרשימה זו היא כמובן לא סופית, ומחר תהיה לאחד מהם הזדמנות לזכות במשחקי האח ולהינצל מהדחה. שני נראית משועשעת לגלות שהיא שוב מופיעה ברשימה, ואילו חזי מגיב באיפוק שלא מחזיק לאורך זמן. "יש פה אנשים פרווה שלא עושים כלום חוץ מלחייך פעם בשבע שעות", אומר חזי בכעס ודואג להבהיר שהוא לא יעבור על זה בשתיקה, "אני יודע מי העמיד אותי להדחה, ואני אפיל אותם אחד אחד, אני רק צריך שהקהל ייתן לי כוח".

23:00 – כוכב על חיים: "נמאס לי מהדיבור שלו, שייתן לי כבוד"

בזמן שבבית ממתינים לסימן מארז וקורין, אביחי מספר לאורנה, תאלין ודן שגילה על העיוורון בזכות זה שהיה בדרך לניתוח לייזר בעיניים. הוא מוסיף שבהתחלה לא האמינו לו שהוא הולך ומתעוור עד שלקחו אותו לבדיקה שהוכיחה שטווח הראייה שלו קצר. לאחר מכן דן ואביחי ממליצים לתאלין ללכת לתחרות יופי לנשים ולא לטראנסיות. תאלין מפתיעה אותם כשמגלה להם שכבר הגישה מועמדות ואפילו התקבלה אך החליטה לוותר: "עכשיו אני באח הגדול אין לי צורך בזה". בינתיים בחדר השינה נשמע קולה של כוכב שעצבנית על ההתנהגות של חיים. "הוא בא ואמר לי 'קומי תכיני לי סלט בלי בצל', זה לא לעניין, אני מכבדת אותו", צועקת כוכב, "שישתחרר ממני, כל הזמן בא אחרי חושב אני אמא שלו", ושם מסכים איתה: "צריך לדבר עם מבוגרים בכבוד". "זה לא קשור לגיל", מבהירה כוכב, וחזי מעדכן שכבר שוחח עמו בנושא.

22:00 – חזי לחיים: "הצעקות שלך מפריעות, נטרל את זה"

במטבח חזי מייעץ לאנדל להפסיק עם הקללות ולשנות את הגישה שלו. "גדלתי בשכונות יותר קשות משלך, גדלתי במקומות יותר אפלים משלך", קובע חזי ומוסיף: "התירוץ הזה לא מתאים לאינטיליגנציה שלך". "אף פעם לא תירצתי, אמרתי שזו השפה שאני מכיר מהשכונות", מסביר אנדל.

מיד לאחר מכן, חזי מותח ביקורת גם על חיים: "אתה צריך להפסיק לצעוק". "כשאני צועק אני מתפרק", מסביר חיים, וחזי מציע לו למנן. "אתה גם צריך לדעת לכבד", מוסיף חזי, "זה מפריע שאתה צועק בבוקר 'בוקר טוב', תנטרל את הדברים האלה”. כוכב מצטרפת ומבקשת מאנדל לספר על הילדות שלו. "בבית לא הייתה אלימות אבל בחוץ חטפתי" אנדל השיב בקצרה.

במקביל, דן שואל את שני מה לדעתה הוא צריך לשנות בעצמו, והיא משיבה: "אתה לוחץ הרבה פעמים על דוושת היוהרה". דן בתגובה מסביר כי היוהרה שלו היא בדיחה: "אני צוחק על עצמי, ואת מבינה את זה, זה לא בגלל שאני רואה את עצמי עליון על מישהו, השגיות לא מדברת אלי", ושני מקבלת את דבריו.

21:00 - דן על חזי: "הוא יודע שקל להשפיע על כוכב אז הוא מסית אותה נגדי"

ההמתנה לשידור החי מאיימת על התקציב השבועי של הבית כאשר שם לא מצליח להחזיק את עצמו ונרדם. עדן ממהרת להעיר אותו ומבקשת ממנו להוריד את הקפוצ'ון שיראו שהוא לא ישן. במקביל בסלון, דן חושף בפני אורנה שלא העמיד אותה להדחה, והיא מזהירה אותו שהם עוברים על חוקי הבית. בהמשך השיחה, דן מדבר על האכזבה שלו מחזי, שלטענתו גרם לכוכב להתרחק ממנו: "בהתחלה היא ממש אהבה אותי". אורנה מסכימה עם דבריו ומשתפת שהחליטה להתעלם מדברים שמעצבנים אותה: "בפעם הבאה שאני אתפרץ פה על מישהו אני אורזת מזוודות וחוזרת הביתה". 

20:00 - עף על האף: שמוליק מספר איך התעקם לו האף

למרות שהשידור החי מתקרב, הדיירים מפגינים אדישות מפתיעה לקראת חשיפתה של רשימת ההדחה הערב. בזה אחר זה, נקראים הדיירים אל חדר האח הגדול, וכשמגיע תורה של שני היא קופצת משמחה: "אני הולכת לפתוח הכל". הבנים מבלים בפינת האוכל, ומעבירים את הזמן בהקשבה לסיפורו של שמוליק והאף שהתעקם: "זה קרה כשהייתי קטן, שיחקנו במשחק שנקרא 'בולבול'. מטרת המשחק הייתה להעיף את המקל לגובה. באחד המשחקים המקל עף על האף שלי ומאז הוא נשאר עקום".

19:00 - דן לאורנה: "יצאה לך עוגת חנק"

בזמן שבבית ממתינים שהעוגה של ארונה תצא מהתנור, אביחי נהנה לצפות באדים שעולים מהג'קוזי, ומשתף את אנדל: "לא תמיד צריך ריבים ומלחמות, לפעמים אפשר ליהנות מהדברים הקטנים". במקביל במטבח, אורנה מספרת לדן שלפני 15 שנה היא ובן זוגה היו מעורבים בתאונת דרכים קשה שהביאה עליהם שנה מאתגרת במיוחד. "זו הייתה אחת השנים הקשות שחוויתי" היא מספרת על השיקום של בן זוגה, ונזכרת בהערכה שהייתה מקבלת על תמיכתה בו. בסיום השיחה היא ניגשת אל התנור ומוציאה את עוגת התותים שהכינה. העוגה אמנם גורפת מחמאות מרוב הדיירים, אבל דן לא מרוצה: “אני מצטער, זו עוגה יבשה ולא טעימה". 

18:00 – אביחי ומעיין מדברים על חתונה

בזמן שארוחת הערב מתבשלת במטבח, אנדל, אביחי ותאלין משוחחים על ג'ינג'יות. כולם מסכימים שכתום זה אופי, ותאלין אומרת שהדבר שהיא הכי אוהב בג'ינג'ים אלו הנמשים. "מה אתה אומר על בר רפאלי?", שואלת תאלין את אנדל שמפתיע אותה בתשובה שלו: "בר רפאלי לא עושה לי את זה".

השיחה נקטעת כשכוכב מודיעה לדיירים שארוחת הערב מוכנה ומזמינה את כולם לשבת סביב השולחן. בסיום הארוחה, אביחי ומעיין תופסים פיקוד על שטיפת הכלים, ואביחי מפנטז: "אחרי שנתחתן אני כבר לא אצטרך לשטוף כלים". מעיין מופתעת מסימני העצלנות של הבעל לעתיד אבל מתפשרת: "אתה לא תשטוף כלים כי תהיה לנו עוזרת", ואביחי כבר מפגין סימנים של בעל נאמן: "רוצה עוזרת? תהיה עוזרת".

17:00 שני לאנדל: "הנוכחות שלך מרגיעה אותי"

הוויכוח בחדר השינה ממשיך כשחזי מאשים שחלק מהדיירים בבית הם מזויפים ולובשים מסכות, ומביא כדוגמה את חיים שצועק בכל פעם שהמצלמה מכוונת עליו. "הוא מתנהג ככה גם בבית, זה מי שהוא", מנסה דן להגן על חיים אבל כוכב מצטרפת להאשמות, "בשבועות הראשונים פה הוא רכב עליי כאילו אני באמת אמא שלו, ומאז אני מתרחקת ממנו". הוויכוח מסתיים כשהדיירים עוברים למבטח ומתחילים בהכנות לקראת ארוחת הצהריים. ובזמן שבמטבח מעמידים סירים, אנדל משוחח עם שני, דן וחיים בחצר, ומקווה שהדיירת הבאה שתכנס לבית תהיה עם מראה אקזוטי.

בחדר השינה אורנה מנסה להבין מה אביחי מרגיש כלפי מעיין: "בהתחלה זה היה לי מוזר, אבל עכשיו אני חושבת למה שלא תהיו ביחד". אורנה מעודדת את אביחי לקחת את היחסים שלב אחד קדימה ולא להירתע מכך שמעיין יפה, והא מצידו מופתע מההערה: "אני יותר יפה ממנה, בלי חולצה אני לא נופל ממנה, ואל תשכחי שהיא מנותחת". כשדן מצטרף לשיחה הוא חושף מערכת יחסים ישנה עם חברת ילדות שעברה תאונת דרכים, ומודה שכיסא הגחלים הרתיע אותו: "היא בן אדם מקסים ואהבתי אותה, אבל בסוף הפחדנות ניצחה אותי". לפני שאביחי מספיק להגיב, דן ממהר להבהיר שבחברות ביניהם זה קצת שונה: "אני לא סופר את הנכות שלך, כי אני לא מרגיש אותה".

ובינתיים בחצר אנדל וחיים מנסים לעודד את שני: "אולי זה ילך בסוף בינך לבין דן", אבל היא מיד פוסלת כל אפשרות לחידוש הקשר בגזרה הרומנטית. בהמשך השיחה שני מחמיאה לאנדל: "הנוכחות שלך מרגיעה אותי", ומרוצה מהיחסים הקרובים: "מהיום השלישי שלי פה קלטתי שאני ואתה נסתדר טוב".

16:00 - ​אנדל לאורנה: "הייתי מחבק אותך, אבל אסור"
 
דן מסתובב בחדר השינה עם המעיל שאותו לבש בערב הכניסה לבית והדיירים מתלהבים. עדן אומרת לדן שהמעיל מהמם, ושואלת את חזי: "איפה החליפה הכחולה שאתה נכנסת איתה?", והוא משיב: "לקחו לי אותה". הדיירים נשארים בענייני אופנה וכוכב אומרת לשם: "שמתי לב שאתה אוהב בגדים של צבא", ושם עונה: "אני מיליציה פרטית". בהמשך, הדיירים מתעניינים בסיכות שעל החולצה של שם, והוא מספר שהוא ייצר אותן ביחד עם חבריו. שם אומר שהוא יכל לייצר את הסיכות בסין, אבל העדיף לשלם יותר על ייצור בארה"ב: "לא רציתי לתרום לניצול של ילדים". 
 
בינתיים בחצר, אורנה שואלת את חיים ואנדל מה הם גילו עליה מאז שהיא נכנסה לבית, וחיים עונה: "את אשת חיל, והמצלמות אוהבות אותך". אורנה מודה להם על המחמאות, ומוסיפה: "הדברים הטובים שיש בנו, זה הכל מאת השם". בהמשך אורנה משתפת בחוויה הקשה שעברה כשליוותה את אחותה שנפטרה מסרטן לפני כחודשיים. אורנה פורצת בבכי ומספרת: "הייתי לידה עד הנשימות האחרונות שלה", ומוסיפה: "היא השאירה ילדים מדהימים, ובעל שהייתה ביניהם אהבה". חיים הולך להביא לאורנה מים, וגם אנדל מנסה לנחם: "הייתי מחבק אותך, אבל אסור".
 
לאחר מכן בחדר השינה, הדיירים נכנסים לוויכוח סוער סביב משימת העניים והעשירים שהסעירה את הבית. חזי מטיח בדן: "מהצד שלכם לא היה גיבוש ולא קיבלתם החלטות", ושם מתפרץ: "אני הורדתי במשקל כי לא אכלתי מספיק, אתם פגעתם לנו בבריאות". דן משיב לטענות ואומר: "אני לא יודע למה נראה לכם שלא עשינו כלום, יכולתם לפרגן ולא עשיתם את זה", ועדן מנסה להרגיע את הרוחות: "אי אפשר להאשים אף אחד, ואין טעם לדבר על זה עכשיו".

15:00 - אנדל רוצה לעוף כמו ציפור

אנדל משוחח בחצר עם שם וכוכב, ושואל: "אם בן אדם היה יכול לעוף כמו ציפור, לאן הוא היה מגיע?", שם עונה לו שזו שאלה היפותטית וחסרת משמעות, אבל האח הגדול דווקא מתלהב ומפרגן לדיירים עם השיר: "יש לי ציפור קטנה בלב" של יגאל בשן. הדיירים שרים, רוקדים ונהנים, וכשהשיר נגמר אנדל אומר: "בחיים לא חשבתי שהשיר הזה יגרום לי לאושר". מאוחר יותר בסלון, אביחי מעביר אימון כושר לעדן ולמעיין שמציעות לחזי ולשמוליק להצטרף, אבל הם מעדיפים להמשיך לנוח ולהסתכל.​ בהמשך אביחי מצטרף לאימון ומרים את מעיין על הכתפיים, אבל חיים שמסתכל עליהם לא מתרשם: "תרים מישהי יותר כבדה".
 
14:00 - מי הזמר המפורסם שחיזר אחר אורנה?
 
אורנה ומעיין ממשיכות את השיחה האינטימית בנסט, ומעיין אומרת: "כשראיתי את המסוק הבנתי שהמשפחה שלי גאה בדרך שלי פה", ואורנה מספרת שקשה לה לא לדעת מה הילדים שלה חושבים על התכנית, אבל היא בטוחה שהם גאים בה. במקביל במטבח, הדיירים מרוצים מכך שהמצרכים החדשים הגיעו, והם מתחילים להכין ארוחת צהריים מלא בכל טוב בניצוחו של חזי. בינתיים בנסט, תאלין מצטרפת למעיין ולאורנה שמספרת שאחד הזמרים הגדולים בארץ נהג לחזר אחריה באינטנסיביות: "זה היה נחמד אבל ידעתי שהוא מחפש רק סטוץ, וזה לא הקטע שלי". תאלין מנסה לגלות את שמו של הזמר המפורסם, אבל אורנה שומרת על זכות השתיקה ורק אומרת: "כשחברות שלי ראו את ההודעות ממנו, הן רצו להרוג אותי". 

13:00 - מעיין: "פוגע בי שמרכלים עליי"

כוכב יוצאת לחצר בשירים ובריקודים, ולדן יש תיאוריה מדוע היא כל כך נמרצת: "מתי ששמוליק שקט את נהיית רועשת". כוכב אומרת בתגובה ששמוליק כלל לא שקט, ולהפך: "הוא גם שר, גם רוקד,גם מנקה וגם מבשל, הכל הוא עושה פה", דן מסכים וטוען שלכן שמוליק כל כך אהוב בבית. במקביל במטבח, חזי מכין לדיירים חביתות וטוסטים, ומקפיד לסיים את כל המצרכים שנשארו מהשבוע הקודם. שני מבקשת מחזי שיארגן לחיים דירה בתל אביב: "הוא רוצה לגור בצהלה", וחזי צוחק ומשיב: "נראה לי שתל אביב פחות רוצה". בינתיים בחצר, אנדל מבקש מכוכב שתסדר לו גרושה עם ילדים כשהם יצאו מהבית, וכוכב מסתכלת על אורנה ואומרת: "יש לנו פה אחת גרושה עם שני ילדים, אתה בעניין?". אנדל משיב בחיוך: "אני לא בכיוון שלה".

מאוחר יותר בנסט, אורנה ומעיין משוחחות על הסכסוכים בבית. אורנה מספרת שמחוץ לבית היא לא נכנסת לעימותים ומאוד הפתיע אותה שבבית אנשים מוציאים עליה רפש. מעיין בתגובה אומרת שאין לה מה להתייחס ליחס של הדיירים: "יש הרבה מה לקנא ולהעריץ אותך". בהמשך מעיין מספרת שכשהיא נכנסה אתמול לשכשוכית בבגד ים היא הרגישה שהדיירים מדברים עליה: "פוגע בי שהם מרכלים עליי, אבל יותר חשוב לי מה המשפחה שלי חושבת".

12:00 - אורנה: "החלום שלי הוא שאני לא אצטרך לעבוד"

הדיירים נהנים מהשמש בחצר, ואורנה מתענגת על כל רגע: "כולם הולכים לעבודה ביום ראשון, ורק אנחנו יושבים פה רגל על רגל". מעיין מסכימה ומזדהה עם ההרגשה: "הכי כיף לנו בעולם". הדיירים מתחילים לדבר על הקריירות שלהם מחוץ לבית, ודן שואל את עדן: "במה תרצי לעסוק כשתהיי גדולה?". עדן אומרת שיש לה עוד דרך ארוכה ומוסיפה שכרגע היא בעולם הדוגמנות ובעתיד היא מקווה ללמוד משחק. השיחה גורמת לאורנה להתחיל לפנטז: "החלום שלי הוא שאני לא אצטרך לעבוד", ואביחי אומר: "אולי כשתמצאי את הבחור המתאים".

11:00 - אנדל: "אני הכי לבד בעולם"

הדיירים שותים קפה בחצר, ומעיים שואלת את אנדל אם יש לו הרבה חברים שצופים בו. אנדל בתגובה משיב שיש לו הרבה חברים, אך מסתייג ומוסיף: "אני הכי לבד בעולם". מאוחר יותר במטבח, חיים עוזר לדן להניח תפילין, כשאביחי מפקח על התהליך. המראה של דן מתפלל מוציא תגובות מגוונות מדיירי הבית, וחיים לא מסתיר את גאוותו: "תענוג לראות אותך ככה כמו בבר מצווה". גם מעיין מחמיאה לדן בהתרגשות: "מרגש אותי לראות אותך ככה", ורק שם לא מבין את ההתלהבות: "מה מרגש?, הוא עושה מזה צחוק".

10:00 - מי התחיל את השבוע בהרגשה טובה?

האח הגדול מנגן את שיר הבוקר: "I Feel Good" של ג'יימס בראון, ורוב הדיירים רוצים להמשיך לישון ובקושי יוצאים מהמיטה. שם לעומתם מתעורר מיד ואנדל מזנק מהמיטה וממהר למטבח כדי להכין את הקפה הראשון של הבוקר. כשהאח הגדול מחליט לנגן את השיר בשנית, אנדל שר את המילים ומרקד בתחתונים לפני שהוא נכנס למקלחת, וגם יתר הדיירים יוצאים מהמיטות ומתחילים את השבוע החדש בהרגשה טובה.

09:00 - שבוע חדש, התחלות חדשות

אחרי ששרדו שבוע נוסף עמוס בהתפתחויות, השמש החורפית עולה על הבית האח הגדול ומסמנת את תחילתו של שבוע חדש. השקט ממלא כעת את חלל הבית, והדיירים שמכורבלים עמוק במיטותיהם, יתעוררו בקרוב לצלילי שיר הבוקר. איזו משימה מבשל להם האח הגדול הפעם?  

מה קרה אתמול?

נושא שטיפת הכלים והניקיונות בבית לא פסח גם השבת הזאת, כאשר כוכב הפצירה בשמוליק לא לנקות אחרי הדיירים שמלכלכים: "שלא יחשבו שיש להם פה משרתים, הם לא מעריכים את זה". גם שם הגיע למסקנה שחיים ואנדל עוברים כל גבול: "הם צריכים להתאפס על עצמם. הם כל הזמן מדברים על להיות גברי, ואין בזה שום דבר גברי שצריך להגיד להם לעשות דברים". העימות התפוצץ אחרי שחיים שמע את הדברים והכריז: "אני ואנדל החלטנו לא לשטוף יותר כלים וזהו". דיירת נוספת שלא יכולה לשתוק יותר על התנהגותו של חיים היא תאלין, שהכריזה אמש בבית:  "כשחיים רואה מצלמות הוא מתחיל לצעוק, חשבנו שהוא משהו אחר".

מאוחר יותר, אחרי שחש צורך להסביר את היחס המרוחק שלו כלפי שני, החליט דן לתפוס אותה לשיחה צפופה בנסט: "אולי לא הייתי ברור, אבל כשביקשתי ממך ללכת צעד אחורה זה לא נבע מכעס, אלא מתוך הבנה שזה לא מתאים מבחינת הרמה האינטימית". שני בתגובה אמרה לו שהוא היחידי שהייתה לה אינטימיות איתו, והדבר נפסק כשהוא התחיל לרצות להתחבב על כל שאר הדיירים בבית. דן סיכם את השיחה: "אני אגיד את זה בצורה רעה, אבל את יוצרת אנטגוניזם".

בשעות הערב, נכנסו הדיירים אחד אחרי השני לחדר האח הגדול על מנת למסור את שמות המועמדים שלהם להדחה. הלחץ לקראת חשיפת המועמדים הורגשה בקרב הדיירים כאשר החלו דיבורים סביב הנושא. עם בוא הלילה, חזי ביקש מחיים לפנות את הצד שלו במיטה הזוגית המשותפת שלהם, בכדי שעדן תוכל לישון איתו יחד. חיים אמנם התקשה לעצור את המרמור, אך לבסוף עבר ללון במיטת יחיד לא רחוק ממיטתו של אנדל.

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00