העדכון האחרון:

03:00 - אורנה לדן: "זה לא קרה לי בחיים"

אביחי ומעיין מתכרבלים במיטה ומשוחחים על המצב בבית אחרי הדחת המודחים ישנים-חדשים: "איזה שקט, יש משהו נקי כזה באוויר", משתפת מעיין ואביחי מזדהה איתה: "סוף סוף לא מדברים עלינו". הוא ממשיך ומגלה לה כמה הוא מעריך את ההתנהגות שלה אליו בשבוע האחרון: "אני מרגיש שהשבוע הייתי צריך אותך יותר ממה שאת היית צריכה אותי". היא שואלת אותו אם היא באמת הייתה שם בשבילו והוא מאשר: "עוד לפני שהיינו במערכת יחסים הרגשתי שאת החברה הכי טובה שלי פה, את אומרת לי את כל המילים הנכונות".

בצידו השני של חדר השינה, אורנה ודן שוכבים צמודים זה לזו והאחרון צוחק: "אנחנו משוגעים שבאנו למקום הזה". אורנה שותפה להרגשתו ומוסיפה: "והדבר ההזוי הוא שאני לא רוצה ללכת הביתה, זה לא קרה לי בחיים". ההתלחשויות ביניהם ממשיכות, והיא משתפת אותו על היום שעבר עליה: "איזה יום מדהים היה לי". "כמה חיכיתי לרגע הזה, לא היה לי ספק שהוא יגיע", מסכים איתה דן, אבל מעלה את חשש מהעתיד לבוא: "המקום שלי ושלך לא בטוח פה".

02:00 - אביחי לאורנה: "זה מרגיש לי כמו ניצחון קטן"

כשאנדל וחיים רוצים להכין חביתה לארוחת הלילה, מעיין מביעה דאגה למצב האוכל בבית: "אין לנו אוכל, הבית ריק". אנדל מסכים איתה ומחליט להתפשר על פרוסת לחם עם שוקולד. המחסור באוכל מוביל את הדיירים לשיחה על קנסות הבית שהביאו אותם למצב הזה, ומעיין מתכננת שינוי: "מחר תהיה משימה ואנחנו חייבים לעמוד בה".

בחדר השינה, עדן משתפת את שני ושם בחששותיה מכניסת הדיירים החדשים: "כשדיברתי עם חזי הוא אישר לי שארוסתו תיכנס לפה". שני, שמכירה את ארוסתו של חזי, חוששת מהסיטואציה: "זה יעמיד אותי במצב הכי לא נעים ביקום". שם לא מתרגש מהניחושים של עדן וממהר לבטל אותם: "אין טעם שהיא תיכנס לפה אם חזי לא פה", ומשתעשע מהמחשבה שאולי אמא של חזי היא זו שתיכנס לבית.

בחצר, חיים משתף את דן ואביחי בתחושותיו על ההדחה האחרונה: "כואב לי על כוכב ושמוליק, לא כיף שהבית שקט". אביחי מבין אותו אבל מסביר לו שזה המשחק: "כולם הולכים בסוף". בהמשך, רגע לפני שהדיירים מחליטים ללכת לישון, אורנה אומרת לאביחי שבבית יש הרגשה כמו השקט שלפני הסערה, אביחי לא מסכים איתה ואומר: "לי זה מרגיש כמו ניצחון קטן". היא חושבת על מה שאמר ומחליטה להסכים איתו בחיוך: "האמת שכן, כיף לנצח".

01:00 - שני מסכמת: "ואז נשארנו שלושה"

אביחי, מעיין, דן ואורנה חוגגים את תוצאות ההדחה בשכשוכית, וכשמתחיל לרדת גשם אורנה מתבאסת וחיים מסכים איתה: "השמיים צריכים להיות שמחים עכשיו". מזג האוויר לא עוצר בעדם והם נשארים בתוך המים ומעיין משתפת אותם כמה היא שמחה ששוב התקצר התור במקלחת: "מחר בבוקר נחפוף כל הבנות". השיחה ממשיכה, ואורנה חוזרת לימים הראשונים בבית: "הבעיה שלי עם אסתר הייתה שהיא לא אהבה אתכם בכלל ואני נורא רציתי להתחבר אליכם".

במקביל, מחדר האח הגדול יוצאים שם, שני ועדן  ופונים לחדר השינה לארוז את הבגדים האחרונים שהשאיר אחריו חזי: "הריח הזה שלו, כפרה עליו", אומרת עדן בזמן שהיא מריחה את המעיל שהותיר אחריו בבית. בהמשך, הם מתיישבים בחצר וכששם מתעצבן בפני שני ועדן ששאר הדיירים משתמשים בשמפו שלו, עדן מעודדת אותו להעיר להם אבל הוא בוחר לוותר: "אין לי כוח לריב עכשיו". השיחה ממשיכה, ובסיומה שני מסכמת את אירועי הערב: "ואז נשארנו שלושתנו".

00:00 - למרות הפילוג המובהק בבית, חיים נשאר נאמן לעצמו: "אני לא שייך לאף קבוצה"

שני, שם ועדן מתקשים לעכל את ההתרחשויות החדשות, והאחרונה מרגישה ייאוש קל: "בקצב הזה לא אכפת לי לצאת מפה בהדחה הבאה", ושם ממהר להרגיע אותה ולהכניס פרופורציות. "ימים יגידו" של אייל גולן מתנגן ברקע, וחיים שמיד יוצא לחצר מתחיל לרקוד ולשיר בקולי קולות. שאר הדיירים נכנסים לג'קוזי בחיבוק קבוצתי, ועדן מתקשה עם הסיטואציה: "אני לא יכולה לשמוע אותם יותר". למרות הפילוג המובהק שנוצר בבית, אנדל וחיים מבהירים לעצמם כי הם לא משתייכים לשום קבוצה: "אתה כמו אח בשבילי וזה הכי חשוב", אומר חיים, ומוסיף שאין לו רצון להשתייך לשום קבוצה: "אני אוהב את כולם, ויושב איפה שבא לי". 

23:30 – סערה בבית: מעיין ושני בוויכוח קולני

אחרי ששם, שני ועדן מיהרו להיעלם מהסלון הפיצוץ לא איחר לבוא. שני מתעמתת עם מעיין שמאוכזבת מכך שהם עזבו את הסלון בתום ההדחה: "הייתה לכם התנהגות מגעילה", ושני בתגובה מטיחה במעיין: "אני בחיים לא הייתי אומרת לך מה שאמרת עלי 'אני מבינה למה אין לך חברים בחוץ'", ומעיין מתרעמת: "אני בחיים לא אמרתי לך דבר כזה". הטונים עולים, וברגע ששני עוזבת את הוויכוח, דן מגיע ומחזק את מעיין: "שתדעי שאת הרבה יותר בסדר ממני", וגם תאלין כועסת: "מה זה ככה לקום וללכת אחרי ההדחה, זה לא יפה". מעיין לא מוותרת לשני ושואלת: "אני רוצה לדעת מי אמר לך שאמרתי שאין לך חברים בחוץ?", ושני לא חוסכת: "תהילה. אבל גם אם זה נאמר לידך ושתקת זה פוגע בי באותה מידה". 

23:00 – אורנה לדן: "היום אתה ישן במיטה לידי"

הדיירים מתפזרים ברחבי הבית, כל אחד לעיסוקיו: דן ואורנה יושבים לשיחה צפופה, ואורנה מבטיחה שאם תשרוד את ההדחה תיכנס איתו לג'קוזי. בחדר השינה, כוכב, שמוליק, תהילה, אנדל ושם מנסים להבין איך יתחלקו ההצבעות של הצופים מהבית. אחרי תהיות רבות, האח הגדול מבקש מהם להתרכז בסלון והמתח בשיאו. הדרמה מתחילה כשהאח הגדול מבקשת ממודחי העונה להיכנס לחדר הסגלגל, וכולם מתחבקים ומאחלים בהצלחה למתמודדים.

אחרי המתנה מורטת עצבים, נשמעות דפיקות בדלת מהחדר הסגלגל שם עומדת אורנה ומחכה שתפתח הדלת. בשלב זה לדיירים עדיין אין מושג שהיא הדיירת שניצלה מהדחה. כשאורנה חוזרת אל הבית, מעיין ותאלין קופצות עליה בחיבוק אוהב בעוד דן עומד מהצד בחיוך רחב ועיניים נוצצות וממתין בסבלנות. שני, עדן ושם נעלמים מהסלון, בעוד שאר הדיירים שרים בקולי קולות ומוחאים כפיים בתחושת ניצחון. אורנה מקיימת את הבטחתה: "נכנסים לג'קוזי" ומוסיפה שלדעתה עדן, שם ושני הגזימו עם התגובה שלהם לחזרתה אל הבית.

22:00 – הזדמנות אחרונה לפני ההדחה
 
מעיין, אביחי, אורנה, דן ממשיכים להעביר זמן במטבח בשיחה על המחנה השני, ודן טוען: "הקבוצה השנייה מסתמנת כמזרחית, ואפילו שם ניסה להצטייר כמזרחיסט". אביחי בתגובה: "אין  לו שום קשר למרוקאי, הוא חיי בסרט שהוא בתיכון אמריקאי", ואורנה מחזקת: "קטעו לו את החלום באמצע הדרך". אביחי מודה שמהקבוצה השנייה הוא הכי אוהב את שם: "הוא חמוד כזה, לא רציונלי, כמו ילד בן 8, הוא לא מבין שהחיים ממשיכים ולא מחכים לו". 
 
האח הגדול מבקש מהדיירים להתרכז בסלון, ומיד ארז וקורין פונים אל מודחי העונה ונותנים להם הזדמנות אחרונה לפנות אל הצופים ולומר מדוע הצופים צריכים להשאיר דווקא אותם בבית. אורנה אומרת בכנות שהיא לא מוצאת סיבה טובה אבל מודה לקהל המצביעים, חזי טוען שיש לו עוד הרבה מה לתת, וכוכב ושמוליק מצהירים: "אנחנו הכי דומיננטיים פה ומגיע לנו להישאר". לעומת זאת, תהילה מודה שהיא מוכנה לצאת: "מיציתי את החוויה", אבל מבקשת מקהל המצביעים שיעבירו את ההצבעות שלה לחזי או לכוכב ושמוליק.
 

21:00 – מעיין חושפת העדפה: גברים שעירים או חלקים?

תהילה דואגת להכין את השטח לקראת ההדחה ומבקשת מאנדל: "תשמור עליהם בשבילי". "אני לא שומר על אף אחד", משיב אנדל, ותהילה מבינה כמה השפעה יש להדחה המשולשת עבור בית האח הגדול ומזהירה: "יש סיכוי שיחזור להיות לכם משעמם". מאוחר יותר, אורנה, דן, מעיין ואביחי מנסים להירגע במטבח. דן מתלונן על החום בבית: "אפילו השערות בבטן מחממות אותי", הוא אומר ושואל את מעיין האם היא מעדיפה גבר עם שיער גוף או בלי, וזו עונה בהחלטיות: "עם שיער". אורנה ממהרת לחזק אותה: "פעם העדפתי גברים חלקים, היום כבר לא". אביחי מרים את החולצה ומביט בשיער הצומח מבטנו ומצהיר: "אני מפסיק להוריד שיער, הבטחתי למעיין קוף עד סוף התכניות וכך יהיה".

 

20:00 – חיים לאורנה: "לך הכי מגיע להישאר"

אורנה חוששת מרגע ההדחה בו תאלץ להיות לבדה עם מודחי העונה, ומעיין מייעצת לה לא לתלות את מצב הרוח שלה באף אחד. במקביל בפינת העישון, אנדל מיישר את ההדורים עם חזי: "זה יושב עלי מה שהיה בנינו, לא רוצה לסחוב איתי את ההרגשות האלו מחוץ לבית הזה", וחזי מיד מרגיע אותו: "זה היה וויכוחח מתוך כעס והכל טוב בנינו, וגם אם נריב שוב אין מה לעשות, זה חלק מהעניין". בינתיים בחדר השינה, חיים ומעיין ממשיכים בניסיונות להסיח את דעתה שלל אורנה מההדחה. "לך הכי מגיע להישאר", מפרגן חיים, ואורנה לא מצליחה להירגע: "אני לא מסוגלת אפילו לארוז לידם".  

19:00 – עדן צופה ערב סוער: "הולך להיות היום בלגן מטורף "

כוכב מבשלת במטבח ארוחת ערב לדיירי הבית, ועדן שמגיעה לבדוק מה מסתתר בסירים מכריזה: "זאת הסעודה האחרונה". בינתיים, המתח לקראת ההדחה המשולשת עולה, ותהילה מספרת לשם שהיא מסרה לעדן ושני את רוב הציוד שהביאה איתה אל הבית. כששם מבין שמדובר גם בבגדים הוא מגיב בהפתעה, והיא מסבירה לו: "עדן אוהבת ללבוש גדול, היא הופכת את החולצות שלי לשמלות, ושני רוצה את הפיג'מה שלי".

בהמשך, אחרי שהדיירים מסיימים את ארוחת הערב, הם יוצאים לחצר עד שהאח הגדול מבקש מכולם להיכנס אל הבית. מלבד עדן ואנדל כולם נכנסים אל הבית, והראשונה שואלת: "יש התערבות על מי יודח היום?", ואנדל נראה בטוח: "זה מדעי מי שהולך היום".

כשעדן נכנסת אל הבית היא פורקת את המתח מההדחה עם שני. "אני מתה שיביאו לחזי את הזדמנות להכניס להם, מגיע לו", אומרת עדן, ומוסיפה שלעומת זאת בתהילה  היא תולה תקוות: "תהילה גם ככה לא רוצה להישאר, אבל מה שטוב שאנחנו יודעים שיש לנו את התמיכה שלה בחוץ". שני מודה שחשוב לה שהחברים שלה יישארו: "אין כמו לחלוק את החוויה הזאת עם חברים טובים", ועדן כבר מתחילה לדאוג לשם: "אני מפחדת שהוא יכנס לדיכאון אחרי ההדחה".

18:00 - כוכב: "אני ושמוליק זה כמו קיר בטון"
 
​כוכב ושמוליק שרים בחצר, ומנסים להוריד את המתח לקראת ההדחה המשולשת. כוכב שואלת את שמוליק: "בשביל מה הכנסת אותי לפה עוד פעם?", והוא עונה: "הכל בסדר, אולי עוד מעט חוזרים הביתה". בשלב הזה כוכב מפגינה ביטחון לגביי תוצאת ההדחה: "היום אנחנו לא הולכים לשום מקום". בהמשך, חיים מצטרף לחצר ושואל על הזוגיות שלהם: "עם פז"מ של שלושים שנה עדיין יש את המבטים של ההתחלה?", וכוכב משיבה שאצלם זה הרבה יותר טוב: "אתה מדבר על יחסים שהם קיר מקלקר, ואני ושמוליק זה כמו קיר בטון".
 
17:00 - לחץ לקראת ההדחה המשולשת
 
אורנה יושבת עם דן ואביחי בסלון ומשתפת אותם ברגשות שלה לקראת ההדחה המשולשת: "אני לא מסוגלת להתמודד עם עוד הדחה מותחת, אם אני הולכת אז אני מקווה לצאת ראשונה". בינתיים בחצר, עדן אומרת לחזי: "אם תלך היום זה יהיה פספוס עצום", והוא משיב: "אני לוקח בקלות, גם אם אני נשאר יעמידו אותי פה להדחה בכל שבוע".
 
מאוחר יותר בחדר השינה, אנדל אומר לתאלין שההדחה הערב תשנה את המצב בבית: "שם, שני ועדן ישארו לבד, ויתחילו להתהפך פה על אנשים". תאלין לא מבינה למה אנדל כל כך בטוח שאורנה תשרוד את ההדחה, והוא אומר: "אורנה היא בדיוק הדמות שאוהבים לראות בארץ, אם היא לא תישאר זו תהיה הפתעת העונה". 
 
16:00 - אביחי התקבל למשפחה?
 
אורנה ומעיין משוחחות בחצר, ואורנה מספרת על הגרוש שלה: "הוא בחור ממש יפה, כל הבנות תמיד שמות עליו עין". מעיין מתלהבת ואומרת לאורנה: "איזה כיף לילדים שלך עם הורים כאלו יפים", שמספרת שהם באמת נראים כמו החברים שלהם: "הילדים הולכים לידינו בגאווה". לפתע מסוק נוסף מופיע מעל הבית, כשעליו הכיתוב: "מעיין ואביחי, מחזקים ואוהבים, אשכנזי ואוחנה", והדיירים מתרגשים וקופצים בחצר.
 
אביחי מרים את מעיין על הכתפיים, והיא צורחת משמחה כשהיא מזהה על המסוק את אבא שלה, שמחזיק שלט קטן: "מעיין זה אבא". אורנה מתרגשת ביחד עם מעיין, ואומרת לה: "בטח המשפחות שלנו נפגשו לפני ההמראה", וחיים אומר לאביחי שהוא צריך להיות מרוצה: "זה אומר שהתקבלת למשפחה, יש לך טסט לשנה".
 
15:00 - תהילה לדן: "יכול להיות שיש לך פיצול אישיות?"
 
דן יוצא מהשכשוכית, ויושב עם הקבוצה של תהילה שמטיחה בו האשמות קשות. תהילה אומרת לדן: "כמעט בכית כשהתנצלת בפני שני, ואחר כך הלכת וקראת לה פסיכית, יכול להיות שיש לך פיצול אישיות?". דן מנסה להתגונן, וכשכוכב מאשימה אותו: "באת לפה בשביל לעשות סיבוב על בחורות ולקפוץ בין מיטות", הוא מתפוצץ ומתחיל לצעוק: "אל תיכנסו ליחסים שלי עם אורנה, ואני לא חייב כלום לשני". 
 
הוויכוח ממשיך, ושני תוקפת את דן על כך שהוא מרכל על שם: "הוא בניגוד אליך יצא מהבית בגיל 19", וכשדן משיב: "אני בניגוד אליו הלכתי לעשות צבא", שם מגיב בכעס: "אתה לא יודע עליי כלום, מי אתה בכלל שתרד כל כל נמוך?". לבסוף, תהילה מתייחסת לקבוצות בבית, ואומרת לדן: "אתם מקנאים שהחברות שלנו אמיתית, ואצלכם הכל מזויף", ודן מיד משיב לה: "אתם חבורה של פתטיים".

14:00 - המסוק שהצליח לרגש את אורנה

עדן מצטרפת לכוכב ושם שיושבים בחדר השינה, ומספרת להם מה היא חושבת על הלבוש של אורנה: "ראיתם את החצאית שלה? אחר כך היא אומרת שאני מתלבשת לא צנוע". כוכב מזכירה שמלה אחרת שאורנה לבשה בבית, ושם אומר: "אפילו אני יותר דתי ממנה, לידה אני צריך לגור במאה שערים". 

בינתיים בחצר, אורנה מדברת עם דן שטובל בשכשוכית, ולפתע הם מבחינים במסוק שהגיע לתמוך באחד מדיירי הבית. הדיירים מזהים את הכיתוב: "אורנה את הגאווה שלנו, המשפחה והמעריצים", ורצים לחבק את אורנה שמגיבה בבכי ובהתרגשות: "הילדים שלי שם". לאחר שהמסוק מתרחק מהבית, אורנה מספרת לדיירים שהיא יודעת למי היא צריכה להודות: "זה בזכות הגרוש שלי, איזה חמוד איך הוא מפרגן לי".

​13:00 - עדן: "אני עוד שנייה מתהפכת פה על כולם"

שם וכוכב משוחחים בחדר השינה על הקנסות הרבים שהדיירים צברו השבוע, ושם אומר: "27 זה המון קנסות, אחר כך נתקעים עם תקציב בסיסי". כוכב אומרת שיש דיירים שצברו מעל חמישה קנסות אישיים, ושם מסביר לה: "זה בדיוק העניין, יש פה כאלה שזורקים".

מאוחר יותר, עדן יוצאת לחצר ומבקשת מדן שיעזור בניקיונות, אבל הוא עונה: "אני כל הזמן מנקה". עדן נכנסת לבית בעצבים, ואומרת לשני: "אני עוד שנייה מתהפכת פה על כולם", וכששני מנסה להרגיע אותה, עדן ממשיכה: "תהיי בטוחה שבשבוע הבא אני לא מרימה אפילו מטאטא, מי הם בכלל?".

11:00 – עדן על אביחי: "חוסר הכבוד שלו כלפי נשים מאוד מפריע לי"

בשיחה בסלון, אורנה משתפת את דן בדאגות "קצת אחרות" לגבי מה שצפוי הערב. היא מספרת שקשה לה להחליט מה ללבוש למשדר ההדחה, ומוסיפה: "אני לא יודעת אם לחפוף כי אם אני נשארת אני נכנסת לבריכה". לאחר מכן במטבח, חזי מתעניין אם עדן עדיין מצוברחת מאירוע אמש, והיא מודה שמילותיו של אביחי עדיין מהדהדות לה בראש. "איך אין לו בושה להגיד דברים כאלה", היא אומרת,  ומוסיפה: "חוסר הכבוד שלו כלפי נשים מאוד מפריע לי".

מאוחר יותר, חזי מסביר לתהילה מדוע התעצבן אתמול כשהיא סיפרה לעדן על הדברים שאביחי אמר: "יש דרך להגיד כל דבר, היא ילדה עדינה ורגישה". הוא מסכם את השיחה בהתנצלות בפני תהילה על כך שהתעמת איתה, ופונה לנחם את עדן בחיבוק חם. ​

10:00 – כוכב: "הבית לא יכול להישאר בלי רקדנית ובלי זמר"

שיר הבוקר "אין כמו בבית" של משה פרץ מעיר את הדיירים, ובעוד ששם מזנק מהמיטה, אנדל וכוכב, שכבר בשלב הקפה, רוקדים להנאתם במטבח. בינתיים, גם שמוליק קם מלא מרץ ופותח בריקודים בחדר השינה, בזמן ששאר הדיירים מתקשים להתנתק מהפוך. כשהשיר נגמר, כוכב פונה למצלמה ומסבירה למה דווקא היא ושמוליק צריכים לשרוד את ההדחה הערב: "הבית לא יכול להישאר בלי רקדנית ובלי זמר". לאחר מכן, שיר הבוקר מתנגן בשנית, והפעם יותר דיירים משתפים פעולה כשמעיין, אורנה וחיים שרים בקולי קולות, וחזי מעיר בחיוכים את שני שלצידו.

09:00 – קר בחוץ, לוהט בפנים

בוקר קריר במיוחד הפציע, אך נדמה שבבית האח הגדול האווירה רק מתחממת. סערות רבות טלטלו את הדיירים בימים האחרונים, והם עדיין שקועים בשינה עמוקה שתעזור להם לצבור כוחות מחודשים. בקרוב שיר הבוקר יעיר אותם ליום בו המתח יגיע לשיאו, כששלושה מהמודחים שחזרו אל בית האח הגדול ייאלצו לעזוב אותו בשנית. איך יתמודדו הדיירים עם הסערה הנוספת שבפתח?

מה קרה אתמול?

הדיירים התעוררו לעוד יום של פילוג ותאלין, שעד אתמול לא הרגישה שייכת למחנה ספציפי בבית, חוותה התעלמות מכוכב ותהילה כשעברה לידן במטבח: "אפילו לא שאלו אותי אם אני רעבה". מאוחר יותר, תאלין שיתפה את אורנה שכוכב ניסתה לגרום לה להתבייש בגוף שלה: "תמיד כשהיא רואה שאני נכנסת לחדר, היא אומרת לשני ועדן איזה גוף יש להן בשביל שאני אשמע".

בצהריים, חיים זכה לביקור ממסוק ממשי חברתו, והתרגש עד דמעות: "אני רוצה להודות למלכה שלי, את לא יודעת מה עבר לי בלב". אך בדיוק כשהיה נדמה שהדיירים עברו למצב רוח רגוע, העניינים התחילו להתלהט. בחצר התפתח ויכוח בין חזי לאביחי שהפך במהירות לריב סוער בין כל הדיירים. "לא האמנתי שאתה כזה צבוע", הטיח חזי באביחי ולא עצר שם, ופנה למעיין בעקבות הסרטון הוויראלי: "את ילדה מתוקה ומגיע לך יחס יותר טוב מזה", ואביחי גונן עליה: "אתה מזלזל באינטליגנציה שלה להחליט לבד מה היא חושבת".

בשעות הערב, עדן יצאה נרגשת מהנסט אל החצר ופנתה למעיין בדרמטיות: "את בחורה מקסימה, והלוואי שתגלי את הפרצוף האמיתי של הבן זוג שלך". מעיין לא הבינה על מה המהומה, ועדן פרצה בבכי: "לא מגיע לך גבר כזה, הוא פח אשפה". כשאביחי הצקרב לקראתן, עדן  הטיחה בו: "תתבייש לך", ולאחר מכן שאלה: "אמרת שאני עוברת ממיטה למיטה כדי לשרוד?". אביחי, שמול עדן הכחיש כל קשר, התוודה לאחר מכן בפני מעיין שהוא אכן אמר את זה, והבטיח: "אני אבקש סליחה ממנה כשלא יהיו לידה אנשים".

באופן מפתיע דווקא בערב דרמטי שכזה, במחנה של אביחי התגלו סדקים ראשונים כשדן שיתף את אורנה בשיחה אל תוך הלילה: "ההתנהגות שלו מתחילה לעייף אותי", והסביר שקשה לו שאביחי מרוכז בעצמו. אורנה לא הסכימה עם הדברים וטענה שהיא מבינה מה עובר על אביחי, מאחר והוא מותקף על ידי הדיירים לרוב: "הוא מעצים את עצמו כדי להתמודד". דן חש שאורנה לא ירדה לסוף דעתו, וחידד: "אני בעדו, ומפה נובעת תחושת הכאב". אורנה סיכמה את השיחה בכך שהיא רוצה לשתף את אביחי במה שנאמר, מחשש שהדברים עלולים לצאת מהקשרם.

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00