העדכון האחרון:

02:00 - שני מתגעגעת לעומר: "אין לי כוחות להיות פה בלעדיו"

הדיירים מנסים להבין איך תראה המשימה האחרונה שתתחיל מחר, ושני מפרגנת לכולם: "משימה אחרונה חברים, אתם קולטים כמה עברנו פה?". בהמשך, שני משתפת את הדיירים בגעגועים שלה לעומר: "אין לי כוחות להיות פה בלעדיו", וכשהיא צוחקת על תוצאות ההדחה הכפולה: "כל מי שישן איתי הולך הביתה, היחידה ששרדה את הקללה זו מעיין", אביחי מקניט אותה: "מעכשיו נקרא לך האלמנה השחורה".  

בהמשך השיחה בסלון, אורנה אומרת לשני שהיא חוששת שיהיה משעמם ללא הגברים שלהן בבית, וכששני אומרת בתגובה: "אולי עכשיו נהיה שם אחת בשביל השנייה", אורנה משיבה בציניות: "תראי לאן הגענו". בהמשך השיחה, שני מספרת על השיחה האחרונה שלה עם דן בחדר הסגלגל, ואורנה תוהה מה הוא הספיק לעשות מחוץ לבית: "מעניין אם הוא דיבר כבר עם הילדים שלי".

מאוחר יותר במטבח, חיים מספר לאורנה על הקשר שלו עם דן: "איך תמיד היינו צוחקים והייתי משגע אותו, ועוד תחשבי שאני והוא נחשבים להפכים", והיא משיבה: "גם אני והוא הפכים, ותראה באיזה רמות התחברנו פה". בהמשך, האח הגדול משמיע את השיר: "חופים" של חוה אלברשטיין, והדיירים מחייכים ונזכרים בדן. אורנה אומרת: "אני עדיין לא קולטת שהוא לא פה", ומעיין צועקת לו: "דן אתה אח שלנו ואנחנו אוהבים אותך".

01:00 - אורנה נפרדת בעצב: "פעם ראשונה שאני בוכה בגלל הדחה"

מעיין ואביחי יושבים בחצר עם חיים שכבר מתגעגע לדן: "בן אדם חמוד, באמת שהוא היה אהוב ולא מציק לאף אחד". מעיין מצטרפת לדברים של חיים: "איך אני אתגעגע לילד הזה ולפרצוף היפה שלו, זה לא יאמן באיזה רמות התחברתי אליו וכמה אני אוהבת אותו", ואביחי מספר שהוא מעולם לא הבין את הדיירים שבוכים לאחר הדחות, עד שהוא שמע את השיר שהזכיר לו את דן: "זה כואב שעוזב מישהו שחלקת איתו חוויות אישיות, כי אתה נזכר בהכל וזה שובר".

בינתיים בחדר הארונות, שרון ואורנה פורקים את המזוודות לאחר ששרדו את ההדחה הכפולה. שרון מסכם את ההתרשמות שלו מדן: "קל מאוד לאהוב אותו, כי הוא רגוע, חביב ונותן", וכשהוא אומר שזו הפעם הראשונה שהוא עצוב על דייר שהודח: "עד עכשיו שמחתי להיפרד מכל מי שעזב", אורנה מסכימה: "גם אני, פעם ראשונה שאני בוכה בגלל הדחה".

00:00 -  אורנה שופכת את הלב: "דן לא אשם בהתנהגות שלי, אני אישה קנאית ואני לא מתביישת בזה"

אחרי המתנה מורטת עצבים, שני חוזרת אל הבית והדיירים בהלם לגלות שדן הוא המודח האחרון. אורנה פורצת בבכי וצועקת לדן שהיא אוהבת אותו, ומיד רצה לחבק את שני. "הוא רצה כבר ללכת, לא הייתה לו סבלנות", מספרת שני, וחיים כבר מתגעגע: "בן אדם טוב דן, הדחה כואבת". אורנה לא מספיקה להתאושש מהבכי, והאח הגדול מבקש מהם להתרכז בסלון. הם יושבים בדממה על הספה, ומידי פעם זורקים משפט געגוע לדן: "איך אני אוהבת אותו", אומרת מעיין, וחיים מצטרף: "אחלה גבר שבעולם". 

ארז וקורין פונים שוב אל הדיירים, מבשרים כי ביום ראשון הקרוב אחד מהם יעזוב את הבית בדרך לא רגילה, ומבטיחים שהולך להיות מעניין. ההצבעה לגמר נפתחת באופן רשמי, ויומיים לפני הגמר אחד מהם יעזוב בהדחהה האחרונה של האח הגדול הזה. מיד בתום השידור, אורנה ושני נכנסות לחדר הארונות כדי לפרוק את המזוודות ולארוז לדן את החפצים. "אני יודעת להגיד על שתינו שהייתה לנו עונה קשה", אומרת אורנה, ומוסיפה: "ומה שהכיי יפה זה שהראינו לעם ישראל צדדים אחרים, ואני מאושרת על זה". 

"אני חושבת שעוד יותר גאים בנו כי אנו מייצגות את הנשים בארץ, ככה אני רואה את זה", מוסיפה אורנה, ושני מסכימה. "לא היה לי קל עם הפרידה השבוע", מספרת אורנה, ומודה: "ואני לא מתביישת שאני אישה קנאית,, בהתחלה כעסתי שדן גרם לי להראות קנאית אבל זה לא קשור אליו, זאת אני, וגם את הראית את הקושי שלך,, ולהראות את הקושי ולא להתחבא מאחוריו זו גבורה ומגיע לנו להגיע עד הסוף". "עכשיו אנחנו צריכות להתמודד בלי האהבות שלנו", צוחקת שני, ואורנה בטוחה שהגברים יתמכו בהם מבחוץ: "הם יחזקו אותנו מבחוץ, ואנחנו נשתדל ליהנות". 

בצד אחר של הבית, מעיין אומרת לאביחי שהיו דיירים שיותר הגיע להם ללכת, ואביחי מתקשה לעכל: "לא מבין למה זה קרה". "חוויה לא קלה", אומר חיים, והם תוהים איך תראה ההדחה האחרונה לעונה. "מה אתה אומר נשב לאכול?", שואל שרון את חיים, וזה בתגובה: "מה אתה רוצה ממני? תעשה מה שאתה רוצה". בזמן שמעיין מספרת עד כמה התחברה לדן, האח הגדול משמיע את השיר האהוב על דן: "את חרותי - חווה אלברשטיין", ואביחי לא מצליח לעצור את הדמעות.

23:00 – אורנה רועדת: "אני רק רוצה שדן יחזור"

אביחי ודן משוחחים במטבח על שרון, וטוענים כי הוא "רוכב" על גבו של חיים. דן לא מבין מה היה הקטע ששרון דיבר על המחנה הלאומי: "אלק המחנה הלאומי, איזו חרטות הוא מביא". "אני מקווה שהקהל בבית לא קונה את ההצגה שלו", אומר אביחי ומוסיף: "החלום שלי זה שעומר יחזור ראשון לבית". כשהאח הגדול מבקש מהמועמדים להדחה להיכנס בפעם האחרונה אל החלל הסגלגל, הם נפרדים מחיים, אביחי ומעיין, והמתח בשיאו.

"זה הולך להיות שבוע לא קל", מודאג חיים, ומעיין מנסה להסתכל על הצד החיובי: "מחר יש לנו משימה, נהיה בהתרגשות של הגמר, ימים אחרונים וננצל אותם על הצד הכי כיפי". "אני רק מקווה שדן יישאר", אומר אביחי, "ולמרות מה שאתם חושבים לדעתי הוא חזק בחוץ". לפתע אורנה חוזרת מהחדר הסגלגל: "אני רועדת", ומיד אחריה יוצא שרון. אורנה חוששת לדן: "שדן יצא והכל יהיה בסדר".

22:00 – שרון: "יש לנו הזדמנות לעשות היסטוריה ולהביא את המחנה הלאומי לפריים טיים"

אביחי נכנס אל חדר השינה וניגש לדבר עם אורנה. "אל תדבר איתי יותר", היא מתעצבנת ומזכירה לו את האמירה כי "דן הדייר הכי רלוונטי בבית". אביחי עומד מאחורי דבריו ולא מתנצל, והיא ממשיכה: "אתה לא צריך להקטין אחרים בשביל להחמיא למישהו, אני לא הייתי שורדת את כל ההדחות האלו אם לא הייתי רלוונטית". בהמשך, הדיירים מתרכזים בסלון, נרגשים לקראת ההדחה, וחיים מרגיש שהפעם זה אחרת: "הדחה כבדה, ערב קשוח".

אחרי המתנה מותחת, ארז וקורין פונים אל הבית ומזכירים כי בעוד שבוע בדיוק יתקיים הגמר הגדול. המועמדים להדחה עונים בתורם למה להם מגיע להישאר: אורנה, שהייתה מועמדת רוב העונה מקווה שכל תומכיה ימשיכו להצביע. דן עונה בביטחון: "בגמר אני רוצה להיות על הספה הזאת", ועומר מקווה שיהיה לו מזל של מתחילים.

כשהם פונים לשני: "האם תיפרדי מחברתך אורנה ומשאר החברים?", היא עונה בהתאם: "מקווה שלא אפרד מחברתי הטובה". ושרון סומך על תומכיו שימשיכו להצביע: "יש לנו הזמנות לעשות היסטוריה ולהביא את המחנה הלאומי לפריים טיים". כשארז וקורין נפרדים מהבית הם מבשרים להם שכבר בהמשך הערב יפתחו קווי ההצבעה לקראת הגמר, והדיירים נרגשים לגלות כי הפעם תהיה שישיית גמר.

21:00 – אביחי מפרגן לדן ומעצבן את אורנה: "אתה מדבר כאילו אני כלום פה"

הלחץ מההדחה הכפולה לא מרפה מאורנה, וכשמעיין מנסה להרגיע אותה: "תארי לך שתהיי הראשונה שיקראו בשמה", אורנה מחייכת ומוסיפה: "אני הכי רוצה שאני ודן נחזור ראשונים אל הבית". בהמשך, אורנה, מעיין, דן ואביחי משוחחים על ההדחה הקרובה. כשהאחרון אומר שלדעתו דן הדייר הכי חזק בבית, ומחזק: "הוא הדייר הכי רלוונטי פה", אורנה עוזבת את הסלון בהפגנתיות: "אתה מדבר כאילו אני כלום פה", ודן צועק לעברה: "אני לא חושב ככה".

20:00 – דן לאורנה: "אני מקווה שלא ידיחו אף אחד מאיתנו"

הדיירים נסגרים בחדר השינה, וחיים מנצל את ההזדמנות שכולם יחד לתכנית ראיונות קצרה לפני ההדחה הכפולה. הוא פונה למצלמה שבחדר השינה, ואחרי דברי פתיחה הוא מזמין את אורנה שמסתכלת למצלמה ופונה ל"נשות ישראל": "אנחנו כאן כדי לחזק אתכן". מיד אחריה עולה מעיין, שפותחת בתודה לאבא שלה על שהרים לה מסוק, ומסיימת בבקשה לעם ישראל שיצביעו למתמודד האהוב עליהם, וכולם מתחילים לשיר: "עם ישראל חי".

אחרי שהאווירה נרגעת, אורנה שואלת את דן מה הוא חושב על ההדחה, וזה בתגובה: "אני עובד על האני הפנימי שלי ואומר שזה לא רלוונטי כי אין לי מושג מה יהיה - בתקווה שזה לא יהיה אף אחד מאיתנו, אני לא רוצה להתאכזב כאן יותר, בא לי ליהנות". אורנה מודה שאצלה זה רק הולך ונעשה קשה יותר: "הסוף משפיע עלי, כאילו את הדרך שלי כבר עשיתי", ומודה: "אני פשוט רוצה להיות בגמר". 

19:00 – אורנה בלחץ: "ההדחה הזאת גומרת אותי"

לכבוד ההדחה הגורלית מקבלים המועמדים להדחה את המזוודות ומתחילים באריזות. בזמן שבחדר השינה, שני ועומר מציעים את המיטות, דן מנסה לרמוז לנותרים בחצר: "אני אחביא את שקית הטבק שלי במגירה". בחצי חיוך הוא ממתין לתגובה שתאשר שהבינו למה הוא רומז, וחיים מתבלבל: "אני לא מבין מה אתה רוצה". "אתה באמת לא מבין?", מופתע דן, "כי אני כבר לא יודע אם אתה אומר באמת או סתם", ושרון עונה במקומו: "זה לא שהוא לא מבין, הוא מבין טוב מאוד למה התכוונת".

 חיים קוטע אותו ומבהיר: "אני באמת לא מבין מה הוא רוצה, נשבע לך", ודן מסביר שזה בהשראת שני שהחביאה את הטבק במגירה שלה בזמן שלהם היה חוסר. דן נכנס אל חדר השינה לנעול נעליים, וכשהוא רואה את שני ועומר מציעים את המיטות הוא לא ממהר להודות להם: "אני אשים מצעים לעצמי". עומר מגיב בהתאם: "שני כבר החליפה לכולם מצעים, גם לך", ואחרי כמה שניות של שקט, דן מודה לשני וחוזר לחצר.

 בזמן שאביחי, דן וחיים פורקים את המתח במשחק כדורגל על הדשא, אורנה כוססת ציפורניים, ואפילו רעש הקדיחות שמגיע מאחורי קירות הבית מעצבן אותה: "נו מה הקשר הקדיחות האלו עכשיו מעל הראש שלי?". "איזו הדחה מעצבנת, אני לא יכולה עם זה יותר", היא מתלוננת, ומעיין שבוחרת שלא להגיב, צועקת בדאגה לעבר אביחי: "אל תשחק יחף, לך תנעל נעליים", והוא בתגובה מתקרב אליה ומנשק אותה. כשהחצר נסגרת, הדיירים נכנסים אל חדר השינה ומגלים שעל כל המיטות מצעים נקיים ומתוחים.

18:00- אביחי חושף צעקות מבחוץ: "אמרו שאורנה אישה רעה וקנאית"

אביחי, עומר ושני יושבים בפינת העישון, כשלפתע נשמעות צעקות מבחוץ כנגד אורנה, והראשון יוצא להגנתה: "איזה מסכנה מה נופלים עליה כל הזמן". כשהאח הגדול מבקש מהם להיכנס לבית, אביחי ממהר לספר למעיין את מה ששמע: "אמרו לנו לא להתייחס לאורנה, שהיא אישה רעה וקנאית". נראה שהם לא מתרגשים מהקריאות, ואביחי ממהר להסביר שלדעתו הן באו בעקבות ההשוואה שדן עשה קודם בין אורנה למעיין בנוגע לקנאות שלהן.

בהמשך, הדיירים מתיישבים לאכול, ומחמיאים לשרון על הארוחה שהכין להם. בסיום הארוחה, שני שיוצאת לחצר מתעניינת בשלומה של אורנה ששוכבת לבד בפינת העישון, וזו משיבה: "סתם בא לי שקט". אבל שני לא מוותרת לה, וכשהיא שואלת אם ההתבודדות שלה נובעת מלחץ ההדחה שמתקרבת, אורנה מודה שהיא רוצה שהוותיקים יישארו, והראשונה מנסה לחזק אותה: "תחשבי עם כמה הדחות התמודדת, וכמה דברים שרדת".

17:00- אורנה על החברים של דן: "הם מתערבים במשהו שלא קשור"

שני ועומר ממשיכים בשיחה על הקשר ביניהם כשהראשונה מודה שלא חשבה שהיא תהיה ככה: "בהתחלה לא הבנתי אותך ואת הסיטואציה". הוא שואל מתי היא התחילה להבין את הקשר ביניהם והיא עונה שהיו להם כמה לילות ברצף שהעבירו ביחד, וזה מה שגרם לה לקבל את הקשר הרומנטי ביניהם.

בהמשך, אורנה ודן מתעמתים על התנהגות החברים של דן ביחס לקשר שלהם, כשהיא תוקפת אותם ואומרת שהם רואים את הקשר מבחוץ ולא יכולים לשפוט: "הם מתערבים במשהו שלא קשור". הוא מסכים איתה ואומר: "אין להם את היכולת להבין מה הולך בנינו", אך במקביל מנסה לגונן עליהם ומתייחס לשאלה שאורנה קיבלה במשימת הרדיו מחבר שלו, וטוען שהטיימינג היה לא טוב: "באותו זמן, גם אם היית מעירה לי שהספגטי שלי לא טעים הייתי מתעצבן".    

16:00- עומר לשני: "תחשבי על האהבה שלך אליי"

מעיין לא מצליחה להירגע מהמסר ששלח לה אביה במסוק ושולחת לו נשיקות ואיחולים. "מרוב שרציתי להסתכל לו בעיניים, לא ראיתי מה היה כתוב", היא מודה ומספרת לדיירים שמוקדם יותר היום היא דמיינה שמגיע לה מסוק. בהמשך, היא משתפת בגעגועים להורים שלה: "כואב לי בעצמות מרוב אהבה אליהם", ומבטיחה שהיא לא תעזוב אותם אחרי שתצא מהבית. הדיירים המנומנמים מנסים להילחם בעייפות ובעוד שדן שוכב לנוח על הדשא, עומר נעזר בשני כמשענת לראש ומודה שהוא מתקשה להישאר ער.  

שני חושבת על ההצבעות להדחה הערב וטוענת שזה מרגיע אותה שהקהל יכול להצביע לשני דיירים: "זה יכול להשאיר את שנינו". הוא מבקש ממנה להפסיק להתעסק בנושא, והיא שואלת: "מה אני אמורה לחשוב?", אך יש לו תשובה שמשאירה אותה ללא מילים: "על האהבה שלך אליי".  

15:00- מעיין: "אני לא חושבת שמגיע לעומר ללכת"

בזמן ששני עושה למעיין מניקור הן מדברות על סיום השהות בבית וההדחה הערב, בעוד שהשנייה טוענת: "אני לא חושבת שמגיע לעומר ללכת". היא מוסיפה שהיא סקרנית לדעת איך יראה השבוע האחרון שלהם בבית, ושני דווקא מתמקדת בעבר: "את לא חושבת לפעמים מה היה אם? אם משהו אחד היה משתנה, איך זה היה משפיע הלאה?". מעיין חושבת קצת ועונה: "אני חושבת מה הייתי מביאה ממעיין אם לא הייתי פה בזוגיות", ומודה שהיא לא זוכרת את הימים הראשונים שלה בבית, לפני שהכירה את אביחי. כשאורנה מצטרפת אליהן לשיחה, שני מודה שכשהיא לא מעסיקה את עצמה היא נכנסת ללחץ ואורנה מעודדת אותה: "הכל יהיה בסדר, אל תהיי לחוצה". גם מעיין מנסה להרגיע אותה ומתייחסת לאפשרות שעומר יודח: "זה בסך הכל שבוע והוא בן אדם מאוד מציאותי". היא ממשיכה וטוענת שגם אם הוא לא מראה את זה, היא בטוחה שהוא בלחץ לקראת ההדחה. הן ממשיכות לדבר על המשימה האחרונה שצפויה להם בבית, ושתיהן מסכימות שהיא בטוח תהיה קלה ומהנה. הן נזכרות במשימות שעברו בבית ובעוד ששני מספרת שעומר סבל במשימת הרדיו, מעיין נזכרת במשימת האסירים ושני צוחקת: "אנחנו דווקא נהנינו".  

בהמשך, מעיין מתרגשת כשמסוק עובר מעל הבית עם המסר: "רבות בנות עשו חיל ואת עלית על כולנה". היא מבקשת מכל הדיירים לנופף לשלום לאבא שלה שנמצא על המסוק, ואורנה מודה שזה מרגש אותה. 

14:00- דן VS חיים

האח הגדול מפנק את הדיירים בשיר "Home" של Edward Sharpe & The Magnetic Zeros ובזמן ששני מזמזמת אותו במטבח, חיים פוצח בריקוד בחצר וסוחף גם את אביחי אחריו. בהמשך, שני ועומר מדברים על ההדחה הצפויה הערב כשהיא נזכרת שזאת הפעם הראשונה שהם ישבו שם יחד. "זה דווקא מגניב", טוען עומר ושני צוחקת ומדגימה לו איך היא נראית כשהיא יושבת שם.

מעיין מתנדבת להכין לדיירים כריכים עם חביתה, אך כשדן מציע להכין להם דדה, כולם מסכימים שזה רעיון טוב. דן נעלב מחיים כשקורא לדדה "החביתה הזאת", ומאיים שלא יכין לו אוכל. חיים מחליט להתחרות בדן ומתחיל בהכנת שקשוקה: "העגבניה הזאת קוראת לחמימו". 

13:00- ניקיון אחרון

בזמן שהם יושבים בחצר, דן מנעים את זמנם של הדיירים כששר שירים עבריים שהוא אוהב, אך חיים מזרז אותם לקום ולהתחיל בעבודות הניקיון של הבית, ואורנה מסכימה: "יאללה בואו נתקתק את זה". בזמן שדן מתחיל בניקיון החצר, עומר ושני לוקחים על עצמם את חדר הארונות והוא צוחק על איך שמנקה את דלת הזכוכית של פינת העישון: "את מנקה אותה כאילו מישהו ישן על הדלת הזאת". היא משיבה שזה בגלל המצלמות שמכוונות אליה וחושפת את כוונתה: "90% מהסצנות שלי ושלך הן פה". 

12:00 – מעיין: "המקום של אף אחד לא בטוח פה"

הדיירים אוכלים ארוחת בוקר, בעוד אורנה, שמכינה לעצמה סנדוויץ', מציינת שהיא רוצה לאכול עגבנייה אך מתעצלת לחתוך. שרון ממהר להוציא עגבנייה מהמקרר, לפרוס אותה ומגיש לאורנה: "אף פעם לא להתעצל עם אוכל". בהמשך, הדיירים מחלקים ביניהם את תפקידי הניקיון בבית. "גם השבוע אני המנהל", חיים מצהיר, ומוסיף שהוא ידאג למצב רוח טוב, אך הדיירים מתגרים בו בציניות: "משבוע לשבוע אתה נותן לנו עבודות יותר קשות".

מאוחר יותר, אורנה וחיים מדברים על היציאה שלהם מהבית: "צריך לקחת חופש כדי לעכל הכל", בזמן שמעיין מפצירה בהם: "אתם לא רוצים להתחיל בניקיונות? אני לא מבינה". אבל אורנה חוזרת לדבר על היציאה שלה מהבית, וקובעת שהדבר הראשון שתעשה יום אחרי הגמר הוא ללכת לקבר של אחותה. "אתם מדברים על זה כאילו אתם יודעים מה יהיה, המקום של אף אחד לא בטוח פה", מעיין מסכמת.

11:00 – מעיין לאביחי: "העולמות שלנו שונים, אני לעומתך עובדת"

בזמן שהדיירים נהנים מקפה של בוקר, אביחי מספר למעיין שחברים שלו תמיד מרכיבים משקפי שמש כדי שלא יוכלו לראות להם את העיניים. "יא אללה, זה כל העולם שלכם", מעיין עוקצת את אביחי, והוא משיב: "ממש לא, העולם שלי הוא תורה", ומציין שהעולם שלו מאוד דומה לשלה. אך מעיין שוללת זאת, ומוסיפה שהיא לעומתו עובדת: "התוכן שלי הוא לעבוד, ולהרשות לעצמי מה שבא לי", בזמן שאביחי מסביר שאם היה יכול, היה בוחר לעבוד בתור כבאי: "מספק להציל חיי אדם".

בהמשך, מעיין משתפת את אורנה בתחושותיה לגבי הריב שלה עם אביחי אמש: "דיברנו על הכל, ואני מבינה אותו". אורנה מסבירה שלדעתה הריב נבע מחוסר הביטחון של אביחי ביציאה לחיים האמתיים, ואומרת למעיין שהיא צריכה לתת לו את הביטחון שתהיה לצידו גם בחוץ: "הוא מפחד שתראי את הקשיים ותחושי אותם יותר".

10:00 – דן לאורנה: "אני במקומך הייתי נכנס ללחץ"

שיר הבוקר "כל בוקר" של משה פרץ מתנגן ברחבי הבית, ומקפיץ בריקודים את אורנה וחיים. בסיומו של השיר, הם חוזרים למיטה, בזמן שאורנה מציינת שהייתה בהלם לשמוע את השיר, ומבקשת מהאח הגדול: "שימשיך ככה כל בוקר עד סוף העונה". "אני במקומך הייתי נכנס ללחץ מהשיר", דן אומר לאורנה, ומוסיף שבירך אותה בברכת בוקר טוב, אך היא התעלמה. מאוחר יותר, שרון נכנס לטבילה בשכשוכית, ופונה לילדיו: "מקסימום נתראה עוד שבוע, אני גאה בכם".

09:00 – בוקר של יום גורלי במיוחד

השמש עולה ומבשרת את תחילתו של השבוע האחרון בבית האח הגדול. הדיירים שמכורבלים עמוק במיטותיהם, יתעוררו בקרוב לצלילי שיר הבוקר שיכריז על יום גורלי במיוחד, בסופו תתבצע הדחה כפולה. שני, אורנה, דן, עומר או שרון, מי מהם יהיו השניים שיעזבו את הבית רגע לפני הגמר הגדול?

מה קרה אתמול

שיר הבוקר "שם טבעת עליה" של דודו אהרון, הקפיץ את הדיירים לבוקר של חילופי ההאשמות בין דן לאורנה. "אתה אמרת שאם אני אלך אתה תחזור להיות בקשר עם שני", הטיחה בו אורנה, ודן מצידו התגונן: "זה עיוות הזוי של מה שאמרתי", והוסיף: "את מעידה על עצמך שאת קנאית". התגובה של דן הצליחה לעצבן את אורנה שהתפרצה: "כל התירוצים להשמיץ אותי ולהפוך אותי לגוש הרע הזה בעיני חברים שלך והמצלמות", אבל דן לא התרשם, ואמר לה בתקיפות לקחת אחריות על הדברים שלה. הוויכוח עם דן הותיר את אורנה בסערת רגשות, והיא פרצה בבכי: "זה מרגיש כאילו רק אני הייתי לא בסדר".

בצהריים, התפנו שני ואביחי לשיחה על הרושם שקיבלו האחד מהשנייה. "בהתחלה חשבנו שאתה בן אדם נחמד", הודתה שני שהרושם הראשוני מאביחי היה מטעה, והוא לא נשאר חייב: "ראיתי איך את כל היום עסוקה בעצמך ורבה עם כולם". בהמשך, גם עומר הצליח להוציא את שני מאיזון, כשבתגובה להערה שלה על ההתנהגות שלו, הצהיר: "בכל מקרה אנחנו לא מתאימים". שני ניסתה להבין מה פשר ההצהרה של עומר: "זה הכיוון כאילו? זה מה שאתה עושה עכשיו?", אבל הוא מצידו לא סיפק תשובה ברורה ורק חזר על המשפט. מאוחר יותר, אורנה יזמה שיחה צפופה עם דן, והודיעה שהיא סולחת לו: "אז מה אם נפגע לי קצת האגו, הצלחנו להוציא אחד מהשנייה דברים יפים, ואני עדיין רוצה אותך קרוב אליי". דן חיבק אותה בחום והתנצל על החלק שלו, ואילו אורנה סיפרה שכבר מלכתחילה ידעה שהפערים ביניהם גדולים.

לקראת הערב, מסוק הגיח מעל הבית, ועליו הייתה הקדשה לשרון: "שיר ויונתן גאים בך". בזמן ששרון התרגש במיוחד מההקדשה של ילדיו, וזכה לברכה מאורנה, אביחי דאג לצנן את ההתלהבות: "זה קצת מצחיק להתרגש מזה, כי איזה ילדים לא גאים באבא שלהם?". כשהדיירים התיישבו לארוחה, אורנה ודן הפגינו חיבה סביב השולחן, ואורנה סיפקה הסבר מקורי לסיום הקשר שלהם: "עצרנו את זה כי היינו קרובים מדי".

בלילה, התפתח ויכוח בין מעיין לאביחי, כשהאחרון טען שמעיין נכנסה לשכשוכית עם שרון ודן מבלי לחכות לו. "אמרתי שגם אני רוצה להיות שם, אבל לא חיכית לי ויצאת", הוא אמר בעצבים, והסביר שהכעס נובע מהקנאה בשרון: "הוא מסתכל עלייך ואת עוד בבגד ים". לאחר מכן, עומר החמיא לאביחי על ההתנהלות שלו בצל מגבלת הראייה: "אתה משהו מיוחד", ובחר להביע סלידה משרון: "אני לא יכול להעריך אותו בשום צורה". כשאביחי שאל את אורנה וחמימו מה דעתם על הוויכוח שלו עם מעיין, הם אמנם גילו הבנה לטענותיו, אך ביקרו את ההתנהגות התקיפה שלו כלפיה, ואת השימוש בשפה לא יפה. בתגובה, אביחי ניסה להצדיק את התנהגותו: "לא גדלתם כמוני", ונטש בזעם את השיחה.

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00