העדכון האחרון:

02:00 – עדן על מעיין: "אם היה לה רגש כלפי אביחי, היא הייתה עפה על זה"

מתחילה שיחה על המחסור בסיגריות, ועומר מחזק את שני: "יצאת גדולה כשהסכמת לשתף את הניירות גלגול. עכשיו כשהם מבינים שזה לא עובד, אף אחד לא יכול לבוא אליך בטענות", ומוסיף: "העיקר אתמול היה נוח לכולם להאשים אותך". שני מסכימה ומצהירה בהחלטיות שהמריבה אתמול חתמה את היחסים בינה לבין שרון.

מאוחר יותר, שני מספרת לעדן ולג'ודי שמעיין לא מסוגלת להסתכל עלייה. "מעיין שקופה, היא לא יודעת להעמיד פנים", ג'ודי מסבירה ותוהה אם אביחי צדק: "אולי את ומעיין לא באמת חברות", בעוד עדן מכריזה: "איזה בית חולה". בהמשך, שני מתוודה שהיא כבר לא מרגישה אמפתיה כלפי מעיין: "הזוגיות שלה עם אביחי היא אינטרס בשביל שני הצדדים", ומסבירה שהבינה זאת בזכות הזוגיות עם עומר: "כשאני איתו אני שוכחת שקיימות מצלמות, אני מפסיקה לעבוד מהראש ומתחילה לעבוד מהלב". עדן מסכימה ואומרת על מעיין: "היא בן אדם כל כך חם ואוהב, אם היה לה רגש כלפי אביחי, היא הייתה עפה על זה".

לאחר מכן, ג'ודי חושפת בפני שני ועדן שהיא נכנסה לבית במטרה לבחון את הזוגיות של מעיין ואביחי, אך לאחר זמן קצר הבינה שאביחי לא הטיפוס שלה. ג'ודי מתוודה שגם אם הייתה רוצה להפריד ביניהם, היא לא הייתה מצליחה: "לא בגלל חיבור ואהבה, אלא בגלל שהם שני אנשים שעושים את המינימום בשביל שזה יראה שהם עושים את המקסימום". כשעומר מצטרף לשיחה, שני טוענת שמפריע למעיין, אביחי, אורנה ודן, הזוגיות ביניהם. "זה יותר מלחיץ אותם, הם מפחדים ממך", עומר משיב, בזמן ששני נאנחת: "כל טיפת אושר בחיים שלי מעצבנת אותם".

01:00 – אנדל על הקשר של אביחי ומעיין: "להצניע זה פאסה"

מעיין ואביחי יושבים צמוד ומדברים על הגמר הקרוב: "עברנו כבר את הרוב, אמן נגיע לגמר", אביחי אומר ומציין שהוא יתגעגע לבית האח הגדול: "בייחוד כשיהיו פה מעט אנשים בשבוע האחרון".  בקצה השני של החצר, אנדל מספר לעדן שהשהייה בבית הכניסה אותו לרוגע: "אני מגלה את עצמי מחדש". הוא מתוודה בפניה שהוא מקווה ליצור שינוי: "הפרס שלי יהיה להצליח לעשות שינוי אפילו אצל בן אדם אחד", ומסביר שהרצון אצלו לשנות מגיע מהמקום הכי טהור.

בהמשך, עדן משתפת את אנדל על החוויות מעולם הדוגמנות: "זה גוזל ממני הרבה כוח מנטלי, לפעמים אני לא יכולה להכיל את זה", אבל מדגישה שהיא יודעת מה היא שווה מול המצלמה. עדן לא עוצרת בכך, ומספרת שהיא מצפה להרוויח כסף טוב אחרי התכנית: "אני רוצה לעזור כלכלית למשפחה שלי ולממן לעצמי לימודים". מאוחר יותר, ג'ודי מספרת לחיים שקשה לה השהייה בבית: "קשה לי בעיקר הבדידות, למרות שהבית מלא באנשים לפעמים אני מרגישה לבד". בצד השני של הבית, אביחי מחמיא לאנדל על הזוגיות עם עדן: "איזה זוג אתם". אנדל בתגובה מתייחס לזוגיות שלו עם מעיין: "להצניע זה פאסה", ואילו מעיין מרוצה: "זו מחמאה בשבילי".

00:00 – דן על שני: "כל צחוק שלה גורם לי לגירוד בגוף"

בחדר השינה, אביחי ודן זוכים לקורס נוסף מבית היוצר של חמימו. הפעם, הוא מלמד אותם איך להגן כמו שצריך על בנות הזוג שלהם, ודורש מהם לנבוח כמו כלבי שמירה בכל פעם שהוא מתקרב אליהן בצורה מאיימת. דן משתף פעולה באופן מפתיע, וגורם לכל השאר להתפוצץ מצחוק, בעוד אביחי מנסה להתחמק משיטת הלימוד המקורית: "אני לא טוב בלהיות כלב". הם ממשיכים באווירה המשעשעת, ועוברים לשחק משחק כפכופים מיוחד, בו כל אחד בתורו חוטף סטירה חברית בעורף וצריך לנחש נכונה מי הוא האחראי לכך.

מאוחר יותר בחצר, אביחי שנזכר בקשר שהיה לשני עם דן מציין שהוא היה קצר במיוחד, ואי אפשר להשוותאותו למה שיש לה עם עומר: "זה נישואין לעומת מה שהיה לה עם דן". השיחה על שני ממשיכה, ודן מודה: "כל צחוק שלה גורם לי לגירוד בגוף". הוא מסביר שמה שמכעיס אותו במיוחד זה שהיא מגינה על שם, וטוענת שהוא מעולם לא עשה מעצמו קורבן בבית."ההתקרבנות הייתה הסמל של שם", הוא מסביר בעצבים, ומוסיף: "אף אחד לא התנהג אליה כמו שהוא התנהג אליה, הוא היה רע אליה והשפיל אותה מול כולם".

23:00 - אורנה לדן: "אנחנו יכולים לתפוס מרחק כבר מעכשיו"

בשיחה בחדר השינה, אורנה טוענת בפני דן שהיא נראית צעירה מגילה, אבל באופן מפתיע היא לא זוכה ממנו להסכמה מוחלטת. דן שמפחד להסתבך בצרות, מנסה מיד לכפר על כך במחמאות, אבל אורנה לא מתרשמת: "אני לא צריכה את המחמאות שלך, אני גם ככה מקבלת אותן מכל פינה אפשרית".

בינתיים בחדר הארונות, שני מכינה את עומר לארוחות המשפחתיות שיהיו אצלה בבית, ומספרת לו: "אתה יודע שאבא שלי זכה שלוש פעמים בתחרות 'איש הברזל'?". בתגובה, עומר תוהה אם אביה לא יתבאס כשתביא לו מישהו שלא מתעסק בספורט, והיא ממהרת להרגיע אותו: "יהיו לכם מספיק דברים לדבר עליהם".

בהמשך בחדר השינה, אורנה מנסה פעם נוספת לגרום לדן להודות שהיא נראית צעירה מגילה, והפעם היא מחוזקת במעיין. דן ממשיך לעמוד על שלו באומץ כששוב הוא מסרב להביע הסכמה, והבנות נדהמות מהתעוזה: "תראי אותו, חוצפן". השיחה ממשיכה, ודן מצליח להכעיס את אורנה פעם נוספת, כשהוא חושף שניהל קשר זוגי עם אישה בת 42 כשהיה בן 20 בלבד. "אם יש בינך לבין מישהי 22 שנים זה המון זמן", נוזפת בו אורנה שבטוחה שפער הגילאים מוגזם.

השיחה גולשת לטונים צורמים, כשאורנה לא מרפה מהנושא: "אני ממש מתנצלת בשביל מישהי בת 42 שיצאה עם מישהו בגילך". דן לא מבין על מה כל המהומה, וכשהוא שואל את אורנה אם לא הייתה יוצאת איתו בגלל פער גילאים שכזה, זו מתעצבנת: "אל תדבר איתי על דברים כאלה, זה ממש מגעיל אותי". למרות הבקשה, אורנה לא עוצרת שם, ומוסיפה בעצבים: "לא הייתי מתקרבת אליך, אני ילדה טובה, אני לא מתעסקת בג'יפה הזאת". דן כנראה מבין שהסתבך בצרות, ומיד נסוג לאחור: "עכשיו אורנה איבדה 70 אחוז עניין, אני צריך לבנות הכל מחדש". הוא ממשיך בניסיונות הפיוס כשהוא מכסה את שניהם בשמיכה, ובשיחה אינטימית מנסה ללבן את העניינים ביניהם.

22:00 – אביחי על ההתנהלות של שני: "זה מסביר למה לא היו לה חברים אף פעם"

אביחי, שרון ומעיין שלא אכלו עם שאר הדיירים, מכינים במטבח ארוחת ערב משלהם. אביחי מספר להם שבתגובה לצעקות מבחוץ שהיו מיועדות לשני, היא אמרה בגאווה שיש לה צבא מאחוריה. שרון מתקשה להאמין שלשני יש כמות גדולה של תומכים מחוץ לבית, ומשווה אותה לדמות מהעולם הפוליטי שבעבר הוא היה חלק ממנו: "היא זהבה גלאון סטייל".

כשאורנה מצטרפת, אביחי מעדכן גם אותה בתגובה של שני, ומוסיף: "לה יהיה את המשבר הכי גדול אחרי התכנית". הוא לא מסתפק בזה, וממשיך עם הביקורת הקשה על שני: "היא נכנסה עם דן ועומר למיטה אחרי יום אחד". בהמשך, שרון מציין שוב את הסלידה שלו מההתנהלות של שני בנושא ניירות הגלגול, ואביחי אומר בתגובה: "זה מסביר למה לא היו לה חברים אף פעם".

21:00 – לשרון נמאס: "בא לי להקיא מההתנהגות של שני"

כשארוחת הערב מוכנה, הדיירים מתכנסים סביב שולחן האוכל. עומר לא מצליח להפסיק לאכול מהצנימים של שני, ומגחך כשלוקח אחד נוסף: "זה בשביל הקמפיינים". שני המשועשעת מרוצה מהתגובות של עומר, ומדביקה לו כמה נשיקות עם חיוך רחב. אחרי שהמנות של שני מסתיימות, גם תפוחי האדמה של אנדל מגיחים אל השולחן, והוא זוכה למחמאות מעדן ושני: "יצא לך כמו בל"ג בעומר".

למרות המחמאות, אנדל לא זוכה לזמן רב של חסד משני, וכשמגיע זמן הפינוי היא מעירה לו: "לא ניקית את הבלנדר, מחר הוא יהיה ג'יפה". אנדל מנסה להתחמק, ועונה לה שמישהו כבר ינקה את הבלנדר, אבל כששני מאותתת שהיא לא מתכוונת לוותר, הוא מבין שאין לו סיכוי וניגש למלאכה.

מאוחר יותר בחצר, הדיירים מודאגים מכמות הסיגריות שתהיה להם בשבוע הבא, לאור התקציב הבסיסי, ואנדל אומר בחשש: "זה יהיה ניסוי חברתי לא מוצלח". כששרון ומעיין נכנסים לתוך הבית, הוא מביע סלידה מכך ששני שומרת את ניירות הגלגול לעצמה ומחלקת אותם רק כשמבקשים: "בא לי להקיא מההתנהגות שלה". בהמשך, שוב נשמעות צעקות מחוץ לבית, והפעם המסר מיועד לשני: "מעיין מדיחה אותך".

20:00 – שרון על הריחוק מילדיו: "זה סוג של מועקה"

שרון ומעיין משוחחים בחצר על הקשיים שלהם בבית. "היו לי כמה ימים שקמתי בלי מצב רוח" משתפת מעיין, בעוד שרון מספר שהסרטון של ילדיו והניתוק שכרוך בשהות בבית, הקשו עליו מאוד את היממה האחרונה. מעיין מצדה, טוענת שהסרטון אמור דווקא לחזק אותו, ושרון מסכים, אבל עדיין מנסה להסביר מה בדיוק גורם לקושי: "אני רגיל לחיים מלאי אקשן, מלאי עשייה, מלאי עניין", הוא חושף בכנות, ומוסיף: "הריחוק מהילדים הוא סוג של מועקה".

בינתיים בחדר השינה, שני נשכבת במיטה לאחר שהתעייפה מההכנות לקראת ארוחת הערב, ועומר מפנק אותה במסאז' על העבודה הקשה. המאמצים שלו לעזור לשני להתאושש מצליחים, וכשהשניים קמים יחד למטבח כדי להמשיך בהכנות, גם אנדל ועדן מצטרפים אליהם.

19:00 – מעיין עצבנית על הקנסות: "אנחנו פשוט מגעילים"

הדיירים טובלים בשכשוכית, ומנסים להירגע מההודעה של האח הגדול על הקנסות הרבים שצברו. למרות האווירה הנעימה, מעיין ממשיכה להתבאס מכך שייאלצו להסתפק בתקציב בסיסי השבוע: "אנחנו פשוט מגעילים". מנגד, חיים דווקא נראה פחות מוטרד מהסוגיה, ופוצח במחרוזת שירים כשאורנה מצטרפת אליו עם חיוך.

האווירה בשכשוכית נהפכת רומנטית כשהזוגות אורנה ודן, ואביחי ומעיין תופסים להם פינה זה לצד זו. אביחי מספר שרוב החברים שלו כבר נמצאים בזוגיות של שנים בזמן שהוא היה בחיפושים, ודן מיד מבין את ההרגשה: "איזה מבאס זה להיות רווק בין זוגות". חיים מתערב וטוען שבגלל המרחק ממשי, גם הוא זוכה לחוות את התחושה בבית האח הגדול: "פה אני לבד".

השיחה השלווה נקטעת כשצעקות מבחוץ נשמעות, וג'ודי שיושבת על הספסל בחצר, נכנסת לחדר השינה ומעדכנת את שני, עדן ועומר במה שהיא הצליחה לשמוע: "אביחי, עומר נחש". שני מתפלאת על ההערה המפתיעה, ובוחרת להגן על עומר: "הוא הכי לא". היא לא עוצרת שם, ומוחה שהקהל של אביחי מגיע רק כדי להתסיס את האווירה.

18:00 - האם ג'ודי מנסה לקחת את אנדל מעדן?

בעוד האח הגדול קורא לכל הדיירים להתרכז בחדר הסגלגל, מעיין ממהרת להביא חלוקים מחדר השינה בכדי שדן ואביחי יוכלו לצאת מהשכשוכית, ולהיכנס אל הבית. הם מתיישבים בחדר הסגלגל, וכשהאח הגדול מודיע שהצליחו במשימת התקציב אבל צברו מספר שיא של 53 קנסות, אורנה מגיבה בתדהמה: "וואו זה הכי הרבה שהיה עד עכשיו".
 
האח הגדול מודיע לדיירים שגם השבוע הם יאלצו להסתפק בתקציב בסיסי בלבד, ומספר להם כמה קנסות ספג כל דייר. שני שמחה לגלות שעומר הוא היחיד שלא צבר קנסות: "מאמי כל הכבוד ירדת משש לאפס". וכשמעיין מגלה שהיא צברה קנס ראשון מתחילת העונה, היא מתקשה להאמין ופונה אל האח הגדול: "על מה אתה מדבר אני הכי חיילת שלך, רואים שחיפשתי אותי הפעם". 
 
בהמשך, אנדל מביא לחדר הסגלגל את לוח התקציב, בזמן שאביחי ואורנה משתלטים על העניינים. אביחי דואג שכולם יהיו מרוצים מרשימת הקניות, וגם מכריז שלמעיין מותר להזמין מה שהיא רוצה: "היא לא קיבלה פה קנסות מתחילת העונה". לבסוף, הדיירים עוזבים את החדר ומסבכים את אביחי, כשמעיין פונה אליו בכעס: "פעם אחרונה שאתה פונה לג'ודי", בעוד הוא מיתמם: "מתי דיברתי איתה בכלל?".
 
מאוחר יותר, עדן מבקשת מאנדל הסברים לגבי השיחה שלו עם ג'ודי מאתמול: "איך הגעת למצב שאתה שואל את השאלה הזאת?". אנדל מסביר שהוא שאל את ג'ודי בתמימות אם יש מישהו בבית שמעניין אותה, והוא לא ציפה לתשובה שהוא קיבל ממנה: "בחיים לא הייתי מהמר על עצמי". עדן לא מקבלת את ההסברים: "זה ברור שהיא עפה עליך ואני שמחה שכולם עפים עליך פה, אבל למה אתה מדבר איתה על הדברים האלו בכלל?". הוא מסביר שלא הייתה לו כוונה רעה ומבקש ממנה לעזוב את הנושא: "את סתם עושה את זה קשה יותר".
 

17:00 - מעיין לאביחי: "אתה רוצה לספר לי משהו?"

מעיין מניחה את ראשה על אביחי שיושב על הספה בחצר, וגם דן ואורנה נראים צמודים כשהם פורסים שמיכות על הדשא ומתכרבלים יחדיו. אנדל נכנס לטבילה בשכשוכית, וכשאביחי מוריד חולצה בכדי להצטרף אליו, מעיין מבחינה בשריטות על הגב שלו ושואלת בחשדנות: "אתה רוצה לספר לי משהו?". אביחי מחייך ולא אומר כלום, ודן יוצא להגנתו: "אני שומר לך עליו ויכול להגיד שאין פה מה לספר".

מאוחר יותר במטבח, ג'ודי מספרת לדן שהיא עדיין לא מוכנה להתחיל לעבוד במקצוע שלה, בגלל שהיא רוצה לטייל בעולם לפני כן: "אני מרגישה שלא עשיתי כלום, גם לפני הלימודים לא טיילתי". דן ממליץ לה לטייל בברזיל, והיא אומרת שהיא צריכה להספיק לעשות זאת לפני שתפגוש גבר ותתחתן: "אצלי אין משחקים, אם אני אפגוש מישהו מתאים אפשר ישר לצלול פנימה".

16:00 - שרון נכנס למספרה של חיים

חיים מפעיל את מכונת התספורת, ומלחיץ את הדיירים שיושבים מסביב לשולחן. אורנה אומרת: "אם תתקרב אליי עם זה אני מתה", וכששרון אומר: "האמת שהשיער שלי כבר ארוך מדי וזה משגע אותי", חיים נדלק ומציע לו תספורת על חשבונו. שרון לא בטוח שכדאי לו לסמוך על חיים, ולכן הוא מבקש מאביחי ומעיין שיעזרו לו לערוך מבחן קטן, ונכנס להתחבא מתחת לספה בחדר האמבטיה.

חיים מתכונן לתספורת, וכשאביחי אומר לו: "יש לי הרגשה שאתה מתכנן לשרון הפתעה מיוחדת", הוא משיב: "אני עושה לו תספורת חבל על הזמן כמו של ניימאר". בהמשך, מעיין פונה לחיים עם הצעה זדונית: "אולי תעשה לו פאדיחה בכוונה?", אבל כשחיים משיב במהירות: "נראה לך אני יעשה לו בכוונה, הבן אדם סומך עליי", שרון יוצא מתחת לספה ואומר לחיים: "עכשיו אני מוכן להיכנס למספרה של חמימו". 

חיים מתחיל בתספורת, וכשמעיין שואלת את שרון מה הילדים שלו יחשבו אם הם יראו אותך ככה, הוא משיב: "שיר ויונתן נקרעים עליי עכשיו". לבסוף שרון מודיע לחיים שהוא מרוצה מהתוצאה, וחיים מתלהב: "בוא נצא לחצר ונראה לכולם איזה ספר צמרת אני", בעוד אביחי דואג לצנן את ההתלהבות שלו: "אחי אתה ספר בסיסי, מה אתה עף על עצמך?"

15:00 - אביחי מבטיח: "בגמר אני אדפוק למעיין נשיקה של החיים"

​בזמן שרוב הדיירים מתרכזים במטבח ומשתפים פעולה בהכנת ארוחת צהריים גדולה, דן נכנס לחדר השינה וקורא לאורנה להצטרף אליו למיטה. אורנה לא מספיקה להוריד את הנעליים, ומעיין כבר מקדימה אותה וקופצת על המיטה של דן שמגיב בהפתעה: "תחכי שאורנה תיכנס קודם, מה יש לך?", וגם אורנה אומרת שהיא לא מרוצה מכך שתפסו לה את המקום: "למה את קופצת עליו? לכי תקפצי על אביחי".

מאוחר יותר במטבח, עומר יושב לאכול יחד עם שני שמעידה על הבישולים שלה: "בבית זה יוצא לי הרבה יותר טעים". עומר שואל אם שני תזמין אותו לדירה ותבשל לו את אותה המנה, והיא משיבה: "רק אם תתנהג יפה ולא תעצבן אותי". בינתיים בחדר השינה, אביחי מצטרף לאורנה, דן ומעיין במיטה, וכשאורנה מתגרה בו ואומרת שהנשיקה שלו עם מעיין הייתה מאולצת, הוא משיב: "אל תדאגו, בגמר אני אדפוק לה נשיקה של החיים". 
 

14:00 - מי מתכוון להשתלט על ישיבת התקציב?

מעיין ואביחי ממשיכים את השיחה הצמודה בחדר השינה, והיא מספרת על הרגע בטירונות שבו אבא שלה סיפר לה שהוא סוגר את הסטודיו: "בכיתי בטירוף וביקשתי מהמפקדת שלי לרוץ מסביב לבסיס כי הייתי חייבת לפרוק". אביחי מחייך ואומר שיחסית לפולנייה בולגרייה היא מלאה באמוציות: "את בעצם מרוקאית עם צבעים טובים", ומעיין מאשרת שהיא מלאה ברגש, וגם מעבירה ביקורת על שני: "אתמול ראיתי שלא ירדה לה אפילו דמעה אחת כשהיא דיברה עם אימא שלה, וזה אומר עליה משהו".

מאוחר יותר במטבח, חיים מכריז שהוא מוכן להוציא מהמחבת את הצ'יפס שהוא מטגן: "עכשיו הגיע זמן הקטיף", וגם מוסיף הערה על כל אחד שהוא מעביר לצלחת: "זה יפה, וזה ברמה, וזה כל הכבוד". חיים מציע לאורנה לטעום מהאוכל, אבל היא מסבירה שהיא לא אוכלת מטוגן: "זה אסון לגוף וגם משמין", בזמן שאביחי אוכל בהנאה ומכריז שהיום הוא מתכוון להשתלט על ישיבת התקציב: "אני הולך לעשות להם סדר חדש, וזה יהיה מדויק לרמת המלפפון". 

13:00 - דן לאורנה: "חיבוקים איתך באור יום זה הכי כיף"

ג'ודי מצטרפת לדן שמכין מרק בטטה במטבח, בזמן שאנדל יושב על השיש ומחבק את עדן שעומדת מולו. אורנה נכנסת למטבח, וכשג'ודי מציעה לה לטעום פפאיה מהגינה של דן: "זה כמו מנגו רק עדין יותר", היא מסרבת בנימוס: "לא בא לי טעם מוזר אחרי המשימה של אתמול". בהמשך, אורנה עוזרת לדן לבשל והוא מחבק אותה ואומר: "חיבוקים איתך באור יום זה הכי כיף", והיא משתפת באנרגיה הטובה שיש לה מאז המשימה: "אני לא מפסיקה לחשוב על המשפחה וזה ממלא אותי באושר".

בהמשך, חיים נכנס למטבח ומבקש מאורנה שתציע לו דרכים להפיג את השעמום. אורנה מציעה לו פעילות מקורית: "אני יכולה לתת לך למיין אורז ואז לברור אותו", היא אומרת אבל חיים מסרב בנימוס ומעדיף ללכת להתפלל יחד עם שרון. במקביל בחדר השינה, מעיין מניחה את ראשה על אביחי שמלטף את שיערה, ומספרת לו מדוע היא הפסיקה ללמוד קראטה: "אתה יודע שאני קצת מפונקת ובכיינית, אז פעם קיבלתי מכה חזקה מאיזו ילדה ואחר כך בכיתי ולא רציתי לבוא יותר".

12:00 - משימת התקציב של חיים

על ספסל בחצר, חיים שר בקולי קולות וגורם לדן לסתום את האוזניים בתסכול. שני שומרת על איפוק ומנסה גישה חדשה בנושא: "אל תשיר כל כך חזק, אתה הורס לעצמך את הגרון". בסופו של דבר, ג'ודי מצליחה לעצור את חיים כשהיא אומרת: "יש תיאוריה שאומרת שבגלל שאנחנו צריכים לשמור על האיזון בעולם, אז כשטוב לך זה בא על חשבון טוב של מישהו אחר ולהפך". חיים לא מצליח לרדת לסוף דעתה ואומר: "את היחידה שיכולה להנחות תכנית בוקר ולשכנע אנשים שלילה".

במטבח, עדן מתעניינת מה המחיר שיגרום לאנדל לאכול רגל קרושה: "היית עושה את זה בשביל 1,000 שקל?". אנדל מסביר לה שסף הרגישות שלו מאוד גבוה ושאין סיכוי שהוא היה אוכל את זה בשום מחיר. היא לא נכנעת ומחליטה לאתגר אותו: "ובשבילי?". השאלה שלה גורמת לו לחייך ולהגיד: "את יודעת שכן".

במקביל בחצר, חיים מחליט להשתעשע וקושר את כל הדיירים היושבים על הספסל בחוט תפירה: "אני עושה לכם עכשיו משימה", הוא מכריז. בזמן שמעיין מנסה להבין מה מטרת הקשירה, דן מאוכזב מחוסר המקוריות שלו: "אל תעתיק משימות, תיצור אותן". כשהוא מסיים לקשור את כולם, עומר מנסה להבין מה הטוויסט של המשימה, וגורם לחיים לצחוק: "אין טוויסט, תשבו ככה כמה שעות".

11:00 - מעיין לאביחי: "נראה לי אני צריכה לישון לבד"

בחצר הבית, גו'די משתפת את אנדל בלילה שעבר עליה: "ישנתי הרבה וכשקמתי לרגע לא זכרתי איפה אני נמצאת". אנדל לא מתרגש וממהר להרגיע אותה: "זה קורה פה לכולם". בהמשך, כשהם עוברים לדבר על יום ההולדת של אנדל שיתקיים לאחר סיום התכנית, היא מציעה:  "תזמין את כולנו ונלך ביחד למועדון". הוא מסכים לחגיגה המשותפת אבל משנה את המיקום: "אני אזמין אתכם לחורשה, ותבואו עם נעלי הרים".

בהמשך, דיירי הבית נזכרים במשימת האוכל שהתקיימה אתמול: "אני לא אוהב גובה", אומר עומר ומוסיף: "זה לא נותן לי את הריגוש הזה". כשחיים מעוניין לדעת אם הוא פחד מהגובה בו הם היו, עומר מגלה: "בגלל ששני הייתה בהיסטריה והייתי עסוק בלהרגיע אותה אז זה עזר לי". לעומתם, עדן דווקא נזכרת ברגל הקרושה שהאח הגדול הכריח אותם לאכול ומכריזה: "אני לא אסלח לו על זה בחיים".

מאוחר יותר, מעיין מתקשה להישאר ערה ומתלוננת: "שוב לא ישנתי טוב", ורומזת לאביחי שהוא אשם במצב: "נראה לי אני צריכה לישון לבד". אביחי נשאר אדיש לדבריה ומחזיר: "יש מלא מיטות יחיד". דן מחליט להתערב בשיחה ואומר: "אין ספק שאם היא תעבור מיטה היא תהיה פחות עייפה", ותוהה מה הסיבה לעייפות שלה: "אתם עושים משהו בלילה?". אביחי ממהר לפסול את חשדותיו ואומר: "לא עשינו כלום, איך שהיא נכנסה למיטה היא הלכה לישון".

10:00 - אורנה מאיימת על דן: "תעשה את זה ואני לא מתקרבת אליך יותר"

בחדר השינה נדלקים האורות, ושיר הבוקר  "no type" של  rae sremmurd גורם לאנדל, עדן ושני לקפץ על המיטות עוד לפני שהם פוקחים עיניים. בסיום השיר, שני חוזרת לשכב ליד עומר וכשאנדל שואל אותה איך היא כזאת ערנית על הבוקר, היא עונה: "עם שיר כזה איך אפשר לישון?".

אחרי ביקור קצר בחדר האמבטיה, שני חוזרת לחדר השינה ומתבאסת לגלות שכולם עדיין במיטות: "מה יהיה?". כשהיא פונה לעומר ואומרת: "איך אתה נראה מסכן", הוא מאשר את האבחנה שלה ואומר בעייפות: "אני מרגיש מסכן". כשהוא מתעניין מה סדר התורות במקלחת, היא מנצלת את ההזדמנות לעודד אותו לקום ואומרת: "אני אחרי עדן אבל בשבילך אני מוכנה לוותר".

דן קופץ למיטה של אורנה ומבהיל אותה: "איזה ילד משוגע". הוא מחליט להשתעשע ומתקרב אליה במטרה לנשוף עליה את הבל הבוקר שלו, והיא ממהרת לאיים עליו: "אם אתה עושה את זה אני לא מתקרבת אליך יותר".

09:00 - מעכלים את המצב

שום דבר לא מפר את השקט השורר בבית, אפילו לא שימי הדג שמעביר את הזמן בצפייה על החצר הדוממת. אחרי משימת האוכל המאתגרת שעברו, הדיירים מתפנקים בעוד קצת שינה כדי לצבור כוחות ליום נוסף ומלא הפתעות בבית האח הגדול.

מה קרה אתמול?

ג'ודי התעוררה לבוקר ראשון ללא אנסטסיה לצידה, ותהתה מהי המשימה הצפויה כשהבחינה שהבית נותר ללא שינויים. התהיות המשיכו כשהדיירים שמו לב שהתריסים בחצר סגורים, והמתינו בציפייה כדי לגלות מה מסתתר מאחוריהם. עדן ומעיין העבירו את הזמן בשיחה אישית, ועדן פתחה את הלב כשדיברה על הקשר שלה עם אנדל: "יש פחד לאבד את החבר הכי טוב שלי בבית".

בצהריים, האח הגדול חשף חלק מהמשימה השבועית, כשהודיע לדיירים שהם מוזמנים לארוחת טעימות במסעדה מפוארת. "דאגתי ללבוש הולם למסעדה, חליפות לגברים ושמלות לנשים", הוא הוסיף, והגביר את ההתרגשות אצל הדיירים. לא עבר זמן רב עד שההתרגשות בבית התפוגגה והעצבים השתלטו. חיים זרק לשני הערה על כמות הטבק שיש לה במגירה, והיא התפרצה: "לא גדלתי בקיבוץ, ואני לא צריכה לשתף את כולם, אם תבקש אני אביא לך פשוט". הרוחות בבית המשיכו לסעור, כששרון אמר את דעתו על הוויכוח בנושא הטבק: "זה ריאליטי וצריך להתלבט והכל, אבל לא על חשבון אוכל וסיגריות, יש דברים שהם קו אדום". בתגובה, שני הזכירה את ארוחת השישי בה לא הזמינו אותה ואת שם לשולחן האוכל, ואמרה בעצבים: "תמשיכו לא להזמין אותי".

מאוחר יותר, התריסים בחצר נפתחו, ומשימת התקציב נחשפה: "את ארוחת הטעימות שלכם תאכלו בין שמיים וארץ, בגובה של 50 מטר מעל החצר, והיא תכלול חמישה סיבובים". על מנת לזכות במשימת התקציב על הדיירים לעמוד בשני תנאים. הראשון, שכל הדיירים צריכים לעלות לארוחה בשחקים, והשני הוא שעל הדיירים לסיים את כל הארוחה לפחות בארבעה סיבובים". כשהמשימה יצאה לדרך, הדיירים נדהמו לגלות שלצד מנות שף טעימות, הם צריכים לטעום גם דברים מאתגרים יותר כמו מנה של רגל קרושה ושלל חרקים למיניהם. בנוסף, האח הגדול הודיע שהפרסים על חלק מסיבובי הטעימות יהיו שיחה עם המשפחות לדיירים שלא זכו לכך. למרות הקושי להתמודד עם המנות הדוחות, הדיירים צלחו במשימה ושני, אורנה, שרון ואנדל זכו למסר ממשפחותיהם.

בלילה, המשימה המטלטלת המשיכה להעסיק את הדיירים שהתקשו להירגע. "אם לא הייתי מקבלת שיחה מאמא שלי, מזמן הייתי יורדת למטה", שיתפה שני את עומר, בזמן שדן בחר להעביר ביקורת על ההתנהלות שלה: "הציגה את עצמה כקורבן ובסוף כולנו התגייסנו בשבילה". גם אורנה לא חסכה ביקורת משני, וחשפה מה היא חושבת על הזוגיות שלה עם עומר: "אני לא רואה שם משהו בריא".

לפני שהלכו לישון, הדיירים מצאו זמן לפתוח קצת את הלב. ג'ודי סיפרה על היחסים הרופפים שלה עם אביה: "הוא אבא רע כי הוא וויתר על הורות בשביל הלימוד תורה שלו" ושרון הסביר על הסגנון אישיות שלו: "אני מביא כנות ומאמין במה שאני חושב, אני גם לא פוגע באף אחד". 

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00