העדכון האחרון:

03:00 - שני מבטיחה לעומר: "לא תיפטר ממני כל כך מהר"

הדיירים יושבים בחצר, וממשיכים לעסוק בריב הסוער עם שני. מעיין אומרת שלא נעים לה שעומר נקלע לקו האש: "הוא כזה חמוד, אבל הייתי חייבת לעצור את שני אחרי שהיא דיברה ככה על חברים שלי", ושרון אומר את דעתו על עומר: "אם הוא בחר להתחבר לשני זה אומר עליו משהו, היא פשוט מגעילה אותי". 

בהמשך השיחה, שרון צופה ששני תודח בקרוב: "היא עפה מפה מחר או לכל היותר בשבוע הבא", ודן משיב: "אני מקווה שאתה צודק, כי כבר יש לי סלידה עמוקה ממנה". במקביל בחדר השינה, שני מחובקת עם עומר במיטה, ומבטיחה לו: "לא תיפטר ממני כל כך מהר". עומר משיב שהוא לא רוצה להיפטר ממנה, והיא מחמיאה לו: "אתה פשוט מושלם אתה יודע את זה?".

02:00 - שרון לשני: "סוציומטית וכלומניקית, מחר את הולכת הביתה"

הוויכוח בין שני לשרון עולה מדרגה, כשהוא מאשים אותה בהתנהגות אנוכית: "זה בית של כולם, מה זה האגואיזם הזה של להחביא דברים במגירה?", והיא בתגובה מכנה אותו גזען: "הלאומנות שלך גורמת לך לשנוא כל מי שלא כמוך". שרון מתעצבן ומטיח בשני: "מהיום הראשון לא באת לי בטוב, מי את שתקראי לי גזען?", וכשהיא עונה לו: "אתה אפס שבא לפה בשביל להתחיל עם בחורה בגיל של הבת שלו", הוא משיב: "את סוציומטית וכלומניקית, מחר את הולכת הביתה". 

מאוחר יותר, אביחי ומעיין מתחבקים על הרצפה בחדר הסגלגל ומשוחחים על הריב שהיה בחצר. מעיין אומרת על שני: "הפריע לי כשהיא צחקה על מה שאנדל אמר על דן, הוא כמו משפחה בשבילי פה", ואביחי מוסיף: "זה ברור שהיא מאוהבת בדן כי היא לא מפסיקה לדבר עליו כבר חודשיים, וזה שפתאום היא מתייחסת לעומר כאילו הוא אהבת חייה לא מוציא אותה טוב בכלל".בהמשך השיחה, אביחי משתף את מעיין שהוא לא סבל אותה בשבועיים הראשונים, וכשהיא שואלת: "למה כי לא הסתכלתי לכיוון שלך?", הוא מודה: "זה הטריף אותי שאני לא מצליח לגרום לך להתעניין בי".

בינתיים בחדר השינה, חיים ואורנה מקשיבים לשרון שמספר להם על הריב הסוער שהיה לו עם שני. שרון אומר: "היא הגזענית כי כשהיא שומעת אותי ואת חמימו שרים אייל גולן היא מעקמת את הפרצוף", וגם מוסיף שהוא מופתע מכך שהיא עדיין לא הודחה מהבית: "העם בישראל מתעב אנשים מתנשאים כמוה שחושבים שהם יותר חכמים מכולם". אורנה מקשיבה בעניין, ושרון ממשיך לדבר גם על עומר: "העציץ הזה גם התערב, כנראה צמחו לו קצת ביצים", ולבסוף מסכם מה הוא חושב על שני: "היא מגעילה ומתנשאת, צריך להגיד לה בפנים שהיא סמרטוט".

01:00 - וויכוחים סוערים בחצר

כל הדיירים נהנים בחצר מהפינוקים שסידר להם האח הגדול, עד שהמתחים ביניהם מתחילים לצוף ומתפתחים לוויכוחים סוערים. דן מעיר לעדן על המכנס הקצר שהיא לובשת, והיא משיבה: "תשמור על העיניים שלך", ואנדל פונה לאורנה: "אורנה תשתלטי על העניינים, שאני לא אגיד כמה הוא מסתכל על שני". הדיירים מגיבים בתדהמה להערה של אנדל, כששני צוחקת לעצמה, וג'ודי מסכמת: "איזו מכה לכנף".

בהמשך, ג'ודי מצטרפת לשרון ונכנסת לשכשוכית בפעם הראשונה, בזמן ששני פותחת חזית עם מעיין ואביחי: "זה שכולכם שתיתם מיץ אומץ לפני ההדחה הכפולה אני כבר הבנתי". מעיין משיבה לשני: "לא רוצה לשמוע אותך, ומעכשיו אני מבקשת שלא תפני אליי יותר", ושני עונה לה: "מה קרה? חודשיים של הצגה של חברות ופתאום תפסת אומץ, החלום שלך התגשם אביחי".

שני ממשיכה להאשים את אביחי בסכסוך שלה עם מעיין ואומרת: "אני הייתי חברה שלה מהיום הראשון, ואתה זה שצחק עליה מאחורי הגב". אביחי עונה לשני: "את לא חברה אמיתית כי את בזה לאישיות שלה ואת מקנאה לה, תביני שאולי יש סיבה שאנשים לא מסתדרים איתך". שני לא מתרגשת מהאבחנה של אביחי ואומרת: "זה בסדר, מי שמגיעה לו האהבה שלי מקבל אותה", ואביחי עונה מיד: "אין לך אהבה לאף אחד חוץ מלעצמך".

מאוחר יותר, שרון יוצא מהשכשוכית ומצטרף לוויכוח בין שני לאביחי. עומר מיד מטיח בו להפסיק להתערב, ושרון משיב לו: "זה לא מוציא אותך גברי להגן עליה, אתה מכיר אותה בדיוק שתי דקות". עומר מתעצבן עוד יותר ומטיח בשרון: "אתה מתערב בעניינים לא שלך, וכל היום מלקק פה לאנשים כמו איזה אפס", ושרון משיב: "אתה יודע שהתקרבת לשני כי אין לך פה אף אחד, ואין לך מה להציג פה".

00:00- שני על אורנה: "היא תעשה הכל כדי להישאר פה"

שני ממשיכה לבקר את עומר על שלא עמד לצידה בריב שהיה בחצר, וטוענת שברגע שדן ואורנה תקפו אותה ביחד הוא היה צריך להתערב. אבל עומר דווקא טוען שההתערבות שלו לא הייתה תורמת לכלום, ובזמן שהיא תוקפת אחרים הוא לא יכול לעזור לה. "ברגע שכולם תוקפים אותי, אני מצפה ממך להיכנס לשיחה", היא אומרת ועומר שוב לא מסכים בטענה שדן לא תקף אותה, ודווקא שתק כשאורנה יצאה עליה. היא מצליחה להירגע מהעצבים על עומר, אבל ממשיכה לבקר את אורנה: "היא דווקא אישה אינטליגנטית וזה מפתיע אותי ההתנהגות שלה. היא תעשה הכל כדי להישאר פה".

כשג'ודי מצטרפת לשניהם, היא מספרת שמעיין, דן ושרון המשיכו לדבר על הויכוח, ובין היתר גם עליה כבן אדם. היא מספרת שנעלבה כשמעיין אמרה לה שאם היא מחשיבה את עצמה כחברה של שני, היא לא אמורה לשבת איתם ולהשתתף בשיחה. אבל שני לא מתרגשת, וטוענת: "הם בלחץ מההדחה הכפולה והכל עולה עכשיו", וממליצה לג'ודי לא להתרגש.

האווירה המתוחה בבית מתפוגגת בדקה כשהאח הגדול מפנק את הדיירים באלכוהול, ואורנה מבטיחה: "אם תשים לנו שירים, נתחיל גם לרקוד". הם מרוצים מההפתעה, ובזמן ששרון מתחיל לשיר, דן צוחק על כך שאנדל תמיד מקבל את מה שהוא מבקש. כל הדיירים יוצאים לחצר, ומרימים לחיים בזמן שהם מאחלים אחד לשני בהצלחה בהדחה מחר, ובהתאם למעמד, משמיע להם האח הגדול את "ואם פרידה" של דיקלה.

23:00- שני מתעמתת עם עומר: "נשארתי לבד, ותמיד אני לבד"

הצעקות בחצר לא מפסיקות, ואורנה תוקפת את שני: "אין לך חברים פה, את פתטית, האמת לא עברה לידך אף פעם". גם דן מצטרף, וכשהוא טוען ששני לא מפסיקה לחפש אותו, זו טוענת בתגובה: "מי שהוריד את הדיון הזה לרמות נמוכות זה אתם, לא אני". היא ממשיכה ואומרת שהטענה היחידה שלה היא שהתקציב לא מנוהל בצורה נכונה, ובגלל זה הם נשארים בלי אוכל כבר בתחילת השבוע. עדן טוענת שמי שרגיל לאכול בשר לא יוכל לתפקד אם הם יורידו עוד מכמויות הבשר, וג'ודי מציעה: "הדבר היחידי שאנחנו יכולים לעשות זה להוריד בקנסות".

בחדר השינה, שני לא מצליחה לעצור את הדמעות, ועדן מגיעה כדי לחבק ולנחם אותה: "אני מצטערת, לא ראיתי שהתנפלו עלייך". שני מספרת שהיא נעלבה כשאורנה ירדה לפסים אישיים, ואמרה שאין לה חברים: "פתאום היא צעקה כמו צ'חלה מהשכונה". עדן מנסה לעודד אותה, ומפצירה בה לא לקחת ללב: "מי הם שישפיעו עלייך ככה?". ג'ודי שנכנסת לחדר השינה מספרת לשני שצועקים לה מבחוץ, ומציעה לה שתבוא לשמוע כדי ולהתעודד קצת. שני מקשיבה לעצה, ויוצאת בריצה לחצר.שם היא מקשיבה למסרים שצועקים לה, עד שהאח הגדול מחליט לשים לזה סוף, ומעיין מודה לו. אבל שני שמתעצבנת תוקפת: "מה אכפת לך?", ואילו מעיין לא נשארת חייבת: "כל פעם שצועקים לך את יושבת 20 דקות ושומעת, וכשבאים לצעוק לי אני לא שומעת שנייה, גם אני רוצה לשמוע חיזוקים".

כשהדיירים נכנסים הביתה, שרון מבהיר למעיין שזאת הייתה טעות לתת לשני במה, ולהתעצבן מהמסרים שקיבלה. הוא טוען שעכשיו היא תיראה מסכנה, והם יוצגו כפוגעים: "אני לא מבין למה את מתעצבנת בכלל", הוא אומר ומציע לה לא לתת לשני סיבות להיות קורבן. מעיין לא מבינה למה עומר שתק כשכולם התווכחו עם שני, ושרון מסביר: "הוא מבין שהוא בין הפטיש לסדן, אין לו מה לעשות". דן מוסיף ששני כל הזמן מחפשת את המקום המסכן, וכשהיו בקשר הייתה גוררת אותו למקומות נמוכים. גם שרון מתערב, ומשווה את שני לשם בטענה ששניהם עסוקים בעצמם, אך דן לא מסכים: "שם הוא סוציומט ברמות אחרות משני".

במקביל, שני מתעצבנת על עומר, וטוענת שהוא היה צריך להתערב כשדן צעק עליה. אבל הוא מנגד לא מסכים, ומבהיר שאין לו מקום להתערב בריבים שלה עם דיירים אחרים. "זה לא יפה מה שאת עושה, לריב על תקציב מטומטם", הוא אומר אבל היא מתנגדת בטענה שאם זה היה הפוך היא הייתה תומכת בו: "נשארתי לבד, ותמיד אני לבד", היא מסכמת. 

 

22:00- אורנה לשני: "את שקרנית, תפסיקי להתקרבן"

הדיירים נהנים מארוחת הערב שעדן ואנדל הכינו להם ודן מפרגן להם על התוצאה: "רמה גבוהה מאוד". ג'ודי, שטוענת שהיא לא רעבה, משאירה חצי מלאווח בצד וכשמעיין נכנסת למטבח דן צוחק שג'ודי השאירה אותו במיוחד לאביחי. מעיין מתעלמת מהבדיחה ועדן יוצאת להגנתה: "למה אתה כל הזמן מקניט אותה?". דן מסביר שהכל בצחוק ושהוא לא צוחק עליה כל הזמן. בינתיים בחצר, ג'ודי מספרת שהתוספות האהובות עליה בפיצה הם גבינה בולגרית ואננס, וחיים מופתע: "מה זה פיצה או שייק?". עומר צוחק ומספר שהוא הכי אוהב את האוכל של סבתא שלו ושהיא תמיד דואגת לו: "גם כשסיפרתי לה שאני נכנס לבית, היא דאגה שאני לא אוכל כי אני לא יודע לבשל". ג'ודי בתגובה חושפת שהיא לא זכתה להכיר את הסבים והסבתות שלה ושהיא לא מכירה את סוג הקשר הזה, ועומר מספר: "אין כמו סבתא".   

ויכוח מתפרץ בקרב הדיירים כששני מתלוננת שדן הכין קפה עם חלב הסויה שלה. אורנה מתפרצת ויוצאת להגנתו של דן, מה שמעצבן את שני עוד יותר: "מה את מתערבת? אני מדברת איתו". גם מעיין לא מסוגלת לשתוק ומכריזה: "אין פה שלי- שלך, הכל של כולם" ועדן מסכימה ומחזקת אותה. שני לא מקבלת את הטענות שלהן ואומרת שלמי שאוכל בשר יש יותר אופציות: "כל ארוחת שישי פה נראית כמו ארוחת מלכים ונזרקות פה כמויות של אוכל". גם אנדל מתפרץ ואומר שהוא אוכל רק בשר, ואי אפשר להוריד יותר כמויות מהתקציב. שני קוטעת את הדיבור של כולם: "אני לא מוכנה לדבר מול 10 אנשים שצועקים עליי" ומוסיפה שהיא לא תשתוק כשהתקציב מתנהל בצורה שלא נראית לה. "היה פה תקציב אחד שנוהל טוב וזה כשאני ושם ניהלנו אותו", היא קובעת וטוענת שכשאורנה עושה את התקציב היא משנה דברים כשהיא לבד בחדר האח. אורנה לא מוכנה לשתוק ואומרת: "את שקרנית וממציאה, תפסיקי להתקרבן כבר".    

21:00- מעיין מפרגנת לעומר: "הוא אחלה בחור"

הדיירים יושבים בפינת העישון ומעיין שמפרגנת לעומר אומרת שהוא אחלה בחור לדעתה, אביחי מוסיף וצוחק: "גם זכה בחסינות וגם יש לו זוגיות בבית". בהמשך, הם מתפנים לניקיון המטבח ומעיין שמזועזעת מהלכלוך והבלגן, פונה לאביחי: "איפה מתחילים?". אבל הוא מרגיע אותה, ואומר שיחד הם ישתלטו על המצב. בינתיים, אנדל ועדן מתנדבים להכין ארוחת ערב לכל הדיירים, כשוהמנה הנבחרת היא מלאווח עם רסק עגבניות חריף.

בחצר, אורנה ודן שוכבים על הדשא ומדברים על החברים שלהם מהבית, והראשונה מספרת שחוץ מלחברה אחת היא לא סיפרה לאף אחד על הכניסה לבית. "אני מקווה שהם ישארו חברים שלי אחרי", היא צוחקת ודן מספר שגם הוא לא סיפר לחברים הטובים שלו.   

20:00- אתמול היה טוב, ויהיה גם מחר

בניסיון להעביר את הזמן, חיים פותח במחרוזת שירים שסוחפת גם את דן, ומרימה אותו לריקוד ועינטוזים. דן ממשיך ושר את שירי ארץ ישראל הישנים והאהובים עליו, אבל זה לא מוצא חן בעיני חיים, שמנסה להחזיר אותו למוסיקה מזרחית. "זה מצחיק אותי שחיים מתעצבן", צוחק אביחי ומעודד את דן להמשיך, וכשהוא מתחיל בשיר "ירח" של שלמה ארצי, כולם מצטרפים אליו בקולי קולות לשורה: "אתמול היה טוב, ויהיה גם מחר". לאחר שנשמעות צעקות מבחוץ, הדיירים מתבקשים להיכנס לבית, אבל מעיין שמרוצה ממה שהיא שמעה מספרת לאורנה: "זה היה מרגש". 

19:00- הדיירים נלחמים בעייפות

אביחי מספר למעיין ששמע צעקות מבחוץ שכרזו: "אביחי, אילת מאחוריך", וזו מופתעת שלא שמעה ומחמיאה לו על התמיכה. בהמשך בפינת העישון, אנדל מתלונן שהיום לא עובר לו, ועדן מסכימה: "יום ממש כבד". חיים ממהר להסביר שהימים נראים להם ארוכים יותר בגלל שהם כבר הרבה זמן בבית, בעוד שני מזכירה לו שהוא רצה להמציא משחק שיעביר לו את הזמן, ומספרת שהציעה לדיירים לשחק "מי אמר למי" והם סירבו.

אווירת העייפות נופלת על הבית, והדיירים מנסים למצוא פתרונות להעביר את הזמן כדי לא להירדם. חיים פותח בשיחה על אופנה ומותגים, ודן מכריז שהוא לא בעד להוציא הרבה כסף על בגדים. "תיקח מחבר, למה לשלם סכום כזה?", הוא פונה לאביחי שסיפר שקנה חולצה ב-650 שקל  לחתונה של חבר. 

18:00 – מעיין על ג'ודי: "היא נכנסה למטרה מסוימת שלמזלי לא קרתה"

אורנה ומעיין משוחחות בסלון, ואורנה משתפת שמלבד שרון, היא מתבאסת על הכניסה של הדיירים החדשים: "לא קרה איתם כלום". הן עוברות לנתח איך כל אחד מהדיירים החדשים נטמע בבית, ומעיין אומרת: "ג'ודי נכנסה למטרה מסוימת שלמזלי לא קרתה".

מאוחר יותר, ג'ודי ושני נעמדות אל מול תמונות הדיירים שבסלון, ושני מאתגרת את ג'ודי עם שאלה: "על מי מפה היית הולכת לפי התמונות?". היא ממהרת להדגיש שעליה לבחור לפי המראה החיצוני בלבד, ולא להתייחס לאישיות. ג'ודי מפתיעה כשהיא מצהירה בהיסוס שהיא הייתה בוחרת בשם, ושני כלל לא מבינה את ההיסוס: "שם נראה טוב מה יש לך".

בהמשך בחצר, אביחי משתף בחוויות מפעילויות דייג שהיה עושה באילת, וטוען שפעם תפס תמנון שירק עליו דיו. "דיונון יורק דיו ולא תמנון", ממהרת שני לתקן אותו, ואביחי שמתעצבן, מתעקש שמדובר בתמנון, וממשיך את הסיפור.

17:00 – אורנה על הזוגיות של שני ועומר: "אני מרחמת עליו כי היא משתמשת בו"

אורנה, מעיין ודן משוחחים בסלון על הזוגיות של עומר ושני. "אני מרחמת עליו כי היא משתמשת בו", חושפת אורנה את מחשבותיה, ומעיין מנסה לרדת לסוף דעתה: "נראה לכם שהוא סמרטוט?". אורנה מסבירה לה שהיא לא חושבת שעומר סמרטוט אבל זה קשור לסוג הטיפוס שהוא. היא ממשיכה וטוענת שהוא ניצל בעקבות הזכייה בחסינות אתמול, אבל דן חושב אחרת: "אנחנו ניצלנו אתמול", וממהר להסביר: "מה אני צריך ששני תהיה פה לבד?".

מאוחר יותר בחצר, חיים ודן טובלים בשכשוכית בזמן שג'ודי צופה בהם מהספסל. הם מנסים לשכנע אותה להצטרף אליהם, וכשהיא עונה שאם היא תיכנס אז יהיה רק בערב כשקר, דן מנסה להפחיד אותה עם ההדחה הקרבה: "אין לך יותר ערב נשמה". בהמשך במטבח, אנדל שואל את ג'ודי אם היא לחוצה ממחר, והיא עונה לו: "אני לא לחוצה אבל אני מנסה להבין איפה למקם את עצמי". בתגובה, אנדל מציע לה לא לשקוע בזה, ולנסות ליהנות מהחוויה, אבל היא מסבירה: "זה בכל זאת משחק ולנתק את עצמי מזה זה לא טבעי".

15:00 – הגברים יעשו קרחת?

סביב שולחן האוכל, הדיירים מדברים על התספורות של חיים, והוא מצדו מנסה לשכנע את שרון לעשות קרחת: "אם אתה מאוכזב מהקרחת אנחנו לא מדברים מיום ראשון עד יום רביעי". מנגד, דן חושב שהקרחת תתאים דווקא לחיים, ומנסה לפתות אותו: "לאנשים נאים זה יפה, הבן אדם מוביל דעת קהל וקרחת תמשוך אותו למקום חדש". "בואו כולנו נעשה קרחת", מציע אביחי שזוכה באופן מפתיע להסכמה של שאר הגברים, מה שמצליח להרגיז את אורנה שמודיעה מיד: "אני לא מסכימה". למרות ההתנגדות של אורנה, דן מצהיר שאם חמימו יעשה קרחת  הוא יעשה בעקבותיו. כשחמימו מאתגר אותו, וקם מהשולחן עם כוונה אמיתית להוציא את התכנון אל הפועל, דן נסוג מהרעיון: "זה יהיה מגניב רק לאיזה חצי דקה".

מאוחר יותר, שרון יוצא לחצר ומציע לדיירים לאכול מהאוכל שהכין. הוא פונה ישירות לאנדל, אבל זה מסרב בנימוס: "עכשיו אכלתי, אבל תודה שרון". לאחר שניות ספורות, אנדל מתחרט ורץ לעבר המטבח: "לא נעים, בן אדם בישל".

14:00 – אנדל מחכה להדחה: "בא לי קצת בלאגן"

לאחר ארוחת הצהריים, עומר, שני, אנדל ועדן יוצאים לתפוס קצת שמש בחצר. עומר משתף מעט בחוויות שלו מהזוגיות עם שני: "בחיים לא שמעתי כל כך הרבה 'די' 'ולא', ומצליח להצחיק את כולם. לאחר מכן, הוא עובר לנתח את המצב בבית: "כולם עסוקים בחישובים", ואנדל מוסיף: "משעמם לי, בא לי קצת בלאגן".

בינתיים במטבח, שאר הדיירים עמלים על ארוחת צהרים משלהם, ובזמן שחיים מטפל בבישולים, שרון מעיר לו להרים את המכנסיים. "זה לא יהודי", מגחך דן על ההערה של שרון, אבל את חיים זה דווקא לא מצחיק: "תפסיק להגיד לי את זה". בהמשך, שרון, שלא מוכן לקבל את זה שאין שמן זית בבית, פונה לדן: "אתה מבין את גודל התסכול"? אבל אורנה ממהרת להרגיע: "לא נורא, אם אין שמן זית מסתדרים". כשהם מתיישבים לאכול, חיים מזכיר שמחר יש הדחה, אבל אביחי כבר משתוקק לשלבים מאוחרים עוד יותר: "שבוע הבא תהיה הדחה באמת סקסית".

13:00 – עומר לשני: "אם את יודעת שהקשר שלנו אמיתי, זה מספיק"

הרומנטיקה פורחת בחצר הבית כשאביחי ומעיין יושבים שלובי ידיים ונהנים מהשמש החמימה. הם מביטים אחד בשנייה במשך שניות ארוכות, ואביחי מחמיא לה: "איזה שפתיים יפות", ומוסיף: "שוברת לבבות שכמותך". בתגובה, מעיין מתחילה לשיר בביישנות את פזמון השיר "צליל מכוון" של יצחק קלפטר, ומוסיפה סיפור: "בכיתה ו' המורה רשמה לי בתעודה 'שוברת לבבות קטנה'".

במקביל סביב שולחן האוכל, עומר, שני, אנדל ועדן מתיישבים לארוחת צהריים, ועומר מתייחס לכך שיש מי שמפקפק בזוגיות שלו ושל שני. הוא אומר לשני שאין טעם להגיב לדיבורים האלה, ומצהיר בעצבים: "אני צריך לשכנע מישהו שזה אמיתי או לא?", אם את יודעת זה מספיק". הוא מצדיק את עמדתו כשטוען שהשאלות שעולות סביב הקשר שלהם, הם לא ממקום של התעניינות אמיתית, אלא ממקום עוקצני: "אם מישהו מנסה לעקוץ לא מתייחסים". מאוחר יותר, אורנה, מעיין ודן מנהלים שיחה שלווה בחצר הבית, וכששני יוצאת וצוחקת בקולי קולות, אורנה מגיבה בביקורתיות: "מה זה הצחוק הזה?" ואילו מעיין תוהה: "זה צחוק מאולץ?"

12:00 - אורנה: "גם אם שני תודח מחר אני לא אשמח"

אורנה ודן עושים הפסקה קלה מהשכשוכית, ויושבים לאכול ארוחת בוקר עם חלוק מגבת על ספסל בחצר. אביחי, שעדיין נמצא במים מחליט לעקוץ את דן על הסיטואציה ופונה לאורנה: "הוא נותן לך אשליה של יוקרה במחיר של שקל תשעים".

מאוחר יותר בחדר הארונות, אורנה ומעיין מדברות על ההדחה הקרבה ואורנה מקווה: "אני רק רוצה שנחזור כל החמישה מהחדר הסגלגל", ומודיעה שגם אם שני תודח היא לא תשמח: "אין לי שמחה לאיד". מעיין מסכימה איתה ופונה לדבר על המשימה של אתמול: "הייתי בהלם שהאח הסכים להשאיר לנו את המדים".

במקביל בחצר, עדן אומרת לשני שהיא ציפתה ממנה לביצועים יותר טובים במשימת הכדורגל: "הייתי בטוחה שאת תבקיעי גול". שני לא מופתעת מהציפיות של עדן וחושפת מה גרם לה לפספס את השער: "את האמת שברגע שעומר הבקיע אז לא ממש השתדלתי כי זה לא באמת משנה".

11:00 - מה מעצבן את ג'ודי על הבוקר?

דן נהנה מטבילה בשכשוכית, ומזכיר לג'ודי מה היא הבטיחה לו כשהיא נכנסה לבית: "הבטחת להיכנס לשכשוכית". כשהיא אומרת לו שהיא לא שכחה ורומזת על הדד ליין הסופי: "יש לי עד יום שלישי לא?". דן מנסה לעודד אותה ואומר שלא בטוח שהיא תהיה המודחת הבאה.

במקביל בחדר השינה, מעיין משתפת את אביחי בתחושות שלה ממשימת הכדורגל: "בהתחלה התעצבנתי שזה לא הוגן שהאח הביא משימה כזאת, אבל אז נרגעתי כשראיתי שהוא סובב את כולנו". היא ממשיכה לדבר על אירועי אמש, ומספרת לאביחי בשקט על שיחה שניהלה עם עדן: "היא סיפרה לי שכשתהילה הייתה פה היא אמרה לה שאני ממש חזקה", ומגלה לו שהמידע הזה הצליח לבלבל אותה: "מצד אחד, זה ממש מחמיא לי אבל מצד שני, רק עכשיו אני קולטת כמה מידע סיפרו להם כשהם היו פה". כשהיא מנסה לנחש מה יקרה בהדחה הקרובה, אביחי ממהר להרגיע אותה: "אני חושב ששני החדשים נמצאים באותה רמת סכנה".

בינתיים בחצר, אורנה מתלוננת בפני דן על משימת הכדורגל: "זה לא היה הוגן כי גם בלי הקרוסלה אני לא מכניסה גול". כשהיא אומרת שלדעתה היכולת של הגברים יותר גבוהה משל הנשים במשימה הזו, דן מסכים איתה: "במקרה הזה הצד הנשי באמת חלש, ומי שהייתה הכי קרובה לגול זאת הייתה ג'ודי". ג'ודי, שיושבת לידם מבקשת מהם לא לדבר על ההחמצה שלה: "זה מעלה לי עצבים כל פעם שאני מדברת על זה".

10:00 - שרון מבולבל: "לא יודע מה קרה לי"

ג'ודי ושני קמות בהתלהבות לצלילי שיר הבוקר "Baby One More Time" של Britney Spears, ולא מפסיקות לרקוד עד תומו. שני ניגשת לעומר בליטופים ומעודדת אותו לקום: "יאללה, תעשה קולות של מתעורר". דן מתקשה לעכל שהבוקר כבר הגיע ופונה לאח הגדול: "אתה צוחק עליי", אבל אחרי שהוא מאחל לו בוקר טוב, הוא ממהר להתעשת וקם לשכב ליד אורנה.

בינתיים בחדר האמבטיה, ג'ודי מופתעת לגלות ששרון הראשון להתקלח: "כל הכבוד על המהירות". גם הדיירים בחדר השינה מופתעים מהעניין, ושרון מגלה להם שהוא הצליח להפתיע גם את עצמו: "קמתי מוקדם, לא יודע מה קרה לי", ואחרי חשיבה מהירה הוא מוצא את הסיבה למצב: "תראה מה ספורט עושה".

09:00 - שריקת הסיום?

אחרי לילה סוער במיוחד בו חצר הבית הפכה לרגע קצר למגרש כדורגל רועש, הבוקר השקט שעולה על בית האח הגדול מבשר על תחילתו של יום מותח ומלא חששות מההדחה הכפולה שמתקרבת בצעדי ענק. מי מזוגות הבית צריך כבר עכשיו להתכונן לפרידה בלתי נמנעת?

מה קרה אתמול?

הדיירים התעוררו ליום חדש בבית האח הגדול, והעבירו את שעות הבוקר בשמש הנעימה החצר. אביחי הבחין שאורנה במצב רוח טוב ושאל אותה: "מה את מבסוטה?", והיא הסתכלה עליו ועל מעיין והשיבה: "אין לכם מושג כמה אתם מתאימים, רק בשבוע האחרון אתם ככה זוהרים". בהמשך, מעיין ביקשה משני שתניח את האציטון במקום בו הבנות יוכלו להגיע אליו, אך שני התנגדה, וגרמה לעדן להתערב: "שני, שימי אותו במדפים וזהו".

בשעות הצהריים, אורנה הכינה נשיקות מרנג והדיירים התלהבו מלבד דן: "יש בזה הרבה סוכר נכון?", הוא אמר ומיהר להסביר שזה מזכיר לו את משימת השוטרים. לאחר מכן, אורנה פינטזה על דאבל דייט מחוץ לבית עם מעיין ואביחי, ובהמשך השיחה מעיין שיתפה: "אני רוצה שיציעו לי בכותל ושנהיה רק אני והוא, בלי משפחה וחברים מסביב". לאחר ששני מעירה לעומר שהוא צריך להתגלח, עומר הגיח למטבח בפרצוף ללא זקן וגרם לעדן להתלהב. שני התקשתה להתרגל למראה החדש אך הדגישה: "עכשיו מתאים לך השם 'עומר'.

בשעות הערב, שני עוקצת את עומר וזכתה לתגובה מצידו: "מה לעשות, אני מאוהב". במקביל בחצר, עדן הסבירה לאנדל למה מפריע לה שהוא מפרגן לג'ודי: "כשיש רצון מהצד השני ועקיצות שלא מכבדות אותי, זה לא מתאים". בהמשך, ג'ודי ניסתה להבין לעומק את הסיפור בין דן ושני, ואורנה הסבירה: "ששני ראתה שאני ודן התחברנו מבפנים, היא לא יכלה לקבל את זה, וכל הזמן הייתה מתבכיינת שתקעתי לה סכין בגב".

השידור התחיל והדיירים תהו למה סגרו את תריסי החלונות בסלון. הם העלו ספקולציות על המשימה השבועית, וכשהאח הגדול ביקש מדיירי הבית להתרכז בסלון, אביחי צפה ערב דרמתי: "הולכים לעשות לנו משהו פסיכי". לאחר מכן, ארז וקורין פנו אל הבית והכריזו כי השבוע כולם מועמדים להדחה חוץ מדייר אחד שיוכל להינצל מהדחה במסגרת "משחקי האח המשימה", ואם זה לא היה מספיק, אז ביום שלישי שני דיירים יעזבו את הבית.
בסיום השידור, האח הגדול הסביר שבמסגרת המשימה כל דייר יעלה על הקרוסלה וכשהיא תיעצר הם יצטרכו לבעוט אל השער, כאשר לכל שחקן ניסיון אחד בלבד. עומר היחיד שהצליח להבקיע גול, וזכה לחסינות מההדחה הקרובה.

בסיום משימת החסינות, הדיירים התחילו לעכל את הרעיון שאחד מהדיירים הוותיקים עלול לעזוב את הבית. "ביום שלישי זה הולך להיות מאוד מאוד קשה", אומרת אורנה ומשתפת שהיא בדיכאון. לאחר מכן, מעיין אמרה: "אני לא יודעת כמה שני מפרגנת לעומר על זה שהוא זכה". בהמשך בחדר השינה, עדן התחילה לחשוש: "אחד מהזוגות הולך להיפרד", ובמקביל ג'ודי משתפת את דן במטבח: "אני יודעת שאני הולכת ביום שלישי וזה מעציב אותי". בהמשך, אורנה שומעת את עדן ושני מרכלות עליה בשירותים וממהרת לשתף את מעיין: "הן אמרו שהן לא קולטות איך נשארתי עד היום".

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00