העדכון האחרון:

02:00 – חמימו מתכונן: "השבוע הזה הולך להיות קטלני"

בחדר השינה כבר כבו כל האורות, וחמימו, דן ואורנה נשכבים על מיטה אחת ומדברים על מה שמצפה להם בימים הקרובים. חמימו כבר חולם על החזרה הביתה ועל המפגש עם משי: "התגעגתי לישון איתה", בעוד שדן מתייחס להדחה הקרובה: "איך חשוב לי שאורנה תעבור את זה". לבסוף, חמימו מסכם את השיחה ואומר בציפייה: "השבוע הזה הולך להיות קטלני אני אומר לכם".

בהמשך, מעיין חוזרת משיחה עם אביחי, ומספרת לדן וחמימו שהיא שאמרה לו שהכל טוב וקראה לו לבוא למיטה: "חבל לריב". לאחר מספר דקות אביחי נענה לבקשתה, והם נכנסים יחד למיטה. "אני אוהב אותך", אומר אביחי למעיין מתחת לשמיכה, והיא מחליטה להתגרות בו ומשיבה לו: "לא יודעת". אביחי המשועשע מפציר במעיין לחזור בה מהפקפוק בדבריו, וזו נכנעת ומבהירה שזה היה בצחוק. רגע לפני שהם עוצמים עיניים, מעיין תוהה לגבי ההדחה הקרובה: "מעניין מה יהיה מחר בערב", ואביחי מודה שהפעם מודה שהפעם אין לא השערה למה צפוי לקרות. 

01:00 – עומר מחמיא לאביחי: "אתה משהו מיוחד"

בחצר הבית עומר ואביחי מנהלים שיחה אישית אל תוך הלילה. "אתה משהו מיוחד", מחמיא עומר לאביחי, ומביע הערכה להתמודדות שלו עם מגבלת הראייה: "המקום הזה שאתה לא מתקרבן על הדבר הזה הוא מדהים בעייני, זה לא קל, אני חושב שאני לא הייתי יכול לעשות את זה". אביחי מספר שהתמודדות רק מחזקת אותו:  "אני מרגיש עילאי יותר", ועומר שמתרשם, אומר לאביחי שאם הוא היה צופה מהצד הוא היה הכי מתחבר אליו ולשני.  

בהמשך, עומר חושף בפני אביחי שהיו לו הרבה שיחות עם שני עליו ועל מעיין, אבל מציין שהוא לא נתן לזה להשפיע עליו: "אני שופט בפני עצמי". עומר ממשיך ושואל את אביחי על העימותים שהיו לו בבית, וזה משתף בתחושותיו: "בהתחלה שפטו אותי ממקום של רחמים הם לא יכלו להימנע מזה, הם ראו בן אדם עיוור שעבר חיים קשים ולא הבינו שזה הפך אותי ליותר חזק". בתגובה, עומר מזכיר שוב את ההערכה הגדולה שלו כלפי אביחי, ומנגד אומר על שרון: "אני לא יכול להעריך אותו בשום צורה".

מאוחר יותר, אביחי משתף את אורנה וחמימו במה שגרם לו לכעס על מעיין: "זה משגע אותי לחשוב על האישה שלי בבגד ים בשכשוכית עם עוד אנשים". הוא שואל מה דעתם על כך, ובעוד אורנה אומרת שהיא מבינה איתו, חמימו מנסה להרגיע: "לא יכול לקרות דבר כזה בחוץ". למרות שהשניים מגלים הבנה כלפי הכעס של אביחי, הם לא חוסכים בביקורת על ההתנהלות שלו בוויכוח מול מעיין, ועל השפה הלא יפה בה השתמש. אביחי מצידו מנסה להתגונן אל מול הביקורת הנוקבת: "לא גדלתם כמוני", אך מהר מאוד מאבד עשתונות ונוטש את החצר בעצבים. לאחר מכן בחדר השינה, אורנה מספרת למעיין על מה שקרה, בזמן שבחדר האמבטיה, חמימו מסביר לאביחי מאיפה נובעת הביקורת: "זה לא בקטע רע, אתה יודע שאני אוהב אותך".​

00:00 - אביחי מקנא למעיין: "שרון מסתכל עלייך ואת עוד בבגד ים"

אורנה משתפת את מעיין במסקנה שלה לגבי דן: "אני באמת חושבת שאני מאוד אוהבת אותו, אבל כחבר ולא כבן זוג", ומוסיפה: "כשאני מסתכלת עליו מהצד הוא לא נראה מתאים לי בתור בן זוג". בינתיים בחדר הארונות, מתפתח וויכוח בין מעיין לאביחי, כשהאחרון טוען שמעיין נכנסה לשכשוכית עם שרון ודן מבלי לחכות לו. מעיין מצדה, דווקא מתעצבנת על העצבים של אביחי כשראה אותה בשכשוכית, בעוד אביחי מסביר את עצמו: "אמרתי שגם אני רוצה להיות שם, אבל לא חיכית לי ויצאת".

בהמשך, מעיין שלא מקבלת את ההסברים מבקשת מאביחי לשלוט על הפה שלו: "אלף פעמים אני רוצה להגיד דברים אבל אני מתחרטת באותו הרגע", ומסבירה: "אתה קיללת אותי ואפשר לחשוב איפה הייתי ומה עשיתי". אביחי קוטע את השיחה, ורומז למעיין שאפילו לא שאלה אותו מהו שיר הגמר שלו, וכשהיא מבינה את הרמז ושואלת, הוא מבקש ממנה: "תחבקי אותי קודם ואגיד לך". לבסוף, אביחי מסכם את המריבה שלהם: "אין מה לעשות זאת הקינאה בשרון", ומוסיף: "הוא מסתכל עלייך, ועוד עם בגד ים יפה כזה".

23:00 - אורנה בעד חיים: "אם תזכה בגמר ארגיש שאני זכיתי"

אורנה ודן משחקים במשחק הומוריסטי שגורם להם לשחרר כעסים שנשארו בפנים אחד על השנייה. אחרי שהם פורקים את כל הדברים הרעים, דן אומר לאורנה שהיא מושכת אותו, ווזו מחזירה לו במחמאה שהוא חתיך. דן ממשיך בקו החיובי, כשנזכר ברגעים שאורנה מתחברת למוסיקה שלו, והיא מגלה לו שהשירה שלו רומנטית בעינייה: "לפעמים אתה ממיס אותי כשאתה שר, אפילו שאני לא מכירה את השיר".

מאוחר יותר בחצר, אורנה לוקחת את חיים לשיחת עידוד: "אם אתה זוכה בגמר זה כמו שאני אזכה בשבילי", ומבטיחה: "אני אחכה לך ואחגוג כאילו שאני זכיתי". חיים נראה נבוך מהמילים הטובות, ומחזיר לאורנה: "אני לא עשיתי כלום ממה שעשית פה, ולא מגיע לך שיעמידו אותך להדחה", הוא מוסיף: "אני מאמין שרואים שאת צדיקה בחוץ". לאחר מכן, אורנה מודה לחיים: "לימדת מדינה שלמה מה זה להיות בן אדם טוב", ומפרטת על דן: "אתה עשית דרכך את המצוות כי הוא לקח את זה ממך גם אם אמר שמניח תפילין בשבילי".

22:00 - האם דן יחזור להניח תפילין?

הדיירים מעבירים את הערב במשחק חדש, בו כל דייר צריך לחשוב על רגע מתוק שקרה לו. שני משתפת שהרגע הטוב שלה היה בתקופה לא טובה דווקא: "עומר נכנס לחדר ואז נהיה לי חיוך כמו בחנות ממתקים". דן מצדו, נזכר במשימת מונית הכסף, ובמיוחד ברגע בו הקבוצה של הדיירים המודחים נכנסה פנימה והשאר יצאו לחצר: "היה ברד שגרם לחצר להיות לבנה והם התבאסו בטירוף". שרון מספר ברגש על הרגע המיוחד שקיבל מהילדים שלו מסר, ומצד שני נזכר ברגע טוב לא פחות עבורו: "בהדחה ששם השתתף הוא לא חזר מהחדר".

בהמשך, עומר מחמיא למעיין על השיחה עם אמא שלה במסגרת משימה האסירים: "זה לא היה סתם שיחה אלא היה שם משהו מעבר". לאחר מכן, עומר משתף ברגע שמשימת הרדיו הייתה סיוט בשבילו, בעוד אורנה עוקצת אותו: "רוב הזמן דיברת על שני". שרון מזדהה עם עומר בכך שגם הוא דיבר הרבה על שני: "צריך לדבר בתוכנית על דברים מעניינים", בזמן ששני דווקא לוקחת את דבריו כמחמאה: "אתה רומז שאני מעניינת אותך?". מאוחר יותר בחדר השינה, אורנה עוזרת לדן לתכנן נדר לאלוהים: "תגיד שאם אנחנו שורדים אתה מקבל על עצמך להניח תפילין בבית ביום רביעי", אבל הרעיון לא מקובל על דן: "זה לא תופס".

21:00 - שני לעומר: "אתה לא תבכה גם אם אפרד ממך?"

הדיירים יושבים בחצר, ומתלבטים באיזה שיר לבחור שיתנגן ביציאה מהבית. בעוד עומר חוזר מחדר האח הגדול, שני שואלת אותו אם הוא בכה כשהיה צריך לחשוב באיזה שיר לבחור, אבל דן עונה במקומו: "נראה לך? הרי הוא אמר שבכה רק פעמיים בחיים שלו". שני מאתגרת את עומר: "אתה לא תבכה גם אם אפרד ממך?", ועומר שולל: "זה תמיד נראה לי מיותר לבכות בגלל מישהו שנפרד ממני". בינתיים דן מבקש מהאח הגדול שיפנק בשיר, אבל מעיין מבאסת אותו: "חבל, השירים שלך יפילו את כולם".

20:00 - אורנה לדן: "יכול להיות שהיינו מקבלים בומבה לפנים בחוץ"

הסולחה בין אורנה לדן גורמת להם להתבודד בשקט בחצר. ואורנה מספרת לו על אמא שלה: "אם אני יודעת שהיא גאה בי זה עושה לי הכי טוב בעולם". לאחר מכן, אורנה נזכרת באחיינית שלה: "היא צריכה להתחתן השבוע או בשבוע הבא, אני אפילו לא יודעת מתי", אבל לא מתכוונת להתלונן: "אסור לי להתבכיין על דברים שקורים פה, הראו לי חצי מהחתונה של אחותי הרי זה גם משהו".

לאחר מכן, דן משתף את אורנה במחשבה שלו: "אחרי פרידה אני תמיד חושב מה היה יכול לקרות אם היינו נשארים יחד", ואילו אורנה מגיעה למצב של השלמה פנימית: "יכול להיות שהיינו מקבלים בומבה לפנים בחוץ". בהמשך, כשאורנה מסבירה את דבריה: "לא תהיה לנו אינטנסיביות כמו בבית", היא גם מודה שתמיד חיפשה אותו כי היה לה טוב לידו.

19:00 - מעיין על עומר ושני: "הם לא יחזיקו מעמד"

מעיין ואורנה מנהלות שיחת נפש בחצר, שעוסקת בזוגות של הבית. הן מביטות בעומר ושני שיושבים יחד, ומעיין מחליטה: "לא נראה לי שהם יחזיקו מעמד, אבל זה גם מה שחשבתי עלייך ועל דן כשהכל התחיל ביניכם".

לאחר מכן, אורנה מכריזה: "אני מקווה ששניים מהוותיקים ילכו מחר, ושאלה יהיו דן ושני". במקביל, עומר שמתגרה בשני צוחק עליה שהוא נפרד ממנה, וזו מציעה לו: "לפחות תחכה להיפרד ממני מחר, לא?". עומר ממשיך עם הצחוקים, וזורם עם שני: "מחר בחדר הסגול אני אגיד לך שזו לא את זה אני". בינתיים בחצר, דן משתף את אביחי וחיים בהימור שלו להדחה: "אני חושב שמי שיצא מחר אלה אורנה, שני או שרון".

18:00 - אורנה על דן: "עצרנו את זה כי נהיינו קרובים מדי"
 
אורנה ודן מפגינים חיבה מסביב לשולחן, ומעיין המופתעת שואלת: "אז אחרי כל הסיפור שעשיתם עכשיו חזרתם להיות ביחד?". אורנה ממהרת להסביר: "אני ודן תמיד היינו חברים קרובים ואנחנו ממשיכים את זה, פשוט בשלב מסוים נהיינו קרובים מדי אז עצרנו את זה", בעוד דן צוחק על שמירת הנגיעה שלה: "פעם אחת היא נתנה לי כיף, ואתם לא מאמינים איזה כיף זה היה".
 
מאוחר יותר, דן מספר לאורנה ועומר שהוא מתגעגע לעבודתו כמדריך תיירים. אורנה אומרת שהיא לא חולקת את אותה ההרגשה: "גם חמימו אמר לי שהוא מתגעגע לעבודה שלו, ורק אני לא", וכשעומר שואל אותה מדוע , היא מסבירה: "אני אוהבת את העבודה שלי, אבל בא לי לעבוד פחות שעות ולנוח כמו שאני נחה פה". בהמשך השיחה, דן מציין שיכול להיות שזה הערב האחרון שלהם בבית: "אני מצפה לגרוע ביותר בשביל לא להתאכזב", ועומר משיב: "בכל מקרה אתם לא צריכים להתאכזב כי עשיתם פה חתיכת דרך".​
 

​17:00 - אביחי לא מתלהב מהמסוק של שרון

הדיירים יושבים בחצר, ושרון מספר מדוע הוא התרגש מהשלט על המסוק שהוקדש לו: "כנראה שהילדים שלי שמעו אותי אומר שהדבר היחיד שחשוב לי פה זה שבסוף הם יהיו גאים בי". אורנה מברכת את שרון ואומרת שלדעתה זה מקסים, אבל אביחי מצנן את ההתלהבות: "כן אבל זה קצת מצחיק להתרגש מזה, כי איזה ילדים לא גאים באבא שלהם?".

מאוחר יותר במטבח, דן מקפיץ ירקות על המחבת, ושני מתרשמת ומחליטה להצטרף לבישולים. במקביל בחדר השינה, אורנה שואלת את חיים על מה הוא דיבר בחדר האח הגדול, והוא משיב: "כמו תמיד ברגיל, אני משגע אותו ומצחיק אותו קצת". 

16:00 - אורנה סולחת לדן: "אז מה אם נפגע לי קצת האגו"

שני עדייןמתאוששת מהמשחקים של עומר: "אימא שלי אמרה שאתה מביא לי שקט נפשי, אבל איזה שקט ואיזה נעליים", ומבקשת ממנו שלא יעשה את זה שוב: "זה מפחיד ולא הוגן". עומר מתקרב לשני ושואל: "את מפחדת לאבד אותי?", וכשהיא משיבה בחיוב, השניים חולקים נשיקה לוהטת. בהמשך, שרון זוכה למסוק מאימא שלו, ומתרגש במיוחד מהשלט שמופיע עליו: "שיר ויונתן גאים בך".
 
מאוחר יותר בחצר, אורנה לוקחת את דן לשיחה ואומרת שאין סיבה שהיא תחכה עד הערב כדי להגיד שהיא סולחת לו: "אז מה אם נפגע לי קצת האגו, הצלחנו להוציא אחד מהשנייה דברים יפים, ואני עדיין רוצה אותך קרוב אליי". דן מחבק אותה בחום, ומתנצל על החלק שלו: "היה לי קל ונוח לדבר על החברות בינינו ולא על הזוגיות", ואורנה משיבה שהיא ידעה מלכתחילה שהפערים ביניהם גדולים: "אם היית אומר לי שאתה לא מוכן לעשות את הצעד בחוץ, וכשכל מה שהיה בינינו נשאר פה, הייתי מבינה לגמרי ונותנת לך נשיקה על הלחי".
 
15:00 - עומר מלחיץ את שני: "אנחנו לא מתאימים"
 
שרון מספר לדיירים בחצר על המסקנות שלו מהסדרה שעשה על הדרך להגיע למיליון הראשון: "כל מה שצריך זה להיות רציני ועקבי", ודן מוסיף: "בשביל להצליח בעסקים צריך להיות כריש אמיתי". בינתיים במטבח, שני מעירה לעומר על ההתנהגות שלו, והוא אומר משפט שמוציא אותה מאיזון: "בכל מקרה אנחנו לא מתאימים". שני מנסה לשמור על קור רוח, אך מתקשה להסתיר את רמות החרדה: "זה הכיוון כאילו? זה מה שאתה עושה עכשיו?", אבל עומר רק חוזר על המשפט מבלי להסביר מדוע הוא אמר זאת.
 
בהמשך, שני יוצאת עם עומר לחצר, ועדיין מנסה להבין למה הוא התכוון קודם לכן: "אמרת את זה בכזאת נחרצות שאני רוצה להבין מה עומד מאחורי זה, וגם מה המשמעות של זה, אתה לא יכול להטיל עליי כזאת פצצה ואז לא לדבר איתי". לבסוף, עומר מסביר לשני שהוא משחק בה: "בגלל שאת מחפשת בעיות איפה שאין", ושני אומרת שהיא הבינה את הלקח לחיים, וצוחקת בפני אביחי: "הדפוק הזה עבד עליי שהוא נפרד ממני עכשיו".
 

​14:00 - אביחי לשני: "ראיתי איך את כל היום עסוקה בעצמך ורבה עם כולם"

הדיירים יושבים בחצר, ושני אומרת לאביחי שהרושם הראשוני שהוא עשה על דיירי הבית היה מטעה: "בהתחלה חשבנו שאתה בן אדם נחמד". אביחי מסביר: "אני כן נחמד, אבל את פשוט ראית פה עוד צדדים שקיימים בי", ומוסיף שבחוץ הוא הרבה פחות נחמד: "כשתראו אותי בחוץ אתם תבינו שאני עיוור, ואז התסכול מוציא ממני הרבה יותר רוע כי פשוט לא אכפת לי". שני אומרת לאביחי שזה לא תירוץ: "גם אם עברו עליך דברים קשים אתה לא צריך להיות רע לאנשים", ואביחי משיב לה: "את מחשיבה את עצמך לבן אדם נחמד? כי אני לא ראיתי את זה בך, ראיתי איך את כל היום עסוקה בעצמך ורבה עם כולם". 

בהמשך השיחה בחצר, אביחי מספר שבשבועיים האחרונים הוא נהנה מכל רגע: "השהייה בבית היא כמו ריצה למרחקים ארוכים, ואתה לא יכול לשמור על אותו מצב רוח כל הזמן", וכשדן טוען שחיים נשאר בדיוק אותו דבר לאורך כל העונה, אביחי מסביר: "אני וחיים עברנו דברים מאוד שונים בבית". מאוחר יותר במטבח, אורנה ומעיין מכינות בורקסים, בזמן שדן עסוק בטיגונים משלו, ומסביר לשרון ולחיים על הקשיים בניהול עסק בתל אביב: "זה לא פשוט, העירייה כל הזמן מעמיסה עלינו תשלומים". 

13:00 - אורנה פורצת בבכי: "זה מרגיש כאילו רק אני הייתי לא בסדר"

אורנה יושבת עם מעיין ואביחי בסלון, ואומרת שהיא הייתה רוצה שדן יסביר לה מה הפריע לו בקשר איתה: "אני רוצה לדעת מה אני יכולה לתקן בשביל הזוגיות שתהיה לי בעתיד". אביחי אומר לאורנה שאין בכך טעם: "בגיל שלך אין לך כבר מה לתקן, את מי שאת", ומעיין מספרת שאצלה פרידה מבן זוג תמיד נובעת ממכלול של סיבות: "הייתי סופגת דברים קטנים שמפריעים לי עד שזה התעצם, ובסוף כשהיו שואלים אותי למה עזבתי אני בעצמי כבר לא ידעתי להסביר".

לאחר מכן, אביחי עוזב את הסלון, ואורנה משתפת ברגשות שלה: "זה מרגיש כאילו רק אני הייתי לא בסדר". מעיין מבחינה שאורנה נרגשת מאוד ומנסה להרגיע אותה: "את לא צריכה להתחרט על שום דבר, ואני כבר רואה את העיניים שלך אז שלא תעזי", אבל אורנה פורצת בבכי ומבקשת ממעיין שתשאיר אותה לבד. בינתיים בחצר, שרון משתף את הדיירים בחוויות שלו ממשכן הכנסת: "מבחינת אופרציה המקום הזה עובד בצורה מופתית, זה מאוד הפתיע אותי".

12:00- אורנה מתפרצת על דן

בסלון הבית, אורנה שואלת את מעיין: "מה את חושבת על זה שהסתדרנו שני ואני?", ומעיין משיבה ללא היסוס: "אני לא מתנהגת ככה, מבחינתי אם הייתי מתנהגת כמוך הייתי מרגישה פאתטית". היא ממשיכה ומסבירה: "זה מצחיק שאחרי כל מה שעברתן אתן פתאום ככה עכשיו", ואורנה מתגוננת: "אני לא רואה את זה פאתטי, את כל החצים שלה על דן היא הוציאה עליי". דן ואביחי מצטרפים לסלון, ואורנה פונה לדן: "אתה אמרת שאם אני אלך אתה תחזור להיות בקשר עם שני", ודן מתעצבן: "זה עיוות הזוי של מה שאמרתי". אורנה תוקפת ואומרת שזה בדיוק מה שהוא אמר, והוא מסביר: " מתוך הכרח טבעי ומתוך הכלה מסוימת הייתי יכול לחזור להיות חבר שלה או של שם". היא חוזרת ומדגישה: "כל העונה אני חטפתי את מה שהיא רצתה לתת לך", ודן מנגד ממשיך לחמם: "את מעידה על עצמך שאת קנאית".

אורנה מתפרצת: "כל התירוצים להשמיץ אותי ולהפוך אותי לגוש הרע הזה בעיני חברים שלך והמצלמות", והוא מיד קוטע אותה ואומר בתקיפות: "קחי אחריות על הדברים שלך". הוא אומר לה שהיכולת שלה לשפוט את עצמה היא לא כל כך בריאה, ומוסיף: "החיבור הזה בינינו לא נראה לחברים שלי הגיוני, ובסופו של דבר במכלול, אני לא שם". אורנה  לא נשארת חייבת: "זה בסדר זה מקובל, אבל להעצים דברים שליליים, זאת לא אני!". השיחה ממשיכה ואורנה מסבירה שהיא לא קנאית ולא חסרת ביטחון, ומציינת שגבר יכול להוציא מאישה צדדים רעים, אבל זה לא בהכרח מאפיין אותה כבן אדם. היא מבקשת מדן שישיב על הדברים כמו שצריך, והוא נאנח: "תמיד חיפשתי את הנקודות החינניות בקשר שלנו, ומה שראיתי בהתחלה כחינני לא מצא חן בעיני", ומוסיף: "היו רגעים שהלב דפק אבל הוא פשוט הפסיק לדפוק". כולם משתתקים ואביחי מנסה לשבור את הקרח: "קיבלתם קצת את האח הגדול".

מיד לאחר מכן, דן יוצא לחצר ואורנה שואלת את אביחי ומעיין מה הם חושבים הסיטואציה שהייתה. "הגעתם לפיק רגשי", מסביר אביחי ומוסיף: "זה לא לך לקנא". אורנה מתקשה לקבל את זה: "חברים שלו באים להריע למעיין, ולמה שהיא מתנהגת ככה זה בסדר, ואני לא?", מעיין מתערבת ומסבירה שבניגוד לדן, אביחי אהב את הקנאה שלה: "הוא חי מזה", ושהיחס של דן לכל הנושא שונה לגמרי, וכך גם של חברים שלו.

11:00- דן על הקשר עם אורנה: "הצלחנו ליצור יש מאין"

הדיירים ממשיכים בהתארגנויות השגרתיות של הבוקר, מלבד דן, אביחי וחיים שהחליטו לטבול בשכשוכית עוד לפני צחצוח השיניים. "אני אמרתי למעיין לפני חודשיים וחצי שאני מביא לה בית", אומר אביחי, אך דן מדגיש: "אל תיקח את כל הקרדיט אם היא תזכה".  בהמשך, דן תוהה האם לכל הסיפור עם אורנה יש אפקט חיובי או שלילי עליו, ואביחי משיב: "האפקט הוא לטובתך". דן לא כל כך בטוח: "אל תשכח שיש פה מוטיב חוזר", אך אביחי מסביר: "בתחילת הקשר זה באמת היה יפה". דן מסכים איתו: "הצלחנו ליצור יש מאין", ומפרט שמבחינתו אורנה לא באמת השתנתה: "פשוט הפסקתי לקבל את כל מה שהצחיק אותי בהתחלה, אני עייף". משם הוא עובר לדבר על שני: "היא בדקה את הגבולות עם כולם פה", ומודה: "במקום לצאת עליה כל פעם, אני נשברתי והלכתי".

10:00- בוקר מקפיץ

הדיירים מתעוררים לצלילי השיר 'שם טבעת עליה' של הזמר דודו אהרון, ושני מיד מזנקת מהמיטה ומתחילה לרקוד. היא ממהרת למשוך את אורנה ומעיין שיצטרפו אליה, ושלושתן  קופצות ושרות בקולי קלות. "אני מתה על השיר הזה", מכריזה שני, ואורנה נזכרת: "השיר הזה כבר היה פעם ודן התעצבן עליו". לאחר שדן מתאושש הוא מאשר את דבריה: "שיר גרוע", וחיים מיד מציע: "בוא ניכנס לשכשוכית", ומאיץ בו לקום מהמיטה. דן עולה בזריזות על בגד ים, ובדרכו לחצר הוא נתקל באורנה ושואל: "איך ישנת?". היא משיבה בקרירות שישנה בסדר וממשיכה ללכת לכיוון חדר השינה. 

מאוחר יותר, חיים משתף את אביחי בהתרגשות שלו לפגוש את משי: "מה אומרים?", ומסביר שהוא לא יודע אם ימצא את המילים המתאימות. אביחי מרגיע ואומר שהמילים יבואו מעצמן, ומיד לאחר מכן חושף: "אני לא מרגיש שחסרתי למישהו חוץ מהמשפחה לי", ומוסיף: "לפני שנכנסתי אני לא חושב שחסרתי לחברים שלי, אז בטח גם לא עכשיו".  

09:00- בוקר בא

לאחר לילה מותח בו נחשפה רשימת ההדחה הסופית בפני הדיירים, נדמה כי כולם נהנים משינה שלווה בחדר השינה החשוך. בקרוב מאוד ישמיע להם האח הגדול את שיר הבוקר, והדיירים יתעוררו ליום חדש שיקרב אותם עוד קצת אל עבר הגמר הגדול של העונה.

מה קרה אתמול?

הדיירים התעוררו לבוקר קיצי במיוחד, ודן ניצל את מזג האוויר החמים לטבילת בוקר בשכשוכית. אביחי התיישב לידו ודיבר על יחסי הכוחות בבית לקראת ההדחה הקרובה, בעוד דן התייחס להתקרבות בין אורנה לשני: "איך אפשר לפתח רגישות לבן אדם שאתה סולד ממנו?". במקביל, שני ועומר הפגינו זוגיות צמודה על הספסל בחצר, ושני נזכרה בחוויות מהשינה המשותפת: "התעוררת באמצע הלילה וחיבקת אותי". לאחר מכן, אביחי שיתף את מעיין בשיחה שניהל עם האח הגדול: "אמרתי לו שגם אם הייתי רושם על דף את כל הדברים שאני מחפש באישה, לא הייתי מאמין שאמצא את הכל בך", ומעיין הסמיקה ונזכרה בכל הזוגות שיצאו מהתכנית לדורותיה: "איזה צדיק האח הגדול".

מאוחר יותר, אורנה אמרה למעיין שהיא לא מאמינה שהקנאה שלה באמת הפריעה לדן: "אין גבר שלא נעים לו שאישה מקנאה לו, כל הגברים שיצאתי איתם בחוץ עפו על זה", ומעיין הסבירה לה שיש גברים שזה מרתיע אותם, ונתנה דוגמה מהבית: "אביחי אוהב שאני מעירה לו, אבל את דן זה מחרפן". בהמשך, אביחי ומעיין שוחחו על הנתק בין דן לאורנה. אביחי טען שהבעיות התחילו כשאורנה הודחה וחזרה לבית: "היא התחילה להיצמד לדן, וזה הפך מבחינתו לזוגיות מעיקה", ומעיין ציינה שהיא אוהבת אותם כמו אחים, אבל לקשר ביניהם אין מטרה: "שניהם לא היו מסתדרים בזוגיות בחוץ, אז למה למשוך את זה כאן?".

במהלך השידור החי, הדיירים התבשרו שרשימת ההדחה הסופית כוללת את: אורנה, דן, שרון, שני ועומר, ושביום שלישי הקרוב שניים מהם יאלצו לעזוב את הבית ולפספס את הגמר הגדול. שני הגיבה לרשימת ההדחה וצעקה לאורנה: "אפילו שבוע אחד לא יתנו לנו חופש", בעוד אורנה התחילה להרגיש את הלחץ: "הדופק שלי על 200, אין לי אוויר לזה". דן הקניט את שרון ועומר עם רמיזות על כך שהם יהיו אלו שיעזבו את הבית: "שמחתי להכיר אתכם במשך 35 ימים", והוסיף שהוא משוכנע שהפעם שני העמידה אותו להדחה: "היה ברור שזה יקרה, ואני שמח שהיא עשתה את זה". 

בשעות הלילה, שני התקרבה לאורנה עם מחמאות וחיבוקים, וכשמעיין שאלה מה עובר עליהן, שני הפתיעה: "אנחנו חושפות את הרומן האמיתי של הבית". אורנה ביקשה ממנה להפסיק לדבר שטויות, אבל שני המשיכה לצחוק: "לדן ייצא עשן מהאוזניים". לאחר מכן, שרון הזהיר את אורנה מכך ששני מתקרבת אליה מתוך החלטה אסטרטגית: "היא מאוד מניפולטיבית, והצביעות שלה משגעת אותי", ולאורנה היה הסבר משלה לשינוי החיובי של שני: "זה בזכות עומר שריכך את ליבה ונתן לה אהבה". מעט לפני השינה, דן סיפר לשרון שההתנהגות של שני מלחיצה אותו: "היא מסתכלת לי בעיניים איזה עשר דקות רצוף, ואני לא יודע איך לאכול את הפסיכוטיות שלה", וכששרון שאל מה הוא חושב על ההתקרבות שלה לאורנה, דן השיב: "זה בסדר שאורנה סולחת, אבל כשאני עשיתי את זה קראו לי לוזר, פחדן וחנפן".

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00