העדכון האחרון

04:00 - דן מופתע מאורנה: "מה היא חשבה שיכתבו עליה?"
 
אביחי ומעיין מדברים במטבח, ואביחי מסכם את ביקור האח החורג: "שטויות, העיקר שאנחנו עושים עניין". הוא אומר שחוץ מחיים, אף אחד מהדיירים לא יכול לצאת טוב: "במיוחד כשאתה מעורב בסיפור אהבה". הם נכנסים לחדר השינה ושניהם מתחבקים בזמן שאביחי לוחש לה: "אהבתי שאמרת לג'ודי 'מה באת לקחת את הגבר שלי?'". 
 
בהמשך בחדר המקלחת, דן לא מופתע מהדברים שהאח החורג אמר על אורנה: "מה היא חשבה שיכתבו עליה?", ומסביר שהיא לא יכולה להגיד שהיא שומרת נגיעה ולצפות שלא יגיבו על כל מגע שלה בבית. מעיין מתעניינת במה שקרה מתחת לשולחן, ודן עונה: "זה היה סתם, לא מיני". הוא מוסיף: "אורנה היא החלום הרטוב של כל טוקבקיסט, הבלונדינית ששואפת להיות אליטה ואומרת שהיא דתיה. אם אני הייתי על המקלדת זה היה נראה אחרת לגמרי". הוא אומר שבמציאות אורנה מאמינה באלוהים, נרתעת מאנשים ושומרת נגיעה ושלמרות אורח החיים הדתי, היא גם אוהבת לצאת למסיבות. "לאנשים קשה לקבל את הסלט הזה", מגיבה מעיין ודן מסכים איתה.
 
​חיים מצטרף אליהם ובין השלושה מתפתח משחק התזות מים שיוצא מגבולות חדר המקלחת ועובר גם לפינת האוכל ולחדר השינה. אביחי מגונן על מעיין ומכסה אותה במגבת, בזמן שחיים כבר מתכנן להפתיע את דן עם שפריץ מים. בינתיים במטבח, ג'ודי יושבת לבדה שקועה במחשבות, שבסופן מסכמת: "עוד יום בבית האח הגדול".​ 
 
לאחר מכן בחדר השינה, אביחי ומעיין משוחחים רגע לפני שנרדמים. "נתפסתי כאדם נבזי, וחודש אחר כך כסמרטוט, איך אני יכול להיות שניהם?". מעיין משיבה לו שהוא לא סמרטוט, ואביחי מגיב בביטחון: "ברור שלא, אני גבר-גבר".

03:00 - לעומר נמאס ששני מתעסקת בדן: "את תקועה באותו מקום וזה מוציא אותי רע"
 
האח החורג עדיין בבית והוא ממשיך להטיח בפני הדיירים את האמת כפי שהוא רואה וכותב אותה. הוא אומר על ג'ודי: "ג'ודי לא הודחה אתמול, היא מסתמנת כדמות הטראגית של העונה, זאת שלא הצליחה להפריד בין אביחי לדלילה", ומוסיף: "היא דווקא יכולה להיות דיירת עם פוטנציאל כי היא חווה סוג של חרם בבית, זה המסלול הישיר לצבא בפייסבוק". 
 
הוא מתייחס לסצינת משחק הכדורגל מהפרק האחרון ומכריז: "המוטיב המרכזי היה קנאה". הוא מתקרב על מעיין ואורנה ופותח: "למה אורנה כל כך מאויימת מג'ודי? זה ברור, היא תרגיש מאויימת מעציץ בגינה", וממשיך: "היא עושה לדן סצינות על כל דבר קטן". הוא עובר לדבר על מעיין באותו הקשר: "אבל מעיין? היא אמורה להיות טובת הלב מבין השתיים, אז לקרוא לג'ודי בהמה שובר לה את הדמות". הוא מסכם את מערכות היחסים שלהן עם הגברים: "לא יזיק להן פאסון כי אביחי ודן תקועים איתכן בבית. אחד לא רואה והשני מקבל עיסויי רגליים כל היום. הם לא הולכים לשום מקום, שחררו".
 
זיגי מסיים את הביקור של האח החורג ומשחרר את הדיירים מהקיפאון. שני נקרעת מצחוק ומכריזה: "זה הדבר הכי גאוני ששמעתי בחיים שלי", ומעיין מחבקת את זיגי ומבקשת ממנו: "תקרא לי מחר מחשבות חיוביות אחרות". אורנה חושבת שהאח החורג עיוות את המציאות, כשברקע מתפתח וויכוח בין מעיין לג'ודי. "את יודעת מה מבאס אותי? שאף אחד לא עושה עלייך חרם ואת מצטיירת כמישהי שעושים עליה בזמן שרק אני ואביחי  לא מדברים איתך", אומרת מעיין, ושואלת בתוקף: "לא באת לקחת לי את הגבר?". ג'ודי מנסה להתגונן: "אני לא באתי לקחת לך את הגבר עם כל הכבוד, ואם היית מקשיבה היית יודעת". מעיין מפצירה בה לא לצאת מסכנה מול המצלמות, וג'ודי לא מוותרת לה: "היחידה שיוצאת בשלב זה מסכנה זו את". מעיין אומרת לה שהיא מסכנה כי לא הלך לה עם אביחי, וג'ודי לא מתרשמת כלל: "וואו איזה הפסד, אני מודה לאלוהים שלא הלכתי עם אביחי. אם זאת הייתה מציאה של החיים היית קופצת על ההזדמנות, את בוחרת שלא".
 
שני מחקה את אורנה שאמרה לה לפני כמה ימים: "את לא מעניינת אותי", כתגובה על כל מה שסיפר האח החורג, ומסננת לעברה: "אישה קנאית וצרת עין, עולב". היא צועקת זאת שוב כדי שדן ישמע, וכשהוא נעמד במקום היא מוודאה שהוא שמע. בתגובה, דן מגיב בסלידה: "מה את כזאת שמחה? את מטורפת". בהמשך, יוצאים לחצר אביחי, אורנה, דן ומעיין, ואורנה מגיבה על חשיפת סצינת השולחן שלה ושל דן: "נו, אז מה? תפסו אותנו משכשכים רגליים מתחת לשולחן, שיקפצו". היא מתייחסת בנוסף להיותה של שני סלקטורית: "האח החורג אמר שהיא בטח לא הייתה מכניסה אותי לחתול והכלב, זה מה שאמרתי לה אתמול. סלקטורית גזענית זה מה שהיא". 
 
בהמשך, עומר כועס על שני שהיא עדיין נותנת במה לדן ואורנה: "זה שאת מתייחסת לזה מראה כמה את תקועה באותו המקום וזה מוציא אותי רע". שני מנסה להסביר לו שאין לזוגיות שלהם שום קשר לעימות עם דן ואורנה, ומחדדת: "הבעיה שלי היא עם אורנה". עומר טוען שזה לא מרגיש ככה: "אני אומר לך את האמת, מה רואים מהצד", בעוד שני מביאה את הסלידה לאורנה לרמות אחרות: "היא המיץ של הזבל, אין לה זכות קיום אפילו". היא מתחילה לחקות את אורנה, לעומר נמאס והוא צועק לעברה: "חלאס!".
 
דן מתיישב עם ג'ודי ומשתף אותה על שני: "יש לה את היכולת לרדת למקום הנמוך הזה ולהתעמת ולהיות כזאת כוכבת ריאלטי". הם עוברים לדבר על מעיין, וג'ודי לא מצליחה להבין למה מעיין לא משחררת מהנושא של אביחי מאחר והיא כבר מזמן לא רוצה להעמיק את הקשר איתו. דן מנסה לעמוד על האישיות של מעיין במהלך סצינת משחק הכדורגל: "זאת קנאה שיש בה סרטים, כי בהיגיון שלה ברגע שליו, היא מבינה שהיא לא הייתה צריכה להגיד כאלה דברים, אבל זה בוער בה". יש לו תיאוריה בקשר להתנהגותה של מעיין שנובעת מהניסיון שלו ושל אורנה עם שני: "היא משליכה את מה שקרה עם שני, עלייך". ג'ודי לא יורדת לסוף דעתו, והוא מסביר: "שני עשתה הכל כדי להשפיל ולהקטין את אורנה ואותי ועל הדרך להעצים את הקורבנות שלה", ומסכם: "מהניסיון שהיה פה, היא חושבת שאת יושבת פה ומתמסכנת".

02:00 - האח החורג נכנס לבית: "נו באמת אורנה, חשבת שתרמי את אלוהים?"
 
במטבח, מתלהב חיים מהחלק הקטן על הקיר שצבוע ב"ירוק מג'נטה": "כמה אתה יפה, אני אשמור עליך על תדאג". הוא קורא לדן ואביחי להציץ: "תראו איזה חיים נותן הצבע הזה". הם עוברים לשבת בחצר, וזיגי מפתיע אותם כשהוא יוצא מהחללית לביקור לילי. הם מבקשים ממנו להצטרף אליהם בחדר השינה, ואביחי מציע: "נעשה הפתעה, כשתכנס תקפוץ על אורנה". זיגי נכנס לחדר השינה ומפתיע את אורנה, בעוד חיים מתחיל מחדש את המסיבה הלילית כשאורח הכבוד הוא זיגי. אורנה מזמינה את זיגי לקפוץ איתה ועם מעיין על המיטה וזה נענה בחיוב. אחרי כל השמחה והשעשוע, מתיישב זיגי עם אורנה ומעיין לשיחה צפופה.
 
זיגי שואל אותן מה הן מאחלות לעצמן לרגל יום האישה, ומוסיף: "למרות שכל יום הוא יום האישה". אורנה מאחלת: "שנמשיך להיות נשים עוצמתיות בעלות ביטחון", וכשמעיין מבקשת: "שאני אתחתן בקרוב", אורנה קוטעת אותה: "זה כבר איחול ליום הולדת". זיגי ממשיך ושואל אותן מה לדעתן חושבים עליהן בחוץ הצופים, המשפחה והחברים. "בסך הכל אנחנו קבוצת אנשים טובים ובאנו להוציא פה דברים חיוביים ולהראות את זה לעם", אומרת אורנה ומוסיפה: "מי שבא בגישה חיובית אז הוא יראה אותנו באור חיובי". כשמעיין מתחילה לענות על אותה השאלה, זיגי במפתיע מניח את ידו על ראשה ומוזיקת החללית מתנגנת ברקע, הדיירים קופאים במקום ואל הבית נכנס האח החורג בליווי צלם.
האח החורג עורך סיור קצרצר בבית, וכשהוא נכנס לחדר השינה הוא מציג את עצמו בפני הדיירים: "אני האח החורג, יש לי טור במאקו שבו אני והאחות החורגת מנתחים את כל פרקי העונה שבוע אחרי שבוע", ומוסיף: "אני בז לכם, אוהב אתכם ומעריץ אתכם. אני מכיר אתכם יותר טוב ממה שאתם מכירים את עצמכם כנראה". הוא חושף למה נכנס לבית: "חשבתי להשמיע לכם מה אני והאחות החורגת חושבים עליכם".
 
הדיירים לא זזים, והאח החורג מטיח בהם את כל מה שהוא חושב מתחילת העונה ועד כה: "שני, יוצאת מתל אביב רק לנתב"ג, אין לה חברים ועובדת כסלקטורית. אני מנחש שהיא לא הכניסה את אורנה לחתול והכלב והתפתח עימות". הוא מצטט את הטור שכתב על אביחי: "עוד לא הצלחנו להבין עד כמה הוא עיוור אבל הבנו טוב מאוד עד כמה הוא דוש. הייתה תצוגה מפוארת של נבזיות בשיחה על מעיין ושורה של משפטים המורכבים ממחמאות ועלבונות".
 
​האח החורג ממשיך והפעם עובר לדבר על דן: "אחרי שדן התגבר על שני הוא ניסה להזרים את אורנה. דן מבקש חיבוק מאורנה אבל אורנה שומרת מצלמה, שזה כמו שומרת נגיעה אבל יותר כמו 'וואי יש פה מצלמות ולא תקבל יותר מזה'". הוא עוצר לרגע, ומזכיר לדיירים שהם יכולים לקטוע אותו בכל רגע נתון והוא יעזוב את הבית, אך הדיירים לא מנידים עפעף והאח החורג ממשיך: "דן הוא הילד המוכה של הבית, כולם חובטים בו בכל הזדמנות אבל זה בסדר, העיקר שאורנה מוכנה לשים את שמירת הנגיעה על שקט". 
 
בהמשך, האח החורג חושף בפני אורנה ודן את מה שכל הצופים כבר יודעים, ומגלה להם שכולם ראו את סצינת השולחן המפורסמת. "הרינו להכריז בזאת על פטירתה בטרם עת של שמירת הנגיעה של אורנה, ההלוויה תצא מחר מהמכנסיים של דן", הוא אומר ומוסיף: "נו באמת אורנה, מילא את אלוהים חשבת שתרמי, אבל את מצלמה 3?". אורנה נראית מובכת, אך לא מנסה לעצור את דברי האח החורג.
01:00 - שני לג'ודי: "אנחנו מעל הממוצע בהכל"
 
אחרי יום עמוס בהפתעות, יושבים שני, עומר וג'ודי בחצר ומשערים מה עוד יכין להם זיגי החייזר במסגרת המשימה. "הפחד שלי שבגלל שהייתה לי שיחה מאמא שלי, אז עכשיו לא יהיה לי כלום", אומרת שני. ג'ודי חוששת ששרון ישבור את המשימה בכך שיחבק את ילדיו במידה ויבואו: "יהיה לו קשה", בזמן שעומר בכלל לא בטוח שיביאו לשרון דווקא את ילדיו: "אי אפשר לדעת".
 
ג'ודי מתפעלת מהמראה של החללית, ומוסיפה שלדעתה רק באמצע החללית אפשר לעמוד זקוף. שני אומרת שכנראה הדבר לא אפשרי בגלל שהן גבוהות. "אנשים ממוצעים כן, אנחנו מעל הממוצע", עונה ג'ודי ושני מכריזה בקריצה: "ג'ודי, אנחנו מעל הממוצע בהכל".
 
במקביל בחדר השינה, אביחי ודן רודפים אחד אחרי השני במשחק מאולתר, בעוד מעיין צועקת לאביחי להפסיק את הבלגן. לאחר מכן, כשמעיין מבקשת מאביחי להחזיר את הצימוקים שלקחה למטבח, אביחי מרים כוס עם מים ושופך אותה עליה בטעות. מעיין מתעצבנת ובבית נפתח מרדף חדש, כשהפעם מעיין רודפת אחרי אביחי וצועקת לו: "אני אגמור אותך". המרדף מסתיים כשאביחי מפתיע את מעיין ומחבק אותה מאחור והשניים צוחקים.
 
הם חוזרים לחדר השינה, וחיים מרים מסיבת לילה כיפית. אורנה, שרון, דן, אביחי ומעיין קמים על רגליהם וכולם, בניצוחו של חיים, שרים את השיר "BMW שחורה" של אתניקס ומוחאים כפיים.

00:00 - שרון: "אם הילדים שלי יבואו לבית אני אפסול את המשימה"

הדיירים יושבים בחצר ונדמה שעדיין לא מצליחים לעכל את הפגישה האילמת של חיים עם אמא שלו. חיים נזכר ברגע שנפרדה מכולם, ודן צוחק: "רק ממעיין היא לא נפרדה בגלל שלא זיהתה אותה במשימת מסדר הזיהוי". בהמשך בחדר הארונות, דן משתף את אביחי בתסכול שלו לגבי שני: "אני מרגיש פתטי שאני מתעסק בה עדיין כל הזמן במקום להתעסק בתוכנית ובאורנה", ואילו אביחי מתוודה שממזמן היא לא בראש מעייניו: "היא מבוטלת בעיניי". השניים משוחחים על הרגע שבו הקיפאון נפסק ושני הייתה הראשונה לרוץ לחיים. אביחי מאמין שבעבר התנהגות כזו הייתה מפריעה לו, אבל זה כבר לא מעניין אותו יותר, ודן טוען שזו הייתה הצגה: "זה ממש היה נראה שהיא מנסה לגנוב את המצלמה".

לאחר מכן, אביחי מתייחס לכך ששני קראה לבכי של שרון "הצגה", ואורנה מצטרפת אליהם ושוללת את הטענה הזאת על הסף: "שרון הוא אבא לילדים וזה ברור שהוא בכה". דן חושב שאורנה צודקת: "לא חשוב מה הסיפור שלו, הוא באמת מחובר לחמימו", ומודה שגם הוא היה נשבר בסיטואציה דומה: "הייתי מתרגש באותה המידה אם זה היה שני ואמא שלה".

מאוחר יותר בחדר השינה, חיים חוזר לחוש ההומור שלו ומטיל על ג'ודי משימה: "תלכי לאח הגדול ותגרמי לו לקרוא לך מעכשיו רק 'נורבגיה'". היא חוזרת ומספרת לו שהאח הגדול אמר שישקול את הבקשה, אבל האח הגדול קוטע את שיחתם כשקורא לה "נורבגיה", וחיים מבסוט: "כפיים על האומץ". בהמשך, חיים שואל את שרון מה לדעתו היה כל כך חזק במשימה, והוא עונה שהמשימה נגעה בו בנקודה רגישה: "בתור אבא ובתור בן". חיים מאתגר אותו ושואל אותו מה היה קורה אם היו מביאים את הילדים שלו לבית, ושרון משיב: "אני מאמין שאפסול את המשימה, אבל תלוי מה הם יגידו ואיך יתנהגו".

23:00 - הפעם זו לא משי: סיה מגיעה לביקור

בזמן שחיים יושב במטבח במצב "פריז", אמא שלו ממשיכה לבשל לו ארוחת ערב ביתית ומפנקת. "לחם של סבתא רבקה שהכינה לך במיוחד", היא מפרטת על המנה שמוגשת ומעודדת אותו: "הכל בסדר, כולם אוהבים אותך ולא נשאר לך עוד הרבה". כעבור זמן ממושך בו חיים מצליח לעמוד במשימה ולהתעלם מאמא שלו, היא מנשקת אותו ואומרת מילות פרידה אחרונות: "התגעגעתי אליך חזק, אתה לא מבין כמה שאתה חסר". היא מוסרת לחיים בתיאבון, נפרדת מכולם ומיד אחריה נכנס בחור גדול שמחופש לסיה. הוא מתיישב ליד חיים במטבח, ואוכל ללא מעצורים את האוכל שאמא של חיים בישלה.

כשסיה "הזללנית" מסיימת לנשנש את המנה הביתית היא חוזרת לחללית, אחרי שהשאירה מחצית מהארוחה וזיגי מכריז על סיום הקיפאון. הדיירים ממהרים לגשת אל חיים ומפרגנים לו, כשמעיין מכריזה בתקיפות: "אני רוצה לראות שמישהו יעז לשבור משימה אחרי מה שחיים עשה". חיים מתקשה לצאת מההלם: "אמא שלי קרעה אותי בא לי לבכות", ושרון מודה שהביקור גרם לו להזיל דמעה: "עד עכשיו הייתה לי תדמית של בן אדם קשוח, והיום בכיתי בלי הפסקה". לאחר מכן, ג'ודי שמה לב שעל הממחטות המצורפות לסיר יש מדבקה עליה כתוב "תיהנה מהדברים הקטנים", ונותנת לחיים נקודה למחשבה: "אולי אמא שלך מנסה לרמוז לך משהו?". חיים מציע לה לטעום מהמנה, ומעיין נזכרת באדם המחופש לסיה: "חשבתי שאתה רוצה לקרוע אותו", אבל אורנה מזכירה לה מי זה חיים: "הוא גם היה נותן לו לאכול מהפה שלו".

22:00 - אמא של מי מכינה אוכל במטבח?

ג'ודי לוקחת את שני לשיחה בחדר העישון, ומודה בפניה שהפוקוס שהיא מקבלת במהלך המשימה מחזק אותה: "אני מרגישה שכולם חשבו שאני אעוף על טיל מפה אתמול". שני, שמכירה את ההרגשה מקרוב, מעודדת אותה שזה בסדר אם יש אנשים שלא מסתדרים איתה: "אני מבינה שמי שמצביע לי לא מצביע למי שלא מסתדר איתי ואין אף אחד שכולם אוהבים אותו".

מאוחר יותר, זיגי חוזר ולוקח את ידו של חיים, שמצטרף אליו וקורא לשאר הדיירים ללכת אחריו. חיים חושד שזיגי מתכנן לו הפתעה: "נראה לי שאתה מכין לי מתכון על אש נמוכה בלי פפריקה", בעוד שזיגי מיתמם: "אני רק רוצה לדבר איתך, מה אתה בלחץ". חיים וזיגי משוחחים במטבח, והדיירים צופים בהם מהסלון עד שנשמע סאונד החללית וכולם משתתקים. מהחללית יוצא אדם מחופש לג'וק שמנסה להציק לדיירים, ואחריו צבע ששואל: "מי הזמין לפה צבע מג'נדה?", ומתחיל לצבוע את הקיר במטבח. כעבור דקות אחדות נכנסת אמא של חיים עם סירי אוכל, בעוד שחיים לא מצליח להתאפק ובוכה מהתרגשות. היא מבקשת ממנו: "חיים אל תזוז בבקשה", מתחילה לבשל במטבח ושולחת לחיים שיושב לידה נשיקה.

21:00 - ג'ודי על מעיין: "רע לי כשאני רואה אותה עצובה" 

אורנה משתפת את דן בספקות לגביי הביקור של אנדל ועדן: "איזה מידע הם כבר הספיקו לגלות על הבית בשעות המעטות שהיו להם מאז שחזרו?", ואילו דן חושב שהיא מגזימה: "את לא צריכה להראות את הפחד הזה שיש לך בעיניים". במקביל בחצר, ג'ודי משתפת את שני בדאגה שלה למעיין: "אין לי שום דבר רע להגיד עליה ולפעמים רע לי כשאני רואה אותה עצובה". שני מנסה להרגיע את ג'ודי: "אמרתי למעיין שאת הכי לא מה שניסו לצייר אותך בתעודת הזהות", אבל היא ממשיכה להיות מוטרדת: "לא בא לי שהחוויה שלה תהיה רעה בגלל שנכנסתי לתמונה".

לאחר מכן, עומר מתגעגע לאמא שלו וקשה לו עם חוסר הוודאות: "אם הייתי יודע שהכל בסדר איתה יכולתי להישאר גם עוד חצי שנה פה", ואורנה מזכירה לו שהגיעה לפניו לבית: "תחשוב שאני לא קיבלתי שום מסר במשך חודש וחצי מהמשפחה שלי ולא ידעתי מה קורה איתם". בהמשך, מעיין חוששת מההפתעה הבאה שמארגן להם זיגי החייזר, ואביחי זורק הימור משעשע: "אולי יכניסו את הגרוש של אורנה עכשיו".

20:00 - מעיין: "אולי עדן שינתה את דעתה על ג'ודי"

עדן ואנדל עוזבים את הבית ומשאירים אחריהם את הדיירים נרגשים. שני משתפת שהיא "החזיקה את עצמה שלא לבכות", וגם חיים נשאר המום מהמפגש המרגש. כעבור דקות אחדות, ג'ודי חוזרת עם זיגי, ומספרת לכל הדיירים בהתרגשות שזו הפעם הראשונה בחיים שזכתה לקבל תשומת לב מיוחדת שכזו: "אף פעם לא הרגשתי ככה". היא מתעניינת מי יהיה הדייר הבא שיזכה למחווה במשימה, ושני מצביעה על עומר בביטחון: "הוא לא קיבל עד עכשיו כלום, ולכן אני מאחלת לו בהצלחה".

בקצה השני של הבית, אורנה משתפת את דן במחשבה שלה על מה שאנדל אמר: "הוא חושב שהם הודחו בגלל שרון ולכן אמר שגזענים לא מנצחים". במקביל, ג'ודי לא מצליחה להבין מי הן הבנות שנכנסו עם מסכות על הפנים: "השתדלתי שלא להסתכל עליהן במשימה, והיה לי מוזר לראות את עצמי פתאום". בהמשך בחצר, מעיין תוהה למה אנדל ועדן הודחו וג'ודי עדיין בבית: "אני מרגישה שיש לי צד וקשר לסיפור", ואורנה מזדהה איתה: "בא בן אדם מבחוץ ועושה עם שני סלפי זה גם מעצבן שהיא ניצלה את הגב שלי".

לאחר מכן, מעיין תופסת את אביחי לשיחה ומשתפת אותו במה שמטריד אותה: "כשעדן הייתה פה היא אמרה שהיא לא אוהבת את ג'ודי בדיוק כמוני, אבל עכשיו היא לחשה משהו באוזן של ג'ודי", היא מוסיפה: "ג'ודי הייתה נראית שמחה, לכן אני חייבת לדעת מה היא אמרה לה כי אולי עדן שינתה את דעתה עליה וזה מפריע לי". אביחי טוען שהכניסו את אנדל ועדן כחיזוק לג'ודי: "ידעו שאם יכניסו רק את הרקדניות שכנראה חברות שלה זה לא מה שיזיז לנו במשימה".

מאוחר יותר במטבח, עומר מכנה את עדן "כוכבת", ומחמיא: "אין כמעט בנות שילבשו את מה שהיא לבשה אתמול ויראו כמוהה". דן, לעומת זאת, חושב שגינוני הכוכבת של עדן הכניסו את כולם לשאננות ולכן לא האמינו שתודח, אבל שני לא מסכימה איתו: "גם כשהיא התארגנה לשידור היא כבר התחילה להלחיץ אותי מרוב הלחץ שלה".

19:00 - הלם: עדן ואנדל בחצר

בזמן שהדיירים נהנים מערב רגוע בחצר, זיגי קופץ לבקר אותם ויוצא מהחללית מלווה בעשן. חיים משועשע מהאפקטים: "כל העשן הזה בגלל שעוד יום נשרף", וזיגי צוחק איתו: "פשוט נשרף לי קצת האוכל". בהמשך, זיגי מסתובב בבית להנאתו ומעיין חושדת: "אני בטוחה שהוא הלך לאח, וכשיחזור יקרה פה משהו מעניין". בינתיים, חיים מתגעגע הביתה ותוהה לעצמו בקול רם: "מעניין כמה אנשים עכשיו כועסים או אוכלים", ושרון ממשיך אותו: "וכמה אנשים עכשיו יושבים כשיש להם חללית בחצר".

מאוחר יותר, ג'ודי פונה אל זיגי בכינוי "חמוד", והוא מחזיר לה באותו המטבע כשקורא לה "חמודה" ומבקש ממנה להתלוות אליו. כעבור דקות אחדות, מתנגן השיר Hey Jude של הביטלס ומהחללית יוצאות בנות עם מסכות של ג'ודי על הפנים, ומחזיקות שלטים עליהם כתוב שם השיר. לפתע, אנדל ועדן יוצאים מהחללית והדיירים נשארים ללא תזוזה אבל עם מבטים מלאי תדהמה. אנדל מאחל למעיין בהצלחה בהצבעות, מעודד את שני להשאר נאמנה לעצמה, ומנצל את ההדמנות לסלפי עם חיים. כשהמוסיקה נגמרת, מגיע הזמן של האורחים לחזור לחללית. אנדל מכריז: "גזענים לא מנצחים", ברמיזה לשרון, וזורק לחיים משפט אחרון: "כשתהיה בחוץ תבין הכל".

18:00- אביחי: "אני לא חושב ששרון יגיע לחמישיית הגמר"

הדיירים מפתחים דיון על התלות בטכנולוגיה ושרון מודה: "אני פה שלושה שבועות בלי הסלולארי וזה מדהים, מנקה לך את הנשמה". עומר מסכים איתו ואומר: "ברגע שישימו טלפון פשוט, אין תוכנית", ושרון מוסיף: "פעם בלי הפלאפונים חיו יותר טוב". דן מספר שכאשר הוא נפגש עם חברים, הם עושים ערימת פלאפונים ומשתדלים שלא לגעת בהם, אך שרון תוהה: "ברגע שזה זמין אתה נוגע בזה". משם, הם עוברים לדבר על הפייסבוק ושרון אומר: "אני לא יכול בלי הפייסבוק, זה מבחינתי כלי חזק מאוד", ומוסיף בגיחוך: "הדבר הזה נהיה מכה".

במקביל במטבח, אביחי משתף מעיין ואורנה: "אני לא חושב ששרון יגיע לחמישיית הגמר", ומוסיף שהוא חושב שיש דיירים שקהל המצביעים שלהם הרבה יותר גדול משלו. "אני בספק אם אתה צודק, אלא אם כן יוכח לי אחרת", אומרת אורנה, אך אביחי מתעקש להסביר: "בהדחה מקריאים בסדר אקראי, ולכן מי שנכנס ראשון חזרה אל הבית הוא לא בעל מספר הקולות הגדול, ושרון נכנס ראשון".

17:00- התהפכו היוצרות: חיים לא מצליח להבין את זיגי

בזמן שהדיירים יושבים בחצר, דלת החללית נפתחת ומתוכה יוצא זיגי החייזר. "פיצקי חזרת", מתרגש חיים, וקורא לו להתקרב אליהם. זיגי מצטרף אליהם ותוהה: "איפה הדיירים שהיו פה? אליאב, אחי, אנה?", וחיים מתלוצץ: "נגמר להם זמן המסך". דן מבקש מזיגי לתת פרטים על המשימה, וזיגי נענה לבקשתו ומזמין אותם להתרכז בסלון. "אז מה קורה?", שואל זיגי, ועושה היכרות עם כל אחד ואחת מדיירי הבית. הם יושבים בדממה, והוא שואל: "אז למה אתם שותקים?", וחיים מנסה לשבור את הקרח: "מה אתה עושה בחיים זיגי?".

מיד לאחר מכן, האח הגדול מכריז: "דיירי הבית, אני מבין שכבר הכרתם את האורח שלנו מכוכב אחר, זיגי החייזר", ומסביר שזיגי הוא חייזר חמוד, תמים וסקרן, בעל יכולת להפוך מחשבה למציאות. הוא ממשיך ומזהיר כי הדיירים צריכים לפעול על פי החוקים כדי לשמור על זיגי, אחרת הוא עלול לאבד את היכולת שלו. כדי להצליח במשימה, על הדיירים על הדיירים לקפוא במקום, מבלי לזוז ולדבר, עד לסיום הפעלת הכוח המיוחד. "תארחו אותו יפה", מבקש האח הגדול, ומעדכן שזיגי הוא היחיד שיודע את מספר הפסילות במשימה.

מאוחר יותר, הדיירים יושבים בחצר עם זיגי, והוא מתעניין: "אז מה קורה פה בבית?", ומנסה להבין את הדינמיקה בין הדיירים. בהמשך, אורנה מגישה לדיירים את הבורקסים שהכינה, ומעוררת לזיגי את התיאבון: "נראה לי שאלך לאכול משהו", והוא ממהר להיפרד מהם ולהיכנס חזרה אל תוך החללית. "הוא רוצה לשבת עם כל אחד לבד", אומרת ג'ודי, וחיים מתמרמר: "אבל אני לא מצליח להבין אותו". 

16:00 - ג'ודי: "הבית מתחיל להיות ריק"

בחצר הבית, חיים פונה לג'ודי: "נורבגיה, איך מרגישים שהולכים פה אנשים?", והיא אומרת בתגובה: "הבית מתחיל להיות ריק ואנחנו בכל זאת תשעה אנשים". לאחר מכן, חיים מתבאס על הביקור הקצר של זיגי בבוקר: "הוא הדליק אותי וכיבה", ומבקש מהאח הגדול: "יאללה תראה לי מה קורה איתו ומה עושים איתו".

מאוחר יותר במטבח, שני מכינה לעצמה ארוחת צהריים, וכשעומר שואל מה היא הייתה רוצה לקבל במסגרת המשימה, היא משיבה ללא היסוס: "את האחיות שלי". השיחה ממשיכה והיא משתפת: "לא היו לי חברים כשהייתי קטנה, אחותי הייתה החברה הכי טובה שלי". מאוחר יותר אורנה, אביחי ושרון נכנסים למטבח ושרון משער: "בטח לא יהיה משחקי האח יותר, ובהדחות יהיו מועמדים כל דיירי הבית", אך אביחי מסביר שאי אפשר לדעת והכל פתוח.

15:00- שני: "לא חשבתי שעדן תלך בשלב זה"

הדיירים ממשיכים ליהנות מהיום היפה והחמים, וכששני נאנחת: "לא חשבתי שעדן תלך בשלב הזה", אביחי דווקא חושף שהוא לא היה מופתע. שני מבקשת שיסביר למה, אך הוא מתחמק: "אני אשמור לעצמי". היא ממהרת לעקוץ אותו: "עליי נגיד הימרת בשבוע השני", ואביחי מאשר ומוסיף: "עלייך או על דן". מאוחר יותר, שני שואלת את עומר: "אז איך אתה מסכם שלושה שבועות פה?", והוא משיב במילה אחת: "חוויה". משם, היא עוברת לדבר שוב על ההדחה: "אני שמחה בשבילם שהם יצאו ביחד והם בלי מצלמות ועיניים צרות של קנאים", ומשתפת שהיא הרוויחה את עדן כחברה לכל החיים.

14:00- ג'ודי על אנדל: "הלב שלו ניצח"

הדיירים נהנים מהשמש החמימה בחצר, ומעיין מתקשה לעכל את ההדחה: "יום אתה כאן ויום אתה שם, כאילו כלום". לאחר מכן, הם עוברים לדבר על זיגי החייזר ושני מסבירה: "המשימה היא שמה שאתה חושב קורה, הוא מגשים משאלות", אך אביחי מתקן: "זה מה שהוא חושב קורה, את גורמת לו לחשוב על דברים תוך כדי שיחה". בהמשך, ג'ודי ושני שוקעות לשיחה על ההדחה הקשה אתמול, וג'ודי אומרת: "מבחינת אנדל הוא הגיע לגמר, הלב שלו ניצח". היא ממשיכה ואומרת: "הדבר הכי לא צפוי קרה, הוא מצא אהבה", ושני מחזקת: "ועוד איזו אהבה".

מאוחר יותר, מעיין משתפת את אורנה ודן: "מעצבן אותי שחצי מזה שג'ודי נשארה זה מההתנהגות שלי אליה, שבטח שגרמו לסימפתיה ורחמים כלפיה", ומסבירה שהיא לא מפסיקה לחשוב על זה. "זה מבאס אותי ברמות", ממשיכה מעיין, ואורנה מעודדת: "היא כל כך לא מפריעה, זה לא שם". דן מחזק את אורנה: "זה מופרך בעיני שזה מה שאת מרגישה", ומסביר שאין לה מה לחשוש מג'ודי. "היא לא מוצאת את עצמה, אין לה על מי לשים את הראש", הוא מוסיף וממליץ: "את אמרת לי שאת מתחרטת על ההתנהגות שלך אז תתקני את זה". במקביל במטבח ג'ודי אומרת לשרון: "מי שמחליט לתפוס ממני דיסטנס מסיבות אישיות אני לא אתערב בזה, אני אקבל את זה".

13:00- זיגי החייזר מעיר את הדיירים

בזמן שהדיירים ישנים, דלת החללית נפתחת בחצר וממנה יוצא זיגי החייזר שמתחיל לשוטט ברחבי הבית. בשקט בשקט הוא נכנס לחדר השינה, אך הדיירים מבחינים בו ומיד מתחילים לצחוק. זיגי עולה למיטה של מעיין ואביחי, ומעיין מתחילה לקפוץ איתו בהתרגשות: "איזה כיף לראות אותך". לאחר מכן, זיגי מתקרב לשרון, מחבק אותו ומברך : "בוקר טוב", בזמן שבנות הבית נמסות וקוראות: "איזה חמוד". הוא ממשיך להסתובב בחדר השינה ומתקרב לחיים שמיד נרתע: "מה חמוד, מה הולך פה"?, והדיירים מתגלגלים מצחוק. "איזה מפחיד", נלחץ חיים, וזיגי מלטף את ראשו, ונכנס לשכב לצידו במיטה. "שים לנו שיר בוקר", מבקשים הדיירים, ומיד לאחר מכן זיגי מרים את ידו ומתחיל להתנגן השיר Ziggy Stardust של הזמר David Bowie. הדיירים מתחילים לרקוד בהתלהבות, וזיגי מכריז: "בוקר טוב עונה 8". בסיום השיר, זיגי יוצא במהירות מחדר השינה ונכנס חזרה לחללית, והדיירים מתחילים להתארגן לקראת היום החדש. 

לאחר מכן במקלחות, אורנה משתפת את מעיין: "חלמתי חלום על נחש", ומסבירה שלדעתה החלום נובע מכל הלשון הרע שיש בבית. "קראתי פירוש פעם וזה לא טוב", אומרת מעיין, בזמן שחיים עדיין בהלם מזיגי: "אני לא יודע מה זה הדבר הזה, חייזירים וחלליות על הבוקר". בהמשך, הדיירים נהנים מהשמש הנעימה בחצר, ועומר משתף: "הייתי חושב שאני הולך לא כי אני פחות טוב ממישהו, אלא בגלל הזמן שאני פה", ודן מוסיף: "לפחות עדן ואנדל יצאו ביחד שזה מגניב". חיים מצטרף ואומר: "הוא לא היה נשאר פה", וג'ודי נאנחת: "איזה גבר הוא, אני מתה עליו". 

12:00 - משימה חדשה עומדת להתחיל

השמש עלתה כבר מזמן על החצר בנווה אילן, אבל האח הגדול מחליט לפרגן לדיירים ולהמשיך את שנת הבוקר הארוכה שלהם. בקרוב הוא ישמיע להם את שיר הבוקר, ויזניק את משימת התקציב החדשה. מה יקרה כשזיגי החייזר יחזור לבית האח הגדול?

11:00 - זיגי החייזר מחכה לדיירים

הדיירים עדיין ישנים במיטות ומחכים לשיר הבוקר של האח הגדול. בקרוב זיגי החייזר יחזור לבית האח הגדול, ובינתיים הדיירים צוברים כוחות לקראת המפגש. איך דיירי הבית יסתדרו בלי אנדל ועדן? והאם זיגי יצליח להבין את חיים? 

10:00 - שנת בוקר ארוכה
 
הדיירים העבירו את הלילה בהלם מוחלט מתוצאת ההדחה הכפולה, והאח הגדול מחליט לפנק אותם בשנת בוקר ארוכה. בקרוב הוא ישמיע להם את שיר הבוקר, ויעיר אותם ליום נוסף בבית. איך הם יגיבו למשימת התקציב החדשה?
 

09:00 - יום חדש בפתח

הדיירים עדיין ישנים במיטות ומנסים להתאושש מההדחה הכפולה שהשאירה את כולם בהלם. בקרוב האח הגדול ישמיע את שיר הבוקר, ויעיר את הדיירים ליום חדש בבית. עד כמה החיסרון של עדן ואנדל יורגש? ואיך זיגי החייזר מתכנן להפתיע את הדיירים?

מה קרה אתמול?

הדיירים התעוררו ליום גורלי במיוחד שבסופו תתבצעה הדחה כפולה. חיים התפלא מהאופי ההפכפך של הבית: "עכשיו הכל שקט, אבל בערב יהיה בלגן", ושני צחקה שכולם קמו עצבניים. בשעת המקלחת, מעיין התלוננה על הזמן שלוקח לשני להתקלח, בזמן שאורנה לא הופתעה: "מה את בהלם? אכפת לה רק מעצמה". כעבור דקות ספורות, מעיין צעקה לשני: "אני בהלם, את עושה בכוונה?", ואילו שני הזהירה אותה: "פעם אחרונה שאת יוצאת עלי על הבוקר, אם היית מגדילה ראש השהות שלך בבית הייתה יותר נעימה".

מאוחר יותר, פנתה שני למעיין וחשפה בפניה: "אמא שלי הזהירה אותי ממך". מעיין הופתעה לשמוע זאת, אך נשארה אדישה: "אז תקשיבי לה", וזכתה לתגובה תוקפנית משני: "היית מזויפת במשך חודשיים, ועכשיו הכל עולה לך בלי בושה". בעקבות הריבים האחרונים בבית, אביחי פנה לשני ואמר לה שלדעתו היא לא הייתה צריכה לקרוא לאורנה 'צ'חלה מהשכונה', ושני התגוננה: "ככה זה כשיורדים לרמה של שכונה". הוא הסביר לה שהמילה הזאת מפריעה להם ושני לשם שינוי, הסכימה: "הפעם אתה צודק".

במהלך היום גברו החששות לקראת ההדחה הכפולה, והשיא הגיע בשידור החי. בזמן שאנדל, עדן וג'ודי המתינו לאח הגדול שיכריז מי מודח, שאר הדיירים היו בטוחים שיהיה על אנדל ועדן להיפרד. הם הופתעו לראות את ג'ודי נכנסת לבית ומותירה את אנדל ועדן כמודחים. ג'ודי סיפקה להם דיווח מהחלל הסגלגל: "זה היה פאקינג עצוב", והוסיפה: "אחרי שעדן יצאה, אנדל ישב שם ואמר שהוא לא רוצה להישאר פה כי הוא רוצה לצאת אחרי עדן, וכשאמרו את השם שלו היה לו חיוך ענק".

מי שהופתעה יותר מכולם מחזרתה של ג'ודי, הייתה מעיין: "היא מפריעה לי בעין", היא סיפרה לשרון ולאחר מכן אמרה לאביחי: "מה ראו בה אני לא מבינה". אביחי הסביר שלדעתו העובדה שהוא דחה אותה היא זו שהשאירה אותה בבית, ומעיין הופתעה מהפרשנות: "אתה באמת חושב שזה מרחמים? אני כבר לא יכולה לראות אותה". מנגד, שרון דווקא הציע למעיין לשחרר מג'ודי: "אנשים יכולים להיכנס עם מטרה, להבין את הסיטואציה ולשנות כיוון". בתגובה, מעיין הבטיחה שלא תעצים יותר את הנוכחות של ג'ודי בבית: "אני הולכת לסתום את הפה שלי עכשיו".

בלילה, וויכוח סוער התפתח בין אורנה ושני, אחרי ששני ביקשה מאורנה לפנות כמה מגירות בארון. הוויכוח הגיע לכדי שיא כששני הטיחה מפני אורנה: "את צ'חלה". לאורנה נמאס לשמוע את זה והפצירה בשני: "תוציאי את המילה צ'חלה מהפה שלך, את סלקטורית גזענית!". לאחר שהוויכוח פסק, דן הרגיש צורך לתמוך באורנה: "היית מרשימה, היא מחפשת את זה בטירוף ולא נתת לה להיכנס לפינות שהיא רוצה להיכנס אליהם", וסיכם את העימות: "זה היה מאוד נמוך". אורנה נזכרה במשהו ששני אמרה לה במהלך הוויכוח: "היא אמרה לי שהילדים שלי בטח מתביישים ללכת לבית הספר", בעוד שהיא בטוחה שהדבר הוא שקר מוחלט. 

מאוחר יותר בלילה, הדיירים קיבלו הקדמה למשימת התקציב הקרובה כשהאח הגדול פתח להם את החצר והם צפו בחללית שחגה מעל הבית, בזמן שכל האורות בבית ובחצר מהבהבים ונשמעים קולות של חייזרים. הם נזכרו בזיגי החייזר שכבר קפץ לביקור בבית האח הגדול, בעוד שני קיוותה שיגשים להם משאלות. בהמשך, אחרי שהבית נרגע מהחללית שתנחת אצלם בקרוב, שיתפה מעיין את אביחי במידע אינטימי מאוד וסיפרה לו שהיא מקנאה לאח הגדול. "כשדיברתי עם האח הגדול הרגשתי שאני מדברת עם מישהו שרוצה בטובתי", והוסיפה שכשג'ודי יצאה מחדר האח הגדול ונראתה מעודדת, היצר הקנאי התעורר אצלה. מנגד, אביחי השיב לה שהאח הגדול מתייחס לכולם באופן שווה ושאין טעם לחשוב על זה.​​

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00