העדכון האחרון:

03:00 - אורנה לדן: "בחוץ אני אטפל בך כמו שצריך"
 
דן ואורנה עדיין משוחחים במיטה, והראשון מודיע: "איך בא לי לישון כמו תינוק היום". אורנה חושבת מעט לפני שמגיבה, ואז אומרת: "יש לך מזל שאני שומרת פה על הדברים, בחוץ אני אטפל בך כמו שצריך". דן מפציר בה להגיד את מה שעל ליבה, והיא שוללת: "פה אני לא יכולה להגיד מה שאני רוצה". דן שחשב שהבין על מה היא מדברת, חש מבולבל ושואל: "רגע, על איזה כיוון את מדברת?", ואורנה משיבה שלא תגיד לו. הם עוברים לדבר על ההדחה מחר, ואורנה אומרת שהיא בלחץ: "אין לי כוח לזה כבר". הוא שואל אותה מי לדעתה יודח, ואורנה מסכימה לגלות לו שיש לה רק הערכה קטנה, אך לא מפרטת יותר מזה. הם מאחלים לילה טוב אחד לשנייה ומצטרפים לשאר הדיירים שכבר נרדמו.

02:00 - תאלין על שני: "אין דבר שיותר מעצבן אותי מהצחוק שלה"
 
אנדל וחיים יושבים בחצר, וחיים מחליט לפנות אל הצופים כשהוא מתעניין במה שקורה מחוץ לבית: "מה קורה עם העבודות? מה עם הבנקים?". אנדל מקשיב מהצד, וחיים ממשיך: "מחר יום חדש, מחר עבודה, יאללה לילה טוב". בינתיים בחדר המקלחת, תאלין ומעיין מצחצחות שיניים בזמן ששני ושם משתטים וצוחקים ביניהם. כשהם עוזבים, משתפת תאלין את מעיין במה שהיא חושבת על שני: "אין דבר שיותר מעצבן אותי מהצחוק שלה", מעיין מסכימה איתה, ותאלין ממשיכה: "אבל מה אני אגיד לה, אל תצחקי?". שתיהן מדמיינות את הסיטואציה וצוחקות.
 
​בהמשך בשולחן האוכל, משתף דן את אורנה בשיחה שניהל קודם עם האח הגדול בחדרו: "דיברתי קצת על רגשות, וקצת על היחסים בינינו". אורנה משיבה בעוקצנות: "איזה יחסים יש בינינו?", ודן מגיב בשנינות: "זה בדיוק מה שדיברתי, על איזה יחסים". הם ממשיכים לדבר על המחסור בחלב בבית, ואורנה מציעה שיחזירו לאח הגדול שתי חבילות פסטה בתמורה לבקבוק חלב. שם ששומע את השיחה, מפציר בהם לא לעשות זאת: "זה אוכל, מה השתגעתם?", ומציע: "שתו קפה שחור". לאחר מכן בחדר השינה, שם משתף את שני ועדן בהצעה של אורנה להחליף אוכל בחלב, ומוסיף: "איזה חוצפה".
 
מאוחר יותר בחדר השינה, מצטרפת אורנה לדן שכבר נשכב במיטה, ומתיישבת לידו. "את מרדימה אותי? את רוצה לספר לי סיפור ערש?", הוא מבקש מאורנה, אבל כשהיא מתעלמת מהבקשה, דן לוקח את המושכות לידיו: "אני אספר לך סיפור שלא קשור לבית". כשהיא מבקשת ממנו שיספר לה סיפור אהבה, הוא מספר על האקסיות שלו ומוסיף: "אני כל הזמן מופתע מחדש מהתגובה הרגשית שלי".

01:00 - דן: "מה אני עז?"
 
אחרי שישבו בחצר עם אביחי, מעיין ושני, נכנסים דן ואורנה למטבח כשהראשון מתכוון להכין משהו לאכול. "מה אני עז?", מתעצבן דן על התנהגותו של שם שאמר לו קודם לכן לא לסיים את השניצלים ואת הקינואה.​ גם אנדל נכנס למטבח ומתחיל להכין מלוואח ממולא בבשר. למרות שהוא נרגש מההכנות, מרגיש אנדל חוסר ביטחון ומבקש מאורנה להוסיף תבלינים לתערובת הבשר המטוגן: "תקסימי פה את העניינים". בהמשך כשהאוכל מוכן, מבקש אנדל מאורנה לכבד אותו בכך שתטעם ממה שהכין. אורנה מסבירה שהיא לא אוכלת בשר בשעות כאלה: "אל תעשה לי מצפון", אבל בכל זאת לא מאכזבת אותו וטועמת חתיכה קטנה. אנדל, חיים, תאלין, מעיין ואורנה מתיישבים בשולחן לאכול, ותאלין מפרגנת שטעים לה מאוד.

00:00 – אנדל חושף: "בכיתי מספיק בחיים"

אביחי ומעיין ממשיכים לשוחח, והראשון מציין: "רואים שהתרגלת להיות לבד". מעיין מודה שזה נכון, ומסבירה שהיא אוהבת שבני הזוג שלה עושים לה חיים קשים: "זה מה שגורם לי להתאהב". אביחי לוקח זאת לתשומת ליבו, ומכריז בציניות: "אז אעמיד אותך להדחה בשבוע הבא". במקביל, אנדל מספר לעדן שהוא שלם עם הדרך שלו, גם אם לעיתים הוא נפגע ממנה, בעוד שהיא מחזקת אותו: "מה שנעשה, נעשה". אנדל חושף בפניה פרטים מהעבר: "בכיתי מספיק בחיים", ומדגיש כי הקושי שחווה הפך אותו לאדם שהוא כיום.

23:00 – אורנה לדן: "אתה פאתט!"

אביחי חושף את שעל ליבו בזמן שמעיין שוכבת במיטתה: "ביום הראשון נראית לי מאוד מרוחקת, קשוחה ובלתי מושגת, אבל אחרי 50 ימים, אני רואה דרכך". אביחי ממשיך לחשוף את רגשותיו: "אני רואה את הפגיעות ואת הרגישות שלך", לוקח את ידה של מעיין ומצהיר: "את הזוכה של העונה, תאמיני בעצמך". בהמשך, מעיין מכינה לאביחי חביתה ופונה למצלמה: "תמר אני דואגת לבן שלך", בעוד דן, אביחי ואורנה מסתכלים על שלבי ההכנה, והאחרונה מפרגנת: "ממש כמו שפית".

מאוחר יותר בחדר הסגלגל, דן מונה את המועמדים להדחה ומציין את השלישיה החסינה מבחינתו: אביחי, חיים ושני. אורנה משתיקה אותו: "אתה פאתט! איך אתה שם אותה בשלישיה המובילה?". היא לא עוצרת בכך, ומכריזה בדרמטיות: "אני לא מאמינה שאחרי מה שהיה, אתה נותן לה מעמד כזה". דן טוען שהסיפור בין שלושתם עורר תגובות חזקות בחוץ, ואורנה מגיבה בכעס: "אני לא מאמינה שנתתי לזה יד". היא מבטיחה שמחר אחרי ההדחה, היא תסגור את הסיפור הזה אחת לתמיד: "זה סיפור עכור שצריך לעבור".

22:00 – עדן על שם: "קשה לו להודות שהוא טועה"

טורניר הכדורגל של אביחי, דן וחיים בשיאו, והאחרון משמיע קולות כאב: "אני לא יכול יותר, הכדור הרס לי את הרגל". דן מתגרה בו להמשיך לשחק: "אתה עם נעליים ואני יחף", אך בכל זאת חיים מחליט לפרוש כשהוא צולע. במקביל, אנדל מספר לעדן שהוא מאוד מופתע ששני ושם נהיו חברים טובים: "זה מטורף כי הם היו בקצוות שונים לגמרי בהתחלה". עדן מסכימה, ומסבירה את השינוי הקיצוני של שם: "קשה לו להודות שהוא טועה", אבל ממהרת להוסיף שבסך הכל הקשר בין השניים הגיוני: "יש להם תחומי עניין משותפים רבים, שניהם תל אביביים, צמחונים ושונאי ג'אז".

מאוחר יותר, מעיין משתפת את אביחי שהיא לחוצה מההדחה שתערך מחר. היא מבקשת ממנו להתפלל בשבילה בלילה, בעוד שהוא מרוכז בחלוקת מחמאות: "אין דברים מתוקים כמוך בעולם". בקצה אחר של הבית, גם דן ואורנה מדברים על ההדחה הצפויה. כשדן משתף בתחזית שלו: "שני יוצרת את מרכז הכובד של ההתנגדות, ולכן המאזן לטובתה מחר", אורנה לא מרוצה אבל הוא מכריז בהחלטיות: "כולנו על הפלצ'נה, חוץ מאביחי, חיים ושני".

21:00 – למה עדן מפחדת מתאלין?

שעת טורניר הכדורגל של דן, אביחי וחיים הגיעה, ושלושתם יוצאים למסע אחר הדבר שיעזור לכדור המאולתר לא להתפרק בכל בעיטה. לבסוף, הם מחליטים שגרב תעשה את העבודה כראוי. בזמן שאביחי ודן מתכוננים, חיים משחק עם הכדור המאולתר ומתלונן: "הוא כמו אבן, אני לא מצליח לבעוט בו". הטורניר מתחיל במשחק של אביחי וחיים, בעוד דן בתפקיד השדרן: "משחק חזק, אני מרגיש הרבה מאוד מתח". בעקבות הרעשים, אורנה, תאלין ומעיין מתיישבות לידם, ומעודדות את אביחי שמוביל כרגע.

בינתיים בחצר, שם מתצפת על טורניר הכדורגל שמתרחש בסלון, ומציין שאורנה לא מפסיקה לבהות בדן. שני מגחכת וטוענת כי אורנה תמיד מחפשת להסתכל על דן: "כשהוא משחק כדורגל, עושה כלים, ואפילו כשהוא מצחצח שיניים". בהמשך, שני מספרת לעדן שתאלין דיברה עלייה עם מעיין ואורנה: "היא אמרה שמשהו השתנה בך". עדן מופתעת ומתוודה שלפעמים היא מפחדת מתאלין: "היא ענקית בגובה ואני קטנה יחסית, זה מאיים".

20:00 – מעיין לאביחי: "כל לילה אני מתפללת על העיניים שלך"

עדן, שני ושם יושבים בחצר, ולפתע האחרון עושה תנועה מוזרה עם הידיים. "אתה רשמית הבן אדם הכי מוזר כאן בבית", שני מצהירה, אבל שם מתגונן: "עשיתי את זה בגלל שיש לי ריח של שום". הם צוחקים ועדן תוהה מתי הדיירים החדשים יכנסו לבית, בזמן ששני מציינת: "זה יהיה מצחיק אם יכניסו דייר כמו שם, רק מעצבן".

במקביל, אביחי ומעיין מנהלים שיחה גלוית לב. "יש לי חוסר ביטחון קשה עם הגוף שלי", מעיין משתפת אותו, ומספרת שחוסר הביטחון הגיע אליה דווקא לאחר שהורידה 15 ק"ג. "אני כאן בשביל לשפר לך את הביטחון", אביחי מעודד אותה, בעוד שהיא נאנחת ומחמיצה פנים. "את ליצן עצוב", אביחי מנסה להצחיק את מעיין, "תמיד שמחה מבחוץ אבל עצובה מבפנים". בהמשך, אביחי מודה שגם בו יש חוסר ביטחון: "אצלי הוא נובע בגלל שאני מקריח ומתעוור", ומעיין ממהרת להעיר שהוא צריך לידו מישהי חזקה. "את מדברת על עצמך בגוף שלישי?", אביחי מקניט אותה. כשמעיין לא עונה, הוא מתרגז ושואל: "אז אנחנו במישור ידידי?". היא ממשיכה לשתוק, ולבסוף מתוודה: "כל לילה אני מתפללת על העיניים שלך".

19:00 – עדן על דן: "הוא כזה סרח"

ריחות של בישולים ממלאים את הבית, בזמן ששם מכין בהתלהבות את תבשיל החומוס המיוחד שלו. אביחי מתעניין במתכון אבל שם מעדיף לשמור את המתכון לעצמו, וזורק עקיצה: "זה חומוס של עניים". בינתיים, שני מתחילה לאכול ולפתע נתקלת בחתיכת אוכל לא ברורה. עדן עוזרת לה לפענח את החתיכה: "זה אורז עם מיונז", ומיד מכריזה מי האשם: "זה דן, הוא כזה סרח". שם מסכים, ומשתף את שתיהן באהבתו לתבשיל: "כשתטעמו ממנו, תבינו כמה הוא נדיר".

כעבור דקות ספורות, דן מגיע למטבח ועדן מנצלת את ההזדמנות להעיר לו: "לכלכת את החרדל עם האוכל שלך", ומדגישה שכל אחד צריך לשים לב ולשמור על הניקיון. דן מכחיש כי הוא זה שאחראי לתקלה הקולינרית: "אל תדאגו, אני אדבר עם מי שעשה את זה בפרטיות", ומסביר: "אני לא רוצה להלבין את פניו ברבים". כששם ושני נשארים לבד במטבח, הראשון לוחש לעברה: "שמתי מים בסיר האורז שאורנה הכינה", הוא מצחקק ללא הפסקה, "שכחתי מזה בטעות והסיר עלה על גדותיו, הכל היה מוצף". שני צוחקת ותוהה אם אורנה שמה לב לכך. "היא לא ראתה, אבל האח הגדול ראה", שם משועשע.

18:00 - חיים: "כל אחד מאיתנו יכול ללכת מחר"

הדיירים ממתינים שהקציצות יבשילו במטבח, ומשתפים חוויות בנושא העבודות שלהם מחוץ לבית.  מעיין אומרת שהיא עבדה כברמנית במועדונים השווים ביותר, ואורנה מספרת מדוע היא עזבה את חיי הלילה: "אצלי האהבה ניצחה את העבודה". אביחי מספר שהוא מתפרנס מפוקר ונהנה מהאדרנלין, אבל בכל זאת היה יוצא לעבוד מספר שעות ביום: "הייתי עובד נטו בשביל הנפש". 
 
מאוחר יותר בחצר, חיים מדבר עם אורנה ומעיין על הלחץ שלו לקראת ההדחה מחר, וכשהן אומרות שהוא יכול להיות רגוע, חיים לא משתכנע: "כל אחד מאיתנו יכול ללכת מחר, אי אפשר לדעת". לאחר שחיים נכנס לבית, מעיין אומרת כמה היא מחבבת את חיים: "איזה נסיך החמימו הזה", ואורנה מסכימה ומפרגנת לבת זוגתו: "משי זכית בזהב, זה נקרא היהלום שבכתר".
 

17:00 - דן רומז על חתונה עתידית עם אורנה

הדיירים נכנסים למטבח ועוזרים לאורנה שמשקיעה ומכינה להם קציצות. אורנה מספרת מהיכן היא שואבת את ההשראה שלה במטבח: "תדעו שאם יוצא לי טעים, זה רק חיקוי של הקציצות של אמא שלי", ודן רומז על חתונה עתידית עם אורנה: "אין על הקציצות של חמותי". בינתיים בחדר השינה, אנדל ועדן מסכמים חמישים ימים בבית, וכשעדן שואלת את אנדל אם הוא רוצה להיות מודח מחר, הוא משיב: "עדיין לא, אני רוצה שיבואו לפה דיירים חדשים שיריבו איתי, ואז אני אראה להם שאני מקבל פה מה שאני רוצה".

16:00 - אורנה: "גברים מתבגרים הרבה יותר מאוחר מנשים"
 
חיים מספר את דן, ואורנה מזהירה את חיים שלא יעשה דברים משוגעים: "אני אוהבת את השיער שלו ככה, אז בלי פאדיחות". מאוחר יותר בחצר, אורנה מחמיאה לאביחי על הבגרות שלו: "מבחינת התובנות שלך אתה כאילו בגיל שלי או יותר, וזה נדיר כי גברים מתבגרים הרבה יותר מאוחר מנשים". אביחי בתגובה מסביר לה מדוע הוא התבגר כל כך מהר: "המצב שלי ביגר אותי עשרות שנים קדימה". 
 
מאוחר יותר בחצר, הדיירים מבחינים במסוק חג מעל הבית ולא מבינים עבור מי הוא נשלח, עד שלבסוף הם מצליחים לקרוא את הכיתוב: "אביחי לך בדרכך, כל המדינה מאחוריך". הדיירים  מנסים להבין אם המסוק נשלח מהחברים של אביחי או מהמעריצים שבבית, אבל אביחי מבהיר שזה כלל לא משנה לו. מעיין שמתרגשת מהמחווה מחבקת אותו ואומרת: "חיים שלי, איך אני שמחה בשבילך".
 

15:00 - חיים צועק על שם ועדן

הדיירים יושבים בחצר, ומנסים להיזכר מתי נכנס לחייהם הפייסבוק. מעיין מספרת שהיא כמעט בטוחה שהיה לה פייסבוק כבר בתיכון, אביחי משוכנע שזה לא הגיוני, ודן אומר: "אני זוכר שהיה לי בצבא, אבל לא בטוח בקשר לתיכון". בהמשך, אביחי ומעיין קמים ונכנסים לבית, וכשאורנה שואלת לאן הם הולכים, אביחי עונה מיד: "להתנשק", ומצחיק את מעיין. 

במקביל בחדר השינה, חיים מתעצבן על שם ועדן ששוכבים במיטה, וצועק עליהם: "זה מתכון לבלאגן, ככה נרדמים ואז מקבלים קנסות". שם לא מעריך את הצעקות החוזרות של חיים: "שמעתי אותך בפעם הראשונה, לא צריך לצעוק כל דבר עשרים פעם", בזמן שעדן מרגיעה את הרוחות: "אל תדאג אנחנו לא נרדמים".

14:00 - איך אביחי יציע נישואין למעיין?

דן נהנה מהשמש בחצר וטובל בשכשוכית, וכשאורנה יוצאת להשתזף לידו, הוא מזכיר לה את המסיבה הלוהטת מהלילה: "איזה טירוף היית אתמול כשנכנסת למים עם הבגדים", ואורנה צוחקת ומעדכנת את דן שהשמלה כבר הספיקה לעבור כביסה ולהתייבש. במקביל בחצר, אביחי מספר למעיין שהוא יציע לה נישואין בהשראת המסוקים שמבקרים אותם בבית: "אני אקח אותך למקום גבוה ויפה, ואז אעלה לך מסוק". מעיין אומרת שהרעיון לא מספיק מקורי, אבל כשאביחי מספר שהאח הגדול בעצמו יגיע לקריין את האירוע, מעיין סוף סוף משתכנעת ואומרת: "זה יהיה גאוני".

13:00 - אביחי על מעיין: "אני מאוהב באישה הזאת"

תאלין משתזפת בחצר, ומספרת לאביחי שיש פילוג בקהילה הגאה: "להרבה הומואים יש דעה קדומה על טרנסיות", ואביחי אומר לתאלין שהיא לא צריכה לדאוג: "אבל את טרנסית מיוחדת". כשעדן אומרת להם שיזהרו שלא יגמר להם האוכל, אביחי ממשיך עם המחמאות לתאלין: "צריך להיזהר רק מדבר אחד, לא ליפול חזק מדי ללב שלה", ותאלין משיבה: "נראה לי שכבר נפלת".

בינתיים בחדר השינה, שני שלא חשה בטוב שוכבת במיטה, ואורנה ממשיכה עם אווירת הפיוס ביניהן כשהיא מגיעה לבדוק מה שלומה ומציעה לה מים קרים. שני מודה לאורנה על הטיפול המסור: "תודה מאמא", ואורנה אומרת לשני לקרוא לה במקרה שהיא צריכה משהו נוסף. 

מאוחר יותר, הדיירים מתיישבים סביב שולחן האוכל, ומחכים לשקשוקה של שם. כשמעיין מספרת על הרגלי האכילה שלה: "אני בחיים לא יכולה לאכול מצלחת של מישהו אחר", אביחי מחייך ופולט הערה בגילוי לב: "אני מאוהב באישה הזאת". הדיירים מתלהבים מההערה של אביחי, ומעיין עונה להם: "אני עוד לא מוכנה להגיד את זה".

12:00 - אנדל מופתע: "אורנה ושני התחבקו"

בחצר הבית, חיים עושה סקר בקרב הדיירים בנוגע לכישורי המטבח שלו ופונה לעדן: "מה הספגטי הכי טעים שאכלת? תיהי אמיתית". עדן מבאסת את חיים ועונה בכנות שהיא יותר אהבה את הספגטי של שם. חיים מאוכזב מהתשובה שקיבל ומכריז: "עם הזלזול הזה אני לא מכין יותר כלום". השיחה על המטבח ממשיכה, ושם אומר על דן: "כשהוא נכנס למטבח זה אסון, הוא לא יודע לשטוף כלים". דן מסכים איתו ומסביר שזאת בדיוק הסיבה שהוא לא שותף בתורנות שטיפה: "אנדל ביקש ממני לא להתקרב לכלים".

כשמעיין מסתכלת על בגדי הים המתייבשים בחצר, היא נזכרת שאורנה נכנסה עם השמלה שלה אתמול לשכשוכית: "איך היא קפצה איתה למים", היא משתעשעת מהמחשבה. גם תאלין נזכרת ומוסיפה מחוייכת: "כפרה עליה, איך היא השתוללה אתמול". אנדל מצטרף לשיחה שלהן ומספר שהוא נדהם לגלות שאורנה ושני התחבקו אתמול במסיבה: "לא הבנתי מה קורה פה". בהמשך, אביחי מתיישב ליד מעיין והיא משתפת אותו בתחושותיה: "איך אני מתרגשת ממחר". כשהיא מגלה לו שהיא מקווה שהם יישארו, הוא מרגיע אותה: "אנחנו נישאר, התפללתי על זה היום".

11:00 - אנדל על אורנה: "היא השתחררה אתמול בצורה לא נורמלית"

הדיירים יושבים בחצר ומנסים להתאושש מהמסיבה של אתמול: "איזה כיף היה, ממש נהניתי", משתפת אותם מעיין. אנדל מסכים איתה ומוסיף מאוכזב: "חבל שלא ירדת לבגד ים". תאלין מצטרפת אליהם ומסכמת: "אחת המסיבות הכייפיות שהיו לי פה". השיחה ממשיכה, וכשמעיין מנסה לברר מי מהדיירים הכי השתגע, אנדל ממהר להסביר: "זה לא שיגעון, זה פורקן בתוך כל סיר הלחץ שבו אנחנו נמצאים", ונזכר בהתנהגות של אורנה מאמש: "היא השתחררה פה בצורה לא נורמלית".

מאוחר יותר, חיים, אנדל ודן משוחחים על התנהגות הטבעית של כל אדם, בפרט גברים: "לכולם יש סריקה טבעית",  אומר אנדל ומתייחס למסיבה של אתמול: "אביחי משחק אותה כאילו הוא לא רואה, אבל נראה לי שאתמול הוא ראה 6/6". דן צוחק ומגלה שזה בדיוק מה שאורנה האשימה אותו אתמול: "בדרך כלל אני כזה, אבל דווקא אתמול לא הייתי במצב סריקה".

10:00 - למה עדן בדיכאון על הבוקר?

שיר הבוקר "Drive" של Incubus מתנגן בחדר השינה ומלבד שם, שתופס את המקום הראשון במקלחת, שאר הדיירים מתקשים לקום. כשהוא מסיים, הוא מציע לחיים להזדרז ולקום מהמיטה: "אין תור במקלחת, לך עכשיו ותהיה אחרי אנדל". כשחיים מקשיב לו ורץ לחדר האמבטיה, שם פונה לעדן עם אותה הצעה אך זו מסרבת לקום. בקצה השני של החדר, דן מתקשה לפקוח עיניים אבל בכל זאת קם לשכב ליד אורנה ומאיים: "מישהו הולך לשלם מחיר כבד על האור הזה".

בזמן שתאלין עדיין מתמתחת במיטה ופותחת את הבוקר עם נשיקה לתמונה של ג'ימי, אביחי כבר נמצא עמוק בשכשוכית ופותח את הבוקר שלו בצלילה ממושכת במים. כשמעיין מגלה לאן הוא רץ כל כך מוקדם היא מגיבה בתדהמה: "מה אתה משוגע? בג'קוזי הזה?". בהמשך, כשעדן מצטרפת לחדר האמבטיה היא מכריזה: "אני בדיכאון רציני" וכששם מברר למה, היא מצביעה לו על הפצעים שצצו על הפנים שלה.

09:00 - בוקר חצי כוח

שקט שורר בבית האח הגדול, ואפילו הגלגל בשכשוכית שט בדממה על המים ונרגע אחרי המסיבה הפרועה שהתקיימה אתמול. רגע לפני שהדיירים יקומו ליום נוסף ויפתחו את החצי השני של העונה, הם ממשיכים ליהנות מעוד קצת שינה מפנקת.

מה קרה אתמול?

הדיירים התעוררו לבוקר קריר אבל נראה שהאווירה בבית רק התחממה. אנדל ביקש מאביחי לעשות מאמץ ולא לצבור פסילות במהלך השבוע, אבל אביחי סירב לקחת את דבריו ברצינות. אורנה חשפה בפני דן שהיא מרגישה חוסר נוחות לגבי הריב שלה עם שני: "אני לא רוצה שההתמסכנות שלה תבוא על חשבוני". מנגד שני אמרה לשם שהיא לא מעוניינת בפרס הגדול: "זה יכול להיות אחלה בונוס, אבל בשבילי להישאר נאמנה לעצמי זו הזכייה האמיתית".

בהמשך היום, אביחי שיתף את הדיירים במחשבות על הפרסום שלאחר התכנית: "עכשיו אני לא אצטרך להסביר לאנשים שאני עיוור", כשלפתע הופיע מעל הבית מסוק שעליו הכיתוב: "מעיין תני לו אהבה, אביחי אתה החזק בבית מכל מיליוני המעריצים". אביחי התרגש מהמחווה ונופף לאנשים במסוק, בזמן שמעיין התרגשה מהתגובה של אביחי: "תלמד להוציא רגש, זה מדהים".

מאוחר יותר, הדיירים התאספו בסלון לקראת השידור החי, וארז וקורין הודיעו להם שהשבוע כל דיירי הבית מועמדים להדחה. בהמשך, ארז וקורין סיפרו לדיירים שהם עברו 50 ימים בבית ולכבוד ציון הדרך האח הגדול מפנק אותם במסיבה בחצר. הדיירים נהנו מהמסיבה המטורפת: אורנה ותאלין נכנסו לשכשוכית עם הבגדים בשביל לרקוד עם דן בתוך המים אבל לאחר שהמסיבה נגמרה, אורנה העבירה ביקורת על דן: "אתה תוקע מבטים בנשים שיוצאות מהמים בבגד ים", והוא אמר בתגובה: "זה טיפשי לחשוב ככה, כי את היחידה שמעניינת אותי פה".

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00