העדכון האחרון: 

04:00 - עדן: "אביחי יודע לשחק את המשחק" 

עדן ושם מצחצחים יחד שיניים במקלחת, ומשוחחים על הנושא החם בבית: הסרטון של אביחי ודן. עדן מתנגדת לצורת התבטאות שכזו: "החשיבה השוביניסטית של אביחי לא נכונה לשנת 2017", ומוסיפה: "גם אם אישה היא לא שוביניסטית, אני בטוחה שכשתצפה בשיחה שלו היא תתקומם נגדו". בהמשך אנדל מצטרף אליהם, וחושף שלדעתו "אביחי מונע מאסטרטגיות, ובכל זאת מעיין חזקה ממנו יותר בחוץ", ועדן מסכימה: "אביחי יודע לשחק את המשחק".

אנדל מפנה את תשומת ליבם למה שמפריע לו בבית: "יש פה מישהו שיודע לתת הרצאה יפה שגורמת להסתה", הוא מפרט: "מעיין אפילו לא יודעת למה היא שונאת אותך, וגם דן לא יודע למה הוא נגדך". עדן מאוכזבת מהמצב, ומסכמת: "לקבוצה הזאת אין עמוד שידרה, והם לא יודעים לדבר בפני עצמם".

מאוחר יותר, הם מנתחים את מה שקרה במשימה החיובית. שם חושב מה היה קורה לו סדר המשימות היה משתנה: "אם אורנה הייתה לוקחת את השיחה מהילדים ראשונה, כולם היו אומרים שזה לגיטימי". עדן מבינה למה תאלין, אורנה ושם בחרו לקבל את ההצעות של האח הגדול: "הוא נתן להם דברים שבאים מהבית שחשובים להם אמוציונלית, ומבחינתי זה בסדר גמור".

03:00 - הדיירים הצליחו לעמוד במשימה?

האח הגדול קורא לדיירים להתרכז בסלון, ומסכם את המשימה החיובית בשבע פסילות. הוא מבקש מתאלין לפתוח את המעטפה, והיא מופתעת לגלות ממנה שהיה מותר לדיירים להיפסל שלוש פעמים בלבד. האח הגדול חותם את המשימה, ומבשר לדיירים: "עכשיו אתם יכולים לחזור להיות שליליים כמו שהייתם". הדיירים מתפזרים ומתלבטים מי הכשיל את המשימה, כששני מעלה נקודה חשובה: "מה זה משנה בעצם? כל אחד נהנה מהדברים שהוא רצה".

אורנה קוראת לדן להצטרף אליה לשיחה בנסט. הם מתחילים לדבר על שני, אבל דן מפסיק את השיחה בטענה שאין לו מה להוסיף בנושא. הוא מעביר את השיחה לכיוון פוליטי, כשמשתף את אורנה בפחד שלו שהדתיים ישתלטו על המדינה. בהשראת המשימה, אורנה מבקשת ממנו לחשוב חיובי: "אולי יהיה דווקא יותר טוב?", ומוסיפה: "אך אחד לא יכריח אותך לעשות דברים שלא תרצה".

מאוחר יותר במטבח, שם זורק טיפ לאנדל: "כשאתה מתפרץ בבית, עדיף שזה יבוא ממקום אמיתי". אנדל משתף בקשיים שהוא חווה בבית: "אני מרגיש שאני פתוח פה רק חצי ולא שלם עם עצמי על זה", ושם ממשיך לעודד אותו לחכות בסבלנות לשינוי: "אולי יקח לך זמן, אבל אל תתכנת את עצמך", ומוסיף: "תהיה מי שאתה, ותזכור שלא תמיד כולם יאהבו אותך".

02:00 - שני על אביחי: נשים לא ירצו אותו בגלל הצביעות שלו"

הדיירים מתחילים בהתארגנויות לשינה, מלבד שני ודן שנשארים לשוחח בשכשוכית. דן שם יד על הלב, ומודה: "אמרתי לך את הדברים הכי רעים שאמרתי אי פעם", בעוד שני באה לקראתו: "אני לא חושבת שאתה מונע מרוע". בהמשך, שני משתפת שהיא לא מאמינה באביחי: "הבן אדם לא הפסיק לסתור את עצמו מהרגע שהוא הגיע לכאן", ומוסיפה: "הסרטון הזה הוכיח לי כמה שהוא בן אדם פתאט".

דן מגן על אביחי בטענה שהנכות משפיעה עליו: "יש לו מציאות קשה ופחד שלמרות כל מה שהוא, מעיין ונשים אחרות לא ירצו אותו בגלל הנכות". אבל שני לא מסכימה איתו: "נשים לא ירצו אותו בגלל הצביעות, הסקסיסטיות והיהירות שלו", ובכל זאת נותנת לו סיכוי לשינוי: "אם הוא היה פשוט נטו אביחי, הוא היה מדהים וכל בחורה הייתה נופלת לרגליו".

במקביל, אביחי ממתין לתורו במקלחת, ומנצל את ההזדמנות לפתוח בשיחה עם מעיין: "אנחנו הכי קרובים פה בבית, גם כשהזוגיות שלנו לא מתנהלת כמו שיכלה בחוץ". הוא ממשיך ומרגיש צורך להבהיר את עמדתו בנוגע לסרטון שהוצג קודם לכן בבית: "יש שיחות שאמרתי בהן דברים גרועים יותר", וכשמבין שהמשפט הזה לא תורם לאווירה, הוא מיד מתקן: "לא בקטע רע, אבל אמרתי לך שרק בשבוע הראשון פחות הסתדרתי איתך".

תאלין מפסיקה את השיחה כשנותנת למעיין סכין גילוח, ואביחי מתעניין: "זה נחשב כמו האמונה הטפלה שסכין גורמת למריבות?". מעיין שוללת, ואומרת בלב שלם: "תאלין היא הבחורה היחידה שאני סומכת עליה בבית, ואני יודעת שהיא הכי מפרגנת שיש". מעיין פורשת לטובת המקלחת, וחותמת את השיחה: "אולי מה שקרה בינינו קשור ליום הקשה שעבר עליי, אלך לישון ואקום כמו חדשה", אבל אביחי לא מפספס הזדמנות, ושואל: "מתי אנחנו כבר ישנים ביחד?".

מאוחר יותר בשכשוכית, שני פורצת בבכי ומבקשת מדן להפסיק להגיד לה שהוא כבר לא מעוניין בה: "זה נראה כאי​לו שאתה נהנה מזה, מה אתה רוצה ממני?". דן מבטיח שלא ידברו על הנושא הזה יותר, ומתנצל: "כואב לי שנוצר הדבר הזה בינינו, ובאמת לא התכוונתי". הוא מחמיא לה על החוזק הנפשי שלה: "אני יודע שזה קשה שדורסים אותך פה, ואני בכלל לא יודע איך את סופגת את כל מה שאת עוברת", ומבקש הזדמנות חוזרת: "אני באמת רוצה לתקן את זה".

01:00 - אורנה לאביחי: "זה נראה כאילו התחלת להתרחק ממעיין"

בזמן שהדיירים נהנים מהמסיבה החיובית שלהם, אביחי מתייעץ עם אורנה בקשר למעיין. הוא מודאג מכך שהיא מתרחקת ממנו, אבל אורנה מזכירה לו שצריך שניים לטנגו: "גם לך יש צד בעניין, וזה נראה בכלל כאילו אתה זה שהתחיל להתרחק ממנה". בינתיים בחצר הבית, האווירה מתחממת כשהדיירים פושטים את תלבושות הקיסרים לטובת בגדי הים. ולאחר שתאלין מושכת בכוח את דן, ואורנה מציגה את בגד הים הצנוע שלה, הבית שובר שיא חדש כשכולם מצטרפים לשכשוכית. דן מרוצה שעשרת הדיירים מגובשים, וצוחק: "אפשר ממש לעשות פה מניין".

24:00 - העניינים מתחממים בין דן לאורנה

 
הדיירים רוקדים וחוגגים בחצר, כשאורנה קוראת בשמחה: "חמישי שמח", וממשיכה בריקודים. כשהשיר: "היא רק רוצה לרקוד" של משה פרץ ועומר אדם מתנגן, מעיין נזכרת באקס המפורסם שלה, ואומרת בחיוך: "אני לא מצליחה להיפטר ממנו". בינתיים, לעדן ולאנדל נמאס להתנזר במהלך המסיבה, והם מחליטים לשבור את המשימה שהטיל עליהם האח הגדול, ולהצטרף לחגיגות יחד עם שאר דיירי הבית. מאורח יותר, דן ואורנה נכנסים לסלון בכדי לשוחח בפרטיות, והעניינים ביניהם מתחממים. דן אומר לאורנה: "רציתי לתת לך תשומת לב מיוחדת במסיבה, אבל לשמור על זה צנוע", ואורנה משיבה בחיוך: "אני נהניתי לנעוץ בך מבטים".
 
23:00 - "שתהיה לכם מסיבה חיובית במיוחד"
 
כל הדיירים לבושים בטוגות והכל כבר מוכן לתחילת המסיבה, כשהאח הגדול מכריז בפני דיירי הבית: "שתהיה לכם מסיבה חיובית במיוחד". תאלין מתלהבת מהאוכל: "וואו איך הוא ידע שבא לי סושי", ואביחי צוחק על המראה של דן: "אתה נראה כמו הרקולס, או כמו רועה צאן". בינתיים, היחידים שלא נהנים כמו כולם הם עדן ואנדל, שלבושים בבגדי נזירות, ועל כן עליהם להתנזר מהנאות במהלך המסיבה. אנדל אומר לעדן שהוא רוצה לשבור את המשימה: "למה שרק אנחנו לא נהנה במסיבה", ועדן מנסה לחזק אותו: "אתה מסוגל לעמוד במילה שלך".
 
22:00 - שם: "אני אוהב שיש כאוס בבית"
 
אביחי ומעיין ממשיכים ליישר את ההדורים לאחר הצפייה בסרטון, ואביחי מודה: "פעם ראשונה שקרה משהו שהוציא אותי מאיזון, וגרם לי לחשוב על ההתנהגות שלי". בהמשך שם מצטרף לשיחה, וכשאביחי שואל מה הוא חשב על הסרטון, שם עונה: "אתה יודע שאני לא מסכים עם הדעות שלך, אבל אני אוהב שיש כאוס בבית".​ תאלין מצטרפת ומזכירה לשם שהוא אמר דברים קשים יותר, ושם מגיב: "אני נאמן למי שאני, ככה זה כשאני מתעצבן גם בחוץ". 
 
מאוחר יותר, האח הגדול מכין את הדיירים לקראת המסיבה שתתרחש הלילה, ומחלק לדיירים תלבושות מהמיתולוגיה היוונית. אביחי מרוצה מהמראה החדש של הדיירים: "אני נראה כמו קיסר, ומעיין כמו המלכה שלי", ולתאלין יש תלונות על אורך החצאית שלה: "זה ממש קצר". בהמשך, עדן ואנדל יוצאים מחדר האח הגדול כשהם לבושים בבגדי נזירות, ומסבירים לדיירים שבמהלך המסיבה עליהם להתנזר ממגע, מאלכוהול ומסיגריות. אנדל מתלונן: "התחפושת הזאת לא נוחה ואני עצבני", ועדן מקניטה אותו: "תירגעי הנזירה אנדל".
 
21:00 - מעיין: "לא בא לי לצאת האישה הקטנה"
 
הרוחות בבית עדיין סוערות  לאחר הצפייה בסרטון שהביך את דן ואביחי. דן מסביר למעיין שבאותה תקופה היחסים שלה עם אביחי היו במקום אחר: "את זרקת עליו, ולדעתי הוא רק רצה לצאת גבר מולי". בהמשך השיחה, דן מציע למעיין להתרכז במעשים של אביחי ולא בדברים שנאמרו בסרטון: "את יודעת שהוא אוהב ומכבד אותך". מעיין מסכימה עם דן אבל בכל זאת מסתייגת: "לא בא לי לצאת האישה הקטנה", ותאלין לא מבינה על מה המהומה, ושואלת את מעיין: "פעם הרגשת שאביחי לא נותן לך כבוד?".
 
מאוחר יותר במטבח, שני אומרת לדן שהיא מאוכזבת מההתנהגות שלו: "אביחי גרר אותך לשיחה מגעילה, ציפיתי שתעמוד על שלך", ודן מודה שהוא נסחף: "לא הייתי גאה בעצמי כשצפיתי בסרטון". בהמשך אורנה מצטרפת למטבח כשהיא טעונה בגלל הערה ששני זרקה לה בנושא הפרשות החלה שהיא עושה. אורנה מטיחה בשני: "אם היה לך קמצוץ שכל הייתי מסבירה לך על הפרשת חלה", ושני עונה לה: "אני לא קונה את ההצגות שלך". מאוחר יותר בחצר, אביחי מרגיש אופטימי לגבי המשך היחסים עם מעיין, ואומר לאורנה: "אנחנו נתגבר על הבעיות, למרות ששני תנסה להערים על זה קשיים".
 
20:00 - שיחת "הנשים הנסיכות" של דן ואביחי חוזרת לרדוף אותם
 
דן ואביחי נקראים לחדר המשימות, וכשהאח הגדול מבקש מהדיירים להתרכז בסלון, למעיין יש הרגשה רעה לגבי מה שעתיד לקרות: "זה תמיד מלחיץ אותי". האח הגדול פונה לדיירים ומספר: "דן ואביחי הפכו לכוכבי רשת בזכות שיחה שניהלו בבית, ועכשיו הם בחרו לשתף אתכם בסרטון הפופולרי". הדיירים מסתכלים אל עבר הפלזמה ורואים את השיחה השנויה במחלוקת של דן ואביחי, שבה הם אמרו בין היתר: "גבר צריך אישה נסיכה שתהיה פחות חכמה ממנו, וכל בן אדם צריך שאשתו תהיה תמימה". 
 
הדיירים ההמומים מסיימים לצפות בסרטון, ותאלין מחבקת את מעיין ואומרת: "אף אחד בבית לא חושב שאת מטומטמת". אורנה מנסה להמעיט בחשיבות הדברים שנאמרו בסרטון: "זה לא שוביניזם, זה שטויות", אבל שני דווקא מחממת את האווירה, ואומרת למעיין: "זה ממש לא סתם, נראה לך שזו הפעם הראשונה שאביחי מתבטא ככה?".
 
מעיין נפגעת מהדברים שנאמרו בסרטון, וכשאביחי יוצא מחדר האח הגדול הוא לוקח אותה לשיחת פיוס בחדר השינה. מעיין מטיחה באביחי: "אמרת שאני פרויקט ושאני לא אינטליגנטית כמוך", ואביחי משיב שהשיחה נערכה לפני שלושה שבועות: "באותה תקופה לא שמת עליי", ומוסיף: "לא אמרתי עלייך משהו רע, רק שיש בך רוך ותמימות". במקביל בחצר, גם דן חוטף ביקורת מהדיירים על חלקו בסרטון, כששם אומר: "זו לא דרך לדבר לנשים", ושני מוסיפה: "זאת הייתה שיחה שוביניסטית ודוחה". דן מנסה להצדיק את הדברים שאמר בסרטון: "רוב הנשים הן שוביניסטיות בעצמן, והגברים נאלצים להתנהג בהתאם", ועדן משיבה לדן: "אתה מאכזב אותי ברמות".
 
19:00 - מה גרם לשם לבכות?
 
התקציב השבועי ממשיך לגרום למתחים בבית, כשאורנה מטיחה באנדל: "תהיה לי ארוחת שישי, ואתה לא תפגע בזה", ואנדל משיב: "קיבלתי תקציב ואני אעשה אותו איך שבא לי". אחרי הוויכוח, דן מנסה להרגיע את אורנה: "תהיה לנו שבת קודש  עם אוכל או בלי", וכשאנדל שומע שמדברים עליו הוא צועק על דן: "אתה תראה שאני אביא את הסיגריות שלי פי שתיים", ודן משיב בכעס: "אתה חושב שאתה מאיים עליי?".
 
מאוחר יותר, שם יוצא מחדר המשימות ומניח במטבח חבילה שארוסתו הכינה לו. הדיירים מתלהבים, ושם הנרגש משתף בחוויה בחדר האח הגדול: "איך שראיתי את כתב היד שלה על החבילה התחלתי לבכות". שם הנרגש נכנס לחדר השינה, וכשהוא תולה מעל המיטה את התמונה החדשה שקיבל מארוסתו, הוא פורץ בבכי בלתי נשלט. מאוחר יותר שם יוצא לחצר ומתפנק על פחית שתייה שקיבל מהבית, ועדן מתלהבת: "איזו מתנה מדהימה קיבלת", אבל אביחי מוצא את הזמן להתגרות בשם: "מה בכית? איזה מתוק אתה".

 

18:00 - אביחי על מעיין: "אני מקווה שהיא לא מרחמת עליי"
 
אביחי ודן משוחחים במטבח ואביחי משתף: "אני יכול להבין למה האח הגדול בחר את המשימה הזאת דווקא עכשיו. לפני כמה ימים שכבנו במיטה ואמרתי למעיין שלפעמים אני מרגיש שלוקחים לי את הגבריות שאני לא רואה, והיא התרגשה מאוד והתחילה לבכות". דן ממשיך להקשיב לדבריו ואביחי מוסיף: "אני מקווה שזה מגיע מהמקום הנכון ולא ממקום של רחמים. אבל היום באמת התרגשתי מהשיר, והפתיע אותי שמעיין התפרקה". דן, שהתרגש גם הוא מהמשימה, מזהיר את אביחי: "זה כנראה מעורר בה פחד, מעורר בה רגש. אבל אני רואה שמעיין מחפשת שלמות, וזה נובע מחוסר ביטחון". ומיד מוסיף: "רגע, התנשקתם כבר?". אביחי מהנהן באיטיות ואומר: "אבל אתה חייב להיות דיסקרטי", ודן עונה לו: "אל תדאג, סמוך עליי".
 
17:00 - עדן לאנדל: "אני ניסיתי להתקרב אלייך כל הזמן, אתה זה שחסמת אותי"
 
אחר הצהריים רגועים בחדר השינה, ועדן מנסה לגרום לאנדל לקיים את הבטחתו: "בוא תעשה לי מסאז, הבטחת". אנדל מנצל את ההזדמנות ומגיע מיד לעסות את גבה, כשחיים קולט את ההתרחשות מהצד: "אין עלייך אנדל, אתה מנסה את כל השיטות, מכוון ישר למטרה". אנדל מתחמק מדבריו ופונה לעדן: "נכון שאנחנו רק ידידים?" ועדן עונה לו: "ברור, אנחנו אחים". 
במקביל במטבח, מעיין מתלוננת שקשה לה לתפקד עם המשקפיים שנתן לה האח הגדול: "אני לא רואה כלום, נמאס לי. אני רואה מטושטש וכואב לי הראש". אביחי שמבין לליבה, משכנע אותה שעליה להפסיד במשימה ולהוריד את המשקפיים, אבל מעיין לא מוכנה לוותר.
 
מאוחר יותר, אנדל ועדן משוחחים בחדר השינה על היחסים ביניהם. אנדל מספר לעדן שבימים הראשונים בבית הוא היה בטוח שהיא בעניין שלו, ועדן מגיבה: "אני ניסיתי להתקרב אלייך כל הזמן, אבל אתה זה שחסמת אותי". אנדל מתגונן ואומר לה: "לא חסמתי אותך, הייתי אדיש לכולם". האח הגדול קוטע את שיחתם ושואל את הדיירים אם הם היו רוצים שיארגן עבורם מסיבה ברוח יוון העתיקה. הדיירים נרגשים מהצעתו, והוא מכריז: "אני שמח שכולכם חיוביים היום".
 
15:00 - תאלין למעיין: "איזה רגישה את, גרמת לי לבכות"
 
אביחי ומעיין משוחחים בחצר, כשלפתע האח הגדול קוטע את שיחתם בשיר "אני רואה לך בעיניים" של אתי אנקרי,  ומעיין מיד פורצת בבכי. תאלין ומחבקת אותה ואומרת: "איזה רגישה את, גרמת לי לבכות".
בנתיים במטבח, שם מכין את ארוחת הבוקר ומבקש מעדן לטעום את השקשוקה ולבדוק את רמת החריפות שלה. אנדל ששומע את שיחתם, מצחקק מהצד: "בטח שני תיחנק מהשקשוקה". תאלין נכנסת למטבח ועדן שואלת אותה מה צעקו האנשים מחוץ לבית, והיא עונה: "אני לא שמעתי כלום, אבל אני לא חושבת שזה קשור אליכם". שם ששומע את הדברים, נעלב מתגובתה של תאלין: "ברור שזה לא עלינו, אנחנו לא מספיק חשובים בבית" והיא מחזירה לו: "נכון, כי אתם לא בקבוצה שלנו". שם מתעצבן ומצהיר: "אז מעכשיו את יכולה להכין שקשוקה לעצמך".
מאוחר יותר, הדיירים מתיישבים סביב השולחן ותוהים מה תהיה המשימה עבור אורנה, בעוד ששם חושש מהמשימה שהאח הגדול יטיל עליו: "אני בטוח שהוא יביא לי את חברה שלי, ואני לא אצליח לעמוד בזה" ומוסיף: "אין לי בעיה גם לאכול שבוע קוואקר"
 
14:00 - אביחי: "אני לא מאמין שהאח הגדול הצליח לחקות את הראייה שלי"
 
משימת השבוע החיובי בעיצומה, והדיירים לא מפסיקים לנחש מה תהיה המשימה הבאה שעליה יצטרכו לענות בחיוב. דן חושש: "אני חושב שהאח הגדול ישלח מישהו לתכנית בחו"ל", ומעיין אומרת: "זה בטוח יהיה או אני או חיים, אנחנו לא יודעים מילה באנגלית". האח הגדול קוטע את שיחתם כשהוא קורא לכל הדיירים להתכנס בסלון ולמעיין להיכנס לחדרו. כולם מחכים בציפייה למשימה של מעיין ושם מכריז: "בטח הוא עושה לה גלח" וכולם מתפוצצים מצחוק. לאחר זמן קצר, מעיין יוצאת מחדרו של האח הגדול כשהיא מרכיבה משקפיים המדמות את ראייתו של אביחי. אביחי מופתע: "אני לא מאמין שהוא הצליח לחקות את הראייה שלי", ומעיין משתפת את כולם בחוויה שעברה: "זה היה מאוד מרגש, הוא הכניס אותי לחדר ושאל אותי אם אני רוצה לדעת איך זה לראות כמו אביחי". 
13:00 - אורנה על אנדל: "הוא לא רוצה להתחשב באף אחד"
 
בוקר שמשי עולה על בית האח הגדול, והדיריים שמשתזפים בחצר מבחינים בחסרונו של שמוליק. אביחי מכריז: "בטח שמוליק עוד לא קם", ודן מצטרף ואומר: "שמוליק הוא בן אדם שחי טוב מאוד, הוא כל הזמן מטייל בעולם". שאר הדיירים נמנעים מלהגיב, כשאביחי בוחר לקטוע את הדממה: "איזה כיף השקט של הבוקר" ומעיין מצטרפת: "זה השקט שלפני הסערה".
 
מאוחר יותר, אנדל מכריז: "אני אוהב את זה שאני יכול לבחור מה להזמין ומה לא" ואורנה מתעצבנת: "למה אתה חושב שזה לגמרי בשליטה שלך?". דן מתפרץ לדבריה ואומר: "אל תדאגי, זאת ההזדמנות שלו לעשות את התקציב הכי טוב שיש" ואורנה ממשיכה לפקפק בדבריו: "הוא הולך לדפוק את כולנו, תראה את הפרצוף שלו, הוא לא רוצה להתחשב באף אחד". דן מנסה להרגיע את הרוחות ואומר לאורנה: "אסור לנו לשלוף מהשרוול את הסודות שלנו", בעוד אנדל צוחק ואומר: "אני הולך לקנות סיגריות לעצמי, ולא אכפת לי מאף אחד אחר".

12:00 - מעיין לאנדל: "אם אתה גבר, תזמין רק סיגריות וקפה שחור"

במטבח, אורנה מביעה את חששה בפני דן לגבי התקציב השבוע. היא דואגת שאנדל לא יזמין את המצרכים שדרושים לכולם כמו לחם שחור וחלב. דן מייעץ לה לא לבקש ממנו כלום ומוסיף: "זה המבחן שלו, תני לו לעבור אותו בכבוד", ואומר שהוא לא מאמין שהוא יעשה את זה. אורנה מתקשה להאמין שאנדל יתעשת: "הוא כל כך מעצבן אותי. אם הוא לא יזמין מה שצריך, אני לא אנסה אפילו לעבור את המשימה הזאת".

בהמשך בחצר, מעיין מתגרה באנדל: "אם אתה גבר, תזמין רק סיגריות וקפה שחור", ומציעה לו: "תעשה קצת בלגן". אנדל צוחק ואורנה מתערבת: "בימי חמישי בצהריים, האח הגדול קורא לי להכין רשימת קניות לשבת מהתקציב של שבוע הבא", ומכינה אותו שליתר ביטחון היא תזמין כל מה שצריך. אנדל בתגובה חוזה: "השבוע זה לא יקרה".​

11:00 - כבר לא כל כך שזופה

 
הדיירים מתעוררים לשיר הבוקר "Always Look On The Bright Side Of Life" של Monthy Python. נראה שאורנה לא מתרשמת מהשיר החיובי ומתבאסת על הבחירה: "איזה שיר מכוער", בעוד שדן מתעורר במצב רוח מרומם ורוקד מעט במיטה. בהמשך, יוצאת מעיין מהמקלחת ונראית שונה אחרי שנשטפו ממנה כמה שכבות של שיזוף. הבנות לא מהססות להחמיא: "זה נראה טוב", אומרת תאלין, ואורנה מצטרפת: "וואו איזה יפה". 

10:00 - שינה חיונית למצב רוח חיובי
 
האח הגדול משרה על הדיירים את החיוביות שלו ומפנק אותם בשעת שינה נוספת. אחרי אירועי האתמול, האם הם יתעוררו היום במצב רוח חיובי לקראת המשך משימת התקציב? 

09:00 - בוקר טוב באנרגיות חיוביות

השמש החורפית עולה על בית האח הגדול, בעוד שדיירי הבית החיוביים ישנים במיטותיהם וצוברים כוחות ליום השני במשימת התקציב השבועית. עוד מעט הם יתעוררו כשישמע שיר הבוקר ברחבי הבית. מה יציע האח הגדול לדיירים היום, והאם הם יענו בחיוב להצעותיו?

מה קרה אתמול?

שיר הבוקר: "כן כן לא אז לא" של עוזי פוקס התנגן בבית, והדיירים התעוררו לבוקר ראשון ללא כוכב ושמוליק, כשתאלין שכמעט והודחה בערב הקודם סיפרה שעבר עליה לילה קשה ולא נינוח. המשולש הרומנטי בין דן, שני ואורנה יצר מתחים חדשים בבית, כשאביחי זיהה סדקים אצל שני: "היא לוקחת קשה את היחסים בין אורנה לדן". בהמשך שני התעמתה עם אורנה, ואמרה לה מה היא חושבת על דן:"זה צבוע ומגעיל, היינו תומכים אחד בשני ופתאום הוא עובר אלייך", ואורנה ענתה שהקשר בינה לבין דן הוא חברי בלבד: "אני לא אחת שגונבת גבר של מישהי אחרת".

בהמשך היום, האח הגדול ריכז את כל הדיירים בסלון, והסביר להם את כללי המשימה החדשה: "השבוע משימת התקציב שלכם היא משימה חיובית, במהלכה עליכם לענות בחיוב על כל הצעה של האח הגדול". הדיירים התלהבו, והאח הגדול המשיך להסביר את חוקי המשימה: "יש מספר פעמים מוגבל שמותר לכם לסרב להצעות, במידה ותחרגו מהם תיכשלו במשימה ותצטרכו להסתפק בתקציב בסיסי בלבד". מאוחר הוכרז שאנדל יהיה המנהל החדש של תקציב הבית, ושני המליצה לכולם להתכונן לשבוע דל במיוחד: "יהיו רק סיגריות", כשתאלין דווקא האמינה ביושר של אנדל: "הוא לא יעשה לנו קטע".

המשימה החיובית התחילה, והראשונים לעמוד במבחן היו מעיין ואביחי, שהסכימו לעבור טיפולי שיזוף בהתזה בחדר האח. בהתחלה מעיין הייתה מרוצה מהלוק החדש: "ככה אני נראית בקיץ, אני מתה על זה", אבל לאחר עוד כמה התזות, מעיין ואביחי התחילו להבין שהאח צוחק על חשבונם, וחיים מיהר להקניט: "מקסימום תעשו פרסומת לפחמים". בהמשך המשימה, הדיירים התעצבנו על שני שסירבה לאח הגדול, ובחרה לצפות בתעודות הזהות של כל הדיירים. כיצד יראה התקציב השבועי בניהולו של אנדל, ומה ההפתעות הבאות שהאח הגדול מכין לדיירים?

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00