העדכון האחרון:

03:00 - לילה טוב בבית האח הגדול
 
אחרי שסיימו לשחק כדורגל, מרגישים הבנים תשושים ומחליטים ללכת לישון. בחדר השינה החשוך, מאחל חיים לילה טוב לעם ישראל, למשי: "לילה טוב יפה שלי, שאלוהים ישמור אותך", ולאמא שלו: "לילה טוב לאמא כנרת, המלכה שלי", ומצטרף לשאר הדיירים שכבר נרדמו.

02:00 - כדורגל לילי
 
האח הגדול מפנק את הדיירים בשיר נוסף של אייל גולן, והפעם "בסוף כל יום". חיים מבטיח להם: "תראו איך אני לא מפספס שום מילה", והם צוחקים כשהוא שוכח שורה מהשיר. לאחר מכן, פותחים הבנים במשחק כדורגל לילי בסלון הבית, כשחיים מוביל על שרון.

01:00 - מעיין: "אני חייבת שהוא יסביר למה אני בוגדת"
 
בחצר, יושבים מעיין, אביחי ושרון ומסכמים את השבת האחרונה בבית האח הגדול. "השבת הכי כיפית שהייתה", אומרת מעיין והשאר מסכימים איתה. לאחר מכן, בעוד אביחי שקוע במחשבות, מעיין בוחנת אותו ואומרת: "אתה עושה תנועות עם הראש, כאילו אתה מדבר לעצמך". אביחי משיב לה שכולם מדברים עם עצמם, ומודה: "את חדה".
 
בהמשך, נשמעות צעקות מחוץ לבית שמזהירות את שרון מפני מעיין: "היא בוגדת". שרון, מעיין ואביחי ששומעים את הדברים, מגחכים בלעג על מי שצועק, ומעיין מגלה סקרנות: "אני חייבת שהוא יסביר למה אני בוגדת". כששרון עוזב את החצר, מעיין ואביחי מתחילים לדבר על הצעקות ששמעו, ואביחי שואל אותה למה לדעתה צעקו את זה. "בגלל ההדחות בשבת, וגם כל מה שקרה ביניכם, זה יצר אנטי אצלך וזה סחב אותי גם", משיבה מעיין וממשיכה: "בהתחלה עפתי עליו והתחברנו, לא ראיתי עליו את כל הקטע עם חמימו". היא משתפת אותו שלדעתה זה חולני שאנשים מבחוץ ידברו עליה ככה והיא בטוחה שמדובר בחבר של שרון. לאחר מכן, היא מגלה: "בהתחלה הרגשתי בנוח לשים את הצמיד שלו, אבל בגלל הצעקות הפסקתי".
 
שרון וחיים מצטרפים אליהם בחזרה לחצר, אחרי שהיו בחדר האח הגדול וביקשו שיפנק אותם במוזיקה. בעקבות הצעקות, מעיין פונה לשרון ושואלת אותו: "צעקו לי להחזיר לך את הצמיד, אז להחזיר לך אותו?". שרון עונה בשלילה ומעיין מגיבה שלא נעים לה מהמצב הנוכחי. לפתע, האח הגדול קוטע את שיחתם ומשמיע להם את השיר החדש של אייל גולן "יפה לך מאושרת". הדיירים מתלהבים, ואורנה יוצאת לחצר מחויכת ומצטרפת אליהם. "איזה מלך הוא", אומרת מעיין על אייל גולן, וחיים מסכים איתה: "איזה אלוף, איזה מקצוען".

24:00 - חיים מנחש: מה הפרס שמחכה למעיין ולאורנה?

הדיירים מתיישבים לאכול סביב השולחן, וחיים מצליח להצחיק את אביחי עם הערה על האווירה הרגועה בבית: "הבית הזה כמו האוקיינוס השקט". מעיין אומרת שהיא סקרנית בקשר למחר: "איזה יום מלחיץ זה הולך להיות, ועוד תחשבו שיש גם הדחה אחר כך", ושרון מסכים שמדובר בהדחה אכזרית: "זה כמו להגיע לארץ המובטחת מבלי להיכנס". בהמשך, חיים נזכר בחדר הלבן: "בא לי לחזור פנימה לאיזה שעתיים", ומתחיל לצחוק כשהוא מנחש איזה פרס מחכה למעיין ולאורנה: "בסוף תראה איך הוא נותן להן לאסוף את כל הקלקר עם שואב אבק".

​23:00 - מתגעגעים לבישולים של דן

הדיירים מתרכזים במטבח כדי להכין לעצמם ארוחת ערב מאוחרת' ושרון נזכר בבישולים של דן: "הוא היה מבשל ממש טוב, אבל איכשהו הוא תמיד היה הורס את המנות בעשר הדקות האחרונות עם כל מיני תוספות מוזרות". אורנה מסכימה בתוספת הסתייגות קלה: "כשאני הייתי שומרת עליו במטבח לא הייתי נותנת לו להרוס", ומעיין מביעה געגועים וצועקת: "אוהבים אותך דן".

בהמשך, הדיירים משתפים פעולה במטבח, ושרון מעביר למעיין את השניצלים שהוא חתך: "כולם פה מלט"גים, מועמדים לטיגון". חיים מתלהב מהשפע שהדיירים נהנים ממנו בימים האחרונים בבית: "זה כמו בית מלון האח הגדול, אבל אמיתי לא במשימה סודית", וגם מתחיל לחשוב על הנסיעה הארוכה שמחכה לו לאחר שדלתות הבית ייפתחו בפעם האחרונה: "אתם יודעים איזו נסיעה קשה זאת מפה עד בית שאן?".

22:00 - אורנה מוטרדת: "ההדחה האחרונה היא הקשה מכולן"

שני משוחחת עם אורנה בחדר השינה, ומשתפת אותה בגעגועים שהיא מרגישה לעומר: "חסר לי מישהו שיחבק אותי בלילה". אורנה חושפת שהיא מזדהה עם ההרגשה: "אני מחכה כבר מלא זמן שמישהו יישן איתי בלילה", וכששני אומרת שהסיבה לכך היא הבחירה שלה לשים את הילדים והקריירה בעדיפות ראשונה, אורנה מסכימה ומעידה על עצמה: "לא נתתי לאף אחד להיכנס לי לחיים".

בהמשך השיחה, שני מספרת שהיא לא אדם של בוקר, ומספקת דוגמאות מהשהות שלה בבית: "בבוקר פרצופים של אנשים באים לי מקולקל, בגלל זה תמיד קמתי פה או ראשונה או אחרונה, העיקר לא לראות אתכם באמצע". אורנה חושפת שהיא טרודה במחשבות על מחר, וכששני שואלת אם היא מתכוונת לפרס שהיא תקבל עבור הניצחון במשימת החדרר הלבן, אורנה מסבירה שהיא יותר מודאגת מההדחה: "תמיד חייתי את ההדחות פה, והאחרונה היא הקשה מכולן".

בינתיים בשכשוכית, אביחי קורא למעיין לבוא לחבק אותו, וכשהיא מכריחה אותו לרדוף אחריה בתוך המים, הוא תופס אותה ואומר בחיוך: "אנחנו הזוג הכי משוגע במזרח התיכון". לאחר מכן, האח הגדול ממשיך לפנק את שרון עם שירים בהזמנה אישית, ומשמיע לו את השיר "ערב מול הגלעד" של אריק סיני. מיד אחריו מתנגן השיר "בלילה על הדשא" של להקת פיקוד צפון, ומזכיר לכולם את הסרט "צ'רלי וחצי".

21:00 - מעיין: "למישהו מאיתנו זה הלילה האחרון"

הדיירים יושבים בחצר, ומתלהבים מכך שעברו את השבת האחרונה בבית. אורנה מציינת שמעכשיו כמעט כל דבר שהם יעשו בבית יהיה בפעם האחרונה, ומעיין מוסיפה: "למישהו מאיתנו זה גם יהיה הלילה האחרון". בהמשך, מעיין ואביחי נכנסים לשכשוכית ביחד עם חיים, שמרוצה מהטמפרטורה של המים: "איזה מהלך עשיתי פה, אחד המהלכים". לפתע האח הגדול מפנק את כולם עם השיר "מבעד לדמעה" של אייל גולן, שגורם לאורנה לקום על הרגליים ולשיר את המילים בהנאה.

​20:00 - אביחי למעיין: "אני אוהב אותך כמו שאני אוהב את עצמי"

הדיירים יושבים בחצר, ושרון שואל את מעיין מי לדעתה יעזוב את הבית רגע לפני הגמר: "מחר זו ההדחה הכי כואבת". מעיין אומרת שהיא תמיד מפנה את הביקורת כלפי עצמה: "אני מרגישה שכל מי שפה מאוד דומיננטי ועומד על הדעות שלו, אבל אני קצת פחות רלוונטית", ושני מזכירה שהשהות שלה בבית הייתה מלאת תהפוכות: "עברת פה דרך שהייתה מלאה בבכי והדחות, ואת פה בזכות ולא בחסד".

מאוחר יותר בסלון, מעיין שואלת את אביחי מדוע הוא מתפלל במשך זמן רב כל כך, וכשהוא מסביר לה שהוא קורא את כל ספר תהלים: "אני מתפלל שתצליחי, כי אני אוהב אותך כמו שאני אוהב את עצמי", היא מתרגשת ומנשקת אותו. בהמשך, האח הגדול משמיע את השיר "סיבה טובה" של אריק סיני, ושרון מתחיל לשיר ולרקוד בחדר השינה: "איזה שיר ענק, הוא הוציא אותי מהמיטה בשנייה".

בהמשך, אביחי מסתובב בבית עם ציצית לגופו, ומעיין מחמיאה לו על הכתפיים הרחבות: "אתה תמיד מזכיר לי את הרקולס ככה, וגם קצת את אבא שלי". לאחר מכן, האח הגדול מודיע לדיירים שהשבת יצאה, והם מתרכזים סביב השולחן לכבוד טקס ההבדלה. אביחי מפרגן לכולם: "זה ללא ספק מדהים שהצלחנו לעשות פה את כל המצוות", וכשחיים מסיים לברך, האח הגדול משמיע מיד את השיר "קטנתי" של יונתן רזאל, ושרון מגיב בהתלהבות: "שיר מושלם למוצ"ש".

19:00 - מעיין: "לא האמנתי שאגיע לרגע הזה"

הדיירים יושבים בחצר, ושרון מסכם את הזמן שנותר להם בבית: "מחר מישהו יודח, ביום שני יהיה לנו יום כיף, ובשלישי זה כבר הגמר". מעיין מודה שהיא מתרגשת לקראת סיום העונה: "לא האמנתי שאני אגיע לרגע הזה, הם בטח יעשו את הגמר הכי גדול שיש, ונורא בא לי לחוות את זה", וכשהאח הגדול משמיע את השיר: "מעליות" של דודו טסה, הדיירים מתלהבים ושרים בהנאה.

מאוחר יותר בחצר, חיים אומר שהוא מחכה שהשבת תצא, אבל מיד חוזר בו: "אורנה אמרה לי שאסור להגיד את זה בגלל עונג שבת", ושרון עוקץ את אורנה: "יאללה איפה היא שמעה את זה, בחתול והכלב?". בהמשך, האח הגדול משמיע לדיירים את השיר: "עננים" של ישי לוי, ומעיין מפרגנת: "איזה קול יפה יש לו, הוא שר מדהים", בזמן ששני עומדת בסלון, ומתבוננות בלוח עם תמונות כל הדיירים.

18:00 - שני לא יכולה לחכות: "אני חושבת על עומר המון"

בחצר הבית, שני משתפת את מעיין שהיא מתחילה עכשיו להתרגש: "הימים פתאום נהיו יותר קרובים", וזו מזדהה בהתרגשות שלה לקראת מחר. האח הגדול מפנק אותם בשיר של נתן גושן Think about it (Let it (go ושני נותנת פירוש משלה לשיר: "שמו לנו את השיר הזה כי בדיוק דיברנו על זה שאנחנו בלחץ לקראת מחר, אבל אנחנו צריכים להתחיל להשתחרר". בהמשך, הן מדברות על המצלמות שנכנסות גם לחלומות שלהן. מעיין משתפת בחלום שחלמה על אחיה שנגלה אליה במצלמה, ואילו שני צוחקת כשנזכרת בחלום שלה: "חלמתי שיש מצלמות בבית שלי והן קוראות לי לחזור הביתה". מאוחר יותר, שני מתוודה שהיא חושבת המון על עומר, ומעיין מרגיעה אותה שבטח גם הוא חושב עליה: "אני בטוחה שהוא יחכה לך במיליון אחוז", היא מוסיפה: "גם ככה את עוד מעט יוצאת אליו". 

17:00 - אביחי מתוודה: "אני אוהב את זה שמעיין לא מתנשקת ליד אחרים"

אביחי ממשיך לנסות לשכנע את מעיין לעבור איתו לאילת: "אין מע"מ ולא משלמים מיסים", אבל זה לא קונה אותה: "אני לא אעבור בשביל זה לאילת". וכשאביחי מעז: "את לא תעברי לאילת גם בשביל אהבת אמת?", מעיין בשלה, ושני מציעה: "אולי תעבור אתה למרכז? היא לא יכולה בלי ההורים שלה ולך הרבה יותר קל". לאחר מכן, אביחי מודה שהוא אוהב את זה שמעיין לא מתנשקת ליד אנשים אחרים, ובתמורה מקבל צחוק של לעג מחמימו: "איזה שטויות", ואורנה מצטרפת: "אף אחד לא מאמין לך". לאחר מכן, הם מדברים על סטייליסטים שנותנים ביקורות על התלבושות של הדיירים בכניסה לבית, ואביחי מכין את עצמו: "בטח הם אמרו עליי שרואים שאני לא רואה". מאוחר יותר,  שני מאתגרת את אביחי כששואלת אותו אם הוא מתגעגע לג'ודי, ומעיין מחזירה לה במקומו: "אז את מתגעגעת לדן?".

16:00 - מעיין שמה ברקס לאביחי: "אני לא עוברת לאילת"

במטבח הבית, אביחי מתגרה בחיים: "אם אני אצא החוצה ואגלה שהצבע מג'נטה שלך הפך להיות פופולרי זה יהיה לי ממש הזוי", בעוד האחרון מתעצבן: "זה הצבע הכי יפה שאני מכיר, איך אתה לא מתבייש ולא מפרגן לי?" לאחר מכן, אביחי משתף כמה שהזמן עבר, וחיים טוען שזה נראה כאילו עברו שמונה חדשים. אביחי מסביר למה בבית הזמן נראה ארוך יותר: "אין לנו שעות ותאריך", וכשחיים מודאג שגם למשי הזמן נראה יותר ארוך בחוץ, הוא מרגיע אותו: "בשבילה זה היה כמו טיפה בים עם השיגרה שלה".

מאוחר יותר בחצר, אביחי מברך את מעיין: "ברוכה הבאה לאילת", ושאר הדיירים מתגרים בהם כשחושבים מה יקרה אם מעיין תיפרד ממנו רגע לפני היציאה מהבית. אביחי חושב שזאת תהיה הפתעה כל כך גדולה שישדרו את הפרידה בפרק של הגמר, ושני מתלוצצת: "אביחי יפרד ממנה כבר בחדר הסגלגל". מעיין מתעלמת מהצחוקים שלהם, ואחרי שאביחי מבשר לה שהיא עוברת לגור איתו החל משבוע הבא, היא פונה להוריה: "אל תדאגו אני לא עוברת לאילת ונשארת בהרצליה לידכם". בהמשך, חמימו ניגש לשימי הדג: "עוד מעט כולם עוזבים, אין יותר עונות ולא כלום אז יזרקו אותך לים". הוא מבקש ממנו להגיד "איזון", וכשהאח הגדול אומר זאת בשמו, כל הדיירים צוחקים. לאחר מכן, אורנה ושרון עוזבים את החצר, ומעיין עוקצת: "לאיפה הם הלכו, הזוג הנסתר?".

15:00 - שני לאורנה ושרון: "אולי תצאו מפה כזוג?"

בחצר הבית, אורנה מנצלת את הימים האחרונים כדי לחלק מחמאות לכל מי שנשאר: "אחנו פה קבוצה של אנשים באמת מיוחדים ואני מרגישה שלכולם מגיע לזכות". לאחר מכן, אורנה משתפת שהמוסיקה בשבת מפריעה לה, אבל שני לא מבינה מה הבעיה: "את לא זאת שמפעילה אותה", בעוד שרון חושב שגם ככה היא משתפת פעולה: "אין לך בעיה עם זה שמישהו לוחץ על כפתור כדי להשתמש ברמקול? הרי את עונה לו". אורנה מסבירה שבדת היא הולכת לפי הדרך שלה: "אני אוהבת את מה שאני עושה ואין לי שאלות על הדת", ושרון מסכים: "יש כל כך הרבה זרמים בדת שכל אחד צריך להיות עם האמונה שלו ואין מקום לשפוט אנשים".

בהמשך בחצר, גם שרון נותן מילה לטובה לדיירי הבית: "עם כל מה שהיה פה, סך הכל כולכם סבבה", ואילו אורנה טוענת שתמיד זה היה ככה: "גם כשהיו פה קצת חיכוכים שמרנו על פאסון, כולם פה אנשים טובים". מאוחר יותר, שני מתייחסת לאורנה ושרון: "אולי בסוף העונה תגשימו את מה שאני ואנדל החלטנו ותצאו מפה זוג?", היא מסבירה: "בהתחלה חשבנו שזה באמת מה שיהיה", אבל הם מתעלמים מדבריה.

14:00 - אביחי ממליץ לשני: "תעשי ילדים כמה שיותר מהר"

הדיירים אוכלים ארוחת צהריים, וכשכולם חוזרים לעיסוקיהם, שני ואביחי נשארים לדבר. הוא משתף אותה בתחושה שלו לקראת החזרה הביתה: "אין לי כוח לכלום", וכששני שואלת אותו: "גם אתה באווירה שנמאס לך כבר?", הוא מפתיע אותה כשעונה בייאוש: "זה בגלל שאני מתבאס שהולכים מפה". שני מבינה שאביחי מרגיש בחוץ חוסר עצמאות, ומציעה: "תבקש מהאח הגדול שיתן לך לשכור ותגדל פה את הילדים שלך". לאחר מכן, שני מודה שהיא לא בן אדם רגוע: "מעניין מתי זה עובר", ואביחי מציע פיתרון: "שיהיו לך ילדים זה יסיר ממך את הדאגות הלא אמיתיות ויתן לך איזון לחיים", הוא ממליץ: "תעשי את זה כמה שיותר מהר". 

13:00 - אביחי מסכם את העונה: "הייתה לי תכלית לחיים"

מעיין משתפת את אביחי בחששות שלה מאנשים שצועקים בחוץ, והוא מעודד אותה: "מה זה משנה, גם ככה תכף נגמרת העונה", וחיים ממשיך אותו: "התכוונת שמחר מתחילה העונה". לאחר מכן, מעיין שואלת את אביחי אם הוא רוצה שתמרח לו קרם, והוא משיב: "אני רוצה לנשק אותך". היא מתעצבנת וחוזרת על הבקשה שלה, בעוד אביחי מסביר את עצמו: "שאלת אותי מה אני רוצה, ולנשק אותך זה מה שאני רוצה".

בהמשך בחצר, חיים שואל את אביחי איך הוא מסכם את העונה, והאחרון משיב שהיה לו טוב: "זו מציאות נוחה והיתה לי תכלית לחיים", הוא מוסיף: "יכולתי להישאר פה גם עוד חודש, כי אני עייף מהבחוץ". חיים מזדהה עם ההתרגשות של אביחי: "זה הגיוני שנתרגש ככה מהיציאה אחרי כל מה שעברנו פה". מאוחר יותר, אורנה מגלה לחיים שנאלצה לוותר על האוטו שלה ולנסוע במקום באוטובוסים: "המשכורת שלי היא בכל זאת לא כזאת, ותמיד היה חשוב לי שהבנים שלי יהיו מטופחים", היא ממשיכה ואומרת: "אני אקנה לעצמי שמלה שעולה 30 שקל ושעדיין תראה עליי טוב, כדי שלהם יהיו נעליים טובות באמת". לאחר מכן, היא שואלת את חיים מה הוא מתכנן לקנות למשי כשייצא מהבית, וכשאין לו תשובה, היא רומזת: "במקומך הייתי קונה לה טבעת יהלום".

12:00- מצווה אחרונה

אביחי מזמין את הדיירים לשבת לצידו כשהוא מתפלל וכשחיים מסכים: "למה לא, נעשה מצווה" ומתיישב, מעיין מתרגשת מהמעמד: "שבת אחרונה חברים שלי". בהמשך, הם יוצאים לחצר ונהנים ממזג האוויר החמים, וכשאורנה משתפת בגעגועים שלה לבית הכנסת בשבת, חיים נהנה מהשמיים: "איזה תמונה יפה".

מעיין סקרנית לדעת מה יציע להם האח הגדול: "איך אני מחכה למחר לראות מה הוא יעשה לי ולאורנה", ושני מסכימה ומקווה ששאר הדיירים יוכלו לראות מה יקרה. חיים מנחש שאחת מהן תזכה בפרס גדול: "אולי זה אוטו", ואביחי טוען שזה לא יכול להיות כי שתיהן זכו במשימה. 

11:00- שני מרימה לאורנה: "את לא תוכלי לרוץ בחוץ"

אביחי פותח את הבוקר כרגיל בטבילה בשכשוכית וממהר משם לתפוס את מקומו במקלחת. האח הגדול ממשיך לפנק את הדיירים בשירים ומשמיע להם את "מחוזקים לעולם" של אברהם טל. בהמשך, גם חיים נכנס לטבול בשכשוכית ומזמזם לעצמו שירים, תוך כדי שהוא מאחל בוקר טוב למשפחתו. בינתיים, אורנה ומעיין יוצאות גם הן לחצר עם קפה ועוגה, והשנייה פונה לחיים ושואלת: "דן חסר לך בשכשוכית?", הוא מהנהן לחיוב ומעלה לה חיוך על הפנים.

שני משתפת את אורנה שהיא מתבאסת שלא הקפידה לעשות ספורט בימים האחרונים בבית, והיא מסכימה איתה ואומרת שהיא מחכה כבר לצאת מהבית ולהתחיל בשגרת ספורט. "את לא תוכלי לרוץ בחוץ", טוענת שני ומלחיצה את אורנה שלא מקבלת את מה שהיא אומרת. אורנה מבטיחה שתגיע לכל אירוע שיזמינו אותה או תצטלם ותברך עם כל מי שירצה: "אני אעשה כל מה שיבקשו ממני". 

10:00- קשה לקום בבוקר

שיר הבוקר "היה כדאי" של שלום חנוך מתנגן ברחבי הבית, אך לדיירים זה לא מזיז וגם כשהשיר מושמע בפעם השניה, הם נשארים מתחת לשמיכות. האח הגדול מנסה שוב להעיר את הדיירים עם שיר חדש, ומשמיע להם את "יהיה בסדר" של קפה שחור חזק. הוא מצליח להוציא את שני מהמיטה והיא ממהרת למקלחת, בזמן ששאר הדיירים פוקחים עיניים לאט.   

9:00- בוקר של שבת אחרונה

הבוקר עולה על בית האח הגדול אך הדיירים עדיין ישנים ומתאוששים מסיום המשימה הלבנה. אחרי לילה של שיחות סיכום ונוסטלגיות, בקרוב יתעוררו דיירי הבית לשבת האחרונה שלהם בבית, שמקרבת אותם עוד צעד לעבר הגמר הגדול.

מה קרה אתמול?

בוקר יום השישי נפתח כשדיירי הבית עדיין מפוצלים בגלל משימת החדר הלבן שנכנסה ליומה השלישי. שרון ושני הסתובבו לבדם בבית הריק והתחילו בהכנות לשבת, ובמקביל חיים הכריז שהוא לא מוכן לצאת מהחדר הלבן, ואביחי קיווה שהאח הגדול יסיים את המשימה בקרוב: "אני לא מתכוון להישאר פה בשבת". מאוחר יותר, האח הגדול בישר לדיירים שבקרוב יגיעו סירים עמוסים באוכל לשבת מבני המשפחות שלהם, ואביחי יצא מחדר המשימות והסביר: "אני וחיים החלטנו לתת לאורנה ולמעיין לנצח במשימה". כעבור דקות אחדות גם חיים יצא מחדר המשימות, והאח הגדול הכריז שהמשימה הסתיימה בהצלחה: "ביום ראשון מעיין ואורנה ייקחו חלק ברגע חד פעמי שעוד לא היה כמותו בתולדות האח הגדול".

 

בהמשך היום, שני חשפה בפני מעיין את הגעגועים שלה לעומר, ושיתפה במסקנות מהצפייה בפרק שהוקרן לה: "אביחי הוא הבן היחיד שיוצא מפה יותר יפה ממה שהוא נכנס". בהמשך, מעיין שיתפה את אביחי בחששות שלה לגבי הגמר: "אני מרגישה שאני לא רלוונטית", ואביחי הרגיע אותה: "אם הייתי חושב שאת חלשה כאן הייתי אומר לך, וגם לא הייתי מתאהב בך". מאוחר יותר, הבנות בירכו זו את זו והתחבקו במהלך הדלקת נרות השבת, ומעיין החמיאה לשני: "אני יודעת שמגיע לך להיות כאן". אורנה ציינה שלמרות כל הריבים הן תמיד הדליקו נרות יחדיו, וכשמעיין הביע התרגשות לקראת שישי הבא: "סוף סוף אדליק נרות עם אימא שלי", חיים סיפר שהוא יתרגש להעביר את השבת הבאה עם משי.

 

 בשעות הלילה, האח הגדול השמיע לדיירים רצף שירים, ושרון הציע לחיים להקשיב למילים: "אלו שירי פרידה, הוא רוצה שתחשוב ותבין שעברת פה חוויה של פעם בחיים". מאוחר יותר בחצר, שני ואביחי פתחו בשיחה כנה וסיכמו את העימות הארוך שהיה ביניהם לאורך העונה. שני האשימה את אביחי בפגיעה ביחסים שלה עם דן: "לא חשבתי שתתהפך עליי ככה, אמרת לו להתרחק ממני והוא הקשיב לך", והוסיפה: "אני ואתה היינו הריב הכי גדול בבית". אביחי הודה שהוא נהג לפתוח עליה בחדר האח כדרך קבע: "אמרתי שאת דרמטית, מתנשאת ומרוכזת בעצמך", וכששני חשפה מה הוריד את גובה הלהבות ביניהם: "מעולם לא השלמנו, פשוט עומר ממש אוהב אותך", אביחי הסכים והוסיף עקיצה: "עומר הוא בחור מותק, אבל אין לי מושג איך הוא מסתדר איתך".

 

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00