העדכון האחרון

02:00 – לילה טוב לדיירים

בזמן ששאר הדיירים מתארגנים לשינה, אנדל ועדן נשארים לסיגריה אחרונה בחצר. הם מעבירים דקות ארוכות בשתיקה, ומסתפקים במבטים בלבד. עדן מפרה את השקט כשהיא מנסה להבין את פשר המבטים של אנדל, אבל הוא מעוניין לדחות את השיחה לאחר כך. כשהם מסיימים לעשן, גם הם פונים להתארגנויות שלפני השינה, ואנדל מלווה אותה בחיבוק חם.

מאוחר יותר אורנה מצטרפת למעיין במיטה, ומשתפת אותה בהתרגשות שלה מסרטון החתונה של אחותה שהוקרן היום במהלך המשימה: "זה גורם לי לאושר שאני לא יכולה להסביר אותו". כששרון ואביחי מצטרפים אליהן לשיחה, מעיין שמחה מזה שהם יכולים לדבר בקול רם, ומציינת שהדיירים שהיו דורשים שקט בחדר השינה כבר הודחו. "שם היה צועק על חמימו מלא, וכוכב בשבוע האחרון שלה כמעט הרגה אותנו", היא נזכרת. זמן קצר לאחר מכן, העייפות מכריע גם אותם והם מאחלים אחד לשני לילה טוב ונכנסים מתחת לשמיכות.​

01:00 – מה יגרום למעיין להפסיק לישון ליד אביחי?

חלק מהדיירים יושבים בחצר ומשוחחים על הקנסות האפשריים בשבוע הקרוב. אנדל מציין שלשני יש בעיה להתעורר בבוקר, ומיד מבטיח: "אני אדבר איתה על זה". כשעדן מספרת שיום אחד אנדל העיר אותה שעתיים לפני השכמה, מעיין המופתעת מודיעה: "אם אביחי היה עושה לי דבר כזה הייתי עוברת מיטה". בהמשך, אביחי מספר שראה סרט על קרבות בין אריות מה שגרם לו להתרשם במיוחד, ואנדל מציין שגם גמל שלמה הוא חיה חזקה. השיחה על בעלי חיים גורמת לעדן להיזכר במשימה של היום, והיא מחמיאה לחמימו על התפקוד שלו למרות הקשיים: "כל הכבוד שאכלת את החרגול".

מאוחר יותר, שרון נחשף בפני הדיירים שבחצר, ומסביר על הסגנון הישיר שלו: "אני מביא כנות ומאמין במה שאני חושב, אני גם לא פוגע באף אחד". הוא ממשיך, ומציין את אחת הסיבות שגרמו לו להיכנס לבית: "פה אין תיווך, אחרי שאתה במקום מסוים תקופה ארוכה אז רואים צדדים אחרים".

00:00 - ג'ודי: "אבא שלי וויתר עליי בשביל לימוד תורה"

ג'ודי יושבת עם אנדל במטבח וחושפת נושא משפחתי כאוב: "אבא שלי מוותר על הורות בשביל הלימוד תורה שלו, ובגלל זה קשה לי עם מערכות יחסים". אנדל מעודד אותה וממליץ לה להפסיק לחפש את הדמות שלו בגברים: "אני מאמין שהוא צופה בך וגאה באישה שהפכת להיות, הוא עוד יבין שפספס אותך כל השנים האלה". באמצע השיחה, אורנה מצטרפת למטבח ונותנת לג'ודי חיזוק חיובי: "ממש נהניתי לראות את התרומה שלך במשימה, ואת עושה בבית אווירה טובה".

בהמשך, ג'ודי מודה בפני אנדל שהיא משקיעה יותר בגוף שלה מאשר בנשמה: "רואים את זה לפי הניתוחים שלי", והוא דווקא ממליץ לה לאמץ את הלוק הטבעי: "את לא צריכה לעשות יותר ניתוחים". במהלך השיחה, אנדל נפתח ומודה שהגיע לבית האח הגדול עם כעס גדול סביב נושא הגזענות בישראל: "אני עקשן ולפעמים אנשים מפחדים מזה". כשאנדל מחלק לג'ודי עצות בנושא זוגיות: "אל תשימי את עצמך במקום נמוך בשביל גבר", היא מודה לו על השיחה שגרמה לה ללא מעט מחשבות.

23:00 - דן על שני: "הציגה את עצמה כקורבן ובסוף כולנו התגייסנו בשבילה"

הבלייזר שדן לובש מלהיב את אורנה וגורם לה לדרג את גברברי הבית עם מעיין. אורנה מתחילה במחמאות לגוף של אביחי, אבל נשארת נאמנה לבן הזוג: "דן יותר חתיך", ונזכרת בפעם הראשונה שנמשכה אליו במהלך הקליפ של מייקל ג'קסון. כשאורנה עוברת להחמיא לגזרה החטובה של אמא של שני, דן מחייך לעצמו ומתלוצץ: "אולי אם היו מביאים אותה לפה הכל היה מסתדר לי".

לאחר מכן בחצר, מעיין מבהירה לחיים שהיא עשתה מאמץ מיוחד בשבילו כשאכלה את המנה במשימה, אבל הוא מתלונן על כאבי בטן ומעדיף לשכוח את הטעם. כששרון מצטרף לשיחה, הוא מעביר ביקורת על ההתנהלות של שני במשימה: "היא לא עושה כלום בשביל כלום אבל ביקשה שנתגייס כדי שתוכל לראות את אמא שלה". הדיירים ממשיכים לשחזר ולנתח את המנות הלא שגרתיות שהיו במשימת התקציב. דן לא מעכל שהביאו להם תולעת: "יש בזה משהו נורא שאכלנו אותה חיה", ומעיין מופתעת שהיה לה את האומץ לאכול חרגול: "ההורים שלי בטוח יתגאו בי כשיראו אותי אוכלת את זה".

22:00 - אורנה על שני ועומר: "אני לא רואה שם משהו בריא"

אחרי שהדיירים נרגעו מהמשימה שלקחה אותם עד לשמיים, ג'ודי מסתכלת על הצדדים החיוביים שקיבלה מהמשימה: "התגברנו על דברים שקשה לאכול ועל פחד מגובה". עומר מצטרף אליה ונזכר במאכלים שהיו קשים לעיכול, ומודה שגייס את כל הכוחות בשביל אנדל:  "לא הייתי שותה את התולעת הזאת בשביל מישהו אחר". במקביל במטבח, דן טוען ששני פמיניסטית, אבל אורנה דווקא חושבת שהוא טועה: "להימרח על מישהו ולהיות זאת שמניעה את הקשר מראה שזה בא ממקום שרוט, ואני לא רואה שם משהו בריא". לאחר מכן דן מחליט שעדן הרבה יותר פמיניסטית, ואורנה מכתירה את עצמה כפמיניסטית היחידה של הבית: "לא מצאתי בבית אף אישה אחרת שיכולה לתת השראה למילה הזאת".

21:00 - ג'ודי לאנדל: "אתה הכי גבר בבית"

הדיירים עדיין מתקשים לעכל את החוויות מהמשימה, וג'ודי מודה שלמרות הקושי הנפשי להתמודד עם המנות הלא שגרתיות היא עשתה הכל בשביל אנדל: "בשביל מישהו אחר לא הייתי עושה את זה אפילו בצחוק, אתה הכי גבר בבית". אנדל מרגיש שלו ולג'ודי יש הרבה במשותף: "אנחנו מבינים אחד את השנייה מהיום הראשון", ומוסיף הבטחה: "כשתצטרכי אותי תדעי שתמיד אהיה שם בשבילך".

בהמשך בחדר העישון, עדן אומרת לאנדל שהיא גאה בו: "מגיע לך על מי שאתה ועל מה שאתה תורם בבית", וממליצה לו לשמור על קשר טוב עם המשפחה: "תמיד טוב שיש מי ששומר עליך ויהיה שם". חיזוקים נוספים מגיעים מכיוונה של שני, שמתרגשת מהביקור המשפחתי: "המפגש שלך עם אחיך היה מקסים וממש הגיע לך".

20:00 - שידוך חדש לג'ודי?

שני משתפת את ג'ודי בחוויות מהמשימה ומתלהבת משיחת הטלפון של אנדל עם אחיו. "הוא חתיך", מעיין אומרת בחיוך ומצליחה לסקרן את ג'ודי: "אולי הוא רווק?". בקצה השני של הבית, חיים מתקשה לשכוח את הטעם של הארבה, ושרון מתנדב להכין לו פרוסה עם שוקולד שתעשה לו קצת מתוק: "תחשוב שחברים שלך מבית שאן יסתכלו עליך ויתגאו בך שאכלת ארבה".

בהמשך בסלון, אורנה מודאגת מכך שלא הייתה בחתונה של אחותה, ומנסה לקבל גיבוי לכך מאביחי: "אתה חושב שזה בעייתי?". אביחי מיד מרגיע את אורנה שעשתה את ההחלטה הנכונה, מזכיר שחתונה נמשכת רק ארבע שעות, ומוסיף בקריצה: "את מוכיחה שאפשר לחגוג בחתונה שנייה". במקביל בפינת העישון, שני משתפת את עומר בקשיים מהמשימה: "אם לא הייתי מקבלת שיחה מאמא שלי, מזמן הייתי יורדת למטה". מאוחר יותר בחדר השינה, מעיין מופתעת לגלות את אורנה ודן מתקרבים מתחת לשמיכה, ומצטרפת לחגיגה: "אתם עושים לי חשק להתכסות אתכם".

19:00 - בתפריט: רגל קרושה, חרקים וסורבה קטשופ

הדיירים מסיימים לאכול את הרגל הקרושה, ואנדל מאושר כשהוא זוכה לשיחת טלפון מאחיו שהגיע עם האחיין שלו לחצר הבית. "אל תוותר עליהם ואל תיפול למלכודות של אנשים", אנדל מקבל מאחיו רמז לשמור על העקרונות שלו כשכל המשפחה מאחוריו: "אנחנו גאים בך ואוהבים אותך בלי הפסקה". לאחר מכן מוגשת המנה הרביעית שמורכבת מעשרה שיפודי ארבה, ובמידה שכולם יאכלו ממנה שרון יזכה למסר מהילדים שלו. אורנה מצטמררת ומצהירה: "גם אם יתהפך העולם אני לא מכניסה את זה לפה", אבל שרון נוגס במהרה בחרק: "אני למען הילדים שלי עושה הכל". בסופו של דבר, אורנה האחרונה לנגוס בארבה, ושרון זוכה לראות סרטון של הילדים שלו מדברים עם האח הגדול. 

המנה השישית שמוגשת לשולחן היא גלידת סורבה, בטעם בלתי נשכח של תרד עם קטשופ, ומוקדשת לכבוד אחות של אורנה שהתחתנה אתמול. הדיירים נותנים פוש אחרון ומסיימים את כדור הגלידה, ואורנה בוכה מהתרגשות כשמציגים לה סרטון מהחתונה. כעבור דקות אחדות, האח הגדול מודיע בחגיגות על סיום המשימה בהצלחה, בזמן שהדיירים מחכים לרגע שישתחררו מהכיסאות. הדיירים חוזרים הביתה ומעכלים את מה שעבר עליהם, כשאורנה מבינה שמחוץ לבית האח הגדול החיים ממשיכים כרגיל: "אני לא מאמינה שאחותי התחתנה ואני לא הייתי שם". בהמשך, אנדל ניגש לכולם ומודה בפניהם על השיחה עם אחיו: "תודה שאכלתם את הרגל הקרושה בשבילי, זה היה מאוד חשוב לי".

18:00- אורנה נשברת: "אני לא עומדת בזה"

משימת התקציב בשיאה והדיירים מגיעים לסיבוב השלישי, בו מנת השף היא פולנטה מפנקת, והמנה המאתגרת היא רגל קרושה. הדיירים נרתעים מהמראה של הרגל הקרושה, ושני מבקשת מהאח הגדול שיחשוף את ההפתעה. ההפתעה בסיבוב השלישי היא שיחת טלפון של אנדל עם האחיין שלו, והדיירים מתמלאים מוטיבציה לסיים את הסיבוב במהירות. כאשר המנה מוגשת, הדיירים טועמים את הרגל הקרושה ומהר מאוד מבינים שזה לא הולך להיות פשוט בכלל. עדן מנסה לעודד את כולם: "זה כמו ג'לי, כמה ביסים וסיימנו", אבל הקיבה של הדיירים מתהפכת, והם מתקשים לסיים את המנה. "אני לא עומדת בזה, אני לא יכולה", אורנה מתייפחת ואביחי מנסה לעודד: "זה מחליק בגרון, שתו הרבה מים". הדיירים ממשיכים לאכול באיטיות, ואורנה מודיעה חגיגית: "אני לא מתכוונת לאכול כלום אחרי המנה הזאת".

17:00- סעודת ההפתעות

הדיירים מתיישבים מסביב לשולחן, ומתחילים לטפס לגובה של 50 מטר מעל החצר. הבנות צועקות ומתרגשות ממראה הנוף וחיים מתחיל להילחץ: "אני לא יודע אם יש לי תיאבון בכלל". כאשר הם מגיעים לגובה המקסימלי, שני מבקשת מהדיירים להפסיק לצעוק: "אני חייבת שקט כדי להצליח בזה", והאח הגדול ממליץ להם להינות מהנוף הציורי. "שני את יכולה לעשות את זה", מעודד אותה אנדל, וג'ודי נלחצת: "זה מספיק לי". האח הגדול מסביר לדיירים שבכל סיבוב תוגרל מנת שף לדייר אחד, בעוד שיתר הדיירים יקבלו מנות מאתגרות יותר. בנוסף, הדיירים יוכלו לקבל הפתעה נוספת בכל סיבוב, במידה וכולם יסיימו לאכול מהצלחת.

חיים זוכה במנת השף הראשונה, טונה אדומה, בעוד שיתר הדיירים מתבקשים לאכול בצל חי. הדיירים מגיבים בתדהמה, וחיים בוחר לוותר למעיין, ולתת לה את מנת השף שלו. האח הגדול מכריז כי במידה ויסיימו לאכול בסיבוב הראשון, הם יזכו ב- 25% תוספת לתקציב. הם מתחילים לאכול, אך אנדל וחיים מתקשים לעכל, ולאחר החלטה משותפת, הם מוותרים על הסיבוב הראשון. מיד לאחר מכן, האח הגדול מציג את הסיבוב השני: "קצת אלכוהול להחליק את המנה הראשונה", כאשר מנת השף תהיה טקילה איכותית, ויתר הדיירים יקבלו טקילה עם תולעת. הפרס בסיבוב הזה, הוא שיחת טלפון של שני עם אמא שלה שנמצאת בחצר, ומחכה שהדיירים יסיימו את הסיבוב. "אם אנחנו לא עושים את זה בואו נרד, נגמרת המשימה", מפצירה שני, ואורנה מסבירה שתולעת לא נחשבת ככשרה והיא לא יכולה לשתות את זה. "ידענו שזה מה שיהיה, אני לא מבינה אותכם", מתעצבנת עדן, ולאחר מסע שכנועים והצהרה שהתולעת כשרה, כולם מחליטים לשתות את האלכוהול בשביל שני.

בסיום הסיבוב השני, שני זוכה לשיחה עם אמא שלה שפותחת ואומרת: "את גיבורה שאין דברים כאלה, כולנו מרגישים גאווה, את צריכה להיות גאה בעצמך". היא ממשיכה ומזהירה: " אל תנמנמי, גם אלה שאת חושבת שהם חברים שלך, הם לא", ומתייחסת לסיפור של דלילה ושמשון: "דלילה רוצה לנצל את הכוח ממך גם".

16:00- ארוחה בשחקים

הרוחות בבית ממשיכות להיות סוערות, וחיים מחליט לפתור נושא הסיגריות ומכנס את הדיירים לשיחה בחדר הארונות. "יש לך ארבע חפיסות במגירה" ,אומר שרון לשני והיא מתפרצת: "זה לא עניינך מה יש לי במגירה, אני לא מוכנה לשתף עם זה פעולה". שני מעבירה את האש אל אורנה: "שתפתח את החפיסה הסגורה שיש לה", אך אורנה מבקשת ממנה שלא תפנה אליה. הוויכוח ממשיך להתלהט ושרון משיב: "זה ריאליטי וצריך להתלבט והכל, אבל לא על חשבון אוכל וסיגריות, יש דברים שהם קו אדום". שני ממשיכה לצעוק ומזכירה את ארוחת השישי בה לא הזמינו אותה ואת שם לשולחן האוכל: "תמשיכו להכין ולא להזמין אותי", ועדן מתערבת: "אל תתחילי עם זה, את בחרת לאכול לבד". בהמשך, בזמן ששני מתלוננת לעומר שהיא הייתה צריכה להישאר כל היום במיטה, אורנה מבטיחה לדן במטבח: "נתחשבן בתקציב". לאחר מכן, הדיירים מתרכזים בשולחן האוכל ומתווכחים על רשימת התקציב הבאה, וג'ודי מציעה: "מי שעושה הכי הרבה קנסות יצטרך להתכופף".

לאחר מכן, התריסים נפתחים והדיירים הנרגשים רצים במהירות לראות מה מסתתר בחצר. הם מבינים שהמשימה לא הולכת להיות פשוטה ושרון מתחיל להקריא את ההנחיות: "את אורחת הטעימות שלכם תאכלו בין שמיים וארץ, בגובה של 50 מטר מעל החצר, והיא תכלול חמישה סיבובים". על מנת לזכות במשימת התקציב על הדיירים לעמוד בשני תנאים. הראשון, שכל הדיירים צריכים לעלות לארוחה בשחקים, והשני הוא שעל הדיירים לסיים את כל הארוחה לפחות בארבע סיבובים. האדרנלין של הדיירים מתחיל לעלות ועדן מכריזה: "אח גדול אתה אדיר".

15:00- מעיין על שני ועומר: "זה לא נעים להסתכל"

הבנים מסיימים להתלבש לקראת המשימה ודן מכריז: "הלבישו אותנו יפה הפעם". עומר מתחיל להילחץ לקראת הסעודה המפוארת: "אני מתחיל מעכשיו לאכול כשר", הוא אומר ומסביר שהוא חושש שיתבקשו לאכול מאכלים מגעילים. "זו משימה שלא תימשך הרבה זמן", הוא משער ומוסיף, "וזה יהיה בטח בגובה". לאחר מכן בסלון, הדיון על כמות הטבק של שני ממשיך כאשר אביחי אומר: "אם דן היה מבקש ממנה, היא לא הייתה נותנת לו". דן מחזק אותו: "יש פה עיקרון חמור, יש לה חמש חפיסות טבק וזה בסדר מבחינתה לא לשתף", וטוען שצריך למצוא דרך מתוחכמת כדי להסביר לה את הבעיה.

אביחי ממשיך להתחמם: "כל המגירות פה של כולם, אני הייתי לוקח בלי לשאול אותה בכלל", וחיים ששומע את הדברים מהצד מתעצבן: "שהם יבואו לסלון אנחנו מסיימים את הסיפור הזה, הכל יהיה על השולחן". בהמשך, השיחה גולשת למערכת היחסים של שני ועומר, ומעיין אומרת: "הם מתנשקים מול כולם ונוגעים אחד בשני, לא נעים לי להסתכל", ואורנה מסכימה: "היא מחפשת תשומת לב והעיקר שהמצלמה תהיה עליה".

14:00- מתארגנים לקראת המשימה

הבנים מנסים להפיג את השעמום, וממציאים תחרות חדשה של כיבוי נר דולק מרחוק. במקביל בחדר השינה, עדן משתפת את שני בריב שהיה לה בלילה עם אביחי: "כמה בן אדם יכול לשקר", ומסבירה שיש לו שיטה לערער את הביטחון של האדם מולו על ידי הכחשה מלאה של הדברים שקרו. בהמשך, האח הגדול קורא לדיירים להתרכז בסלון ומכריז שהם מוזמנים לארוחת טעימות במסעדה מפוארת. הדיירים מתלהבים והוא ממשיך: "האח הגדול דאג ללבוש הולם למסעדה, חליפות לגברים ושמלות לנשים". הדיירים קופצים מהתרגשות, ומעיין מכריזה: "איזה כיף זה משימות". בזמן שעומר ואנדל נכנסים להתלבש לקראת המשימה, חיים זורק לשני הערה על כמות הטבק שיש לה במגירה, והיא מתפרצת: "לא גדלתי בקיבוץ, ואני לא צריכה לשתף את כולם, אם תבקש אני אביא לך פשוט". מיד לאחר מכן, עומר נכנס לחדר השינה לבוש בחליפה שחורה עם פפיון, ועדן נדהמת: "יצאת מחנות של דיור".

13:00- דן על שני: "היא גדלה תחת השפלות ונידוי חברתי"

הבית שקט מהרגיל, והדיירים ממתינים שהאח הגדול יפתח את התריסים ויגלה להם מה מסתתר בחצר. בזמן שאנדל מפנק את עדן ומכין לה חביתה משוקעת לפי בקשתה, מעיין ואורנה מתיישבות בפינת האוכל ומתענגות על השקשוקה שהכין להן דן. בהמשך, אורנה מפנטזת על הגמר:" יש לי את החמישייה ואני חושבת שזה אנחנו, יש פה הכל", ומפרטת שחיים, דן, מעיין, אביחי והיא, הם ההרכב המנצח: "לא צריך יותר מזה כלום". 

מאוחר יותר בחדר השינה, שני מזהירה את עומר: "אני מציבה גבולות, ואתה לא תאהב אותם", אך זה לא מרתיע אותו והוא משיב: "זה מצויין אפילו". במקביל בפינת העישון, שרון משתף את דן שההתנהגות של שני מעצבנת אותו, אך דן מרגיע: "חכה עם זה לרגע הנכון". דן ממשיך ומסביר: "היא גדלה תחת השפלות ונידוי חברתי עמוק, והיה לה פה מצב באמת קשה". שרון מתנגד: "כמה אפשר לרכב על הסיפור הזה", ודן מסכים איתו ומוסיף: "כשהגיע עומר, היא הצליחה ללחוץ על כפתור ההשמדה העצמית הבלתי מרוסן שלה, ולהרוס כל דבר יפה שהיא הצליחה לבנות". 

12:00 - עדן על אנדל: "יש פחד לאבד את החבר הכי טוב שלי בבית"
 
חיים מחליט להתקרב למצלמה בסלון ולבקש מהאח הגדול קצת זמן מסך: "יאללה אח שלי תן איזה זום, תראה אני אפילו נותן לך את המבט", וגם מזמין את מעיין להצטרף ולעזור לו להעלות את הרייטינג. במקביל, ג'ודי אומרת שהבחירה של שיר הבוקר גורמת לה לחשוב שהמשימה תכלול קפיצת בנג'י: "אין לי בעיה עם זה, אבל מישהו יצטרך לבעוט בי". מעיין לא מצליחה להתאפק ואומרת: "אולי כדאי שאני אהיה זו שתבעט בך", בעוד ג'ודי מעדיפה להימנע מעימות ומשיבה: "אם זה בשביל המשימה אז בסדר". 
 
מאוחר יותר בסלון, מעיין שואלת את עדן על הקשר עם אנדל, והיא פותחת את הלב: "מההתחלה היה בינינו חיבור מטורף, ובחיים לא התכחשתי ככה למשהו". מעיין אומרת שהחיבור ביניהם היה ברור לכולם: "הייתי בטוחה שאתם במשימה סודית", ועדן מסבירה מדוע היא בעצמה לא הצליחה לזהות זאת: "כולם ראו את המבטים בינינו וגם אני הרגשתי משהו, אבל לי היה קשה להאמין לזה, כי יש פחד לאבד את החבר הכי טוב שלי בבית". 
 
לאחר מכן, עדן מספרת על הכניסה המחודשת של חזי לבית: "זה היה השבוע הכי קשה לי פה, נהייתי ממש חולה מזה כי הבנתי שהוא כן חשוב לי, ובאותו זמן אנדל החליט להתרחק ממני". בהמשך השיחה, מעיין מספרת שהיא לא חשבה שהיא תנהל זוגיות בבית בגלל החשש שזה יוציא ממנה צדדים לא נעימים: "פחדתי שבתוך זוגיות אני לא אוכל להראות מי זאת מעיין, וחוץ מזה ראית איזה קנאיות וחולניות יצאה ממני במשימת הכלא".
 
11:00 - מה מסתתר בחצר?
 
חיים שר לדיירים בחדר האמבטיה את השיר: "אני פורים",  ומזמין את אנדל ומעיין לפרוס את הידיים ולהצטרף לריקוד שהוא המציא. בהמשך, אנדל ועדן נזכרים במשימת העשירים והעניים, ומתחילים להתווכח מי מביניהם יכל להחזיק יותר זמן על האופניים. עדן אומרת: "יכולתי לפדל גם שבע שעות, בשבילי זה היה שטויות", בזמן שאנדל לא מתרשם: "אני יכולתי לקחת לבד את כל הקבוצה שלכם, אתם בכלל הבאתם סיני שיעבוד במקומכם".
 
מאוחר יותר בסלון, מעיין מחכה שהאח הגדול יפתח את התריסים ויראה לדיירים מה מסתתר בחצר. בזמן שהם ממתינים, מעיין אומרת שהיא חוששת שבשבוע הבא כל הדיירים יועמדו להדחה: "אולי תהיה גם הדחה כפולה, ואז בכלל אני אצטרך כדור הרגעה לפני", ואורנה מציעה לה להיות רגועה בכל מקרה: "יאללה כאילו את יוצאת, מה את מבלבלת את המוח?".
 
בהמשך בסלון, האח הגדול משמיע אזעקה שנועדה להעיר דייר שנרדם, ואורנה מגיבה בעצבים: "זה כבר חצה גבולות, אני אפילו לא מנמנמת והם כל היום עושים מה שבא להם". דן מזכיר שבשבוע שעבר הושמעו עשר אזעקות השכמה בשעה אחת, ואורנה מוסיפה איום לקראת ישיבת התקציב הבאה: "אני אגלה מי עשה קנסות וכשיהיה תקציב אני לא ארשה לו לדבר מילה אפילו".
 
10:00 - ג'ודי מתעוררת לבד
 
האח הגדול מפנק את הדיירים בעוד כמה רגעים של שינה, ולבסוף משמיע להם את שיר הבוקר: "נאחז באוויר" של גידי גוב. ג'ודי פוקחת את עיניה ומתעוררת לבוקר ראשון ללא אנסטסיה, בזמן ששאר הדיירים מתקשים לצאת מהמיטות. מאוחר יותר בחדר האמבטיה,  ג'ודי מבחינה שהבית נותר ללא שינויים, ומשתפת את אנדל בסקרנות שלה: "מעניין איזו משימה תהיה לנו היום, אולי זה משהו ממש קטן", ואנדל משיב בעייפות: "בבית הזה אין דבר כזה משימות קטנות".
 

 9:00 - יום חדש בבית האח הגדול

אחרי יום הדחה מורט עצבים, הדיירים זוכים לעוד קצת שעות שינה מהאח הגדול. בקרוב הוא יעיר אותם עם שיר הבוקר והם יתחילו יום בלי אנסטסיה ועם הרבה אמוציות שאיתן הלכו לישון.

מה קרה אתמול?

הדיירים התעוררו ליום של הדחה, כשאורנה, אביחי, שרון ואנסטסיה, הם המועמדים לעזוב את הבית. בשעות הבוקר, אנדל ועומר דיברו על המועמדות של אנסטסיה מול דיירים חזקים, אך אנדל הסביר: "בדברים האלה יש הרבה הפתעות". גם אביחי התייחס להדחה, ושיתף את דן שהמועמדות שלו עשויה לקרב בינו לבין מעיין: "הפחד לאבד מישהו תמיד מחזק".

בשעות הצהריים, שני שיתפה את עדן על אביחי, והתייחסה לסרטון שצפו בו במהלך המשימה האחרונה: "בשיא החוצפה הוא אומר שאני צבועה עם מעיין. זה דוחה, זה בן אדם כל כך קטן ופתטי שלא מסוגל להתמודד עם עצמו, הוא יודע שהוא אפס". עדן לא הבינה למה היא מופתעת והציעה לה לשתף את עומר. לאחר מכן בחדר השינה, אביחי פתח בשיחה עם מעיין על שרון: "לא חשבתי על הקטע הרומנטי, ראיתי שאת נהנית בחברתו". מעיין סיפרה שהיא לא חשבה ששרון מתחיל איתה עד ששאר הדיירים אמרו לה: "מבאס אותי לחשוב עליו ככה". לאחר ארוחת הצהריים, שני התעצבנה על עדן, וכאשר הוויכוח התגלגל לנושא הרומן הישן עם דן, עדן צעקה בחזרה: "אני כל הזמן אומרת לך שאתם לא ביחד ואין ביניכם כלום, אז תרדי מזה". לאחר הוויכוח ביניהן, דן ניגש לשני להתנצל על כל אירועי העבר ביניהם, אך לשני נמאס מההתנצלויות החוזרות ונשנות.

בשעות אחר הצהריים, מעיין ואורנה שקעו לשיחה ארוכה, ואורנה העמידה אותה בפני שאלה קריטית: "מה את רוצה?". מעיין הודתה שהיא מבולבלת, ושהיא מרגישה שאביחי מבטל את האישיות שלו בשבילה. לאחר השיחה עם אורנה, אביחי ומעיין התחילו להבהיר את היחסים ביניהם, בזמן שהוא הבטיח להיות יותר סבלני, ומעיין הודתה: "לפעמים דברים לא קשורים מעצבנים אותי ואני מוציאה את העצבים עליך".

בשעות הערב, האווירה התחממה כאשר אנדל ביקש משרון להסביר את מה שכתבו לו על המטוס, ונתקל בתשובה מתחמקת: "כשתלמד לכבד אני אסביר לך". בין השניים התחיל ויכוח סוער, וכששרון הסביר שהוא נלחם בגזענות, אנדל עקץ: "מתי בדיוק?, אתה גזען בעצמך". כשהגיע הזמן למשדר המרכזי, המועמדים להדחה נכנסו לחדר הסגלגל, בזמן שיתר הדיירים המתינו במתח לראות מי מביניהם יחזור אל הבית. ראשון להיכנס היה שרון שהתקבל בברכה אצל רוב הדיירים מלבד אנדל ועדן, שבחרו להתעלם ממנו. מיד אחריו חוזרים אביחי ואורנה, ומותירים את אנסטסיה כמודחת השביעית לעונה.

לאחר ההדחה, שני פרצה בבכי בטענה שקשה לה עם הצביעות של האנשים בבית, ומודה שהיא מבואסת ששרון לא הודח. בהמשך, כאשר היא ואביחי נשארו לבד בחצר היא שאלה אותו: "מה הסיפור שלך איתי?", והוא השיב שדברים לא הסתדרו לו באופי שלה. "לא היה משהו אישי", המשיך אביחי והוסיף: "יכול להיות שהיינו מסתדרים בחוץ". לאחר כיבוי האורות, התפתח ויכוח בין עדן ואביחי, כאשר היא טענה שאביחי הודה מולה שהוא העמיד אותה להדחה. אביחי התכחש לנאמר והסביר שהיא פירשה את הדברים בצורה שגויה, אך עדן התעצבנה: "אתה הכי מזויף שיש".

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00