העדכון האחרון:

06:00 - מעיין לאביחי: "אני מתפללת בשבילך כל הזמן, מגיע לך לראות"
 
לא נרדמים, נשכבים מעיין ואביחי במיטה זה לצד זו, ואביחי מתוודה: "אני מרגיש שזה פוגע לי בגבריות שאני לא רואה". מעיין מתרגשת, ואחרי שתיקה ארוכה אומרת: "אני חושבת על מה שיש לך, הלוואי שאלוהים יתן לך לראות", היא מחדדת: "אני מתפללת בשבילך כל הזמן, מגיע לך לראות". במקביל, שני ואנדל מנהלים מלחמת כריות אכזרית כשאנדל חוטף כרית לפרצוף ושניהם צוחקים בקולי קולות.​

05:00 - אביחי למעיין: "חשוב לי שתצליחי"
 
אביחי ומעיין בשיחה אינטימית בחצר והראשון מתוודה: "חשוב לי שתצליחי, זה יפה שאת רוצה לעזור לאמא שלך ושאם תזכי תביאי לה את הבית". הוא ממשיך ומשתף ברגשות שלו כלפיה: "אני מרגיש שכיף לי איתך, אני מקלף עוד ועוד שכבות מעלייך ומכיר אותך יותר". ​הם מסיימים את השיחה ומתארגנים לשינה כאשר מעיין הולכת להתפלל ואביחי ממתין לה שתסיים. 

04:00 - אנדל על שני: "אני מאוהב בה עד עמקי נשמתי"
 
מיטה מול מיטה, משוחחים דן ואורנה אל תוך הלילה, עד שמגיעה שני וקוטעת את שיחתם. היא משתפת את אורנה בוויכוח הסוער שהיה קודם בחצר: "היא לא מפסיקה להיתמם ולהגיד שהיא לא מרכלת", היא מאוכזבת מכוכב ומוסיפה: "הייתי רק בסדר איתה, זה פשוט זלזול".
 
במקביל בחצר, לאנדל לא הספיקו הדרמות לערב אחד והוא מנסה ליצור דרמה נוספת. הוא משתף את הדיירים סביבו ברגשותיו לשני: "אני נמשך אליה, אני מאוהב בה עד עמקי נשמתי". כוכב ושמוליק, עדן, מעיין, שם ואביחי מופתעים מהווידוי ואנדל ממהר לגלות: "לא באמת, סתם צחקתי".
 
בהמשך, כוכב מתנצלת בפני מעיין: "אני אף פעם לא דיברתי עלייך, את כמו הבת שלי". היא נכנסת אל הבית ומעיין ואביחי מתפנים לסכם את העימות כשהראשונה אומרת: "אין לי מה לבוא ולדבר עם עדן על זה שהיא מרכלת עליי, היא לא מעניינת אותי". היא מסבירה: "אם מישהו כמוך היה מדבר עלי מאחורי הגב הייתי באה ומדברת איתך, אבל היא לא חשובה לי אז אני לא אעשה מעצמי צחוק ואשאל אותה למה היא מדברת עליי". אביחי מסכים איתה ומצהיר שפעם הבאה הוא כבר לא יהיה נחמד כל כך.

03:00 - כוכב לשני: "את חתיכת שקרנית"
 
בחדר השינה, עדן ניגשת לשני ויוצאת עליה שהלכה לאביחי לספר לו שהיא וכוכב דיברו עליו: "את לא חייבת לצותת לנו וללכת להגיד מה שמעת, אני לא מסתירה שום דבר מאף אחד!". שני לא מבינה מה היא רוצה ממנה ואומרת שהיא תשב איפה שהיא רוצה בבית ומוסיפה: "בעיה שלכן שאתן מרכלות נון סטופ כמו שתי תרנגולות". 
 
בהמשך בחצר, עדן, כוכב, אנדל ושם מדברים על העימות שהיה בחדר השינה כאשר הראשונה אומרת: "שני מצדיקה את ההאשמות שאנחנו אומרים עליה". אנדל מנסה להגן על שני: "אתם סתם מחפשים להאשים אותה בדברים", ומחליט שהוא לא מרחיב על הנושא ומסביר: "היא לא פה בשביל לדבר בעד עצמה".
 
לחצר מצטרפים גם אביחי, מעיין ושני, והעימות עולה שלב כשכוכב מטיחה בפני מעיין: "את בורחת מאיתנו כאילו יש לנו צרעת", מעיין הפעם לא מוותרת: "אני מפחדת מהעין שלכן, אתן שתי רכלניות". עדן מופתעת ושואלת את מעיין מה היא רוצה ממנה, וכוכב מתפרצת לוויכוח: "באת לעשות פה הצגות על חשבון אביחי, את חיה בסרט שהחלטת לרכב על הגב שלו!". העימות מתפוצץ כששני נותנת דוגמא לדבר שכוכב אמרה מאחורי הגב שלה ושל מעיין: "את אמרת שאנחנו מחפשות גבר עשיר שיממן אותנו", כוכב מתעצבנת ולא מהססת להשתמש במילים קשות: "את חתיכת שקרנית". 

02:00 - אביחי על עדן: "היא מסכנה"
 
עדיין יושבים בנדנדה מתחת לשכשוכית, אביחי משתף את מעיין, אורנה ודן במה שחשב על הדיירים בערב פתיחת העונה: "הייתי יכול להתחבר לחיים, אבל בגלל שהוא היה במשימה סודית הוא היה מעוות במחשבה ולא הצליח להתחבר לאף אחד". 
 
זמן קצר לאחר מכן, נכנסת שני ומעדכנת אותם שחל כיבוי אורות בחדר השינה, ופונה אל אביחי: "שמעתי דברים שלא הייתי רוצה לשמוע", אביחי לא מופתע שמדברים עליו מאחורי הגב ובטוח שמדובר בכוכב ועדן. שני מאשרת: "הן לא מפסיקות להגיד שאתה זה שיוצר קבוצות בבית". בתגובה, מנתח אביחי את הסיטואציה בה עדן משתפת פעולה עם כוכב: "היא מסכנה, אין לה פה אף אחד מאז שחזי עזב".

01:00 - דן לאורנה: "אנחנו לא נצא מפה זוג"
 
בנדנדה מתחת לשכשוכית יושבים אורנה, דן, אביחי ומעיין ומעלים לדיון את נושא פער הגילאים במערכות יחסים. אורנה שואלת את דן: "היית בקשר עם מישהי מבוגרת ממך?", ודן משיב לה שכשהיה בן 25 הוא היה בקשר רציני עם מישהי בת 29. אורנה לא מתרשמת ומסבירה: "ניסיתי להבין אם אתה יודע לדבר עם אישה", דן מבין את כוונתה ועונה: "אני חושב שאני מבין בנשים". 
 
השיחה יורדת לקווים אינטימיים יותר כאשר דן ואורנה תוהים אם יוכל להתפתח ביניהם קשר רומנטי בבית. "אני לא יודע באיזה מילים לדבר איתך, את יצרת ריחוק מסוים", אומר דן ומפרט: "אני לא יודע אם את רוצה שיחמיאו לך, ואם אני יכול או לא". אורנה מסכימה איתו שבית האח הגדול זה לא המקום האידיאלי בשבילה לפתח קשר רומנטי, ודן מסכם את השיחה: "אנחנו לא נצא מפה זוג".

24:00 - אורנה על שני: "היא סתומה"
 
אורנה ואביחי משוחחים על הריב המתוח בין שני לדן, וכשאביחי מצדיק את ההתנהגות של דן: "היא כל הזמן באה לו מול הפנים, הוא היה חייב להגיד לה משהו", אורנה מעבירה ביקורת על כך שהוא ממשיך לרכל על שני: "הגעיל אותי לראות אותו כל רגע עומד ומברבר עם מישהו אחר". כשמעיין מצטרפת לשיחה היא מנסה להבין מאורנה למה שני עדיין עסוקה בדן, ומקבלת ממנה תשובה מפתיעה וכנה: "כי היא סתומה". 
 
השלושה עוברים למטבח כדי לאכול מעוגת הביסקוויטים שאורנה ומעיין הכינו, ואביחי חושף בפניהם מי האנשים שהכי חשובים לו בבית: "הנאמנות שלי פה היא רק לשתיכן". מאוחר יותר בחצר, כוכב מרגישה את היחס הקר מהדיירים, וכשאורנה לא מתיישבת לידה היא נעלבת ומטיחה בה: "אין פה מלחמה את יכולה גם לשבת לידי, אני לא אוכל אותך", ואורנה שוקלת מילים ונזהרת בתגובתה: "חס וחלילה, פשוט פה יותר נוח". 
 

23:00 - דן לעדן: "את היית הכוכבת האמיתית של הקליפ"

אביחי, דן ואנדל מחליטים להיכנס לשכשכוכית, כשמעיין מבטיחה לאביחי: "אני באה לצפות בך". כשבאמצע הטבילה הגשם מתחיל לרדת בחצר, השלושה לא ממהרים לצאת מהמים ונשארים במים, וברחבי הבית מתנגן השיר: "גשם" של מאיר בנאי. הדיירים נהנים ושרים בקול, וכשמחרוזת החורף נמשכת עם השיר: "גשם אחרון" של עברי לידר, לכוכב יש בקשה מיוחדת מהאח הגדול: "תשים שיר כיפי לאביחי שיעשה לנו חשפנות".

ההתרגשות בבית עדיין בשיאה בעקבות הצפייה בקליפ האימה, ולכל דייר יש מה להגיד על התוצאה הסופית. אורנה צוחקת על חיים: "אתה לא דומה לעצמך בתור זומבי", תאלין מחמיאה לאנדל: "היה שם קטע שנראית בול כמו מייקל ג'קסון". דן מחבק את עדן ואומר שהמשחק המקצועי שלה עשה את ההבדל: "את היית הכוכבת האמיתית של הקליפ", ואנדל שמרוצה מכל המחמאות ממשיך בחיזורים אחרי עדן: "את רואה שאנחנו נראים טוב ביחד? זה אומר שאנחנו מתאימים".

22:00 - הדיירים צופים בקליפ ומתלהבים

הדיירים יושבים לאכול, ומנסים להבין האם האח הגדול ייתן להם לצפות בקליפ שצילמו במהלך "משימת יום שישי ה-13". אחרי הארוחה חיים יוצא לחצר ומשתף את שמוליק וכוכב בכך שבמהלך השבת הוא סבל ממצב רוח ירוד, אבל כשהאח הגדול קורא לדיירים להתרכז בסלון, מצב הרוח של חיים משתפר פלאים.

כשכל הדיירים יושבים במתח מול המסך ומתרגשים לצפות בקליפ שעליו עבדו כל כך קשה, האח הגדול מכריז: "בדקה האחרונה הקליפ שצילמתם עלה ל-mako". האח הגדול מסביר לדיירים שאם הם יעברו את כמות הצפיות של הדיירים מהעונה הרביעית הם יזכו לתקציב מותרות, ושואל את הדיירים: "אתם רוצים לצפות?".

הדיירים מגיבים לקליפ בהתרגשות גדולה, כששני מתלהבת מהכוכבים הראשיים של הקליפ, ומחמיאה לאנדל ועדן: "אתם נראים מושלם", וכוכב מתרשמת מכישורי המשחק של בעלה: "שמוליק אתה נראה מה זה מפחיד". כשמגיע הקטע של הריקוד הקבוצתי אביחי משועשע: "אי אפשר להסתיר את חוסר התיאום, אבל זה נראה מעולה", ועדן אופטימית לגבי תקציב שבועי מפנק: "זה יצא נדיר, בטוח שנצליח במשימה".

21:00 - אנדל לעדן: "מה שאני מרגיש אלייך זה אמיתי"

שני ואנדל ממשיכים בשיחה הצפופה בנסט, ואנדל משתף בסוד ההצלחה שלו בבית: "אני לא סופר אף אחד ועושה מה שבא לי, ואז כשאני עושה משהו טוב מעריכים אותי יותר". שני מתרשמת מהשיטה המתוחכמת ומחמיאה בדרכה שלה: "אתה פסיכי ברמה גאונית". מאוחר יותר בחצר, עדן אומרת לשם שהיא חוששת מההדחה הקרובה: "יכול להיות ביום שלישי אני אעזוב", והוא מנסה להרגיע אותה שכנראה תישאר מחוץ לרשימת המועמדים השבוע: " השבוע היו מלא ריבים, ואנשים הרבה יותר גרועים ממך". בהמשך אנדל מצטרף לחצר, וכשעדן מסתכלת עליו הוא אומר לה: "אני רואה בעיניים שלך כנות ואמת". כשעדן לא מתרשמת וטוענת שהחיזורים שלו לא רציניים, אנדל ממהר להבהיר שהכוונות שלו רציניות: "מה שאני מרגיש אלייך זה אמיתי".

 
20:00 - כוכב: "אני כזאת חזקה בחוץ, ופה אני נשברת"
 
כשמעיין יוצאת מהמטבח ואביחי מתבונן בה, ולאחר מכן אומר לאורנה שהבית מייצר קירבה ואינטימיות מהר יותר מהרגיל: "אני מת על זה, אחרי שלושה חודשים פה אפשר להתחתן". במקביל בחדר השינה, כוכב מספרת לעדן על הקשיים שלה בבית, ולבסוף היא מזילה דמעה ופונה לאח הגדול: "אני לא מאמינה שהבאת אותי לפה, אני כזאת חזקה בחוץ, ופה אני נשברת".  
 
בינתיים בחצר, דן אומר לדיירים שנמאס לו משני והוא מקווה שהיא תעזוב את הבית, ואנדל מנתח את הריחוק של הדיירים משני: "היא אומרת לאנשים את הדברים בפנים, וזה מאיים עליהם". מאוחר יותר, שני לוקחת את אנדל לשיחה פרטית בנסט, ומשתפת אותו בימים הקשים שהיא עוברת: "אני עברתי פה ליל זוועות, דן יצא עליי פיצוצים". כשאנדל אומר לשני שהיא צריכה לשנות את ההתנהגות שלה, היא מיד תוקפת בחזרה: "גם חוסר המעש שלך יוצר אנטגוניזם". בהמשך, אנדל אומר לשני שהוא דואג לה: "אני רואה שאת כבר לא נהנית", והיא מאשימה בכך את דן: "הוא כיבה לי את כל שמחת החיים".
 

19:00 - שני: "אני סיימתי עם הרומנטיקה בבית"

הדיירים יושבים בחצר ואנדל ממשיך להתגרות בשני: "אם נהיה ביחד זה יהיה אקזוטי", אבל שני מצננת את ההתלהבות שלו ומכריזה: "אני סיימתי עם הרומנטיקה בבית". מאוחר יותר, הדיירים נקראים אחד אחרי השני לחדר האח הגדול כדי להציע את שמות המועמדים להדחה, אבל שני מהססת להיכנס: "אני צריכה עוד כמה דקות, לא חשבתי על זה בכלל", וגם דן לא בטוח אילו דיירים הוא יציע להדחה: "השבוע יש לי התלבטות רצינית".

בינתיים במטבח, מעיין ואורנה שוטפות את הכלים ומזעיקות את אביחי שיבוא לטפל בסתימה שיש בכיור. אביחי אומר לאורנה שהוא אוהב את זה שהיא מפנה לו מכשולים שהוא לא רואה, והיאמבטיחה בחיוך: "אני תמיד אפנה לך מכשולים". שני מצטרפת ומתחילה לרקוד ולשיר באוזן של אביחי שמהר צאוד מאבד את הסבלנות ומאיים: "אני עוד שנייה שופך עלייך את כל המים שבסיר".

18:00 - אנדל על שני: "בכלל אין לי רגש אליה"

בשיחה אינטימית בחדר השינה, אנדל מבהיר לאביחי שהוא לא מתכוון לפתח רומן עם שני: "אני יודע שאתם חושבים שיש לי רגש אליה, אבל בכלל אין לי את זה". כשהם מנסים לחשוב מה דעתם של הצופים בבית, לאנדל יש ניחוש לגבי מעמדה של שני: "אתם בטוחים שלא אוהבים אותה בחוץ, אבל אתם טועים", בעוד שאביחי מחזיק בתיאוריה אחרת לגמרי: "אני יודע שאני חזק בבית, וגם מעיין חזקה לדעתי". כשאנדל מראה בטחון מלא ומבטיח להגיע עד לגמר, אביחי עוקץ: "עם הדיבור שלך וכל הקללות, אתה לא תגיע לגמר".

מאוחר יותר בנסט, דן ואורנה ממשיכים להתקרב ולחזק את היחסים ביניהם. "הוא היה בן אדם מדהים, אבל היינו צעירים מדי ולא ידענו איך להתמודד עם הבעיות", אורנה נפתחת ומספרת על הגרוש שלה, "ממש טוב לי עכשיו, ואני מחפשת מישהו שיעשה אותי מאושרת". דן, שמקשיב בסבלנות לרגשותיה של אורנה, מודה גם הוא בחיוך: "האמת שאני גם רוצה זוגיות". ובקצה השני של הבית, תאלין ניגשת למעיין ופורצת בבכי: "אני מרגישה שאני לא מוצאת את המקום שלי בבית", ומעיין מנסה להרגיע אותה: "אני חושבת שככה כולם מרגישים בבית".

17:00 - מי ההימור של דן לגמר?

בחדר השינה, אנדל מבצע מהלך כשמציע לעדן להתכרבל איתו מתחת לשמיכה. עדן מסרבת, ומוסיפה: "הוא אח שלי", חיים צוחק, ואומר: "תיזהרו שלא יהיה פה גילוי עריות". אנדל מזכיר את חזי, ועדן מפסיקה אותו ואומרת: "הסתכלתי עליך כשהדיחו אותו, והיית ממש מבסוט", אבל אנדל מחזיר לה: "הסתכלתי עליך ואת חייכת". היא מצהירה שלעולם היא לא בוכה, אבל אנדל לא קונה את זה: "את בכית גם כשתהילה הלכה". בתגובה היא אומרת שתבחר לעצמה את הדרך להתמודד: "אני לא צריכה לשתף אתכם בכאב שלי". אנדל מחליט להיות ישיר יותר, ושואל: "את עדיין מאוהבת בחזי?", והיא משיבה: "אני לא מאוהבת בו, יש לי רגש אליו והוא מאוד חסר לי, אבל לא היה לי מספיק זמן כדי להכיר אותו".

בהמשך בחצר, דן מהמר על אביחי כזוכה העונה: "הוא מביא עניין שהוא עם תוכן", שמוליק מציע לסגור את הבסטה: "בואו נשאיר אותו בבית ונצא אם ככה". כוכב מסכימה עם דן: "אף אחד לא יכול לעמוד ליד אביחי, חבל על הזמן של כולם", ודן מפתיע אותה כשאומר שגם לה יש סיכוי: "בהדחה האחרונה חשבתי שהסיכוי הכי טוב שלכם להישאר, לכן בחרתי בכם". דן מוסיף שגם חמימו יכול לקחת את הגמר, וכוכב שוללת במהרה: "לגבי אביחי אני בטוחה בעצימת עיניים, אבל אני לא חושבת שחיים יזכה". שמוליק מצטרף, וזורק את ההימור שלו: "לדעתי גם שם חזק מאוד". מאוחר יותר, אנדל מעליב את תאלין כשמכנה אותה "הסוטה הכי גדולה בבית". היא פונה אליו ואומרת בזעם: "תשקול את המילים שלך, כי יש דברים שלא אומרים", ושמוליק מגן עליה: "היא אישה לכל דבר, אתה צריך לכבד אותה". ​

16:00 - אורנה על כוכב: "היא מרגישה נחותה כאן" 

בזמן שאורנה ודן משוחחים בנסט, הם רואים את שני מביטה בהם מלמעלה. דן קולט אותה, ונלחץ: "בטח היא תדקור אותי עכשיו", ואורנה אומרת: "בטח היא תעשה לי עכשיו פרצופים". בהמשך בחדר הארונות, אורנה שואלת את מעיין אם היא ראתה את שני מסתכלת עליהם בנסט, ומעיין מרגיעה אותה: "ראיתי שהיא מסתכלת עליכם, אבל היא לא אמרה לנו כלום". מאוחר יותר בחצר, אנדל מגלה שהוא לא נוהג להביא בחורות הביתה, ותאלין קורצת לו: "אז אתה מבזבז כספים על מלונות". עדן לא מרוצה מנושא השיחה והולכת חזרה לבית כשאנדל צועק לה שהוא רוצה לדבר איתה על הרגשות שלו, והיא בתגובה עוקצת אותו: "יש לך רגשות, אתה פשוט לא יודע איך לבטא אותם".

הבנות מקיימות שיחה לבנות בלבד בחדר השירות, ושני מוציאה קיטור על דן: "זה עבר את הגבול, אם אני עוד פעם אחת אשמע שהוא מדבר עליי אני אאבד את זה, אז שלא יתעסק איתי". היא ממשיכה ומספרת: "הוא אמר שאני בן אדם מזעזע והמליץ לי לארוז את המזוודה וללכת הביתה, ולא הפסקתי לבכות". אורנה שואלת אותה: "למה לא קמת והלכת?", והיא עונה: "אני לא פחדנית, אבל הפעם הוא באמת הגזים". הן ממשיכות לנושא הבא והפעם מדברות על כוכב. מעיין טוענת שכוכב לא צריכה לכעוס עליה על כך שעברה למיטה אחרת: "אני לא עשיתי לאישה הזאת כלום, היא יכולה להיות אימא שלי", ואורנה אומרת שיש לה המון קשיים בבית: "היא מרגישה נחותה כאן, היא לא בגילינו והיא לא מרגישה אטרקטיבית". תאלין מתעניינת: "אתן יודעות למה היא לא באה לאכול איתנו היום?", ואורנה צוחקת: "כי היא לא רצתה לשמוע שאומרים שהחמין שלי טעים".

15:00 - אורנה מתכננת את הרומן הבא: "שני עוברת לאנדל עכשיו"

דן לוקח את אורנה לשיחה בנסט על שני, ומתעצבן כשנזכר באיך שדיברה אליו אתמול: "היא עשתה לי דרמה של החיים, ובסוף אומרת לי 'אתה נהנה שקיבלת את המצלמה שלך"?. הוא ממשיך ומתוודה: "לא הצלחתי להתרגש מהשיחה הזאת, והיא אף פעם לא הייתה כל כך בוטה". אורנה טוענת שלדעתה היא התקדמה לבחור הבא: "היא עוברת לאנדל עכשיו". הוא בוחר שלא להתייחס, ומתרגז מכך שמעיין שאלה אותו אתמול למה הוא מתחנף לכוכב, אחרי הריב שהיה עם שני: "אמרתי לה שאני וכוכב לא רבנו, היא אומנם פסיכית ואיבדה את זה פה ממזמן, אבל אין לי שום דבר אישי נגדה", ומגיע למסקנה: "שני כנראה אמרה לה שאני מתחנף אליה".

דן לא מתחרט על ההתנהגות שלו בשיחה עם שני: "כמעט הצלחתי להפוך את הריב לצחוק כמו בפעם הקודמת, אבל החלטתי שלא לעשות את זה כדי שתחשוב שאם בסוף היא צחקה אז היא מושלמת". אורנה מוסיפה: "היא מנסה לשחק אותה שכל מה שהיא עושה טבעי, אבל זה לא ואני רואה את זה על הפרצוף שלה". דן מקבל החלטה: "אני הולך להתרחק ממנה לגמרי". בהמשך הם מדברים על אנדל כשאורנה מתלהבת מהכבוד שהוא מעניק לבנות, ודן מסכים: "הוא באמת חמוד אמיתי".

14:00 - אביחי: "עכשיו דן הולך להיות הפאפי של אורנה"

נדמה שהדיירים טרם התאוששו מהערב המפחיד שהאח הגדול הכין להם אתמול. אנדל נזכר באיך שהצליחו להפחיד גם אותו: "איזה פדיחות עשיתי, אני ממש מקווה שידיחו אותי לפני שיצטרכו להראות את זה". בעקבות אמירתו השנויה במחלוקת, עדן שואלת אותו מה הצפי שלו להדחה הקרובה, והוא מהמר: "עדן, אורנה, שני וכוכב ושמוליק". שני לא חושבת שעדן תהיה מועמדת להדחה: "זה פשוט לא נראה לי הגיוני", ואנדל חוזר בו: "יכול להיות ששם יהיה במקום עדן".

בהמשך, שני מתלוננת שלא מעריכים אותה מספיק בבית, ואנדל מזכיר לה שהוא כאן: "אני מעריך אותך", ומוסיף: "בגלל זה אני מנסה להסביר לך שאת צריכה להתחיל לזרוק". עדן מתעניינת, ושואלת מה היא צריכה לזרוק, ואנדל מסביר: "המון דברים מהאופי שלה", הוא פונה לשני ומציע: "תתחילי לדבר כשאת אוכלת". עדן שוללת את דבריו: "זה לא קשור, היא מאוד מתורבתת אז אתה צריך להרוס לה את זה?".

מאוחר יותר, אורנה מכריזה על החרמת המטבח: "אחרי כל מה שעשיתי אתמול במטבח, יש גבול וגם אחרים צריכים לעזור". במקביל, אנדל מתנדנד על הכיסא, ומעיין נלחצת: "תיזהר אתה לא נורמלי, מה תעשה אם הכיסא ישבר?", אבל אנדל מנצל את ההזמנות וקורץ לה: "לפחות אקבל הנשמה ממך". אביחי מתעצבן, ומכריז: "שום הנשמה לא תהיה פה, אין לי בעיה לאבד חיי אדם בשביל שאישתי לא תנשק אותו".

לאחר מכן בחצר, אביחי לוקח את שם לשיחה צפופה על שני, ומגלה שמעיין אמרה לו שהיא לא תתחבר בחיים לאנשים כאלה בחוץ. אביחי טוען שהיא מרחמת עליה: "היא חושבת שאין לה אף אחד פה, ומפחדת להתרחק ממנה". שם ממשיך, ומתלונן: "היא לא נותנת לדברים להתקדם בבית, היא תמיד מפריעה וצצה". אביחי מזכיר את השיחה שהייתה לשני עם דן, ומנבא עתידות: "עכשיו דן הולך להיות הפאפי של אורנה".

13:00 - עדן: הריבים פה קורים כשהם צריכים לקרות 

אחרי ערב מלא באקשן שעבר על הבית אמש, הדיירים מתפנקים על שבת שקטה בחצר. הם מבחינים ברחפן שמרחף מעליהם, ודן צוחק: "אורנה בטח כתוב שם שתיזהרי ממני, כי אני משוגע". בהמשך, הדיירים משוחחים על כך שהבית רגוע, ואורנה מגיעה למסקנה: "כל הדיירים פה כמעט באים מרקע דומה, ואנחנו שוחרי שלום". עדן שמחה מהמצב, ומזכירה: "מדי פעם יש פה ריבים, אבל הם קורים שהם צריכים לקרות". ​

12:00 - אביחי: "אני לומד פה איך להיות קר, מנוכר ואכזר"
 
האח הגדול מעיר את הדיירים בפעם השנייה בשיר "מים מתוקים" של מאיר אריאל ותאלין מיד מתפרצת: "האח הגדול משמיע שירים מזעזעים לפעמים" בעוד דן מתרגש מהשיר: "איזה גאון האח הגדול הזה". במקביל, מעיין נכנסת לחדר השינה ואביחי מחבק אותה כשהוא לוחש לה: "בוקר טוב יפה". שם מצטרף אליהם ומבקש מאביחי שיספר לו על השיחה ששמע אתמול בלילה. אביחי מספר שהוא הקשיב לשיחה של דן ושני: "הוא אמר לה שהיא פסיכופטית", ומוסיף: "דיי כבר, מגיע לה, הבן אדם הזה מסכן". מעיין קוטעת את שיחתם כשהיא מציעה להם משהו חם לשתות ואביחי ממשיך לפלרטט איתה: "אני רוצה משהו חם לחבק" והיא מחזירה לו בחיוך: "אז שנייה אני באה". כשהיא יוצאת מהחדר, אביחי מתוודה: "אני כזה סמרטוט לפעמים. פה אני לומד איך להיות קר, מנוכר ואכזר".
 
11:00 - מסיבת בוקר בחדר השינה
 
האח הגדול מעיר את הדיירים בשיר Love me like you do של Ellie Goulding, ומעיין, אורנה, שני ותאלין קופצות ממיטתן כשהן רוקדות ושרות לצלילי השיר. אנדל הוא הראשון שיוצא מחדר השינה ומתחיל בהתארגנויות הבוקר ושני ממהרת להצטרף אליו. במקביל, כוכב ושמוליק יושבים בסלון כשהם מופתעים לראות שהבית חזר לקדמותו,  וכוכב מתלוננת שהדיירים לא הולכים לישון: "איזה שטויות הם מדברים כל הלילה, לא נותנים לישון". 
 
10:00- הדיירים מסרבים להתעורר
 
האח הגדול מפנק את הדיירים בשעת שינה נוספת, לאחר שנשארו ערים עד אור הבוקר. האורות בחדר השינה עדיין כבויים, וכולם זוכים לשינה מתוקה. בקרוב יעיר אותם האח הגדול עם שיר בוקר שיסמל את תחילתו של עוד יום שבת בבית. 

9:00 - תחיית המתים

לאחר לילה מתיש של הפחדות, הדיירים עדיין מתפנקים בחדר השינה וצוברים כוחות ליום חדש. בקרוב יתנגן ברחבי הבית שיר הבוקר והם יצאו ממיטותיהם לעוד יום ארוך, בו יהיה עליהם להתמודד עם הפחדים הכי גדולים שלהם. 

מה קרה אתמול?

הדיירים התעוררו לצלילי השיר: "Life Happens" של אסתר רדא, לאחר שלאורך שעות הבוקר הם השלימו את שעות השינה מהלילה הלבן. הנוכחות של כוכב בבית התחילה להפריע לכמה מהדיירים, כשאורנה אמרה: "כוכב פשוט לא צריכה להישאר פה יותר", ודן הוסיף: "ביומיים האחרונים יוצא ממנה רוע טהור, זה ממש מבהיל אותי". מאוחר יותר מעיין החליטה לתפוס מרחק מכוכב ולהעביר את הדברים שלה למיטה אחרת: "אני לא מסוגלת לישון עם מישהי שמרכלת עליי כל הזמן". כוכב מצידה לא נשארה חייבת והבטיחה: "אני טוחנת את מי שמציק לי".

הדיירים התענגו על ארוחת השישי והסכימו שהקליפ שלהם יצא מוצלח יותר מהקליפ של הדיירים בעונה הרביעית. מעיין ואביחי נראו קרובים מתמיד, ואנדל שאל: "מתי תתנשקו כבר?". מאוחר יותר האח הגדול הקרין לדיירים סרט אימה, ומעיין נזכרה שהתאריך הוא יום שישי ה-13, וחששה מהלילה המפחיד שהאח הגדול מתכנן להם. תמיר ורדי מהעונה הרביעית נכנס לחצר בתחפושת ליצן משוגע והחביא תותח קונפטי בחצר, ולאחר מכן דמותו הופיעה במראה והצליחה להבהיל את הדיירים בכל פעם מחדש. 

בשעות הקטנות של הלילה, מעיין נכנסה לנסט כדי לנחם את שני לאחר שיחה קשה שהייתה לה עם דן. שני פרצה בבכי וסיפרה למעיין: "הוא אמר לי דברים איומים", ומעיין ניסתה לנחם: "אל תבכי ממנו, הוא לא שווה את זה". שני לא נרגעה והוסיפה: "הבן אדם משוגע לגמרי, אני לא רוצה לראות אותו יותר. במקביל דן סיפר לאביחי על השיחה עם שני מהצד שלו: "אין אצלה רגש, הכל זה הצגה ואין שום דבר אמיתי". דן אמר שלדעתו הסיפור של שני איתו ממש לא נגמר, ואביחי הסכים: "היא מטורפת". ​

 >>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00