העדכון האחרון:

06:00 - תמיר ורדי מציג: ליל האימה 
 
הדיירים ישנים במיטות אבל האח הגדול ממשיך להפחיד אותם כחלק מליל האימה של יום שישי ה-13. תמיר ורדי בתחפושת הליצן המשוגע נכנס לחדר השינה, כשאביחי שומע את צעדיו ומנסה לתפוס אותו. תמיר מגיע למיטה של כוכב שמתעוררת בבהלה ואומרת בכעס: "די זה לא יפה ככה", כשאורנה מתעוררת מהרעש ואביחי נקרע מצחוק: "אמרתי לך שזה יהיה גדול". לאחר מכן, תמיר חוזר לחדר השינה והפעם מבהיל את חיים שמתעורר בכעס: "הוא ליטף אותי המניאק הזה". אחרי ההפחדות, אורנה ואביחי מחליטים לקום מהמיטות ולהכין לעצמם אוכל במטבח, כשאביחי מעדכן את אורנה על כל הדברים המעניינים שקרו בזמן שהיא ישנה.
 
05:00 - מה מעיין לחשה לאביחי לפני השינה?
מעיין מבחינה באודם על הצווארון של אביחי ומתחילה לקנא: "אני לא שמתי אודם היום", ואביחי מתגרה בה: "אורנה שמה אודם, אולי אני שוכב עם חברה שלך ואת לא יודעת". מעיין כועסת ואביחי מיד אומר: "הדבר היחיד שמעניין אותי בבית זו את". מעיין אומרת לאביחי שהיא רוצה להגיד לו משהו ללא מיקרופונים, וכשאביחי נכנס למיטה מעיין רוכנת מעליו ולוחשת באוזנו משפט שגורם לו לחייך במבוכה. מעיין נותנת לאביחי נשיקת לילה טוב על הלחי ועוברת לישון ביחד עם שני שעדיין נסערת מהריב הגדול עם דן.

04:00 - שני על דן: "אני לא רוצה לראות אותו יותר"

מעיין מפחדת להסתובב לבדה בבית, ואביחי מלווה אותה ולא מוריד ממנה את הידיים. החששות של מעיין מתאמתים כשהאח הגדול פותח את כל המגירות בחדר הארונות ומצליח להבהיל גם את אביחי. כשהשניים מגלים שהמגירה של שם נשברה, אביחי צוחק: "שם יראה את זה בבוקר ויתחרפן". לאחר מכן, אביחי ומעיין הולכים לנסט האדום ומוצאים שם את שני שבוכה לאחר שיחה קשה שהייתה לה עם דן. שני מבקשת שאביחי יעזוב ושמעיין תישאר כדי לנחם אותה.

שני פורצת בבכי ומספרת למעיין על השיחה עם דן: "הוא אמר לי דברים איומים", ומעיין מנסה לנחם את שני: "אל תבכי ממנו, הוא לא שווה את זה". שני מספרת שדן אמר שההתנהגות שלה בלתי נסבלת, ושהוא לא יכול לראות אותה: "אני הייתי הכי בסדר בעולם, וזה פשוט מעליב". שני לאא נרגעת ומוסיפה: "הבן אדם משוגע לגמרי, אני לא רוצה לראות אותו יותר". בינתיים במטבח, דן מספר לאביחי על השיחה עם שני מהצד שלו: "אין אצלה רגש, הכל אצלה זה הצגה ואין שום דבר אמיתי". דן מוסיף שזה הסיפור של שני איתו ממש לא נגמר, ואביחי מסכים: "היא מטורפת".

​03:00 - שיחות על יחסים ואהבה

מעיין ושני משוחחות במטבח על היחסים שהתפתחו בבית, ומעיין אומרת: "זה נחמד שיש מישהו לחבק, כי חסר לנו חום אנושי", ושני אומרת למעיין שהיא נוהגת בחוכמה כשהיא לא ממהרת עם אביחי, ומעידה על עצמה: "אני ודן נכנסנו לקשר במהירות, וככה מהר זה נגמר". שם מגיע למטבח והשלושה עוברים לדבר על תעודות הזהות שהכינו להם בכניסה לבית, ומעיין מספרת על הציור שלה: "הייתי כמו אישה כזאת של פוקימון", ושם צוחק על התיאור שלה ומשיב: "מנגה כאילו? אני מופתע שהצלחתי להבין את זה". 

מאוחר יותר בחצר, מעיין שואלת את אנדל אם הוא אי פעם התאהב, והוא עונה: "אני אפילו לא יודע מה זה". חיים אומר שברגע שתגיע הבחורה שתיצור אצלו סקרנות הוא ייתפס מיד, ואנדל משיב: "כשזה קורה אני מיד חותך, כי אין לי מה להציע". מעיין אומרת לאנדל שהוא מזלזל בעצמו ומוסיפה: "יש בחורות שמרוב אהבה לגבר ישנו איתו על קרטון". לאחר מכן, האח הגדול מנגן לדיירים את השיר: "אצלך בעולם" של מאיר בנאי שהלך לעולמו השבוע, ואנדל מתלהב ומקים את מעיין לריקוד סלואו צמוד.

02:00 - ההפחדות של תמיר ורדי
 
ליל ההפחדות נמשך כשחיים הולך לבדו במטבח, ולפתע כל המגירות נפתחות מעצמן וחיים נבהל וקורא לשמוליק: "בוא תהיה איתי, אני  מפחד מה עוד יקרה פה". בינתיים בחצר, אביחי ומעיין מחובקים מתחת לשמיכה וכשתאלין שואלת את אביחי מה מותר לו לעשות בשבת, הוא עונה: "הדבר היחיד שאני עושה בשבת זה לנוח ולחשוב על מעיין". לפתע תותח קונפטי מתפוצץ ומצליח להבהיל את תאלין המופתעת: "מאיפה זה בא?", אבל שני לא מתרשמת ופונה לאח הגדול: "אתה תצטרך להתאמץ יותר". מאוחר שני מצחצחת שיניים בחדר האמבטיה כשלפתע האור נכבה ותמיר מופיע במראה. שני שוב לא מתרגשת, אבל מעיין נבהלת ויוצאת מהחדר בריצה.
 
01:00 - מי מפחד מיום שישי ה-13?
 
הדיירים מנסים להבין אילו הפחדות האח הגדול מתכנן להם במהלך הלילה, ועדן מוכנה להכל: "בא לי שיפחידו אותנו באמת". דן אומר שאם האח הגדול יצליח להבהיל אותו זה יהיה מביך, ושני צוחקת עליו: "בטח תצרח כמו בחורה". כוכב מפחדת להיות לבדה בחדר השינה ולכן עדן מארחת לה חברה. אנדל מצטרף למיטה ומנסה להפעיל את קסמיו על עדן, ושם שמסתכל מהצד אומר שהוא מתנהג בחוסר טאקט: "הבגדים של חזי עדיין חמים מהמייבש". כוכב שואלת את אנדל למה הוא לא התחיל עם עדן מוקדם יותר, והוא עונה: "בהתחלה זה לא זרם".
 

00:00 – אורנה מתוודה: "אני רוצה גבר כמו חיים"

באמצע הקרנת הסרט, שני ואנדל יוצאים לעשן בחצר. האחרון ממליץ לה לעשות פחות בבית: "ככה יעריכו אותך יותר", ומסביר: "הגענו לכאן כדי להשתנות גם לטובה וגם לרעה". בינתיים, דן מצטרף לחיים ולאורנה במטבח, שמדברים על הקשר בין אביחי למעיין. "בימים האחרונים רואים שיש ביניהם שינוי", טוענת אורנה, וחיים מפרגן לאביחי: "המפתח לקשר הוא גבר עם סבלנות". בהמשך, חיים מספר על חברה שלו: "משי צדיקה", בעוד אורנה מתוודה: "אני רוצה גבר כמו חיים".

הסרט נגמר, ולפתע נשמעות צעקות מחדר הארונות: "יש חולדה בשירותים". במקביל הדיירים מוצאים חולדה נוספת בסלון, וגולגולת במקרר. ברוח הצחוק, תאלין ומעיין מחליטות לשים חולדה במיטה של אורנה, והאחרונה מנצלת את ההזדמנות להעביר את החפצים שלה למיטה של שני. חיים שם לב לכך, והיא ממהרת להגיד: "עבר ביני לבין כוכב חתול שחור, אנחנו לא צריכות לישון יחד".

23:00 – סרט האימה מתחיל: מה תמיר ורדי עושה בבית האח הגדול?

ההקרנה של הסרט מתחילה, והדיירים ששבויים בעלילה אוכלים פופקורן בהנאה. בינתיים אביחי, חיים ואורנה מעבירים את הזמן בחצר, ומדברים על שי חי. "אני והוא היינו יכולים להיות חברים טובים", אביחי מציין. בעוד האח הגדול מבקש מהם להיכנס פנימה. החצר נותרת ריקה, כשלפתע תמיר ורדי, דייר העונה הרביעית, מופיע מחופש לליצן מפחיד, ומחביא משהו בין השיחים ליד פינת העישון.

22:00 – אביחי מציע למעיין: "את יכולה לעבור לישון לידי"

בסודי סודות, אביחי מספר למעיין שכוכב מרכלת עליה: "היא אומרת שאת פחדנית", ומייעץ לה: "אל תשני איתה יותר, אם בא לך את יכולה לישון לידי". הם נכנסים לנסט, ודן שכבר יושב שם, שואל מה עם אורנה: "איפה האישה שלי?". "אתה אוהב נשים מבוגרות", מעיין מציינת בשעשוע וקוראת מיד לאורנה.

בהמשך, מעיין מצהירה שתעביר את התמונות שלה, ותעבור לישון במיטה אחרת. מאוחר יותר, האח הגדול מודיע לדיירים שבדקות הקרובות תחל הקרנה של סרט אימה, וחוץ מאורנה, אביחי וחיים ששומרים שבת, כולם מתאספים בקולנוע.

21:00 – דן על כוכב: "יוצא ממנה רוע טהור"

מעיין מזכירה לאורנה שזהו יום שישי ה-13, ואורנה מתחילה לחשוש. היא טוענת שהיא ששמעה רעשים מהקצה השני של החצר, בעוד דן מוסיף לאווירה המלחיצה: "תראו איזה ירח מלא יש הלילה". בהמשך, מעיין מספרת שהיא רוצה שכוכב תעבור לישון במיטה עם עדן, ואורנה מדרבנת אותה להתעמת מול כוכב: "אני מאחורייך".

תאלין ושני מצטרפות לשיחה על כוכב, כשהראשונה אומרת: "יש לה פיצול אישיות, פעם היא נחמדה ופעם היא לא". שני מסכימה איתה, ומשתפת שכוכב ריכלה עלייה ועל מעיין, ואמרה שהן לא יגיעו רחוק כי הן לא צנועות. מעיין מופתעת שלא שמעה על כך ומכריזה: "אני לא מסוגלת לישון עם מישהי שמרכלת עליי כל הזמן". מאוחר יותר, גם דן מצטרף לטענות על כוכב: "ביומיים האחרונים יוצא ממנה רוע טהור", הוא מתלונן ומוסיף: "זה ממש מבהיל אותי".

20:00 – אנדל לאביחי ומעיין: "מתי תתנשקו כבר?"

הדיירים מתענגים על ארוחת השישי, ונזכרים בצילומי הקליפ מליל אמש. "אני בטוח שיצא לנו הרבה יותר יפה מהקליפ של העונה הרביעית", דן מציין וכולם מסכימים איתו. כוכב לא מפספסת את ההזדמנות להחמיא לעדן: "נראית מעולה", בעוד השאר משתעשעים שאילו מייקל ג'קסון היה חי, הוא היה לוקח את עדן לצילומים איתו. לאחר מכן, הם עוברים לדבר על זמרים גדולים כמו אלביס פרסלי, הראפר טופאק ופול מקרטני.

כוכב, חיים ושם שכבר עייפים, נשכבים כל אחד על מיטתו ותוהים מתי יהיה כיבוי אורות. "כבר יש קולנוע מהמשימה אתמול, למה שלא נראה סרט?", כוכב אומרת ומציינת שמשעמם לה. מאוחר יותר, שם מסביר לחיים על עניין הטבעונות: "אדם הוא לא טורף, הוא מלקט. הגוף שלנו לא בנוי לאכול בשר".

בינתיים בחצר, מעיין מספרת לאביחי ששני חשבה שהם התנשקו אתמול בלילה, ואנדל שיושב לידם שואל: "מתי זה יקרה כבר?". בהמשך, מעיין נזכרת שהתאריך הוא יום שישי ה-13, ומשתפת: "אני רוצה שהאח הגדול יפחיד אותנו ממש". 

19:00 – אנדל ממשיך לנסות את מזלו עם עדן

הדיירים מתחילים להתיישב זה אחר זה סביב שולחן האוכל, ושני שואלת בפליאה: "מי כל הזמן שם את הסכין כלפי חוץ?". היא מתחילה להרצות בפני תאלין על נימוסי שולחן, בזמן שבחדר השינה, עדן מספרת לאנדל ולכוכב על הטיול שלה במרוקו: "מדהים שם, בכל עיר יש ארמון". אנדל שנשבה בסיפור של עדן פונה לכוכב שיושבת ביניהם: "אולי תזוזי שאני ועדן נוכל להיות מתחת לאותו פוך?", אבל עדן ממהרת להגיד: "כוכב נמצאת בדיוק במקום הנכון".

כולם כבר יושבים סביב השולחן ומקדשים את השבת, כשלפתע נשמעים רעשים מהבובה שממוקמת ליד השולחן. שני קמה במהירות להשתיק את הבובה, והדיירים שמתעלמים מהרעשים מברכים: "שבת שלום לכולם" ומתחילים לאכול.

18:00 - תאלין חושפת סודות מחיי הזוגיות

תאלין מארגנת משחק באולינג בחצר מהבקבוקים הריקים שנשארו בבית, בעוד הדיירים צופים בה מהצד. הם מעודדים אותה, ושני משבחת את שמה: "כל מה שתאלין עושה היא עושה טוב". גם שמוליק מצטרף למחמאות, ומסכים: "היא ספורטאית אמיתית".

בהמשך, תאלין משתפת את כוכב בסיפור ההיכרות שלה עם ג'ימי בן זוגה, וזו מסתקרנת: "זה מעניין שהוא החליט לצאת עם טרנסית כשהוא בעצם סטרייט". היא ממשיכה להתעניין: "מה יקרה אם תבואי איתו לכפר?", ותאלין משיבה שהמשפחה שלו מודרנית: "אולי היו עושים לו בעיות אם היה יוצא עם בן, אבל הם רואים שהוא גברי והתמונה בראש שלמה". היא מגלה שלא נפגשה עם המשפחה שלו, ומסבירה: "אני מאוד מפחדת להיפגע ולכן עדיין אין לי את האומץ". כוכב תוהה אם ג'ימי לא מתבלבל ושואל שאלות, ותאלין משתפת: "היה לי אקס ששאל אותי אם הוא הומו, ואמרתי לו אתה רואה מולך אישה נכון?".

17:00 - כוכב מחזירה מלחמה לשני: "מעכשיו אני לא אעזוב אותה"

הבנות מדליקות נרות לשבת, ואורנה מתעצבנת על כוכב שלקחה נרות נוספים: "לא יישארו נרות לכולם". אבל כוכב ממשיכה בשלה, בעוד ותאלין שמתפללת איתן מתרגשת ומתחילה לבכות. כולן מחבקות אותה, ומאחלות אחת לשנייה שבת שלום. במקביל בחצר, כוכב כועסת על שני: "רציתי להדליק נרות לעילוי נשמת ההורים שלי, והיא לא רצתה שאעשה את זה". דן מבין לליבה, וטוען ששני לא שמה לב לדבריה: "את יודעת מה הכי חמור בכל הדבר הזה? שהיא אפילו לא מתכוונת". אבל כוכב לא מסכימה עם דבריו, ומתעצבנת: "זה רק בתוך המוח שלך, מי שלא מתכוון שותק ולא מדבר".

השיחה ביניהם נמשכת, וכוכב מטיחה בדן: "אתה פחדן ואני לא, כי אם הייתי פחדנית לא הייתי מדליקה את הנרות". אבל דן מתעצבן מההערה העוקצנית, ומחזיר חזרה: "תשחררי אותי, זה משגע אותי שאת אומרת לי את זה, הרי מה יש לי לפחד ממנה?". הוא ממשיך, ומסביר למה הוא לא ניגש אליה: "אני גר איתה באותו הבית והבחורה פגועה ממני, מה אני אמור לעשות, לדרוך עליה בבוקר?". כוכב מסכמת, ומודיעה: "אני לא אתן יותר שיציקו לי, כי מי שיציק לי אני טוחנת אותו", היא מחזירה מלחמה: "מעכשיו אני לא אעזוב אותה".

16:00 - פעם שלישית גלידה

הדיירים מבחינים במסוק השלישי להיום, שמוקדש הפעם לשני. כוכב נלחצת כשרואה שהכיתוב "את מלכה", דומה לכיתוב שהיה לה, ולכן פוחדת שטעתה: "אני לא רוצה להישאר בכלל בבית, אני רוצה לדעת אם המסוק היה בשבילי או לא כדי להישאר רגועה". היא ניגשת לחדר האח הגדול כדי לשאול אותו, אבל נראה שהוא לא נותן לה פרטים מלאים, אלא רק שכל המסוקים מאותה החברה.

מאוחר יותר בחצר, כוכב מוטרדת מנושא המסוקים, ודן מסביר לאביחי: "היא התעלפה כשראתה את המסוק, ובסוף גילתה שזה בכלל היה לשני כי היה את אותו הכיתוב". אנדל מצדו, חושב שכוכב מגזימה: "זה היה בשבילה, פשוט משאירים את אותו הכיתוב ומחליפים רק את השם". אביחי קוטע אותו, ומשתף שלא מתלהב בכלל מהמסוקים: "מסוק זה לא אינדיקציה. אני יודע שאבא של שני טחון, והוא יכול לשלוח לה כל שבוע מסוק, אבל אבא שלי לא יבזבז על זה בחיים כסף". הוא מגלה את הצד הרגיש שבו, ומוסיף: "אני מעדיף שכל פעם כשרוצים להביא לי מסוק, יתנו במקום את הכסף לאנשים שאין להם אוכל".

15:00 - אורנה על כוכב: "היא פשוט לא צריכה להישאר פה יותר"

תאלין, שני, מעיין ואורנה מבשלות לארוחת שישי, כשתאלין מוטרדת מההתנהגות של כוכב: "אני לא מבינה למה היא חושבת שאני מקנאה בה". אורנה נזכרת שגם לה היא אמרה את אותו הדבר: "לפחות שתיתן לי סיבה למה אני צריכה לקנא בה, ואחשוב על זה". תאלין צוחקת: "אולי היא חושבת שאנחנו מקנאות בה שהיא עם שמוליק", אבל שני מרחמת עליו: "הוא הכי מסכן בכל הסיפור הזה". אורנה מסכמת: "היא פשוט לא צריכה להישאר פה יותר". שני מציעה לה לפתוח את זה מולה: "אל תדאגי, כולנו נהיה מאחורייך", וחוזרת בה: "בעצם אני לא יודעת אם כדי לעשות דבר כזה בשישי". אורנה מחליטה לשתוק, אבל רק הפעם: "אם עוד פעם אחת היא תגיד משהו עליי, אני מבטיחה שאכנס בה".

בינתיים בחצר, מסוק חג סביב לבית והפעם בשביל כוכב, שמרוב ההתלהבות מתעלפת. שמוליק נלחץ, מבקש שיביאו לה מים ומפציר בה להירגע, ותאלין תומכת בה ומחבקת אותה. מעיין לא בטוחה בכלל שהמסוק היה בשבילה: "הכיתוב בכלל לא היה ברור", ותאלין פונה לצופים: "בפעם הבאה שאתם שולחים מסוק, תכתבו בגדול יותר ותחכו לסימן מאיתנו שהבאנו למי המסוק שייך".

14:00 - מי פתח את הבוקר עם מסוק בהקדשה אישית?

בזמן שהדיירים מארגנים את הבית לשישי, עדן עדיין ישנה במיטה. שם מנסה להעיר אותה, אבל היא מתקשה לקום. אנדל שוטף כלים, חיים שואב אבק והדיירים מבשלים במטבח. מעיין מתקשה לחתוך תפוחי אדמה, ואביחי מלמד אותה תוך כדי שהוא צוחק עליה מזה שהיא מובכת. אורנה מחלקת הוראות במטבח, כשאביחי צופה בה מהצד ומסנן: "זאת אמא אמיתית".

בינתיים בחצר, אנדל שואל את שני איך היא מסכמת את המשימה. היה לה קשה פיזית, היה קר, "אבל המשימה הייתה בדיוק בשבילי וממש נהניתי ממנה", היא משיבה בחיוך. חמימו מתלהב כשהוא רואה מסוק שעושה רונדלים סביב הבית, ושמוליק מעודד אותו: "אתה רואה, יש לך מעריצים". הוא מסתובב בכל הבית ומספר לכולם: "חמימו חזק גם באוויר". ​​

13:00 - בוקר טוב ליום שישי ה-13

הדיירים מתעוררים ויוצאים מהמיטות בקצב איטי, אבל כוכב היחידה שכבר אחרי מקלחת. היא מנצלת את הדקות השקטות שלה כדי לפנות לקהל בבית: "בוקר טוב לכל תושבי ישראל", ולא שוכחת את המודח שבבית: "חזי, שיהיה לך בוקר טוב". תאלין מצטרפת אליה, והן מתלהבות מהתפאורה המושקעת בבית לכבוד יום שישי ה-13. היא מתעניינת מה חזי עושה עכשיו: "בטח בשעה שמונה בבוקר הוא הלך לשוק לקנות מצרכים לארוחת שבת, כמו שהיה מבשל לנו", וכוכב משבחת אותו: "כמה הוא היה עוזר לנו בבית". אביחי ודן פותחים את היום בדיבור צפוף על מעיין, כשאביחי מתוודה: "אני מרגיש שאני לא יכול להתקדם עם מעיין בגלל שאני לא רוצה להרוס לך איתה", אבל דן צוחק וממשיך בהתארגנויות הבוקר. ​​

12:00 – לילה הפך ליום ויום הפך ללילה

הדיירים מתעוררים לצלילי השיר "Life Happens"  של אסתר רדא, לאחר שלאורך שעות הבוקר השלימו את שעות השינה מהלילה הלבן. כוכב שכבר התחילה להתהלך בחדר השינה מקודם לכן, פוצחת בריקודים במיטתה, בעוד שאר הדיירים עדיין מתקשים לצאת משמיכות הפוך.

11:00 – הבית עוד לא התעורר

האח הגדול ממשיך לאפשר לדיירים לישון שינה עמוקה, ונראה שהם באמת צריכים את זה לאחר הימים העמוסים שעברו. בקרוב יתעוררו לבוקר שישי שיביא עמו גם הכנות לשבת, והדיירים יצטרכו לשתף פעולה לאחר שביממה האחרונה הרוחות סערו.

10:00 – עד מתי ישרור השקט?

הדיירים נשארו ערים עד אור הבוקר, ולכן האח הגדול מפנק אותם בשעות שינה נוספות. האורות עדיין כבויים, וכולם מנצלים את זה למנוחה טובה אחרי לילה מתיש. האם השקט בבית יישמר גם לאחר שהדיירים יתעוררו?​

09:00 – מנוחת הרקדנים

 אחרי לילה ארוך במהלכו צילמו את הריקוד שיקבע את הצלחתם במשימת התקציב, הדיירים ישנים במיטותיהם וצוברים כוחות מחודשים. בקרוב הם יתעוררו לצלילי שיר הבוקר, ויחלו בהכנות לקראת שבת נוספת בבית האח הגדול. מה מצפה לדיירים בסוף השבוע, והאם יצליחו לזכות בתקציב מותרות?

מה קרה אתמול?

יום נוסף במשימת "יום שישי ה-13" עלה, ומהר מאוד הדיירים התחילו באימונים על צעדי הריקוד לקליפ. אנדל ועדן, בתפקיד מייקל ג'קסון וחברתו, בילו את רוב היום בחזרות לבדם, כשהראשון לא פספס אף הזדמנות להחמיא לה או להתחיל איתה. כשהיא ביקשה ממנו להמשיך בחזרות ("התמזמזנו מספיק") הוא התגרה בה: "עוד לא התחלנו אפילו". מאוחר יותר, כששני הציעה לו לחשוב על מישהי שמדליקה אותו כדי לעשות פרצוף של זומבי סקסי, הוא קרא לעדן לעמוד מולו.

האווירה בבית התהפכה כשכוכב גילתה שסיר הבשר שבישלה נשרף ואף אחד לא שם לב: "מהיום אני לא דורכת במטבח גם אם יתהפך העולם", והצהירה שהיא לא רוצה להיות בבית. בהמשך, גם שם התפוצץ כשראה ששמו בתנור את כל השניצלים הטבעוניים: "מה אני אמור לאכול? אני אמור למות פה מרעב?". תאלין לא נשארה חייבת והצליחה לעצבן את שם במיוחד כשאמרה לו שהוא מתפנק עם האוכל, ואילו רק אביחי נהנה מכל העניין: "אני מת על הכאסח הזה".

מאוחר יותר בערב, האווירה בבית נרגעה והדיירים עשו חזרה משותפת על הריקוד עם השיר ברקע. האח הגדול הפתיע אותם כשהכריז על חלק נוסף במשימה: עליהם לחקות את הקליפ של מייקל ג'קסון שמצולם בבית הקולנוע. אנדל ועדן נדרשו לעשות חזרות יחד על מילות הקטע החדש, ואנדל שכל היום ניסה להתקרב לעדן, חשף בפניה: "אני רוצה אותך".

הדיירים התחפשו והתאפרו לזומבים וצילומי הקליפ גלשו אל תוך הלילה. הרוחות בבית חזרו להיות סוערות כשכוכב וחיים הודיעו על פרישתם מהריקוד. כוכב לא הייתה מרוצה מהשמלה שנתנו לה ללבוש: "כמו סמרטוט, לא רוצה שיראו אותי ככה", ואילו חיים טען שהוא לא מסוגל לרקוד. אך מהר מאוד הם חזרו בהם ונרתמו לקחת חלק במשימה שנמשכה עד אור הבוקר. לפני השינה, אביחי ומעיין נשכבו צמוד זה אל זו קרוב מתמיד והוא מיהר להכריז שלדעתו הם נתפסים בחוץ כזוג.

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00