העדכון האחרון:

​03:00 - חזי לדן: "מההתחלה קלטתי שאתה סכסכן וצבוע"

​חזי תופס את דן לשיחה צפופה בחדר הארונות, וחושף בפניו את כל הדברים שמפריעים לו. תחילה חזי מבקר את דן על היחסים עם אורנה: "היא לא פראיירית, אבל אני מבקש שתיזהר ותעשה דברים בצורה עדינה", ודן משיב לו: "היחסים בינינו מאוד מיוחדים ועדינים". בהמשך השיחה, חזי אומר לדן שיפסיק לשמוח לאיד, ולרכל על דיירי הבית: "מההתחלה קלטתי שאתה סכסכן וצבוע", ודן מטיח בו בחזרה: "אתה מנסה למצוא את המקום שלך בבית דרך ריבים איתי, זה מהלך של לוזר".

מאוחר יותר בפינת העישון, עדן קובעת עם אנדל תכניות למחר: "נעשה ספורט על הבוקר", ואנדל מאתגר אותה בחזרה:"את לא יכולה לעמוד בקצב שלי". מעט לפני שכולם נרדמים, דן נכנס למיטה של אורנה ומספר לה על השיחה עם חזי: "זו התנהגות פתטית, הוא מבין שנגמר לו הזמן בבית", והיא משתפת אותו בלחץ שלה לקראת ההדחה המשולשת: "כבר אין לי את הכוחות הנפשיים לעוד הדחה מותחת".

02:00 - דן על שני: "יש לה אפס קסם אישי, הפוך לגמרי ממעיין"

אורנה ומעיין יושבות בחצר, ואורנה מוקסמת מכך שהיא רואה כוכב מנצנץ בשמיים: "פעם ראשונה שאנחנו רואות פה כוכב". כשאביחי מצטרף לחצר, מעיין מתעקשת שהוא יתאמץ לראות את הכוכב, וכשהוא לא מצליח היא אומרת: "יום אחד אתה תוכל לראות אותו", ואביחי מחבק את מעיין ומשיב: "אני כבר רואה כוכב כשאני מסתכל עלייך".

מאוחר יותר, דן מדבר עם אורנה, ואומר שלדעתו מעיין היא הדיירת החזקה בבית: "למעיין יש קסם שאי אפשר להילחם בו", ואורנה מסכימה: "היא הבחורה הכי מדהימה שיש". בהמשך, דן אומר את דעתו על המצב של חזי בבית: "הוא נלחם על המקום שלו כמו אריה פצוע, אבל זה לא עובד", וכשאורנה מזכירה את הריב שלה עם שני, דן אומר: "לשני יש אפס קסם אישי, הפוך לגמרי ממעיין".

01:00 - דן לאורנה: "אני באמת צריך אותך פה"

דן משוחח עם אביחי ותאלין בסלון, ואומר שלדעתו לאורנה יש סיכוי טוב לשרוד את ההדחה המשולשת. אביחי מסכים ולוקח קרדיט: "אם אני ומעיין באמת כאלו אהובים, הגיוני שירצו להשאיר את החברה הכי טובה שלנו", ודן מסכים ומוסיף: "זה גם בזכות עצמה, אנשים רואים שהיא נשמה טובה".

בהמשך, תאלין נעלבת מכך ששמוליק מתרחק מהקבוצה שלה, ומאשימה בכך את כוכב: "היא סתם מחממת עלינו את שמוליק ואומרת שאנחנו לא אוהבים אותו". ומנגד, תהילה מספרת לשני ולעדן שיש דיירים שמקווים שהיא תעזוב את הבית בהדחה המשולשת, ועדן תומכת בתהילה: "את לא צריכה אף אחד בבית כשיש לך אותנו". לפתע האח הגדול מפנק את הדיירים עם השיר: "Redemption song" של בוב מארלי, ודן יוצא לחצר ופוצח בשירה.

מאוחר יותר, הדיירים חוגגים בחצר, ודן חוזר לסלון ומנהל שיחה אינטימית עם אורנה. דן מספר שהוא שמח שהיא עדיין איתו: "החזרה שלך לבית הייתה עצומה מבחינתי, פחדתי להיות בודד בלעדיך", וכשאורנה מוחמאת הוא מוסיף: "אני באמת צריך אותך פה". בהמשך, האח הגדול מחליט לפנק את הדיירים במחרוזת השירים של הפרויקט של רביבו, ודן ואורנה מסיימים את השיחה, ומצטרפים לחגיגה של הדיירים בחצר. 

00:00 – חזי לדן: "אם אני אשאר פה אני אמרר לך את החיים"

כולם עסוקים בבשורה הדרמתית כי בשלישי תערך הדחה כפולה, ובזמן שתהילה עוברת בין חבריה ומבקשת מהם להיות חזקים לקראת ההדחה הקרובה, דן מדבר עם חבריו ומודה שהוא מאוכזב מעצמו: "הייתי צריך להיכנס בחזי כבר בשידור החי". "רציתי להשתלח בו היום", מוסיף דן, ואורנה מייעצת לו לא לעשות את זה. בהמשך, מעיין, אביחי ואנדל מנסים לשער על פי הדחות העונה מי הכי חזק בחוץ ומתקשים לגבש דעה.

כשחזי נכנס למטבח הטונים מיד מתחילים לעלות בינו לבין דן. הראשון תוקף בלי הפסקה: "אתה צנון, סכסכן, צבוע, אתה על הפנים, אתה גם נראה על הפנים". "אם אני אשאר פה אני אמרר לך את החיים", ממשיך חזי, ודן שומר על אדישות ומשיב: "אני היסטרי, אני נראה אש, אני מגוון..", ואורנה קוטעת אותו ומייעצת לו לא לענות אך הוא נשאר בשלו.

מיד לאחר מכן, דן מסביר לאורנה, מעיין, אביחי ותאלין שחזי התחיל לתקוף אותו: "הוא קורא לי 'דן שיכשוכית'", ואורנה המומה: "איזה מילים יצאו לו מהפה, אמר שהוא יעשה פה טרור, אני לא מבינה מאיפה הרמה הזו". תאלין מצידה אומרת שחשוב לה ששמוליק וכוכב יודחו: "שמוליק סובל פה", ושאורנה תישאר.

 
23:00 – כוכב על ההדחה המשולשת: "זה הולך להיות קטלני"
 
ההמתנה לשידור החי גורמת לפרץ געגועים, והדיירים מפנטזים שמכניסים להם את המשפחות לביקור קצרצר. "אם אני אראה את הילדים שלי מבעד לזכוכית או למסך אני אמות", אומרת אורנה, ודן מתקשה להאמין שיעשו דבר כזה. תאלין וחיים מספרים על עונות קודמות שעשו דברים קשים יותר, ובדבר אחד כולם בטוחים: ביקור משפחתי שווה פסילה במשימה. 
 
אחרי שבני הבית מתרכזים בסלון, ארז וקורין פונים אל מודחי העונה בשאלה מה השתנה מאז שהם עזבו. חזי מודה שחזר אל הבית ישיר יותר, ובשביל תהילה הבית השתנה מהרגע שעזבה אותו אך מודה שלא צפתה בפרקים מהבית. כשארז מנחית עליהם הודעה כי בשלישי הקרוב תהיה הדחה משולשת, כוכב כבר חוששת: "איזה דיכאון". עם תום השידור כוכב מקבלת פרץ אנרגיה: "זה הולך להיות קטלני", ותהילה מיד נכנסת לפעולה ומבקשת מחבריה: "זה הזמן שלכם להיות חזקים". דן מחליט לחתוך מחזי: "אני מפסיק להתייחס אליו", ואורנה מבקשת מחבריה לבקש מהצופים בבית להצביע לה. 
 

22:00 – מעיין: "שבוע הבא כבר יכניסו את הדיירים החדשים"

הדיירים מוכנים לקראת השידור החי, וספקולציות חדשות לגבי בואם של הדיירים החדשים כבר נזרקות לאוויר. מעיין בטוחה שכבר בשבוע הבא יכניסו אותם: "הם בטוח יעשו פה הרבה בלגן", ונותנת דוגמה כשנופר מור נכנסה כדיירת חדשה: "היא עשתה הרבה רעש". כולם תוהים האם עדיין יתקיימו "משחקי האח", ותאלין מזכירה שהבטיחו להם שבועיים מנוחה. למרות שכבר כולם יודעים מי יכנס לרשימת ההדחה, וכולם סקרנים לדעת האם צפויות להם הפתעות נוספות.​

21:00 – האם חיים בוחר צד?

הדיירים מבלים בחצר, ונזכרים בסרטים ישנים שצפו בהם. "טיטניק נכנס לחמשת הסרטים הכי טובים שראיתי", אומרת עדן, ולמרות ששם מסתלבט עליה, היא מוסיפה: "עד היום אני בוכה מהסרט הזה". אורנה ומעיין מזכירות לכולם שהגיע הזמן להתחיל להתכונן לקראת השידור החי, אבל הם מעדיפים להמשיך להיזכר בסרטים.

בהמשך בחדר השינה, חיים מודה בפני אורנה שכשתהילה וחבריה מדברים באנגלית הוא מעדיף ללכת לצד: "זכותי להתרחק, אני לא מבין את השפה הזו". אורנה מצידה דואגת: "אני רוצה לצאת מההדחה הזאת", ומוסיפה: "תעזרו לי לצאת מזה". "נדאג לך", מרגיע אנדל, וחיים מאשר: "בדוק". מעיין מצטרפת ומספרת לאנדל על חברה שלה: "היא לומדת עריכת דין, עכשיו היא בהתמחות", ואנדל מיד מצהיר: "אני מאוהב, אני חייב לצאת איתה, תביאי לי את הטלפון שלה". 

20:00 – חזי לכוכב: "יש בך קלילות של ילדה בת 12"

כשכולם יושבים לאכול יחדיו את ארוחת הערב, כוכב, שמקבלת מחמאות על הבישולים, מציעה לשם שאחרי שייצאו מהבית ירשמו לקורס בישול. "אבל לא קורס ארוך", היא כבר מתלוננת, ושמוליק צוחק על חוסר הסבלנות שלה: "את עוד תרביצי שם לכולם מכות". מאוחר יותר, התלונות על השעמום גורמות לכוכב וחזי להכין חבל קפיצה בעזרת חגורות הבד של החלוקים. כששמוליק וחזי מסובבים את החבל כוכב נכנסת פנימה, קופצת, ומתגלגלת מצחוק: "זה גדול". חזי מנסה להשוויץ גם הוא, אבל לא מצליח לקפוץ ומקבל שיעור מכוכב: "זה לא צחוק אחת כמוני קופצת, זה כמו לשים פיל שיקפוץ חבל".

19:00 – כולם מתגייסים למען כוכב

אביחי שוקע בשיחה ארוכה עם שמוליק בחצר, ומסביר לו כי המחנות בבית נוצרו עקב "חוסר עניין שיחתי". "הרבה פעמים הם גם היו מדברים באנגלית", הוא מוסיף, וטוען שחיים ומעיין לא הבינו אותם ולכן התרחקו. שמוליק, שמתקשה להבין את הסיבה האמיתית, אומר שאפשר היה לבקש מהם לא לדבר באנגלית והם היו מתחשבים. במקביל במטבח, שם ותהילה עוזרים לכוכב שעומלת במרץ והתרגשות על ארוחת הערב: "אני מרגישה כמו ב'מאסטר שף'".

בעקבות ריח הבישולים שמתפזר בבית, אנדל ועדן מגיעים בסקרנות למטבח. ואנדל לוקח אחריות על התנור כדי להוריד מכוכב לחץ, וחזי מצטרף לעמדת השניצלים ועוזר גם הוא בהכנות. כשכוכב שומעת את דפיקות הפטיש על השניצל היא מיד צועקת לו: "זה לא טעים ככה", ומבקש ממנו לשנות את צורת העבודה. כולם עובדים במרץ, שם מקפיץ את הבצל, וגם הוא חש באווירה החגיגית: "בסוף באמת נלך ל'מאסטר שף'". כאות סיום לעבודה הרבה, שמוליק נכנס למטבח ומציג את כל האוכל שהוכן בתשוקה רבה כשהוא נותן פוקוס לכל סיר ומנה.

18:00 - אורנה לדן: "אתה חתיך הורס, אני לא עומדת בזה"  

הדיירים שיושבים בנסט משוחחים על מערכת היחסים של חיים, וכוכב מתקשה להאמין שבאמת יש מישהי בשם משי שמחכה לו מחוץ לבית: "מהיום הראשון שבאתי לפה לא שמעתי אותו קורא לה פעם אחת". כששני מתקשה להאמין שהאח הגדול ימציא כזה סיפור, כוכב מסבירה לה שהכל אפשרי: "הוא יכול להמציא איזה סיפור שהוא רוצה".

 בינתיים בפינת האוכל, אורנה מסבירה לתאלין למה בעיניי הקבוצה השנייה היא נחשבת לצבועה: "הם רואים הכל בשחור ולבן, הם לא מבינים שזה שאנחנו מרכלים עליהם לא אומר שאני לא יכולה לבשל להם או להתעניין בשלומם". כשתאלין מנסה להבין למה אורנה קמה כשדיירים מסויימים מתיישבים לידה, היא מקבלת ממנה תשובה לא מתפשרת: "אני לא אמשיך לשבת ליד אנשים שמרכלים עליי שנייה לפני שהתיישבו לידי".

כשאורנה ומעיין מתבודדות בנסט ועסוקות בשיחה על המסוק האחרון שהגיע, שיחתן נקטעת עם כניסתו של דן, שמיד זוכה למחמאה ממעיין: "היום אתה לבוש מהמם". אורנה מצטרפת למחמאות ומגלה שזה בדיוק מה שהיא אמרה לו היום: "אתה חתיך הורס, אל תתקרב אליי כי אני לא עומדת בזה". מעיין מתקשה להירגע מאירועי השעה האחרונה ומשתפת אותם בתחושותיה: "אני מרגישה שהלב שלי מתפוצץ ואני לא יודעת מה לעשות עם זה". דן מציע לה לפרוק את המתח עם אביחי באחת מפינות הבית שאליהן המצלמה לא מגיעה: "אחר כך אני אראה לך את הפינה הסודית שלי ושל אורנה".

 17:00 - דן על הקשר של מעיין ואביחי: "זה התחיל כבדיחה ויסתיים עם שני ילדים באילת"

דן יושב לבדו על ספסל החצר ומנסה להקשיב לשיחה שמתנהלת עליו בנסט בניצוחה של כוכב. מעיין מתקרבת לספסל ומנסה להבין על מי מרכלים בתוך הנסט, היא מזדעזעת לגלות שדן נמצא במוקד הרכילות: "איזו עין הרע יאללה".

מאוחר יותר, מסוק נוסף מרחף מעל חצר הבית והפעם זהו מסר מעודד מהמשפחות של מעיין ואביחי. מעיין פורצת בבכי וצועקת לאמא שלה: "את כל העולם שלי, אני אוהבת אותך", ומיד אחרי זה רצה לחבק את אביחי ארוכות. כל הדיירים מתלהבים בשבילם: "הם בטוח מדברים ביניהם, אין לי ספק בכלל" אומרת אורנה על המשפחות שלהם, וחיים מתחיל לשיר מחרוזת שירי חתונה ומכריז: "מעיין מתחתנת". רגע לפני שאביחי ומעיין נכנסים מרוגשים לחדר האח הגדול, דן צופה להם עתיד ורוד ביחד: "הקשר שלהם התחיל כבדיחה ויסתיים עם שני ילדים באילת".

16:00 - מה גורם לשם לפרוץ בבכי?

תהילה מגלה לשם ותאלין למה לדעתה דן מתנהג כמו שהוא מתנהג: "אולי בגלל שהוא היה שמן כשהוא היה קטן, הוא צריך את ההסכמה של כולם". שם לא מסכים איתה וטוען שגם הוא עבר חרם כשהיה ילד אבל זה לא גורם לו להתנהג כמו דן, ותאלין מסבירה לו את ההבדל ביניהם: "לך לא אכפת מה אנשים חושבים ולו כן".

מאוחר יותר בחצר, שמוליק מקבל מסוק מחבריו לעבודה ובזמן שכולם מנופפים לו לשלום, כוכבת מחליטה לצחוק על עצמה וצועקת את השם של הבן שלה: "סאלי" ומשחקת כאילו היא מתעלפת בידיים של תאלין. בהמשך, כשתהילה וכוכב יושבות לשוחח בנסט, תהילה מתלוננת על השעמום בבית מוסיפה: "לפחות שלחו לכם מסוק". כוכב מגלה שהמחווה כבר לא מרגשת אותה: "זה לא מעניין, עדיף שיביאו את הכסף הזה לנזקקים".

במקביל בחדר השינה, כששם שוכב במיטה ופורץ בבכי מגעגועים לחברה שלו אנדל תומך ומעודד אותו: " עוד חודשיים זה ייגמר והיא תבין כמה אתה אוהב אותה והיא תרגיש עוד יותר כמיהה לדבר הזה שנקרא שם", הוא מוסיף ומגלה לו שהקשר שלו עם לי מעורר קנאה: "תשמח מזה, הלוואי והיה לי את זה". שני, שנכנסת לחדר השינה ומגלה את שם מתפרק, מצטרפת לעידודים של אנדל: "זה טוב שאתה מוציא את מה שאתה מרגיש, אני יודעת שכואב לך אבל הגעגוע הזה צריך להיות העוגן שלך".

 15:00 - אורנה על תהילה: "אני לא יכולה לשמוע אותה יותר"

לקראת סיום הארוחה, כוכב מפנה את תשומת ליבם של דיירי הקבוצה שלה בנוגע להתנהלות של דן מולם בימים האחרונים: "שמתם לב שהוא מה זה לא רוצה לריב איתנו?". חזי מסכים איתה ומוסיף: "הצנון הזה לא יכול לריב גם עם עצמו". בינתיים במטבח, תהילה רוחצת כלים ומשתפת את שני בהרגשתה הטובה בנוגע למצב בבית: "אני שמחה לראות אותנו ככה, אלה האנשים שצריכים להיות ביחד".

מאוחר יותר במטבח, אורנה מתמרמרת לדן על הקבוצה השנייה ומתייחסת בפרט ליחסים בין תהילה לשני: "לא בא לי לשבת איתם, אני לא יכולה לשמוע את זאת מדברת באנגלית ואת השנייה שמחקה אותה". היא ממשיכה ומתלוננת על מצב הניקיון בבית ומודיעה: "אני נכנסת לאח לבקש שנתחיל לנקות כבר מחר, אי אפשר ככה".

בחצר, שם ותהילה פותחים בשיחה על הסכסוך הישראלי פלסטיני וכשהם לא מגיעים להסכמה, שם מגיע למסקנה אחת: "את צריכה ללכת לחקור את ההיסטוריה של המדינה שאת כל כך מגנה עליה". תהילה מסכימה איתו שחסר לה מידע בנושא אבל מוסיפה: "אני תמיד אגן עליה".

14:00 - במי מאוהבת אורנה?

מסביב לשולחן האוכל, אביחי מספר לאורנה, שן ומעיין שכוכב עדיין כועסת עליו: "היא לקחה קשה שכשהם הודחו אמרתי שהקדוש ברוך הוא מכוון את המהלכים האלה בשבילי". אורנה לא מתרגשת וטוענת שגם לכוכב לא חסר: "אז מה? זה לא משתווה למה שהיא אמרה עליי, כמה פעמים היא קראה לי 'נחש'?". כשאביחי מתחיל לאכול את החביתה שאורנה הכינה לו, הוא מודיע לה שהיא שמה בה יותר מידי מלח והיא מגלה: "זה כי אני מאוהבת", אבל ממהרת להוסיף: "אבל אני עדיין לא יודעת במי".

מאוחר יותר, כוכב ושמוליק, חזי, עדן, שם, שני ותהילה מתיישבים לאכול את ארוחת הבוקר שלהם וכוכב מתחילה לדבר על הקבוצה השנייה: "יש להם לב שחור, אתם לא מבינים?", היא ממשיכה ומספרת על כך שהם הפריעו לה לישון אתמול: "הם רצו להתלחשש והעפתי אותם מחדר השינה, יאללה שיתהפכו על הבטן". עדן ממשיכה להלהיט את הרוחות ואומרת: "הם משחקים אותה תמימים ושואלים אותנו 'למה אתם לא באים לשבת איתנו?'". לכוכב נמאס מהדיבורים עליהם ומציעה: "יאללה תשתחררו מהם, כולם שם צבועים" והיא שוב מעלה סימן שאלה בנוגע ליחסים בין אביחי ומעיין: "נראה לכם באמת שזה אמיתי?". כשעולה הצעה בשולחן שמעיין בכלל מאוהבת בדן, שני ממהרת להגיד: "דן בטוח שכולן מאוהבות בו".

13:00 - איך קוראים לקבוצות שנוצרו בבית?

בזמן שאורנה ודן עסוקים בהכנת ארוחת בוקר למחנה שלהם, שני, שם ותהילה מצטרפים למטבח ומתחילים להכין ארוחת בוקר נפרדת. כששני מתחילה בבישול הקינואה, חזי ניגש אליה ומתפעל: "איזה מקצוענות". בהמשך, היא מפנקת את חזי במסאג' והוא בוחר דווקא להחמיא לעצמו: "איך אני עושה מסאג' אש, אה?". שני לא ממהרת להסכים איתו ומקטרת: "אתה עושה מסאג' לרגע, קמצן".

המחנה הראשון של אורנה ודן מתיישב לאכול, וכשתאלין מנסה להבין למה שמוליק לא מצטרף אליהם, דן לוחש לה: "אשתו לא מרשה לו להיות איתנו". למרות הפרשנות של דן, שמוליק מצטרף אליהם לשולחן ודן פונה אליו בגילוי: "אתה יודע שאתם מכונים 'קבוצת האור'? כי אנחנו 'קבוצת האופל'", שמוליק ממהר לבטל את דבריו בטענה שהוא מדבר שטויות. במהלך הארוחה, אורנה מתעניינת למה כוכב התעצבנה על דן מוקדם יותר בחצר, ודן מסביר לה: "חמימו אמר שיש היום שמש עצבנית ואני אמרתי שיש גם כוכבים עצבניים".

12:00 - שני על הלילה עם חזי: "התעוררתי וראיתי אותך מסתכל עליי"

כוכב קוראת לעדן, תהילה ושני להגיע מהר לחדר השינה ומשתפת אותן בכך שהיא חושדת בתמונה של חיים עם משי. "היא לא חברה שלו", מצהירה כוכב ומסבירה לבנות המבולבלות: "השתילו אותה בתמונה, וגם כל השבוע לא שמעתי אותו מדבר עליה". הבנות מעירות לה שהן דווקא כן שמעו את חיים מדבר על חברתו, ושני קובעת: "כוכב, את מאבדת את זה פה".

בהמשך בחצר, שני מספרת לחזי על הלילה שעבר עליהם בזמן שישנו ביחד: "התעוררתי וראיתי אותך מסתכל עליי", היא אומרת ומסבירה לו שזה הבהיל אותה מאד. היא מנסה להבין האם הוא זוכר שהושיט את ידו לעברה ושאל אותה: "מי זה?". עדן שומעת את הדברים ומצטרפת אליהם בצחוק גדול על הלילה ההזוי. לאחר מכן, פותחים הדיירים באימון בוקר ובזמן ששני מאמנת את שם, חזי ועדן מתבדחים על חוסר גמישותו. גם אורנה ודן צופים על האימון מצידו השני של החצר, וכשדן מביט על שני מתאמנת, אורנה מפצירה בו לא להסתכל עלייה ומפרטת: "כל הפוזה שלה זה בגללך".

11:00 - איך יראה בית החלומות של אנדל?

תהילה ואנדל יושבים בחצר והראשונה משתפת שהיא רוצה שיקרה משהו מעניין: "אני רוצה משימה סודית". אנדל שמתעניין, שואל: "אם האח הגדול ייתן לך משימה שבה צריך לפגוע בעדן, את תעשי?". תהילה לא מאמינה שהאח הגדול יעשה דבר כזה, אבל מבהירה שגם אם זה יקרה היא לעולם לא תסכים לשתף עם זה פעולה. בהמשך, מצטרפים אליהם גם שם, שמוליק ותאלין, ובין כולם מתפתחת שיחה על בית החלומות של אנדל. "בחדר אחד יהיה פסנתר כנף שחור", משתף אנדל וממשיך: "ובחדר אחר תהיה מיטה שנתלית מהתקרה בשרשראות ברזל". שם נקרע מצחוק ומזהיר אותו: "אחי, אתה תקיא כל הלילה".​

בינתיים בסלון, אורנה לא מרוצה מהטונים בבית ומשתפת בכך את דן ומעיין: "איך בן אדם, מהרגע שהוא קם ועד הרגע שהולך לישון, נשאר באותו טון של צעקות?". דן לא מבין למי היא מתכוונת והיא מסבירה שהיא מדברת על תהילה: "זה פשוט לא הגיוני האנרגטיות הזאת".

10:00 - כוכב רוצה לישון בשקט

הדיירים מתעוררים לצלילי שיר הבוקר "חי" של עופרה חזה, ולאט לאט מקלפים את עצמם מהמיטות. מי שדווקא נרגשים משיר הבוקר הם שמוליק שפוצח בריקוד ביחד עם כוכב, וחיים שהתעורר באנרגיות חיוביות ושר בהתלהבות.

בהמשך בחצר, שם פותח בשיחה עם כוכב ומספר לה שלפני כמה דקות, הוא עבר ליד דיירי "המחנה השני" והם השתתקו כשראו אותו. כוכב מתרגזת שהם לא נתנו לה לישון במהלך הלילה ומסבירה: "הם צריכים להבין שבן אדם רוצה לישון ולא חייבים להפריע לו", ומסבירה: "אני לא בגיל שלהם ואני צריכה את שעות השינה שלי".​ שם מקשיב לה בסבלנות והיא מציעה לו: "אל תחשוב על אף אחד. תהיה אתה, תהיה עצמך ולהתראות, תנו גז". היא עוברת לדבר על מערכת היחסים בין מעיין ואביחי: "עלינו לא עובדים. אתה רואה שזה בלוף, זה לא אמיתי", ומסיימת את השיחה באיחול חיובי: "שבוע טוב ומבורך".​

09:00 - גשם כבד עומד ליפול?

סוף שבוע סוער עבר על הדיירים, ולמזג האוויר החורפי היה רק חלק קטן בו. בקרוב הדיירים יתעוררו ליום חדש בבית האח הגדול. האם הקרע בין דיירי הבית יעמיק? ואיזו מלחמה מתכננת כוכב?

מה קרה אתמול?

הדיירים התעוררו לבוקר חורפי, כשהבית מחולק למחנות, והמתח ביניהם גובר. מעיין חשפה מדוע לא הרגישה בנוח לישון עם אביחי באותה המיטה: "היה לי חם מאוד, ולא הרגשתי בנוח לישון לידו עם גוזיה", בעוד כוכב סיפרה לשמוליק ולתהילה מה דעתה על הקשר הרומנטי בין השניים: "הם מביימים אהבה וחיזורים בשביל להצליח במשחק". כשאנדל ביקש מאביחי להתנצל בפני כוכב על כך שהוא חגג כשהיא הודחה מהבית, אביחי אמר שהוא נהנה לריב עם הדיירים, והוסיף: "לא מעניין אותי מה שהיא אומרת, מאז שהבית מחולק לקבוצות אני מרגיש פה יותר טוב".

החלוקה לקבוצות בבית המשיכה לייצר עימותים, ואורנה תפסה צד: "הם חבורת כלומניקים, והם מתפוצצים מזה שאנחנו חבורת היפים והמצליחנים". תאלין סיפרה שהיא מרגישה לא בנוח ליד הקבוצה השנייה: "הם כל הזמן מרכלים ומתלחששים", ואביחי החריף את הטון: "חבורה של פתטיים, הם חברים בכאילו". מנגד, דן חטף אש מכל הכיוונים, כשחזי הטיח בו: "אתה שקרן פתולוגי שמשחק באורנה", וכוכב הצטרפה להאשמות: "הוא ברווז בלי רגליים, שעובר פה בין בחורות בשביל לזכות במשחק". לפני השינה המתח הגיע לשיא כשכוכב צעקה על הדיירים: "רוצים מלחמה? תקבלו ממני פי שתיים", ואורנה התעצבנה: "מי היא שתעיר לי בכלל?". האם הדיירים יתעוררו למלחמה בין הקבוצות?

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00