העדכון האחרון: 

05:00 – שם על חזי: "הוא רוצה לתקן את איך שהוא הצטייר בחוץ"

אנדל מרגיש לא בנוח ומבקש מעדן סליחה על מה שקרה בינה לבין חזי. "אני מרגיש שחלק מזה באשמתי", הוא אומר. אבל היא מסבירה לו שזה משהו יותר עמוק מזה: "מה שכואב לי הוא שאין להרגשה של חזי ביסוס, כי דברים התפרשו שגוי בחוץ". אנדל מעודד אותה: "אני לא חושב שהוא ויתר עלייך", וממליץ לה לתת לזה זמן. בהמשך, שם פונה לעדן ואומר לה שלדעתו חזי רוצה לתקן את איך שהוא הצטייר בחוץ, ומוסיף: "תני לו כמה ימים והוא יחזור לעצמו".

בזמן שכולם ישנים, חזי ועדן מחליטים לנהל שיחה נוספת על היחסים ביניהם. "עכשיו ראיתי את התגובה האמתית שלך", חזי משתף אותה, ועדן מנסה להסביר לו שהיא חווה כאב בצורה שונה ומציינת שניסתה להיות חזקה ולהמשיך במשחק. הם חותמים את השיחה בהבנה ובחיבוק והולכים לישון.

04:00 – חזי לעדן: "אכזבת אותי"

חזי ועדן עדיין משוחחים על היחסים שלהם, כשהראשון אומר שהוא חזר לבית בידיעה שלא ימשיך להתפתח ביניהם משהו. הוא מסביר שלדעתו היא המשיכה מהר מדי ואומר לה שהיא אכזבה אותו. עדן מנסה להסביר לו שהיא לא מראה את הכאב שלה כדי להמשיך להיות חזקה: "המשכתי במשחק, אבל עדיין כאב לי". בכל זאת, עדן מסכמת שהיא מאוד שמחה שהוא נמצא בבית.

מאוחר יותר, עדן מנסה להירגע מהשיחה שלה עם חזי על סיגריה, בעוד תהילה ושני מנסות לעודד אותה. תהילה מספרת לה שהיא פספסה קטע: "מעיין עברה לישון עם אביחי". אבל עדן מתחילה לבכות: "הוא שבר אותי", ומסבירה להן: "הוא קלט את דרך ההתמודדות שלי לא נכון, הוא מאוד נפגע ממני". שני ממהרת להגיד שהיא מבינה אותה, ומוסיפה: "אנחנו יכולות לפתוח קבוצות תמיכה, ובקרוב גם מעיין תצטרף אלינו".

03:00 – עדן לחזי: "כשחיבקת אותי, לא הסתכלת לי בעיניים"

האח הגדול מפרגן הלילה בשירים, והפעם הוא משמיע את השיר "כמה טוב שבאת הביתה" של שלום חנוך. כולם שרים, ועדן צועקת בשמחה: "כמה טוב שחזרתם הביתה!". כשהשיר מסתיים, חיים מתלוצץ עם כוכב ושמוליק: "מעכשיו אתם ישנים ביחד". במקביל, אורנה ודן בוחרים לשבת לבדם בסלון, והראשונה אומרת: "אין לי כוח לשמוע את אותם אנשים עוד פעם". כשכוכב נכנסת, אורנה מבקשת ממנה: "תחייכי אליי בבוקר".

כשהדיירים מתחילים להתארגן לשינה, שני משתפת את תהילה שלדעתה אביחי לא סובל אותה כי הוא לא יכול לסבול נשים עם כוח. בינתיים, חזי מחליט לקחת את עדן לשיחה על הריב עם אנדל. הוא אומר לה: "נגררתי איתו לשיחה", ומוסיף: "עירבתי אותך בטעות". עדן מבהירה לו שהיא ואנדל היו קרובים מהשבוע הראשון, ומציינת: "אני בצד של שניכם". בהמשך, היא משתפת את חזי שהיא נעלבה ממנו: "כשחיבקת אותי, לא הסתכלת לי בעיניים".

02:00 – תהילה לאביחי: "יש בך כל כך הרבה רוע"

האח הגדול משמיע בבית את השיר "שמחה גדולה הלילה", ואביחי מנסה לחמם את אנדל: "עכשיו שחזי חזר, עדן תתרחק ממך". במקביל, דן ואורנה ממשיכים לשוחח על חזרת הדיירים. אורנה מפגינה ביטחון: "אני לא נבהלת מכלום", אבל מיד נזכרת בשני: "בטח אחרי שהן ראו את הפרקים, כוכב ותהילה יהיו איתה". דן נאנח בדאגה: "אני אמרתי על שני מילים לא טובות בכלל".

בינתיים במטבח, שני מספרת לתהילה שאורנה עשתה לה קטע מסריח: "היא הייתה חברה שלי". תהילה לא מופתעת ומזכירה לה: "אורנה עשתה את אותו קטע לאסתר". כוכב שמקשיבה להן מחבקת את שני ואומרת לה: "מעכשיו את כמו הבת שלי".

מאוחר יותר, כל הדיירים יושבים בחצר, ואביחי פונה לשני: "את כולך הצגה", ומנסה להתסיס אותה עם שאר הדיירים: "עדן, תהילה ושם לכלכו עלייך כל הזמן מאחורי הגב". אבל תהילה מתפרצת לשיחתם, ופותחת בחזית עם אביחי: "יש בך כל כך הרבה רוע, אתה מלכלך על כולם".

במקביל, מתפתח ריב בין חזי לאנדל, כשהראשון טוען: "אתה לא שם על אף אחד, דואג רק לסיגריות שלך". אנדל מרים את הקול ומבהיר: "אני אמשיך לקבל יותר סיגריות, אני לא סופר אותך", וממהר להקניט אותו: "אתה חושב שבאת לפה מבחוץ ועכשיו אתה יכול להגיד הכל?". חזי לא נשאר חייב וזורק בציניות: "היית מאוהב בעדן, למה לא אמרת לה?", בזמן שאנדל מחמם עוד יותר את האווירה: "אתה היית מאוהב טיפש ובגלל זה עפת מהבית".

01:00 – אביחי על הדיירים שחזרו: "הם ינקמו בי"

סביב כל ההתרגשות בבית, חזי מציע לשני לא להקשיב לאף אחד שאומר לה לשנות את ההתנהגות שלה: "תישארי כמו שאת". בהמשך, חזי מצהיר בפני שם: "אני שמח שחזרתי, אני הולך להראות את מי שאני". בזמן ששם לא מצליח לעכל את המצב החדש, חזי ממהר להכניס אותו לפרופורציות: "אני מבואס עליך", ומסביר: "איפה שם שאני מכיר? אתה צריך להתפוצץ כאן".

במקביל בחצר, תהילה מכריזה שמעכשיו לא יהיו יותר משחקים בבית, ועדן מאושרת: "ידעתי שהצדק יגיע". השיר "The End of the World" מתחיל להתנגן ברקע, ובתגובה שני, תהילה ועדן רוקדות ומתחבקות. בסיומו של השיר, שני בוכה ומיד מעדכנת: "אלו דמעות של אושר". בינתיים, דן ואורנה מודאגים מהמצב החדש. "לא יהיה לי כיף לראות את כוכב על הבוקר", דן אומר ומוסיף: "לא מתאים לי שתהילה חזרה". אורנה מסכימה איתו ומשתפת: "אני לא סופרת אותן ממטר".

מאוחר יותר, תאלין מנסה לעודד את מעיין ואביחי: "עכשיו זו הזדמנות לתקן דברים". אבל מעיין לא מתעודדת ושואלת בדאגה: "עכשיו זה אומר שלא יכניסו לנו דיירים חדשים?", ואילו אביחי בטוח שעכשיו הדיירים שחזרו ינקמו בו: "הם דפקו לי מבט, אני יודע שהם מחפשים אותי".

00:00 - מעיין מאוכזבת: "כל מי שרציתי הלך, ועכשיו חזר"

הדיירים מתחילים להתרגל למצב החדש בבית, אבל נדמה שההלם עדיין מכה בהם. אביחי מתגאה בעצמו על שהבין עוד לפני שלא מדובר בהדחה אמיתית, אבל שמוליק מפתיע אותו: "מדובר בהדחה אמיתית, כי שאלו את אורנה אם היא רוצה לחזור". במקביל, מעיין מאבדת את מצב הרוח: "אני לא מבינה למה עשו את זה ובשביל מה זה טוב", בעוד אורנה מעודדת אותה: "אנחנו פה ולא מתייחסים לזה בכלל". דן מצטרף אליהם, ותומך גם הוא במעיין: "שום דבר לא יתהפך פה וישתנה, אני פשוט אלך הצידה אם יגידו לי משהו". אביחי מבקש מהם להתעודד: "זה מחזיר לנו את הדומיננטיות", אבל מעיין שלא מצליחה כבר מתייחסת לאסתר: "איזה בחורה חכמה היא, שלא הסכימה להיכנס שוב".

מאוחר יותר בחצר, עדן רוצה לחגוג: "וואי כוכב ושמוליק, המשפחה שלי חזרה", וכוכב צוחקת בתגובה: "חזרנו לספסל הלימודים". היא משתפת כמה התגעגעה לחיים: "הרגשנו שעזבנו את הילד שלנו בבית", ומנצלת את ההזדמנות להודות לבורא עולם. אנדל, שמתחיל לעכל מה שקורה, מתוודה: "אם הייתי יודע שזה מה שיקרה הייתי שמח לצאת ולחזור כמוכם". הוא ממשיך ומחמיא לכוכב ושמוליק: "אני שמח שחזרתם עכשיו, ואנחנו גם יודעים מי אתם", אבל כוכב עוקצת אותו: "אנחנו יודעים מי אתה, ואתה לא יודע מי אנחנו". תאלין מצטרפת, ומנצלת את ההזדמנות לעקוץ את כוכב: "את נראית הכי שמחת שחזרת, אולי כדי לפתוח את מה שיש לך בלב". כוכב שוללת אותה על הסף: "האבחנה שלך ממש לא נכונה", בזמן שאביחי משבח את חזי במטבח: "כשאורנה יצאה, אמרתי מי יבשל לי דגים ועכשיו אני שמח כשחזרת".

מאוחר יותר, מעיין עדיין שקועה במצב רוח הירוד, ואומרת בייאוש: "כל מי שרציתי הלך, ועכשיו הם חזרו הביתה". אביחי מנסה לעודד אותה, אבל היא ממשיכה בשלה: "אני לא מאושרת". גם תאלין מנסה את מזלה, ומפצירה בה: "תרימי את הראש שלך כמו אריה", ומזהירה: "אחרת הם יאכלו אותי ואותך בלי מלח". השיחה שלהן נקטעת, כשהאח הגדול מזכיר למודחי העונה שחזרו לא לספר פרטים מהשהייה מחוץ לבית. 

23:00 - ההדחה שלא הייתה 

הדיירים יושבים במתח בסלון, ומחכים לראות מי הדייר הראשון שיפתח את הדלת. הדייר הראשון שניכנס זה חיים, ובזמן שעדן לחוצה: "אתם חושבים שהבא יהיה אביחי?", הם מופתעים כשמגלים שהדייר השני הוא שם. מעיין חוששת שאביחי לא יהיה הדייר השלישי שיכנס בדלת, ותאלין מחבקת אותה. שם מכריז: "שבוע הבא ייכנסו דיירים חדשים, מחכים עכשיו להודעה שתבוא אחרי המודח האחרון". שני מעודדת את מעיין: "אל תדאגי, אביחי עוד רגע ייכנס".

בזמן שהדיירים מתלבטים מי יהיה הדייר שיודח ממש עוד רגע, מחכה להם הפתעה בלתי צפויה בחצר הבית: תהילה, חזי, כוכב ושמוליק. אביחי חוזר הביתה, ואורנה מצטרפת לדיירים המודחים על הספסל. במהרה הדיירים שבבית מבחינים במודחים שבחצר, ומרוצים מהאיחוד המרגש שהכין להם האח הגדול.

22:30 - מעיין: "אם שם נכנס ראשון, אני אתבאס ממש" 

מעיין יושבת עם אביחי ואורנה בסלון, ומשתפת בחשש שלה: "אם האח הגדול מכניס ראשון את שם, אני אתבאס ממש". אביחי מהמר בכלל על דיירת, ופונה לאורנה: "נראה לי שיכניסו אותך ראשונה, כדי לראות את הפנים של שני", והיא מקווה: "אני אגיד מזמור לתודה". בהמשך, מעיין שמה לב שאנדל נעלם, וקוראת לחיים להצטרף אליהם: אני בשוק שהוא לא יושב לידך עכשיו ברגע הדחה", אבל חיים לא כועס: "הוא הולך לישון". אורנה מוקסמת מחיים: "זה יפה שאתה תמיד רואה טוב בכל דבר". הדיירים המודחים בלחץ כשמתבקשים להתכנס בחדר הסגול, וממתינים בציפייה רבה לארז וקורין.  

22:00 - עדן: "לא אכפת לי מאף אחד חוץ משם"

תאלין ועדן מתארגנות לשידור בחדר השירות, בזמן שדן עוזר בכביסות. תאלין ועדן עוברות להתלבש בחדר הארונות ושם שני מצטרפת אליהן. בינתיים בחדר השינה, אביחי שוכב במיטתו ונראה מהורהר לקראת ההדחה הקרובה. בפינת העישון שבתוך הבית, עדן משתפת את שני: "אני לחוצה מההדחה היום", היא מוסיפה בלחץ: "לא אכפת לי מאף אחד חוץ משם". שני מנסה להרגיע אותה: "אל תדאגי יהיה בסדר". שם, שעובר ליד פינת העישון מנופף לשתיהן, ועדן אומרת לו: "שם, אני דואגת יותר ממך".

מאוחר יותר, האח הגדול פונה לדיירים ומבקש מהם להתרכז בסלון ובזה אחר זה הם מגיעים מקצוות הבית אל הספה. הדיירים מצפים בכיליון עיניים לקולו של ארז, ועדן מייחלת לשינוי מרענן: "בא לי שהוא יגיד שתהיה הפתעה". שני מסתלבטת עליה: "את רוצה שאבא שלך יכנס פתאום?". ארז טל מודיע לדיירים: "אתם בשידור חי", ומציג את המועמדים להדחה בפני הצופים. כעבור דקות אחדות, חיים מסתובב במטבח חסר שקט, ומסנן: "אני ממש עצבני". הוא מתלונן ששכחו להתייחס אליו במשדר, בעוד שני מעודדת אותו: "אל תתעסק בשטויות, בטח לא היה לו מספיק זמן".

בהמשך, שני מודדת גובה עם תאלין, ומשתוקקת לרגע בו יצאו יחד לבלות: "הגברים יפחדו מהגובה שלנו", בזמן שתאלין מתלהבת: "יש לנו גוף ממש דומה". מאוחר יותר, שני משתפת את שם במחשבה: "לדעתי אנשים אוהבים לראות מתמודדים שנקיים מהצגות", אבל הוא חושב הפוך: "אנשים אוהבים דווקא לראות אנשים רעים".

21:00 - דן על שם: "הוא כבר ממש לא רלוונטי פה"

אביחי ודן משוחחים על ההדחה הקרובה והשניים מסכימים שיש סיכוי ששם ילך הביתה הערב. "הוא כבר ממש לא רלוונטי פה", אומר דן, ומוסיף: "בשבועיים הראשונים הוא היה כוכב, עכשיו כבר אין בו כלום, והוא רלוונטי כמו הכוס הכחולה שלו", ואביחי מסכים איתו. כששם מצטרף אל השניים הוא מציע להם תה קר, דן מתחיל לשיר את שירו של עברי לידר "הכוס הכחולה", ושם צוחק.

אחרי שכולם מסיימים להתכונן למשדר ההדחה, שם ועדן נפגשים בחדר העישון ומודים על ההיכרות ביניהם עד שעדן עוצרת את השיחה: "אנחנו מדברים כאילו אחד מאיתנו ילך היום". במקבל במטבח, אורנה משתפת את מעיין ברגשות המעורבים שחשה מכך שאביה לא אהב את הרעיון שתיכנס לבית האח הגדול: "הוא לא איתי בזה והוא גם אמר לי את זה", אך מעיין בטוחה שתופתע לגלות שהוא צופה וגאה בה.

20:00 – אביחי: "אני הולך להוציא את שני סמרטוט וזה יהיה כיף"

אורנה ודן מבלים במטבח, והאחרון מבקש ממנה להפסיק לאכול בעלי חיים: "בשר זה רצח". בתמורה הוא מבטיח שיתחיל ללכת לבית כנסת בשבת: "אם נהיה זוג", הוא מדגיש, ואורנה צוחקת. החשש מההדחה הקרובה מורגש בכל פינה בבית, וחיים בלחץ: "זו הולכת להיות ההדחה הכי מלחיצה שהייתה מתחילת העונה". בינתיים, בשיחה אינטימית במקלחת, אביחי מודאג שיאלץ להיפרד ממעיין הערב: "לא חשבתי שאני אקשר למישהי רגשית בבית".  "הכל טוב, אתה חוזר", מרגיעה מעיין, אבל הוא עדיין מתקשה להניח למחשבות: "אין לי לאן לחזור בחוץ, לא חשבתי שתהיה לי תגובה כזו רגשית".

במקביל במטבח, דן תוהה עם אורנה אם אוהבים את עדן בחוץ, ואומר שבעיניו עדן היא זאת שמחזיקה את הקבוצה השנייה. אביחי מצטרף אל השניים, ומצהיר: "אני הולך לעשות פה הרבה בלגן, אני הולך להגיד לשני שהיא סמרטוט וזה הולך להיות כיף להוציא אותה ככה", ואורנה מייעצת לו לוותר: "זה מיותר לעשות". דן מוסיף כי אם אביחי ינהג כך הוא יעמיד את מעיין במצב לא נעים, ואביחי מקבל את דבריו: "אתה צודק, לא חשבתי על זה ככה".

19:00 – תאלין לדן: "אתה רגיל לגרום לבחורות להתאהב בך ואז ללכת?"

המתח לקראת משדר ההדחה מתחיל להיות מורגש בבית. בעוד שאורנה מסדרת את השיער, תאלין תופסת את דן במטבח ושואלת אם הוא מאוהב באורנה. הוא אמנם משיב שלא: "אנחנו לא מתאימים", אבל תאלין מחליטה לאתגר אותו בשאלות נוספות: "אתה רגיל לעשות ככה לבחורות? לתת להן להתאהב בך ואז ללכת?". אחרי שדן מבהיר שזה לא הסיפור, הוא מסביר עד כמה לא התאים החיבור בינו לבין שני, ומונה, בין היתר, את הגירושין של אורנה כסיבה בגינה גם הם לא מתאימים. בהמשך, המועמדים להדחה מקבלים את המזוודות ומתחילים באריזות, והאח הגדול משמיע להם קצת מוזיקה שתפזר את המתח שבאוויר.

18:00 - מעיין: "אביחי לא הולך לשום מקום"

אנדל יושב עם שם בחדר השינה, וכשהוא שואל את אורנה אם היא מתכננת להכין משהו מיוחד לארוחת הערב, אורנה עונה: "היום אני לא מכינה כלום, רק מחר". אנדל מבין שהוא ברשות עצמו, והוא עובר למטבח כדי להכין משהו לאכול, כשלבסוף הדיירים באים לעזור עם הבישולים. 

בינתיים בסלון, מעיין משוחחת עם תאלין, ואומרת לה שההדחה הערב תהיה לה קשה במיוחד: "אני קשורה לכל הארבעה". מעיין ממשיכה לספר על הקשר שלה עם המועמדים להדחה, ואומרת על חיים: "הוא כמו אח שלי", ועל אורנה: "החברה הכי טובה שלי בבית". תאלין שואלת ממי יהיה לה הכי קשה להיפרד הערב, ומעיין עונה מבלי להתבלבל: "ברור שמאביחי, אבל הוא לא הולך לשום מקום".

17:00 - אביחי: "שני מתה שאני אעוף היום"

תאלין, אורנה, מעיין ואביחי משוחחים בסלון על הדינמיקה בין הדיירים בבית, ועל ההדחה שמתקרבת. אביחי משתף בתוכן השיחה הלילית שלו עם אנדל: "כל הבית חושב שהיחסים שלי ושל מעיין מזויפים", ומעיין משתפת: "מהרגע ששמעתי את זה לא רציתי לדבר פה עם אף אחד", ואורנה מוסיפה: "אין דבר שאני שונאת יותר מקנאה ומצרות עין". בהמשך השיחה, אביחי אומר שלשני קשה להתמודד עם הנוכחות שלו בבית: "היא מתה שאני אעוף היום", אבל תאלין אומרת שלשני יש תכניות אחרות: "אני חושבת שהיא מעדיפה להיפטר מאורנה". 

16:00 - מעיין לקראת ההדחה: "המתח הזה הורג אותי"
 
מעיין ושני משוחחות במטבח על ההדחה שתתרחש הערב, וכשמעיין אומרת: "המתח הזה הורג אותי", שני מרגיעה אותה וחושפת ממי היא מקווה להיפרד הערב: "אל תדאגי אביחי יישאר, וגם חיים, וגם שם". מעיין אומרת שהיא מקווה שהחברים הקרובים שלה יישארו, וששם יהיה זה שיעזוב את הבית: "אין לי משהו אישי נגדו, למרות שהוא בא ולכלך על אביחי". 
 
בהמשך, השתיים מחפשות משהו לאכול, ומיד מבינות את השפעת הכישלון במשימת החיוביות על כמות המצרכים שיש בבית: "אין כלום". מעיין אומרת שהיא השקיעה במשימה בזמן שדיירים אחרים זלזלו בה, ותוקפת את שני: "אני בחיים לא הייתי מכשילה את המשימה על שטות כמו שאת עשית", ושני מצדיקה את עצמה: "גם אני הרגשתי שמזלזלים בי".
 
15:00 - עדן: "כשהייתי קטנה היו קוראים לי חצי בן אדם"
 
הדיירים ממשיכים בניקיונות לקראת השידור החי, כשעדן ואנדל תורמים את חלקם ומחליפים מצעים בחדר השינה. עדן שואלת את אנדל אם אביחי אמר עליה משהו רע  בשיחה הלילית שלהם, ואנדל משיב: "הוא דווקא הגן עלייך, ואמר שהוא עדיין מחשיב אותך כחברה".
 
בהמשך השיחה, השניים מתחילים להקניט זה או זו, כשעדן אומרת לאנדל: "אתה מקנא שדן קיבל את החתיך של הבית", והוא עונה מיד: "גם את קינאת כשאמרתי שאורנה הכי יפה בבית". כשאנדל אומר לעדן: "את בכלל לא אתיופית", היא נעלבת ומסבירה שהיא מחוברת לצד האתיופי שלה, ושבמשך כל חייה היא מתמודדת עם עלבונות בנוגע למוצא שלה: "כשהייתי קטנה היו קוראים לי חצי בן אדם".
 

14:00 - אורנה על ההדחה: "זה ביני לבין שם"

עדן ושני ממשיכות באימון הכושר בסלון, וכשעדן מחמיאה לשני על השיער שלה, שני חושפת: "זה הדבר היחיד שאני מוציאה עליו כסף, לא קניתי לעצמי בגדים מאז השנה שעברה". במקביל, אורנה עוזרת לדן לסדר את הבגדים בארון, ודן מבטיח להחזיר את הטובה: "היום בערב אני אעזור לך לפרוק את המזוודה", אבל אורנה לא בטוחה שיהיה בכך צורך: "נראה לי שהמזוודה עוזבת ביחד איתי". דן מנסה לשכנע את אורנה שהיא לא תודח היום, והיא משתפת אותו ברגשות לקראת הערב: "אני מרגישה בשיא הלחץ", וגם צופה מול מי היא תתחרה על המקום בבית: "זה ביני לבין שם".

13:00 - מי הכי גבוה בבית?

דן מכין את השקשוקה המפורסמת שלו, וכשהוא מנסה להוסיף למחבת פלפל חריף, אביחי עוצר אותו: "מעיין לא אוהבת חריף מדי", ושם טוען שזה כבר מאוחר מדי, ומקניט את דן: "אחי אתה לא יודע להכין אוכל". בזמן שהמחבת מתחממת, הדיירים מנסים להבין מי הכי גבוה בבית. דן מהמר על תאלין: "היא מטר ושמונים של יופי", אבל כשהיא ושם נצמדים זה לזו, שני מסכמת את התוצאה: "שם הכי גבוה בבית, וגם הכי רזה". מאוחר יותר בסלון, שני ועדן פותחות באימון כושר אינטנסיבי, ועדן משתפת את שני בחלק האהוב עליה: "השריפה של הבטן זה הכאב שאני הכי אוהבת, זה כאב סקסי".
 

12:00 - ניקיונות לקראת הדחה

יום שלישי נוסף של ניקיונות מתחיל בבית, וכל הדיירים נרתמים למשימה. בזמן שעדן ואנדל מנקים את חדר הארונות, הם מנהלים שיחה על ההתערבויות ביניהם בנושא המסאג'ים מתחילת העונה: "אתה אף פעם לא עומד בהתערבויות בינינו" מתלוננת עדן. אנדל לא מסכים איתה ובתגובה פולט מילה לא יפה, שגורמת לה להתעצבן: "אתה צריך ללמוד איך לדבר". אנדל משועשע מהסיטואציה ומתגרה בה: "רוצה ללמד אותי משפה לשפה?".

בינתיים במטבח, שם מחליט להכין מלאווח ומציע באדיבות גם לאורנה ודן שעומדים לידו, אבל הם מסרבים. ההצעה של שם מעלה בדן זיכרונות מהילדות: "כשהייתי קטן הייתי אוכל 6 מלאווחים ביום". שם מופתע מהגילוי ומסיק: "וואי, בטח היית ילד שמן". בהמשך, בזמן שאורנה עסוקה בשטיפת הכלים, דן מתכנן מה הם יכינו לארוחת בוקר: "מה עם סלט ביצים וקינואה?", אורנה מעקמת את הפרצוף בחוסר שביעות רצון: "אני לא אוהבת קינואה". אחרי מחשבות רבות, דן מוצא פתרון לבעיה ומחליט להכין שקשוקה ואפילו מציע לשני שמקבלת את ההצעה בשמחה.

11:00 - עדן לשני: "אורנה הייתה מזויפת איתך מההתחלה"

אורנה יושבת בפינת האוכל ומשתפת את מעיין בתקוותיה בנוגע להיום בערב: "הלוואי ולא באמת תהיה הדחה, אלא משהו אחר". מעיין מסכימה ומגלה לה שאביחי ואנדל ניהלו שיחה אתמול בלילה ומוסיפה את דעתה על אנדל: "הוא ילד והוא מושפע מאחרים, אבל הוא לא בן אדם רע".

מאוחר יותר, חיים ודן מצטרפים אליהן ומעיין מגלה שעוד חודש יש לה יום הולדת 26: "חשבתי שאהיה כבר נשואה בגיל הזה". חיים לא מבין לאן היא ממהרת ומזכיר לה שהיא עוד צעירה: "מה זה חשבתי? אני חשבתי שאהיה ראש ממשלה בגיל 28". השיחה ממשיכה, והם עוברים לדבר על שיר הבוקר, בעוד דן ומעיין נפעמים מהמילים "דברים שרואים משם לא רואים מכאן" ומסכימים שהם מתאימים לבית האח הגדול, חיים מתנגד: "הקהל יודע הכל ורואה הרבה דברים".

במקביל בחדר הארונות, שני מספרת לעדן שהיא ראתה את אורנה משחקת בשיער של מעיין: "את לא מבינה כמה פעמים היא אמרה לי שזה מגעיל אותה לשחק בשיער ולעשות נעים לאחרים". עדן לא מתרגשת מהגילוי של שני ואומרת: "היא הייתה מזויפת איתך מההתחלה". שני מסכימה איתה ומוסיפה: "היא רצתה אותי מחוץ לבית לא רק בגלל דן, אלא גם בגלל הקשר שלי עם מעיין".

10:00 - מה מעצבן את אביחי על הבוקר?

בחדר השינה, האורות נדלקים ושיר הבוקר "לקחת את ידי בידך" של יהודית רביץ מתחיל להתנגן בקולי קולות. הראשון לקום הוא דן, שמתלהב לגלות שהאח הגדול בחר בשיר האהוב העליו ופוצח בצעדי ריקוד ליד מיטתה של אורנה. שאר הדיירים לא שותפים לאנרגיה שלו ומתקשים להתעורר, מה שגורם לאח הגדול לנגן את שיר הבוקר בשנית. דן מנצל את ההזדמנות וקופץ למיטה של תאלין שממהרת להגיד: "איזה שירים דפוקים יש לך". הוא צוחק ואומר: "אם היית מבינה קצת עברית היית יודעת שזה שיר מדהים", ומתחיל להסביר לה את המילים של השיר. בעקבות ההסבר, תאלין מתעניינת לדעת האם הוא מאוהב והוא מצידו ממהר להכחיש: "הלב שלי קרח".

בצד השני של חדר השינה, אביחי משתף את מעיין במצב היחסים בינו לבין אנדל: "אם אני אלך היום אני אכעס עליו כי הוא זה שהפריד בינינו". הוא ממשיך ומברר איתה פעם נוספת אם היא תפרגן לו במידה ותיכנס דיירת שמעוניינת בו, ומעיין מזכירה לו: "אמרתי לך כבר שאני אפרגן". התשובה שלה רק מעצבנת אותו: "לא! תגידי 'לא' כבר".

09:00 - בוקר של הדחה גורלית

השמש העולה בחצר מבשרת על יום נוסף, חדש, מפתיע ומלחיץ בבית האח הגדול. הדיירים צוברים כוחות לקראת ההדחה הגורלית שתתקיים היום בערב ונהנים מעוד קצת שינה. הערב הם יאלצו להיפרד מדייר נוסף במה שהוגדרה "כהדחה הקשה של העונה". אורנה, שם, אביחי או חיים, מי זה יהיה?

מה קרה אתמול?

הדיירים התעוררו לצלילי השיר: "Always my baby" של הזמרת מריה קארי, כשאורנה, אביחי, שם ושני עתידים להתחרות במשחקי האח בכדי לנסות ולהציל את עצמם מרשימת ההדחה הסופית. דן ישב עם אורנה בחצר ואמר לה שהוא מרחם על שני: "היא מסכנה, כולם משפילים אותה בבית", אבל אורנה הרגישה אחרת: "אני לא מרחמת עליה, אני נמצאת בהדחה בגללה". מאוחר יותר, משחקי האח שוב טרפו את הקלפים, כששני הוכרזה כמנצחת והפתיעה את הדיירים עם הבחירה להעמיד להדחה את חיים. אביחי אמר שהיא עשתה טעות: "היא יצאה טיפשה", ואנדל כעס על המהלך המפתיע ויצא נגד שני: "אם יקרה משהו לחיים היא גמורה מבחינתי".

בהמשך, דן החליט להודות לשני על כך שהיא לא העמידה אותו להדחה: "הוכחת לי שאת אמיתית", והשניים חתמו את השיחה בחיבוק צמוד. אביחי ואורנה התאכזבו מדן, כשאביחי הטיח בו: "יצאת סמרטוט כשהלכת להתחנף אליה", וגם אורנה הרגישה נבגדת: "זה ברור שתחזור לשני אם אני אעזוב מחר". מאוחר יותר הדיירים התלהבו ממסוק שעליו הכיתוב: "אביחי ומעיין, תומכים בכם". מעיין התרגשה מהמחווה: "בא לי לחבק את האנשים האלה", ואביחי היה משועשע: "כמה אנשים נצטרך להזמין לחתונה".

מאוחר יותר, תאלין ואורנה תיחקרו את מעיין לגביי הנשיקה שספק הייתה עם אביחי, כשתאלין שאלה: "גם כשאתם קרובים במיטה זה לא קורה?", ומעיין הנבוכה ניסתה להתחמק: "מה אתן רוצות ממני?". כשאביחי הצטרף אליהן, מעיין הפתיע אותו בשאלה ישירה: "רוצה שפשוט נתנשק עכשיו?", אבל אביחי החליט לשמור את העונג לזמן הולם יותר: "זה שעוד לא נגענו מראה על קשר עמוק בינינו". מאוחר יותר בסלון, תאלין שאלה את שם אם הוא חושב על אבהות, והוא הפתיע וענה בכנות: "אני מקווה להפוך לאבא בשנה הקרובה". בסוף היום, דיירי הבית הלכו לישון כשהם במתח לקראת ההדחה הקרובה, ומעט לפני השינה אביחי הכריז: "זאת ההדחה הקשה ביותר מתחילת העונה, ומי ששורד אותה מגיע לגמר".

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00