העדכון האחרון:

01:00 – דן חושף: "אני לא מרגיש שאני עובר כאן תהליך כלשהו, הסאגה עם שני הקשתה עליי"

ג'ודי משתפת את דן שהיא לא ציפתה להדחה הערב, ואילו דן חושף בפניה: "אני לא מרגיש שאני עובר כאן תהליך כלשהו, לקחו לי 50 יום עד שהתחלתי ליהנות. הסאגה עם שני מאוד הקשתה עליי, הייתי גמור מבפנים". ג'ודי מנסה לעודד אותו ומציינת שעוד שבועיים הכל נגמר, אך דן טוען שהוא יודח עוד לפני: "אני לא חושב שאגיע לגמר, אני לא באותה הסירה עם אביחי, מעיין וחיים". שיחתם נקטעת, כשדן שם לב שאורנה צופה בהם. "בואי לכאן", דן קורא לאורנה, בעוד ג'ודי ממהרת להגיד שהם נסחפו בשיחה.

בהמשך, דן מצטרף לשבת עם אורנה ושרון, בעוד שרון שואל אותו אם הוא הצליח לפייס את ג'ודי. "כן, ומחר אצטרך גם לפייס את עומר", דן משיב, ואורנה מתרגזת: "אני שונאת שדן נסחף יותר מדי. למה אני צריכה לשבת לבד, בזמן שהוא מדבר איתה?". אך דן לא נשאר חייב: "על כל ההערות האלו, תקבלי אחר כך תארים".

00:00 – אורנה: "אני לא דוסית, אם קשה לשני להתמודד עם הניגודיות שבי, שתעצום עיניים"

אביחי ודן מחמיאים למעיין על האופן בו התנסחה בחדר האח: "דיברת לעניין, כל הכבוד". דן אומר שהיה לו כיף לשמוע אותה, בזמן שאביחי אומר לה: "אני מאוהב בך".  בהמשך, אביחי פונה לאורנה: "אני אוהב את הקטע שאת מלאת אמוציות", ומוסיף: "טלוויזיונית, את פגז. עכשיו אני יכול להבין איך את מצטיירת בחוץ, את בגמר".

מאוחר יותר, מעיין משתפת את אורנה שכעסה על אביחי ליל אמש, כי חיפש היכן ג'ודי נמצאת: "הוא הסביר לי שחשוב לו לדעת איפה כל דייר נמצא, אבל לא קניתי את זה". אך אורנה מצדיקה את אביחי, ומסבירה שהוא כל הזמן צריך לבחון את עצמו בגלל שג'ודי נמצאת בבית: "ברגע שהוא יודע איפה היא, הוא יודע לאן לא ללכת". בהמשך, אורנה מספרת למעיין שהתעצבנה ששני קראה לה דוסית: "אני לא דוסית, אם קשה לה להתמודד עם הניגודיות שבי, שתעצום עיניים".

במקביל, עומר מספר לג'ודי ולשני שהוא יכול להשתמש בסיפור החיים שלו כדי להתקדם במשחק: "אבל אני לא אוהב את הקטע הזה של הקורבנות", וחושף שהגיע לתכנית כדי לקבל חשיפה מהירה בארץ. גם ג'ודי חושפת את הסיבה שבגללה היא נכנסה לבית: "אני פה בשביל לאתגר את עצמי נפשית".

23:00 – דן מודה: "לא העמדתי את עומר להדחה כדי ששני לא תישאר לבד"

אורנה לא מבינה מדוע דן טען בסרטון שהוא ירגיש רע אם שני תהיה לבד, ודורשת ממנו דין וחשבון. דן מסביר שהוא מרגיש אמפתיה כלפי אנשים בודדים, אבל אורנה מודיעה לו שהוא לא צריך לקשר את ה'לבד' של שני אליו. לאחר מכן, דן מודיע שעליו להתנצל בפני ג'ודי, ויוצא לחיפושים אחריה ברחבי הבית. כשהוא מוצא אותה בחדר המקלחת, ג'ודי ממהרת להגיד לו: "אם יש מישהו בבית הזה שבאמת פתחתי אליו את הלב שלי זה אתה", ומוסיפה שהיא בסערת רגשות, ולכן לא משנה מה הוא יגיד עכשיו, ההתנצלות שלו לא תעזור.

בהמשך, ג'ודי מסבירה לדן מדוע היא כל כך נעלבה ממנו: "אתה דמות להערצה בשבילי, אני לא מהווה עלייך שליש איום, החברות בינינו הדדית, אבל אתה מעמיד אותי להדחה בשביל ששני לא תסתובב לבד בבית?", ג'ודי שואלת. דן מסביר שהוא היה צריך לבחור בינה לבין עומר, ומסביר מדע בחר דווקא בה: "שני בנאדם רע ומפחיד, ואני לא עושה את זה בשביל לעזור לה, אלא עושה את זה מנקודה צינית וקרה. אם שני תהיה פה לבד, היא תהפוך את השהות שלי לבלתי נסבלת".

מאוחר יותר, עומר משתף את שני שהתלבט בין אורנה לג'ודי כשהעמיד להדחה: "בסוף בחרתי באורנה כי הבנתי שהיא העמידה אותי", ומוסיף: "מזל שלא בחרתי בג'ודי, אחרת היא הייתה מתפרקת פה". בהמשך, שני מגלה לעומר שהיא תעשה הכל כדי שהוא לא יודח: "אם אקבל חסינות במשחקי האח, אעביר אותה אלייך". עומר מתנגד לרעיון, אבל שני מסבירה לו שהיא רוצה לעשות את זה מאינטרס אישי, וצוחקת. בינתיים, אביחי מצליח להלחיץ את הדיירים שלא מועמדים להדחה, כשהוא מציין שגם אם שרון או אורנה ינצלו ממשחקי האח, הם יהיו חייבים להעמיד אחד מהם למרות החברות ביניהם: "אותי, את מעיין, חיים או דן".

22:00 – שני על אורנה: "אישה רעה שעושה הכל בכוונת תחילה, שמגישה נחמדות במגש של קרם שניט"

חיים מופתע שהעונה מתקרבת לסיומה ומציין שאם אח הגדול מקרין סרטונים כאלה כנראה באמת סוף העונה. בינתיים בחצר, הדיירים תוהים האם זיגי יפנק אותם בהפתעה נוספת. לפתע, מושמעת מוזיקת החללית והדיירים קופאים, כשברקע מוקרן סרטון בו הדיירים מעמידים להדחה בחדר האח. חיים מתקשה לשמור על שקט, בעוד שני מנסה לא לצחוק בכל פעם שהיא שומעת את דברי הדיירים עליה. בסרטון, שני מעמידה להדחה את שרון ואורנה: "או למעשה את שמעון ופרומי. פרומי זה כינוי בברוקלין של דוסיות שמשחקות אותה דוסיות, ובלילה יוצאות לקרוע את העיר", ומפרטת את סיבת ההדחה של אורנה: "היא אישה רעה שעושה הכל בכוונת תחילה, שמגישה נחמדות במגש של קרם שניט".

אחרי דקות ארוכות של שקט, זיגי משחרר את הדיירים, ושני אומרת לג'ודי ולעומר שהם דיברו כמו שצריך, בזמן שדן, מעיין, שרון, חיים ואורנה מנסים להבין מי מועמד להדחה: "כנראה אלו יהיו שני, עומר, ג'ודי, אורנה ושרון". בהמשך, אורנה מתרגזת בפני דן ששני מציגה אותה באופן רע: "הכל התחיל בגלל הקשר הקטן שהיה ביניכם בתחילת העונה", ומוסיפה: "מעצבן אותי שהיא הגיעה רחוק על הגב שלי". דן מתרגז על אורנה ומציין שאין טעם לבחוש בדברים: "כל אחת אומרת משהו אחר, וזהו זה, אתן שוות", ומציע לה להפסיק לבקר את שני. אורנה מסרבת לכך, וטוענת ששני לא שומרת על הכבוד שלה: "היא מדברת עליי בצורה נבזית ברמות שאי אפשר לחשוב עליהם, היא מביישת אותי", ומדגישה שהכמות שהיא מדברת על שני היא מזערית: "לכן הביקורת עלייה זה המעט שאני יכולה להגיד".

21:00 – ג'ודי על הריבים של שני ודן: "אני לא מבינה את מי מהם זה משרת"

הדיירים לא נרגעים מהמערכון ב"ארץ נהדרת", ומוחאים כפיים. "תודה רבה זה היה מהמם", מעיין אומרת לזיגי. חיים מנגד, מודאג שהוא לא הבין מילה מהחיקוי שעשו לו: "גם אותי לא מבינים ככה?", ואורנה ממהרת להרגיע אותו: "אתה לא מדבר כל כך מהר, הייתי אומרת לך אם לא היית מובן". בינתיים, שני מצהירה שהיא לא מתכוונת לשטוף כלים, וכשמתפתח ריב בינה לבין דן בנושא, ג'ודי לא מצליחה להתאפק, ומתערבת: "די לריב כל הזמן על כלום, תשחררו שניכם, אם אתם לא יכולים לדבר, אל תדברו". שני מופתעת מהאומץ של ג'ודי ומבקשת ממנה להירגע, אך ג'ודי ממשיכה: "אני לא יכולה לשמוע את הריבים שלכם כבר!".

זיגי מופתע מהריב, ושני מסבירה: "זה מה שקורה כשאוגרים דברים בבטן", בעוד דן מפציר בה: "אני לא סובל אותך בלי קשר לזה". כששני הולכת, דן פונה לזיגי: "היא עושה הכל כדי לריב". מאוחר יותר, זיגי מצטרף לשני ולעומר שיושבים בחצר, ואומר: "האווירה נדלקת פה כמו גפרור, לא פשוט להיות פה". הם מסכימים, ושני פותחת על דן: "הוא ממורמר", ומוסיפה: "מי שעושה הצגה שהכל טוב, הוא הכי רקוב מבפנים".

מאוחר יותר, ג'ודי אומרת לשני שאין טעם לריבים עם דן: "אין להם בסיס, אני לא מבינה את מי מכם זה משרת", ומשתפת בתחושותיה: "זה נראה כאילו שניכם מחפשים דרמה". שני מודה לה על ההערה, אך מבהירה: "אני לא אוהבת שמעירים לי מול כולם". ג'ודי מזכירה לשני שהיא תמיד יכולה לפנות אליה, ומייעצת לה להתעלם מדן: "אני לא רוצה שתגיעי לפינות שלא תוכלי לצאת מהן". בהמשך, ג'ודי גם פונה לדן: "ברגע שאתה מרגיש גירוי ממנה, תהיה גבר ותלך", ומבהירה לו שניהלה את אותה השיחה גם עם שני.

20:00 – האם לדיירים יש הומור עצמי? זיגי מפתיע עם מערכון מ"ארץ נהדרת"

הדיירים מתאספים סביב שולחן השבת, ולפתע מבחינים בזיגי: "איזה חמוד, הוא בא עם חליפה ועם יין!", חיים מתלהב. כשזיגי מברך: "שבת שלום לכולם". הדיירים מתחילים לשיר "שלום עליכם", בעוד זיגי עושה את קולות הרקע ומצחיק את הדיירים. לאחר מכן, שרון שואל את זיגי אם הוא יודע מה קורה עם הילדים שלו: "אתה מרחף עם החללית שלך מעל הבית, אולי תיתן לי סימן מהם?". הדיירים מברכים ומתחילים לאכול, כשבחוץ מתרחש מבול: "אני בשוק, זה גשם מטורף, חייב להיכנס לשכשוכית", דן מתרגש ואביחי מסכים. לעומתם, מעיין מתלהבת מהנוכחות של זיגי: "לא חלמתי לשבת עם זיגי בארוחת שישי".

בהמשך, אורנה מספרת לזיגי כמה היא אוהבת את אווירת שישי: "אני אוהבת שכולם יושבים יחד ונהנים". פתאום, מוזיקה החללית מתנגנת והדיירים קופאים במקומם, כשברקע מתנגנת סצנת הרגליים המפורסמת של אורנה ודן. בסיומו של הסרטון, זיגי משחרר את הדיירים. אורנה ממהרת להזכיר שהיא שומרת שבת, בזמן שדן מציין: "זה מביך לראות סרטון של עצמך", וצוחק: "זה מתחיל ברגליים, ונגמר בלא יודע איפה". הדיירים מנסים לנחש היכן המצלמה ממוקמת, ומכריזים מהו מוסר ההשכל: "אין פינה לא מצולמת בבית". אלא שאז דן בוחר להפתיע, וזורק לאוויר: "לא נספר לכם מה אני ואורנה עשינו בפינות הלא מצולמות".

מאוחר יותר, זיגי שואל את שני מה היא חשבה על הקטע, וזו עונה שאהבה לראות את האמת: "אני לא אוהבת להסתיר". זיגי שואל אותה אם יש לה הומור עצמי, והיא ממהרת להגיד: "אוי לא!". הדיירים קופאים בשנית, ומיד מתחיל מערכון על הדיירים מ"ארץ נהדרת". הדיירים שנראים מופתעים מתוכן הסרטון משחררים צחקוקים, אך מקפידים להישאר קפואים. כשזיגי משחרר אותם, כולם פורצים בצחוק. "איזה כיף שיש לי חיקוי בארץ נהדרת, ניצחתי!", שני מאושרת.

19:00 – אורנה לדן: "אני מרשה לעצמי כל השנה, לא רק בפורים"

דן ואורנה, שכבר לבושים לארוחת הערב, משוחחים בחצר. "את מבסוטה",  דן מציין בעוד אורנה משיבה בחיוך: "כי אני לידך", ומחמיאה לו שהוא נראה כמו בחור ישיבות. בהמשך, אורנה מספרת לו שהסרטון מהחתונה של אחותה מאשר את ההתנהגות שלה בבית ואת מערכת היחסים איתו: "אני יודעת שהם שמחים בשבילי". דן מודה שהיה מודאג מכך, ואורנה ממהרת להדגיש שהיא שמחה עם הבחירות שעשתה: "עשיתי שיקול מחדש בהתאם לנסיבות, פעלתי לפי מה שנראה לי נכון, אל תאשים את עצמך".

מאוחר יותר, אורנה מצהירה בשמחה: "תהיה הפתעה היום", ומוסיפה שהיא אוהבת את חג פורים: "יש לו ריח של שלום ואהבה". דן מסכים איתה, ומתעניין אם היא מרשה לעצמה יותר בפורים. כשאורנה עונה בהתלהבות: "אני מרשה לעצמי כל השנה". מעיין קוטעת את שיחתם וקוראת לה להצטרף לקבלת השבת.

18:00 - אביחי למעיין: "אני אקרא לך מלכה כל החיים"

אורנה ממשיכה לספר את סיפור מגילת אסתר, וכשמעיין מתלהבת ומכריזה: "מהיום תקראו לי אסתר המלכה", אביחי מחבק אותה וממשיך להפעיל עליה את קסמיו: "אני אקרא לך מלכה כל החיים". בהמשך, האח הגדול מודיע לדיירים שכניסת השבת מתקרבת, ואורנה המופתעת ממהרת לחדר האמבטיה, ומפצירה גם ביתר הדיירים להספיק להתקלח לפני כניסת השבת.

מאוחר יותר בחצר, כשדן מספר שקשה לו לראות את המתחים בחברה הישראלית: "המתח פה קיים בכל מקום, זה גם ברחוב ובסופר, וגם בדיונים הפוליטיים", שרון שמסכים איתו משיב: "הלוואי ותמיד היינו מלוכדים כמו שאנחנו בזמן מבצע צבאי". לבסוף, האח הגדול מודיע לדיירים שהשבת נכנסה, ושני וג'ודי מצטרפות לאורנה ולמעיין במטבח. אורנה מדליקה את הנרות, וכשהיא מסיימת לברך הן שמות את המחלוקות ביניהן בצד, ומנשקות אחת את השנייה לכבוד כניסת השבת.

​17:00 - אורנה על הקשר עם דן: "מה יהיה בחוץ, אני אתחיל לסמס לו?"

מעיין מספרת לאביחי על המסוק שנשלח עבורו: "המעריצים החמודים שלך שלחו אותו", בזמן שאורנה מזהירה אותו מכך שזיגי מסתובב בבית: "כדאי שתשב בנוח כי אולי הוא יקפיא אותנו". זיגי מצטרף לדיירים בחצר, ואביחי שמחייך מזהיר אותו: "אני לא מרשה לך לשבת ליד מעיין, אבל אתה יכול לקרוא לה בלונדה כמה שאתה רוצה". בהמשך, זיגי פונה לאח הגדול עם בקשה: "שים להם איזה שיר, מה אתה מתקמצן?", וכשהאח הגדול משמיע את השיר: "ירח" של שלמה ארצי, זיגי חוזר לחללית ומבטיח: "נתראה בארוחת הערב".

מאוחר יותר במטבח, אורנה חושפת בפני מעיין ואביחי את החששות שלה מהיום שאחרי התכנית: "תחשבו איזה קשה פתאום לא לראות את האנשים שאתה רגיל להיות איתם". אביחי מסכים, ואומר שהגעגועים יהיו קשים: "לפעמים אני מחפש פה את מעיין ואני מרגיש כאילו לא ראיתי אותה יומיים", בעוד אורנה מזדהה עם ההרגשה: "אחרי שעה בלי דן אני קוראת לו להיות איתי כי לא ראיתי אותו מלא זמן, מה יהיה בחוץ אני אתחיל לסמס לו?".

לאחר מכן בחצר, הדיירים מבחינים במסוק שמיועד למעיין, ואביחי מרים אותה על הכתפיים כדי שתוכל לקרוא את הכיתוב שעל השלט: "פורים שמח מלכת אסתר שלנו! - הלוחמים של מעיין". שרון שטובל בשכשוכית מתפלא מהרגשנות של מעיין, והיא מעידה על עצמה: "אני כמו ילדה קטנה בקטעים האלה, הכי רגשנית בעולם". בהמשך, הדיירים עוברים למטבח, וכשאורנה מספרת למעיין את סיפור מגילת אסתר, גם שני מאזינה לסיפור לכבוד החג. 

16:00 - מסוק לאביחי ונשיקה לוהטת לשני

אביחי נכנס למטבח ומחמיא למעיין שמבשלת: "איזו יפה את עם גופיה, חיים שלי", והיא מספרת לו שהיא הכינה גם כדורי שוקולד. בינתיים בחצר, חיים מתקיל את דן עם שאלה: "מה תעשה אם יכניסו לך לבית 20 דוגמניות?", והוא משיב בלי להתבלבל: "תכניס כמה שאתה רוצה, אני לא סופר אף אחת חוץ מאורנה". לפתע הדיירים מבחינים במסוק, ועומר מצליח לקרוא את הכיתוב שעל השלט: "פורים שמח אביחי! שום דבר לא ישבור אותך ואותנו - המעריצים".

מעיין ואורנה רצות לחצר בשביל לנופף למסוק, ומעיין מתבאסת כשהיא מבינה שאביחי נמצא בחדר האח הגדול ולא יכול לצפות במסוק שנשלח עבורו: "איזה באסה שהוא לא כאן". לאחר מכן בחדר האמבטיה, חיים מתחיל לספר את שרון ומבטיח: "מחר גם ראש הממשלה ירצה תספורת כמו שלך". זיגי מפתיע אותם כשהוא מופיע בחדר האמבטיה ולוקח לידיו את מכונת התספורת, בזמן ששרון מתחנן בפני חיים: "תעזוב את זיגי עכשיו ותתרכז בתספורת".

מאוחר יותר בסלון, זיגי משוחח עם עומר שמספר שהוא מנסה לפייס את שני ולא מצליח: "חיבקתי ונישקתי אותה אבל כלום לא עוזר". זיגי מציע לעומר לנשק אותה מכל הלב, וכששני מצטרפת אליהם היא זוכה מעומר לנשיקה לוהטת במיוחד. בהמשך, זיגי מצטרף לדיירים בחצר ושואל אותם מה נוהגים לעשות במסיבות פורים. הדיירים מספרים לו שכולם מתחפשים, ואורנה מציעה לזיגי תחפושת מקורית: "תתחפש לפיה כי אתה מגשים משאלות", בזמן ששרון מציע לו להתחפש לחיים, ומנסה ללמד אותו לדבר כמוהו.

15:00 - מה מפריע לעומר בזוגיות עם שני?

אורנה נעזרת בג'ודי ושרון בהכנת ארוחת השישי, וכשדן צוחק: "הם לא עוזרים מוצלחים כמו עדן ואנדל", אורנה מגנה עליהם: "אל תזלזל בצוות שלי". שרון מספר על מתכון שהוא למד מגרושתו, וג'ודי מתלהבת מהיחס החיובי שלו אליה: "איזה יפה זה לראות שאתה מדבר עליה ככה, לא כל הגרושים כאלו". בהמשך, שרון מתחיל לדבר עם דן על סוגיית המסתננים, ואורנה מיד עוצרת אותו: "אל תכניס לי פוליטיקה למטבח ביום שישי, אנחנו אומרים שבת שלום לכל עם ישראל ואם הם פה אז הם שייכים אלינו".

מאוחר יותר בחצר, הדיירים נזכרים בחזי ודנים על הסיבה שבגללה הוא עזב את הבית. אביחי אומר שזה קשור לבחירה שהוא עשה בחלוקת הבית לעשירים ועניים: "אם הוא היה מקשיב לי יכול להיות שעד עכשיו הוא היה נשאר פה", אבל שרון לא מסכים: "לדעתי הוא יצא מפה בגלל שהוא נכנס לזוגיות עם עדן". עומר מספר שהוא לא היה יוצא מישהי בגיל של עדן: "אני עובד עם המון דוגמניות צעירות כמוה ובחיים לא הייתי עושה עם זה משהו", וכשדן מתקיל אותו עם שאלה: "אז לא תהיה מוכן לצאת עם בחורה בת 21, אבל עם שני שהיא בת 25 זה בסדר?", עומר משיב בכנות: "זה גם צעיר לי מדי, ולפעמים זה מפריע לי". 

14:00 - אביחי: "מעיין תמיד תהיה סקסית"

הדיירים מפנטזים על מסיבת פורים בבית האח הגדול, ומעיין מנסה לחשוב איזו תחפושת היא תזכה ללבוש. ועומר מספר שאחותו תמיד תופרת לחברות שלה תחפושות, וכשהוא אומר: "אצל בנות בפורים תמיד התחפושות יוצאות סקסיות", אביחי מחמיא למעיין: "זאת מעיין, בכל מקרה היא תמיד תהיה סקסית". בהמשך, ג'ודי שואלת את עומר אם הוא מאמין שהם כבר כמעט חודש ימים בבית, והוא מתלהב: "איך הזמן טס".

מאוחר יותר בחצר, חיים מספר שהרבה זמן הוא לא ראה מסוקים מעל הבית, ולשרון יש הסבר מקורי: "אולי האח הגדול הכריז על איזור אסור לטיסה". עומר מספר שהוא היה מופתע מההדחה של עדן ואנדל, אבל ההדחה שהפתיעה אותו ביותר היא זו של תאלין. אביחי אומר שהוא ידע שעדן לא תגיע לגמר: "היא לא באמת התבלטה פה", ומספר מתי הוא הבין שהוא חזק בחוץ: "כשהדיירים הישנים חזרו והתחילו לצאת עליי זה נתן לי המון כוח, איזה חבורה של פתטים".

13:00 - למה ג'ודי התאכזבה מאורנה?

הדיירים מוציאים את ארוחת הבוקר לחצר, וחיים מרים את האווירה עם השיר: "רק היום" של הזמר אורי רווח, כשגם דן מצטרף אליו בשירה. מעיין ואורנה נהנות מכוס נס קפה עם חלב, אבל כשאורנה מספרת שהיא יכלה גם להסתדר בלעדיו: "התרגלתי כבר שהחלב נגמר", ג'ודי אומרת: "התאכזבתי ממך עכשיו".

מאוחר יותר, הדיירים עוברים למטבח ואורנה מחלקת תפקידים לקראת ארוחת השישי: "אני אעשה את כדורי השוקולד ושרון יכין את החמין". מעיין מכינה לאביחי חביתה, וכשהיא מבקשת מעומר לא להפריע לה: "אם תסתכל עליי הופכת זה לא יצליח", הוא מתרחק ואומר: "את יודעת מה היה קורה אם אני הייתי מנסה להפוך? זה היה מגיע לחצר". בהמשך, דן מספר שהוא מעוניין להניח תפילין, וכשמעיין מקניטה אותו: "תחכה כי אורנה לא פה בשביל להסתכל", דן עונה לה בחיוך: "אני מניח תפילין בשביל אחדות ישראל".

12:00 - החלום המלחיץ של אביחי: "עלה לי הדופק בקטע אחר"
 
בחצר הבית, הדיירים מתלהבים ממשימת התקציב שעדיין לא נגמרה. הם מצפים בהתרגשות להפתעות הנוספות של זיגי, ומעיין מודה שאם המשימה הייתי נגמרת בלי ביקור מרגש מהמשפחה שלה, היא הייתה מתבאסת. בהמשך, הם מתחילים לדמיין איך החיקויים שלהם נראת ב'ארץ נהדרת', כשמעיין בטוחה שאי אפשר לחקות אותה: "ישימו פאה בלונדינית ומה?". אורנה מבהירה שדווקא יהיה הכי קל לחקות אותה: "יעשו את השפתיים שלך ענקיות", ומוסיפה על סצינת ליטופי הרגליים שלה ושל דן: "בטח רץ חיקוי אדיר".
 
באווירת שטות של בוקר, אורנה מתגרה בחיים שמקפיד להתקלח אחרי כל ביקור בשכשוכית, ומגלה לו שמעיין פסחה על מקלחת אתמול בלילה. חיים בתגובה מעיד על מעיין: "יש לה פוטנציאל של אי- ניקיון", וכולם צוחקים. אורנה ומעיין מכינות את הדיירים לקראת ארוחת השבת שתהיה, כולל הקינוח. דן תוהה אם הקינוח יהיה פרווה, ואורנה מבטיחה: "כן, אבל יהיה טעים תסמוך עליי".
 
אביחי יוצא אל החצר ומצטרף אל מי שכבר יושב שם, ומספר למעיין על מה חלם בלילה: "חלמתי שמסתיימת העונה ואני יוצא החוצה וחווה את כל התהודה בבת אחת". הוא ממשיך ואומר שנבהל במהלך החלום: "זה היה עצום, וזה הלחיץ אותי בחלום. עלה לי הדופק בקטע אחר", ומסכם: "יש לזה קטע, אה?".
 
האח הגדול מכריז לדיירים שהגיעה אספקת המצרכים לשבת. שרון, שאמר שכבר נדבקה לו הבטן לגב, ממהר להגיע למטבח ובעקבותיו שאר הדיירים שנרתמים לעזור בסידור המצרכים ושטיפת הכלים. בינתיים, דן מכין חביתות לארוחת הבוקר , ומעיין מתפנקת על כוס נס קפה עם החלב שחלמה עליו.

11:00 - בוקר מעייף במיוחד
 
הדיירים מתעוררים לשיר "חללית" של להקת גזוז ומתקשים להתעורר. מי שכן הצליח לפקוח מעט את העיניים, ממהר לסגור ולחזור לנמנם. האח הגדול משמיע את השיר בפעם השנייה והפעם חיים מזנק מהמיטה במלוא האנרגיה ומתחיל לרקוד. בינתיים, דן עדיין מתחת לפוך, מתלונן: "כמה פלורסנטים אח גדול, כמה". 
 
ג'ודי מנסה להעיר את דן ומונה לו את הפעילויות שתעשה היום: "עד השעה עשר אני אשתדל להתאפר, אחר כך אשתה תה כי זה מה יש", היא ממשיכה: "מתישהו נכין לאכול ונשטוף כלים", ומסכמת: "וכך עוד יום יעבור". אחרי שהיא עוזבת לטובת התארגנויות הבוקר, אורנה מנסה את מזלה וניגשת להעיר את דן. "אני בקושי מצליח לפתוח עיניים", הוא אומר ומנסה בכל כוחו להתרומם מהמיטה.
 
על הספסל בחצר, מעיין יושבת לבדה ונראה שהיא שקועה במחשבות. בינתיים בחדר השינה, שני, עומר ושרון ממשיכים לישון והאח הגדול משמיע להם אזעקת קנס. חיים נכנס לחדר השינה ומוודא ששרון התעורר, בזמן שאורנה מכריזה שתלך להכין נס קפה וזוכה לתגובה מבאסת משרון: "אבל אין חלב". 

10:00 - פינוק של בוקר
 
השמש כבר עלתה מזמן והאח הגדול מאפשר לדיירים להתפנק בשעת שינה נוספת. בקרוב יישמע שיר הבוקר שישבור את השקט ששורר כרגע בבית, והדיירים יחלו בהכנותיהם לקראת כניסת השבת. האם זיגי יישאר להתארח בשבת ולטעום מהאוכל של אורנה? 

09:00 - בוקר טוב לדיירים ולזיגי

הדיירים צוברים כוחות לאחר לילה לא רגוע שעבר עליהם, בו הדהדו קולות הוויכוחים שנבעו מחוג הבית הפוליטי שהכין להם זיגי. בקרוב יעיר אותם האח הגדול, ואלו יתחילו יום נוסף ומאתגר במיוחד בו יצטרכו להתמודד עם ההפתעות החדשות של זיגי החייזר. האם הם יזכו לביקור מרגש מהמשפחות? ומה עוד צפוי לקרות היום?

מה קרה אתמול?

יום חדש במשימה עם זיגי והחללית עלה על בית "האח הגדול", והדיירים התקשו להתנתק מהביקור הלילי של האח החורג, בו אורנה הייתה מוקד האש. "מסתבר שהכותרות באות ממני", אורנה החליטה לקבל זאת בתור מחמאה, בזמן שג'ודי טענה שאם הדברים הקשים שנאמרו היו מכוונים אליה, היא הייתה בוכה כל הלילה. אורנה סיפרה למעיין שהיא לא מתחרטת על דברים שעשתה בבית אבל מרגישה שהיא מצטיירת אחרת בחוץ: "אני מפחדת שזה יעשה לי נזק כשאצא מהבית". כמו כן, אורנה הסבירה שהיא שומרת נגיעה ממצלמה, והוסיפה: "אני מרגישה שאני מקבלת רק פידבקים שליליים".

מאוחר יותר, זיגי נכנס לבית והביא יחד איתו את אורטל בן דיין ואלדד יניב, שהעבירו חוג בית בנושא הציונות והגזענות. אלדד המליץ להפסיק את השיח הגזעני עד סוף העונה: "חייב להעלים את השנאה על בסיס לאום, דת או דעה פוליטית". בנוסף, אורטל טענה שגם אם אנשים מחזיקים באותה דעה פוליטית, הם יכולים לחלוק אחד על השני בנושאים אחרים, כשהיא מתייחסת לפרשת אלאור עזריה. בהמשך, אלדד פנה לשרון: "לא היית צריך להיכנס לבית, הפקרת חייל בחוץ", ואורטל האשימה את שרון: "אנשים כמוך הפכו אותו לגיבור וגרמו לו להסתבך". גם כשנדמה שחוג הבית לא יכל להגיע לנקודה נוספת, אלדד התייחס לשיחה שהתקיימה בין שרון לאנדל: "אתה מתנהג כמו פוליטיקאי בזוי ונתפס על מילה שהוא פלט".

לאחר חוג הבית, שרון התייחס להאשמות כלפיו: "זו הייתה הצגה בשביל להוציא אותי מאיזון", והוסיף שסך הכל אמר שהוא גאה להיות ציוני: "אבל כנראה שהקטע עם הגזען הפך לסלוגן בחוץ". במקביל, עומר ביקר את שרון: "הוא האדם הכי בזוי והכי נמוך שנתקלתי בו, לא מעניין אותו כלום, ולהשתמש ככה באנשים זה סגנון של נוכל קטן ומגעיל", בזמן ששני ביקשה מדן: "אל תיתן לו למנף את הפרופגנדה ואת הפופוליסטיות שלו, אל תיפול איתו למקומות האלו". לאחר מכן, שני, שעדיין לא נרגעה מחוג הבית ומביקורו של האח החורג, לא חסכה במילים על אורנה ושרון: "הם אנשים רעים במסווה של אנשים טובים".

בערב, זיגי נכנס שוב לבית והפעם העניק הפתעה לאביחי: צלחת עם שווארמה ובורקסים. אך לפני שיכל לזוז, נכנס גבר המחופש לסיה שאכל מהצלחת בחזירות מול הדיירים. למרות זאת, הדיירים הרעבים התנפלו על השאריות. אל תוך הלילה, שני ביקשה משרון להסביר לה מדוע הוא תומך בחוק עונש מוות למחבלים. שרון ענה שהחוק מרתיע וגם צודק, אך מנגד שני טענה שמי שתומך בחוק עונש מוות יורד לאותה רמה של המחבל, והפצירה בו: "אתה לא אלוהים, אין לך זכות לקבוע". שרון מיהר להדגיש: "אני לא שונא אף אחד, אבל כשזה מגיע לביטחון שלנו, אני לא יכול לעמוד מנגד ולהגיד שהכל בסדר". במקביל, עומר אמר לדן שקשה לו לראות ששרון מנצל את חיים, ומציין ששרון הגיע לבית בגלל אינטרס, והוסיף שלדעתו גם הסיפור עם עזריה נובע מאינטרס.

לפני השינה, מעיין ואביחי ניהלו שיחה כועסת במיטה. "אתה זוכר שאמרתי לך לפני חודש שכולם אותו דבר? אז כולם אותו דבר", מעיין מטיחה בו על כך שקודם חיפש היכן ג'ודי נמצאת. אביחי הסביר לה שהחיפוש נבע מהצורך בשליטה: "לדעת איפה כל דייר נמצא", אך היא לא השתכנעה. לאחר שתיקה ארוכה, מעיין דרשה מאביחי שלא יעז לפתוח את הנושא עם דייר אחר: "גם לא עם אורנה". ואילו אביחי דרש ממנה להחזיר את הצמיד לשרון, אך מעיין סירבה.

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00