העדכון האחרון:

03:00 - למה אנדל לא נרדם?

כל הדיירים נמצאים בחדר השינה, ורגע לפני שכולם עולים לישון מעיין משתפת בהרגשתה: "יש לי הרגשה שמחר נתעורר עם שיר הבוקר של תאלין". שני לא מסכימה איתה ומזכירה לה: "יש מחר משימה, הוא יעיר אותנו עם שיר שקשור לזה". לעומתן, אביחי מביע תקווה קצת אחרת: "הלוואי והאח לא יעיר אותנו בכלל". אחרי שמעיין מאחלת לילה טוב לכל הדיירים, היא ואביחי נשארים ערים עוד קצת ומתלחשים ביניהם עד שבסוף הם נכנעים והולכים לישון.

האח הגדול מכין את הבית לקראת משימת התקציב הקרובה, ונראה שקולות הקידוח מעברו השני של הקיר לא נותנים מנוחה לאנדל שמסתובב לא שקט ברחבי החדר.

02:00 - מעיין עצבנית: "שם מחוק אצלי"

בסיום הארוחה, מעיין עדיין לא רגועה ומשתפת את שאר הדיירים על הוויכוח שלה עם שם סביב המגירות בחדר השינה: "הוויכוח הקטן הזה גרם לי למחוק אותו". אורנה מזדהה עם תחושותיה ומוסיפה: "החוצפה שיש לו בכלל לבקש ממך, איזה טמבל".

במקביל בחדר האמבטיה, עדן מופתעת מההתנהגות של מעיין ואומרת לשם: "תמיד היית כל כך בסדר איתה". שני מסכימה איתה ומגלה: "היא אמרה לי כמה פעמים 'איך את יכולה להסתובב איתו? אין על מה לדבר איתו'", היא ממשיכה ואומרת: "אמרתי לה שאתה איש שיחה ושאפשר לדבר איתך על הכל". שם המום מהדברים: "איזה יצורה", ועדן מנסה להרגיע אותו: "עזוב, זה באמת לא מעניין. אם היא אומרת שאין על מה לדבר איתך אז המצב שלה באמת קטסטרופה". בהמשך, כשעדן מנסה לנחש איזה דיירים יעמידו אותם להדחה ומגיעה לדבר על חיים, שני לא מתרגשת: "זה לגיטימי, אני לא החברה הכי טובה שלו בבית".

בחדר השינה, דן מתעניין בשלומה של מעיין בעקבות הדחתה של תאלין וזו עונה: "הכי עצוב לי בעולם, אבל אני שמחה בשבילה כי היא כל כך הולכת ליהנות בחוץ". דן מסכים איתה ומגלה שגם לו כואב שהיא הודחה: "היא ייצגה פה משהו מדהים, היא הביאה משהו טוב וכנראה שזה לא התקבל בברכה כי החליטו להשאיר פה אנשים בינוניים כמונו".

01:00 - דן לאורנה: "תירגעי ומהר"

אורנה בוחרת להסתכל על הצד החיובי בהדחה של תאלין: "סוף סוף יצא דייר שיגיד עלינו דברים טובים". אביחי נשאר אדיש לדבריה ואומר: "מה זה משנה? המודחים הם קריקטורות, לא לוקחים אותם ברצינות בחוץ". כשחיים מצטרף אליהם ומשתף אותם שהוא היה בלחץ כי המשפחה שלו הייתה בקהל היום, אביחי ממהר להרגיע אותו ומבטיח: "הם לא יהיו פה עוד הרבה פעמים עד הגמר".

בהמשך, מעיין מתכננת את היציאה הראשונה שלה ואביחי מחוץ לבית: "נלך לסרט במוצאי שבת". כשהיא נזכרת בבעיית הראיה שלו היא מיד מתחרטת: "אולי זה לא רעיון כל כך טוב". אביחי מפתיע אותה ומסביר שזאת לא בעיה בשבילו: "אני לא רואה אבל אני נהנה מהחוויה". השיחה ממשיכה, וכשאביחי משתף את שאר הדיירים על נדודי השינה שהיו לו בשבועות הראשונים בבית, מעיין ממהרת לספר לכולם איך הם נעלמו: "מאז שאנחנו ישנים ביחד הוא ישן טוב".

מאוחר יותר במטבח, אנדל ואביחי מבשלים ספגטי לכולם ואורנה מחמיאה לאנדל: "הילדים שלי בטח צפו בתכנית היום ולא הבינו איך אני נכנסתי חזרה לבית לפניך". אנדל מחייך במבוכה וחושף: "לא רציתי לחזור, משעמם לי פה כבר תקופה ארוכה". בהמשך, כשאורנה מתיישבת ליד השולחן ומתחילה לחלק את הספגטי, מתעורר ויכוח בינה לבין דן שגורם לו להגיד לה: "תרגיעי ומהר". היא לא נשארת חייבת ומחזירה: "לא בא לי להרגיע". דן מנסה להרגיע את הרוחות ביניהם ומתקרב ללחוש לה: "חבל, כי זה מדליק אותי". אורנה לא מתרשמת מהניסיון שלו וממלמלת לעצמה: "גם כן החנפנות שלך".

24:00 - מלחמות הירושה של שם ומעיין

הדיירים מתקשים להירגע מההדחה המותחת, ועדן מסכמת את הערב הסוער: "כיף כשכולם מועמדים להדחה נכון?". אנדל עדיין מרגיש את השפעות השהייה הארוכה בחדר הסגלגל: "הלב שלי לא פועם", וחיים משתף אותו בגעגועים לחברתו: "אתה קולט שמשי הייתה פה? זה עושה לי רטט בגוף, היא לא יוצאת לי מהראש". 

מאוחר יותר, הדיירים פורקים את המזוודות בחדר הארונות, בעוד שם ומעיין פותחים במלחמות ירושה סביב מגירת הבגדים של תאלין. מעיין מספרת לאביחי על הוויכוח עם שם: "בחיים לא עיצבנו אותי פה ככה, הוא גבר חתיך אבל הילדותיות שלו מכערת אותו", ואביחי משיב: "הוא מתנהג כמו ילד בן שבע, ואני דווקא לא חושב שהוא חתיך".

בהמשך השיחה, מעיין מספרת לאביחי שאורנה רצתה שהן ידברו עם האח הגדול על ההדחה של תאלין, אבל היא סירבה: "מה נגיד לו, שאנחנו עצובות שחברה שלנו הלכה?". אביחי טוען שאורנה עצבנית בגלל שהיא ראתה את דן מתחבק עם שני, ומעיין משיבה: "זה ידוע שדן חנפן, אבל אני שמחה שהוא בסדר עם שני". כשאורנה ודן מצטרפים אליהם בחצר, הם מסכימים שתאלין תחסר להם, ומעיין מסכמת: "אני נזכרת בכל הסיטואציות איתה בבית, ואני מבינה כמה אני אוהבת אותה".

23:00 - תאלין עוזבת את הבית

​לאחר המתנה ארוכה ומורטת עצבים, ארז וקורין מכריזים: "תאלין היא המודחת החמישית לעונה". אנדל חוזר אל הבית, וחיים נושם לרווחה: "פחדתי עלייך, אם היית עוזב הייתי מתפרק פה", בזמן שאנדל שומר על קור רוח: "לא היה אכפת לי ללכת היום, כי בכל מקרה אני לא מוצא את המקום שלי פה", וגם מוסיף שהוא יתגעגע לתאלין: "התבאסתי בשבילה".

כל הדיירים מחבקים את אנדל, ושני צוחקת: "מסכן חיים, הוא עדיין בהלם". לעומת זאת, דן פחות מרוצה מהתוצאה: "זה חוסר צדק", וגם אורנה עצובה מהפרידה מתאלין: "היא הייתה טובה בהכל, לפחות עכשיו היא חוזרת לג'ימי האהוב שלה". 

22:30 - ​אנדל או תאלין, מי יעזוב את הבית?
 
הדיירים ממתינים במתח, ואורנה אומרת לדן: "לא הייתה אווירת מתח כזאת מתחילת העונה", שמספר לה על ההבדל מההדחות הקודמות: "תמיד היו רק כמה בודדים שפחדו לעזוב, היום זה כולם". מאוחר יותר, הדיירים נקראים להתרכז בחדר הסגלגל, והם מנסים להבין כיצד הם יוכלו להיפרד מהדייר שיעזוב את הבית. תאלין אומרת: "אי אפשר שכל אחד יתחיל לחבק פה את כולם לפני שהוא חוזר לבית", ועדן מסכימה: "רק השניים האחרונים שיישארו יוכלו להתחבק".  
 
ארז וקורין פונים לדיירים, ומספרים להם שהדיירים יחזרו הביתה בזוגות. ראשונים לחזור לבית הם שני וחיים, ושני מתלהבת מאהדת הקהל לחיים: "צרחו לך כאילו אתה רוק סטאר". הזוג הבא לחזור אל הבית היו מעיין ואביחי, ומיד אחריהם גם שם ועדן ניצלו מהדחה, ושני הגיבה בשמחה: "איזה כיף שהוא הכניס אתכם ביחד, עכשיו אני יכולה לנשום". לאחר שגם אורנה ודן חזרו אל הבית, רק אנדל ותאלין נשארו בחדר הסגלגל. מי מביניהם יעזוב את הבית?​
 

22:00 - השידור החי יוצא לדרך

הדיירים מתרכזים בסלון, וארז וקורין פונים אליהם ואומרים שבגלל שכל הדיירים מועמדים להדחה, המשפחות  של כולם הגיעו מכל קצוות הארץ. שני תוהה בפני שם מדוע ארז לא הזכיר שיש משפחות שהגיעו מתל אביב: "הוא אמר את כל הערים האחרות, יכול להיות שהמשפחות שלנו לא באו?", ושם משיב לה: "הוא אמר כל המשפחות, פשוט תל אביב זה לא מספיק אקזוטי בשבילם".

מאוחר יותר, עדן מספרת לאנדל ממה היא חוששת: "יש לחץ לצאת החוצה אחרי חמישים ימים שהיית סגור, זה לצאת לעולם שאתה לא מכיר". אנדל טוען שמבחינתו הכל נשאר כפי שהיה: "אני לא מרגיש שמשהו השתנה אצלי או בעולם שבחוץ", ועדן משיבה: "כשתצא מהבית כולם יכירו אותך, וזה יהיה שינוי ענק בשבילך".

21:00 - מה אורנה ביקשה מדן לעשות מחוץ לבית?
 
דן מנסה להבין מה כדאי לו ללבוש במהלך השידור, וכשהוא מודד את המעיל שאיתו הוא נכנס לבית, הוא שואל את אורנה: "זה בסדר אם אני גם אצא איתו?", ואורנה משיבה לו שיפסיק לדבר כאילו הוא מודח הערב, ומוסיפה: "המעיל נראה עליך מושלם". בהמשך, דן שואל את אורנה אם יש משהו שהוא יכול לעשות בשבילה במידה והוא יודח, והיא משיבה: "כן יש משהו, אני רוצה שתלך לדבר עם הילדים שלי". ​
 
מאוחר יותר, אורנה ומעיין יושבות בסלון וקוראות מאיגרת הרמב"ם, בזמן שחיים מתהלך בסלון ואומר שגם הוא לחוץ מההדחה שמתקרבת: "היום הכל יכול לקרות". במקביל בחדר הארונות, אנדל מחמיא לעדן על התלבושת שהיא בחרה, והיא משיבה לו במילות פרידה: "שיהיה לך בהצלחה בבית, או בהצלחה בחיים בחוץ".
 

20:00 - עדן ושני חוששות מההדחה: "העיקר שזאת לא תהיה אחת מאיתנו"

דיירי הבית אורזים את המזוודות שלהם לקראת ההדחה, ובעוד חדר הארונות מתחיל להתרוקן, המתח בבית הולך וגובר. מעיין עוזרת לאביחי לארוז את החפצים, וגם מסדרת לו את הבגדים שהוא ילבש בשידור. תאלין משועשעת מהסיטואציה: "מה כולנו במחלקת אריזות?", ושם מרוצה מכך שהוא הצליח להכניס את רוב הדברים במזוודה: "הכל נכנס בול, חוץ מהקופסה הענקית שקיבלתי מהיפה שלי".

בינתיים במטבח, דן אומר לאורנה מה הוא יעשה במקרה שיעזוב את הבית: "את קולטת שמחר אני יכול להיות בצרפת?", אבל אורנה אומרת שלדעתה הוא לא יודח הערב, ובכל מקרה עליו להישאר בארץ: "יש לך פה עסק לנהל, שכחת?". במקביל בחדר השינה, עדן אומרת לשני שהיא חוששת מההדחה: "העיקר שזאת לא תהיה אחת מאיתנו", ושני מסבירה שלמרות הרצון שלהן, אורנה לא תודח הערב: "את יודעת שהיא באה לפה לעבוד, ושזה מצליח לה". 

19:00 - אביחי מבין למה הוא ואנדל חושבים דומה

אנדל מספר לאביחי שלפני שנכנס לתכנית הוא קרא המון על אסטרטגיה, ומפרט על שני ספרים שעזרו לו במיוחד: "קראתי את הספר 'תורת המשחקים' ואת הספר 'איך לנצח ב-90 שניות' יותר מחמש פעמים". אביחי מתלהב ומודה שגם הוא קרא על אסטרטגיה לפני כניסתו לבית: "בגלל זה אנחנו חושבים דומה".

בהמשך השיחה, אנדל מציין שהוא אוהב את האקשן בבית ומסביר: "זה מוציא מכולנו דברים מעניינים". אביחי מסכים עם אנדל: "אני חי בשביל האקשן פה",  ומוסיף שגם שיחות רגילות יוצרות עניין, ומעלה כדוגמה את הסרטון הוויראלי: "מהשיחה הקטנה שלנו נוצר שיח ענקי סביב מעמד האישה".​

18:00 – דן מהמר על עצמו כמודח

הדיירים מקבלים את המזוודות שלהם ומתחילים לארוז לקראת ההדחה. עדן משתפת את הדיירים בתחושותיה: "איזה מרגש שכל המשפחות שלנו מגיעות היום". דן מסביר שהוא מנסה להימנע מלחשוב על הדברים האלה. עדן טוענת שדווקא לחשוב על הדברים האלו יעשה לו טוב: "הם באים במיוחד בשבילך", ומסכמת שזה עושה כיף על הלב לדעת שיש אנשים שתומכים ומעודדים אותם. בהמשך, דן מציין כי בהדחות האחרונות הוא הימר נכון, ומספר מה ההימור שלו להדחה הערב: "זה יהיה אני". בינתיים, אנדל ושני נזכרים בשיר הבוקר של היום Starboy, ופוצחים בשירים נוספים של הזמר The Weekend.

17:00 – אורנה למעיין: "תזהרי ממני"

דן, מעיין, תאלין ואביחי מעבירים את הזמן במשחק קליעות עם הכדור המאולתר. כשמעיין ותאלין מנצחות את דן, הוא מצהיר: "אתן יכולות לקרוא לי לוזר". מעיין מרוצה מההזדמנות וצועקת לעברו: "איזה אפס". אורנה שצופה במשחק מיד קמה להגנתו של דן ומשתיקה את מעיין: "למי את קוראת אפס? תזהרי ממני". דן ממשיך במשחק, ובקליעה הגורלית הוא מבקש להחזיק את ידה של אורנה: "זה יתן לי מזל". בעוד אורנה נענית בחיוב ומסמיקה, אביחי מקניט אותו: "זו תהיה הזריקה הכי גרועה שלך עכשיו".

מאוחר יותר, הם יוצאים לחצר וחיים מעלה רעיון לעשות שידור מיוחד לצופים: "ניתן להם סיבות להצביע לנו". הדיירים משועשעים מהרעיון, בעוד אורנה מרצינה פנים ומבקשת שיצביעו לה: "זו הדחה קשה במיוחד". לעומתה, דן אומר בציניות: "אין סיבה שתצביעו לי אם אני לא בא לכם בטוב". מיד לאחר מכן, אורנה מציגה את תאלין ומעיין: "קבלו את מיס טראנס עם כל המעלות הנכונות, ואת הילדה המתוקה שלנו", בזמן שאביחי מצהיר בביטחון מלא שהצופים כבר הספיקו להתאהב בו. האחרון המופיע בשידור הוא חיים, וכולם מפרגנים לו: "הוא האחד והיחיד, המנהיג הבלתי מעורער שלנו".

16:00 – אורנה חוששת שדן יודח: "קשה לי לנשום"

הדיירים מתכוננים לאכול צהריים, ותאלין שמחפשת מה לאכול, שואלת את אורנה: "אני יכולה לחמם לי מהשניצל הצמחוני שלהם?". אורנה משיבה בחיוב ללא היסוס: "את לא צריכה לשאול, האוכל שייך לכולם". שני שומעת אותן ומיד לוקחת את שם לחדר השירות, ושואלת אותו בקודים אם שמע את מה שאורנה ענתה לתאלין: "שמעת שפרומי אמרה לג'יימס בונד לאכול מהשניצל שלנו?". שם מצהיר בכעס: "זה ידוע שפרומי לא מתחשבת", אבל מחליט לא לפתוח בריב.

בזמן ארוחת הצהריים, עדן מציינת את אהבתה לימי שלישי: "אנחנו מספיקים הרבה", ומפרטת: "מנקים, עושים ספורט וגם מקנחים את היום בהדחה". בהמשך, אורנה משתפת את מעיין בחששותיה: "כשאני חושבת על דן מודח, קשה לי לנשום". לעומתה, מעיין שומרת על חיוביות ומנסה לעודד אותה: "האינטואיציות שלי אומרות שיהיה בסדר".

15:00 – מה אורנה סיפרה שהפתיע את תאלין?

אורנה קולטת את דן ותאלין לבדם בחצר, מצטרפת אליהם ומספרת גם היא על הילדות שלה: "הייתי בבית ספר חרדי של בנות והייתי מאוד מופרעת". היא מחייכת חיוך רחב ומגלה שהייתה עושה הכל כדי שהבנים יהיו סביבה למרות האיסור: "היו לי המון מחזרים ששלחו לי מכתבי אהבה". אורנה לא מסיימת בכך ומתוודה: "תמיד רציתי להיות בן". תאלין המומה ותוהה אם גם היום היא מרגישה כך, אבל אורנה משיבה בהחלטיות: "מה פתאום, אני מאוד אוהבת את הנשיות שלי". בהמשך, אורנה פונה אל דן ומעלה השערה: "בטח אתה היית ילד חנון". תאלין צוחקת ודן עונה בדרמטיות: "דווקא היו לי הרבה מעריצות שקרקרו סביבי".

במקביל, שם ושני מנהלים שיחה סוערת על נושא הצמחונות, בעוד הוא מפציר בה: "אם את אוכלת דגים, את לא באמת צמחונית". שני לא מסכימה איתו, ושם ממהר להוסיף: " כל החיים אני נלחם בתפיסה הזו". מאוחר יותר, מעיין מסבה את תשומת ליבן של אורנה ותאלין: "מישהו הציע את כל המיטות, חוץ מהמיטות שלושתנו". אורנה לא מופתעת, ותאלין מיד מאשימה את שם: "גם שבוע שעבר הוא עשה את זה".

14:00 – דן לתאלין: "יש בך עוצמות מדהימות"

דן ואורנה מבלים זמן איכות במטבח, בזמן שדן מכין את ממרח החומוס שלו. "זה נראה טוב", אורנה מתלהבת ומיד לוקחת חלק בהכנות. כעבור דקות ספורות, מעיין מצטרפת ומחליטה להכין אורז לארוחת הצהריים. בינתיים בחצר, חיים משתף את אנדל בהתרגשות האישית שלו לקראת הערב, שנובעת דווקא מהגעגועים אל משי: "היא תהיה קרובה מתמיד".

מאוחר יותר, דן נהנה בשכשוכית מהשמש החורפית בעודו שר את השיר "מרש הדייגים", ותאלין מתחילה במופע ריקודים. דן מוחא לה כפיים ומתוודה שמאז ילדותו הוא רוצה ללמוד לרקוד. תאלין מופתעת לטובה, ומיד מספרת בהתרגשות על הילדות שלה: "בבית הספר חוויתי המון השפלות", ומגלה את דרך ההתמודדות שלה: "הייתי עונה להם ולא חוסכת בתנועות ריקוד, הם לא ידעו איך לאכול אותי". דן מהפונט ממנה ומסכם: "יש בך עוצמות מדהימות".

13:00 – עדן מתרגשת מהחיים החדשים שמחכים לה בחוץ

מעיין נשכבת על הספסל בחצר באנחה כבדה ומציינת שכואב לה הגב מהנקיונות, מה שגורם לשני לפרגן לה: "נתת עבודה רצינית, בחיים הבית לא היה נקי ככה". דן, אנדל ותאלין מצטרפים אליהן, ודן מודה: "אני חושש למקומי היום". לעומתו, לאנדל יש דאגות אחרות: "אני לא יכול יותר עם הסירחון בשירותים". לדעתו הבנות הן אלו שלא שומרות על הניקיון, ואנדל ממהר להצהיר על פתרון: "מהיום יהיו שירותים נפרדים לגברים ולנשים".

מאוחר יותר, בזמן שאנדל ועדן מקפלים כביסה, הוא מספר שהוא מתרגש לקראת הערב: "לא נרדמתי כל הלילה". עדן מנסה לעודד אותו ומסבירה שאין טעם להתרגש מההדחה, אלא מהחיים החדשים שמחכים להם בחוץ: "זו התרגשות טובה". בינתיים, דן ושם מכינים לעצמם סנדוויץ' ומפנטזים על מצרכים חסרים שהיו משדרגים אותו: "חסה, מלפפון חמוץ ותפוצ'יפס". הם מכריזים בהחלטיות שבמשימת התקציב הבאה הם יזכו בתקציב מותרות.

12:00 – עקיצות ביום הניקיונות

שני, שם ועדן מדברים בחצר הבית, וכשהם מחליפים חוויות מהילדות שם אומר: "בתור ילד הייתי מה זה שמח, חייכן כזה". שני מציינת שגם היום הוא חייכן, ושם מסכים, אבל מוסיף הסתייגות: "האפלה בפנים גדלה". כששני שואלת מה היה משמח אותו, שם אומר ללא היסוס: "לראות את חברה שלי", והבנות מתרגשות לראות שהוא על סף דמעות. בהמשך, אנדל יוצא לחצר ומעדכן שמעיין ביקשה להרים את הנעליים על המיטות כדי שהיא תוכל לנקות את חדר השינה. שם לא מתרגש מההודעה, ועוקץ בתגובה את ההתנהלות של אביחי: "אני ביקשתי שחבר שלה לא יישן במשך היום כדי שלא נקבל קנסות".

מאוחר יותר חלק מהדיירים התחילו בעבודות במסגרת יום הניקיונות, ושם מבקש מאנדל שעדיין מעשן להוציא חולצה שלו ממכונת הכביסה. כשאנדל מסרב ומבקש משם לעשות זאת בעצמו, שם מאיים לזרוק את החולצה על הרצפה ומטיח באנדל: "אל תהיה טמבל, מה אני עובד אצלך?"​

11:00 – אנדל: "אם הקהל ישחרר אותי, אלך בלב שלם"

אנדל, שם ודן יוצאים לתפוס מעט שמש בחצר, ואנדל משתף: "הגעתי פה לנקודת שבירה עם עצמי". הוא מסביר שהיום זו הזדמנות לצאת מהבית לא מבחירה אישית, ומכריז: "אם הקהל ישחרר אותי, אלך בלב שלם". כשתאלין יוצאת לחצר עם כוס קפה בידה, שם שואל בחשדנות אם הביאו להם חלב רגיל. "שמתי טיפת סויה, בשביל שלא תצעק עליי", היא מודה, אבל שם בכל זאת מתעצבן: זו קצת חוצפה, כי שבוע שעבר לא היה סויה ולא שתינו חלב".

בהמשך, יתר הדיירים יוצאים לחצר, חילוקי הדעות סביב האוכל ממשיכים להיות במרכז העניינים, ותאלין אומרת על שם: "הוא אוהב תמיד ללכת נגד הכיוון". בינתיים בחדר הארונות, גם שם נסער מהנושא ומתלונן לעדן: "אנשים פה מביאים לי את הג'ננה בקטע אחר". הוא לא עוצר, ומוסיף על תאלין: "חצופה, היא יותר מדי בווייב של המלכה".

10:00 – על מה חלמה מעיין?

שיר הבוקר "Starboy" של  “The weeknd” מתנגן ברחבי הבית, ושני ואנדל קמים ראשונים במחיאות כפיים וריקודים. מיד אחריהם גם שם מזנק מהמיטה, אבל נראה ששאר הדיירים קצת יותר מתקשים לעזוב את שמיכות הפוך. אנדל מבקש מהאח הגדול לנגן את שיר הבוקר פעם נוספת, ושם מחזק אותו: "זה שיר יפה, הוא חייב לשים". לא עובר זמן רב עד שהאח הגדול נענה לבקשתם, ומנגן את השיר בשנית בניסיון נוסף להעיר את הדיירים המנומנמים. כשמעיין קמה, היא מיד משתפת את שני בחלום שחלמה: "את צעקת דרך מגאפון שאת אוהבת את כולם", ושני המשועשעת עונה: "כולם פה חולמים על מגאפונים".  ​

09:00 - מי יעזוב הערב את הבית?

בוקר מתוח עולה על בית האח הגדול ובקרוב הדיירים יתעוררו ליום של הדחה שבה אף אחד לא חסין. איך הם יעבירו את השעות המותחות עד השידור?

מה קרה אתמול?

הדיירים התעוררו לבוקר שאחרי מסיבת סיכום חצי העונה, וניסו להתאושש: "אחת המסיבות הכיפיות שהיו לי פה", אמרה תאלין. מעיין ניסתה לברר מי מהדיירים הכי השתגע, ואנדל נזכר בהתנהגותה של אורנה: "היא השתחררה פה בצורה לא נורמלית". הם גם שוחחו על מהי לדעתם התנהגות טבעית של גברים, כשאנדל קבע: "לכולם יש סריקה טבעית", ודן נזכר שאורנה האשימה אותו שהסתכל על נשים אחרות בבית: "בדרך כלל אני במצב כזה, אבל דווקא אתמול לא הייתי במצב סריקה".

בהמשך היום, התוודה אביחי בפני מעיין ושאר הדיירים: "אני מאוהב באישה הזאת", בעוד מעיין ענתה שהיא עוד לא מוכנה להגיד את אותו הדבר כלפיו, והסבירה לו שהיא אוהבת שבני הזוג שלה עושים לה חיים קשים: "זה מה שגורם לי להתאהב". כשהיא גילתה לו שיש לה חוסר ביטחון עם הגוף שלה, הוא ניסה לעודד אותה: "אני רואה את הפגיעות ואת הרגישות שלך", לקח את ידה והצהיר: "את הזוכה של העונה, תאמיני בעצמך". אביחי, שדווקא מתוך הבית לא קיבל חיזוק ממעיין, קיבל אותו מבחוץ כשמסוק חג מעל הבית ועליו התנוסס הכיתוב: "אביחי לך בדרכך, כל המדינה מאחוריך". בשלב זה מעיין הצליחה להתרגש בשבילו, חיבקה אותו ואמרה: "חיים שלי, איך אני שמחה בשבילך".

כשהיה נדמה ששני לא העסיקה את דן ואורנה לאורך כל היום, שיתף דן בתחזית שלו על ההדחה הקרובה: "שני יוצרת את מרכז הכובד של ההתנגדות, ולכן המאזן לטובתה מחר", והכריז בהחלטיות: "כולנו על הפלנצ'ה, חוץ מאביחי, חיים ושני". אורנה לא הייתה מרוצה מהשלישייה של דן והשתיקה אותו: "אתה פאתט! איך אתה שם אותה בשלישייה המובילה?", והוסיפה בדרמטיות: "אני לא מאמינה שאחרי מה שהיה, אתה נותן לה מעמד כזה". היא הבטיחה שאחרי ההדחה, היא תסגור את הסיפור הזה אחת ולתמיד: "זה סיפור עכור שצריך לעבור". גם תאלין שיתפה בסלידתה את מעיין, כשאמרה על שני: "אין דבר שיותר מעצבן אותי מהצחוק שלה". מאוחר בלילה, בשיחה צפופה בין אורנה ודן, שיתפה הראשונה: "יש לך מזל שאני שומרת פה על הדברים, בחוץ אני אטפל בך כמו שצריך". דן שלא ירד לסוף דעתה, שאל: "רגע, על איזה כיוון את מדברת?", ואורנה השיבה שלא תגלה לו.

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00