העדכון האחרון: 

02:00 - אביחי למעיין: "התחלנו להתקרב באמת במשימה של הזומבים"
 
במטבח, משתפים אחד את השני חזי, שם, תהילה ושני בסרטים האהובים עליהם. חזי אומר שהוא הכי אוהב את הסרט "Notting Hill" עם השחקן יו גרנט, בעוד תהילה מגלה שהסרט הכי טוב לדעתה הוא "רשימת שינדלר": "אני מעדיפה לראות אותו בכל הזדמנות שיש". שם נקרע על שניהם מצחוק ותהילה מתגוננת: "אין לכם הערכה ל'רשימת שינדלר'". חזי זורם עם הצחוקים ומציע: "כשנצא מפה, אני אזמין את כולכם לראות 'Notting Hill'".
 
בהמשך, הם עוברים לדבר על משימת "מונית הכסף", ושם חושד שמאחורי הסלפי היחידי שעשה עידו רוזנבלום איתו ועם אנדל, חזי ושני, יש כוונה נסתרת. תהילה לא מבינה על מה מדובר ושם מסביר: "הוא היה יותר מבסוט עלינו מסיבה כזאת או אחרת ועל האחרים פחות".
 
במקביל בחדר שינה, אביחי ומעיין מסכמים בקצרה את הקשר שלהם מתחילתו ועד הרגע: "רק אחרי 'משחקי האח' הראשון שהיה, שניצחת, התחלנו להתחבר ולעשות צחוקים", משתף אביחי. מעיין מתעניינת בהמשך הניתוח והוא ממשיך: "התחלנו להתקרב באמת במשימה של הזומבים". היא חולקת עליו ואביחי מסביר: "החיבה התחילה במשימת הזומבים, עד אז עפתי עלייך אבל לא הייתי רציני".​

01:00 - קרטיב פטל לכולם!
 
בחצר הבית יורד ברד והדיירים מתלהבים ויוצאים לשחק. דן זורק ברד על תאלין ואורנה, מעיין מביטה לשמיים וחוטפת ברד לפרצוף, ואביחי מחשב את הסיכויים להשכמה מושלגת מחר. לאחר מכן, דן, תאלין, אנדל ואביחי מחליטים להתגרות בכפור השורר ונכנסים לשכשוכית. תאלין מבקשת ממעיין שתביא להם את תרכיז הפטל מהמטבח כדי שיוכלו להכין קרטיב פטל מהברד בחצר. במקביל, שני יוצאת החוצה וכותבת מסר על הדשא מכוסה הברד: "אמא, הכל בסדר", מעיין שרואה את זה, מצטרפת למסר ומוסיפה: "ממעיין ושני", ודואגת לוודא שהמסר הועבר כשהיא צועקת: "אמא, הכל בסדר". 
 
בהמשך בחדר השינה, תהילה שואלת את שני האם היא רוצה להצטרף אל דן והשאר בשכשוכית, ושני משיבה לה שממש לא: "אני נראית לך כמו בן אדם משוגע?". בינתיים בשכשוכית, דן, אביחי ותאלין עורכים תחרות עצירת הנשימה מתחת למים. תאלין מחזיקה מעמד שתי דקות וחמש שניות, אך דן מצליח להביס אותה כשהוא מחזיק מעמד 15 שניות יותר ממנה.

00:00 - כוכב על חיים: "עדיף שילך מאיתנו"

בחדר השינה, הנחירות של תהילה מפתיעות את כוכב: "אני לא מאמינה שהיא נרדמה", אבל שמוליק לא מסכים שיעירו אותה: "תנו לה לישון". בהמשך, עדן שמה לב לשינוי בהתנהגות של חיים, ומשתפת את כוכב: "הוא ממש התרחק מאיתנו". בתגובה, כוכב לא מתרגשת, ואפילו נשמעת מרוצה: "עדיף שילך מאיתנו, עכשיו יש לנו שקט ממנו". עדן ממשיכה בהאשמות: "הם מסיתים אותו נגדנו, ואני מעדיפה לא לדבר איתו, ומציינת שהיא לא היחידה ששמה לב לשינוי בחיים: "אנדל ניסה לעורר אותו ואמר לו שיתעורר על עצמו". כוכב מרגיעה אותה, ומבטיחה: "אל תדאגי חיים עושה מה שהוא רוצה ואף אחד לא יכול להסית אותו". לאחר מכן, עדן מבקשת מחזי שיביא לה מעיל, והוא מציע לה את המעיל שלו כמו ג'נטלמן אמיתי.

23:00 - הקווים האדומים של שני ועדן

בחדר השינה, עדן מתלבטת מה הקווים האדומים שלה בבית, בזמן ששני מאתגרת אותה: "איזה דברים פסיכיים את יכולה כבר לעשות פה?". היא נותנת דוגמה: "להיות פתאום עם אביחי זה ממש פסיכי", וממשיכה: "גם לעשות שחייה לילית בעירום". עדן מסרבת להצעות שלה, ומסבירה: "אנחנו פסיכיים בזה שאנחנו כאן, אבל גם פה יש דרגות של פסיכיות". בהמשך בסלון, דן שמציע משחק שערים מאולתר מארגן לדיירים כדור מיוחד מהמושב של הכיסא, כשהמטרה היא ברורה: להבקיע גול בין הרגליים של השחקן השני. בעיצומו של המשחק, חמימו מנצח את תאלין, בעוד דן משכנע אותה להתמודד מולו לסיבוב נוסף. 

22:00 - חזי מבסוט על שני: "עם המסאז'ים האלה נגיע רחוק"

האווירה החורפית עוטפת את הבית. עדן משתפת בחלום שלה: "אני רוצה לקום בבוקר ולראות שלג מהחלון". אנדל מבשר לה שאולי החלום יתגשם ממש בקרוב: "יש עכשיו ברד, וכשנקום בבוקר יש סיכוי שיהיה שלג". במקביל בסלון, דן כועס בדבריו של שם לאורנה, ומתעצבן: "הוא איחל לה סרטן חודש אחרי שאחותה נפטרה מזה". תאלין מזכירה לו: "הוא גם איחל את זה לי ולך", אבל דן טוען שהוא לא מתרגש מזה, בניגוד למעיין שלא סולחת: "אני ממש לא מסוגלת לספוג דברים כאלה".

לאחר מכן, אורנה מתעצבנת מדבריה של עדן בארוחת שישי: "אנחנו מגישות להם כל שבוע כמו מלכות, והיום ביקשו מאיתנו לעזור", ודן מסכים איתה: "תחושת הקרבנות שלהם פסיכית, שיגישו בשמחה ובכיף". גם תאלין מציינת מקרה ששמה לב אליו: "בחדר השירות היו מגבות חדשות, ועדן פיזרה אותם על המיטות של כולם חוץ משלנו", בזמן שמעיין מסכמת: "הם כבר לא מעניינים אותי". מאוחר יותר, שני מפנקת את חזי במסאז' לחזי על המיטה, בעוד עדן צופה בהם מהצד. אבל לא נראה שזה מה שמפריע לחזי לפלרטט: "עם המסאז'ים האלה אני ואת עוד נגיע רחוק", ושני והיא בתגובה זורקת עליו כרית.

21:00 - חשיפה: מי הזוג החדש בבית?

עדן ואנדל משוחחים בחצר מתחת לשמיכה, והראשונה משתפת שהיא מפחדת לצאת רעה בחוץ. אנדל מרגיע אותה: "אי אפשר להוציא אותך רעה", אבל היא מסבירה לו שהפחד הזה קשור לחזי: "לא רציתי שאצטייר אחרת ממי שאני בפני חזי, כי אני אוהבת אותו בתור בן אדם". בינתיים בנסט, אורנה ודן מתקרבים בשיחה אישית, כשהאחרון מתוודה: "אם בא לך חיבוק כי קשה לך או סתם כי נעים לך, את תקבלי אותו". אורנה מזדהה עם דבריו, וחושפת: "אני בטוחה ב200% שהמשפחה שלי לא הרימה גבה על כל מה שעשיתי פה".

הם נכנסים פנימה, ודן מכריז על הזוג הבא שעתיד לצאת בבית: שני וחזי. הוא שואל את דעתה של תאלין על הגילוי המרעיש, והיא שוללת: "האקסית של חזי היא חברה טובה של שני מהבית", ומוסיפה: "מה היא יכולה להיות כזה בן אדם רע?". דן משכנע אותה שבבית אי אפשר לדעת מה יקרה: "יש לנו אישה דוסית, אדם ליברלי ואת האישה הטרנסית הכי יפה בארץ, אז שלא יהיה רומן בין שני לחזי?".

מאוחר יותר, דן ואורנה נעמדים בכניסה לחדר השינה, ומקשיבים לשיחה של תהילה וכוכב ששוכבות במיטה. הן טוענות שאביחי בהתחלה לא היה סובל את הרעש של חיים, ועכשיו הוא מתחנף אליו. נושא השיחה מתחלף, כשתהילה אומרת על אורנה: "היא לא דתייה ולא בטיח, דן ואורנה זה לא משהו רציני בחוץ". היא לא עוצרת שם, ומוסיפה: "היא עושה פה חילול השם, וזה ממש נורא הדברים שיוצאים לה מפה". כוכב לא מבינה למה היא מתכוונת, והיא מפרטת: "במשימת מונית הכסף גילינו היא אמרה על שני 'איך אפשר לאהוב אותה'". אורנה שומעת את דבריה מבעד לדלת, ולוחשת: "מי ישמע". כוכב צוחקת, ומגלה שהיא בכלל חשבה שאורנה אמרה את המשפט הזה עליה ולא על שני.

דן מחליט שזה הטיימינג המתאים, והוא מפסיק את השיחה של תהילה וכוכב כשנכנס לחדר השינה. הוא עוקץ אותן: "עדיף להסתכל פנימה, מאשר להסתכל החוצה"., אבל תהילה מתעצבנת, ודורשת ממנו לצאת שיצא מהחדר: "אף אחד לא מתייחס אליך פה", וכוכב מצטרפת אליה: "אנחנו היינו בחוץ ולא אתה". דן שלא מקשיב להן נשאר בחדר השינה, ותהילה צועקת לו: "אל תשתמש בנו בתור זמן מסך כי אני לא פה בשביל השעשוע שלך", בעוד כוכב מחזקת את הבקשה של תהילה: "היא אמרה שהיא לא מעוניינת לדבר איתך, אני עדה להתנהגות שלך וזה לא יפה". נראה שדן מחליט לוותר ויוצא מהחדר, לא לפני שהוא מסנן לעברן: "שמעתי את כל הדיבורים והכל בסדר". כמה דקות לאחר מכן, הוא מצחצח שיניים עם אורנה במקלחת, והם מחקים את כוכב ותהילה. אורנה צוחקת על ההתנהגות שלהן: "איזה קנאיות הן נשים שאין לי שום קשר אליהן", ומפרטת: "אחת שני עשורים מעליי, והשנייה דבילית".

20:00 - האם חיים יפסיק עם השנ"צ?

הדיירים ממשיכים לאכול, ושני מנצלת את ההזדמנות לבקש מחיים לשים לב שההתנהגות שלו גורמת לקנסות. הוא מבטיח להשתדל יותר, וכוכב קוטעת את השיחה ביניהם בטענה: ש"היום יום שישי". שני מסבירה שבלי קשר היא לא מתכוונת לריב איתו, ומוסיפה: "מה זה משנה איזה יום היום". בסיום הארוחה הדיירים מתפזרים, ורק שני שלא סיימה לאכול נשארת לבד. נראה שהיא נעלבת, ורומזת באלגנטיות לעדן שתי​שאר איתה: "איזה כיף לאכול כשכולם קמים ומנקים מסביבי".

19:00 - כוכב יוצאת על דן: "אם בעלי שר, תכבד אותו"

הגיעה שעת הקידוש, והדיירים שיושבים לשולחן מחכים. אביחי שואל מי מעוניין לברך, וכשתאלין מתנדבת הוא עוקץ אותה: "את לא יכולה, כי את טראנסית". לשני שנמצאת בלחדר האח הגדול. בזמן ששמוליק שר שירים לכבוד השבת, דן לא מקשיב לו ומדבר. כוכב נפגעת בשמו של שמוליק, ויוצאת על דן: "אם בעלי שר תכבד אותו, הרי נהיית צדיק לא?". הוא מתפלא שהיא פונה אליו, ולא מוצא את הבעיה: "לא הבנתי על מה בדיוק את מעירה לי". אבל נראה שכוכב כבר עייפה מוויכוחים, והיא בוחרת לעצור את זה פה: "תשים תריס ותסגור אותו כי זה יום שישי היום".

הדיירים ממשיכים לחכות לשני, בעוד תהילה שכבר מאבדת את הסבלנות מציעה להתחיל לאכול: "לא אכפת לשני במילא מהקידוש עצמו". אבל אנדל משכנע אותם לחכות עוד קצת: "זה לא יפה, בואו נחכה לה עוד שתי שניות ולא יקרה כלום".

בסופו של דבר, שני חוזרת מחדר האח הגדול, ומתלוננת על כך שכואבת לה הבטן. היא מתבאסת שלא התחילו את הקידוש, ומסבירה שהכאבים שלה מחמירים כשהיא רעבה: "בגלל זה ביקשתי מכם להתחיל עם הקידוש שבמילא לא חשוב לי, כדי שכשאחזור נוכל להתחיל לאכול". אנדל שבא לקראתה מציע שתתחיל בכל זאת לאכול, אבל שני מתעקשת: "הכל טוב, נסיים עם כל מה שצריך ונתחיל לאכול ביחד". חיים עורך את הקידוש, ועדן מעירה להדיירים שכבר נהנים מהאוכל הטעים: "אתם גם יכולים לקום לעזור להביא את האוכל".

18:00 - הצמה של תהילה או הבלונד של מעיין?

 דן מתבונן במעיין שיושבת בסלון, וכשהוא שואל את תאלין: "כמה את משלמת בשביל שיער כמו של מעיין?", היא מחבקת את מעיין ואומרת: "אני באמת מתה על הבלונד שלך". בהמשך, חיים שמצטרף שואל את מעיין אם היא בלונדינית טבעית, והיא מודה: "כשאני לא צובעת זה חום דבש", בעוד דן מספר על התסרוקת שהוא לא יכול לעמוד בפניה: "בחורות עם קארה זה גומר אותי, כשאני רואה מישהי כזאת אני ישר נתפס".
 
השיחות על התסרוקות של הדיירים מתקיימות במקביל גם בחדר השינה, כששמוליק וחזי מתרשמים מהצמה הייחודים של תהילה. שמוליק בוחר להחמיא לה: "זה נראה פצצה, כמו כתר", בעוד חזי צוחק: "איך עשית אותה בכלל, אני רק מסתכל עלייך וכואב לי הצד". מאוחר יותר, חזי ואביחי מתפללים לקראת כניסת השבת, בזמן שאורנה מסדרת את השולחן ומדליקה את הנרות. בקרוב הדיירים יתיישבו לשולחן השבת, כשעדיין לא ברור האם הם ישבו יחדיו או יתפצלו לשתי קבוצות.
 

17:00 - איזה שיר גרם לכוכב לפרוץ בבכי?

הגשם יורד בחצר, וכוכב מאתגרת את הדיירים עם השאלה: "כמה אתם משלמים אם אני נכנסת למים?", ושם עונה מיד: "איזה כסף את רוצה? אנחנו במינוס פה, אין לנו תקציב לאוכל". בהמשך, האח הגדול מחליט להשמיע לדיירים את השיר: "רואים רחוק רואים שקוף" של מאיר בנאי, ותאלין שנהנית מהמנגינה הנעימה, פוצחת בריקוד של בלרינה בחדר השינה.

מאוחר יותר, דן ואנדל לא נרתעים מהגשם שבחצר, וכשהם נכנסים לשכשוכית האח הגדול מתגמל אותם עם השיר: "גשם חזק" של להקת מוניקה סקס. בהמשך, האח הגדול ממשיך ברצף השירים, והפעם: "זיקוקים" של משה פרץ. הדיירים המרוצים רוקדים בחדר השינה, בזמן שחזי כבר מודה לאח הגדול: "איזה אח, דואג לנו לאווירה טובה לפני שבת".

כשאנדל מבקש שיר של אייל גולן, האח הגדול מספק את הסחורה עם השיר: "באתי אליך", בעוד מעיין ואביחי פותחים בריקוד סלואו צמוד ורומנטי. לבסוף, האח הגדול משמיע את השיר: "התמונות שבאלבום" של הזמר חיים משה, וכוכב שנזכרת בילדיה פורצת בבכי בזרועותיו של שמוליק, שמנחם אותה ושואל: "למה עשית לי את זה האח הגדול?".

16:00 - כוכב לחזי: "מצאת מטפלת חדשה?"

הדיירים מתכרבלים במיטה של תהילה, וכששני מפנקת את חזי במסאז', כוכב מתגרה בו: "מה מצאת מטפלת חדשה?", ועדן שואלת את כוכב: "למה את מסכסכת?". בהמשך השיחה, תהילה מכריזה שהיא הולכת להיות חברת כנסת, וכששם שואל באיזו מפלגה, כוכב נזכרת בבחירות לראשות הבית ואומרת בצחוק: "יש לך את המפלגה של אביחי, או את המפלגה של חזי".

מאוחר יותר, שני מספרת לשם שהיא חושבת עליו גם כשהיא ישנה: "אתה יודע שחלמתי עליך פעמים?", ושם מיד עונה: "את וכל בנות ישראל". לכוכב נמאס מהאווירה הרדומה בבית, והיא מחליטה להעיר את הדיירים עם משחק של כיסאות מוזיקליים. האח הגדול אוהב את הרעיון ומנגן מוזיקה שתלווה את המשחק, והדיירים צוחקים ונהנים עד שלבסוף חזי מנצח את כוכב בגמר, ואומר לשמוליק: "תשמע יש לך את האישה הכי מצחיקה בארץ".

15:00 - דן: "אני מחזיק את עצמי בשביל לא לצאת פה על אנשים"

דן משוחח עם אנדל בחדר השינה, ומסביר לו מדוע הוא כבר לא נכנס לריבים עם הדיירים בבית: "אני מחזיק את עצמי בשביל לא לצאת פה על אנשים", ואנדל מעודד אותו לשים את הקלפים על השולחן: "אם יש לך משהו להגיד אז תוציא אותו". בינתיים בחצר, גשם חזק מתחיל לרדת על הבית, כששמוליק מרוצה: "איזה גשמי ברכה, השמיים שמחים שחזרנו", וכוכב מגיבה למצב הרוח המרומם שלו: "נראה לי שאתה זה ששמח שחזרנו". בהמשך, האח הגדול מפנק את הדיירים עם השיר: "מודה אני" של עומר אדם, ואורנה מחבקת את מעיין ומכריזה: "איך אני אוהבת את השיר הזה".

14:00 - כוכב: "אין שף אחד, פה כולם שפים"
 
תהילה ושני משוחחות בחצר, ותהילה אומרת שהיא התחברה לשם ולעדן כי לדעתה הם אנשים טובים ועדינים: "שם אף פעם לא רוצה לפגוע באף אחד, וגם עדן כזאת", ושני מסכימה ומספרת על היחסים שלה עם עדן: "גם אחרי שרבנו, היא נשארה טובה אליי". בינתיים במטבח, הדיירים משקיעים בהכנות לארוחת שישי, וכוכב מכריזה: "אין שף אחד, פה כולם שפים". בהמשך, שם מצטרף לחצר ומעיד על עצמו שהוא לא מאמין בגורל: "אין כוח עליון בעולם", אבל תהילה מתעקשת שיש סיבה שהם נפגשו בבית האח הגדול, ושם צוחק: "יש סיבה, אנחנו מביאים רייטינג".
 
13:00 - אביחי: "אני מאחד את הבית, כי כולם נגדי"
 
תהילה יושבת בחצר עם שם, חיים ואנדל, ומספרת  להם על האיחוד עם בן הזוג שלה: "הוא בן אדם שמאזן אותי, אתם תאהבו אותו", וכשחיים מתלהב שתהילה מבוגרת ממנו בכמה שנים: "הופה תהילה, תפסת לך צעיר בסטייל", היא משיבה בחיוך: "זה זיווג משמיים, אי אפשר לשלוט בזה". 
 
במקביל בסלון,  אורנה אומרת לאביחי שהיא מוקירה את הקשר ביניהם: "אנחנו התחברנו ממקום אמיתי", ואביחי מפרגן על כך שהיא חזרה לבית מיד לאחר שהודחה: "את רואה שמשגיחים עליך פה?". בהמשך השיחה, אביחי מתייחס למתח בבית, ואומר שהדיירים צריכים להודות לו: "אני מאחד את הבית, כי כולם נגדי", ואורנה מתקנת אותו: "לא כל הבית נגדך, רק חצי ממנו".
 

12:00 – מה דן רוצה להוכיח לאורנה?

כוכב ושמוליק בוחרים להעביר את הבוקר באימוני ספורט בחדר השינה, בעוד ששאר הדיירים מדברים בחצר על סרטי אימה. האח הגדול קוטע את שיחתם כשהוא מודיע שבדקות הקרובות המטבח ייסגר לטובת הכנסת המצרכים, וכולם רצים להכנת קפה נוסף או לאכילת עוד נשנוש.

דן חש צורך להוכיח לאורנה שהוא מתרגש מלימודי התורה איתה: "ברור לי שכשאהיה בתפילה גדולה בבית כנסת אתרגש", הוא מסביר: "אני ארגיש את האנרגיות". בינתיים, כוכב מספרת לשני שהתנדבה בכלא נווה תרצה: "הייתי שם שלושה ימים, לימדתי את האסירות לרקוד", ומציינת שזו הייתה חוויה מאוד קשה.  בהמשך כשהמצרכים מגיעים, הדיירים נרתמים לסידורם. "התקציב נראה מדהים, אני מקווה שלא נתפרע ונסיים את כל האוכל תוך יומיים", שני משתפת את עדן בהתלהבות.

11:00 – אביחי חושב שהוא שי חי

 אביחי שעדיין לא קם ממיטתו, מספר לאורנה ולמעיין על זה שהוא מבין שהוא כמו שי חי בחוץ: "רק שזה אבי חי". בהמשך, הוא צוחק על כך שאורנה סיימה את המים חמים במקלחת ולא השאירה לעדן, אבל מעיין ממהרת להשתיק אותו ומבהירה שלא צריך לעשות דווקא.

בינתיים בחוץ, שם מדבר על סיפורי חייזרים בזמן ששמוליק משתף איתו פעולה: "הטכנולוגיה קיימת בזכות החייזרים", וחיים נלחץ: "חייזרים נהפכו לאנשים? מה קורה פה על הבוקר?". שמוליק ממשיך להסתלבט עליו: "גם בשם שלך יש חייזרים, חיים". כשאביחי מצטרף אליהם הוא מסכים לגבי קיומם של חייזרים: "לפי התורה הם קיימים", ומציין שלדעתו הם נמצאים במים.

10:00 – למה חיים מרגיש פראייר?

שיר הבוקר "La La La" של Naughty Boy ft. Sam Smith מתנגן, שם ואנדל מזנקים ממיטתם למקלחת, בזמן שתהילה, שני, שמוליק וכוכב פוצחים בריקוד בחדר השינה. תהילה מתרגשת ומתרגמת לדיירים את מילות השיר שמתאימות למצב בבית: "לכסות את האוזניים ולא להקשיב לאף אחד".

מאוחר יותר, כוכב ושמוליק מסדרים את המטבח, והראשונה נאנחת: "למה אני שוב פה ביום שבת?", ומוסיפה: "אני נכנסת שוב פעם לסרט". בינתיים בחדר השינה, אביחי שעדיין שוכב במיטתו מתעצבן על חזי: "מי אתה בכלל? אתה חושב שאתה חזק אם אתה חוזר?". חיים ששוכב ליד אביחי מתוודה שהוא מרגיש פראייר: "הדיירים שחזרו יודעים דברים שאני לא יודע, יש להם פור עלינו". במטרה לעודד אותו, אביחי אומר לו שהם מתחנפים אליהם כי הם מגה סטארים בחוץ.

9:00 – האם הגשם יצליח לשטוף הכל?
 
גשם עז מלווה את תחילתו של סוף שבוע חדש בבית האח הגדול, והדיירים מכורבלים עמוק במיטותיהם החמימות ונהנים משינה מתוקה, לאחר ימים דרמטיים במיוחד מלאי הפתעות. האם הגשם יצליח לשטוף את כל המתחים בבית ולהביא לסוף שבוע רגוע?

 מה קרה אתמול?

אחרי לילה עמוס בריבים בעקבות משימת "מונית הכסף", התעוררו הדיירים ליום לא פחות מורכב כשתכנון רשימת התקציב עמד על הפרק. כוכב, שחזרה לפני קצת יותר מיומיים לבית האח הגדול, הספיקה להתחרט: "איך התפתיתי לחזור, חשבתי שאני לא אתגעגע אבל הנה זה חוזר לי". אנדל ניסה לעודד אותה, אך כוכב לא נרגעה: "איך אפשר ליהנות כשכל היום מדברים עליך בכל פינה?". גם אורנה התעוררה עם מצב רוח ירוד, ושיתפה את דן שכולם קוראים לה שחקנית: "הם לא מבינים שבן אדם יכול לשלב בין העולמות". דן הבין לליבה: "אנשים מחפשים להגדיר כל הזמן", והסביר שיש קושי לאנשים להבין את הקשר ביניהם על אף שהיא דתייה.

לקראת הכנת רשימת התקציב, חזי ניבא: "הולכת להיות מלחמת עולם שלישית", וצדק. אנדל הודיע שהוא רוצה לקבל שבע קופסאות של סיגריות, בזמן שהם קיבלו תקציב בסיסי בלבד. חזי לא התרשם מאנדל והתקומם: "תצא מהסרט, אתה לא תקבל מה שאתה רוצה". בתגובה, התעצבן אנדל והפיל את לוח התקציב כשהוא הכריז: "אם אין השבוע סיגריות, אין לאף אחד אוכל". בהמשך, ניסתה שני להרגיע את הרוחות בבית ואספה את הדיירים כדי להודיע שהיא מוכנה לוותר על האוכל שלה בשביל הסיגריות של אנדל, בתנאי שלא יצבור קנסות נוספים. כוכב התנגדה לרעיון וטענה שהיא לא מחנכת את אנדל כמו שצריך: "בשביל כבוד צריך לעבוד". מאוחר יותר, ניסתה כוכב לפנות לאנדל, אבל הוא נטר לה טינה מהריב: "איתך אני לא מדבר בכלל, את לא פונקציה בשבילי".

בערב, נתן האח הגדול לדיירים הזדמנות שנייה להכין את רשימת התקציב, שעברה בצורה חלקה יותר. חזי הקריא בשלווה את רשימת המצרכים בעוד כל הדיירים הבינו שעליהם להימנע ממוצרי מותרות. בסופו של דבר, אחרי שעמד לאורך כל היום על העקרונות שלו, וויתר אנדל על שבע קופסאות הסיגריות ובמקומן ביקש שתי חבילות טבק שלמעשה הוזילו משמעותית את תקציב הסיגריות. הדיירים היו מופתעים מאנדל אך הבינו שהכל היה חלק מהרצון שלו להגיד את המילה האחרונה. 

 אך לא די בזאת, האווירה שוב התחממה כשהתיישבו הדיירים לארוחת ערב, ותהילה הטיחה בדן: אתה בובה של אביחי". דן עירב את שני בעימות וגילה שהם כלל לא אהבו את תהילה בהתחלה. שני אמרה שהיא כבר הספיקה ללבן את העניינים עם תהילה, והאשימה את דן בבגידה: "נתתי בך אמון וירקת לי בפרצוף". היא לא היססה לפתוח גם על אורנה: "את אדם מזויף ושקרי", ואורנה מצידה הסבירה למה היא לא יכולה להסתכל יותר על שני: "אני נגעלת ממנה, יש לה פרצוף של שטן".

 

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00

 

 

מבזק 23:00
 
 
Neta Shamir
יום ו 27/01/2017 23:10
​כן בדיוק. עזרת לי, תודה! מאת: Vered Polyak ‏‏נשלח: יום שישי 27 ינואר 2017 23:09 ‏‏אל: Neta Shamir ‏‏נושא: RE: מבזק 23:00