העדכון האחרון: 

02:00- אביחי: "אם שם היה נשאר, הכל היה אותו דבר"

לאחר כיבוי האורות, שני ועומר ממהרים להיכנס למיטה ומתחבקים ארוכות. במקביל בחצר, מעיין משערת: "בטח אנסטסיה אוכלת את התינוק שלה עכשיו", ושרון מוסיף: "היא ממש התכוננה לזה כל היום". בהמשך, אביחי מתייחס לדינמיקה בין הדיירים בבית: "אם שם היה נשאר, הכל היה אותו דבר", ומסביר שעדן ואנדל נשארו לבד, ומנסים להיות נחמדים לכולם. "כל אחד מתהפך פה", טוען אביחי וממשיך: "אני לא שוכח להם את ההתחלה". בהמשך, מתפתח ויכוח סוער בין עדן לאביחי, כאשר לטענת עדן הוא הודה בפניה שהוא העמיד אותה להדחה. "אני לא נפגעתי ממך, אתה הכי מזויף שיש", אומרת עדן ומסבירה: "לא משנה מה יגידו לי עלייך, אני לא אתפלא". אביחי מסביר לה שהיא הבינה אותו לא נכון, ושלא הייתה לו כוונה לפגוע בה: "אני מקווה שמחר תקומי עם חיוך".

01:00- אביחי לשני: "יכול להיות שבחוץ היינו מסתדרים"

שני משתפת את עומר בחצר שהיא מאוכזבת ששרון נשאר בבית ולא הודח, ועומר מתעצבן: "אם תתעצבני זה לא ישנה את הדעה שלו, את לא צריכה לחנך". שני נאנחת ומודה: "איך שהוא השמיץ את שם, אני בחיים לא אסלח לו", ומסבירה שהוא יוצר בבית נידוי וחרם. "למה להתעצבן ממישהו שמתנהג כמו מפגר",  טוען עומר וממשיך: "אני לא אתן למישהו את הכבוד להרגיש שהוא מעצבן אותי, ושיהיה לו לבריאות". שני מאוכזבת שהוא לא מצליח להבין אותה: "אתה מייאש אותי", וכאשר אביחי יוצא לחצר, הם משתתקים.

בהמשך, אביחי ושני יושבים לבדם בחצר, ולאחר שתיקה ארוכה היא שואלת: "אפשר לשאול אותך משהו בצורה בוגרת ושתענה לי?", ואביחי מהנהן לעברה ומשיב שכן. "מה הסיפור שלך איתי?", היא שואלת בנחרצות, והוא מיד משיב: "יש לך התנהגויות מסוימות שמפריעות לי, וזה בסדר לגמרי". שני לא מקבלת את התשובה: "אני בחיים לא עשיתי שום דבר שזה הגיע לי", ומתעקשת ממנו להסביר לעומק. "את דיברת אליי לא יפה, ויום רודף יום", הוא מנמק וממשיך: "לא היה משהו אישי, דברים פשוט לא הסתדרו לי באופי שלך". שני עדיין לא מוותרת: "אז למה זרקת את החולצה שהכנתי למעיין?", והוא מתגונן ומסביר שהוא לא זרק את החולצה אלא העדיף להכין אותה מחדש לבד. "יכול להיות שבחוץ היינו מסתדרים", מודה אביחי ומוסיף בקריצה: "אבל מה בקורה פה זה אש בשבילך".

00:00 – שני פורצת בבכי: "הצביעות של האנשים פה מרתיחה אותי"

הראשון שחוזר אל הבית הוא שרון שמתקבל בברכה אצל רוב הדיירים מלבד אנדל ועדן שמעדיפים להתעלם מחזרתו. מיד אחריו חוזרים אביחי ואורנה ומותירים את אנסטסיה כמודחת השביעית לעונה. "הולכים להיות פה שבועיים מטורפים", צופה חיים, ומעיין לא ממש מתרגשת מההדחה של אנסטסיה: "זה היה צפוי". הזוגות של הבית מיד מתפנים לזמן איכות, דן נכנס למיטה ואורנה מתיישבת לידו, אנדל ועדן מתבודדים בפינת העישון, ושני ועומר נכנסים מתחת לשמיכה ומתלחשים ביניהם.

שני פורצת בבכי מתסכול על הצביעות בבית, עומר מרגיע אותה, והיא מתכסה בשמיכה ואומרת בדמעות: "אני לא אוהבת לבכות לידך". עומר מיעץ לה לא לקחת על עצמה את הצביעות של שאר הדיירים, אך מתקשה לשחרר: "אני חייה את זה כבר הרבה זמן, זה לא פשוט". ברגע של רגיעה, עומר מנצל את ההזדמנות ומתלונן: "אני מת מקור בלילה, את לוקחת לי את השמיכה", והיא בתגובה צוחקת: "אתה ישן עם הגרוק, לא יעזור לך כלום". 

23:00 – אנסטסיה: "אני מקווה שאני הולכת הביתה"

עומר ושני מתבודדים בפינת העישון ומדברים על הדינמיקה בין דיירי הבית. אנסטסיה נכנסת לפתע להתבונן על עצמה במראה ושני צועקת לה: "את פצצה תירגעי". בהמשך, עומר מספר לשני שאמא שלו היא דמות מאד מוכרת, וחושף עד כמה הקשר בינו לבין אמא שלו קרוב: "אם אתקשר ואגיד לה שרצחתי מישהו היא תהיה לצידי". בינתיים בסלון, בזמן שהמועמדים חוששים לגורלם, אנסטסיה מודה שהיא כבר רוצה לצאת מהבית כדי לפגוש את הבן שלה: "אם אני חוזרת לכאן אחרי ההדחה אני תופסת את הראש". 

במקביל, אביחי אומר למעיין בהתלהבות: "יש לנו את הקשר הכי מגניב", והיא חולקת עליו: "אנשים בחוץ לא מתים על זה, בעיקר כשאתה מתכיין עלי". "יצאתי גבר שלא מכבד למשך תקופה בגללך", אומר אביחי, והיא מופתעת מזריקת האחריות שלו אליה. השיחה נקטעת כשהאח הגדול מבקש מהם להתרכז בסלון לקראת ההדחה השביעית של העונה, והמועמדים להדחה נפרדים מהחברים ונכנסים אל החדר הסגלגל. 

22:00 – דן ואביחי חושדים באמינות של שרון

הדיירים מתרכזים בסלון, ארז וקורין פונים אל המועמדים להדחה ונותנים להם הזדמנות אחרונה לפנות לקהל בבית. אביחי מנצל את ההזדמנות למסור לאימו שהוא אוהב אותה, אורנה פוצחת בברכה ומודה לקהל שמשאיר אותה בבית, אנסטסיה מודה שכיף לה אבל מצד שני היא מתגעגעת לבן שלה, ושרון שולח חיבוק לכל עם ישראל ומוסיף: "לא הספיק לי הזמן עם חמימו". 

בסיום השידור, חיים מגיב לדבריו של שרון: "זה היה משוגע", אורנה מודה שהיא ממש בלחץ, ומעיין דווקא בטוחה לגבי מה שהולך להתרחש הערב: "הפעם התמונה ברורה יותר". מאוחר יותר, דן חושד כי שרון עושה ניצול ציני בחיים, ואביחי מוסיף: "זאת התחנפות לקהל". 

21:00 – אנסטסיה: "אני בטוחה שאני הולכת היום"

מיד עם סיום העימות בין אנדל לשרון מתחילים דיירי הבית בהכנות לקראת השידור החי. אנסטסיה משתפת את שני שיש לה הרגשה שהיא הולכת, ולכן החליטה להתייפייף ולהתארגן בהתאם. מעיין ואביחי מתנחמים זה בזרועות זו במטרה לגנוב כמה רגעים של שקט לפני פריצת השידור, וברגע שהאח הגדול מודיע כי בקרוב יצטרכו להתרכז בסלון, מעיין יוצאת מהמיטה ומתחילה להתארגן בלחץ. בינתיים בחדר הארונות, שני לא מרוצה מהלבוש שלה עד שעומר מחזיר לה את הביטחון: "את הורסת". היא בתגובה מנשקת אותו ארוכות, ואנסטסיה מתמוגגת: "אתם כאלו מתוקים".

20:00 – אנדל מתעמת עם שרון: "היום כשתצא מפה אתה תבין שאתה לא מייצג את הציונות"

בפינת האוכל, אביחי ועדן עדים לחילופי אש בין שרון לאנדל, כשהאחרון מבקש ממנו שיסביר לו למה כתבו לו על המטוס "אם להיות ציוני זה להיות גזען, תהיה גזען גאה" ונתקל בתשובה מתחמקת: "כשתלמד לכבד אני אסביר לך". "בתאבון, גזען", עוקץ אנדל, והאווירה מתחילה להתחמם. "אתה חוצפן", מתעצבן שרון, ומוסיף: "כאחד שקורא לשוטרים נאצים..". אנדל מיד קוטע אותו, ומבקש ממנו לא להכניס לו מילים לפה: "בחיים לא אמרתי דבר כזה, אתה רק מנסה לרכוב על הגל הזה, אבל המטוס שהרימו לך היום זה בדיוק מה שמסמן אותך, ואתה לא ציוני, ולא מייצג ציונים, וכשתצא מפה היום, בעזרת השם, אתה תראה את זה מבחוץ".

כשהטונים עולים עדן ואביחי עוזבים את פינת האוכל ומותירים את השניים לבד, ובמהרה כולם מתעסקים בעימות שהופך להיות מרכז העניינים בבית. במקביל בחדר השינה, שני מתחילה להיות מודאגת: "האווירה מתחממת לקראת ההדחה, אולי צריך לעצור את זה", ג'ודי מצודדת באנדל: "הוא יודע להעביר מסר", וגם עדן גאה: "הוא חתיך גם כשהוא עצבני". הוויכוח המדובר ממשיך להתפתח כששרון טוען: "אני נלחמתי נגד גזענות", אך אנדל לא ממש קונה את זה: "מתי בדיוק? אתה גזען בעצמך".

שרון ממשיך לנסות ולהתחמק מהשיחה בטענה שאנדל לא מספיק אינטליגנט בשבילו, ושולף את "קלף הכנסת": "יש שם אנשים הרבה יותר אינטליגנטים ממך", ובתגובה אנדל מחייך ואומר בנחת: "אז אני סתם קוף שלא מבין שום דבר?". להבדיל משאר הדיירים, את אורנה השיחה ביניהם ממש לא מעניינת: "שילכו לעשות את זה במקום אחר, שיהיה לנו שקט להתארגן לשידור", ומעיין מסכימה איתה: "למה הם נכנסים למקומות המטומטמים האלו, זה לא מעניין". אורנה ניגשת אל השניים: "בא לכם להעביר את הוויכוח למקום אחר?", אך הם לא ממש מתרגשים מהבקשה שלה.

19:00 – דן על ההדחה הקרובה: "מצדי שאביחי ילך, העיקר שאורנה תישאר"

שני, אביחי ועדן נזכרים ביום הראשון בבית, ומתארים לעומר את חווית ההיכרות: "אף אחד לא ידע על בעיית הראייה של אביחי", עדן מציינת וממשיכה: "כשמעיין באה ללחוץ לו את היד הוא לא ראה אותה והיא נעלבה". עומר שואל את אביחי איך הוא הסביר לדיירים על המגבלה שלו, ושני עונה במקומו: "הוא ישב בסלון והסביר לכולנו".

בהמשך במטבח, אביחי שואל את אורנה אם היא מתרגשת מההדחה הצפויה הערב, ואורנה משיבה: "יש לי ספקות". אביחי נזכר בהדחה המדומה של אורנה כשנאלץ להיפרד ממנה ואומר: "נקווה שלא נצטרך לחוות את זה עוד הפעם". לאחר מכן בחדר השינה, מעיין משתפת את שרון: "היו לי ימים אחרונים ממש מגעילים". חיים שואל האם זה קשור לגעגועים שלה למשפחה, ומעיין משיבה שלא ומסבירה: "זה גם בגלל אביחי, גם אמא שלו, וגם מה שצעקו על שרון".

חיים שלא מודע לצעקות שהיו אתמול, מגיב בהלם כשמעיין מספרת לו שהבינה שבחוץ חושדים ששרון מתחיל איתה. מאוחר יותר במטבח, דן מצהיר בפני אורנה ומעיין: "מצדי שאביחי ילך הביתה, אני רוצה שאורנה תישאר", ומיד הוא פונה למצלמות ומבקש מכל מי שמכבד אותו שיצביע לאורנה.

18:00 - שני לעומר: "זה חולני יהיה להעמיד אותך להדחה כדי לפגוע בי"

חיים משתעמם ושואל את שרון מה כדאי להם לעשות עד השידור החי. "אסור לנו לנזול פה", אומר שרון ומציע לחיים להכנס איתו לשכשוכית. במקביל בשכשוכית, אביחי ודן משוחחים עם מעיין על היחסים של שרון עם חיים: "הוא לא בא לפה להתחנף לחיים, אני לא חושב שהוא אסטרטג". דן מוסיף שהחברות ביניהם היא משהו טבעי שקורה, ומעיין מסכימה: "כיף לדבר עם שרון ולהיות איתו".

בהמשך, חיים, שרון ואורנה מצטרפים לחברים שבשכשוכית וחיים פותח בתכנית האירוח מאולתרת ומזמין את האורחת אורנה לברך: "חודש אדר הוא חודש של שמחה, היום אני מועמדת להדחה וגם חבריי שרון ואביחי, אז תצביעו לנו". לפתע, הם שומעים מסוק מתקרב ושמחים לגלות שהוא בשביל אביחי. אחרי בלבול קצר, בסוף מתברר הכיתוב: "אביחי אנחנו הלב שלך, אתה העיניים שלנו, סחפת מדינה שלמה". הם קופצים מהתרגשות ומנופפים לשלום.

במקביל בספסל העישון, אנדל בטוח ששרון יהיה זה שיודח הערב, בעוד עדן שוללת: "הוא לא, אולי בהדחה כפולה הוא יילך". אנדל צופה על שאר הדיירים בשכשוכית ולוחש: "הם מחזקים את עצמם שיצביעו להם". עומר עדיין מופתע שהדיירים לא העמידו אותו להדחה, ושני מדמיינת את הסיטואציה: "זה חולני יהיה להעמיד אותך להדחה כדי לפגוע בי".

17:00 - מעיין לאביחי: "אולי עדיף לך להיות לבד"

אורנה ומעיין יוצאות מהנסט אך לא לפני שהן סופרות עד עשר, לוקחות נשימה עמוקה ולובשות חיוך שיסתיר את מה שהן באמת מרגישות. לאחר מכן, אביחי לוקח את מעיין לשיחה צפופה בחדר המקלחת, ושואל אותה: "את עצבנית עליי? את רוצה לפתור את זה?". מעיין משיבה שאין מה לפתור ועוקצת אותו: "יש מצב שכשנצא מהבית אתה תבין שאני חיה בסרט כמו שאמרת אתמול". היא אומרת שהיא לוקחת עשרים צעדים אחורה מהקשר שלהם: "זה מה שיש ממני וזה מה שתקבל ממני במקום הזה", ומוסיפה: "אתה כל הזמן מנסה להוציא ממני דברים בכוח".

לדעתה, כבר אין טעם לפתור את הבעיות ביניהם, וכשאביחי אומר שהרגיש שוב אדם חזק אתמול בלילה כשהיה לבד, היא מציעה: "אולי עדיף לך להיות לבד". "רק אם את רוצה שאני אהיה לבד", הוא עונה ומוסיף: "נפגע לי הביטחון מהשיחה שלי עם אמא שלי ומההתרחקות שלך". מעיין מבקשת ממנו לא לבטל את עצמו בקשר איתה, ומנגד אביחי משיב: "אני לא מרגיש שוויתרתי לעצמי לרגע".

"אתה אוהב לעצבן אותי, כמו שאמרת לי לפני כמה שבועות שאתה יודע עליי משהו שיעצבן אנשים אחרים, ולא רצית להגיד לי מה זה", מעיין אומרת וממשיכה להטיח באביחי האשמות: "אתה מחכה לאישור מאנסטסיה ואומר לה שאתה הטעם שלה, אולי אני אלך להגיד לשרון שאני הטעם שלו?". למרות שהוא צוחק, אביחי ממהר לשוב ולהיות רציני: "אני לא מתחיל עם אף אחת פה", ומוסיף שכשיצאו, הוא יגלה לה מה שרצה להגיד לפני כמה שבועות אך הוא זוכה לחוסר אכפתיות ממעיין: "אני לא רוצה לשמוע על זה".

לאט לאט, הם מתחילים להבהיר את היחסים ביניהם, בזמן שאביחי מבטיח להיות יותר סבלני, ומעיין מודה: "לפעמים דברים לא קשורים מעצבנים אותי ואני מוציאה את העצבים עליך". הם מסיימים את השיחה בטעם טוב, עד כמה שאפשר, כשאביחי מתקרב לנשק אותה בלחי והיא מתלוננת: "איכס, אכלת בצל".

במקביל בחדר השינה, עומר מגיב על ההתנהגות של שני מוקדם יותר היום: "את לא יכולה להתעצבן ממה שלא אכפת לך", ושני מגיבה בכעס קל: "אתה עוד פעם מעצבן אותי, אתה מנסה לשנות אותי", בעוד עומר משיב שזה לא קשור בשינוי האופי שלה. לאחר מכן, כשהוא מחמיא לה שהיא יפה, היא עונה לו: "אתה מתחנף". עומר לא מבין למה לו להתחנף אליה אם זה לא ייתן לו כלום בתמורה, וכשהיא מבינה את זה היא צוחקת מהאופן בו היא אוטומטית משתמשת במילה חנפן.​

16:00 - אורנה למעיין: "בואי נודה באמת, אני לא שומרת נגיעה"
 
השיחה בין אורנה ומעיין נמשכת, ואורנה מעמידה אותה בפני שאלה קריטית: "מה את רוצה?". מעיין מבולבלת, אבל מרגישה שאביחי מבטל את האישיות שלו בשבילה: "הוא הולך לפי החליל שלי". אורנה מציעה לה: "תנסי לחשוב מה את עושה כדי שמהצד שלך תיהי בסדר", ומוסיפה: "את יודעת שהוא אוהב אותך והוא לא התכוון לזלזל בך. תנסי להיות בסדר איתו, תחייכי אליו, תחזירי לו חיבוק ואני מבטיחה לך שתיהיו בסדר עד הערב".
 
הן עוברות לדבר על שרון ומעיין מודה: "איזה באסה שהשתנתה לי הדעה עליו", ומוסיפה: "אתמול ראיתי למה את מתכוונת וזה ביאס אותי, חשבתי שהוא יתחבר אלייך או אל עומר, בטח לא אליי ואל חיים". הן חוזרות לדבר על אביחי: "לפעמים הוא עושה כל מיני דברים והוא אומר לי שהוא נהנה לראות אותי מתעצבנת", אומרת מעיין וממשיכה: "הוא אומר שזה מאשר לו שאני אוהבת אותו אבל זה לא מאשר כלום, הוא פשוט לא מבין אותי".
 
אורנה שוב שואלת אותה מה היא רוצה שיהיה בינה לבין אביחי, ומעיין משיבה באופטימיות: "אני רוצה שהכל יחזור להיות טוב". היא מעלה את נושא האינטימיות ביניהם, ושואלת את אורנה: "מה היית חושבת, אם היית רואה מישהו קרוב אליך יושב בחדר האח הגדול ואומר שהוא רוצה לקבל חיבוק והוא לא מקבל?", אורנה משיבה שזה דומה ליחסיה עם דן, בעוד מעיין שוללת את ההשוואה. "בואי נודה באמת, אני לא שומרת נגיעה", אומרת אורנה ומסבירה שהיא יוצאת בהצהרות כדי לא לגרום לילדים שלה אי נוחות. מנגד, מעיין מודה שבמערכות זוגיות קודמות שהיו לה היא הייתה טוטאלית: "הרבה פעמים וויתרתי על המשפחה שלי בשביל הגבר שלי, בגלל שאני אוהבת אותו". 
 
לקראת סיום השיחה, מעיין מודה: "אני משתגעת". אורנה מבינה לליבה, ומעיין מוסיפה שנמאס לה שאביחי לא מקשיב למה שיש לה להגיד: "כל פעם שאני רצינית איתו הוא צוחק, הוא לא לוקח את הרצינות שלי ברצינות".

15:00 - שני מתפוצצת על עדן: "את עשית את הדבר הכי שנוא עליי בעולם!"

אחרי שסיימו הדיירים לאכול והודו לאנדל ועדן על הלביבות הטעימות שהכינו, מתפנים הדיירים כל אחד לדרכו. לאחר מכן, בעוד דן שוטף כלים במטבח, שני נכנסת בסערה למטבח וצועקת על עדן: "את עשית את הדבר הכי שנוא אליי בעולם! יכלת לחכות חמש דקות ולא לעשות את זה מול כולם עכשיו". הוויכוח מתגלגל לנושא הרומן הישן עם דן, כשעדן צועקת עליה בחזרה: "אני כל הזמן אומרת לך שאתם לא ביחד ואין ביניכם כלום, אז תרדי מזה". שני מסננת לעברה: "ירדתי מזה כבר מזמן".

עדן עוזבת את המטבח ומשאירה את שני לבדה עם דן שעדיין שוטף כלים. דן ניגש להתנצל על כל אירועי העבר ביניהם ולשני נמאס מההתנצלויות החוזרות ונשנות: "שלא תתבלבל לרגע, אני מתעלמת ממך. הצורה שדיברת אליי לפני שבועיים, אני לא אסלח לך על זה בחיים ואין לך טעם להתנצל מול המצלמות כי אני לא אקבל את זה". מנגד, דן מבהיר לה שהוא מתנצל כדי שיהיה ביניהם כמה שפחות חיכוך, ושני ממהרת לשלול את דבריו: "אז תשמור את ההערות האלה לעצמך".

בהמשך, מספר דן לאורנה על הוויכוח שהיה עם שני ומודה שהוא דווקא זה שמתעלם ממנה: "ההתעלמות שלי כל כך מוחלטת". הוא מספר גם לאביחי שמגיב: "חבל שלא הייתי שם, הייתי מלבה את זה". במקביל בנסט מתחת לשכשוכית, עדן מתנצלת שגרמה לוויכוח הזה להיות ליד כולם: "זה נטו מדאגה אלייך, אני לא רוצה שתיקלעי לחור המסריח הזה". שני מקווה שהיא הבינה שזה לא היה במקום והן חותמות את השיחה בחיבוק ונשיקה.
​​​
לאחר מכן במטבח, אביחי מבקש ממעיין להמשיך את השיחה שהתחילו קודם, והיא בתגובה אומרת לו: "אני רוצה לדבר עם אורנה". כשהוא שואל אם היא מעדיפה את אורנה על פניו, היא משיבה: "כרגע אני מעדיפה לדבר עם אורנה, אבל אתה יכול להגיד מה שאתה רוצה בשביל להוציא אותי רע". הן יוצאות לנסט מתחת לשכשוכית כדי לדבר ביחידות, ומעיין אומרת לאורנה: "אני משתגעת מהשיחות שאביחי עושה איתך זה בטח נראה ממש רע". היא ממשיכה: "הוא חוזר מאוחר בלילה מחדר האח הגדול ורוצה לדבר איתי במיטה, הורדתי את המיקרופון ואמרתי לו שאני רוצה לישון אני עייפה", ומסבירה שאביחי כל הזמן נעלב ממנה.

"אני מבליגה על הרבה דברים", אומרת מעיין ומוסיפה: "הוא אמר לאנסטסיה שהוא בטח הטעם שלה, את יודעת מה היה קורה אם הייתי אומרת את זה למישהו בבית? הוא היה הכי רציני שיש". היא מבקשת מאורנה לספר לה דברים שהוא אומר עליה ואורנה בתגובה: "אל תוציאי אותי רכלנית". אורנה משתפת שדיברה עם אביחי הבוקר על ההדחה הצפויה הערב כי רק הם יכולים להבין אחד את השניה, ולא מבינה למה מעיין לא יכולה לדבר עם אביחי באותה קלילות: "למה את לא יכולה להגיע איתו לשיחה?". מעיין משיבה בתוקף: "יש הרבה דברים שהוא לא יכול להבין אותי, הוא אומר שאני חיה בסרט".

14:00 - מעיין על שרון: "מבאס אותי לחשוב עליו ככה"
 
דן קוטע את השיחה בין אביחי ואורנה בחדר המקלחת ומציע להם להצטרף לכולם בחצר. הוא מסתכל על הספסל במקלחת ועולה לו רעיון יצירתי להעביר אותו לחצר: "זה הרהיט הכי מבוזבז בבית", אך ממהר לוותר. אביחי נזכר שמוקדם יותר שני התעצבנה על הסירחון במטבח בגלל בצל חתוך, ומחקה אותה: "איזה אנשים! אין לי כוח אליהם בבוקר". השלושה צוחקים מהחיקוי, ודן מודה: "ישר חשבתי מי המלך שהשאיר את הבצל החתוך שם". כשחיים נכנס למקלחת עם מכונת הגילוח למטרת תיקוני תספורת לאביחי, אביחי משתעשע: "אתם יודעים מה מצחיק? שעכשיו שני סיימה לנקות פה".
 
במקביל במטבח, עומר ושני צופים על עדן ואנדל שמכינים את ארוחת הצהריים. כשעומר אומר: "שני אמרה לי שכשנגור ביחד ואהיה רעב היא תגיד לי להכין אוכל בעצמי", עדן יוצאת להגנתה: "היא בחיים לא תגיד לך דבר כזה". שני מודה לה בנשיקה על הלחי, ופונה גם לעומר: "אני אשאל אותך מה תרצה לאכול".
 
בהמשך בחדר השינה, אביחי פותח בשיחה עם מעיין כשהוא מודאג לגבי אורנה. מעיין מבינה את החשש שלה מההדחה היום: "היא אמרה לי שהיא לא מבינה איך היא תשרוד את ההדחה אם היא לא אהובה". השניים דווקא חושבים שאורנה כן אהובה בבית, ומעיין מוסיפה: "אמרתי לאורנה שאנסטסיה בסדר איתה, ששרון התחבר אלינו והוא אוהב אותה, ושרק ג'ודי לא בסדר איתה בגלל שהיא לא מרגישה איתה בנוח בגללי".
 
השיחה ביניהם גולשת לשרון, ואביחי אומר: "לא חשבתי על הקטע הרומנטי, ראיתי שאת נהנית בחברתו". מעיין מספרת שהיא לא חשבה ששרון מתחיל איתה עד ששאר הדיירים אמרו לה: "מבאס אותי לחשוב עליו ככה". למרות שהבטיח לשים לזה סוף, אביחי מודה: "ראיתי שאת נהנית בחברת הדיירים החדשים ושזה תורם להתפתחות האישית שלך, לא רציתי לריב עם מישהו שמתחבר איתך". מעיין לא מקבלת את מה שאמר ומזכירה לו: "זה כמו שאמא שלך אמרה, אתה לא רב עם אנשים בגללי. אתה רואה מה אתה עושה?". אביחי משתף שאורנה סיפרה לו על המבטים של שרון: "חשבתי שזה הגיוני כי את אישה יפה", ומוסיף שהרגיש ששרון התרחק ממנו עוד לפני: "ניסיתי לדבר איתו והוא לא זרם איתי".

13:00 - אורנה: "כמה אני יכולה לסבול ביום אחד?"

שני נכנסת עצבנית לנקות את חדר המקלחת ומשתפת את עדן על אביחי: "אם הוא חושב שיעבוד לו המשחק הזה עליי, אז הוא מתבלבל". היא מתייחסת לסרטון שצפו בו במהלך המשימה האחרונה: "בשיא החוצפה הוא אומר שאני צבועה עם מעיין. זה דוחה, זה בן אדם כל כך קטן ופתטי שלא מסוגל להתמודד עם עצמו, הוא יודע שהוא אפס". עדן לא מבינה למה שני מופתעת: "את חיה איתו מספיק זמן כדי להבין את האסטרטגיה שלו", ומציעה לה לשתף גם את עומר בנושא: "זרקי לו משפט שיפתח לו את העיניים".

הדיירים מסיימים לנקות את הבית ונחים בחצר. בינתיים בחדר המקלחת, אביחי ואורנה מרגישים שהם היחידים שיכולים להבין אחד את השניה: "אנחנו שבוע שני באותה המתכונת, פעם שניה ששני מעמידה אותך מול כולם", אומרת אורנה. אביחי מסכים איתה שזו הרגשה לא נעימה, ואורנה מתייחסת לאירוע האתמול: "דן אמר לי שאני עם פרצוף חמוץ. כמה אני יכולה לסבול ביום אחד? גם הפסדתי במשחקי האח וגם החברים של דן באו לצעוק בערב, הכי קשה לי בעולם".

השיחה ביניהם ממשיכה, ואביחי נזכר שהבטיח לשים סוף לפלירטוטים של שרון עם מעיין. מנגד, אורנה לא חושבת שלשרון הייתה כוונה להתחיל עם מעיין, והיא אומרת שהקהל בבית בעד הזוגיות שלהם: "אנשים לוקחים בעלות על הקשר שלכם וכל מה שמפריע באמצע זה לא טוב". אביחי משתף אותה שהוא ומעיין בקושי דיברו ביומיים האחרונים והוא לא מבין מאיפה זה נובע, ואורנה מבטיחה שתדבר איתה על זה.

 12:00 – מי מהדיירים מתחמק מניקיונות הבית?

בזמן שכל הדיירים עסוקים בניקיונות הבית, אנדל ועדן מתחילים בהכנות לארוחת הבוקר בניצוחה של אורנה. כששני נכנסת למטבח ומגלה שהם מכינים לביבות, היא מתבאסת ואומרת: "אני לא אוכלת את הדברים האלה, זה מטוגן בשמן עמוק". אנדל מחליט להסתלבט עליה ועונה לה בתגובה: "לא, זה מטוגן בשמן דק".

בינתיים בחדר השינה, אביחי אוסף את המצעים של כולם ואנסטסיה מתפעלת: "איך לא כבד לו", ועומר מנצל את ההזדמנות להחמיא לו: "יש משהו שיכול להיות לו כבד?". בהמשך, חיים מתפעל מיכולות ניקוי המראות של עומר ואומר: "איזה שפריצריסט אתה, מקצוען". כשאביחי מציע להם לצאת החוצה, חיים מסרב: "אחרי זה יגידו שאני לא עושה כלום".

אביחי, חיים ועומר מתגנבים בשקט לנסט בטענה שהם מנקים אותו, וברגע שנסגרת הדלת הם נשכבים על הספות: "איזה עצלנים אנחנו", אומר חיים. אביחי נשאר אדיש ומספק הסבר למצב: "גם ככה יש איזה 400 אנשים על כל חדר". בינתיים במטבח, אורנה מנסה להבין לאן הם נעלמו: "נהיה פה שקט".

11:00 - דן על שני: "איזה זחיחות יש לה"

עומר ואנדל פותחים את הבוקר בחצר, ומדברים על ההדחה הקרובה: "אולי היום יהיה קצת פרצופים, תלוי מי יילך", אומר אנדל. עומר מתייחס למועמדות של אנסטסיה מול דיירים חזקים וקובע: "יהיה לה קשה". אנדל לא מסכים איתו: "בדברים האלה יש הכי הרבה הפתעות", ומוסיף שלדעתו אנסטסיה נתפסת בחוץ כדמות צבעונית.

בחדר השינה, דן ואביחי מנהלים שיחה על מערכת היחסים של אביחי ומעיין: "יש מעט מידי שלווה והרבה מידי מתח", קובע דן. אביחי לא מסכים איתו ומקווה שהמועמדות שלו להדחה תקרב ביניהם: "הפחד לאבד מישהו תמיד מחזק". דן בטוח בהישארות של אביחי בבית ואומר: "אחי, אתה חוזר גם אם אני היחיד שיצביע לך". השיחה נמשכת, והם עוברים לדבר על הניסיונות של שני להשאיר את אנסטסיה בבית: "איזה זחיחות יש לה", אומר דן ומוסיף: "היא הייתה בטוחה שהיא תגרום לשם להישאר".

מאוחר יותר במטבח, עומר מתלונן בפני שני על הלילה הקר שעבר עליו: "אני צריך שמיכה אמיתית ולא את השמיכות הירוקות המסריחות האלה". שני לא מבינה איך עדיין היה לו קר למרות שהיא בעצמה כיסתה אותו ואומרת משועשעת: "אני מרגישה כאילו אני מפתחת מערכת יחסים עם גמלאי". מצב הרוח שלה מתהפך כשהיא פותחת את המקרר ומגלה בו בצל חשוף שמדיף ריח רע: "בגלל זה אני לא יכולה לחיות עם שותפים ולסבול אותם בטריטוריה שלי", היא אומרת בעצבים.

10:00 -שני מתעצבנת על חיים: "תשחרר ממני"

שיר הבוקר "i feel it coming" של the weeknd מקפיץ את שני מהמיטה, ובצעדי ריקוד היא ניגשת להעיר את עומר בנשיקה. אחרי גיחה קצרה לאמבטיה, היא חוזרת לחדר השינה ופונה להעיר את עומר בשנית: "אני אלך להתקלח ואתה לא תקום ואחר כך תגיד שלא הערתי אותך".

בחדר האמבטיה, אנסטסיה משתפת את ג'ודי ושני בתחושותיה: "אני לא יודעת למה אני מתרגשת", ומוסיפה שלמרות ההתרגשות היא ישנה טוב. במקביל בחדר הארונות, עדן ואנדל פותחים את היום בריקוד צמוד לצלילי שיר הבוקר שמתנגן בשנית ומקנחים בנשיקת אוהבים.

בזמן ששני נהנית ממקלחת הבוקר, חיים מתחיל לשיר את השיר "לב של גבר" של אייל גולן ומצליח לעצבן אותה: "די, אני לא יכולה לשמוע את אייל גולן הזה כל היום, זה עושה לי את כל היום מחורבן". חיים מופתע מהתגובה שלה ומחזיר: "מה את רוצה ממני? אסור לי לשיר?". שני מסבירה לו שהיא לא יכולה עם הצעקות שלו על הבוקר ומבקשת: "תשחרר ממני חיים". אחרי שהיא יוצאת מחדר האמבטיה, חיים נשאר המום מהסיטואציה ומשתף את הדיירים שנמצאים לידו: "בחיים שלי לא שמעתי דבר כזה, מה זה השטויות האלה?".

09:00 - אהבה כנגד כל הסיכויים?

אור ראשון של בוקר עולה על בית האח הגדול, ומבשר על תחילתו של יום הדחה גורלית. דרמת הזוגות שהתרחשה אמש בין אורנה ודן, ומעיין ואביחי, מאיימת לערער את מערכות היחסים הוותיקות של הבית ומביאה איתה אתגרים חדשים. האם למרות הכל, הדיירים יצליחו להוכיח שאהבה תמיד מנצחת?

מה קרה אתמול?

שיר הבוקר הוקדש ליום ההולדת של דן, שקם בשמחה מהמיטה כדי להתקרב לאורנה, בזמן שמעיין עברה לידם ואיחלה: "יום הולדת שמח". שני לעומת זאת התעוררה עצבנית, כשהיא כעסה על אנסטסיה שלקחה לה את הסיגריה האחרונה: "אני אוהבת אותה אבל היא חצופה", וגם הודיעה לעדן בתקיפות: "תזהירי את אנדל למה עלה לו יותר מדי וזה לא ייגמר טוב". בהמשך, דן אמר לאורנה שבא לו חיבוק לכבוד יום ההולדת, וכשהיא אמרה בתגובה: "עוד פעם בא לך חיבוק? תשים חולצה ואני אביא לך", הוא אמר שהוא מודע לכך שזה התנאי שלה, וגם הודה לה על העוגה שהיא אפתה עבורו.

לאחר מכן, שני ואנסטסיה נכנסו לחדר הסגלגל יחד עם שרון ואורנה בכדי להשתתף במשחקי האח. עדן קיוותה שאנסטסיה תנצח, אך לבסוף שני יצאה מהדלת בריקודים ובשירה, ובחרה להעמיד את אביחי להדחה במקומה. שרון הודה שהוא התבאס להפסיד לשני: "היא זרתה לנו מלח על הפצעים", בעוד אביחי העביר ביקורת על המהירות שבה היא נכנסה לקשר עם עומר: "לא היה שם שום חיזור". דן הסביר את הבעייתיות באופי של שני: "הקטע הפסיכוטי והרכושני שלה ביחד עם הזחיחות שלה, זה משהו שהיא אפשר לשנות", וגם אמר שהוא מזדהה עם עומר: "כשמישהי פה עפה עליך קשה לך לדחות אותה". במקביל, שני אמרה לעומר שאביחי מרגיז אותה: "האפס הזה כל היום מתעסק בי".

בהמשך היום, הדיירים בחצר שמעו מבחוץ צעקות ושירי יום הולדת, שגרמו לדן להתלהב ולהתחיל לרקוד עם חיים: "איזה משוגעים, אלו חברים שלי". אורנה נעלבה שהחברים של דן לא הזכירו אותה, והוא ניסה להרגיע: "אני לא יודע מה הם רואים בחוץ, אבל זה אפילו העליב גם אותי". אורנה אמרה שזה מבייש אותה, והוסיפה עקיצה: "אולי הם רוצים שתהיה עם מעיין", ודן היה בהלם ממה ששמע: "אני מקווה שאמרת את זה בצחוק". בהמשך, אורנה התקשתה להירגע ופרצה בבכי: "לא אכנס לקשר שאני לא רצויה בו, למרות שאני אוהבת את דן", ומעיין ניסתה לחזק אותה: "כמה שאני יכולה להבין אותך".

מאוחר יותר, עדן סיפרה לשני ולאנדל שלדעתה שרון מעוניין במעיין: "הוא כל הזמן מסתכל ודואג לה", והוסיפה שהוא מנסה לחדור בין הקשר שלה לאביחי. במקביל בסלון, אורנה אמרה למעיין שזה טבעי ששרון מסתכל עליה: "את בחורה מושכת ומותר לו להסתכל כמו מישהו שנדלק עלייך", בעוד מעיין אמרה שהיא מקווה שהחיבה של שרון תסתכם במבטים בלבד: "הוא יודע שהוא לא יכול לעשות עם זה כלום". לאחר מכן בחצר, אנדל ועדן הפצירו באביחי לשים סוף למבטים של שרון, כשאנדל הזהיר: "שלא תאבד את מעיין", ועדן קראה לו לצאת מהאדישות: "בואנה זאת בת הזוג שלך, אל תיתן לו לגיטימציה להמשיך ככה". אנדל אפילו הציע להתעמת עם שרון בעצמו: "הוא כבר מעצבן אותי ואני מת להתפרק עליו", עד שאביחי הבטיח שהוא ידאג לשים לכך סוף: "מחר אני עושה לזה קאט".

מעט לפני השינה, אביחי עקץ את מעיין בנוגע לשרון: "מסתבר שבחוץ זה נראה כאילו אנחנו לא בזוגיות", והיא התפוצצה מכעס והשיבה: "אז בגלל זה אני צריכה להידבק אלייך כל הזמן? נמאס לי שמצפים ממני ומנסים להוציא ממני דברים בכוח". בהמשך, אורנה ודן שוחחו במיטה על היום הסוער שעבר עליהם. דן אמר שלא אכפת לו מה חושבים עליהם בחוץ: "טוב לי איתך פה בבית", והיא השיבה שהרגשות ביניהם הדדיים: "אני בטוחה שאני הבן אדם שהכי קרוב אלייך כאן". במקביל, עומר ושני נראו צמודים במיוחד, וכשהם כיסו את עצמם בשמיכות ניתן היה לשמוע את הנשיקה הלוהטת.

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00