העדכון האחרון:

​02:00 - כוכב: "אתם רוצים מלחמה? תקבלו ממני פי שתיים"

חיים ואביחי יושבים בחצר, ואביחי מספר שהוא ואחותו סובלים מאותה מגבלת ראייה: "לדעתי היא רואה יותר טוב ממני, אבל לא בהרבה". חיים מאחל לאביחי שימצאו תרופה שתגרום לו ולאחותו לחזור ולראות, ואביחי משיב: "הלוואי, זה החוש שדרכו חווים את העולם".

מאוחר יותר בחדר השינה, אביחי בוחן את התמונות מעל המיטה של מעיין, ואומר לה: "את הדבר הכי יפה בישראל". כוכב מתלוננת על הרעש, ומודיעה לדיירים שיפסיקו עם הדיבורים כדי שהיא תוכל לישון בשקט, אבל הם ממשיכים בשיחה, והיא צועקת: "אתם רוצים מלחמה? תקבלו ממני פי שתיים", בעוד אביחי תוקף חזרה: "אל תשחקי אותה, אתמול תהילה ועדן דיברו פה עד חמש בבוקר".

הדיירים עוברים לסלון, ומעבירים ביקורת על הצעקות של כוכב. אביחי אומר: "הפריע לי שפתאום היא צועקת, היא עשתה את זה דווקא", ואורנה עצבנית עוד יותר: "אני תמיד נרדמת ברעש שלהם, מי היא שתעיר לי?". לבסוף הדיירים נרגעים, והולכים לישון לקראת יום נוסף בבית הנצפה במדינה.  

01:00 - עדן לחזי: "כל הבית כבר יודע מה הטעם שלך"

הדיירים מתכרבלים בחדר השינה, וכשתהילה אומרת שהיא מתרגשת מכך שמחר היא שוב תופיע בשידור המרכזי, עדן מצננת את ההתלהבות שלה: "יראו אותך בקושי שתי דקות", ותהילה מחזירה מיד: "כאילו שאותך יראו יותר, לא עשית כלום השבוע". 

בהמשך, שני מראה לדיירים תמונה שלה ביחד עם אחותה, וחזי מתלהב מהיופי המשפחתי. שני אומרת לחזי: "כדאי שתירגע", והוא משיב שהוא כבר רגוע: "אחותך לא בדיוק בטעם שלי", בזמן שעדן מתגרה עם רמיזה לקשר הרומנטי שלהם: "כל הבית כבר יודע מה הטעם שלך". 

00:00 - תהילה מתפרקת: "לא רוצה את זה יותר"

הגעגועים למשפחה מתחילים להציף את חיים, שמביט בתמונה של חברתו משי ומראה סימני שבירה: "איך אני רוצה לראות אותה, לא רוצה כסף ולא כלום". כשדן מנסה לנחש מה תגיד משי אם ידברו עכשיו בטלפון, חיים משיב בלי להסס: "היא קודם כל תבכה".

מאוחר יותר בחצר, תהילה מתבודדת על הספסל, וכוכב ניגשת לברר האם קרה משהו. "אני לא רוצה את זה יותר", תהילה מתפרקת בבכי, "למה כולם תוקפים אותי כל הזמן?". כוכב מזכירה לה שיש בבית קבוצה שלמה שתומכת בה, ומעודדת אותה: "לא כולם חייבים לאוהב את כולם, גם העם עצמו כולו בפילוג". בהמשך, מצב הרוח של תהילה משתפר והיא מחליטה להשתעשע קצת ולעבוד על חזי. המתיחה מתחילה כשהיא מספרת לשם שהיא השתמשה במברשת השיניים של חזי כי לא מצאה את שלה, ושני כבר רואה איך זה הולך להתגלגל: "כשהוא יספר את זה לחזי, הוא יבכה".

23:00 - חזי מפתיע את עדן: "רציתי להזמין לך כדור פורח"


כשהדרמות נרגעות ומגיע השעמום, תאלין ודן מגלים חוש יצירתי כשבמקום לשחק במטקות, הם משתמשים במחבתות. בינתיים בחצר, עדן מדמיינת איך זה יהיה לצאת לדייט עם חזי מחוץ לבית האח הגדול, והוא מודה שבחיים הרגילים ללא מצלמות הוא מתנהג קצת אחרת. כשעדן מחמיאה לו על הסטייל המשודרג בכניסה השנייה לבית, הוא מודה שהתרגש לחזור וחשף את ההפתעה שכמעט ויצאה אל הפועל: "רציתי להזמין לך כדור פורח".

 22:00 - הווידוי של דן

בהמשך לסערה בבית סביב ההתקרבות שלו לדת, דן משתעשע עם אורנה במטבח ומודיע בדרמטיות: "יש לי ווידוי שאני לא מאמין באלוהים", ואורנה זורמת עם הבדיחה: "אחרי שניסיתי לשכנע אותך, אתה בסוף אומר לי שלא?". במקביל בחצר, אנדל משתף בשינאה שלו לאנשים שאומרים לו מה לעשות בבית, ושמוליק מעודד אותו לעמוד על שלו: "תדע שמההתחלה החזקתי ממך". בהמשך, אנדל מציג את הכוונות הברורות שלו בבית: "כשמדברים על אנשים שאני מכבד אני תמיד מתכוון להעיר", ומודיע בחגיגיות שהוא לא מתכוון להתקפל, "אם אנשים לא יכולים להתמודד עם זה, אז שלא נדבר מההתחלה". ​

21:00 - שמוליק מכעיס את שם: "הצבא הופך אותך לגבר"

בזמן שאת המתח בבית אפשר לחתוך בסכין, שמוליק מגייס את ארסנל הבדיחות שלו כדי לשנות אווירה: "אתם רואים למה שם מודח הרבה? כי הוא יודע לארוז טוב". בינתיים בחצר, מעיין מודה שחזרתם של מודחי העונה גרמה לה לחוסר בטחון, שמאז כבר הספיק לעבור: "כל אחד נמצא פה איפה שטוב לו". אביחי, לעומת זאת, לא מרגיש שהדברים בבית השתנו יותר מדי ומסכם את היחסים המתוחים בין הקבוצות: "אני לא מרגיש שאני צריך להתנצל בפניהם".

שמוליק מנסה לשמור על האווירה הטובה עם הדיירים שבחצר, אבל ברכה קטנה לחיילי צה"ל הצליחה להצית ויכוח סוער. כשתהילה פותחת שיחה על חשיבותו של השירות הצבאי, שמוליק מגדיר אותו כשלב "שהופך אותך לגבר" ומעורר את זעמו של שם. "אם הייתה משימה של צה"ל היית משתתף בה?", תהילה מתעניינת אבל שם לא מתבלבל אפילו לרגע ושואל בחזרה: "אם הייתה משימה של החמאס היית משתתפת בה?".

20:00 - דן מתגונן: הוא הציג אותי כאילו הבטחתי לאורנה ארמונות"

אחרי שהוויכוח עם חזי נרגע, דן לוקח את אורנה לשיחה אינטימית בחדר הארונות. "הוא הציג את זה כאילו הבטחתי לך ארמונות", דן מופתע מהגישה של חזי, "את אימא לילדים והוא חצוף שהוא דיבר עלייך ככה". אורנה מנסה לשמור על איפוק אבל מתקשה להבין על מה המהומה: "בהנחה שעכשיו אנחנו מנהלים רומן, מה כואב להם?", ונזכרת ברומן של חזי עם עדן: "אפשר לחשוב שכשהוא הלך איתה אמרנו לו איזו מילה או שתיים".

במקביל בחצר, חזי מסביר את נקודת המבט שלו בריב עם דן: "לפני שבוע הוא אכל ינשוף בפיתה, ופתאום נהיה צדיק", ותהילה מתקשה להאמין לקרבה הפתאומית לדת: "קשה לי לראות אותו יושב ושר שירים של שבת, נו באמת". כוכב, לעומת זאת, מתקשה להשלים עם הצעדים הרומנטיים של דן: "אני פחות קשורה אליו, אבל מפריע לי שהוא משחק עם הבנות בבית". בקצה השני של הבית האווירה קלילה יותר, כשדן מחבק את תאלין ומקבל אזהרה מאנדל: "אל תיגע באישה שלי".

19:00 - דן מניח תפילין ומרעיד את הבית

מיד אחרי ההבדלה ביציאת השבת, חז עוקץ את דן עם הערה צינית: "מה נהיית צדיק?", וכשדן לא מבין מה כוונתו הוא ממהר להסביר: "נראה לי שהתחרפנת לאחרונה עם ספרי התנ"ך, אתה עושה את זה באמיתי או שזה משחק?". דן מופתע מההתעניינות של חזי בהרגלי הדת שלו, וטוען שמאז ותמיד היה מחובר לנושא, אבל חזי לא מרפה וממשיך לחקור: "אז למה לא עשית את זה מהיום הראשון שאתה פה?". לבסוף, דן מסביר שהוא הניח תפילין אך ורק בשביל לכבד את חיים, וחזי מזהיר אותו שלא להטעות את אורנה: "אני מקווה בשבילה שאתה לא מאכיל אותה סרטים, שהיא בונה בניינים ואתה מספר פה סיפורי סבתא".

המחלוקות בין חזי לדן ממשיכות והפעם הנושא שעל הפרק הוא הטבעונות. חזי ממשיך לעקוץ את דן ולרמוז שהוא חסר עמוד שדרה: "על ההתחלה דפקת פה שניצלים ופתאום אתה אוכל שניצל תירס", אבל דן לא מתרגש ועונה בחזרה: "אתה בן אדם מוגבל וקשה לך לראות בן אדם שחי חיים רבגוניים". כשחזי משנה כיוון ודואג לבנות הבית: "אתה מתלחשש פה ופוגע בבנות כמו עכברוש", דן מזכיר לו נשכחות: "גם אתה בהתחלה חשבת משהו אחד על שני, ועכשיו חושב עליה משהו אחר". הוויכוח בין השניים נמשך דקות ארוכות, וכששני מצטרפת להטחות כנגד דן: "זה קטע שאתה משנה כל הזמן את האופי שלך", אביחי תומך בו מהצד: "אתה נאמן ללב שלך, והוא בחר את אורנה".

הבחירה של דן להניח תפילין ממשיכה לעורר הדים בבית, וכששם זורק האשמות: "אתה פשוט עושה צחוק מהדת", דן נזכר שראה אותו עושה קידוש ועוקץ אותו בחזרה.​

18:00 – דן נזהר מאורנה: "שהיא לא תראה אותי עם סיגריה"

האווירה המתוחה בבית במהלך השבת מצליחה להשפיע על הדיירים, אבל בעוד אביחי מספר נהנה מהפילוג לשתי מחנות: "ככה אני לא חייב להיות נחמד לכולם", אורנה מופתעת שחזי בחר להצטרף למחנה הנגדי: "איתנו יותר כיף". בינתיים בחדר השינה, חיים מנסה להעלות זכרונות ומודאג מכך שהוא כבר לא זוכר את היום בו נכנס לבית האח הגדול: "זה מרגיש כמו לפני שנתיים", בזמן שכוכב סופרת את הדקות עד ליציאת השבת: "לא עישנתי סיגריה כל השבת".

מאוחר יותר בחצר, דן מתחיל לעשן ומבקש מאביחי ומעיין להזהיר אותו ברגע שאורנה באה: "שהיא לא תראה אותי עם סיגריה". כשאורנה יוצאת, הוא מיד מכבה את הסיגריה והולך בעקבותיה לנדנדה: "בא לי לשהות במחיצתך". בהמשך, שניהם פוצחים בשירה ומבצעים דואט של השיר "ערב של שושנים".

17:00 – אנדל על אביחי: "הוא רוצה לגרום לנו להגיע לקצה"

שני מספרת לאנדל שהקבוצה השנייה מזויפת, ומרחיבה: "הם לא רק צבועים איתנו, הם גם צבועים אחד עם השני". הוא מסכים איתה ואומר שזה בא לטובתם כי הם מקבלים זמן מסך. היא משתפת שנפגעה מדן, מאורנה ומאביחי כי הייתה חברה שלהם ותמכה בהם. הוא מציע לה להסתכל על המצב בגוף שלישי: "הבסיס של אביחי הוא טוב". הוא מסביר לה שכשאביחי הגיע לבית האח הגדול הוא יצא מהדיכאון, ומוסיף: "הוא רוצה לגרום לנו להגיע לקצה". שני מתנגדת לאסטרטגיה הזו, וחושפת שבעבר גם היא הייתה בדיכאון: "כבר בגיל 10 נאלצתי להבין את העולם האמיתי".

בינתיים בסלון, אביחי, דן, אורנה ומעיין מדברים על כסף ועל הלוואות מהבנק, כשהאחרונה מתוודה: "לקחתי הלוואות על האוטו שלי ואני לא מתכוונת להיכנס למינוס", וחושפת שפינקה את עצמה באאודי A1. במקביל תאלין נהנית לבדה בג'קוזי החם, בעוד אנדל אומר לה תודה: "הבנתי שעד עכשיו לא באת לרעתי", ותאלין שואלת בחיוך: "איך אפשר לבוא לרעתך?".

16:00 – חיים תוהה: "איך צריך לקרוא לאישה שולטת?"

האח הגדול מחליט לפנק את הדיירים בבקבוק יין ובחטיפים, וכולם מתאספים סביב השולחן. אורנה ממהרת לצעוק למעיין להחביא את השוקולדים, בזמן שחזי ושם לוקחים למחנה שלהם חטיפים. אחרי שעדן ושני מוזגות לעצמן כוסות יין, אורנה שמתעצבנת טוענת שהמחנה השני לא מתחשב. בהמשך, חיים מתייחס לסרטון הוויראלי של דן ואביחי, ומעלה שאלה: "איך צריך לקרוא לאישה שולטת?". מעיין עונה לו בציניות: "לא צריך לקרוא לה, היא תבוא לבד", בעוד אורנה משיבה בחיוך ציני: "נחש".

15:00 – אביחי על המחנה השני: "חבורה של פתטיים, הם חברים בכאילו"

מעיין ושני יושבת בחצר, כשהראשונה שואלת: "איך הקבוצה השנייה של הבית?". שני עונה לה בהתלהבות: "הם מדהימים, הם גורמים לי להרגיש חלק ממשהו", ומוסיפה בגילוי לב: "חוץ ממך, לא היה לי אף אחד בבית עד שהם נכנסו". שמוליק וכוכב מצטרפים אליהן, ושני מחמיאה לכוכב על הלבוש שלה. "אני אוהבת ללבוש ורוד עתיק", כוכב מתוודה, בזמן ששני חושפת שכל הדירה שלה צבועה ורוד ולבן: "הכי דירת בנות".

מאוחר יותר בסלון, אביחי מביע את דעתו על המחנה השני: "הם חבורה של פתטיים, הם חברים בכאילו". בזמן שתאלין משחקת בכדור, מעיין מחמיאה לה על הדמיון לגל גדות, ואילו אורנה ואביחי טוענים שהיא דומה יותר לבחור מהסרט "מולאן". בהמשך, תאלין בועטת בטעות למעיין את הכדור ישירות לאף, ואביחי דואג לניתוח האף שלה, מה שגורם גם לאורנה ולתאלין לספק פרטים על ניתוח האף שלהן. בינתיים בנסט, כוכב משעשעת את החברה שלה במופע סטנד-אפ ומספרת שקשה לה להירדם בלילה: "יש לי גלי חום, האצבע שלי ברגל דפוקה, היד שלי עם כוויה והחזה שלי נופל עד הרצפה", בזמן שכולם צוחקים.

14:00 – אנדל לשני: "מגיע לך להיות יותר ממאושרת"

למרות המצב המתוח בין שני המחנות, כל הדיירים מתאספים סביב השולחן, מברכים יחד ומתחילים בארוחה. השקט ניכר בשולחן, וחיים פוצח בשיר: "חלום מתוק" של מושיק עפיה ושלומי סרנגה. הם מתחילים לצחוק כי הוא לא יודע את המילים, בזמן שתהילה מסבירה לתאלין מה זה גוי של שבת: "אני אגיד לך למשל שבא לי מים חמים, ואת תמזגי לי מים חמים מרצונך החופשי". תאלין מבינה ששם עבד עליה, ונאנחת: "חשבתי שגוי של שבת זה משהו רע".

בינתיים בחצר, אנדל מציין ששני נראית שמחה ומאושרת, ומודה: "מגיע לך אפילו יותר מזה". שני שמחייכת מתחילה לשיר "Cut It Out" של דניאלה ספקטור, ואנדל מחמיא לה על הקול היפה: "אני אוהב לשמוע אותך שרה". במקביל, דן וחיים מתחילים במשחק הכדורגל שלהם, כשהראשון מוביל בינתיים.

13:00 – אורנה תופסת צד: "אנחנו המצליחנים, והם חבורת כלומניקים"

עדן, שני, תהילה וכוכב מפצירות בשם להגיד למה הוא בכה ביום שהמודחים חזרו, אבל שם לא מבין על מה הן מדברות: "לא בכיתי, מאיפה הבאתן את זה?". כוכב צוחקת בתגובה ומבהירה לו שאין שום בושה להודות בכך. הן עוברות לדבר על חזי, ותהילה מצהירה: "הוא כולו רומנטי", בזמן שכוכב מצטרפת למחמאות: "הוא מאוד סטרילי, חשוב לו איך הוא נראה, הוא אוהב לעזור ואין לו טינה". היא עוצרת עם המחמאות, ומדגישה שעדיין לא הצליחה לפענח אותו לגמרי. חזי מסכים איתה, ומחייך: "בטח בחוץ קלטת שאני עושה את העבודה שלי טוב". שמוליק מצטרף, ומספר שדן מנסה לסכסך בינו לבין כוכב: "הוא אמר לי שהיא מדברת לא יפה". כוכב מתעצבנתעל דן: "הוא ברווז בלי רגליים", ומרימה את הקול: "הוא בא לעשות פה סיפורי אהבה, עובר מבחורה לבחורה כדי לזכות".

בינתיים בסלון, מעיין שואלת את אביחי על מה הוא חלם בלילה, וזה עונה לה בלחישה: "שאנחנו עושים אהבה", ומעיין מתחילה לצחוק. בזמן שאורנה מצטרפת אליהם, מעיין טוענת שדן לא היה צריך להגיד לשמוליק מילאים קשות על כוכב, אבל אורנה דווקא מגנה עליו: "הוא אמר דברים נכונים". הן עוברות לדבר על הסרטון הוויראלי של דן ואביחי, ומעיין מציינת שהיא לא מבינה למה החבורה השנייה נתפסה על זה. אורנה פונה למצלמה, ומכריזה: "הם חבורת כלומניקים, והם מתפוצצים מזה שאנחנו חבורת המצליחנים והיפים".גם תאלין מצטרפת אליהן, ומספרת שהיא מרגישה לא בנוח ליד החבורה השנייה: "הם כל הזמן מרכלים ומתלחששים". אורנה מסכימה, וממהרת להוסיף על תהילה: "אין לה חיים", ומסבירה: "היא צריכה לארגן חתונה ובמקום זה היא בוחרת להיכנס לבית ולהמשיך בריכולים".

12:00 - אביחי: "מאז שהבית מחולק לשתי קבוצות, אני מרגיש טוב עם עצמי"

כוכב ואנדל משוחחים בחדר השינה, והראשונה מתוודה בפניו שנפגעה מאביחי: "למה להגיד שהוא מודה לבורא עולם שהודחנו? בן אדם דתי לא צריך לדבר ככה". אנדל מסכים איתה, אבל מנסה להסביר לה את המצב: "אנשים מפחדים ממך, הוא אמר את זה כי הוא רואה בך תחרות". 

בהמשך, אביחי נכנס לחדר השינה, ואנדל מבקש ממנו להתנצל בפני כוכב. "שמעתי אותה, ולא מעניין אותי מה היא אומרת", מסביר לו אביחי, ומוסיף: "גם ככה היא אומרת שאני בן אדם צבוע, ומאז שהבית מחולק לשתי קבוצות אני מרגיש טוב עם עצמי". אבל בזמן שאנדל טוען שעל אביחי להפסיק להיכנס לעימותים עם הדיירים בבית, האחרון מבהיר שהוא נהנה לריב איתם.

מאוחר יותר, אורנה נכנסת למטבח בזמן שדן מכין את ארוחת הבוקר, ומעיין מכריזה: "תראי מה הגבר שלך עושה בשבת". נראה שדן מנסה להתגונן, ומספר שהוא משתדל לשמור על המצוות ביהדות, כמו למשל לצום כמעט כל יום כיפור. 

11:00 - סודות מתחת לפוך: למה מעיין לא מרגישה בנוח לישון עם אביחי?

הדיירים מתעוררים לבוקר קריר במיוחד, אבל למעיין יש תחושות אחרות: "היה לי חם מאוד בלילה, ולא הרגשתי בנוח לישון עם גוזייה ליד אביחי". דן ותאלין טוענים שהיא צריכה להיות פתוחה קצת יותר עם אביחי, ושלא תתבייש בגוף שלה. בהמשך, מעיין משתפת שכוכב לא מפסיקה לצחוק עליה ועל אביחי, בטענה שהם מביימים את הקשר שלהם בשביל לזכות במשחק. היא ממשיכה, ומצטטת מדבריה של כוכב לתהילה: "יש פה גם ככה הרבה זוגות לא אמיתיים, את רוצה להתקלח איתי?", והשתיים לא הפסיקו לצחוק.

מאוחר יותר, חזי, תהילה ועדן יושבים לשוחח בנסט, והראשון מתלונן על כך שמצא חרקים קטנים בכוס הפטל שלו. אבל תהילה שלא מצליחה להבחין בהם, כבר פונה לעדן: "את צריכה לחשוב טוב אם את רוצה להיות עם בן אדם משוגע כזה". עדן לא מהססת להסכים איתה, וצוחקת: "זה מטריד אותי מאוד".

10:00 - כוכב לשמוליק: "מביימים פה אהבה וחיזורים בשביל להצליח"

האח הגדול מפנק את הדיירים במספר דקות נוספות של שינה, ולבסוף מעיר אותם לצלילי השיר "You Are My Love" של Liverpool Express. ​שמוליק הוא הראשון לזנק ממיטתו ולפצוח בריקוד, בעוד שאר הדיירים מתהפכים לצד השני של המיטה ומסרבים להתעורר. האח הגדול משמיע את השיר בשנית, והפעם הדיירים מבינים שעליהם לקום מהמיטות ולהתארגן לבוקר חדש. תהילה שפותחת את הבוקר ברגל שמאל קמה מהמיטה בעצבים: "לא ישנתי כל הלילה, אני הולכת להתלונן לאח הגדול שהיה חם", אבל השאר מסרבים להסכים איתה וטוענים שהיה קר.מאוחר יותר, נראה שגם מצב הרוח של כוכב לא בשמיים, והיא מתרגזת על כך ששמוליק מתחבר לדיירים שלא מחבבים אותו: "הם אלו ששמו אותך על הפלנצ'ה, אז אתה בא ומשעשע אותם?". שמוליק מסביר לה שהוא שומר על האווירה הטובה בבית, אבל כוכב ממשיכה לפרוק עצבים והפעם על דיירי הבית: "הם מביימים אהבה וחיזורים בשביל להצליח. הם עושים הכל בשביל לזכות".

09:00 - בוקר חורפי עולה על הבית

לאחר שבוע עמוס בהתרחשויות, בוקר חדש וקריר עולה על בית האח הגדול. חדר השינה עדיין שקט, אך בקרוב מאוד יתעוררו הדיירים לצלילי שיר הבוקר, שיכריז על סופו של שבוע מתוח במיוחד. האם הם יזכו לשבת רגועה ושקטה או שהקור יכניס איתו סכסוכים חדשים?

מה קרה אתמול?

אחרי שבוע עמוס בהתרחשויות, התעוררו הדיירים לסוף שבוע גשום שהביא איתו גם קצת שקט על הבית. אבל לא יותר מדי שקט, כי בזמן שאביחי התעורר עצבני על חזי: "מי אתה בכלל? אתה חושב שאתה חזק אם אתה חוזר?", גם חיים הרגיש שלמודחים שחזרו יש יתרון עליהם כי הם יודעים דברים שהוא לא יודע. אבל דן מנגד, החליט שהוא לא יכנס לריבים נוספים עם הדיירים בבית, בעוד שאנדל עודד אותו לשים את הקלפים על השולחן: "אם יש לך משהו להגיד אז תוציא אותו".

לקראת ארוחת הערב החגיגית של שישי, התכנסו הדיירים סביב השולחן כדי לערוך קידוש. כולם הקשיבו לשמוליק ששר לכבוד השבת מלבד דן שדיבר מהצד, וכוכב שקלטה את זה יצאה עליו: "אם בעלי שר תכבד אותו, הרי נהיית צדיק, לא?". דן שהופתע מהפנייה אליו ענה לה שהוא לא מבין למה היא מעירה לו. כוכב, שכנראה כבר התעייפה מהוויכוחים, בחרה לעצור את זה שם: "תשים תריס ותסגור אותו כי זה יום שישי היום".

מאוחר יותר מחוץ לחדר השינה, דן ואורנה הקשיבו לשיחה שהתנהלה בין תהילה לכוכב בתוך החדר: "אורנה עושה פה חילול השם, וזה ממש נורא הדברים שיוצאים לה מהפה", אמרה תהילה על אורנה. בעיצומה של השיחה ביניהן, דן החליט לקטוע את דבריהן כשנכנס לחדר השינה, ועקץ אותן: "עדיף להסתכל פנימה, מאשר להסתכל החוצה". תהילה התעצבנה, דרשה ממנו לצאת מהחדר וצעקה לו: "אל תשתמש בנו בתור זמן מסך כי אני לא פה בשביל השעשוע שלך". גם עדן חשה צורך לשתף את כוכב בתחושותיה, וסיפרה לה שהיא שמה לב לשינוי בהתנהגות של חיים: "הוא ממש התרחק מאיתנו". כוכב לא התרגשה וציינה שהיא מעדיפה שחיים יתרחק מהם: "עכשיו יש לנו שקט ממנו". עדן לא נתנה מנוח לנושא והאשימה את קבוצת הדיירים השניה בבית: "הם מסיתים אותו נגדנו".

אחרי יום מעייף, נשכבו אביחי ומעיין ביחד במיטה, וסיכמו את הקשר שלהם מתחילת העונה ועד אותו הרגע: "רק אחרי 'משחקי האח' הראשון שהיה, שניצחת, התחלנו להתחבר ולעשות צחוקים", שיתף אביחי. הוא גילה שלדעתו רק אחרי משימת הזומבים (משימת "יום השישי ה-13"), הם התחילו להתקרב באמת. מעיין לא הסכימה איתו וטענה שהתקרבו עוד לפני כן, אך אביחי מיהר לתקן: "החיבה התחילה במשימת הזומבים, עד אז עפתי עלייך אבל לא הייתי רציני".

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00