העדכון האחרון:

​04:00 - מעיין לאביחי: "לך תחבק מישהי אחרת"
 
הדיירים יושבים בחדר הסגלגל, וכשמעיין שואלת את עומר אם הם נעלבו מכך שהתעלמו מהם, הוא משיב: "ראו לכם בעיניים שזו רק משימה", ואביחי מחליט להתגרות: "מה לא ראיתם שהתעלמתי ממכם באמת?". בהמשך, חיים אומר שלמרות המשימה הוא ניסה לבדר את הדיירים החדשים: "רציתי לעשות לכם שמח בלב, כי זה לא קל להיכנס פה לבית, במיוחד שאין לך עם מי לדבר", ועומר חושף מה היו קשיי ההסתגלות האמיתיים: "ביום הראשון חיפשנו את השירותים במשך שעה".
 
מאוחר יותר בחדר האמבטיה, אנסטסיה מתעניינת בקשר בין דן לאורנה, ושני אומרת את דעתה: "הניצול שם הוא הדדי, ההתנהלות שלהם כל כך אסטרטגית ובזויה". במקביל, עומר ושרון יוצאים לסיגריה אחרונה בחצר, ושרון משתף בהתרשמות שלו מהאווירה בבית: "יש פה הרבה יותר אסטרטגיה ממה שחשבתי". עומר שואל את שרון אם לדעתו הדיירים הוותיקים ריכלו עליהם, ושרון משיב: "היה אסור להם, אבל עכשיו זה יתחיל", ועומר מוסיף: "הם ישלפו את הסכינים ויאללה".
 
בינתיים בחדר השינה, מעיין ואביחי משוחחים במיטה, ומעיין מבקשת מאביחי שיפסיק לחבק אותה. אביחי שואל מדוע לא נוח לה, וכשהיא עונה בכעס: "ככה, לך תחבק מישהי אחרת", הוא לא מתרגש ומשיב: "אני רוצה רק אותך, ואני רוצה אותך מחייכת ומאושרת". בהמשך השיחה, אביחי מספר למעיין על הרגע שבו ג'ודי אמרה שהוא הזיווג שלה, ומעיין קמה ואומרת בעצבים: "אני יכולה למות מבחורות כאלו".  

03:00 - מעיין לאביחי: "תיזהר שאני לא אתחיל עם עומר ושרון"

​אביחי משוחח עם שרון ועומר בחדר הארונות, וכשמעיין נכנסת לחדר וזוכה לחיבוק מאביחי, היא מתרחקת ממנו ואומרת: "אני בכלל כועסת עליך, תיזהר שאני לא אתחיל עם עומר ושרון מול הפנים שלך". מאוחר יותר בחצר, מעיין מספרת לאורנה מדוע היא כועסת על אביחי: "רואים שהוא נהנה מזה שג'ודי הגיעה לפה בשבילו", וגם אומרת שהיא מקווה שהאח הגדול יציג בפני הדיירים את תעודת הזהות של ג'ודי: "שכולם יראו איזה דברים היא אמרה עליי ועל אביחי". 

02:00 - אביחי חושש: "ג'ודי הולכת לסבך אותי"

ג'ודי מתיישבת על השידה בחדר הארונות, ומספרת לשם ולשני מדוע היא נכנסה לבית: "רציתי לבחון את העניין ביני לבין אביחי, מה שיש לו עם מעיין זה קשר לא קשר". שם צוחק ואומר לג'ודי שהאבחנה שלה מדויקת, והיא טוענת שמעיין מזייפת את החיבה שלה לאביחי: "אני רואה שאין כימיה ביניהם, היא לא מאתגרת אותו שכלית". בהמשך, שם מעביר ביקורת על כך שאביחי ומעיין עדיין לא התנשקו: "אני וחברה שלי התנשקנו בדייט הראשון, כי הייתה בינינו כימיה", וג'ודי מסכימה: "זה מאוד מזויף שהקשר ביניהם לא פיזי".

השיחה בחדר הארונות נמשכת, וכשג'ודי אומרת על אורנה: "היא לא אמיתית, ונראה לי שהיא בעצמה לא יודעת מה היא רוצה", שם משיב שהיא רוצה להיות כוכבת: "היא חושבת שהיא תפסיק להיות רואת חשבות מפתח תקווה ותהפוך לג'וליה רוברטס".

בהמשך, שני מספרת לג'ודי מה היא חושבת על דן: "אני שמחה שאנחנו לא בקשר רומנטי, כי הוא נמושה ואין לו עמוד שדרה", ושם מספר שבשבוע הראשון הוא היה חבר טוב של אביחי ודן, עד שהוא התפכח: "הבנתי שאחד אסטרטג והשני אידיוט".   

מאוחר יותר, אביחי משוחח עם שרון, ומביע בפניו חששות מהנוכחות החדשה בבית: "ג'ודי הולכת לסבך אותי, וגם מעיין קנאית". שרון מציע לדבר עם ג'ודי בשמו, אבל אביחי אומר שהוא מעדיף לתת לזה לקרות, כי זה יכול ליצור עניין בבית: "אנשים מהקבוצה השנייה חולים על הסדקים בקשר ביני לבין מעיין". 

בהמשך השיחה, שרון אומר לאביחי מה הבעיה שלו עם שם: "מפריע לי לשמוע אותו מזלזל בדת ואומר דברים נגד הצבא והמדינה", וכששרון שואל אם יש מישהו בבית שקרוב לשם, אביחי משיב: "יש את שני שלפעמים מחזיקה לו את היד, אבל הם לא באמת קרובים, הם ביחד מכורח הנסיבות". לאחר מכן, אביחי מציע לשרון סקירה של יחסי הכוחות בבית, וחושף מי הדייר שממנו היה לו הכי קשה להיפרד: "תאלין היא בן אדם מדהים, כשהיא סיפרה לי על הבדידות שהיא חוותה רציתי לבכות".

​01:00 - ג'ודי לאביחי: "אתה הזיווג שלי"

​הדיירים נהנים מהאווירה הטובה בחצר כשהם לומדים להכיר זה את זה, ואביחי מספר לשרון כיצד מעיין שינתה את הדרך שלו בבית: "באתי לפה בשביל להיות מאה אחוז אביחי, אבל ראיתי במעיין פוטנציאל אמיתי לאישה טובה". 

בהמשך, אביחי פונה לג'ודי ואומר לה: "איזה מגניב זה שאת נורווגית מרוקאית". ג'ודי בתגובה מנצלת את העובדה שמעיין עזבה את החצר, ואומרת לאביחי שהיא מצאה זיווג, וכשאביחי מתעניין ושואל: "מה מצאת מישהו?", היא מחייכת אליו ומשיבה: "אתה הזיווג שלי".

במקביל בסלון, מעיין מספרת לחיים מה היא חושבת על הכניסה של ג'ודי לבית: "היא באה לפה בגלל אביחי, והגישה הזאת מגעילה אותי ומעצבנת אותי". חיים מתקשה להאמין שזה המצב, ומעיין ממשיכה ללכלך על ג'ודי: "אני ואתה אנשים של כבוד ולא היינו נכנסים ככה בשביל לסכסך, תכבדי את עצמך לא אותי". 

00:00 - האיחוד המרגש: הבית יוצא לדרך חדשה 

האח הגדול מרכז את כולם בסלון הבית, ומכריז על סיום משימת ההתעלמות. הוא מבשר להם שבמהלך המשימה נצברו 45 פסילות, ומבקש מעדן לפתוח את המעטפה בה כתוב שמספר הפסילות המותר הוא 50. הם שמחים לגלות שהמשימה עברה בהצלחה, וששבוע הבא יהיה עשיר בתקציב מותרות כפול. הוא מפסיק את החגיגות כשמספר להם שיחלקו את התקציב עם ארבעת הדיירים החדשים, ומוסיף: "עכשיו הגיע הזמן להכיר אותם".

שרון ניגש ראשון, וחיים מתלהב כשאומר לו שהוא מחכה כבר יומיים לדבר איתו. אנסטסיה נכנסת ושמחה לפגוש את אנדל: "סוף סוף אנחנו נפגשים", ולאחר מכן מחבקת את עדן כשזו מחמיאה לה: "איזה יפה את". ג'ודי ניגשת ראשונה לאביחי ונותנת לו חיבוק, ושמחה גם לפגוש את עדן שהכירה קודם לכן. אחרי הכניסה של עומר הדיירים שותים לחיים, ועדן מברכת את כולם: "שנצא לדרך חדשה ושיהיה לכם בהצלחה".

בהמשך הם יושבים יחד בחצר ופורקים את כל מה שרצו להגיד אחד לשני ביומיים האחרונים. עומר פונה למעיין ומשתף ששם לב שלה היה הכי קשה במשימה, ולאחר מכן מחמיא לחיים: "יש לי לומר עליך רק דברים טובים". מעיין מתיישבת ליד אנסטסיה ומשתפת אותה כמה רצתה כבר לדבר איתה. "קודם כל את כזאת יפה", היא פונה אליה ואומרת בהפתעה: "שמעתי שיש לך ילד ואחר כך שאת בת 23, גם אני רוצה ילד". חיים מפסיק את השיחות מסביבו, כשמבקש את הקשבת כולם לבדיחה על שני שהתחברה לדיירים החדשים: "בהדחה הקרובה היא מעמידה להדחה את שם ועדן", וכולם צוחקים. מאוחר יותר, אנסטסיה וג'ודי גורמות לאנדל להסמיק כשמספרות לו שמהיום הן המלאכיות שלו.

23:00 - מה קרה כשחיים גרם למעיין לנשק את אביחי?

עומר לוקח את המצית שדן השתמש בה ולא בטוח אם זו תהיה פסילה כשישים לו אותה על השולחן. דן מנצל את ההזדמנות ורומז בעקיפין בפנייה לחיים: "הפוסל במומו פוסל". לאחר מכן, הדיירים עושים צחוקים בחצר כשחיים מנסה לגרום למעיין לנשק את אביחי,שלא מאבד תקווה בציפייה לנשיקה המיוחלת: "חיכיתי חודשיים אז מה שנשאר זה כלום". לבסוף מעיין משתכנעת, מתקרבת לאביחי וכמעט מנשקת אותו כשמגיעה מעל הראש שלו, וחיים צוחק: "את לא פוגעת בזווית הנכונה בכלל".

לאחר מכן, חיים משתעשע מהמצב הזוגי של דן ואביחי בבית וקורא להם "לא גבר אחד שלא חיבק" ו"לא גבר אחד שלא נישק". דן לא נשאר חייב ובוחר בנקודה כואבת כדי להחזיר לחיים: "והנה גבר שלא היה עם חברה שלו כבר חודשיים", כשכולם מתפקעים מצחוק. במקביל במטבח, שני רומזת לאנדל: "כדאי שתיכנס למיטה ולא תצא ממנה עד שתתחיל המשימה", ומסבירה: "ספרתי לך המון פסילות".

22:00 - אביחי זורק הימור על שני

שני ואנדל שוכבים בחדר השינה, והיא מוציאה קיטור על דן: "הוא אידיוט ואפס שחזר משתי הדחות ועלה לו יותר מדי". אנדל משמש לה כאוזן קשבת, ושני טופחת לו על השכם כשאומרת: "אתה בתפקיד העוגן הראשי בבית, ואני מתה עליך כשאתה ככה". במקביל בחצר, אורנה מקווה ששני לא תפסול את המשימה לחינם: "היא כל כך עצבנית שאין מצב שהיא לא תעשה את זה", ודן מוסיף: "היא משוגעת לגמרי שהיא קראה לי פה אפס ולוזר".

מאוחר יותר, אביחי מציג את ההימור שלו על שני: "יש לי הרגשה שהיא תעוף שישית וכמעט תגיע לגמר", הוא מוסיף: "כמה זמן אפשר לסחוב את הקטע של המסכנות והחרם החברתי". אורנה מוותרת על המקום הראשון לטובת החברות: "אני מאחלת לנו שנצא בחמישיית הגמר ואז לא אכפת לי מי יזכה כי זה יהיה חלום". לאחר מכן, אנסטסיה לא יכולה לחכות כבר לרגע האיחוד: "קשה לי להאמין שאחרי שדפקתי הופעה באוברול, בסוף נתחבק עם נעלי בית".

21:00 - אנסטסיה על שני: "מישהי פה נראית קרבית"

אחרי המפגש המרגש של אורנה ובנה, שם מנהל שיחה עם עדן על מצב הפסילות במשימה. היא אומרת באופטימיות שהפסילה של אורנה תהיה האחרונה: "לא משנה את מי יביאו לפה, זה לא יהיה מישהו כמו הילד שלה ולכן נוכל להתאפק". מאוחר יותר בחדר השינה, ג'ודי מתחילה להישבר מהמשימה: "זה קשה לי כי אני רוצה לדבר איתם, אבל אני לא יכולה וזה עושה לי חשק להתבודד". עומר מצטרף אליהם, ואנסטסיה משתפת אותו בשיחה עם ג'ודי: "הבחורה מתפרקת פה וחושבת לא להתאפר כי תבכה שוב מחר". בזמן שהם משוחחים ביניהם, שני נכנסת לחדר השינה ואנסטסיה מבחינה בעצבנות שלה: "מישהי נכנסה הרגע ונראית קרבית, אם יכולתי לתקשר אז הייתי גם יודעת למה". היא מיד מזכירה לג'ודי את התוכניות שלהן לסוף המשימה: "אנחנו בשאיפה להיות המלאכיות של אנדל".

20:30 - הלם: מה הבן של אורנה עושה בבית?

הדיירים מופתעים לגלות שהבית הופך למסלול דוגמנות, ובזה אחר זה צועדים על המסלול דוגמנים חתיכים בתצוגה של "מאניה ג'ינס". דן מפזז לקצב המוסיקה, חיים מחקה אותם כשצועד במסלול, עד שמגיע דוגמן שאורנה "מכירה די טוב" - הבן שלה. היא לא חושבת פעמיים ומחבקת אותו בהתרגשות, והוא לוחש לה: "אמא אני אוהב אותך, תשמרי על עצמך". אורנה לא מספיקה להתאושש מהפגישה הקצרה שלהם, והבן שלה עוזב כבר את הבית עם הדוגמנים האחרים. שני מבקרת את הבחירה של אורנה לפסול את המשימה, אבל אנסטסיה מבינה אותה: "היא לא ידעה מה לעשות, והייתה ממש בהלם". 

20:00 - אורנה מאיימת על דן: "זה יהיה הסוף שלך"

חיים ממשיך לשכנע את דן להתחתן עם אורנה באולם אירועים מפואר, אבל נדמה שזה רחוק ממנו והוא מתכוון במקסימום לבקש מהאורחים להתחלק בהכנות. שני מבקשת מחיים להעביר לדן מסר, וצועקת לו בטלפון שבור: "שיגיד לחברים להביא סנדוויצ'ים מהבית". דן לא מתרגש, ומנסה לגרום לה לפתוח את הראש: "יש אנשים שעשו ככה, והאוכל גם יצא יותר טעים". חיים טוען שאם היה בזה היגיון כולם היו מתחתנים ככה, "אבל אין בזה היגיון" הוא מסכם את קונספט החתונה של דן.

במקביל בקצה השני של הבית, אנדל מנסה לעודד את שם שמרגיש בדאון. הוא מלמד אותו לבנות מגננות משלו: "אתה צריך להביא את הקול האתני שלך לכל מקום ולגרום לו להשתלב", הוא מוסיף ומבקש ממנו להיות חזק: "אל תיפול לדאונים, כי זה הכי קל ליפול". בהמשך בחצר, דן מדליק את אורנה כששואל אותה מה תעשה אם יזרוק אותה לשכשוכית, והיא עונה: "בוא נגיד שממש לא כדאי לך, זה יהיה הסוף שלך".

19:00 - שני יוצאת על חיים: "אתה צועק לי באוזן ולא מתחשב בי"

שני פותחת בשיחת תיאום ציפיות עם חיים בחצר הבית. היא טוענת שהוא לא מגלה בה התחשבות: "אתה צועק לי באוזן ולא מתחשב בי, אז למה אני צריכה להתחשב בך?". אבל חיים לא מרגיש צורך להתנצל: "אני כל הזמן צועק, ואת צריכה להבין שזה לא בכוונה". דן מקשיב לשיחה ומחליט שלא להתערב, אבל מאוחר יותר הוא משתף את חיים בדעתו: "יש לה מזל שלא התערבתי, רק כי לא היה לי כוח לריב איתה". חיים ממשיך להדגיש שהוא לא צועק בכוונה, ודן מחזק אותו: "לפעמים קיים צורך לצעוק, וזה בסדר".

לחיים יורד מצב הרוח אחרי השיחה עם שני, ומעיין נותנת לו חיזוקים להמשך: "אם הגענו עד לכאן אז כבר נוכל לשרוד עד הסוף". היא מזכירה לו שקיבל גושפנקה ממשי והמשפחה שהכל בסדר: "זה משהו שאמור לתת לך כוחות עד הסוף, זה חיזוק מדהים". לאחר מכן, חיים פונה לדן בהצעה אטרקטיבית: "רוצה שאני אסדר לך ולאורנה דיל לחתונה בעפולה?". דן משיב שזה רחוק מדיי בשבילו, ושהוא בכלל לא בקטע של אולמות אירועים: "אני מסוגל לעשות חתונה בחצר הבית, נראה לך שיש לי כסף להוציא עכשיו על חתונה?".

18:00 – אנסטסיה על אורנה: "אני לא סובלת אותה"

הדיירים מנסים להעביר את הזמן בחדר השינה ומעלים תהיות לגבי המשך המשימה: "אולי המשפחות שלנו יכנסו לכאן ונצטרך להתעלם מהם", חיים אומר. בינתיים, אביחי ודן מסבירים לאורנה את משמעות מערכות היחסים בבית: "חודשיים פה זה כמו שנה בחוץ", דן אומר ואביחי מבטיח לאורנה: "באזור פסח את תחת חופה וקידושין, תתכונני להיות רושנסקי".

בהמשך, אביחי צוחק על מערכת היחסים שלו עם מעיין: "אני כמו אלירז שדה של אייל גולן, רק של עומר אדם", ואילו דן מציג את עצמו בציניות: "אני לוקה בשוביניזם קל, אני נגד דת ואני בעד אורנה". כולם צוחקים, מלבד אורנה שמעירה לו: "מה שאמרת לא מסתדר לי עם ההיכרות שלי איתך", וקובעת: "אתה לא נגד דת". מאוחר יותר, אנסטסיה משתפת את שרון: "אני ושני הולכות להסתדר טוב", ומסבירה: "גם אני לא סובלת את אורנה, היא מטיפה לדן ומנסה להפוך אותו לדוס".

17:00 – דן רגשן: "החברות עם אורנה תימשך עד סוף חיי"

הדיירים הוותיקים מתאספים למטבח לאכול את עוגת הקרמשניט שאורנה הכינה. לפני שהם טועמים מהעוגה אורנה מצהירה: "העוגה מקושטת בשני לבבות, לב אחד אני מקדישה לאחותי אורטל, ואת הלב השני אני מקדישה לדן". כולם מוחאים כפיים, בעוד דן מתרגש ואומר: "אני מרגיש את הלב הזה פועם, ואני מתחייב לשמור עליו כמו האוצר הכי גדול שיש לי בחיים". דן זוכה לקריאות עידוד, ומוסיף: "הלב הזה מסמל את החברות שהתחילה במקום לא צפוי ותימשך עד סוף חיי".

מאוחר יותר, האח הגדול מבקש מהדיירים לחכות בחדר השינה. חיים מצליח להרגיז את שם ועדן כשהוא זורק הצעה למספר הסיגריות שכל אחד יקבל: "כל אחד יקבל חבילה", ומצהיר: "אלו חוקי חמימו החדשים". לפתע מושמע השיר "שקט" של עומר אדם והדיירים מאושרים ופוצחים בשירה. כעבור דקות ספורות, האח הגדול משמיע גם את השיר "דברי איתי יותר" של נתן גושן, ומצליח להקפיץ את אביחי: "זה השיר שלי!".

16:00 – דן לאורנה: "אני מפחד לאכזב אותך"

חיים קולט שאביחי ומעיין לא ישנו הלילה באותה המיטה ולא מסוגל להשלים עם הדבר, ומיד מטיף למעיין: "פעם אחרונה שאת לא ישנה עם בן הזוג שלך", אבל מעיין מנסה להתגונן: "ישנתי עם אורנה כי היא פחדה לישון לבד בגלל המשימה". מאוחר יותר, דן מפציר באורנה להתמסר לחוויה בבית: "אני נותן לך את הלב שלי, תקבלי אותו", ומתוודה: "תמיד הבטחתי לעצמי שלא תהיה לי חברה מאמינה", בעוד אורנה צוחקת: "עכשיו קיבלת מישהי יותר ממאמינה". אבל דן נהפך לרציני, וחושף: "אני מפחד לאכזב אותך" ומנשק לה את היד.

15:00 – עומר תומך בשני: "הריב שלה עם אורנה מוצדק"

שרון ועומר מחליפים רשמים על המשימה ועל האווירה בבית. "לאנסטסיה מאוד קשה עם המשימה, אבל כיף להיות לידה", עומר טוען ושרון מסכים: "יש לה שמחת חיים והיא מצחיקה". בהמשך, עומר מתייחס לריב בין הדיירים כשהוא מדגיש: "שני בכאסח רציני עם אורנה", ומוסיף: "תכלס, זה בצדק". לעומתו, שרון חושף שקשה לו עם שני: "היא קשה מאוד, אני רואה את זה דרך תנועות הגוף שלה", אך עומר ממהר להגן עליה: "לפעמים זה רק נראה ככה".

מאוחר יותר, דן מבטיח לאורנה שכשיצאו מהבית הוא ייקח אותה לפריז. "כן יהיה כיף, נלך לפגוש את המשפחה שלי שם", אורנה מתלהבת. חיים מצטרף אליהם ומתחיל לשיר את השיר "מציאות אחרת" של אייל גולן, בעוד דן מחליט לחשוף את שעל ליבו: " אני רוצה להרגיש אהבה", ומקניט את אורנה: "אני לא כמוך, אני עוד בגיל שמתרגשים וחולמים".

14:00 – אנסטסיה על אנדל: "הוא נסיך"

הדיירים הוותיקים מתחילים לפקפק במשימה ואורנה מעלה אפשרות לטוויסט בעלילה: "בסוף תהיה משימה סודית ונתחרט שהתעלמנו מכל המתרחש". בינתיים במטבח, אנסטסיה מפנקת את הדיירים החדשים בחביתות, ומתלהבת שאנדל ארגן בשבילה את כל המצרכים: "הוא כזה נסיך". בהמשך, אורנה, דן ומעיין מתחילים בבישולי ארוחת הצהריים, ואורנה מודיעה למעיין שהיא תכין עוגה ליום ההולדת הקרוב שלה. "אני רוצה עוגת ביסוויטים", מעיין מבקשת, בזמן שהדיירים החדשים לא נשארים אדישים ומפנטזים על עוגת גבינה. לעומתם, דן מתבאס על הגנב מהמשימה שגנב את רוטב הטריאקי, אבל מבטיח שבכל זאת האוכל יהיה טעים: "אעשה מהלך שלא תצפו לו".

13:00 – ג'ודי מצפה לאקשן שיתפתח בין שם לשרון

עדן אומרת לשם ולדן שלדעתה המשימה בכלל עוד לא התחילה: "השיא עוד לפנינו", ואנסטסיה שיושבת לידם מציינת שהיא מחכה כבר לסוף המשימה: "משעמם לי ככה". בהמשך, הדיירים הוותיקים מתחילים בהכנות ארוחת הבוקר שלהם, בעוד שם מתלונן שהוא לא מסוגל להתעסק עם האוכל: "הריח עושה לי בחילה". במקביל, אנסטסיה ועומר צוחקים על שולחן האוכל שנראה כאילו יצא מארץ הפלאות של אליסה: "איך הם יאכלו כאן? אין פה פרופורציות".

מאוחר יותר, ג'ודי משתפת את הדיירים החדשים בתחושותיה: "אני מרגישה שיש לנו מקום נוח בבית ושאנחנו מתחילים להיות חלק מהעניין". עומר טוען שהיא מרגישה כך כי ארבעתם התחברו מיד, ושרון מציע לה: "תזכרי את הרביעייה שהייתה לצדך מההתחלה". בזמן שאנסטסיה מתרגשת לקראת סיום המשימה: "הכל יכול לקרות", ג'ודי מצפה לאקשן שיתפתח בין שם לשרון: "ראיתי את המבטים ביניכם".

12:00 - עדן: "אני מאוד מקווה שנצליח במשימה"

הדיירים ממשיכים להתעלם מנוכחותו של ההומלס שיושב בחצר ולא מפסיק לבקש מהם עזרה. חיים מצטרף לשאר הדיירים בחצר והבחור מתנפל עליו: "אח שלי פנק אותי בסיגריה, אל תהיה קמצן", אבל חיים משתדל להמשיך לא להתייחס. מאוחר יותר, הבחור קם ממקומו ומתחיל לחפש בחפציו, כשהוא מאשים את הדיירים שגנבו לו את הסיגריות. ג'ודי מצחקקת לאור המקרה, ומכריזה: "אתה לא צריך לעשן, אתה צריך למצוא עבודה".

בהמשך, עדן ומעיין משוחחות בחצר והראשונה משתפת: "אני מאוד מקווה שנצליח במשימה", ומוסיפה: "האח הגדול ייתן לכל אחד מאיתנו הזדמנות אחת לצבור פסילה". מעיין מסכימה איתה, ואומרת שהיא מחכה בקוצר רוח לראות מה יקרה בערב. במקביל במטבח, דן וחיים רוקדים ושרים אבל אורנה עסוקה בלכבות את האווירה. "אולי שמישהו מכם יילך לאסוף אתהכוסות?", היא אומרת, אבל השניים מתעלמים ממנה לחלוטין וממשיכים להשתולל. 

11:00 - שני לשם: "עדיף שתהיה בשקט"

שיר הבוקר "כלום לא עצוב" של אביתר בנאי מתנגן ברחבי הבית ומעיר את הדיירים לבוקר חדש. רובם עוד לא פקחו את העיניים, למעט אנדל שכבר צובר פסילה ראשונה כשהוא מביא לג'ודי מגבת תוך כדי שהוא מחייך אליה. השניים יושבים וממתינים בתור למקלחת, כשג'ודי מנסה לפתח עם אנדל שיחה, אבל הוא מסרב לצבור פסילה נוספת. בהמשך, שם נכנס לחדר השינה ומעיר את עדן ושני שמסרבות לצאת מהמיטות, ושני מחליטה לתקוף אותו: "היום זה היום אחרון למשימה ואין לנו הרבה פסילות, אז עדיף שתהיה בשקט". היא ממשיכה והפעם פונה לעדן, בטענה שהיא בעייתית ושבגללה הם עלולים להפסיד במשימה.

מאוחר יותר, אנדל ודן יושבים לשוחח בחצר כשהם מבחינים בבחור זר ששוכב על הספסל. דן בתגובה, מספר לאנדל סיפור על הומלס שפגש כשטייל בחו"ל, אבל לא מצליח להתאפק ופורץ בצחוק. הבחור המוזנח מבקש מהם סיגריה, אבל הם ממשיכים להתעלם ממנו כאילו הוא לא נמצא. 
 
10:00 - ממשיכים לישון
 
האח הגדול מפנק את הדיירים בזמן שינה ארוך מהרגיל. האורות בחדר השינה עדיין כבויים, אך בקרוב יתנגן ברחבי הבית שיר הבוקר והם יצאו ממיטותיהם לעוד יום לא פשוט, בו יהיה עליהם להתמודד עם השעות האחרונות של משימת ההתעלמות. האם אחד מהדיירים ישבור את המשימה? או שאולי הם יצליחו לזכות בתקציב מותרות כפול?

09:00 - משימת ההתעלמות בעיצומה

בוקר שני לארבעת הדיירים החדשים, שעדיין שקועים בשינה עמוקה לצד הדיירים הוותיקים. כולם מקפידים להשלים שעות שינה לאחר היומיים העמוסים שעברו, אבל ממש בקרוב האח הגדול ישמיע את שיר הבוקר ויעיר אותם ליום חדש מלא בהפתעות. האם הם יצליחו לעמוד במשימה? וכיצד יראה המפגש בין הדיירים הוותיקים לדיירים החדשים?

מה קרה אתמול?

הדיירים החדשים התעוררו לבוקר הראשון שלהם בבית האח הגדול, ומשימת ההתעלמות נמשכה ויצרה מבוכה בינם לבין הדיירים הוותיקים. עומר התבונן בשני שעברה בחדר השינה במגבת, ואילו ואנסטסטיה צחקקה כשדן עבר בתחתונים.

במשך היום, האח הגדול אתגר את הדיירים הוותיקים כשתופעות מוזרות במיוחד התרחשו ברחבי הבית, והם נאלצו להתעלם מהן באלגנטיות. בין היתר טבלו בשכשוכית ארבע נשים שנכנסו לשיעור אירובי, ותוכי מחופש וקולני הופיע וניסה להצחיק את הדיירים. מנגד, הדיירים החדשים הרגישו משוחררים, וניצלו את הזמן כדי להכיר אחד את השני טוב יותר, ולהצהיר על כוונותיהם. עומר סיפר על הנישואים המפתיעים שלו לאחר שבוע של היכרות, ואילו אנסטסטיה הודתה שדן מוצא חן בעיניה, והכריזה: "אני אראה לו שגם הוא יכול להיות קטן ולרדוף אחרי נשים". גם ג'ודי לא שמרה דברים בבטן, וחשפה בפני הדיירים החדשים את ההיכרות שלה עם אביחי. היא הוסיפה שהיא לא חושבת שיש לה על מה להתנצל בפני מעיין, אבל היא בטוחה שהנוכחות שלה תגרום לשינוי: "משהו יזוז ביניהם".

לקראת הערב, געגועים הציפו את הבית כשאנסטסיה נזכרה בבן שלה, ועדן פרצה בבכי כשנתקפה געגועים לאמה. מאוחר יותר, שם הודיע שאם יהיה משהו שקשור לחברה שלו הוא יצבור פסילה במשימה, ואורנה הגיבה בעצבים: "הוא לא היה צריך להיכנס לבית האח הגדול אם הוא לא מסוגל לעזוב את חברה שלו לארבעה חודשים". סימני שבירה צצו גם אצל הדיירים החדשים, כשאנסטסיה התלוננה שהיא לא רגילה שמתעלמים ממנה ורצתה לשבור את המשימה. ג'ודי מיהרה להרגיע אותה והסבירה: "הם כבר בחצי הדרך, אין טעם לשבור את המשימה עכשיו".

בלילה, מעיין נראתה שקטה במיוחד, ואביחי התאכזב מהיחס שלה אליו: "נתנו לך משימה סודית להתעלם ממני?". בתגובה, היא הבהירה לו שזה לא העניין, אבל הודתה שהיא עצבנית והבטיחה לספר לו מחר מה הסיבה לכך. בהמשך, שם פתח את דלת החצר במטרה לאוורר את הבית מריחות הטיגון, ושרון שהתנגד לכך סגר אותה שוב שוב. בתגובה, שם נעמד ליד הדלת כדי למנוע משרון את הגישה אליה, מה שהביא לכך שעקיצות עם גוון פוליטי נזרקו לאוויר. "אם הוא הצביע ל'רשימה המשותפת', אז על אחת כמה וכמה אני נהנה שהוא שומר לי על הבית", התגרה שרון בשם, שלא נשאר חייב והכריז: "יש ריח של רוחות של פאשיזם". לאחר מכן, השניים התקשו להירגע מהעקיצות ההדדיות כששם אמר על שרון: "אין חיה דוחה בג'ונגל כמו הגזען", ושרון שיתף את הדיירים החדשים שהוא נכנס לבית בעיקר בשביל שם.

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00