העדכון האחרון:

05:00- אביחי על ההדחה הפומבית: "איך שמחתי שיש את זה"

בחדר הארונות מתנהל משחק קלפים אטרקטיבי בין תהילה, חיים, עדן ואנדל, לצד שיחה בין אביחי, שם ושמוליק. הם מדברים על אירועי היום ואביחי אומר: "איזה גדול זה ההדחה הפומבית, איך שמחתי שיש את זה". שם מסכים עם אביחי, ואומר שמבחינתו כל פעם להעמיד להדחה בצורה פומבית. מאוחר יותר, הדיירים עוזבים לאט לאט את חדר הארונות לכיוון המיטות, והולכים לישון לקראת סוף השבוע הראשון שלהם בבית האח הגדול.​

04:00-בדיחות בחדר הארונות

רוב הדיירים לא ממהרים למיטות, ומעדיפים להתכנס בחדר הארונות לשיחה באווירה קלילה. חיים אומר לתהילה שאם היא לא נוחרת הלילה, הוא מפנק אותה בבוקר בארוחה ובסיגריה והדיירים צוחקים. עדן וחזי עמלים על הכנת קלפי טאקי מאולתרים, בזמן שהדיירים מתחילים בשרשרת בדיחות בניצוחם של שמוליק, חיים ואביחי. בינתיים, דן ושני מנהלים שיחה אישית במיטתה של שני, ומשתפים אחד את השני בזיכרונות מחוף הים. כשהם מסיימים, אסתר נכנסת למיטתה בסמוך לשני ומספרת לה על כך שהיא מעריכה את אביחי למרות שלא מחוברת אליו רגשית, ונפגעה מהצורה בה שם העמיד אותה להדחה: "הדרך הייתה משפילה ומבזה" היא אומרת.​

03:00-תהילה לתאלין: "אני באה מרקע דתי ובחיים לא חשבתי שאפגוש מישהי כמוך"

במטבח, הדיירים עושים להם ארוחה לילית בצחוקים ובאווירה טובה, ואנדל מכין מלוואח. דן אומר: "איך אני אוהב מלוואח יא אללה", ואנדל אומר בתגובה: "פתאום כולכם אוהבים מלוואח". בנוסף, אנדל דואג להבהיר שאם הוא זה שמכין לכולם, אז הוא לא אמור להיות זה שאחראי על השטיפה שלאחר מכן. מאוחר יותר בפינת עישון, תאלין ותהילה מדברות על רשימת ההדחה ותהילה אומרת: "את רואה כמה אוהבים אותך, אף אחד לא שם אותך". תאלין מסכימה ואומרת: "באתי לפה בשביל שלום". בהמשך, תהילה מספרת שהיא מסתדרת עם אנשים שלא חשבה שתסתדר איתם, ואומרת לתאלין: "אני באה מרקע דתי ובחיים לא חשבתי שאפגוש מישהי כמוך".​

02:00-"תאלין על אנדל: "הולך להיות איתו בעייתי מאוד בגלל הסיגריות"

בחדר השינה, מעיין משתפת את תאלין ותהילה בתחושותיה לגבי זה שהיא ברשימת ההדחה: "זה פוגע, הייתי בטוחה שאני לא אקח את זה אישי, אבל כשזה פעם ראשונה זה קשה". תאלין מגלה הבנה ואומרת: "בטח שזה פוגע". בהמשך, תהילה ותאלין מנסות להסביר לה שהבחירה בפעמים הראשונות לא נעשית על רקע אישי, ותהילה ממליצה: "את צריכה לתת לאנשים להכיר אותך יותר". בתגובה, מעיין אומרת: "אני חושבת שאני מאוד פתוחה", ומסבירה שהיא תמיד משתפת את הדיירים על האקסים שלה ועל המשפחה שלה. הן עוברות לדבר על הדיירים, ותאלין אומרת על אנדל: "אני לא כל כך התחברתי אליו האמת, אבל לאט לאט הוא מתחיל להיפתח". היא ממשיכה ומוסיפה: "הולך להיות איתו מאוד בעייתי בגלל הסיגריות". בינתיים, הוויכוחים על רשימת הקניות מתעוררים שוב, כאשר אנדל מביע אי שביעות רצון מכמות הסיגריות, ושני אומרת לו: "זו לא תכנית כבקשתך". בסופו של דבר, הדיירים מצליחים להגיע להבנות בנוגע לרשימה ואנדל מכריז: "עכשיו אני יותר רגוע".​

01:00-אביחי לשם: "אתה מזרחי שאומר דברים שמזרחים לא רוצים לשמוע"

בזמן ישיבת התקציב, שם, אביחי ועדן מדברים, ושם אומר: "אני מאוד לא בנורמה של הקהל." אביחי מסכים ועונה לו: "אתה מזרחי שאומר דברים שמזרחים לא רוצים לשמוע, אבל אתה יותר מגונן על מזרחים ממה שמזרחים מוכנים לגונן על עצמם. אתה יודע מה מצחיק? שאני ואתה זה אוחנה וברדוגו ואנחנו נתפסים כמתנשאים." שם בתגובה מכריז: "כמו שצריך אחי, כמה הם תפסו עלינו תחת השד הלבן?!", ועדן אומרת שהיא דווקא כן חושבת שיש קהל שיכול להתחבר לשם. אביחי מסכם, ואומר לשם: "אחי אנחנו להיט, אנחנו פתחנו את התכנית לקהלים חדשים." בהמשך, ישיבת התקציב מסתיימת והדיירים יוצאים לחצר ומדברים עד שהאח הגדול מבקש מהם להיכנס פנימה.

00:00 – ישיבת התקציב הראשונה מתחילה

בחדר המקלחת, אורנה משתפת את אסתר ומעיין שהיא מרגישה שלא עברו חמישה ימים, אלא שנים מאז שהיא נכנסה לבית. היא פונה לאסתר ומחמיאה לה: "מי שהעמיד אותך להדחה נלחץ ממך, את דומיננטית ומהווה איום". אסתר ממהרת להגיב: "הלוואי שהם יראו אותי פה כל יום. לא רק שאני אחנך, אני גם אשלח למנהל". מעיין ואורנה צוחקות, ושלושתן מתחבקות: "יהיה בסדר".

בחצר, הדיירים מדברים על רשימת ההדחה. תהילה מופתעת שלא נכנסה לרשימה, ואילו אנדל מציע לא לקחת ללב. בהמשך, כוכב ועדן עוברות לדבר על הצורך להפחית בסיגריות לטובת התקציב. אנדל מסביר שקשה לו לוותר על סיגריות, וכוכב אומרת לו: "אתה צריך לשמור על הבריאות שלך". חיים מוסיף: "הכל תלוי בכוח הרצון". מאוחר יותר, הדיירים מתאספים לישיבת התקציב הראשונה. חזי ואסתר מנהלים אותה, כאשר אסתר מצוידת במשקפיים המצלמים את זווית הראייה שלה לצופים בבית. הישיבה מתחילה ואנדל מכריז: "אני לא צריך כלום, רק סיגריות".

23:00 – רשימת ההדחה הראשונה נחשפת

האח הגדול מכריז: "אורנה, שם, אסתר ומעיין – אתם הראשונים שנכנסים לרשימת הדחה הראשונה העונה. הרשימה תיסגר סופית רק ביום שני", בנוסף הוא מצהיר: "אנשי הפח עברו את מבחן הלב בהצלחה. הרווחתם 75% מהתקציב וזכיתם בתקציב מותרות". כמו כן, הדיירים מקבלים אישור להורדת התחפושות ולהתחיל בסבב המקלחת.

יותר מאוחר, בחדר השינה, אסתר מחבקת את אורנה שדומעת, ועדן מייעצת לה לא לקחת קשה את העמדה להדחה. בהמשך, דן פונה לאורנה: "אותי זה מאוד הפתיע. היית הכי טובה לכולם, כנראה ראו בזה חולשה מסוימת". אורנה מודה לו ומחפשת פינה שקטה בחצר. היא יורדת לנסט, מתיישבת על הנדנדה, ושם מרשה לעצמה לבכות. "אני אפילו לא מבינה למה אני בוכה, זה סך הכל משחק. אני יודעת שאני עצם מוזר, עם המנטליות, הסטטוס והתרבות שלי", היא מדברת לעצמה, ופונה לילדיה: "תדעו שאני חזקה". היא מסכמת: "גם אם זה יסתיים ביום שלישי אני אקבל את זה באהבה". בינתיים, בחדר הארונות אסתר ומעיין מעודדות אחת את השנייה ומחליטות: "זו הפעם האחרונה שנבכה על הדחות".

במקביל בשכשוכית, שני ודן מתחילים ויכוח, כשדן  מכנה אותה: "יצורה חסרת חברים". שני מבקשת ממנו לבחון את המילים שלו יותר טוב, למרות שהיא מבינה שזה היה בצחוק. דן עונה לה שגם היא קראה לו בשמות, ושני מתחילה להשתעשע איתו: "קראתי לך גרנולה בקטע טוב". 

22:00 – מבחן הלב של אנשי הפח: להעמיד להדחה בפומבי

בחדר הארונות, אביחי ממשיך בשיחות הנפש, והפעם דווקא עם עדן. הוא מכריז: "אני קלטתי אותך, את צריכה את הפינה שלך, בגלל זה לא ניגשתי אלייך מיד". הוא מוסיף ואומר: "את משאירה רושם טוב, את מרשימה". עדן מוחמאת, ואביחי ממשיך: "קלטתי את האישיות שלך, את הכי אינטליגנטית בבית, עברת הרבה בחיים".

בינתיים במטבח, אסתר, אורנה ותהילה מנהלות גם הן שיחת נפש, ותהילה זוכה לחיזוקים מצדן: "האישיות שלך מדהימה". במקביל, חיים קורא לכוכב "אמא", והיא מתעצבנת: "לא! אני לא אמא שלך ולא כלום! אל תקרא לי ככה". יותר מאוחר, כוכב משתפת את חזי בכך שהיא שמחה ששמוליק מבסוט בבית ולכן היא לא מתערבת לו.

הדיירים מתרכזים בסלון לקראת מבחן הלב של אנשי הפח, והאח הגדול פונה לדיירים: "הקוסם הגדול רוצה לעזור לאנשי הפח להתחבר ליושר ליבם, משימת אנשי הפח היא להעמיד להדחה בפומבי". שני הראשונה להתחיל והיא מעמידה להדחה את אורנה ותאלין: "הן פחות חברות שלי". הבאה בתור היא אסתר שמעמידה להדחה את שם: "אני מכבדת את דעותיו אבל קשה לי להתחבר אליו בגלל ההתנהלות האנטי שלו", ואת אביחי: "אני קולטת יותר מדי הצגה מהמקום הרגשי העמוק'". אחריה, שם מעמיד להדחה את אסתר: "קבלתי ממנה וייב מחנך. אני לא צריך שיגידו לי כל הזמן מה לעשות", וגם אורנה: "היא מאופקת יותר מדי". לבסוף, אביחי מעמיד להדחה את אסתר: "הוייב שלך יותר כבד משלי", ואת דן: "זו הייתה בחירה אסטרטגית".

 

21:00 – אביחי למעיין: "איך אפשר שלא להתאהב בך"

בחדר השינה, אביחי ממשיך לשאול את מעיין על תפיסתה את הדת, על המשפחה ועל מערכות היחסים שלה. אביחי קובע: "איך אפשר שלא להתאהב בך. אבל את לא מתאהבת בקלות", ומעיין משתפת אותו: "אתה לא יודע איזה בנאדם בררן אני, קשה לי להתאהב". הוא מסכים איתה בשעשוע: "אני יודע, היית צריכה כבר להתאהב בי".  הם ממשיכים לדבר על החיים בחוץ ואביחי אומר: "בחיים לא הייתי ניגש אליך במועדון, אבל הייתי מסתכל עלייך", מעיין משיבה: "אבל אתה לא רואה", ושניהם צוחקים. אביחי עובר לדבר על ניתוח האף שלה ומעיין מגיבה: "יש לך עין חדה", ואביחי מוסיף: "במעט שאני רואה".

בינתיים במטבח, אנדל מכין סלט וזוכה לתגובה מפרגנת משני. כוכב, שעומדת על האזורים הצהובים בלבד, מחלקת לתהילה הוראות להכנת מרק כתום. לאחר מכן, תהילה אומרת לכוכב שהיא וחזי מסתדרים יפה ביחד. בתגובה כוכב צוחקת עם שמוליק שעומד לידה: "חכה שיגלו שהוא הבן שלנו".

מאוחר יותר, בחדר הארונות, תאלין מספרת לדן, לשני, לשם ולעדן שהיא נמשכת מינית גם לבנים וגם לבנות. היא ואף משתפת בכך שהיא נמשכת למעיין: "אני יכולה לתת לה נשיקה בפה, אבל זה לא בקטע מיני". במקביל במטבח, כוכב שואלת את מעיין מה קורה איתה ועם אביחי, ואילו מעיין מצידה משיבה כי היא לא מחפשת כלום.

20:00 – אביחי ומעיין מתקרבים

המתח גובר והדיירים מנסים לנחש כמה דיירים יועמדו להדחה, כאשר כל כמה דקות דייר אחר נכנס לחדר האח הגדול להעמדה הראשונה. בפינת העישון, שני, עדן ואנדל מעבירים את הזמן בדיבורים ובשירה. שני שואלת את אנדל אם הוא יודע לשיר והוא משיב לה: "כשאני לחוץ". עדן מתלהבת ומוסיפה: "איך הוא שר היום בכלוב". בינתיים, בחדר השינה דן מספר לשם, לשמוליק ולאורנה על החוויות שלו כמורה דרך. במקביל, חיים מספר למעין ולאביחי על חגיגות יום ההולדת שחגג לאמא שלו לפני שבועיים: "ניסיתי לעבוד עליה ששכחתי אבל בסוף הפתעתי אותה עם בלונים ומתנות".

לאחר מכן, אביחי נשכב ליד מעיין, והיא שואלת: "למה אתה שוכב כל כך קרוב אליי?", ומיד נותנת לו להריח את הבושם שלה ומבקשת לדעת מה הוא חושב עליו. בהמשך, אביחי מבקש לדעת איך היא מתלבשת כשהיא יוצאת לבלות ואומר: "אני יכול לדמיין אותך עם ג'ינס קצר וגופיה". מעיין ממשיכה לספר לו על העבודה שלה כברמנית, והוא אומר לה:" מצד אחד יש בך חיבור עמוק לרוחניות, מצד שני את שובבה וסקסית". אביחי מעלה השערה שאולי הוא היה במועדון כשהיא עבדה כברמנית ולא ראה אותה, ומסביר: "אני לא רואה במועדונים, בחושך". מעין מתעניינת ושואלת איך הוא רואה אותה כרגע. "עכשיו אני רואה רק את העין שלך. אני מבין שאת נראית טוב, אבל אני לא רואה את כל זה בבת אחת", הוא משיב.

19:00 – אנדל לתהילה: "נתפס לך הקלאץ'"

הדיירים מתרכזים סביב שולחן האוכל, בעודם מתלוננים על אי הנוחות של התחפושות. האח הגדול קוטע אותם ומכריז שעברו שתי משימות בהצלחה, וכי בעוד כמה דקות יתחיל לקרוא להם אחד-אחת להעמדה להדחה הראשונה. הדיירים המתוחים מההדחה מקווים כי יותר מאוחר בערב האח הגדול יארגן להם מסיבה.

יותר מאוחר, דן שואל את אביחי אם הוא חושש. אביחי עונה ברוגע שלדעתו הוא מוגן מהדחה כרגע, ודן מסכים: "אתה מביא בידור טוב". אורנה מצטרפת לשיחה ופונה לאביחי: "יש בך דברים שאני מזהה בעצמי, אנחנו מאוד דומים". בינתיים בחצר, תהילה ואנדל מנהלים גם הם שיחה על ההדחה. אנדל משתף אותה שהוא מסתדר עם כולם, והיא בתגובה אומרת שהיא צריכה להתחיל להשתרר. אנדל משיב משועשע: "כן, נתפס לך הקלאץ'".

18:00 - אורנה לתהילה: "יצאת לביאה"

תהילה חוזרת אל הדיירים נרגשת ממשימת הבנג'י של האריות, ומשתפת אותם שהיא פוחדת שהיא עשתה פאדיחות. חזי מעודד אותה: "התגברת על הפחד וזכית בגדול", וגם אורנה מפרגנת ואומרת: "יצאת לביאה". לאחר מכן במטבח מעיין מעלה את פרשת החייל אלאור עזריה ואומרת: "שיעזבו את הילד הזה בשקט, הרסו את המשפחה הזאת", חזי אומר שהוא לא יודע את כל הפרטים על הפרשה, ומעדיף להעביר מסר חיובי: "חיילי צה"ל היקרים, שהשם ישמור אתכם".

17:00 - האריות יוצאים מהכלוב

משימת האריות בעיצומה ויתר דיירי הבית צופים במתרחש דרך מסך הפלזמה. על עדן הם אומרים: "איזו כרישה הילדה הזאת", ועל אנדל הם אומרים: "חתיך הורס, הוא לא פוחד אלא מתרגש". לבסוף חיים, תהילה, עדן ואנדל מסיימים את משימת האריות, יוצאים מהכלוב ומצטרפים לדיירים שצפו בהם. הדיירים שואלים את האריות איך עברה עליהם הקפיצה ותהילה משיבה:  "מה שעברנו בחדר היה הרבה יותר גרוע, הכלוב הזה היה גיהנום". 

16:00 - "העיוור החתיך שהסתבך עם שתי בחורות"
 
כל הדיירים מרוכזים בסלון וצופים באריות מבצעים את המשימה דרך מסך הפלזמה. אביחי תוהה מה תכלול משימת אנשי הפח ושואל: "יכול להיות שיחשמלו אותנו?", וכוכב עונה בתגובה: "בטח ישפכו עליכם מים". אביחי גם מחמיא לתחפושת של תאלין ואומר: "את הדחליל הכי אש שיש, את יכולה לדגמן בגדי דחלילים". לאחר מכן מעיין ושני יוצאות לחצר ואביחי מצטרף אליהן. שני פונה לאביחי ואומרת: "אנחנו בונות אותך לגמר בתור העיוור החתיך שהסתבך עם שתי בחורות", ומעיין מוסיפה: "אני מחכה שיצא ממנו המרוקאי, זה יהיה מעניין".
 
15:00 - ניצוצות בין אביחי למעיין
 
אביחי ומעיין מנהלים שיחה עמוקה ומלאת גישושים רומנטיים. מעיין אומרת: "כשאני בזוגיות אני אשת חיל", ואביחי עונה: "הדחליל ואיש הפח זה הכי רומנטי". השניים משוחחים גם על היחסים עם שאר דיירי הבית ואביחי אומר: "אני חושב שהתחברתי לכולם, אין פה מישהו שלא הייתה לי שיחה טובה איתו". האח הגדול קורא לדיירים להגיע לסלון ולצפות בכלוב האריות דרך מסך הפלזמה. האח מספר לדיירים שמשימת האומץ של האריות מזויפת ושהם לא באמת יקפצו מהמנוף.

14:00 - האריות מתכרבלים בכלוב ומאבדים סבלנות

תהילה רוצה לצאת מהכלוב וחושבת מה היא תקבל כשיגמר הסיוט ואומרת: "אם אני לא מקבלת איזה צ'ופר אני עפה מפה". עדן ואנדל אומרים שהתחפושת לוחצת ולא נוחה אך אנדל גם מפרגן: "תחפושת מפחידה". אנדל מספר שהוא אף פעם לא מתחפש בחג פורים ועדן לא מתרשמת: "בפורים יש לי תחפושת שונה לכל יום, אני מהמשקיעות". ​בחצר הדיירים נכנסים לשיחה סוערת ומעיין אומרת: "אני אהיה רק עם בן זוג יהודי". חלק מהדיירים מבינים את מעיין אך שם נסער: "אני רואה בני אדם, אני לא רואה דתות", ומוסיף: "אתם פנאטים". 

13:00 - "או מיי גוד הם באמת קופצים"

אסתר, מעיין ושני משוחחות בחצר על נושא דימוי הגוף ושני אומרת: "הבעיה היום שכולם עושים בודי שיימינג" והבנות מוסיפות שהתופעה מופנית גם כלפי בחורות רזות. הבנות מספרות שהן כולן גדלו שטוחות חזה וסבלו מהקנטות. מעיין אומרת: "היו אומרים שיש לי עקיצות של דבורה", ומוסיפה שניתוח החזה שעברה נועד להעלות לה את הביטחון העצמי. עוד דיירים יוצאים לחצר ומבחינים במנוף הבנג'י שמעל הבית. תאלין אומרת: "או מיי גוד הם באמת קופצים", ושני מוסיפה: "איזה טירוף בא לי גם". 

12:00 - דן למעיין: "הקול שלך זה אחד הדברים היפים אצלך"

האווירה טובה בארץ עוץ ואפילו חתולת החצר זוכה ליחס מיוחד. שני יוצאת לחצר הבית בחליפת איש הפח ופונה לחתולה: "אני מפחידה אותך עם התלבושת של איש הפח?". חזי מצטרף אליה ופונה לחתול בשם "אבנר", ושני מתפלאת לשמוע שהחתולה זה בעצם חתול: "קראת לו אבנר? זה בן?".
בהמשך, מעיין ותאלין יוצאות גם הן לחצר ליהנות מהשמש החמימה. שני מספרת איך עבר עליה הלילה הראשון רחוק מכולם: "חיים היה מה זה חסר לי", היא אומרת ומעיין מוסיפה: "תהילה ועדן היו חסרות לי".

מעיין יוצאת לחצר ומתיישבת ליד אסתר והן מנהלות שיחה על הפרעות אכילה. "אדם חייב לאהוב את עצמו איך שהוא, יש לך את כל הסיבות שבעולם ללכת עם ראש מורם. מגיע לך את הכי טוב בעולם" אסתר אומרת למעיין. מעיין מהנהנת בעיניים דומעות אומרת: "הלוואי ואני אצא מפה ואוהב את עצמי באמונה שלמה".
דן מצטרף לשיחה ומחמיא למעיין: "הקול שלך זה אחד הדברים היפים אצלך, יש בו משהו עם הרבה נוכחות וסטייל". מה שגורם למעיין לחייך ולהודות לו.

11:00 - עדן ואנדל מתקרבים

דיירי הבית ממהרים ללבוש את תלבושות המשימה לקראת יום נוסף בארץ עוץ. דן, שם ושמוליק שכבר מאורגנים ולבושים, נמצאים במטבח ודן פונה לשמוליק: "תסחוט לי לימון, אני כל היום מפנק את אשתך". שמוליק מסכים בשמחה ואומר בצחוק: "אם אתה יכול להשאיר אותה שם אני אסחוט לך כל יום" ושם ודן צוחקים. בעוד שם מנסה להבין מה ההבדל בין חרצן לגרעין, בינתיים בכלוב האריות עדן, תהילה, חיים ואנדל מנסים לעכל את הלילה שעברו. תהילה מתלוננת ואומרת: "שינה זה דבר מה זה חשוב, אני והכלוב הזה סיימנו" ופושטת למחצה את תלבושת האריה. בהמשך, היא וחיים מתווכחים על מה הם כללי השינה בבית בשבת ותהילה מסכמת: "אסור לישון באמצע היום".

בצדו השני של הכלוב, עדן ואנדל נראים צמודים מתמיד ומדברים על הסילבסטר הקרב ובא. אנדל משתף שהוא לא בטוח שהוא רוצה לציין את זה בחגיגות: "יהיה לי מצפון לאלוהים", ועדן מציגה גישה שונה ואומרת: "אני רק מחפשת סיבות לחגוג, אני מתה על החיים".
תהילה מתפרצת לשיחה ומתלוננת על כך שהיא עייפה, ועדן מציעה: "את צריכה לשים על הפנים שלך מים קפואים" ומנחמת אותה: "ככה זה ב"האח הגדול", פעם את למעלה ופעם את למטה".

10:00 - הכוכב של הבית

רגע לפני ששיר הבוקר free fallin של tom petty מתנגן, כוכב מתפרקת מול המצלמות ואומרת: "איזה אמא חוצפנית אני, השארתי שני ילדים חיילים ובאתי לפה, מי יטפל בהם?". בחדר האמבטיה שני אומרת לדן: "שומע? כוכב ירדה מהשביל הצהוב ונכנסה לחדר". דן שבדיוק סיים להתקלח אומר: "אני אתלבש ואלך אליה". הוא מברר את העניין מול כוכב והיא מסבירה לו שקיבלה אישור מהאח הגדול.
מאוחר יותר, כוכב מתלוננת על הקור בבית ועל כך שהאח הגדול לא דואג להם לחימום, ודן עונה לה: "אנחנו לא מטילים ספק לרגע ברצונו הטוב של האח".
מצב רוחה של כוכב משתפר והיא מתחילה לשיר: "היום יום חמישי". בהמשך, היא מספרת לחזי שכשבחרה לדיירי הבית את התפקידים למשימה היא לא ידעה במה זה כרוך ומוסיפה: "האח גדול יצאת יותר חכם ממני אבל חכה..".

בהמשך חזי משתף את כוכב בהתרשמותו ממנה: "את נראית לי אישה חזקה חבל על הזמן". כוכב מסכימה ומוסיפה: "אני חזקה אבל אני גם חלשה". היא מספרת לו שהבן שלה הזהיר אותה שלא תעשה לו פאדיחות בתכנית ותודח ראשונה, וחזי צוחק: "מה שצריך לקרות יקרה". כוכב נזכרת במשימה הסודית ומגלה לחזי על הקשיים שהיו לה בלי שמוליק: "רציתי לבכות לו ולא יכולתי", וחזי מציע לה: "מעכשיו אם שמוליק לא בסביבה, תבואי לבכות אצלי".

09:00 - מה מתכנן הקוסם הגדול לאזרחי עוץ?

גשם קל מלווה את עלייתו של בוקר חדש בארץ עוץ הקסומה ומשימת התקציב הראשונה לעונה נכנסת ליומה השני. הראשונה להתעורר מגזע העץ עליו ישנה בסלון לצד חזי, היא כוכב, שמתחילה את היום בהאכלת חתולים. היא פונה למצלמות ואומרת: "בוקר טוב לילדים שלי" וממשיכה ומסבירה להם איך להתארגן לשבת הקרבה: "את התנור תשימו על 100 מעלות". בהמשך היא מטיילת למטבח ומשתוקקת לכוס קפה שאינה יכולה להכין כי שביל האבנים הצהובות לא מאפשר לה. האם כל הדיירים יעמדו במשימתם ויזכו לתקציב מותרות?

מה קרה אתמול?

ביום השלישי שלהם בבית האח הגדול, הדיירים התעוררו היישר לתוך עולמה של משימת הקוסם מארץ עוץ. האח הגדול הטיל על כל דייר תפקיד שאיתו יתמודד במשימה מאתגרת. על כוכב וחיים (דורתי וטוטו) היה לצבוע את שביל הלבנים בצהוב, מבלי לדרוך מבעד לשביל לאורך כל המשימה.

המשימה הסודית הגיעה לסיומה כשהדחלילים, תאלין, אורנה, מעיין ושמוליק, התבקשו להכריע האם כוכב וחיים הם באמת אמא ובן. הם החליטו שלא, ושדווקא בין כוכב וחזי קיים קשר משפחתי של דודה ואחיין ובעקבות זה נכשלו במשימתם הדחלילים. מאוחר יותר, בעקבות הכשלון במשימה, התחלפו חזי וחיים בתפקידים: חיים לאריה וחזי לטוטו.

בעקבות אירועי היום, תהילה החלה לחשוש ממה שמצפה לה בהמשך העונה: "אם אצטרך לבצע משימה שלא תכבד את הזוגיות שלי, לא אעשה אותה". מנגד, עדן הביעה רצון עז שהאח הגדול יאתגר אותה למרות שהוא יודע בוודאות מהן נקודות השבירה של כל דייר. אנדל בתגובה אמר לה: "אם האח הגדול באמת מכיר אותי, הוא יצליח לשבור אותי בקלות".

לקראת הערב התבשרו הדיירים כי משימת האריות תצא לדרך במהלך הלילה והיא לישון בכלוב ולהמתין שהאח הגדול יעיר אותם כדי לבחון את אומץ ליבם בקפיצת בנג'י מכדור פורח.

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00