העדכון האחרון: 

05:00 – רעש הנחירות ממשיך להפריע

אביחי, שם, אורנה ודן ממשיכים לדבר במטבח על דת ועוברים לדבר על הדיירים בבית. גם הפעם, אביחי משתף על תחושותיו לגבי מעיין: "היא נאיבית, אבל יש לה לב רחב". אנדל קם עצבני מרעש הנחירות בחדר השינה ומצטרף אליהם במטבח. דן ואורנה הולכים לישון. בהמשך, שם, אביחי ואנדל מדברים על העימות בין תהילה לחיים שהתרחש מוקדם יותר.

04:00 – שיחות אל תוך הלילה

"ההבנה שהעולם נושא הפכים גורמת לי להיות שלם עם עצמי", אביחי מסביר לדן, והם ממשיכים לתהות על העולם. דן אומר לו: "לחוכמה שלך יש הרבה מאוד יופי, הייתי רוצה לשאוב חלק ממנה". לידם, שם ואורנה מנהלים גם הם שיחה אל תוך הלילה. מאוחר יותר, שם ואביחי מחליטים לאכול קובה סלק. בהמשך, הם צוחקים עם אורנה שיש לה "תסביך כוכבות", בטענה שהיא כבר השתתפה בתכנית טלוויזיה בעבר.

3:00 – "מצחיק שהבנאדם שלא רואה, רואה הכי טוב מכולם"

הדיירים נכנסים בזה אחר זה לחדר השינה, מלבד אורנה, אביחי, דן ושם שנשארים לדבר בסלון. אורנה אומרת לאביחי: "מצחיק שהבנאדם שלא רואה, רואה הכי טוב מכולם". אביחי בתגובה מרתק אותה כשמסביר לה על בעיית הראייה שלו ואיך תרמה לו מבחינה רוחנית. יותר מאוחר, דן מתעניין בהבדל בין תפיסות הדת של אורנה לעומת אביחי.

02:00 – עם איזה סלב אורנה יצאה?

אורנה ואסתר מצטרפות לאביחי ושני בחצר ומודיעות על כיבוי אורות. אביחי מסתלבט שאורנה משוגעת שעדיין לא התגלתה, והיא מסכימה איתו: "אביחי רואה דברים שאחרים לא רואים". בינתיים סביב שולחן האוכל, טורניר הטאקי בעיצומו, כשהפעם תאלין, עדן, חזי ודן משחקים. כוכב, תהילה, שם ושמוליק צופים בהם בעודם אוכלים ארוחה לילית.

יותר מאוחר, בחדר השינה דן ושני נשכבים באותה המיטה. כוכב פונה לדן: "ככה אתה בוגד בי?", ושלושתם צוחקים. לאחר מכן, דן מספר לשני: "תאלין ריגשה אותי היום עם הסיפור חיים שלה, עצרתי את עצמי מלדמוע". במקביל במטבח, אביחי מנסה לפענח את מעיין, בעוד אסתר ואורנה מקשיבות משועשעות. "היא מדהימה יש לה לב רחב, אבל חשוב לה שגבר יוכל להעניק לה את הנוחות, ואני לא גבר שיכול להעניק יותר מדי נוחות", אביחי טוען. בהמשך, אורנה משתפת בחיי הרווקות שלה וחושפת שיצאה עם סלב שהיא לא רוצה לנקוב בשמו.

01:00 – אביחי: "אין לי אויבים"

סביב השולחן, עדן וחזי משחקים בטאקי המאולתר שהכינו, בעוד שמוליק צופה בהם. עדן מנצחת במשחק ומצפה שחזי יעשה לה מסאז' בתמורה. תהילה ושם מצטרפים אליהם והם מתחילים בטורניר. בהמשך, שמוליק עובר לשטוף כלים במטבח ופוצח בשירה יחד עם אסתר שמנקה ומעירה כי כולם צריכים לקחת חלק בהכל. מאוחר יותר בחצר, שני ואביחי מדברים על מה שקורה בבית. אביחי מעלה את נושא ההדחה הפומבית ומציין: "אין לי אויבים". בנוסף, הוא טוען שעדן יותר בוגרת ממעיין, ושאסתר היא גאון.

00:00 - עימות בין חיים לתהילה

שמוליק מצטרף לדיירים בסלון ומתיישב ליד כוכב שאומרת: "הוא מסתובב בכל הבית כמו חתול, אבל בסוף בא להיות לידי כמו כלב". לאחר מכן תהילה אומרת שהיא נעלבה מההערות של חיים על הנחירות שלה, ושהיא עוברת לישון בסלון. חיים מנסה לפייס את תהילה ואומר: "כל מה שאמרתי היה בקטע של צחוק", אך זה לא עוזר ותהילה הנרגשת פורצת בבכי קל.  שם אינו מרוצה מההתנהגות של חיים ואומר לתאלין: "אין לו כבוד בסיסי לאנשים". תהילה יוצאת עם דן לחצר, והדיירים שנשארו בסלון פונים לחיים ומבקשים ממנו לשנות את ההתנהגות שלו, עדן אומרת: "אם אתה רוצה להמשיך במשחק הזה, אתה צריך לקבל את האחר".

23:00 - שני לחזי: "בסוף אתה תצא מפה עם בת זוג"

הדיירים יושבים בחצר ומקשיבים לתאלין שמספרת איך היא גנבה את ההצגה בתחרות מיס טרנס העולמית. אנדל שהחליט שלא לעשן בשבת מתעצבן על שם שמדליק עוד סיגריה, ושם עונה: "אני לא אומר לך איך לחיות, גם אתה אל תגיד לי מה לעשות". מעיין ושני מחכות שחזי יצא מהמקלחת ויצטרף אליהן בחדר השינה. שני אומרת לחזי: "בסוף אתה תצא מפה עם בת זוג", וחזי עונה: "אם ירצה השם". לאחר מכן מעיין מתמלאת געגועים לבית ואומרת: "מעניין מה המשפחה שלי עושה עכשיו", ושני מרגיעה ואומרת: "הם בטח ישנים".  
 
22:00 - עדן ואנדל נצמדים בשכשוכית
 
תאלין ועדן משתכשכות בג'קוזי ומחליפות חוויות מעולם הדוגמנות. עדן אומרת: "באתי לפה על תקן הדוגמנית, למרות שאני הכי לא כזאת". במקביל, אנדל מוצא פינה שקטה ויוצא בפניה נרגשת לאח הגדול: "תודה שהבאת אותי לחוויה הזאת, תודה שלא ויתרת עליי". לאחר מכן אנדל מצטרף לטבילה הלילית, וכעבור מספר דקות תאלין יוצאת מהמים ומשאירה את עדן ואנדל לבדם. השניים צוחקים, מתקרבים, ומשוחחים על זוגיות כשאנדל אומר: "אין דבר כזה אהבה", ועדן עונה: "אני לא מאמינה לזה, תוריד את מסכת הקשיחות שלך".
 
21:00 - טבילה לילית בג'קוזי
 
ארוחת השבת נגמרה והדיירים יושבים בחצר וממשיכים עם השירה והצחוקים. תאלין יוצאת לחצר כשהיא מכוסה בחלוק, ומיד חושפת בגד ים מעוצב שזוכה למחמאות מהדיירים.  גם שני ועדן חושפות את בגדי הים שלהן, ויחד עם תאלין הן נכנסות לטבילה לילית בג'קוזי, כשדן ממהר להוריד חולצה ולהצטרף לחגיגה. האח הגדול מחליט לפנק את הדיירים עם השיר: "מודה אני" של מאיר אריאל, ודן נעמד ומדקלם את המילים בהנאה. לאחר מכן בג'קוזי דן מתקרב לשני באמצעות מסאז' מפנק. שני פונה לדן ואומרת: "רואים שאתה נהנה מזה".
 
20:00 - חזי לאביחי: "יש לך הזדמנות למשהו מיוחד עם מעיין"
 
כוכב ותהילה הן הראשונות להתגייס למאמץ הניקיונות, כשגם חזי ואביחי מושיטים יד לעזרה. כוכב מחמיאה לחזי: "אין מצב שלא עשית קורס בישול", וחזי מחמיא בחזרה: "דפקת היום כובע מרי פופינס". מול שולחן האוכל עדן מעודדת את חיים ואנדל לקום ולעזור במטבח, אבל אנדל אומר: "כבר עשינו המון, מי שם לך חיוך על הפנים?". לאחר מכן חזי ואביחי נשארים לבד במטבח ומנהלים שיחה כנה על חברות ואהבה. חזי מציע לאביחי לתת יחס מיוחד למעיין ואומר: "היא אישה מדהימה וטובה, יש לך הזדמנות למשהו מיוחד", חזי מוסיף: "אל תהיה פרפקציוניסט כמוני, בגלל זה אני בן 35 ועדיין רווק". 
 
19:00 - ארוחת שישי ראשונה בבית האח הגדול
 
הדיירים יושבים ונהנים מארוחת השישי הראשונה בבית האח הגדול. שמוליק מתלהב מהחריצות של דיירי הבית ואומר: "אמרו שיש שעה לכניסת שבת, וכולם קפצו כאילו אלוהים בא לבית", ורק עדן מנסה להבין: "למה אף אחד לא אוכל מהדג?". הדיירים פוצחים בשירי שבת בניצוחו של שמוליק, כשכולם מצטרפים במחיאות כפיים. עדן ושני יוצאות לחצר ומשוחחות על היחסים הרומנטיים שנרקמים בתוך הבית. עדן אומרת: "בטוח יקרו דברים", ושני אומרת: "מעיין סימנה את אביחי, היא לא מרשה לאף אחת להתקרב אליו".
 

18:00 - באמצע תפילת שישי, אביחי מפסיק לראות

דיירי הבית לבושים בבגדים חגיגיים לקראת ארוחת שישי. אביחי, בכיפה וציצית, קורא לכל הבנים לתפילה ואף אחד לא מאכזב אותו. דן מציע לקרוא לבנות, אבל אביחי מתעקש שהבנים צריכים להתפלל בנפרד. אביחי מתחיל להתפלל כשפתאום הוא נעצר ואומר בבהלה: "אני לא מאמין, פתאום אני לא רואה כלום בעין הזאת!". הבנים נבהלים ושותקים, אבל אביחי ממשיך להתפלל ואומר: "מזל שאני זוכר את התפילה בעל פה". התפילה עברה בהצלחה והבנים קוראים לבנות להצטרף לקידוש. 

17:00 - למה אנדל לא מעוניין בתמונה של המשפחה שלו?

השבת נכנסת בבית האח הגדול. הדיירים מדליקים נרות ונזכרים בבני משפחתם. בחצר הבית, אביחי פונה לאסתר ושואל אותה אם מתגעגעת למשפחתה. אסתר עונה לו: "אני עדיין מחכה לתמונה שלי שכנראה לא תגיע". אביחי לא מבין מדוע, ואסתר מסבירה: "כמו שאני מכירה את בעלי, הוא בוודאי שלח תמונה שלו בכוונה כי לא רצה שהילדים של הגרוש שלי ישלחו, הרי הם לא הילדים שלו". אביחי מקשיב ואומר: "אני גם חושב להתחתן עם מישהי שכבר יש לה ילדים, ככה עושים עסקת חבילה".

בצידה השני של החצר, דן ושם מופתעים מכישוריו של אביחי בהקפצת כדור. דן שואל: "איך הוא מקפיץ ככה כדור אם הוא לא רואה?". אסתר מקשיבה ושואלת את אביחי אם ניסה פעם לגשת לטיפול. אביחי עונה לה: "איזה טיפול, נפשי? הרי אין טיפול לבעיה שלי". ​בהמשך, אורנה שואלת את אנדל איפה התמונה שלו, והוא משיב: "אני לא רוצה תמונה של המשפחה שלי. אולי זה יבגר אותי ויגרום לי לצאת מהקופסה שאני חי בה".

16:00 - הסוד של אביחי: "אם אני אספר על החיים שלי, ידיחו אותי אחרי יום" 

ריחות הבישולים לארוחת שישי ממלאים את הבית, והדיירים במטבח פונים למשפחות שלהם בבית. כוכב מתנצלת בפני הילדים שלה: "אני מצטערת שאני לא מכינה לכם עכשיו קובה, אני מקווה שמישהו מטפל בכם", מעיין מנצלת את ההזדמנות ופונה אל אימה: "תהיי גאה בי, תראי מה אני עושה!". בינתיים בחצר, שמוליק מספר בדיחה על העדה האתיופית, אבל כולם מגיבים בהלם, ואומרים: "מזל שאנדל לא פה". חזי מוסיף ואומר: "יום שישי היום, בואו נהיה באווירה טובה".

בצידו השני של הבית, שני עוזרת לתהילה לסדר את השיער לקראת השבת והן משוחחות. שני מצהירה: "אם אנשים פוגעים בי מתוך רוע אני אפגע בחזרה", ואילו תהילה טוענת שדיירי הבית לא יהיו מסוגלים לעשות דבר כזה. שני עונה לה שעדיין מוקדם מדי לדעת, ומסבירה: "חכי, אתמול הייתה רק המשימה הראשונה". בהמשך, תהילה מודה: "אני מרגישה שאתמול בהדחה עשיתי טעות בבחירה שלי, זה לא יוצא מהראש שלי". היא ממשיכה ומספרת שהיא לא באה לבית במטרה מסוימת, כי היא לא מתכוונת להיות שחקנית או דוגמנית. לאחר מכן, אביחי נכנס לחדר הארונות ואומר להן שחבל שהוא לא כמו חזי: "יש לו את הכל כדי לבנות בית ומשפחה ולי אין כלום, אני אדם זבל". תהילה שואלת בהפתעה: "מה, אתה רציני?". ואביחי עונה לה משועשע: "לא, והגיע הזמן שתכירו אותי". תהילה מסכימה, ואביחי ממשיך ואומר: "יודעת מה, אחרי הארוחה אספר לכם עליי ועל חיי, ואז תראו איך ידיחו אותי אחרי יום".

15:00 - האם שני מתחילה עם חזי?

הדיירים ממשיכים לבשל לארוחת השישי. בזמן שחזי מכין את הדגים, שני ניגשת אליו, מחבקת אותו מאחור ולוחשת: "הדגים מדברים את שפת האהבה". חזי מופתע מהתנהגותה של שני, ואומר לה: "אני צריך מישהי שתהיה לי דמות ותעזור לי". לאחר מכן, אסתר שואלת איך יכינו את האוכל של שבת, חזי עונה לה שהם מכבדים ומכינים אוכל גם למחר. הוא ממשיך, ומוסיף: "את יכולה לבשל לעצמך אוכל בשבת, ואם תרצי אני גם יכול להכין לך".

אביחי מעיר לעדן שהיא מתאמנת המון בבית, ושואל אותה אם היא מקפידה להתאמן גם בחוץ. עדן מסבירה לו שהיא הולכת למאמן אישי, ומופתעת שאביחי מספר שידע זאת קודם, היא מופתעת מכך ואומרת: "אתה מלחיץ אותי, אני חושבת שאתה מקשיב לי יותר מדי טוב". אביחי צוחק, ואומר בתגובה: "אני מקשיב לכולם, אבל אין ספק שאת מיוחדת".

14:00 - מעיין: "אם הייתי בזוגיות לא הייתי נכנסת לבית האח הגדול" 

לקראת ארוחת שישי הראשונה בבית, הדיירים מחלקים ביניהם את הבישולים במטבח. בינתיים בחצר, חיים ומעיין משוחחים, ומשתפים בזיכרונות מהמשפחות שלהם. מעיין מספרת שהייתה גרה בעבר עם משפחתה ברעננה וחיים אומר לה: "אם הייתי מנסה להגיע למקומות האלה הייתי ממש מסתבך". מעיין צוחקת בתגובה ואומרת: "בשביל מה יש וויז?". בהמשך, חיים משתף שהוא מתגעגע לחברה שלו. ומעיין שמתקשה להבין אותו מוסיפה: "קשה לי להאמין שאם הייתי בזוגיות הייתי נכנסת לבית". אבל חיים מתנגד ואומר בלב שלם: "אם חברה שלי הייתה רוצה ללכת לאח הגדול הייתי אומר לה שתלך". 

13:00 - מעיין לוקחת קשה את ההדחה

הדיירים נכנסים לאווירת שישי, ומתארגנים לארוחת הבוקר המאוחרת שלהם. במקביל, שיחות על פוליטיקה עולות לכותרות, כשאסתר טוענת שאחת הבעיות הגדולות בסכסוך של מדינת ישראל עם הערבים, שאנחנו נוטים להתנצל אחרי שאנחנו פוגעים בהם. דן מתפרץ לדבריה ומספר על המבצע האחרון בעזה: "יש תמיד מחיר לשני הצדדים, אבל שם דווקא היינו מאוד אכזריים". אסתר מגיבה לדבריו: "אין לנו ברירה אחרת, רק להוכיח את עצמנו בכוח". בהמשך, אנדל מצטרף לשיחה, וטוען שהבעיה בסכסוך היא שהכסף שיוצא מהמדינה מגיע לצרכי טרור: "עדיף לתת להם אוכל בחינם, מאשר לעזור להם בכסף לנשק". דן מתנגד לסבריו, ומסביר: "אתה לא יכול לומר להם מה לעשות, בכל זאת הם בוחרים להתנהג כך".

מסביב לשולחן, הדיירים משתעשעים במחשבה על כך שהם לא יכולים להעלות סלפי של הארוחה לפייסבוק. בהמשך, שמוליק מנצל את הסיטואציה שכולם יושבים יחד כדי לשאול איך הם מסכמים את השבוע, אבל השאר לא משתפים פעולה, והוא מוסיף בשעשוע: "טוב אז לפחות תגידו אם אתם מבסוטים שבאתי, אם לא אני הולך". הם משנים את נושא השיחה להדחה הפומבית של אתמול, ונזכרים בהתנהגות הקשוחה של אביחי. דן מסנן לעברו: "אתה לא רואה בעיניים", ואביחי שמבין את הדו משמעות צוחק עם כולם. לאחר הארוחה, מעיין ואנדל מדברים בחצר על ההדחות. מעיין מספרת שהיא מבואסת מכך שהעמידו אותה להדחה על השבוע הראשון, ואנדל מבין לליבה. הוא טוען שבשבוע הראשון לא צריך לבצע בכלל הדחה, ומוסיף: "אני מקווה שמי שהעמדתי להדחה יעמיד גם אותי בחזרה".

12:00 - אנדל: "מתי מתחילים הבישולים?"

מעיין יוצאת מהמקלחת ונכנסת למטבח, שם כוכב שואלת אותה אם נשארו מים חמים כדי שתוכל גם היא להתקלח. שמוליק, ששומע את השיחה, מגיב במקום מעיין: "פעם בשבוע את חייבת מקלחת", וכוכב צוחקת מהבדיחה. שמוליק מוסיף: "שבוע התאפקתי", ומודה שהוא שמח על העובדה שיכול שוב לצחוק עם אישתו.

בינתיים בחצר, יושבים אנדל, חיים ודן, והראשון תוהה איך היום הולך להתנהל. הוא מודאג שאף אחד עדיין לא התחיל לבשל, ושואל: "מתי יתחילו הבישולים?". בהמשך, אנדל משנה נושא ומחליט שהיום יאתגר את עצמו: "וואלק, היום אני לא אעשן בכלל", הוא מצהיר בביטחון, אך מיד מוסיף: "אני מקווה". לאחר מכן, גם תהילה ואסתר יוצאות אל החצר, והבנים פוצחים בסט שירי ראפ של הצמד סאבלימינל והצל. אסתר ותהילה מתפלאות מהיכולת של חיים לזכור את כל המילים, ומפרגנות על הכישרון.

במקביל, לא נראה שמקלחת הבוקר מפריעה למעיין להזיע, והיא מתחילה יחד עם עדן באימון הכושר היומי שלהן בסלון. מעיין מביעה את אהבתה לאימון כושר אינטנסיבי, אך מרגישה שמשהו חסר: "חבל שאין לנו משקולות".​

11:00 - תהילה לאנדל: "אתה בן אדם פרווה"

הדיירים מתעוררים לשיר "יום שישי" של הדג נחש והראשון לקום מהמיטה הוא שמוליק שמכריז: "בוקר טוב ישראל!". הוא פונה לכוכב: "מה קורה אישתי? מה את בלחץ? היום את תכיני לנו לאכול?" ומיד מתבדח עם חזי: "מה אני צריך את אישתי אם אתה פה", והם צוחקים. אחרי כמה דקות, חלק מהדיירים עדיין מתקשים לקום מהמיטות, והאח הגדול מחליט להשמיע את השיר פעם נוספת.

בהמשך, הדיירים פותחים את הבוקר על כוס קפה ותה חמים במטבח, ומסרבים לצאת מהפיג'מות שלהם. שמוליק תוהה מה יהיה בארוחת הערב: "אין יין, אין חלות", ותאלין משיבה לו בתקווה: "יביאו לנו". היא ממשיכה להתעניין, ושואלת: "אתם עושים קידוש, נכון?", ומסבירה שהיא רוצה להתלבש יפה לקראת הארוחה.

בינתיים בחצר, תהילה ואנדל מצטרפים לדן שיושב בפינת העישון, ותהילה מטיחה באנדל: "אתה בן אדם פרווה". אבל כשאנדל מתעצבן, היא מיד מתקנת את עצמה כשהבינה שהתבטאה בצורה שהכעיסה אותו: "התכוונתי שאתה ניטרלי, לא פה ולא שם". הם עוברים לדבר על חיים, ואנדל אומר: "חיים תמים, הוא בן אדם טוב".

10:00 - מתי יתעוררו הדיירים?

הדיירים מנצלים כל דקה שאפשר כדי להתכרבל עוד קצת מתחת לפוך, והאח הגדול לא ממהר להעיר אותם. עוד מעט ישמע שיר הבוקר ברחבי הבית, והם יקומו מהמיטות לעוד יום חדש ומרגש, בו יוכלו ליהנות מבוקר קריר בחצר, או חמים ונעים בתוך הבית. האם ההעמדה הפומבית להדחה של אתמול תיצור מתחים נוספים בבית?

09:00 - בוקר טוב לרשימת ההדחה הראשונית

אחרי שבוע עמוס בהתרחשויות, הבוקר עולה על בית האח הגדול וסוף השבוע מתחיל. תכף יתעוררו הדיירים לצלילי השיר שיבחר להם האח הגדול, והם יחלו להתארגן לקראת השבת. מעיין, שם, אורנה ואסתר הם המועמדים להדחה הראשונה של העונה, אבל ביום שני תהיה להם הזדמנות לצאת מהרשימה, כשמשחקי האח יכריעו מי יהיה ברשימת ההדחה הסופית בהחלט.

מה קרה אתמול?

הדיירים התעוררו ליום השני של משימת הקוסם מארץ עוץ, שהציבה בפני כל אחד מהם אתגרים לפי התפקיד שנבחר עבורו. אנדל, תהילה, חיים ועדן, בילו את הלילה בכלוב האריות, וקמו דרוכים לקראת קפיצת הבנג'י הצפויה להם. גם אנשי אנשי הפח, שם, אביחי אסתר ושני, ציפו לראות איזו משימה יטיל עליהם האח הגדול.

הבוקר החל בהתפרקות של כוכב, שאמרה בגעגועים: "איזו אמא חוצפנית אני, השארתי שני ילדים ובאתי לפה, מי יטפל בהם?". בינתיים בכלוב האריות, נראו עדן ואנדל צמודים מתמיד, כשהחליפו חוויות מהלילה ודיברו על מסיבת הסילבסטר הצפויה להם בבית. האווירה הרומנטית בבית המשיכה להפתיע, כשניצוצות נדלקו בין אביחי למעיין, ושני הכריזה מהצד: "העיוור החתיך הסתבך עם שתי נשים". גם האח הגדול בחר להפתיע את הדיירים, כשקרא להם לצפות במשימת האריות דרך מסך הפלזמה. כשהמשימה הסתיימה, אנדל, תהילה, חיים ועדן, יצאו מכלוב האריות ושיתפו את שאר הדיירים בחוויותיהם מקפיצת הבנג'י ומהלילה בכלוב.

בשעות הערב, הדיירים נקראו בזה אחר זה להיכנס לחדר האח הגדול, כדי להעמיד להדחה בפעם הראשונה העונה, חוץ מאנשי הפח שהעמידו להדחה באופן פומבי מול כל הדיירים. לאחר שעמדו גם הם במשימה, הודיע האח הגדול לדיירים: "הרווחתם 75% מהתקציב וזכיתם בתקציב מותרות. אורנה, שם, אסתר ומעיין – אתם הראשונים שנכנסים לרשימת ההדחה הראשונה של העונה, אשר תסגר סופית רק ביום שני". לאחר ההכרזה כינס האח הגדול את הדיירים לישיבת התקציב הראשונה לעונה, שנמשכה אל תוך הלילה.

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00