העדכון האחרון:

03:00 - שני נגד תאלין: "אי אפשר לסמוך עליה, היא בחרה צד"

שני משוחחת במיטה עם עדן ושם, ואומרת להם שדן מנהל יחסים מזויפים כדי להתקדם במשחק: "הוא היה איתי ואחר כך עזב אותי מתוך אסטרטגיה, ועכשיו הוא עם אורנה מאותה סיבה", ועדן מסכימה: "הוא רואה שזה עובד לו". בהמשך השיחה, שני מספרת שהיא שמעה את תאלין משתפת את הקבוצה השנייה בשיחות שלהם: "אי אפשר לסמוך עליה יותר, היא בחרה צד", ושם מוסיף: "ילהקו אותה לסרט של ג'יימס בונד, כי היא מרגלת".

במקביל, אורנה מצטרפת למיטה של מעיין ואביחי, ומספרת מדוע שני טועה כשהיא חושבת שהם עשו עליה על חרם: "זה לא היה חרם מתוכנן, פשוט לא יכולנו לסבול אותה ואת ההערות שלה", ואביחי אומר על שני: "לקבל את אהדת הקהל ממקום של רחמים זה דבר עצוב". מאוחר יותר, אורנה חוששת שהמשחק ישתנה בשבועות הקרובים, ואביחי משיב שבשבילו זה לא באמת משנה: "עוד שלושה חודשים כל אחד יחזור לחיים שלו, ואני אלך להתחתן עם מעיין".

​02:00 - אורנה על שני: "נתתי במה להתבכיינות שלה"

אורנה יושבת בסלון עם מעיין ותאלין, ונזכרת בריב הגדול שלה עם שני. תאלין שואלת את אורנה: "את באמת חושבת שזה הצטייר בחוץ כאילו גנבת לה דן?", ואורנה עונה שכן, כי ככה שני הציגה את זה: "נתתי במה להתבכיינות שלה, ובא לי להקיא מזה". בהמשך השיחה, מעיין אומרת ששני זוכה לאהדה מתוך רחמים, ואורנה משיבה: "למה היא חושבת שקרה לה משהו כזה רע שצריכים לרחם עליה?". 

01:00 - שם על דן ואורנה: "הוא שקרן והיא דתייה"

שם ושני משוחחים עם הדיירים בחדר השינה, ואומרים שלדעתם יש המון צביעות ביחסים שבין דן לאורנה. תאלין אומרת: "החיבור ביניהם אמיתי אבל לא רומנטי", אבל שם ושני מתקשים להאמין. עדן לא בטוחה בקשר לאמינות היחסים ביניהם: "הם באמת באים מעולמות שונים", ושם אומר לדעתו הם באים מאותם עולמות בדיוק: "הוא שקרן והיא דתייה, זה אותו דבר". 

ההערה של שם מצחיקה את שני, אבל מעצבנת את אנדל שמטיח בשם: "אתם מטומטם, אני לא מאמין ששמעתי אותך אומר את זה עכשיו". שם מבקש מאנדל שלא יתנהג בתמימות, ותוקף את אורנה עם עוד הערה עוקצנית: "באמת רוב הדתיים יוצאים לחתול ולכלב", אבל אנדל בוחר לגונן עליה ועל דן: "איזה שליליים אתם, הם חברים טובים, מה קרה?".

00:00 - זמן פציעות

כשהם מנסים להעביר את הזמן עד לשעת כיבוי אורות, אביחי וחיים מתחרים בכדורגל מאולתר בסלון, עם מעיין ותאלין בתפקיד המעודדות. בינתיים בחצר, שני ושם צופים שתהיה הדחה כפולה בקרוב וזורקים הימורים לחלל האוויר. כשאנדל מרשה לעצמו לפנטז שאולי אחד מהמודחים יחזור פעם נוספת לבית, עדן מיד שוללת את הרעיון וטוענת שאין סיכוי שזה יקרה. מאוחר יותר, מעיין מצטרפת למשחק הכדורגל הסוער בסלון, אבל בעיטה אחת גורלית מצליחה לפגוע באביחי במקום רגיש ביותר. 

23:00 - ארוחה לילית מפנקת 

תחושת רעב תוקפת את הדיירים, והם פוצחים בהכנות לארוחת שחיתות לילית. כשהם מתענגים על מלוואח מפנק, שם כבר מתכנן איך הם יעשו מהארוחה הזאת קריירה: "אנחנו יוצאים מפה ומקבלים קמפיין לג'חנון". בזמן שעדן שוטפת את כל הכלים שהצטברו במטבח, אנדל מתלונן שמשעמם לו, והיא פנטזת על מסיבה בהפקתו של האח הגדול.

22:00 - הצצה לפלאפונים של מעיין ואביחי

כשנשמעות צעקות מבחוץ הדיירים מתבקשים להיכנס בחזרה לבית, ומנצלים את הזמן כדי להעביר חוויות מהילדות. אביחי מספר על המחמאות שקיבל על המראה החיצוני: "כשהייתי נער אמרו לי אתה חתיך", והשינוי הדרמטי בשנים באחרונות: "מאז שהקרחתי קיבלתי רק את התואר 'גבר נאה'". בהמשך השיחה, אביחי מודה שהשתעשע היום במחשבה באיזה שם ישמור את המספר של מעיין בפלאפון: "מעיין אשכנזי או אהבת חיי?". מעיין, לעומת זאת, מספרת שהיא מתכננת לשמור אתת המספר שלו תחת השם "אביחי שלי", ומצליחה לרגש את הבן זוג המופתע.

בינתיים במטבח, אורנה ודן ממשיכים לנתח את היחסים שלהם עם שני. למרות שדן מרגיש לאחרונה אווירה קצת יותר חיובית מצידה של שני, הוא בטוח שיש מי שדואג להזיק: "שם מרעיל אותה, משהו השתנה לרעה", ואורנה מודה שייתכן ולא הייתה מספיק רגישה אליה. מאוחר יותר, מעיין נזכרת בצחוק ברגעים בהם הייתה עם אנדל בחדר האח, ואביחי מראה סימנים של קנאה: "פעם אחרונה שאת נכנסת עם מישהו לחדר האח ליותר מחמש דקות".

21:00 - אביחי: "מפריע לי שלבת הזוג שלי יהיו ידידים"

אורנה מאוכזבת מהדרך שבה הרכיבו את רשימת הקניות, ומרגישה שהיא היחידה שעשתה וויתורים: "מבאס אותי שאין שיתוף פעולה וכולם מתנהגים מגעיל". כשהם מנסים להפיג את השעמום, שני ושם מבהילים את עדן בחדר הארונות, ולאחר מכן עוברים למשחקי חברה עם אנדל ותאלין בחדר השינה. בינתיים בחצר, מעיין משתפת את אורנה ביחסים המתוחים שהיו בינה לבין אביחי במהלך היום: "הוא חשב שהייתי אדישה". 

בשיחת גברים במטבח, אביחי ודן חולקים חוויות ממערכות יחסים קודמות שלהם. כשאביחי מודה שקיים בו גם צד קנאי: "מפריע לי שלבת זוג שלי יהיו ידידים", דן מסכים באופן חלקי: "זה יפריע לי רק אם היא תערער לי את הביטחון". מאוחר יותר, אביחי מצטרף לשיחת הבנות של מעיין ואורנה בחצר ומצליח לשעשע אותן. בזמן שהשתיים נזכרות בימים הראשונים בבית, אביחי חושף בפניהן מה אמר על מעיין כשהאח הגדול שאל לדעתו: "איזו מעיין? ד"ר קליין?". 

20:00 - כוכב התקציב השבועי: בקבוק חרדל

בזמן שהרכבת רשימת הקניות מתנהלת עם הוויכוחים הרגילים סביב סיגריות אל מול אוכל, מעיין ניגשת לבדוק איך אביחי מתאושש מהנפילה: "נראה לי ששברתי את האצבע". הדיירים נאבקים להרכיב רשימה שעומדת במגבלת התקציב הבסיסי מאוד שקיבלו, והשבוע במרכז הוויכוח עומד החרדל, כשטיעונים בעד ונגד קנייתו נשמעים מכל עבר. "אני לא מסוגלת להריח את זה", תאלין מנסה להתנגד לקניית החרדל ואפילו מספקת טיעון מבוסס: "אפילו השם שלו זה חרא-דל". כשהדיירים לבסוף מצליחים להשלים את המשימה, אנדל מפנק את עדן במסאז' וממשיך לפלרטט: "תביאי לנשוך לך את האוזן".

בעוד שדן בטוח שהרשימה שהרכיבו תספיק להמשך השבוע, שני דווקא חוששת שימצאו את עצמם בלי אוכל: "ההתחזרות פה של אנשים מחרידה". כשהדיירים יוצאים להירגע בחצר, מעיין מאוכזבת מכך שלא הקשיבו לה מספיק: "שבוע שני שאני לא עושה קנסות ועדיין לא מקבלת מה שאני רוצה בתקציב". 

הדאגה מכך שהאוכל לא יספיק ממשיכה להעסיק את הדיירים, ותאלין מבקשת שלא להתפרע עם האוכל מיד כשהוא מגיע. עדן מסבירה שהבעיה היא שהם כל היום נמצאים במטבח, ומבקשת מכולם להקפיד שלא לצבור קנסות השבוע, ולעשות קצת יותר השתדלות במהלך המשימות. 

הדיירים מנסים לנחש מה האח הגדול מתכנן להם להמשך השבוע, ועדן זורקת ניחוש פרוע: "מעניין מתי יכניסו לכאן אקס או אקסית של אחד הדיירים". מעיין אדישה לרעיון ומתקשה להאמין שזה יקרה העונה: "איזה אקס ירצה להשפיל את עצמו ולהיכנס לכאן?". 

19:00- אביחי למעיין: "אני יודע עלייך יותר ממה שאת חושבת"

השיחה האינטימית בנסט בין מעיין לאביחי ממשיכה, והשניים מנתחים את מערכת היחסים שהם מפתחים בתוך הבית. "אני לא מתקרב אלייך היום, אני רק אשן איתך בלילה", אביחי מתלוצץ על מעיין, שמוקדם יותר ביקשה ממנו להמעיט בנגיעות מול המצלמות. כשאביחי מתקשה להבין את הבקשה: "אני לא יכול לא לגעת בך כל היום,  מה את גם שומרת פתאום נגיעה?", מעיין מסבירה שמדובר בעניין של כבוד כלפיה: "בחוץ בחיים לא תראה אותי מתנשקת עם מישהו בפאב".

במהלך השיחה אביחי רומז למעיין שהוא יודע עליה יותר ממה שהיא חושבת, והיא מנסה להבין במה מדובר: "מה זה אתה שתול של ההפקה או שקראת עליי?". אביחי משועשע מכך שהצליח לסקרן את מעיין, ומסכים לרמוז שהוא כנראה מכיר את אחד האקסים שלה. ​השיחה המותחת בין השניים נקטעת כשאורנה נכנסת לנסט ומזמינה אותם להבדלה, ומעיין מכריזה בחיוך: "אם אתה לא מגלה לי מה אתה יודע אני לא מדברת איתך".

אחרי ההבדלה הדיירים מתרכזים בחלל הסגול, כשלפתע נשמע קול נפילה, והם שמים לב שאביחי נתקל באחד מהשולחנות ונפל לרצפה. "תנו לי רגע לסבול", אביחי מתלוצץ כשכולם ניגשים מיד לעזור לו ומעיין נראית מודאגת. האח הגדול מכריז שהדיירים צברו כמות שיא של קנסות השבוע: "בשלב מסוים הפסקנו לספור", והם מגלים שמעיין ותאלין הן היחידות שלא צברו קנסות. הדיירים מגלים שהשבוע יזכו לתקציב בסיסי בלבד, והם מתחילים במשימה המאתגרת של הרכבת רשימת הקניות.

18:00 – שם ועדן נגד הפיוס בין שני לאורנה ודן: "זו התנצלות שקרית"

שני מתקשה לסיים את שיחת הפיוס, ופונה לאורנה: "מאוד פגעת בי כשאמרת לי שאף פעם לא היינו חברות". אורנה מדגישה שמעולם לא התכוונה לפגוע בה, ומודה שהן רואות את הדברים בצורה אחרת: "סולם הערכים שלנו שונה". בהמשך, שני מייעצת לדן ולאורנה: "אם אתם לא זוג כדאי שתעוררו, כי כולם חושבים שאתם ביחד". אבל דן מודיע שזה לא מפריע לו, בזמן שאורנה שותקת ומחייכת.

שני יוצאת לחצר, ומעיין אומרת לה שהיא שמחה ששלושתם דיברו סוף סוף. שני מסכימה איתה ומכריזה: "קיבלתי את ההתנצלות שמגיעה לי". כששם ועדן מצטרפים לשיחה, הם מנסים להסית את שני שוב נגד אורנה: "זו התנצלות שקרית". מאוחר יותר, מעיין ואביחי משוחחים על מערכת היחסים שלהם. אביחי אומר שהוא מרגיש שלפעמים היא מזויפת איתו, והיא מסבירה לו שקשה לה: "אני צריכה את הריחוק ואת הגעגוע, אבל בבית זה לא מתאפשר". בהמשך, מעיין מבקשת ממנו שיפסיק להגיד לאחרים שמערכת היחסים שלהם לא תצליח בחוץ. הוא מודה שהוא מודאג לגבי זה, בזמן שהיא מעודדת אותו: "נגיע לגשר ונחצה אותו".

17:00 – האם נוצר פיוס בין שני לאורנה ודן?

האח הגדול משמיע לדיירים את השיר "שאריות של החיים" של עידן רייכל. בסיומו של השיר, אנדל מחליט לקחת את המושכות בבית לידיים שלו וקורא לכל הדיירים: "אני מארגן שיחת פיוס". בזמן שכולם נענים בחיוב, שם ואביחי מסרבים. "אני לא מוכן לתת להם זמן מסך על הגב שלי", שם מפציר. דן פותח את השיחה ואומר: "יש פה קושי של שני הצדדים להבין את האחר". לעומתו, אורנה יורדת לפרטים: "מרגיז שאני מכינה אוכל לשבת, ואז צריכה גם לנקות ולסדר", ומסבירה: "אם לא נשתף פעולה, כלום לא יעבוד פה". אורנה לא עוצרת ומרימה את הקול: "יש פה אנשים שלא עושים כלום בבית, ואני יודעת מי הם".

אנדל פונה לשני ומבקש ממנה לספר מה מפריע לה בבית. "מפריע לי שפגעו בי ושתקעו לי סכינים בגב", היא מאשימה ומוסיפה בכעס: "דורכים עליי כל הזמן". דן עונה שהוא מצטער שפגע בה, בעוד שני ממשיכה לדבר בהפגנתיות: "מעיין לא הגנה עליי, ואורנה שיקרה לי". מעיין מיד מתפרצת ומסבירה: "אין לי טעם להגן עלייך כי אני יודעת שאני לא אצליח לשנות את הדעה של אחרים". לעומתה, אורנה טוענת שהיא לא חייבת לתת לה דין וחשבון, ומקניטה אותה: "את בנית לך סיפור בראש שאני ודן ביחד ועשית דרמה מול כל המצלמות". אבל שני דואגת להסביר לה: "אני צריכה שתדברי איתי בכנות ובישירות", ופונה לדן בבקשה שיפסיק לשלוח לה מסרים סותרים.

אורנה עוצרת את השיחה ומבקשת שיעברו לדבר בנפרד. דן, שני ואורנה מתיישבים בחדר השינה, בעוד האחרונה לוקחת את ידה של שני ומציינת שהיא מודעת למערכת היחסים שהייתה בינה לבין דן, ומדגישה: "לא תקעתי לך סכין בגב, כי מה שהתחיל ביני לבין דן היה רק בשבועיים האחרונים". דן תומך באורנה ומספר: "אורנה הייתה מישהי שנהניתי לדבר איתה, זה הכל". אבל שני אומרת שזה לא מעניין אותה, ומסבירה למה נפגעה משניהם: "השארתם אותי לבד במשך שבוע שלם, ושבוע כאן זה נצח". אורנה מסכימה שזה מצב קשה ומתנצלת, ואילו דן מצהיר: "אם הייתי יודע שזה יגיע למצב כזה מביך, לא הייתי נכנס למערכת יחסים איתך".

16:00 – מעיין: "אי אפשר שבזוגיות הכל יהיה מושלם"

דן, מעיין וחיים מדברים על חיי הלילה בתל אביב ועל מקומות הבילוי האהובים עליהם, בעוד חיים מכריז: "לא משנה לי המקום, העיקר שאהיה עם החברים".  בהמשך, מעיין משתפת את חיים שאביחי עצבני בגללה: "אי אפשר שהכל יהיה מושלם", ומיד שואלת אותו על מערכת היחסים שלו עם משי: "אתם רבים?". חיים מספר שהם משתדלים לא לריב כי זה הורס את הקשר, בזמן שמעיין מתוודה: "אם הייתי יכולה לחזור אחורה, הייתי משנה בעצמי הרבה דברים".

15:00 – דן לאורנה: "שני מלאה בשנאה כלפי"

בחצר הבית, עדן ושני מטיחות בדן שדיירי הבית לא משאירים להם אוכל: "אתם עושים את זה כי אורנה מתייפייפת, וחושבת שהיא עושה הכל לבד". הן לא עוצרות פה, וכששני מסבירה: "זה שהיא מכינה אוכל, לא אומר שאני לא צריכה להנות ממנו", עדן מוסיפה ביקורת משלה: "כשכוכב וחזי הכינו אוכל, הם דאגו שכולם יאכלו, לא משנה מה". בזמן שדן מנסה להגן על אורנה: "אתם לא עוזרים, והיא זאת שמבשלת ומנקה לבד", שם מתרגז וצועק: "אתה והדיבור המקושקש שלך". דן לא נשאר חייב, ועונה: "אני מתנהג בכבוד וביושר, אתה זה שמאלץ אותי לרדת למקומות נמוכים". עדן ושני צוחקות מהתשובה שלו, ואילו שם מרוצה: "מה שחשבתי עלייך מההתחלה הוא נכון, אתה בן אדם מגוחך".

בינתיים, אורנה ומעיין ממשיכות לדבר על אביחי, כשהראשונה מציינת: "הוא יעשה אותך מאושרת בחוץ", ומצהירה: "הוא גבר חזק, רגיש ומדהים". לפתע, האח הגדול משמיע את השיר "עוד היום" של ישי לוי ומוש בן-ארי, ומצליח לרגש את מעיין שחוזרת על המילים: "אנצח בשבילך עד שתאמרי לי די". מאוחר יותר, דן מספר לאורנה על הריב שהיה לו עם שני, עדן ושם. "שני מלאה בשנאה כלפי", הוא מציין, בעוד אורנה מנסה לעודד אותו: "הם אנשים מסכנים". אבל דן לא מסכים איתה, ומסביר מדוע: "הם לא כאלה בחוץ, הם ככה כי זה המצב שנוצר".

14:00 – מעיין מתחרטת שהיא ישנה עם אביחי באותה המיטה

עדן, שני ושם נשארים לאכול לבדם, והאחרון מציין שלא השאירו להם רסק עגבניות: "אביחי וחיים אכלו הכל". שני מגיבה בשאננות: "אין בעיה", בזמן שעדן מסננת בכעס: "הם חבורה של מזעזעים". בהמשך, עדן ושני מבינות שהחביאו להם את הדבש, ושולחות את שם למסע חיפושים ברחבי הבית. בינתיים, מעיין מפנטזת על התמרים ששני קיבלה בחבילת יום ההולדת שלה, ומודה שהיא מתאפקת: "אני לא אבקש אם היא לא תציע לי". תאלין מציעה שהיא תבקש בשבילה, אבל מעיין מפצירה בה: "שלא תעזי לעשות את זה".

מאוחר יותר, מעיין ואורנה מתחילות בשיחה גלוית לב, בעודן שוכבות על הנדנדה בנסט. הראשונה משתפת: "אני מקנאה בך שאת ישנה לבד", ומסבירה שאביחי נוגע בה יותר מדי: "זה נראה לא טוב". אורנה מספרת שהיא שמה לב לריחוק שלה, ומוסיפה: "אביחי כועס שהתרחקת ממנו". בעוד מעיין טוענת שאביחי צריך להבין לבד שהוא צריך לתפוס ממנה מרחק: "אני לא צריכה להסביר דברים כאלה לגבר", אורנה מייעצת לה לדבר איתו: "הוא לא מבין שהוא עושה משהו לא מקובל מבחינתך".

13:00 – צרות בגן עדן של אביחי: "מעיין התרחקה ממני בימים האחרונים"

אביחי משתף את אורנה שהוא קם עצבני הבוקר, ושאין לו על מי להוציא את העצבים: "לאף אחד אין נפש חזקה כאן". כדי לנחם אותו, היא מכינה לו צלחת של ג'חנון ואביחי מתחיל לאכול מיד. הוא מאיים שבקרוב כולם יכירו את האישיות האמתית שלו: "הם יקבלו פיצוצים", וחושף באנחה כבדה שמעיין התרחקה ממנו בימים האחרונים. בעוד אורנה מפצירה בו לדבר עם מעיין, אביחי מסביר שאין לו מה להגיד לה, ושהוא מעדיף להיות לבד: "אני מסוכן לסביבה עכשיו".

מאוחר יותר, שאר הדיירים מתאספים במטבח, ומתחילים לאכול. מעיין מבינה שאביחי כבר אכל, ומתרגזת: "כל אחד לעצמו עכשיו?". במקביל, אורנה מתעצבנת שאף אחד לא עוזר לה במטבח ומרימה את הקול: "זה נראה לכם הגיוני שאני גם מבשלת וגם מנקה?".

12:00 – אנדל מודה: "לא נעים לי לדבר עם מעיין כי יש לה פה בן זוג"

חיים ועדן יושבים בחצר, והראשון פוצח בשיר "היא לא את" של אייל גולן, אבל עדן מיד עוצרת אותו: "דיי תפסיק לשיר את השיר הזה". חיים לא מבין מדוע עדן נרתעת מהשיר, והיא מספרת לו: "זה היה השיר שלי ושל חזי. הוא שר לי אותו כל בוקר מתחילת העונה". 

בהמשך, אנדל ותאלין יוצאים גם הם לחצר, והראשון משתף את הדיירים שהוא מאוד מעריך את מעיין, ושהיא יודעת להביע את עצמה בצורה טובה. "אף פעם לא נכנסתי איתה לשיחות עמוקות", הוא מודה ומסביר למה זה לא קרה עד היום: "לא נעים לי לדבר איתה, כי יש לה פה בן זוג". תאלין לא מבינה מדוע אנדל חושב בצורה כזאת, ומכריזה: "איזה ראש פרימיטיבי יש לך".

מאוחר יותר, דן נכנס לשכושכית, בעוד ותאלין ניגשת לשבת לצידו. היא שואלת אם היה מעוניין בעבר בקריירת דוגמנות, אבל דן מודה שזה לא תחום שחשב עליו בכלל:" אין ספק שאין לי נתונים של דוגמן, יש אנשים שנראים הרבה יותר טוב ממני". הוא מספר לה שקיבל הצעה להתחיל בקריירת דוגמנות כשהיה קטן, אבל אז עבר חוויה לא נעימה כשהמעצב ניסה לגרום לו להוריד במשקל, והחליט לוותר.

11:00- דן על שם: "הוא פשוט מחפש להתווכח עם כולם"
 
אנדל ודן נהנים מהשמש הקרירה שבחצר הבית, והראשון מפציר בדן לקחת דברים יותר בקלות: "דווקא בגלל שאתה נתפס כדמות הכריזמטית והרצינית, אנשים לוקחים ברצינות כל מה שאתה אומר". דן מקשיב לדבריו של אנדל, אך טוען שאף אחד לא באמת חושב שהוא שובינסט, אלא ששם ניסה להוציא אותו כך: "הוא פשוט מחפש להתווכח עם כולם, ולא מבין שלפעמים אני אומר דברים בצחוק". 
 
מאוחר יותר, שם ועדן משוחחים בחצר, והראשון מבקר את שיר הבוקר שהתנגן בבית: "שלמה ארצי היה משתלב כאן, כי הוא אחד כזה שאומר הכל ולא אומר כלום". עדן תוהה למה הוא מתכוון, ושם מסביר: "השירים שלו לא אומרים שום דבר, אני לא מתחבר אליהם". בהמשך, עדן משתפת שסבלה מאוד כשהייתה בחברת הדיירים האחרים, ואומרת: "הם יעשו עליי חרם בסוף", אבל שם מרגיע אותה: "הכל יכול לקרות במשחק הזה".
 
10:00 - אנדל מתרגז על הדיירים הישנים: "אנחנו נשאר בלי תקציב גם השבוע"
 
האח הגדול משמיע ברחבי הבית את השיר "היא לא יודעת מה עובר עליי" של שלמה ארצי, אבל נראה שרוב הדיירים עדיין מסרבים לצאת מהמיטותמי שדווקא כן מזנק מהמיטה הוא שם, שמתחיל בהתארגנויות הבוקר. מיד אחריו מתעוררים גם מעיין ואנדל, שפוצחים בריקוד לצלילי השיר שמתנגן בשנית כדי להעיר את הדיירים המנומנמים. אבל נראה שגם בפעם השנייה השיר לא מצליח להעיר אותם, ואנדל שנכנס לחדר השינה מחליט להקים את אביחי בצעקות: "אנחנו נישאר בלי כסף גם השבוע".
 
9:00 - בוקר טוב ליום שבת
 
אחרי שבוע עמוס בהתרחשויות, עולה השמש החורפית על בית האח הגדול שמסמנת את תחילתה של השבת. חדר השינה עדיין שקט, אך בקרוב יתעוררו הדיירים לצלילי שיר הבוקר, שיכריז על סופו של שבוע מתוח במיוחד. האם הם יזכו לשבת רגועה ושקטה?

מה קרה אתמול?

הדיירים התעוררו לבוקר בו ניצלו את הזמן להשתזף בשמש שחיממה לא רק את גופם, אלא גם את מצב רוחם. הם קיבלו את הקניות שהזמינו, וגילו להפתעתם בין המצרכים פילטים של דג סלמון. שני התעצבנה שאורנה הזמינה מצרך יקר בלי להתחשב בתקציב, והכריזה שבישיבת התקציב הבאה היא לא תתחשב בבקשות של אחרים. אבל זה לא נגמר שם, ושם התעמת עם אורנה ושאל אותה בתקיפות: "נראה לך הגיוני שהתקציב של ארוחת שישי יהיה גדול יותר משאר השבוע?". הוא המשיך והתלונן גם בפני שני שהזמנות הבשר היו מוגזמות: "אנשים עניים לא אוכלים בשר שלוש פעמים בשבוע". כשאורנה ניסתה להירגע מהוויכוח, היא שיתפה את אנדל: "הוא מדבר בחוצפה, כל הזמן צועק ומתעצבן", ואת אביחי: "כל האג'נדה הצדקנית שהוא מנסה לייצג פה לא אמיתית".

בהמשך היום, דן, שם ושני צילמו את הפרסומת שלהם, וכשסיימו, סיפר דן לאורנה שהשהות הממושכת עם שני הייתה מתישה: "היא לא הפסיקה לעשות לי פרצופים, וזה מתחיל לעשות לי כאב ראש". הוא הוסיף שהיא הצליחה להרגיז אותו: "היא אמרה שהפרסומת שלנו הייתה טובה רק בזכות שם". הוא התאכזב שלא מעריכים אותו מספיק, וציין שעשה איתם את הפרסומת למרות כל הקושי והמלחמה ביניהם. אביחי שהצטרף לשיחה, אמר שההתנהגות של שם הפכה להיות דומה להתנהגות של שני: "הם הולכים ומדברים אותו דבר".

בינתיים, גם מערכת היחסים בין אביחי למעיין התחממה, כשזו נישקה אותו במצח. אביחי הגיב בהפתעה ואמר שנשיקה במצח זה לידידים, אבל מעיין הסבירה לו את כוונתה: "נשיקה במצח שמורה לאנשים שיקרים לך". לאחר מכן, הם דיברו על הדיירים, ואביחי לא חסך במילים על אורנה ודן: "אי אפשר להיות חברים שלהם בחוץ, דן הוא חנון ואורנה מבוגרת עם שני ילדים". במקביל, שני, שם ותאלין לא נתנו מנוחה לסרטון הוויראלי של דן ואביחי, והתווכחו על הפרשנות של מעיין לדברים שהאחרון אמר: "איך אפשר לפרש את זה אחרת, חוץ מלהבין שהוא רוצה שתהיה לידו אישה קטנה?", אמר שם והמשיך: "היא הבינה את זה ככה, עובדה שבבוקר הם לא קמים מחובקים". הוא הסביר לתאלין שלדעתו היחסים בין אביחי למעיין לא אותנטיים, והבהיר לה: "את צריכה לזכור שמדובר בתכנית טלוויזיה, יש אנשים שיעשו דברים מסוימים בשביל לזכות בפרס".

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00