העדכון האחרון:

03:00 - עומר מבטיח לשני: "אני עוד אגרום לך לאכול מלאווח ובמבה"

שם לא מצליח להבין למה שני עדיין לא יוצאת מחדר האח הגדול ואנדל מסביר לו: "שם היא יכולה להתפרק עד הסוף, אם היא תעשה את זה פה שוב כולם יגידו לה שהיא מתעסקת רק בעצמה". שני סוף סוף יוצאת מחדר האח הגדול ומיד פונה לעדן: "האמת שנפגעתי ממך מקודם, הכל בסדר?". עדן מרגיעה אותה ומסבירה שלא קרה שום דבר מיוחד ומבטיחה לספר לה הכל מחר. בהמשך, עומר מצטרף אליהן וכשהוא מציע לשני במבה היא צוחקת: "עוד לא הבנת את הרגלי האכילה שלי". הוא לא נשאר אדיש ומכריז: "אני עוד אגרום לך לאכול מלאווח ובמבה".

מאוחר יותר, שני ועומר נשארים לנהל שיחה בפינת האוכל והיא משתפת אותו ביחסים שהיו לה עם דן: "הוא כל הזמן עשה לי שיחות על כמה אני חסרת יכולות חברתיות ועכשיו הוא בהלם". השיחה ממשיכה, והיא מחליטה להתייחס לתמונה שלה שצבועה בכחול: "לא מתאים לי כחול רויאל, לבן הרבה יותר מתאים לי". עומר מבין את כוונתה אבל עונה בחזרה: "גם לבן לא מתאים לך". התשובה שלו לא מספקת אותה והיא מחייכת: "אל תדחוף אותי לקצה, אלימות אסורה בבית האח הגדול".

בחדר השינה, שני מנתחת את היחסים של אורנה ודן: "אורנה מלטפת לו את האגו", היא מסבירה לג'ודי ומוסיפה: "היא אומרת לו דברים שהוא רוצה לשמוע ואני לא עשיתי את זה, בגלל זה הוא התבאס עליי". כשג'ודי מסכימה איתה, שני מגלה לה שהייתה לה בעבר מערכת יחסים כזאת: "אני הפסקתי לרצות, עשיתי את זה שלוש שנים וזה הספיק לי". בצד השני של החדר, אורנה מסתלבטת על הקשר של אביחי ומעיין: "נשיקה בלחי הייתה כבר?". הם לא ממהרים לענות אבל מעיין לא נשארת חייבת ומחזירה: "האמת שאני ודן התקדמנו יותר, הוא חיטט לי באף".

02:00 - ג'ודי לשני: "עומר אמר שהוא מחפש מישהי משוגעת"

שני וג'ודי נעמדות ליד תמונות הדיירים בסלון הבית ומתחילות לחלק מחמאות: "אנדל נראה אש וגם אביחי נראה טוב", מפרגנת ג'ודי. שני דווקא שמה לב לתמונות של אנשים אחרים בבית: "אני אהבתי את התמונה של שם וגם דן נראה טוב". כשהן מגיעות לתמונה של שמוליק וכוכב, ג'ודי מנסה להבין איך הקשר ביניהם עובד ושני מסבירה לה: "זה הקסם, אם הוא כזה רגוע אז האישה חייבת להיות קצת משוגעת", ומגלה שעומר הוא זה שאמר לה את המשפט הזה. ג'ודי מסכימה איתה וחושפת: "עומר אמר לי שהוא חייב מישהי משוגעת כי הוא כזה רגוע".

בחצר הבית, שרון משתף את הדיירים בחוויותיו מיום כיפור ודן מגלה איך הוא מבלה ביום הזה: "מקסימום ההתכנסות הפנימית שלי היא לשחק פוצ'יוולי ולבלות בים". הגילוי שלו גורם לשתיקה קלה בקרב הדיירים שנחתמת באמירה עוקצנית של אביחי: "אז אתה בן אדם רדוד בסך הכל". השיחה ממשיכה ואורנה מגלה את העסקה שסגרה עם דן: "אם נהיה זוג, החלטנו שאני אוותר על הבשר והוא יגיע לבית הכנסת כל שבת בבוקר".

שם ועדן מנהלים שיחה על מעגלי החברויות השונים בבית, וכשאנדל מצטרף אליהם ומתעניין איפה שני, הם אומרים לו שהיא בחדר האח הגדול: "היא הגיעה לפה מקודם ופחות זרם לנו לפתח איתה שיחה בנושא הזה, היא קלטה את זה ונכנסה לדבר עם האח". אנדל מקשיב בהבנה ואומר: "זה לגיטימי שתרצו לדבר ביניכם, אני בטוח שיש נושאים שהיא לא הייתה רוצה לשתף אתכם", ומוסיף שאין סיבה ששני לא תבין: "אם היא תיפגע מזה היא מתנהגת כמו ילדה".

01:00 - אנדל על הקשר עם עדן: "זה מחליש אותי נפשית"

בחדר השינה, אנדל וחיים מנהלים שיחה על היחסים של עדן ואנדל: "מה עם האישה? מתי אתם עוברים לישון ביחד?", מתעניין חיים. אנדל משועשע מהשאלה ומאשר שהכל טוב אבל שאין לו כוונה להחליף את המיטה שלו בקרוב: "בינתיים אני מרגיש שזה מחליש אותי רגשית", ומוסיף שזאת אחת הסיבות שהוא לא היה מעוניין בקשר הזה מלכתחילה: "בא לי עליה אבל לא בא לי להישאב לתוך זה". חיים מתקשה להבין אותו וממליץ: "זאת חשיבה לא נכונה, אתה צריך לטפס על הסולם עכשיו".

בינתיים בחצר, ג'ודי מספרת לאנסטסיה ושני שבינה לאביחי לא יקרה כלום: "עשיתי אקזיט בנוגע לאביחי, הייתי בטוחה שהוא מתאים לי אבל גיליתי שממש לא". כשאנסטסיה מתעניינת אם עכשיו יש סיכוי ליחסי חברות בינה לבין מעיין, ג'ודי עונה:" ניסיתי לדפדף את זה, אני רוצה שזה יבוא ממקום טבעי אבל עדיין לא הגעתי לשם".

בצד השני של החצר, אורנה מארחת חברה למעיין שמבלה בשכשוכית ומסבירה לה למה כולם שחקנים בבית האח הגדול: "האח הוא זה שמחליט איך אנחנו נגיב ולכן כולנו בסופו של דבר שחקנים פה", היא ממשיכה ואומרת שהיא פשוט מתנהלת לפי חוקי המשחק: "אני פועלת בשכל כדי למנוע מעצמי להיות כמה שפחות פגיעה".

00:00 – רשימת ההדחה הראשונית מכניסה רוחות מלחמה

ארז וקורין פונים אל הבית, וחושפים כי הדיירים שנכנסים לרשימת ההדחה השבוע הם: אורנה, שני, שם ודן. רשימה זו היא לא סופית, ומחר במסגרת משחקי האח אחד מהם יקבל הזדמנות לצאת מרשימת ההדחה, ולהכניס דייר וותיק אחר במקום. "זה אכזרי", אומרת ג'ודי, "אין פה רחמים", ושני מיד נכנסת לפעולה, ולוקחת את שם ועדן למטבח: "אסור שאורנה תצא מהרשימה, היא תמיד מתחמקת מזה, חייבים לנצח במשחקי האח". "דן בטוח לא ייקח", אומר שם, "הוא לא טוב בדעות קהל". עדן מספרת שיש דיבורים בסלון לגבי "מי העמיד את הזוג המלאכותי להדחה", ושני בתגובה: "פתאטיים".

ג'ודי מצטרפת אליהם למטבח, ומעדכנת כי דן ממש מודאג מההדחה: "הוא ממש איבד את תחושת התיאבון". בצידו השני של הבית, מעיין משערת שדן הועמד להדחה בגלל מה שקרה בשישי האחרון, ואורנה טוענת שהחיבור ביניהם גורם לניכור עיניים. "יש מעבר", אומר דן בכבדות, ושרון בטוח שמי שיודח זה שם:  "בשביל זה אני נכנסתי לפה". דן מיד מבטל את דבריו, ואורנה דווקא חולקת: "אני חושבת בדיוק כמו שרון, אבל עדיף לא להיות יהירים".

23:00 – האם עומר ודן מתחילים להתקרב?

בזמן ההמתנה לשידור החי, עומר חושף בפני דן שקשה לו לרקוד בחופשיות: "אם יש כריאוגרפיה זה סבבה, אבל לרקוד לבד? אני מתבייש מאיך שזה יוצא, אין לי חוש קצב". לעומתו, דן מספר על החופשיות בה הוא רוקד: "זה הדבר הכי כיף בעולם", ומספר שכשטייל בחו"ל והיה פוגש אנשים שרוקדים ברחובות מיד היה מצטרף אליהם. שם, שעובר לידם, תופח לעומר על הגב: "אתה רוקד יפה", הוא צוחק, ודן לא מבין איך יתכן שעומר מתבייש לרקוד: "אתה משחק כדורגל, ראיתי אותך זז, יש לך קצב". בהמשך, האח הגדול מודיע להם כי בעוד רבע שעה יצטרכו להתרכז בסלון, וכולם מתפנים לסידורים אחרונים לפני חשיפת רשימת ההדחה.

22:00 – עומר: "כל מחנה מנסה למשוך אותנו לצד שלו"

בשיחה בפינת העישון, עומר משתף את שני שהוא חש עוינות מצידו של דן, ומוסיף שהבית מוציא ממנו צדדים שמביכים אותו: "אני לא רגיל להתעסק בדברים האלו, ועוד מול המצלמות, בודדים האנשים שיודעים על הקמפיינים שלי". שני מודה שהיא אף פעם לא חשבה על המצלמות כשניהלה שיחות או השמיעה את דעתה, ומזהירה אותו: "ינצלו אותך פה, יהיו אנשים שידברו איתך, אתה תחשוב שהם חברים שלך ובסוף תגלה שלא".

לאחר מכן, עומר ניגש לשרון, וממליץ לו לתת הזדמנות לשני: "שים בצד את מה שאתה חושב עליה, ושב לדבר איתה". הוא מוסיף,  כי חש שהמחנה השני מנסה למושך אותו אליו, ושרון מבהיר שהוא לא בוחר בשום צד. בסיום השיחה, עומר מבקש ממנו לדווח לו איך היה בשיחה עם שני: "יש לי הרגשה שאתה תופתע".

21:00 – שני משתעשעת: "אני אגיד לדן שאני עוברת למיטה שלו"

בחדר השינה, שני לא מבינה מדוע היא, עדן ושם יושבים רק על המיטה שלה, ושם בתגובה: "באת לישון ליד עדן, כאן מתקיימות הישיבות". "אני אגיד לדן שאני עוברת למיטה שלו", אומרת שני בציניות, "מה הוא כבר יכול לעשות?". "כלום", מגיב שם בהתלהבות: "זה גדול", וגם עדן נדלקת מהרעיון: "זה יכול להיות אדיר". כשאנדל מצטרף, עדן מיד משתפת אותו: "תקשיב, שני הולכת לבקש מדן לעבור למיטה שלו". אנדל מתבלבל מהמידע, ועדן מבינה שזה לא ילך: "עזבו, זה גם ככה לא מסתדר".

20:00 – חיים לדן: "אתה לא יכול לשפוט אותי"

סביב שולחן האוכל, דן מצליח לעצבן את חיים כשהוא אומר שאין לו יכולת להיות לבד. חיים משיב בעצבים שזה לא נכון, ואומר בכעס: "אתה לא יכול לשפוט". מעיין יוצאת להגנתו של חיים, ומסבירה שהתכוון לכך שיש לו יכולת להיות לבד למרות שהוא אוהב להיות בחברת אנשים, ודן מבהיר: "ברור לי שאתה יכול להיות לבד, אין פה שאלה של יכולת, אבל אתה ניזון מאנשים, אתה חיית במה, בדיחה אחת אני לא אצחק ממך אתה תחשוב שמשהו לא בסדר". שרון מצטרף, ואומר שלדעתו לחיים אין בעיה להישאר לבד בבית: "יש לו מצלמות, הוא לא צריך יותר מזה". "כמה אפשר לדבר למצלמות?", תוהה דן, וחיים פוצח במונולוג ומוכיח שאין דבר העומד בפני הרצון. 

19:00 – ג'ודי על אביחי: "הוא מחזיר אותי לתקופות רעות, זה מגעיל אותי"

בחדר השינה, אנסטסיה וג'ודי משוחחות על ההתנהלות של אביחי בבית. אנסטסיה טוענת שיש כאלו שאומרים שאביחי מקטין את מעיין בשביל לעלות לעצמו את הביטחון: "ואני לא רואה בזה משהו רע", ואילו ג'ודי נחרצת בדעתה: "אותי זה מגעיל, ההתנהגות שלו מחזירה אותי למקומות לא טובים בחיים שלי". בהמשך השיחה, אחרי שהשתיים מגלות ששני האקסים שלהן חזרו לארץ באותו יום, אנסטסיה מודה שהיא חוששת שאחרי שתצא מבית האח הגדול ותגלה שיש לו מישהי חדשה: "היה לנו ממש כיף ביחד, הוא ממש גבר בעיניי".

הן עוברות לשוחח על התחושות שעולות להן בבית, וג'ודי מודה: "אני יותר מידי אומרת את מה שאני חושבת, ובנוסף, אני מרגישה שלילית, שאני מתעסקת תמיד ברע", היא אומרת באכזבה, ומוסיפה: "בשלב הזה, אני מרגישה שאני יכולה להתפוצץ על כולם פה, אני מרגישה רגישה וחשופה". שם מצטרף לשתיים, וג'ודי שואלת אותו למה הוא הגיע לבית האח הגדול. "רציתי לצאת מהבועה שלי", עונה שם, "רציתי לבדוק אם אני מסתדר עם אנשים שלא בדעות שלי מתוך רצון לשמור על כבודם".

18:00 - מי הזמרת המפורסמת שהתאמנה אצל מעיין?

שני משוחחת עם ג'ודי בחדר הארונות, ומספרת לה שבחירת הדיירים החדשים שנכנסו לבית לא הפתיעה אותה: "ידעתי שיביאו בשביל שם מישהו כמו שרון שהוא הימני הכי קיצוני שיש". בהמשך השיחה, שני אומרת שהכניסה של עומר לבית נועדה לערער את דן: "לדן אין אופי, והדבר היחיד שיש לו פה זה המראה, אז היה ברור שיכניסו מישהו חתיך שיפוצץ לו את הבועה", והמשיכה להעביר עליו ביקורת: "הוא כל הזמן מתפזר פה והולך בין הטיפות, בגלל שהוא מפחד שלא יאהבו אותו".

מאוחר יותר בחצר, דן טובל בשכשוכית, בעוד אורנה שואלת אותו מדוע הוא נראה מעורער בימים האחרונים. דן משיב שזה לא קשור ליחסים ביניהם, והיא אומרת בתגובה: "אני יודעת שזה לא בגללי, כי אז היית מדבר איתי". אורנה מוסיפה שהיא מציעה לו אוזן קשבת, במידה וירגיש צורך לשתף במה שמטריד אותו. במקביל, מעיין חושפת בפני הדיירים בחצר שהיא העבירה אימוני כושר אישיים לזמרת עדן בן זקן: "הייתי באה אליה הביתה, כי משגעים אותה בחוץ", וחיים מגיב בהתלהבות: "היא זמרת תותחית, כבשה את כלל המדינה".

17:00 - גם שרון מקבל מסוק מהבית: "אבא אוהבים אותך"

מעיין אומרת לחיים שהיא רוצה שהוא יגזור לה את הקצוות בשיער: "אתה תראה שאחרי זה כל הבנות פה ירצו ממך תספורת, השאלה אם יש לך מספריים?". שם צוחק ואומר לה שהשאלה היא אחרת: "השאלה אם יש לך כובע לכסות את הראש אחרי זה?". מעיין טוענת בתגובה שהיא סומכת על חיים: "אני חיה על סיכונים", בזמן ששרון צופה לחיים עתיד מזהיר בתחום: "אחרי שכולם בחוץ יראו את הסרטון שלך מספר את מעיין, אתה תהפוך לספר צמרת".

התספורת יוצאת לדרך בחדר האמבטיה, ואביחי מביע חששות: "מאמי נראה לי שהשיער שלך בסכנה", הוא אומר וגורם לחיים להתעצבן ועליו: "אני אוציא אותך מהמספרה". התספורת מוכתרת כהצלחה, וחיים מסכים לספר גם את אורנה בתנאי שהיא תחזור אחריו ותגיד את המשפט: "כשאני בבית האח, אני מסתפרת רק אצל חמימו". לבסוף, גם אורנה יוצאת מרוצה, וכשהיא ומעיין מודות לחיים הוא אומר להן: "פעם ראשונה עליי, פעם הבאה  תביאו אשראי".

מאוחר יותר בחצר, הדיירים מבחינים במסוק, ומעיין קוראת לעדן לבוא ולראות את המסוק שהגיע בשבילה. עדן יוצאת לחצר בהתלהבות, אבל כשהדיירים מצליחים לקרוא את הכיתוב: "אבא אוהבים אותך, שיר ויונתן", הם מבינים שהמסוק בכלל מיועד לשרון. "כפרה עליכם נשמות, איך אני חולה עליכם", הוא אומר בהתרגשות. במקביל דן צועק לשמיים: "אני שומר על אבא", ואביחי מתלהב מהכישורים של הטייס: "תראה איזה קרוב הוא הביא אותם, ממש רואים את הילדים שלך". בהמשך, מעיין מתנצלת בפני עדן על כך שהיא אמרה שהמסוק הגיע בשבילה, ולאחר מכן היא מבטיחה: "פעם הבאה שמגיע מסוק אני לא קוראת לאף אחד, זה ממש לא יפה מה שעשיתי לעדן". 

​16:00 - מסוק תמיכה לאביחי: "אתה אש"

​אורנה יושבת בחצר ומבחינה במסוק שחג מעל הבית, היא מצליחה לקרוא עליו את הכיתוב: "אביחי אתה אש, אל תראה אף אחד, החבר'ה". היא מיד קוראת לאביחי להצטרף לחצר: "יש לך מסוק". אביחי ממהר לחצר ומתלהב ממפגן התמיכה שחבריו סידרו לו, וגם מעלה השערה שאחד מחבריו מטיס את המסוק. אורנה אומרת שזה אפשרי: "זה הטייס הכי גרוע שהיה עד עכשיו, למה הוא לא מתקרב?", היא צוחקת בזמן שאביחי מצליח לקרוא כיתוב נוסף שמופיע על הכנף של המסוק: "יא דרדוויל", ומסביר שחבריו תמיד אמרו עליו שהוא כמו הגיבור מהקומיקס.

15:00 - האם מעיין ואביחי יעברו לגור בקרוואן?

שרון מספר לדיירים בחצר על תחילת הקריירה התקשורתית שלו: "עבדתי ברדיו חיפה והרווחתי משכורות רעב", וחיים מתפלא: "תראה מה זה, בן אדם עובד ברדיו ואין לו כסף לרדיו". בהמשך השיחה, שרון מספר שהייתה תקופה שבה הוא ובת זוגתו גרו יחדיו בקרוואן בצפון, וכשמעיין מתלהבת: "זה נשמע רומנטי", אביחי מיד אומר לה: "מה את משחקת אותה? אם אני מציע לך עכשיו קרוואן את בועטת לי בתחת". מעיין צוחקת, ואביחי מספר לשרון על רגע התפנית בקשר שלו עם מעיין: "סיפרתי לה שפעם הרווחתי מאה אלף שקל בלילה, וראיתי איך נפתחו לה העיניים", ושרון משיב: "היא התחילה לראות ניצוצות".

14:00 - דן מתעצבן מהדעות של שרון: "אתה חי בסרט"

הדיירים נהנים מהשמש בחצר, ומעיין משתפת: "הייתי בטוחה שעד גיל 24 כבר יהיה לי תינוק, רציתי להיות אמא צעירה". אנסטסיה אומרת שיש בזה יתרונות, ושהיא כבר מתכננת מה תלבש כשתיקח את בנה לבית הספר: "תחשבי איזה הופעות אני אדפוק להם שם, שכולם יקנאו בי", ומעיין צוחקת ומציעה לה להיזהר: "פתאום כל האבות ירצו להגיע לאסיפות הורים, והאמהות ירצו לאכול אותך".

מאוחר יותר בחצר, הרוחות מתלהטות כששרון ודן נכנסים לוויכוח פוליטי. שרון אומר שלמפלגות השמאל אין סיכוי לחזור לשלטון, ובגלל זה הן בעד ההסתננות הלא חוקית לישראל: "הם רוצים לשנות פה את הדמוגרפיה, לא אכפת להם מהצביון היהודי של המדינה", ודן מתעצבן ולא מאמין למשמע אוזניו: "אם זה מה שאתה חושב, אתה חי בסרט".

שרון שואל: "אתה חושב שזה בגלל זכויות אדם? אל תהיה תמים", וכשדן אומר שקשה לו עם הרעיון של לגרש אדם שהסתנן למדינה: "עכשיו זה הבית שלו", שרון אומר שהוא בעד גירוש: "אני רוצה להעלות את כולם על אוטובוסים ולהוציא אותם מכאן".

13:00 - שרון על שם: "זה פציפיזם בשקל"
 
אנדל וג'ודי מנסים להבין מי מביניהם צריך לשטוף את הכלים, אנדל אומר לה: "עדיין לא ראיתי אותך עושה כלים", והיא משיבה: "לפי מה שראיתי בהתחלה אתה לא שטפת כלים בכלל". אנדל מסביר שדיירים אחרים תמיד התנדבו לשטוף במקומו, והיא אומרת שדברים משתנים: "אולי רמת ההתנדבות שלהם ירדה, ועכשיו צריך להעלות אותה אצלך".
 
בהמשך, אביחי יוצא לחצר ומספר לשרון שהיחידים בבית שעשו צבא הם הוא, דן וחיים. שרון שואל מדוע שם לא התגייס, וכשאביחי אומר שזה קשור לבעיה רפואית, שרון לא משתכנע: "הוא בטח השתחרר על השטויות שלו, זה פציפיזם בשקל". 
 

12:00 - עומר מודה: "פחדתי שהיא תיקח לי את הילד לקולומביה"

כל הדיירים יושבים בחצר וממתינים שהאח הגדול יכניס את הקניות שלהם למטבח. בינתיים, עומר חושף פרטים חדשים על היחסים עם גרושתו הקולומביאנית. "בגלל שהיא אזרחית אמריקאית, תמיד שואלים אותי אם התחתנו בשביל ניירות", הוא אומר ומבהיר: "אבל זה לא קשור".

מעיין מתפלאת מהקצב המהיר של עומר, ושואלת אותו: "מה, התאהבת בה אחרי שבוע?". עומר משיב בחיוב, ומספר שאחרי שבוע בצילומים היא שאלה אותו: "מה עכשיו? כל אחד יחזור לבית שלו?", וכדי לא להיפרד הציע שיתחתנו. אורנה תוהה למה בסופו של דבר הם נפרדו, ועומר מסביר שכשחזר לארץ אחרי שאבא שלו נפטר, מערכת היחסים הפכה לכבדה יותר: "היא רצתה שנעשה ילד, פחדתי שאם יקרה משהו בינינו היא תיקח את הילד איתה לקולומביה".

11:00 - אביחי על עומר: "רואים שהוא רוצה להיות חלוץ"

הדיירים ממשיכים בהתארגנויות הבוקר שלהם, וחיים מנעים את זמנם עם שיר חדש בלחן מקורי: "אני חייב לעשות כביסה, יש לי הרבה כביסה". בינתיים, מעיין יוצאת אל החצר ורואה את דן שקוע במחשבות של עצמו. היא מנסה להבין למה הוא מבואס ושואלת: "אתה רוצה לרמוז לי?". כשהיא זוכה לתשובה שלילית, היא מבטיחה לו: "אם אתה רוצה, אני כאן לעזור לך ולהקשיב".

בהמשך, אביחי מצטרף אליהם בחצר ומתייחס לאירועי הלילה: "אתם יודעים איך אני יודע שעומר רוצה להיות חלוץ?". מעיין ודן מבולבלים מהשאלה, ואביחי ממהר להנחית את הבדיחה: "כי הוא לא הפסיק לתקוף כל הלילה". הם תוהים ביחד מה פשר מערכת היחסים בין שני ועומר, ומעיין מגלה תקווה לרומן ביניהם.

10:00 - מי הפריע לשם לישון בלילה?

האח הגדול מעיר את הדיירים עם שיר הבוקר "What's Love Got To Do With It" של Tina Turner, והם מקיצים לאווירה הרומנטית שהשיר משרה עליהם. ​שם כהרגלו מקפץ מהמיטה וממהר לתפוס את מקומו במקלחת, כשאנדל בעקבותיו. גם ג'ודי מנסה את מזלה, אך כשמגלה שקמה מאוחר מידי ועכשיו תיאלץ להמתין בתור, היא מדווחת לאנדל: "איזה עייפות". בינתיים, חיים מחפש מגבת שיוכל להשתמש בה, אך מתאכזב כשלא מוצא אף מגבת נקייה באזור: "איזה סרט".

בהמשך, שם משתף את שני ועדן בקושי שהיה לו להירדם בלילה בגלל דיירים שלא הפסיקו לדבר. כשעדן מציינת שחבל שלא אמר להם להיות בשקט, שם נזכר בדיירת אחת שלא התחשבנה ומשיב: "מה אני אסתר?". הוא יוצא אל החצר לתפוס קצת שמש, ומצטרף אל דן שכבר דקות ארוכות סופג ויטמין די.

09:00 - בוקר חדש עומד להתחיל

אחרי שבת עמוסה בעימותים ורוויה בהתפתחויות רומנטיות חדשות, הדיירים ישנים בשלווה וצוברים כוחות לשבוע חדש. תכף יישמע שיר הבוקר שיעיר את הדיירים ליום נוסף בבית הנצפה במדינה. האם האווירה הרגועה תישמר גם אחרי שיתעוררו, ואיך יתפתחו המערכות הזוגיות החדשות בבית?

מה קרה אתמול?

הדיירים התעוררו לשבת הראשונה של הדיירים החדשים בבית עם צלילי השיר: "מלך העולם" של שלמה ארצי, אך כנראה שהוויכוח הסוער שהתרחש בלילה התיש אותם, והם התקשו לצאת מהמיטות. דן המשיך להרגיש את השפעות הריב שלו עם שני מהלילה, ובשיחה עם אנסטסיה הוא אמר עליה: "מעולם לא היינו זוג, היא זאת שמשכה לשם, ואין לה יותר זכות לשחק את הנפגעת", בזמן שאנסטסיה הציעה לו להתנצל בפניה: "יש משהו ביחס שלך שגרם לה להבין דברים אחרים, ובגלל זה היא נפגעה".

בהמשך היום, עומר שיתף בעצב על פטירת אביו מסרטן, ואורנה הרגישה צורך להביע הזדהות: "זה בדיוק מה שקרה לאחותי". בהמשך, דן מצא את אורנה בוכה במקלחת ביחד עם מעיין שניסתה להרגיע אותה, ואורנה סיפרה מה גרם לה לבכות: "השיחה עם עומר הייתה לי קשה, והיא גרמה לי להיזכר באחותי". בינתיים, אנדל לקח את עדן לשיחה אישית בנסט, וחשף בפניה את הקשיים שהוא חווה ביחסים ביניהם: "אני לא יודע איך להתמודד עם מה שאני מרגיש אלייך, ואני רוצה שנפסיק עם זה", בעוד עדן התקשתה להבין את הריחוק הפתאומי של אנדל, וחשפה בפניו שהחיבור שלהם אמיתי מבחינתה: "אני מכירה ברגש, והלב משחק פה תפקיד".

מאוחר יותר, דן סיפר לאורנה על שיחה שהייתה לו עם ג'ודי: "היא בחורה חמודה, אבל היא לא מצאה את השלווה בחיים שלה עדיין", וכשאורנה אמרה שהיא פחות התחברה לג'ודי בגלל הרצון שלה לסכסך בין אביחי למעיין, דן השיב שלדעתו ג'ודי כבר לא מנסה לפגוע להם בזוגיות: "היא מבינה שהיא נכנסה לקרב אבוד". מעט לפני השינה, שני ועומר הראו ניצוצות ראשונים של קירבה כשהם נצמדו לשיחה אינטימית בחדר השינה. עומר החמיא לשני: "את נראית טוב, יש לך ראש, ואת משוגעת", וכשהוא הבחין שהמצלמות מתמקדות בהם, ותהה האם זה משודר, שני מיד השיבה: "ברור שכן, אני כבר שומעת את הכינורות ברקע".

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00