העדכון האחרון:

03:00 - לילה טוב לדיירים
 
בחדר הארונות, עדן ושני צוחקות על שם כשהוא מתעצבן: "הקול שלך נהיה פתאום גבוה". עדן מסבירה שעם כל הקעקועים, יש לו מראה של בחור קשוח, ושני עוקצת: "אבל ברגע שאתה צועק, כל הסקס אפיל שלך יורד בשנייה, כמו בלון שהתפוצץ", הן מחקות אותו, ושם מצטרף אליהן בצחוק גדול. כשנגמרות הבדיחות, הם הולכים לישון, אך לא לפני שעדן ושני מצטופפות במיטה והראשונה מודה: "את מדהימה". היא מוסיפה שלמרות ההתחלה הלא טובה שלהן בבית, היא שמחה שיש להן אחת את השניה. שני מאושרת על המצב החברתי שלה, ובלחש מכריזה: "עדן, שני ושם - האמת הבלתי מנוצחת". הן מסיימות את השיחה בחיבוק ונשיקה והולכות לישון.

02:00 - שם לתאלין: "את צריכה לזכור שמדובר בתכנית טלוויזיה"

הסרטון הוויראלי לא מניח לדיירים כששני, שם ותאלין מתווכחים על הפרשנות של מעיין לדברים שאביחי אמר: "בן אדם שאומר שהוא רוצה אישה פחות אינטילגנטית ממנו", אומר שם וממשיך: "איך אפשר לפרש את זה אחרת, חוץ מלהבין שהוא רוצה שתהיה לידו אישה קטנה?". תאלין מסכימה ואומרת שהיא לא מקבלת את מה שנאמר בסרטון, ושם מתייחס למעיין: "גם היא הבינה את זה ככה, עובדה שבבוקר הם לא קמים מחובקים". הוא חותר לכך שהיחסים בין מעיין ואביחי הם לא אותנטיים, ומבהיר לתאלין: "את צריכה לזכור שמדובר בתכנית טלוויזיה, יש אנשים שיעשו דברים מסויימים בשביל לזכות בפרס". תאלין מבולבלת: "אז, אתה חושב שזאת הצגה? אף אחד לא משתנה פה בשביל אף אחד", ושני מסכמת: "זה מה שאת מפספסת".
 
כשתאלין עוזבת את החצר, שני מנצלת את הזמן כדי לפרגן לה: "היא מה זה חמודה", שם אמנם מסכים, אבל אומר שהיא תמימה. "אתה מפספס אותה, היא עושה את זה כאקט חברי", ומתייחסת לכך שתאלין עוזרת בשמחה לאורנה בשבת, למרות שהם קוראים לה "גוי של שבת". שם מבין את מה שהיא אומרת, ושניהם מסכימים שתאלין עושה זאת מחוסר ידע.
 
בהמשך בחדר השינה, הדיירים משתטים קצת לפני שנרדמים, ודן עוקץ את חיים שממחזר בדיחות: "אתה יודע איך יודעים שהבדיחה שלך מצחיקה?". חיים מתעניין, ודן מנחית: "כשאתה לא חוזר עליה כמה פעמים". לעומתם, מרגיש חיים עירני, והוא שר להם למרות שתאלין צועקת לו שישתוק: "אני רוצה לישון".

01:00 - איזה סלנג עדן לא אוהבת שאנדל משתמש בו?

בחצר ממשיכים לשוחח אנדל ועדן, וכשהראשון מביע את געגועים לטינדר, עדן מתקנת אותו: "עדיף שתגיד שאתה מתגעגע לנשים באופן כללי". אנדל לא מסתיר למה התכוון: "עדיין לא נהניתי ממגע אמיתי", ועדן מחדדת: "במיוחד פה, זה מחזק אותך". הם מעבירים את שיחתם לחדר השינה: "אני בשוק שאני פה, עדיין לא קיבלתי את הבום של זה", משתפת עדן, ואנדל מבולבל מהשינוי במצב רוחה: "היית מבסוטה לפני שנייה, איזה שחקנית את". הוא מנסה לעודד אותה במחמאה: "תשמעי, את מכשיר", אבל כשעדן לא מקבלת את השימוש במילה הזו: "לקרוא לבן אדם שהוא מכשיר? זה סלנג שאני לא אוהבת לשמוע", הוא מנסח מחדש: "את נראית טוב".

בינתיים בחלל הסגלגל, דן מנעים את זמנם של אביחי, מעיין, אורנה וחיים ושר להם שירים בפורטוגזית. אחרי שיחות בנושאים שונים, הם מרגישים שהעייפות משתלטת עליהם ומתחילים לנוע לכיוון חדר השינה בתקווה שזמן כיבוי האורות הגיע, אך מתבאסים לגלות שהשעה עדיין מוקדמת לכך.​

00:00 – עדן לאנדל: "אתה ריקני מבחינת רגש"

חיים ודן מתחילים לשחק כדורגל, בזמן שאורנה, אביחי ומעיין צופים בהם. חיים קובע: "מי שמבקיע את הגול ראשון, יהיה מלך", ומסביר שהמפסיד יעשה בשביל המנצח כל מה שהוא מבקש למשך חצי שעה. לאחר דקות ספורות, דן מנצח אותו ומתחיל בסדרת הבקשות. בהתחלה הוא אומר לחיים שיגיד מילים טובות על אורנה במשך שלוש דקות מול המצלמה. אחר כך, דן מבקש ממנו שיעשה לו מסא'ז, ולבסוף מבקש שיקפוץ ממקום למקום על רגל אחת.

בינתיים בחדר השינה, שני בוחנת את הקעקועים של שם: "איך לא כאב לך לעשות קעקועים במרפק ובבית שחי?", הוא בתגובה אומר שיש דברים יותר קשים בחיים. היא מתעניינת בפירוש של כל קעקוע, אבל שם לא מוכן לחשוף פרטים מול המצלמות. מאוחר יותר, עדן אומרת לאנדל שהיא לא נמשכת לגבר בגלל כסף: "יותר חשובה לי המשיכה". הוא צוחק עליה, והיא לא חוסכת במילים: "אתה ריקני מבחינת רגש". אבל אנדל חדור מוטיבציה להוכיח לה שיש לו רגש: "את תראי את הרגש שלי כשיכנסו הדיירים החדשים". בהמשך, הוא מודה שהוא כרגע מעדיף לשים את הרגש בצד, ומסביר: "אני רוצה להתמקד בעצמי".

23:00 – אביחי על עדן: "היא הפספוס של העונה"

דן משתף את אורנה ששני שוב הצליחה להרגיז אותו: "היא אמרה שהפרסומת שלנו הייתה טובה רק בזכות שם", ואומר שלא מעריכים אותו מספיק: "עשיתי איתם את הפרסומת למרות כל הקושי והמלחמה בינינו". אביחי שמקשיב לשיחתם, מוסיף שההתנהגות של שם הפכה להיות דומה להתנהגות של שני: "הם הולכים ומדברים אותו דבר", וטוען שעדן היא הפספוס של העונה: "היא קסם והיא פשוט נעלמת איתם".

בהמשך, אביחי ודן מתוודים בפני חיים: "בתחילת העונה, חשבנו שאין בך במעבר", והאחרון מגלה גם לאביחי: "חשבתי שאתה ערס". אביחי לא מבין למה הוא חשב ככה, ודן מסביר: "זה בגלל האגו שלך". אביחי מנסה לשבור את הקרח ואומר בצחוק: "אני אולי ערס פואטי". אורנה משנה נושא ומעידה על עצמה שבכל מקום בו היא נמצאת היא תמיד מרכז העניינים: "גם בבני ברק כשהייתי ילדה, כולם היו מחפשים לראות מה אני לובשת".

מאוחר יותר, אנדל, שני, עדן ושם נכנסים מהחצר ומתיישבים בשולחן ליד חיים, אורנה, דן, אביחי ומעיין. הם מנסים להשתלב בשיחה שלהם, אך כעבור דקות ספורות הם נותרים לבדם סביב השולחן. "דן גרם לזה, הוא קרא לאורנה לחצר", עדן אומרת לשני. 

22:00 – מעיין לדן: "איכס, אתה כזה אפס"

אורנה מנסה לעלות את האנרגיות העייפות בבית ומכבדת את הדיירים בעוגה שהכינה. בזמן שכולם נהנים מפרוסת העוגה שלהם, דן מסרב לאכול ומסביר: "אני מרגיש פראייר שלא אכלתי בשר, למה שאוכל עכשיו עוגת פרווה?". בהמשך, דן עושה את תנועת הדאב המאפיינת את שם, ומעיין ממהרת לצעוק לו: "איכס, אתה כזה אפס", בעוד אורנה דואגת לתפוס ממנו מרחק.

לאחר מכן, כשמעיין אומרת לדן שהיא חולה עליו, אורנה פונה לאביחי ומבקשת ממנו לטפל בה: "אתה שומע את פליטות הפה שלה לדן בימים האחרונים?". אביחי מסכים איתה וקובע: "היא לא תגיד לו יותר דברים כאלה". תאלין מצטרפת אליהם ומנשקת את מעיין, וחיים זורק לה הערה: "נראה לי שכל מה שרואים ממך בתכנית זה הנשיקות הלא קשורות שלך למעיין". 

21:00 – דן מוציא לפועל את תכניתו להחזרת אורנה בשאלה

אביחי מוסר דרישת שלום להורים של מעיין, בעוד היא מספרת שאמא שלה בטח נבהלת מהקטע של הדת: "היא לא רוצה שאשמור שבת". אביחי מתגונן וטוען שהוא לא בדיוק קרוב לדת: "בכל זאת אני משתתף בתכנית", ומצהיר שהוא לא אוהב בחורות דתיות. הוא נזכר שאורנה יושבת לידם ומיד מתקן את עצמו: "אבל אורנה יוצאת מהכלל". דן צוחק ואומר: "אורנה היא דתי לדעתי".

מאוחר יותר, דן מתחיל בצעדים ראשונים בתכניתו להחזרת אורנה בשאלה. הוא שואל אותה למה היא לא משויכת לזרם הרפורמי, ומציין שזהו הזרם הגדול ביהדות. אבל אורנה לא מבינה את פשר השאלה של דן, ומסבירה לו מהם הקווים האדומים שלה: "גדלתי בבית חרדי". במקביל, מעיין ואביחי מסכמים איך יפעלו במקרה ויריבו: "לא נדבר אבל נישן באותה מיטה גב אל גב". לאחר מכן הם עוברים לדבר על הדיירים, ומעיין אומרת שקשה לה להיות עם אנשים שהיא לא הייתה בוחרת להיות איתם בחוץ. אביחי לא חוסך במילים דווקא על אורנה ודן: "אי אפשר להיות חברים שלהם בחוץ", ומסביר: "דן הוא חנון ואורנה מבוגרת עם שני ילדים".

20:00 – מעיין מבטיחה לאביחי: "נעשה סופי שבוע עם המשפחה שלי"

הדיירים אוכלים את ארוחת השבת, מלבד שני ושם שעדיין מצלמים את הפרסומת שלהם. עדן דואגת לשמור להם אוכל, בזמן שכולם משבחים את אורנה על האוכל הטעים, ומודים לה, למעיין ולתאלין על הטרחה בבישולים. מעיין מספרת שהיא הכי אוהבת בסוף השבוע לישון, לאכול ולהיות עם המשפחה שלה. אביחי נבהל ותוהה מתי יהיה להם זמן לבלות יחד, והיא מבטיחה שאין לו מה לדאוג: "נעשה סופי שבוע עם המשפחה שלי". מאוחר יותר, שם ושני מצטרפים אליהם ומתחילים לאכול.

19:00 – מה התנאי שמעיין מציבה לאביחי?

עדן, תאלין ואנדל מחכים לארוחת הערב, בזמן שהאחרון משער: "כשנצא לבחוץ, אף אחד לא ישמור על קשר אחד עם השני". עדן דווקא לא מסכימה איתו, ומסבירה: "אנשים מבחוץ לא יבינו את החוויה שעברנו כאן", ומציינת שהם יצטרכו אחד את השני כדי להתמודד עם התגובות.

הדיירים מתחילים להתיישב סביב שולחן השבת, ואביחי מרוצה מהאווירה בבית: "גם באחדות יש קסם". דן מסכים איתו, ומעלה שאלה לא קשורה: "האם כשגבר פותח את הדלת לאישה, זה שוביניסטי?". מעיין מיד משיבה: "זה מקסים, כל האקסים שלי עשו את זה". אביחי מתלהב, ומתחיל לתחקר אותה על האקסים שלה. מנגד, מעיין מפצירה בו: "אל תדבר איתי על הדברים האלה פה". היא מסבירה שזה לא יפה לדבר עליהם מול המצלמות, ומציבה לו תנאי: "אם תרצה להכיר אותי באמת, תשמור את השאלות החשובות ותשאל אותן כשנצא מפה".

18:00 - דן על שני: "הפרצופים שלה עושים לי כאב ראש"

מעיין ועדן מצטרפות לאורנה בהדלקת נרות השבת, וכשאורנה נשארת לבדה היא פונה למצלמות במסר נרגש למשפחה שלה: "אני מודה כל יום על כך שנפל בחלקי להיות חלק מהמשפחה הזאת, שתהיה לכם ולכל עם ישראל שבת שלום". בינתיים בחצר, אנדל ועדן טובלים בשכשוכית, וכשאביחי שואל את אנדל מה משמעות ההקדשה שהייתה על המסוק שלו, אנדל מסביר: "זה הכינוי של השכונה שאני גר בה", ועדן מאשרת: "באשדוד כולם יודעים מה זה קופיקו". 

בהמשך, מעיין יוצאת לחצר ומדברת עם אביחי על החיים המשותפים שיהיו להם מחוץ לבית. אביחי שואל אם היא עדיין רוצה שהוא יהפוך להיות רב גדול, ומעיין משיבה בקריצה: "כבר לא, אתה יודע כמה דברים לא נוכל לעשות אם תהיה רב?". מאוחר יותר, דן יוצא מחדר האח הגדול לאחר שהשתתף בצילומים ביחד עם שם ושני. אורנה מכינה לו צלחת, והוא מספר לה שהשהות הממושכת עם שני הייתה מתישה: "היא לא מפסיקה לעשות לי פרצופים, וזה מתחיל לעשות לי כאב ראש".

17:00 - נהנים משישי בצהריים
 
חיים יושב בחצר, ואביחי מצטרף וחושף בפניו: "בילדות הייתה לי שמחת חיים נטו, לא היה לי מקום של עצבות כמו שיש לי היום". חיים מעודד את אביחי ואומר לו: "עכשיו יותר טוב, כי יש לך את מעיין", ואביחי משיב: "עכשיו כן, אבל אי אפשר לדעת מה יהיה בחוץ". בהמשך, מעיין יוצאת לחצר, וכשאביחי זוכה ממנה לנשיקה במצח הוא מגיב בהפתעה: "מה את עושה? נשיקה במצח זה לידידים", אבל היא לא מסכימה: "נשיקה במצח זה שמור לאנשים שיקרים לך". בהמשך, האח הגדול מפנק את הדיירים ומשמיע להם את השיר: "שישי בצהריים" של אייל גולן, והדיירים רוקדים ומוחאים כפיים בחצר, בזמן שעדן ואנדל רוקדים יחדיו בחדר השינה.
 

16:00 - מסוק ראשון לאנדל

הדיירים יושבים בחצר, כשלפתע הם מבחינים במסוק שחג מעל הבית עם ההקדשה" "לאנדל אוהבים, המשפחה, החברים וקופיקו". מעיין רצה לתוך הבית בשביל לקרוא לאנדל, וכשהוא הולך בנונשלנטיות, היא צועקת עליו: "מה אתה משחק אותה כאילו אתה לא מתרגש, צא כבר החוצה". אנדל יוצא לחצר, וכשהוא מזהה את החבריםם שלו על המסוק, הוא מנופף להם בשמחה ביחד עם כל הדיירים. לאחר שהמסוק עוזב את הבית, חיים מפרגן לאנדל: "כמה רציתי שתקבל מסוק בשביל שתבין איזה הרגשה טובה זאת", ותאלין בוחרת לפרגן דווקא לטייס: "את המסוק ראו הכי טוב עד עכשיו, הטייס היה פרפקט". 

15:00 - מעיין לאורנה: "ההורים שלי בטח מעריצים אותך"
 
מעיין ואורנה מכינות את ארוחת השבת, ומעיין מבינה שהיא למדה דברים חדשים בבית: " נראה לי שההורים שלי לא מבינים מאיפה פתאום אני יודעת להיות במטבח, הם בטח מעריצים אותך". אורנה מודה שהיא לא תמיד אוהבת להיות במטבח, אבל דווקא בשבת זה שונה: "זה התענוג שלי, אין יותר מאושרת ממני להכין אוכל לשבת", וגם משתפת בגעגועים לילדים שלה: "מעניין אם הם צופים בי עכשיו". במקביל, חיים מפנק את אביחי בתספורת מוצלחת, ובזמן שהאחרון מתקלח בחצר, חיים כבר מספיק להציע את שירותי גם לאנדל שמסרב: "כשזה מגיע לשיער שלי, אני לא נותן אמון באף אחד".
 

14:00 - אביחי על שם: "הוא לא באמת יודע מה זה עוני"

אורנה יושבת בחצר, ומספרת שבמהלך הוויכוח שלה עם שם הוא אמר שהם צריכים ללמוד לאכול כמו אנשים עניים. אביחי לא קונה את הגישה של שם: "כל החיים הוא גר בתל אביב, זה שהוא עבר פעם ליד התחנה המרכזית לא אומר שהוא יודע מה זה עוני", ואורנה מסכימה איתו: "כל האג'נדה הצדקנית שהוא מנסה לייצג פה לא אמיתית". מאוחר יותר בחדר האמבטיה, תאלין מתחילה לשיר לדן את השיר: "לאב בוי" של דנה אינטרנשיונל. כשדן מפתיע ומצטרף לשירה, תאלין מוסיפה גם ריקוד סקסי, והוא מתעניין מיד: "מתי נפגוש את ג'ימי הלאב בוי שלך?".

13:00 - אורנה על שם: "הוא מדבר בחוצפה, כל הזמן צועק ומתעצבן"

אורנה נכנסת למטבח בכדי להכין את הקפה הראשון של הבוקר, ושם, שלא מבזבז אפילו דקה, מתעמת איתה על הדרך שבה היא הרכיבה את התקציב. הוא שואל בתקיפות: "נראה לך הגיוני שהתקציב של ארוחת שישי יהיה גדול יותר משאר השבוע?", וכשאורנה מסבירה לשם מדוע הוא טועה, אנדל שמשקיף מהצד מגונן על אורנה: "תן לה קודם להתעורר ואחר כך תדברו".
 
כשאנדל ואורנה יוצאים מהמטבח, נרא ששם עדיין לא נרגע, ומתלונן בפני שני שהזמנות הבשר בתקציב מוגזמות מדי: "זה תקציב הכי בסיסי שיש, אנשים עניים לא אוכלים בשר שלוש פעמים בשבוע". שני מחזקת אותו, ומעבירה על הדרך גם ביקורת על אנדל: "הוא מגן על אורנה רק בגלל שהיא מנקה ומכבסת לו". במקביל בחצר, אורנה מנסה להירגע מהוויכוח, וחושפת בפני אנדל מה בדיוק היא חושבת על שם: "הוא מדבר בחוצפה, כל הזמן צועק ומתעצבן".
 

12:00 – הריב על התקציב

 האח הגדול מעיר גם את אורנה, מעיין, תאלין ואביחי, שזכו לשעות שינה נוספות בעקבות צילומי הלילה שלהם. בינתיים בחצר, שאר הדיירים ממשיכים להעביר ביקורת על הצורה בה אורנה הרכיבה את רשימת התקציב, ושני מכריזה שבישיבת התקציב הבאה היא לא תתחשב בדעות ובקשות של דיירים אחרים. גם אנדל מוסיף שמן למדורה, כשהוא טוען בפני דן שיהיו הרבה קנסות השבוע בגללל ש"כולם ישנו באמצע היום", אבל זה מתעצבן עליו: "אני לא מוכן שתגיד כולם, כי אני לא נכנסתי לישון פעם אחת באמצע היום". בהמשך, הדיירים מתחילים בבישולים לקראת ארוחת השישי, בעוד דן לא נרגע מהביקורת על אורנה, ומתלונן לחיים: "שבוע שעבר הם עשו תקציב שהספיק לנו רק לארבעה ימים, מה הם רוצים עכשיו?".

11:00 – מה עובר על דן?

חיים ואנדל נהנים מהשמש בחצר, ומשתעשעים על חשבון דן ששרוע על מיטת השיזוף. "פעם הוא היה צולל לבריכה על הבוקר", עוקץ חיים, ואנדל מוסיף: "איזה גבר הוא נכנס, ונבל כמו פרח לא בעונה". בהמשך, שם יוצא לחצר עם שני ועדן, ולא מפספס הזדמנות לסנן לדן הערה עוקצנית משלו: "קום תניח תפילין זה ימלא אותך באנרגיה ואור". לעומתו, עדן דווקא מביעה התעניינות במה שעובר על דן, ואילו חיים בטוח שהוא כבר יודע את התשובה: "הוא מאוהב, את לא רואה מה קורה פה?". הוא לא מסתפק רק באבחנה חדה למצבו של דן אלא ממהר למצוא גם פיתרון, כשהוא מביא את הבובה של אורנה מחדר השינה, ומשכיב אותה לצידו של דן.

מאוחר יותר, הדיירים מקבלים את הקניות שהזמינו מהאח הגדול, ומגלים להפתעתם בין המצרכים גם פילטים של סלמון. שני מתעצבנת שאורנה לא חשבה על המחיר היקר של הסלמון, בעוד שם, שממהר לפתור את הבעיה, כבר נכנס לחדר האח. אלא שאנדל חושש מצרות העתיד, ומפציר בהם לעדכן קודם כל את אורנה. אבל עדן מסרבת בתוקף, ומבקשת ממנו לדבר איתה בשמם.

10:00 – למי אין את הכוח לקום

שיר הבוקר “Power” של קניה ווסט מתנגן ברחבי הבית, בעוד אנדל ושני שקמים מלאי מרץ, פותחים בריקודים קצביים. שאר הדיירים מתקשים קצת יותר להיפרד משמיכות הפוך, והשניים מנצלים את עייפות הדיירים להתארגנות מהירה ללא תור בחדר האמבטיה. לאחר מכן, דן מתעורר תשוש במיוחד, ואחרי כמה ניסיונות כושלים להתגבר על העייפות הוא מחדש את שנתו על מיטת השיזוף שבחצר. אנדל לעומתו ממשיך להיות אנרגטי, ודורש מהאח הגדול להשמיע את שיר הבוקר פעם נוספת. הוא נענה לבקשתו של אנדל, ומשמיע את שיר הבוקר בשנית בתקווה להעיר את הדיירים המנומנמים.

09:00 – יום שישי הגיע

אחרי שבוע עמוס באירועים, הדיירים עוד ישנים במיטותיהם וצוברים כוחות מחודשים. בקרוב יעיר אותם האח הגדול לבוקר קריר במיוחד, והם יחלו בהכנות לקראת סוף שבוע נוסף בבית האח הגדול. האם מזג האוויר יצליח לצנן מעט את האווירה החמה בבית?

מה קרה אתמול?

הדיירים התעוררו ליום ההולדת של שני, שחגגה על הדרך יום נוסף עם משימת הבובות. חיים שהתקשה לציית לחוקי המשימה, הצליח להרגיז את שם. "אתה רק מחפש להאשים אותי", חיים התגונן והתפרץ עליו. במקביל, עדן סיפרה לאנדל שהיא מכבדת את הקבוצה השנייה למרות שהם פגעו בה, ואילו לדעת אנדל המלחמה האמתית עדיין לא התחילה. כששני הצטרפה, היא אמרה על אורנה: "היא תשלח מרפק לכל אחד בדרך לפסגה", וקבעה שלאורנה לא אכפת מהחברים שלה בבית: "היחידה שמעיינת אותה היא עצמה".

מאוחר יותר, שני סיפרה לעדן שהיא מרגישה שעושים לה עוול בבית, והוסיפה שהיא לא מבינה איך דווקא היא יוצאת רעה בכל הסיפור. עדן ניסתה לעודד אותה, והבהירה: "ההצטיירות כלפי חוץ היא שונה ממה שאנו חווים בבית". זמן קצר לאחר מכן, הפתיעו את הבית שני מסוקים, שעל אחד היה כתוב: "שני מזל טוב, עדן גאים בך", ועל השני נכתב: "האמת בלתי מנוצחת". שני המסוקים גרמו לשני ולעדן להתלהב ולהתחבק בשמחה. גם האח הגדול הפתיע את שני, והעניק לה במתנה סלסלת הפתעה הכוללת בלונים ופירות להכנת שייק. אבל ההפתעה האמתית הייתה כששני שמעה את הוריה צועקים לה 'מזל טוב' מחוץ לבית, ופרצה בבכי מההתרגשות.

לקראת הערב, דן ואביחי מצאו רגע להעביר רשמים על כניסת הדיירים שכבר הודחו, והודחו פעם נוספת השבוע: "הצגת אורח עלובה". אביחי גם הסביר מדוע התרחק מעדן ומשם: "הם מגדירים את עצמם כאליטה השופטת של הבית", בעוד אורנה שהתלוננה על התנהגותה של שני ציינה שלדעתה שני לא הייתה מברכת אותה ליום הולדתה. ואילו מעיין שיתפה שהיא מאוכזבת שלא הצליחה ליצור חברות עם עדן. "היא מורעלת מבפנים", אורנה הכריזה על עדן. בעוד מעיין לא חסכה במילותיה על אנדל: "אין לו עמוד שדרה, אני מרחמת עליו".

אל תוך הלילה, דן השתעשע עם הבובות, וביצע חיקוי של תאלין בתחרות מיס טראנס וחיקוי למונולוג של אורנה שכולו סביב המילה "השם". תאלין לקחה ממנו השראה, וביצעה בעזרת הבובות חיקוי של הזוגיות בין מעיין לאביחי: "כל פעם שהוא בא לנשק אותך, את מפנה לו את הראש". הדיירים המשיכו להשתעשע, בזמן שדן אלתר מילים למנגינת השיר "ברבאבא". כשהוא שר על היחסים שלו עם אורנה, דן חשף שהוא מצא אהבה ושהוא רוצה להפוך את אורנה לחילונית.

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00