העדכון האחרון:

03:00 – שני מטיחה בעומר: "זה משפט שאומרים למישהי שנפרדים ממנה"

שני ועומר מתעוררים ויוצאים לשיחה בחצר. "יש לי אותך בחיים, מה אני צריכה חוץ מזה?", שני אומרת, בזמן שעומר משתף שהוא לא מרגיש טוב, וטוען שזה נובע מתסכול. "בסוף מתרגלים להכל", שני מסתלבטת עליו, והוא בתגובה עוקץ אותה: "איזה מתרגלים, אני נשאר פה עד שלישי". בהמשך, עומר מאחל לשני שתחייך כל החיים, ואילו היא מטיחה בו: "זה משפט שאומרים למישהי שנפרדים ממנה".

02:00 – דן למעיין: "זה מהלך אגואיסטי"

הדיירים נהנים מהישיבה בחצר, ומעיין מוצאת הזדמנות לספר לאביחי את מה שעומר סיפר לה קודם לכן: "הוא אמר לי שג'ודי לכלכה עלינו, ואמרה שסיפרת לה דברים מזעזעים שעשית לבחורות, ושהיא לא בטוחה איך זה יצליח בינינו בחוץ". בתגובה, אביחי פורץ בצחוק: "איזה דברים מזעזעים?", בזמן שמעיין ממהרת להגיד: "אני מקווה שלא באמת סיפרת לה דברים כאלה", ומוסיפה שכשהיא רוצה להרשים גבר, היא לא מספרת לו סיפורים מהעבר: "בטח לא על גברים שיצאתי איתם".

בהמשך, הדיירים מחכים שאורנה תצא לחצר עם חטיפים, ומעיין מציעה: "בואו נעשה לה איזה קטע, נגיד שאנחנו כבר לא רעבים", בעוד דן משתף פעולה: "או שנברח לנסט האדום, והיא לא תבין לאן נעלמנו". אביחי דווקא לא משועשע מההצעה: "זה לא יפה", ודן מיד פונה למעיין: "נכון, זה מהלך אגואיסטי, היא טורחת בשבילינו". מעיין לא מבינה איך הוא שינה את דעתו כל כך מהר, ומזכירה לו: "אתה זה שבכלל הציע לברוח לנסט".

מאוחר יותר, דן מתעניין מה הגבול של שרון במערכות יחסים: "תצא עם מישהי בת 25?". שרון עונה בשלילה, ומסביר שהוא מוכן לצאת עם מישהי מגיל 28 ומעלה: "15 שנים הפרש זה עוד בסדר, אבל לא יותר מזה". בהמשך, הם משחקים בפקקים, ודן מציין שהוא מרגיש כמו בן 22. "רואים, לא צריך להגיד את זה", שרון עוקץ אותו. לאחר משחק ארוך, הם פורשים ומצטרפים לשאר הדיירים שכבר ישנים.

01:00 – למה אורנה משתיקה את דן?

הדיירים יושבים בפינת העישון ומעבירים את הזמן בתהיות על השבוע הבא. "נוכל לפסול את המשימה ולהזמין תקציב מצחיק", דן אומר, וחיים מציע שישבתו: "נוכל לעשות מה שבא לנו, לא לדבר ולישון כל היום". הדיירים נהנים מהמחשבה על השבוע האחרון ומעלים הצעות נוספות. "מי ששומר בשר וחלב, יוכל להפסיק", דן משועשע, ואילו אורנה ממהרת להשתיק אותו: "זה ממש לא יפה". לאחר מכן, הם מדברים על המסוקים שקיבלו לאורך העונה, ואביחי מציין שמעיין מספר שניים במסוקים: "מיד אחריי".

00:00- אביחי: "יש לי הרגשה טובה שמעיין תזכה"

בחדר הסגול, אורנה ממשיכה להתייעץ עם אביחי: "מה אתה חושב שאני צריכה לעשות?", ואביחי מיד משיב: "תישארי אורנה". היא מסבירה שנפגעה ולכן מסתגרת בתוך עצמה, אך הוא מעודד: "קחי את הזמן, זה ייתן לך עוד זווית בתוך האישיות שלך לעכל את החוויה". משם, הם עוברים לדבר על הגמר, ואביחי משתף: "יש לי הרגשה טובה לגבי מעיין שהיא תזכה", ומסביר שהיא הצליחה להיפתח בבית ולהראות מי שהיא באמת: "הטוב לב והכנות הבלתי מתפשרת שלה, זה מדהים בעיני". אורנה מסכימה ואומרת שאי אפשר לדעת מה יהיה, אך אביחי אומר בביטחון: "זה או היא או חיים, הם בעלי הכנות הגבוהה ביותר".

בהמשך, מתחיל להתנגן השיר 'יוצא אל האור' של אהוד בנאי, ודן שמתלהב שר בקולי קולות. מאוחר יותר בחצר, הדיירים מדברים על תכניות ריאליטי ופורמטים מצליחים מסביב לעולם.  שרון מסביר להם על התהליך: "ממציאים פורמט, הוא עולה לאוויר ובסופו של דבר הוא נמדד במספרים", בעוד שעומר מודה: "הייתי יכול לראות האח הגדול כל היום". משם, הם עוברים לדבר על שחקני עבר מהכדורגל הישראלי, ושני מתעצבנת: "יש פה שלוש נשים שלא מבינות", ומציעה לעבור לדבר על הדוגמניות שפתחו את התצוגה של מותג ההלבשה התחתונה 'ויקטוריה סיקריט'. כשאביחי מגלה ידע נרחב ומתחיל למנות את שמותיהן של הדוגמניות, מעיין נדהמת: "איזה משועמם".

23:00- אביחי לאורנה: "קשה להתרחק ממישהו פה בבית"

הדיירים ממשיכים לשחק במשחקי החברה, והאווירה קלילה ומשעשעת מהרגיל. דן מתייחס לתחרות ברצינות, ומכריז: "אני לא מוכן לעשות צחוק פה מהמשחק", בעוד מעיין צוחקת: "אתה חי בסרט". בהמשך, דן מאתגר את רמת הקושי של המשחקים, והבנות מחליטות לפרוש בשיא ולפתוח בקבוק של יין. אחרי דקות ארוכות, דן מודה: "אני לא יכול להפסיק לשחק", אך חיים משכנע את כולם לצאת לשבת בחצר.

מאוחר יותר, אורנה משתפת את אביחי בדברים שדן אמר לה: "הוא צריך את המרחק והשקט שלו", ומדגישה: "אני קנאית בגבול הנכון, וכל הקטע נראה לי התחיל בפורים שהערתי לו לא להיצמד לג'ודי". היא ממשיכה להסביר: "הוא מסתגר ולא אומר בפנים, ומכלום נהיה הר", ומשתפת שבכוונתה לדבר איתו על הדברים. "הוא לא מבין מי אני בחוץ כדי שיקרא לי קנאית", היא אומרת בעצבים, ואביחי נאנח: "איזה קשה להתרחק ממישהו פה בבית".

22:00- שני: "אני לא בן אדם קטנוני או שומר טינה"

בזמן שאביחי מפנק את חיים במסאז' בשולחן האוכל, מעיין מזהירה מהצד: "גם לי אתה עושה אחר כך", ושואלת את חיים אם הוא נהנה. "מעניין מה יהיה ביום שלישי", תוהה מעיין, וחיים מצטרף: "באמת מעניין, איזה מפחיד". במקביל בחצר, עומר שואל את שני אם היא נכנסה לבית כדי ללמוד על עצמה, וזו משיבה: "אני התמודדתי פה כל פעם מחדש, לא יכולתי לברוח", ומסבירה שלמרות כל מה שעברה היא תמיד ניסתה לתרום ולעזור בבית. "אני לא בן אדם קטנוני או שומר טינה", היא ממשיכה, ועומר מגחך: "אני דווקא כן". מאוחר יותר בשולחן האוכל, הדיירים מנסים להעביר את הזמן, ומשחקים משחקי חברה שונים בהנחיית דן. 

21:00- שירים לשבת

הדיירים מסיימים לאכול, ופוצחים במחרוזת שירים לכבוד השבת תוך כדי תיפוף על השולחן. לאחר מכן, במהלך שטיפת הכלים אביחי מתפלא: "עברו כבר שבועיים מההדחה הכפולה, איזה קטע", ועומר שמסכים ומוסיף שהגמר קרוב מתמיד. בינתיים בחצר, מעיין משתפת את שני: "גם אם יכולתי כלכלית, לא הייתי יוצאת מהבית וגרה עם שותפים", ומסבירה שהיא לא מסוגלת להשאיר את אמא שלה לבד. "בתור ילדה קטנה הייתי מאוד עצמאית והייתי עושה הרבה דברים לבד", אומרת שני, ומשם עוברת לספר על התהליך שעברה אחותה במהלך השירות הצבאי שגרם לה להיות עצמאית. 

20:00- אורנה: "שלושה מאיתנו לא יהיו פה שבת הבאה"

הדיירים מתיישבים לארוחת השישי, כשהפעם אביחי מפרגן לחיים ונותן לו לבצע את הברכות. כשדן מסביר מה המרכיבים של סלט החסה שהכין ומבקש מכולם לטעום, שני ממהרת לפרגן: "הכי טעים שיש", והוא מתלהב: "אני בהלם, זה מפחיד". בהמשך, הדיירים נותנים לחיים לטעום קציצה בשרית וקציצה צמחונית בעיניים עצומות, והוא נדהם: "זה טעים הצמחוני, לא מרגישים בהבדל".

האווירה במהלך הארוחה כיפית וקלילה, והדיירים מעלים זיכרונות מהמשימות שעברו לאורך העונה. "שלושה מאיתנו לא יהיו פה שבת הבאה אז יש לכם משהו להגיד?", מתלוצצת אורנה, ושני מיד משיבה: "סבלתי מלא אבל עכשיו אני נהנית". בהמשך, שני משערת שבשבוע הבא תהיה משימה עם הדיירים שהודחו מהבית, ואביחי אומר: "הלוואי ויעשו את זה".​

19:00- אורנה על הפרידה: "לא שוברים את הכלים והולכים"

בסלון הבית, אורנה ממשיכה בשיחה עם מעיין על הפרידה: "הוא קיבל רגליים קרות, זה מה שאני רואה", ומחליטה שבהמשך הערב אולי תיקח את דן לדבר על הכל. מעיין מסכימה שזה רעיון לא רע, ומסבירה: "אתם לא אתם פתאום, וכדי שהשבת תהיה נעימה". לאחר מכן, הן עוברות לחדר השינה, ומתיישבת ליד המיטה של חיים שמנסה לעודד: "אורנה אל תדאגי, יהיו עוד דברים טובים", והיא מחייכת בנימוס ונאנחת: "איזה דברים טובים?". היא ממשיכה להתמרמר, ואומרת: "צריך לדעת להתמודד וברגע שצוברים דברים יותר קשה לרדת מההר, לא שוברים את הכלים והולכים", וחיים מנחם ומבטיח: "אני אעשה לו שיחה יפה אל תדאגי".

מאוחר יותר, דן  נכנס לחדר השינה, מתיישב ליד אורנה ומאחל לה שבת שלום. מיד לאחר מכן, מתחיל להתנגן ברחבי הבית השיר 'נגיעה אחת רכה' של הזמרת נורית גלרון, וחיים מביך את דן: "תסתכל עכשיו לאורנה בעיניים". דן מבקש ממנו שישתוק, ובסיום השיר מכריז: "זה היה די מתוחכם ואכזרי". בהמשך, דן מסביר שמבחינתו חצי הגמר הרבה יותר מעניין מהגמר עצמו, אך חיים מתנגד: "בחיים זה לא יותר מעניין, אין כמו האורגינל". בזמן ההכנות האחרונות לקראת ארוחת השבת, מעיין עוקצת את דן: "אתה יודע שהשיר שהתנגן היה עליך ועל אורנה", ומתחילה לשיר אותו בקולי קולות מול כולם. 

18:00 - אורנה על דן: "אני לא יכולה להסתכל עליו מרוב כעס"

דן לוקח את מעיין לשיחה, ומשתף אותה בקשיים שלו מול אורנה: "אני נמצא בסיטואציה מורכבת כי אני כן רוצה בחברות ובקירבה שלה", אך מעיין קוטעת אותו מיד: "אם אביחי היה אומר לי שזה לא מתאים הייתי ישר לוקחת צעד אחורה". דן מבין את כוונתה, אבל לא יכול להמשיך: "הגעתי לנקודה שאני נושם עמוק יותר מדי פעמים", ולמרות הכל מקווה שאורנה תגיע לגמר: "פחות אכפת לי מעצמי, אבל אני יודע שלה זה בגדר חלום". דן מוסר למעיין שהוא מחכה לראות מה יקרה בחוץ: "אולי המקום שלנו שם יהיה יותר בריא ונכון". השיחה נקטעת בכניסת השבת, והבנות מדליקות נרות יחד. הן מחובקות יותר מתמיד, ושני מתלהבת שהן האחרונות שנשארו מהבנות: "פעם לקח לנו שעה להדליק נרות עם כל הבנות שהיו בבית".

בהמשך בחצר, אורנה שואלת את מעיין מה היה כתוב על המסוק, והיא אומרת שהיה ציטוט מהשיר של חווה אלברשטיין: "אבל לא הצלחתי להבין במה מדובר". במהרה הן עוברות לדבר על הפרידה של אורנה מדן כשזו משתפת: "כשאני נפגעת אני שמה מעל עצמי כמה שכבות כדי לא להיפגע יותר", היא מוסיפה: "אני לא יכולה להסתכל עליו מרוב הכעס, ונפגעתי כשהוא אמר שהוא לא רוצה אותי". מעיין מספרת לה על השיחה עם דן במטבח: "עכשיו הוא אמר שהוא כן רוצה אותך לידו", היא מוסיפה: "אבל הסברתי לו שכשאומרים דבר כזה לאישה היא לא תרצה להיות שם בשום מובן". אורנה חושבת לרגע, ומבהירה למעיין מה גרם לבעיות ביניהם: "כשאוספים וצוברים דברים ולא מדברים אז נהיה הר, שוברים את הכלים והולכים הביתה", היא מסכמת: "הדבר הכי נורא בזוגיות זה שמסתירים ולא כנים אחד עם השנייה, ויכול להיות שגם אני לא בסדר כי לא אמרתי".

17:00 - דן על הפרידה מאורנה: "זה בא מתוכי מבפנים"

בעקבות המסוק מאחות של דן, אביחי מסב את תשומת ליבו לטעות בפירוש הרמזים שהעבירה להם: "אני לא בטוח שאחותך סימנה שכולנו נהיה בחמישייה". אביחי מסביר: "נראה לי שהיא לא התכוונה ששרון יהיה, וסימנה רק את מעיין, חיים, אותי ואותך", ודן מודה שהוא קרא נכון את הסיטואציה: "לא היה לי נעים לומר את זה ליד שרון". לאחר מכן, מעיין שואלת את דן מה היה המשפט שרמז על הקשר שלו עם אורנה. "לימדת את ליבי גם בבדידות לשמוח", דן מצוטט ואומר: "הם שלחו את זה בהתאם למה שקרה אתמול", ואביחי ממשיך אותו: "היא התכוונה שגם כשדן לבד הוא חזק".

מאוחר יותר בסלון, שרון משתף את דן בשיחה שלו עם שני בלילה: "אמרתי לה שתבין שאם אנחנו מדברים זה לא אומר שנהיה עכשיו חברים", הוא מוסיף: "היא באה להתנצל בגלל ששמעה עליי דברים אחרים לא נכונים". דן מעביר את נושא השיחה לאורנה, ושרון מנצל את ההזדמנות לשאול: "באמת נפרדתם?". דן מהנהן: "כרגע זה שם אין מה לעשות", ומסביר שאין קשר לרמזים של החברים ואחותו: "זה בא מתוכי מבפנים". לאחר מכן, דן מספר לאורנה על המסוק שהוקדש לו קודם לכן, וכשהיא שואלת מה היה כתוב עליו, הוא משיב: "אוהבים ותומכים החברים".

16:00 - אחות של דן במסר חשוב מהבית

שני מודיעה שיש לה חשק עז לתה ומבקשת שמישהו יכין לה, ועומר מפתיע אותה כשמתערב ומטיף לה שהיא צריכה גם לדעת לקבל "לא". שני מתעצבנת מהתגובה שלו: "אין בעיה, מעכשיו במשך חצי שנה תקבל 'לא' על כל דבר", היא מוסיפה בעצבים: "ולא רק על תה וקפה". במקביל, דן מספר את חיים ונגמרת הסוללה של המכונה באמצע. חיים מתבאס: "אתה לא מספר אותי יותר", ומסתכל על עצמו במראה: "מה נהיה ממני? אני דומה לכפכף".

בהמשך בחצר, חיים מצטרף לאביחי שמבקש ממנו אש, וזה אומר לו ברמיזה על התספורת שלו: "אתה לא רואה שאני נראה כמו מדורה?". מעיין צוחקת על דן: "למה השארת את השיער שלו ככה?", ודן מתעצבן: "אבל הסברתי שנגמרה לי הסוללה במכונה". כעבור דקות אחדות, הסוללה נטענת ודן חוזר לספר את חיים בעזרתה האדיבה של מעיין שבאה להשגיח עליו מהצד ולמנוע טעויות נוספות.

 מאוחר יותר בחדר השינה, שני מציגה לעומר תכונות אופי שלו: "שמתי לב שאתה לא סומך על אנשים, ואם מישהו עושה לידך טעות קטנה זה נגמר", היא מוסיפה שאלה: "אתה לא הולך לפעמים עם תחושת נרדפות?". נדמה שעומר לא מבין את כוונתה של שני, וזו עונה במקומה על עצמה: "אני מרגישה שתמיד מסתירים ממני הכל אבל כל דבר שקורה אני יודעת אותו תמיד מראש". בינתיים מגיח מסוק שלישי לחצר הבית, ודן שמח לגלות את אחותו שמקדישה לו מסוק עם הכיתוב "חירותי" מהשיר של חווה אלברשטיין שהשמיע בתוכנית הרדיו שלו. דן מבחין בכיתוב נוסף שקשור לאורנה: "מזל שהיא לא פה כדי שלא תראה את מה שכתוב", אבל שאר הדיירים לא מצליחים להבחין במה מדובר, ודן עובר נושא כשמסביר להם שאחותו מסמנת למעיין, אביחי, שרון, חיים ולו שהם יהיו בחמישיית הגמר.

15:00 - שני מהמרת: "יהיו לפחות שני זוגות שיתפצלו בהדחה" 

הבנות מבשלות במטבח וחושבות מה יקרה בהדחה הקרובה, בזמן ששני חוששת לגורל הזוגות: "זה יהיה עצוב מאוד אם הזוגות יצטרכו להיפרד". אורנה מודיעה לשני שהיא צריכה להכין את עצמה לגרוע מכל: "זה מאוד סביר שזה מה שיקרה", וזו יודעת שזה נכון: "יהיו לפחות שני זוגות שיפרדו, וחמימו בטוח לא ילך". לאחר מכן, שני ניגשת למעיין, מחבקת אותה ולוחשת לה באוזן: "איך אני שמחה שאת פה".

הדיירים שומעים רעש של מסוק שני ורצים מיד לחצר. חיים מזהה את אבא שלו, ומבקש מדן שירים אותו על הידיים כמו שאביחי הרים את מעיין כדי שיוכל להיות קרוב אליו כמה שיותר. "הוא לא נורמלי שהוא בא ביום שישי", חיים אומר בהתרגשות על אבא שלו, ומוסר לו: "התגעגעתי אליך מלא לא ראיתי אותך מאז שהתחילה העונה". דן מזדהה שחושב על זה שגם הוא לא ראה המון זמן את ההורים שלו, בעוד חיים עסוק בלעכל את הפתעת המסוק: "איך אני אמשיך לנשום עם מה שאני עובר פה".

14:00 - אביחי מהסס: "לפעמים אני לא יודע אם אני אהיה בגמר" 

שני, אורנה ומעיין מבשלות במטבח, ופתאום יורד להן האסימון שהן הבנות היחידות שנשארו בבית, ומעיין מכריזה בגאווה: "אנחנו המלאכיות של האח הגדול". את ההכנות לשבת קוטע מסוק שמרעיש בשטח הבית, ומעיין מגלה שאמא שלה שם: "קשרו אותה כדי שתשב ותוכל לראות אותי מקרוב", ואורנה מודה שזה גורם לה להתגעגע: "הלוואי שגם הילדים שלי היו באים אליי ככה מקרוב". מעיין מבקשת מאביחי שירים אותה על הכתפיים, "להיות קרובה יותר", והיא מוסרת נשיקות לאמא שלה: "את המלכה שלי, איזו אמא אמיצה ולוחמת את". מאוחר יותר, שני ואורנה עורכות את ישיבת התקציב, והדיירים שמחים שהתקציב הספיק לכל מה שהם רוצים הפעם, ואפילו ליותר. לאחר מכן בחצר, אביחי מהמר על חמימו, מעיין ושני לגמר, וכשעומר מזכיר לו לא לשכוח את עצמו, אביחי מהסס: "לפעמים אני לא יודע אם גם אני אהיה ברשימת הגמר".

13:00 - למה לדן אין חשק להניח תפילין?

הדיירים יושבים בחצר, ומעיין מזכירה לדן שהשבת תכף נכנסת: "אז לך מהר להניח תפילין". דן שולל את ההצעה: "אין לי חשק", ומסביר: "חשבתי שאולי זה יקדם אותי למחוזות חדשים בהכנת האוכל במטבח, אבל זה לא קרה". כשחיים מתעקש שבכל זאת דן יניח תפילין, דן מתנה זאת: "רק אם תכריז שאני השני הכי טוב במטבח", ואילו אורנה פונה לחיים ועוקצת את דן: "אם אתה רוצה שאגיד לך למה הוא לא רוצה להניח תפילין, תבוא אליי אחר כך".

בהמשך בחצר, עומר משתף למה לא אהב את ג'ודי: "כל הזמן היא הייתה מדליקה אנשים וחיפשה אש", בניגוד לדן שזוכר אותה לטובה: "דווקא היו לי איתה שיחות אחרות". לאחר מכן, הם משוחחים על הסיכויים של הדיירים החדשים לקחת את העונה, ועומר חושב שאין לו סיכוי: "היו פה הרבה עונות וכמעט אף אחד מהדיירים החדשים לא הצליח להיכנס לגמר". לעומתו הוא מפרט למה לשרון יש סיכוי: "הוא מוכר וכיסה בזמן שמכירים אותו בחוץ על הזמן שפיספס בבית", ודן מסכים איתו: "אם הוא לא היה מוכר הוא היה הולך בשבוע הראשון עם אנסטסיה". הדיירים מתחילים לבשל במטבח לארוחת שישי, ושני מפחדת לפספס את ישיבת התקציב: "אם נשאיר רק את הבנים, יהיו לנו רק בירות ופיצוחים במקרר".

12:00 – שרון מתכונן: "הישורת האחרונה היא חוויה בפני עצמה"

אביחי שואל את עומר אם שני בכתה אתמול בלילה, ועומר עונה שכן, אבל מבהיר: "לא בגלל השיחה עם שרון, סתם נפילת מתח". בהמשך, אורנה ושרון מתיישבים לשיחה רגועה בחצר הבית, ומסכמים גם הם את משימת הרדיו. "הייתה משימה ממש כיפית", אומרת אורנה, ושרון מסכים: "משימה ברמה". הוא מזכיר לאורנה שצפויה להם אולי עוד משימה אחת בלבד, והיא תוהה: "מעניין מה זה יהיה אם בכלל, ומי יישאר". שרון בטוח שהימים האחרונים בבית צפויים להיות מרתקים: "הישורת האחרונה היא חוויה בפני עצמה", וחוזר לדבר על משימת הרדיו כשהוא מחמיא לתפקוד של עומר בשידור: "חמוד, הוא בחור טוב".

מאוחר יותר, מסוק מגיח מעל הבית, וחיים קורא לכולם לצאת לחצר. הדיירים רצים בהתרגשות, ואורנה מצליחה לזהות את הכיתוב: "מעיין ואביחי האהבה שלכם מנצחת את כולם". הם מנפנפים למסוק בהתלהבות, ומעיין שלא מצליחה למחוק את החיוך, מחבקת בחום את אביחי.​

11:00 – דן: "דתייה אצלי זה לא יתרון"

שיר הבוקר “Hymn for the weekend” של "קולדפליי" מתנגן ברחבי הבית, אבל הדיירים העייפים לא ממהרים לקום. האח הגדול משמיע את השיר בשנית, ובזמן שדן כבר מתארגן לטבילה בשכשוכית, חיים ושרון פוקחים את עיניהם ומברכים אחד את השני בבוקר טוב. חמימו לא מחכה הרבה זמן, ונענה בחיוב להצעה של דן להצטרף אליו לשכשוכית. הם פותחים בשיחת בוקר, וחמימו מתעניין: "מה עם האישה, דיברת איתה?", ודן משיב לו בהיסוס שהם עדיין מדברים. הם מדברים על המשך הקשר, וחמימו מציין לטובה את זה שאורנה דתייה, אבל דן ממהר להבהיר לו: "דתייה אצלי זה לא יתרון".

כשמעיין יוצאת לחצר, השלושה מסכמים את משימת הרדיו, ומעיין מספרת שהיא נהנתה ממנה במיוחד: "התנסינו במשהו שאף אחד מאיתנו לא מכיר". בהמשך, דן מסביר מדוע שאל את שני על ההתנהגות שלה מול המצלמות: "היא לא לוקחת בחשבון את האי קשר החברתי לסיטואציה", ומזכיר לחמימו שהיא הייתה הראשונה לחבק אותו לאחר הביקור של אמו, למרות שיש לו חברים קרובים יותר.

10:00 –אווירת השבת בפתח

האח הגדול מאפשר לדיירים זמן שינה נוסף, והם מנצלים כל רגע. חדר השינה עדיין חשוך ושקט שורר בבית, אך בקרוב שיר הבוקר יתנגן והדיירים יחלו בהכנות לקראת שבת נוספת בבית האח הגדול. איפה עומד הקשר של דן ואורנה? והאם הפיוס בין שני ושרון יחזיק מעמד?

 09:00 – הגל השקט

לאחר יומיים עמוסים במיוחד, בהם עבדו סביב השעון כשדרים ברדיו האח הגדול, הדיירים ישנים במיטותיהם וצוברים כוחות מחודשים. בקרוב שיר הבוקר יכריז על פתחו של סוף שבוע נוסף, במהלכו הם יצטרכו להתמודד עם האמת שהוצפה מחדש מעל לפני השטח. האם דווקא לקראת סיום העונה הדינמיקה בבית תתעצב מחדש?

מה קרה אתמול?

יום חדש במשימת הרדיו עלה על בית "האח הגדול", ולאחר לילה לבן של שידורים, הדיירים התקשו להתעורר. בשלבי ההתעוררות, אורנה סיפרה למעיין על השיחה אמש עם דן: "הוא אמר שהוא לא יכול להכיל את הקשר בינינו יותר", בזמן שחיים התלונן שלא העירו אותו לשידור של אביחי. בהמשך, דן שיתף את חיים שהוא ואורנה נמצאים במשבר: "היה לנו פיצוץ ביחסים, קשה לי להכיל את השוני ואת הפער". חיים הופתע ושאל בתגובה: "מה קרה שנזכרת עכשיו?", ודן הסביר שפתאום משהו באינסטינקטים שלו השתנה: "אין לי סבלנות להערות שלה".

לאורך היום, מעיין ניסתה לעודד את אורנה, אך אורנה המשיכה לתהות: "לא בדקנו את הקשר מחוץ לבית". מעיין הסבירה שדן לא מסוגל להתמודד עם קנאה: "הוא לא כמו אביחי שאוהב את זה", ואילו לדעת אורנה הקנאה צריכה להחמיא לדן. כשדן ניגש לדבר עם אורנה על מצב היחסים ביניהם, היא הביעה את אכזבתה ממנו: "לעומתך, לי יש רגשות. חשבתי שהקשר שלנו בתוך הבית חזק, אבל אם אתה מתערער בקלות כנראה שטעיתי". בהמשך, דן חשף בפניה שלמרות הריחוק ביניהם הוא הרגיש צורך להיות קרוב אליה, ואורנה ענתה: "גם כשקשה לך, אני רוצה שתהיה לידי", והאשימה את חבריו של דן בסכסוך.

הגיעה השעה שלוש בצהריים, ומעיין וחיים עלו לשידור הזוגות הראשון. הם שידרו על אותו הגל: חיים חשף שהוא רוצה להתחתן עם בת הזוג שלו, משי, בזמן שמעיין תכננה הקמת משפחה עם אביחי בהרצליה. בשעה שש בערב, דן ושני עלו לשידור. דן טען ששני פגעה בו: "למרות שהתנצלת כמה פעמים, המשכת עם הסכין בגב והמשכת לקרוא לי 'פחדן'", אך החמיא לה: "יש אנשים מעטים עם היכולות שלך, יש בך יותר מדי טוב". ואילו שני סיפרה על טראומה שחוותה בעבר: "זה הדבר הכי גרוע שיכול לקרות לבחורה". מאוחר יותר, אורנה ואביחי עלו לשידור. אביחי התוודה שהנכות שלו גורמת לו לאבד את הגבריות: "אני רוצה שהאישה שלי תסמוך עליי", ואילו אורנה התחרטה על הסיפור עם שני: "הייתי רוצה שהוא יהיה אחרת". לאחר השידור, אורנה ודן עשו שיחת יחסינו לאן. "אתה כבר לא תראה בי שום דבר טוב", אורנה טענה והודתה שקשה לה: "לא ככה רציתי לסיים את החוויה פה". דן התנצל וחשף בפניה שהוא חייב אותה בחוץ.

בחצות הגיעה שעת השידור האחרונה, השידור של עומר ושרון. עומר סיפר שמערכת היחסים עם שני מדהימה: "אני מאוהב בה, ורואה אותנו יחד לעוד הרבה זמן", ואילו שרון ציין ששני לא באה לו בטוב מהרגע מהראשון: "אני לא יכול להיות צבוע עם מישהו שמטיח בי שאני גזען". כמו כן, שרון חשף שרצה להיכנס לבית כדי להראות לציבור מי הוא באמת, בנוסף להוצאתו של שם. בסיום השידור, האח הגדול הודיע לדיירים שעברו את המשימה בהצלחה וכי הם זוכים בתקציב מותרות.

לפני השינה, שני ביקשה משרון להגיב על הדברים שאמר בשידור. "היה לי קשה שנכנסת, כאיש ציבור ידעתי עליך המון דברים ולמרות שניסיתי לשחרר, העניין עם שם ואנדל הכביד עליי", שני שיתפה אותו, והוסיפה לדבר על הטראומה שחוותה בילדותה: "היה לי נורא קשה, ולכן השתמשתי בביטוי 'אין עשן בלי אש'". שרון גילה כלפיה אמפתיה: "הלב שלי יוצא אליך, אין באמת טינה בינינו", והצהיר ששניהם צריכים ללמוד שאסור לשפוט אנשים.

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00