העדכון האחרון: 

03:00 - דן על אביחי: "בא ממקום שהוא מוגבל והגיע למקום שהוא הכל"

אווירת שטות אופפת את חדר השינה כששם מציק לשני, תהילה, חזי ועדן ששוכבים ביחד במיטה. הוא זורק עליהם בובת חולדה ששמר ממשימת "יום שישי ה-13", ותהילה נבהלת בזמן ששני נקרעת מצחוק. במקביל בסלון, דן משתף את אורנה בניתוח השוואתי בינו לבין אביחי: "אביחי בא ממקום שהוא מוגבל והדיע למקום שהוא הכל, בעוד שאני באתי ממקום שהוא הכל והגעתי למקום שאני מוגבל". אורנה מסכימה בהחלטיות, ודן עובר לדבר על המצב בבית: "אני מאמין שבסוף הדברים יתאזנו ואנשים יחפשו את השלווה והמקום הנוח והמכיל, ולאו דווקא את המקום האגרסיבי והתוקף", אורנה משיבה: "או שכן, או שלא". ​הם מסיימים את השיחה ונכנסים לחדר השינה, דן מאלתר מיטה על יד המיטה של אורנה כדי שיוכלו לישון קרובים, אך לא קרובים מידי, ושניהם נרדמים.

02:00 - שני: "אני בשוק שאני עדיין פה"

הדיירים מתארגנים לקראת שינה אחרי שהאח הגדול כיבה את האורות, ובינתיים שני עושה מסאז' לחזי. היא מספרת לו על היחסים שהיו לה עם דן ובין היתר על העליות והמורדות ביחסים: "יום אחד היה אומר שהוא לא יכול לראותי אותי, ויום אחר שיש לו רגשות כלפיי, כל פעם משהו אחר". היא מסכמת את דן: "אין לו אופי, זה ממש לא גברי בשבילי", וחזי שמח ששיחררה את העניין ממנו: "זה נראה כבר לעוס, כמה אפשר לשמוע את זה". השיחה שלהם נקטעת כשחיים מתחיל לצעוק בחדר השינה ובכך מפריע למי שהספיק להירדם. שם מפציר בו לשתוק: "אתה לא מכבד פה אנשים בשיט!", וחיים בתגובה יוצא מחדר השינה. לאחר מכן, שני וחזי חוזרים לדבר והראשונה משתפת: "אני בשוק שאני עדיין פה". חזי מעודד אותה להישאר מי שהיא ומסביר: "את לוחמת וזה טוב".

01:00 - תהילה: "אני נראית פה מפלצת?"

בחדר השינה תהילה תוהה בפני אנדל: "אני נראית פה מפלצת?", אחרי שחוותה עימותים רבים ביומיים האחרונים בבית, ואנדל עונה לה שהמצב יכול להתהפך כל הזמן ולכן אין מה להתעסק בזה יותר מידי. עדן שמצטרפת אליהם מבהירה לה: "הרוחות יתקררו". במקביל במטבח, אורנה מגלה למעיין שלא מתחשק לה להכין ארוחת שבת גדולה לכולם ומסבירה: "כל פעם ששם רואה אותי הוא יוצא עליי על מאתיים". היא משתפת: "יש לי חשק להכין סיר רק בשביל הקבוצה שלנו", ומעיין מבטיחה לעזור לה בהכנות לשבת.

00:00  – התפקיד החדש של אורנה

חלק מהדיירים מנהלים שיחה משעשעת ומלאת צחוקים בסלון, כשברקע מתנגנים שיריו של אייל גולן. כחלק מהאווירה השטותית, אורנה נכנסת לתפקיד כתבת ספורט ומדווחת מהשטח: "ערב טוב מאצטדיון ה'סאן סירו'". הדיירים לא חוסכים ממנה ביקורת על הניסיון הראשוני, כשאביחי עוקץ אותה על התלהבות היתר: "את לא בחתול והכלב", וחיים מבקש ממנה לעשות את זה ממלכתי יותר. בהמשך, לאורנה דווקא מוצע תפקיד אחר, כשהחבורה שבסלון מתכננת לקרב אליהם את חזי, ודן ואביחי בוחרים בה כ"שתולה" לצורך המשימה.

23:00 - אורנה נגד תהילה: "אני מעדיפה להתעלם ממנה"

לאחר שסוף סוף מסרו את רשימת התקציב לאח הגדול, הדיירים מתרווחים על הספה בסלון, כשרק אורנה ודן מעדיפים לשוחח בחדר השינה. הם מדברים על כך שהבית מתחלק לקבוצות, ודן קובע: "הצד שלנו הוא לאו דווקא יותר טוב, אבל הרבה יותר מתוחכם". בהמשך, הוא מתלונן על הנוכחות של תהילה, ואורנה מסכימה ומוסיפה שהיא מעדיפה להתעלם ממנה. בינתיים במטבח, שני מספרת לעדן שהיא שמעה את אורנה אומרת תודה לחיים על כך שדאג שיהיה יין לבן בתקציב, וטוענת שדווקא היא זאת אחראית על זה כי ויתרה על סיגריות. בהמשך, היא מתייחסת לכך שאורנה אמרה לה שמעולם הן לא היו באמת חברות: "היא עשתה לי הצגה, ואז היא מעיזה להגיד עליי שאין לי דרך ארץ ואין לי מידות טובות". מאוחר יותר, האח הגדול מפנק את הדיירים עם השיר אוקיינוס של אייל גולן, וחזי וכוכב פותחים בריקוד זוגי.

22:00 – המלחמה על התקציב
לאחר שבמשך היום הם לא הצליחו להגיע להסכמה בנושא התקציב, הדיירים מתכנסים כדי להעביר לאח הגדול רשימת מצרכים מסודרת. באופן מפתיע, הישיבה עוברת בצורה שקטה, כשחזי מקריא בשלווה את רשימת המצרכים, וכל הדיירים מבינים שעליהם להימנע ממוצרי מותרות. חזי מציע לקנות בפלות ושוקולד: "כדי שבכל זאת יהיה משהו", אבל שני קובעת נחרצות שזה בלתי אפשרי, ואומרת לחזי שהוא לא מכיר את הסיטואציה כי הוא היה רק בשבועות בהם היו תקציבי מותרות. היוצרות מתהפכות כשאנדל מכריז שהוא יורד מהדרישה לשבע קופסאות סיגריות, ויסתפק בשתי שקיות טבק במקום. הדיירים המומים מההצהרה של אנדל, אבל מבינים שהם עדיין צריכים לחסוך בעלויות. עדן בוחרת להוריד את חמאת הבוטנים מהרשימה, מה שמצליח להכעיס את שני שמתפרצת: "אני מהיום הראשון היחידה שמורידה דברים שלי מהתקציב".

21:00– אורנה על שני: "אני נגעלת ממנה, יש לה פרצוף של שטן"

הדיירים מתיישבים סביב שולחן האוכל והאווירה מתחממת. לדן מפריע שתהילה קוראת לו צבוע, והוא פותח איתה בשיחה על ההתנהלות של שניהם בבית. הוא מבקש ממנה שתפסיק להעביר ביקורת על דברים שהוא עושה, ומעיד על עצמו: "אני לא מזלזל בזה שבשבוע הראשון שם ואביחי ירדו עלייך ועכשיו את ושם חברים". בתגובה, תהילה טוענת שהוא לא אמיתי, ואומרת לו בלעג: "אתה בובה של אביחי". בהמשך, היא חושפת ששמעה מאנשים שדן אמר עליה שהיא והוא לא באותה רמה, והוא משיב בציניות: "אנחנו באמת לא באותה רמה, את רמה מעליי". תגובתו הצינית של דן מצליחה לעצבן את תהילה והיא נוטשת בהפגנתיות את השולחן.
לאחר מכן, דן אומר לשני שהעימות הראשוני שלו עם תהילה התחיל בגלל שהיא והוא לא אהבו את ההתנהלות שלה, אבל שני מתנערת מכך ואומרת שליבנה עם תהילה את העניינים בעצמה. היא לא מסתפקת בזה, ומאשימה את דן בבגידה: "נתתי בך אמון וירקת לי בפרצוף". היא מדגישה שהדברים מופנים גם לאורנה שיושבת בסמוך, ואומרת שבגלל זה אורנה לא יכולה להסתכל עליה. בתגובה, אורנה אומרת לשני שהיא לא מעניינת אותה, אבל שני לא עוצרת ועונה: "את אדם מזויף ושיקרי". העימות מביא את דן ואורנה לקום מהשולחן ולצאת לשיחה בחצר, שם אורנה מסבירה למה היא לא מסתכלת על שני: "אני נגעלת ממנה, יש לה פרצוף של שטן".

20:00 – הסערה סביב התקציב ממשיכה

למרות שהדיירים ביקשו מהאח הגדול לארגן את התקציב השבועי עבורם, הוא נותן להם הזדמנות נוספת לעשות זאת בעצמם. תאלין מנסה לשכנע את שם להתגמש לטובת אנדל, אבל הוא מסרב בטענה שאם יוותרו לו הפעם, גם שבוע הבא הוא יציב דרישות דומות. בינתיים בחצר, עדן פונה ישירות לאנדל, ומנסה לבהיר לו: "אני מכבדת את הצורך שלך בסיגריות, אבל אין כסף לאוכל". היא לא מסתפקת בזה ומוסיפה: "אני רוצה שיהיה הגיון ואנושיות, אתה חי פה עם אנשים שמכבדים אותך".

בהמשך השיחה, תהילה מתערבת ואומרת לאנדל מה היא חושבת על העקשנות שלו: "אתה אביחי מספר שתיים". האמירה של תהילה מצליחה לעצבן את אנדל, שמטיח בה: "אל תגידי לי שאני מספר שתיים בחיים, ואל תשווי אותי לאף בן אדם". תהילה נותרת מיואשת מהתגובות של אנדל, ומביעה את אכזבתה: "חשבתי שיש בינינו חברות ושאנחנו מכבדים אחד את השנייה, וכנראה שטעיתי".​

19:00 – אנדל לכוכב: "אין כבוד בינינו"

בחצר הבית נושא התקציב השבועי ממשיך להיות במרכז העניינים. הדיירים מנסים לשכנע את אנדל לרדת מדרישותיו ברשימה, אבל הוא נשאר בשלו: "אם אין שבע קופסאות סיגריות נאכל בננות". שם המום מהעקשנות של אנדל, ומכריז בכעס: "הוא רוצה תקציב של שלושה אנשים". כשעדן מנסה לחשוב על פתרון, תהילה מתפרצת ומטיחה באנדל: "אני ממש מופתעת ממך, לא יודעת מה התהפך אצלך פתאום שלא אכפת לך מאף אחד".

בניסיון להחזיר את השקט לבית, תאלין מציעה לתת לאח הגדול לתכנן את התקציב: "ככה ייצא שאף אחד לא הפסיד או הרוויח". באופן מפתיע, הדיירים מקבלים את ההצעה, ותאלין ממהרת להיכנס ביחד עם תהילה לחדר האח הגדול כדי להודיע לו על ההחלטה. בינתיים, כוכב מנסה לפנות לאנדל, אבל הוא נוטר לה טינה מהעימות הקודם: "איתך אני לא מדבר בכלל, אתלא פונקציה בשבילי". כוכבת מופתעת מהתגובה של אנדל ומזהירה אותו: "לי יש פה יותר גדול משלך", אבל אנדל לא מתרגש וממהר לבטל אותה: "אין כבוד בינינו".

מאוחר יותר בסלון, תהילה ממליצה למעיין לשנות את ההתנהלות שלה בבית: "יכולת לעשות החוויה הזו ולהיות פה עד הסוף בגלל מי שאת", ומוסיפה: "את מוותרת על עצמך פה".

18:00 – שני מוותרת על אוכל בשביל סיגריות לאנדל
 
עדן ניגשת לחדר השינה, מנסה לפייס את אנדל ומסבירה לו שהוא חייב לגלות יותר התחשבות כשזה מגיע לתקציב של כל הבית. אנדל מסרב להגיב, מפנה את ראשו ואומר: "את סתם מבזבזת את הזמן שלך". עדן מאוכזבת מתגובתו, מסתובבת לכיוון הדלת ואומרת לו: "אתה מתחיל להתלכלך". 

מאוחר יותר, שני אוספת את הדיירים ומודיעה שהיא מוכנה לוותר על האוכל שלה בשביל סיגריות לאנדל: "אני אוותר בשבילו ואגיד לו שאני מציבה בפניו תנאי לא לעשות קנסות בשבוע הבא". כוכב לא מסכימה עם שני, וטוענת שהיא עושה מהלך שגוי: "את לא מחנכת אותו כמו שצריך, בשביל כבוד צריך לעבוד". שני לא מקשיבה לדבריה וניגשת לחדר השינה לדבר עם אנדל: "אני הופכת עולמות בשבילך, אבל אתה חייב להבטיח לי שאתה תעמוד במילה שלך".
17:00 - אורנה על עדן: "בלילה היא מתנשקת עם חזי, וביום היא מפלרטטת עם אנדל" 
 
אנדל וחזי ממשיכים בוויכוח על התקציב השבועי, וחזי מודיע לשאר הדיירים: "כל עוד אני נמצא כאן בבית, אני לא אתן לאנדל להזיק לקבוצה". אנדל שומע את דבריו ותוקף אותו: "מה היה לך קשה לראות אותי ואת עדן כשהיית בחוץ?", אבל חזי לא מהסס להחזיר: "לא, לך היה קשה לראות אותי ואת עדן בפנים". במקביל בסלון, אורנה משתפת את דן, אביחי ומעיין, ברגשותיה כלפי עדן: "בלילה היא מתנשקת עם חזי, וביום היא מפלרטטת עם אנדל", אבל דן טוען אחרת: "היא ילדה חמודה בסך הכל, אבל היא נגררת".
 
מאוחר יותר, עדן מנסה להרגיע את חזי ומסכימה עם הצד שלו בוויכוח עם אנדל. תהילה מצטרפת לשיחה ומספרת להם שאביחי עמד בצד במהלך כל הוויכוח, וניסה לחמם את אנדל על חזי. שני, שמצטרפת גם היא לשיחה, מוסיפה: "אני לא מבינה מי מצביע לו, הוא בן אדם משעמם והוא לא עושה כלום חוץ מלישון". בינתיים בחצר, אביחי ודן מנסים לרכך את אנדל אבל הוא בוחר להיכנס לחדר השינה ולהיות לבד. "הם עושים עלינו חרם", מכריז אביחי ומוסיף: "בסך הכל היה כיף, אחלה צהריים".
 
16:00 - חזי לאנדל: "את רגשי הנחיתות שלך תשמור לעצמך"
 
האח הגדול קורא לדיירים להתכנס בסלון, ובזמן שהם ממתינים, כוכב שואלת את חיים מדוע הוא הלך לישון באמצע היום. חיים מספר לה שהוא עובר יום קשה, ולכן הוא היה צריך לישון, אבל את כוכב זה לא מעניין: "אתה פוגע בחברים שלך, אתה צובר לנו פסילות". חזי מצטרף לדבריה של כוכב ומתעצבן על חיים, כשהאח הגדול קוטע את שיחתם ומבשר להם שהשבוע הם צברו 37 קנסות ולכן יצטרכו להסתפק בתקציב בסיסי בלבד. שם מתרגז על אביחי שצבר מספר גבוה של קנסות והוא בתגובה אומר לו: "אתה חושב שמעניין אותי שאתה פותח עליי?". הוויכוח בין דיירי הבית ממשיך כשעדן מכריזה: "למה יש אנשים שמתאמצים ויש כאלה שלא?" בעוד חיים מתפרץ: "אני ירדתי ל-5 פסילות, אני משתדל". אביחי שישב בשקט עד כה, פונה לשני בטענה שהיא זאת שיצרה אווירה מתוחה בבית כששברה את המשימה בשבוע שעבר: " באותו רגע אני הרגשתי שכולם אגואיסטים, אז אני לא סופר אף אחד".
 
בהמשך, הדיירים מתחילים לתכנן את התקציב השבועי, כשאנדל מודיע שהוא רוצה לקבל שבע קופסאות של סיגריות, וחזי מיד מתקומם: "תצא מהסרט, אתה לא תקבל מה שאתה רוצה". אנדל לא מוכן לוותר ומתפרץ על חזי: "אתה חושב שאתה יכול לבוא עם ביטחון מבחוץ ולהחליט על כולם" וחזי דואג להחזיר לו: "את רגשי הנחיתות שלך תשמור לעצמך". אנדל מתעצבן ומפיל את לוח התקציב כשהוא מכריז: " אם אין השבוע סיגריות, אין לאף אחד אוכל".
 
15:00 - חזי: "הולכת להיות מלחמת עולם שלישית"
 
תהילה, שני וכוכב יושבות לשוחח בנסט וכוכב משתפת: "אני נשארת פה כל היום, גם ככה אין פה אף חתיך שרוצה אותי". שני מצחקקת ומוסיפה: "גם בי אף אחד לא מעוניין". תהילה מבינה שדבריה של שני מופנים כלפי דן, ומנסה לעודד אותה: "נראה לי הזוי שהוא בחר ללכת לבחורה קיצונית ממנו", וכוכב מאשרת: "יש לו אופי חלש".
 
מאוחר יותר, חזי, שם ועדן מצטרפים לבנות בנסט, וחזי דואג להכריז: "בערב הולכת להיות מלחמת עולם שלישית". שני מנסה להרגיע את הרוחות: "אני יודעת שיש לך סכסוך אישי עם אנדל, אבל לא כדאי שהוא יתעצבן. עדיף שניתן לו את הטבק שלו ומקסימום נוותר על שלנו", אבל חזי מסרב להסכים וטוען שיש לדאוג קודם כל לאוכל ורק אחר כך לסיגריות. שני משתפת את כולם בכאב שלה: "כל שבוע אנחנו זורקים כמויות של בשר לפח, וזה כואב לי באופן אישי" ומציעה: "למי שיש יותר קנסות, שיקבל פחות אוכל", אבל עדן תוהה: "אביחי ישן כל היום, אז הוא לא יאכל?".
 
14:00 - שני על דן: "הוא רק משתמש בי ככלי"
 
עדן פורצת בבכי בחדר השינה, ומשתפת את חזי ואת שם בגעגועים לאמה. שם מנסה לעודד אותה: "אני בטוח שאמא שלך הכי מבסוטית עלייך בעולם", וחזי מוסיף: "כל הכבוד שאת פורקת את מה שיושב לך על הלב". 
במקביל, שני מספרת לכוכב שדן הכריז שהוא מחלק את הבית לשתי קבוצות: קבוצת המעשנים, וקבוצת הלא מעשנים. היא מספרת שהוא הציע לה להצטרף לקבוצה שלהם וטוענת: "הוא רק משתמש בי ככלי, הוא לא אוהב אותי בתור בן אדם". היא ממשיכה ומספרת לכוכב שכשלא הייתה בבית, אורנה לא הסכימה שיעשן, ובתגובה לכך כוכב מתרגזת: "אין לבן אדם הזה עמוד שדרה, הוא פשוט פחדן".
 
מאוחר יותר, דן מבקש ממעיין שתלמד את אורנה איך להתלבש: "אני רוצה שתיתני לה את הטאץ' שלך בלבוש, אני חושב שממש יחמיא לה להתלבש כמו צעירה". מעיין מהססת לרגע: "אני לא חושבת שהיא תאהב את זה שאני יעיר לה, אני ואורנה לא מתלבשות אותו הדבר", אבל מיד מתחרטת ומסמנת לדן שהיא תעשה זאת בשבילו. 
 
13:00 - אביחי לדן: "האישה אצלי היא במקום הראשון"
 
דן ואורנה יושבים לשוחח במטבח, ואורנה משתפת את דן ברגשותיה: "אני מאמינה שהצופים בבית רואים שאני אמיתית" ומוסיפה: "כולם פה קוראים לי שחקנית. הם לא מבינים שבן אדם יכול לשלב בין שני העולמות". דן מבין לליבה ואומר: "אנשים מחפשים להגדיר כל הזמן. בגלל שאת דתייה הם לא יכולים להבין את הקשר שלנו". אורנה לא מתרגשת ומבהירה לו שהיא לא סופרת יותר אף אחד מהדיירים בבית.
 
מאוחר יותר במטבח, אביחי שואל לאן נעלמה מעיין וברגע שהוא מבין שהיא בחברת אנשים אחרים בחצר הוא אומר: "יופי, אני רוצה שתרכוש קצת חברים חדשים". דן מביע את דעתו וטוען: "כשלבת זוגתך אין חברים, זה הדבר הכי מסוכן שיש. זה פחד אלוהים", אבל אביחי לא מסכים איתו: "לי אין הרבה חברים, האישה אצלי היא במקום הראשון".
 
במקביל, חיים משתף את עדן ואת אנדל בגעגועיו הקשים לבית: "קמתי היום מאוד טעון, אני מתגעגע". אנדל מציע לו ליהנות מהגעגועים, אבל חיים מתקשה להסכים: "זה מתחיל לבלבל אותי, אני לא יודע מה קורה עם משי". אנדל ממשיך לנסות לעודד אותו ואומר: "תהיה בטוח שהיא לא שכחה אותך, היא בטוח צופה בך כל הזמן"

12:00 - חזי לעדן: "ההתנהלות שלך מול אנדל הייתה פלרטטנית"

במטבח, שם מברר עם עדן ותהילה איזה צבעי לקים יש להן, וכשהן שואלות למה הוא מתעניין הוא מגלה את התכניות שלו: "אני רוצה להכין שלט לחברה שלי". השתיים מתרגשות מהמחווה ומציעות לו את כל הלקים שברשותן. השיחה ממשיכה, והם עוברים לדבר על אורנה: "היא אומרת דבר אחד בפה ודבר אחד בהתנהגות" אומר שם ותהילה מוסיפה: "היא מנסה להיות בסדר עם כולם וזה לא עובד לה".

מאוחר יותר בנסט, חזי ועדן מנהלים שיחה על ההתנהלות של אנדל עם תקציב הבית: "אף אחד פה לא ישליט טרור שקט, לא הגיוני לצמצם באוכל בשביל סיגריות" אומר חזי. כשהוא לא מבין למה עדן מגוננת על אנדל היא מסבירה: "אני יודעת עם מה הוא מתמודד" ומציעה להרגיע את הרוחות: "כשנגיע לישיבת התקציב נפתח את כל הקלפים על השולחן, למה לבזבז אנרגיות לפני זה?". חזי צופה את הבלגן מראש ואומר: "יהיה פה פיצוץ מטורף". השיחה ממשיכה, וחזי מציע לה לא להשתתף בשיחות הרכילות של תהילה: "אני שומע אותה כל היום חופרת לך ומכניסה אותך לשיחות שאת לא אמורה להיות שם", ומיד עובר לדבר על היחסים בינה לבין אנדל: "הוא ניסה להתחיל איתך גם כשהוא ידע שאנחנו ביחד". עדן לא מסכימה איתו ואומרת: "הוא התרחק ממני כבר בשבוע הראשון כי הוא התחיל לפתח אליי רגש". חזי לא משתכנע מהטיעונים שלה ומפנה כלפיה ביקורת על כך שהיא לא מנעה את זה: "אני מבין למה הוא התחיל איתך, את נראית מצוין ואשת שיח, אבל את לא היית מספיק נחרצת בנושא".

11:00 - אחרי יומיים בבית כוכב נשברת: "איך התפתיתי לחזור?"

שם לוקח על עצמו להעיר את הדיירים ומזכיר להם שלהמשיך לישון אחרי ההשכמה יגרור קנסות. תהילה מתקשה להתרגל מחדש לבקרים בבית האח הגדול ומתלוננת: "למה מציקים לנו?". שם מזכיר לה שזה הזמן לקום: "השיר התנגן כבר פעמיים". בצד השני של החדר, חזי מתעורר ומתכנן עם שני ושם מה הם יאכלו לארוחת בוקר עם התקציב הבסיסי שקיבלו: "היום אוכלים אגסים, זה הדבר היחיד שנשאר".

בינתיים בחצר, כוכב משתפת את אנדל שלאחר שהודחה הבן שלה היה עצוב, וכשהוא אומר לה: "אז עכשיו חזרת לתקן" היא מתחילה לבכות בטענה שקשה לה לשהות בבית האח הגדול: "איך התפתיתי לחזור, חשבתי שאני לא אתגעגע אבל הנה זה חוזר לי". אנדל ממהר לעודד אותה: "אל תבכי, חזרת לפה ליהנות, אז תהני", אבל היא מתקשה להירגע: "איך אפשר ליהנות כשכל היום מדברים עליך בכל פינה?". למרות הכל, היא מצליחה לקחת נשימה ומתחילה לשיר: "איך אני חשבתי שאפשר לחזור ולתקן את העולם", היא דואגת להודיע על זכויות יוצרים: "מילים ולחן כוכב פרי" ומבקשת מהאח הגדול עט כדי לכתוב את המילים לפני שתשכח.

 10:00 - בוקר מנומנם

שיר הבוקר "בסוף מתרגלים להכל" של דודו טסה מתנגן ברחבי חדר השינה, ומלבד כוכב ושמוליק שקמים בצעדי ריקוד, שאר הדיירים מתהפכים לצד השני של המיטה ומסרבים לצאת ממנה. חיים מחליט להיות החלוץ הראשון ומוציא את הראש מהשמיכה בקריאה: "בוקר טוב, יאללה קומו" אבל מיד חוזר בו וממשיך לישון. גם אחרי שהשיר מושמע בשנית, חדר השינה ממשיך להיות מנומנם.

09:00 - מנוחת הלוחמים

חדר השינה עדיין שקט ומצליח להסתיר את הדרמה שהתרחשה אמש בבית בעקבות משימת "מונית הכסף" שחשפה בפני כולם שיחות שהתנהלו בחדרי חדרים. בקרוב ינגן האח הגדול את שיר הבוקר והדיירים יתעוררו ליום נוסף של אתגרים, מתחים וסגירת חשבונות. 

מה קרה אתמול?

הדיירים התעוררו בהרכב כמעט מלא ונראה כאילו לא עבר יום אחד מאז ההדחה של אסתר, אך לא כולם שמחו על חזרת המודחים ומעיין שיתפה: "אף פעם לא התבאסתי ככה", בעוד אביחי חידד עבורה: "כל האנשים שלא אהבו אותך חזרו". תהילה לא בזבזה אף רגע והחליטה לפתוח חזית מול דן כשהטיחה בו: "מהרגע שיצאתי מהבית לא הפסקת ללכלך עליי", ודן שיתף את אנדל לגבי חזרתה: "עכשיו אני מבין כמה כיף שהיא הלכה". בהמשך, נרתמה תהילה לעזרת שני והאשימה את מעיין בכך שלא תמכה בה מספיק ברגעים הקשים שלה בבית. מעיין הסבירה שהיחס שלה לשני תמיד היה הוגן: "אף פעם לא פגעתי בה".

גם הרומן שהיה בין חזי ועדן עשה רעש, כשחזי החליט לנסות וללבן את העניינים בינו לבין אנדל: "היית צריך לבוא אליי ולבקש ממני להתרחק, הייתי לוקח צעד אחורה כדי לתת לך הזדמנות". מנגד, אנדל השיב לחזי שמההתחלה הוא התרחק מעדן כי הוא לא רצה לפתח אליה רגש. מאוחר יותר בחדר השינה, כוכב ייעצה לעדן לבחור בין השניים, ועדן מצידה הודיעה: "אני מחליטה לאהוב ולהישאר עם עצמי".

בערב החלה משימת התקציב "מונית הכסף", כשעידו רוזנבלום הגיע לשאול את הדיירים שאלות טריוויה בנושאי בית האח הגדול. המשימה חשפה ציטוטים שונים וקטעי ווידאו בהם נראים הדיירים מדברים האחד על השני, ובכך עוררה עימותים חדשים-ישנים בבית. בעקבות הסרטון בו נצפתה אורנה אומרת על שני: "איך אפשר לאהוב אותה?", שני הטיחה בפני אורנה: "את עלובה ופתטית". אחרי ששמעה את דן אומר בסרטון: "היא התחילה כמעניינת וסיימה כמטורללת", כוכב הצהירה: "אני פה בגדול! תמותו כולכם". וגם, דן ניסה לחזק את אורנה, לאחר שזו פרצה בבכי: "הם כל הזמן משמיצים אותי", ואמר לה: "הם אנשים לא רלוונטיים".

למרות הכל, היום הסתיים בנימה אופטימית בין מעיין ואביחי כשזו תכננה מועד לנשיקה הראשונה שלהם: "אני אתן לאח הגדול לראות אותנו מתנשקים ביום הולדת שלי" (ה-24.2), ובדן שהציע לאורנה שהם יחייכו כל היום ולא יתנו לדיירים החדשים- וותיקים להשפיע עליהם.

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00