העדכון האחרון:

04:00 - אביחי על דיירי הקבוצה השניה: "הם הכי אגואיסטים שיש"
 
אורנה, תאלין, מעיין ואביחי היחידים שנשארים עדיין ערים מאחר ומצפה להם לילה ארוך ומלא בצילומים לפרסומת. אביחי ואורנה מנהלים שיחה צפופה על דיירי הקבוצה השניה כשהראשון אומר: "הם הכי אגואיסטים שיש", ואורנה מסכימה. הוא מקווה: "דיירים חדשים יוכלו להביא משהו", בעוד אורנה חוזה: "אם יכנס מישהו טוב, הוא יוכל לתפוס פה מקום טוב עד סוף העונה".

03:00 - עדן על אורנה: "אחרי ההדחה המשולשת, היא לא תלך הביתה"
 
בזמן ששאר הדיירים מתארגנים לשינה, נשכב דן ליד אורנה במיטה ולוחש לה: "כמה שיותר ממך, יותר טוב". הם עוברים לדבר על שני כשאורנה אומרת: "אני מזהה פה הזדהות של אנשים שמרגישים שהם חלשים והם מתחברים יחדיו", ומוסיפה: "להגיד לך שאני מזהה אמת? לא". דן מסכים איתה: "הצורך שלהם האמיתי, הוא בתמיכה והכרה", וממשיך: "הם היו צריכים להתגבר על הסלידה שלהם".
 
במקביל בפינת עישון, עדן משתפת את שני ושם שהיא כבר לא יודעת למה לצפות, ואומרת על אורנה: "אחרי ההדחה המשולשת, היא לא תלך הביתה". בהמשך, שם מציץ לחדר השינה וממהר לדווח לבנות על דן ואורנה: "הם מחובקים במיטה". שני ועדן מופתעות מהגילוי, אך בו זמנית צוחקות עליהם.

02:00 - אנדל: "אף אחד לא מצליח לסבן אותי"
 
בחצר, עדן משתפת את אנדל בכך שאביחי איבד אצלה את הכבוד שלו: "הוא אמר שאני עוברת ממיטה למיטה כדי לשרוד". אנדל קובע​ שהבעיה זה של מי שלא עומד מולו: "הוא אומר לכם דברים זוועה ואתם לא מדברים איתו על זה". עדן מצידה, אומרת שמעולם לא התערבה בקשר של אביחי ומעיין, אך ברגע שאביחי פתח עליה היא לא היססה להגיב: "על איזה בסיס הוא אומר לי את זה?". היא ממשיכה ואומרת שברגע שהתעמתה איתו, הוא לא העז לענות לה. אנדל מציע לה לדבר איתו שוב, והיא בתגובה: "בשיחות האלה הוא מסבן אותי".
 
בהמשך, גם שם ושני מצטרפים לשיחה, והוויכוח בין עדן ואנדל ממשיך: "אתה יודע מה מאכזב אותי?", שואלת עדן ולא ממתינה לתשובה מאנדל: "שאתה ראית את הפרצוף האמיתי שלו מההתחלה והוא הצליח לסובב אותך". אנדל מתרגז על כך שהיא חושבת שאפשר לעבוד עליו: "אף אחד לא מצליח לסבן אותי". הוויכוח נקטע כשאביחי יוצא ומזמין אותם להצטרף ולאכול מהפיצה שהאח הגדול הביא להם.

01:00 - דן מאחל לשני: "אני מקווה שתצאי מפה עם ביטחון חברתי מחודש"
 
הלילה מתחיל כשהאח הגדול מברך בשמחה את שני לכבוד יום הולדתה: "מזל טוב שני", והדיירים בתגובה חוגגים ושרים לה "יום הולדת שמח". לאחר מכן, הם יוצאים לחצר ומתחילים לברך את שני, כשמעיין מתחילה: "אני שמחה שהכרתי אותך ומקווה שתמצאי את הגבר שמגיע לך כי את מלכה". גם חבריה הקרובים, עדן, שם, אנדל וחיים מברכים ובמפתיע, גם אביחי: "למרות חילוקי הדעות בינינו, אני חושב שאת בחורה כשרונית", אורנה: "מאחלת שהחלמות שלך יתגשמו אחד אחד", ואפילו דן: "אני מקווה שתצאי מפה עם ביטחון חברתי מחודש". שני מסכמת באיחולים לעצמה: "אני מאחלת שאעבוד על הקריזות שלי ולדעת קצת להירגע לפעמים". אחרי כל הברכות, האח הגדול מפנק אותם בשיר ששני בחרה I Feel It Coming של The Weekend, וכולם רוקדים בשמחה.
 
בהמשך בחלל הסגלגל, דן ואורנה מדברים על הפרסים השונים שיזכו בהם בהתאם להצלחתם במשימה. הם מנחשים איזו קבוצה תזכה באיזה פרס, כשאורנה שוללת את זכייתה באבקת כביסה מאחר והיא עושה הרבה כביסות בבית למשפחה שלה, ומתגרה בדן: "ותכף עוד אחד מצטרף". דן מוקסם מדבריה ומודה: "בא לי לקפוץ עלייך עכשיו", בעוד אורנה מזהירה אותו: "רק על הבובה אתה יכול לקפוץ".

00:00 - עדן על אורנה: "חבל שלבובה שלי אין פרצוף נגעל"
 
בחלל הסגלגל, עדן, שם ושני עורכים חזרות לקראת הפרסומת שיצלמו, כשהראשונה מופתעת מדמות שלא הכירה בטקסט: "מי זה שימי?". שני משיבה לה בביטחון שמדובר בשימי הדג, ושם מהצד מתפוצץ עליה מצחוק.​ עדן משנה נושא, בעוד היא מביטה על אורנה מרחוק: "חבל שלבובה שלי אין פרצוף נגעל". שם מביע את תקוותו שאורנה תודח בקרוב, ועדן שוללת: "אלא אם כן יופיעו פה יחסים אינטימיים בין הבובות", ומתכוונת לבובות של אורנה ודן. שם עוקץ: "רגע, בין הבובות זה מותר?", והם צוחקים.
 
לאחר מכן, שני מתייחסת לצעקות ששמעה קודם לכן בחצר: "אני חייבת להגיד שזה מפריע לי", ומציינת שהרעיפו אהבה על מעיין ואביחי ולעומת זאת, עליה אמרו שלא סובלים אותה. שם קוטע אותה: "מה זה תשתחררי", ושני לא נרגעת: "הקטע שזה הקהל שלהם והם מקללים אותי". עדן מסכמת בניסיון לעודד: "זה רק מראה לך את הרמה של הקהל שלהם".

23:00 - אביחי בוגד במעיין?

בחצר, מנסה עדן לפתח שיחת חולין עם אנדל ושואלת לשלומו, ואנדל משיב בחצי כוח: "סבבה כזה". כשהוא לא מזיז את הבובה כמו שצריך, מבקשת ממנו עדן להסתכל על הבובה בזמן שהוא מדבר: "כשאתה מסתכל עליי אתה מאבד ריכוז". אנדל בתגובה מעקם את הפרצוף ועדן ממהרת לתקן: "לא עליי ספציפית, על אנשים".

​במקביל בחלל הסגלגל, תאלין קוראת לאורנה שתיגש למטבח: "בואי, דן רוצה אותך", ואורנה עוקצת: "רוצה אותי? הוא צריך לעשות הרבה". בינתיים, אביחי ומעיין משוחחים כשהראשון מתוודה: "אני אוהב את הקטע שאנחנו לא ישנים מחובקים", ומעיין מציאותית: "רוב הזוגות ככה". תאלין מצטרפת אליהם לשיחה והשלושה משתעשעים עם הבובות. לפתע, שמות לב מעיין ותאלין שאביחי נעלם, והן מזיזות את הבובות לצדדים כאילו מחפשות אותו. כשהן לא מוצאות אותו, תאלין שואלת בדרמטיות: "לאן אביחי הלך? מה, הוא בוגד בך?", מעיין בתגובה לוחשת לה: "עם מי לדעתך?", ושתיהן נקרעות מצחוק כשתאלין עונה: "עם עדן".

22:00 - עדן לשני: אני לא מפסיקה לחשוב על מה שקורה בחוץ"
 
משימת הבובות מקשה על הדיירים שרק רוצים ללכת לישון, אבל את עדן מעסיקות מחשבות אחרות. היא משתפת את שני בתסכול שלה מהמצב שנוצר בבית: "אני מיואשת, אני לא מפסיקה לחשוב על מה שקורה בחוץ". שני מנסה לעודד אותה, אבל עדן לא מצליחה להסתיר את הגעגועים: "אני רוצה את החברים שלי, את המשפחה שלי, לא בא לי את כל האנשים המגעילים האלה". 

מאוחר יותר, שני מבקשת מכל הדיירים להתרכז בסלון, אך הדיירים לא ממהרים להגיע והיא מתעצבנת: "מה כל כך קשה לבוא כשאני מבקשת?". כשכולם לבסוף מתיישבים בחדר הסגול, שני מודיעה להם שצברו מספר גדול מאוד של פסילות כבר בתחילת המשימה, אבל האח הגדול מוכן לוותר להם, וזאת בתנאי שיראו השתדלות בהמשך. הדיירים מסכימים פה אחד שעליהם להתאמץ יותר על מנת שיוכלו לזכות בתקציב מותרות.

21:00 - שני על האקס: "רק רציתי שיעזוב אותי"

שני, עדן ושם משוחחים בחצר, ושני משתפת את השניים בחוויה לא נעימה שעברה יחד עם בן זוגה לשעבר. היא מספרת שכשטיילו בחו"ל, הוא הכריח אותה ללכת איתו לפארק שעשועים, למרות שהיא סובלת מפחד גבהים. " אני הייתי בתקופה הכי גרועה בחיים שלי, זה היה אחרי שהיה לי התקף חרדה בארץ", היא שופכת את ליבה ומוסיפה: " הוא ממש הכריח אותי לעלות למתקן, למרות שלא רציתי". שם ועדן מופתעים לשמוע את מה שעברה, והיא ממשיכה לספר: "אני הגעתי לכאלה רמות של תסכול ופשוט התחלתי לבכות. רציתי שהוא יעזוב אותי".

מאוחר יותר, עדן מופתעת לגלות שהשרשרת שחיפשה אמש נמצאה ליד המיטה שלה. היא ניגשת לשני ומשתפת אותה בסיפור המוזר, אבל שני מסרבת להאמין שמישהי מהבנות גנבה אותה: "אולי מישהי פשוט מצאה אותה והניחה אותה ליד המיטה שלך". לאחר מכן, שני משתפת אותה שגם הנעליים שלה נעלמו, ועדן ממשיכה לחמם העניינים: "את הנעליים שלך אני בטוחה שמישהי לקחה". 

20:00 -אביחי למעיין: "כנראה שלא אכפת לך ממני"

הערב יורד על בית האח הגדול, ודן ממשיך לכבוש את ליבה של אורנה. הוא ניגש ומתיישב על ידה, ואומר בחיוך: "את מרשה לי לשבת לידך? זה מותר לפי הדת?". אורנה מצחקקת ומסמנת לו להתקרב, אבל חיים שמקשיב לשיחתם, לא מרוצה מכך:"צריך לשים על הבובה של אורנה זרם חשמלי, כך שכל מי שיגע בה יתחשמל".

במקביל, מעיין מתרגשת מכך שחודש פברואר הגיע, ומספרת לכולם שבקרוב יש לה יומולדת. אביחי טוען שהוא זוכר את התאריך בו נולדה, אבל מעיין מתביישת להגיד שאיננה זוכרת את שלו, והוא בתגובה נפגע ממנה: "כנראה שלא אכפת לך ממני". מעיין ממהרת להחליף נושא, ומבקשת מאביחי לגשת לאח הגדול ולבקש ממנו שיארגן עבורה מתנת יומולדת, אבל אביחי מסרב לסלוח לה: "אני אעמיד אותך להדחה לפני היומולדת שלך ואז לא אצטרך להביא לך מתנה". 

19:00 - תאלין: "אני לא מבינה למה אנשים אוהבים לעשות רע לאחרים"

תאלין לוקחת פסק זמן מהבית הרועש והולכת לשבת לבדה בנסט, שם היא פורצת בשיר "כהשלב בוכה" של שרית חדד. בסיום השיר, היא פונה לבובה שלה ומשתפת אותה ברגשותיה: "אני לא מבינה, למה אנשים אוהבים לעשות רע לאחרים? למה תמיד להרוס? למה תמיד לקנא?". כשהיא מבינה שלא תקבל תשובה, היא אומרת: " אם היית אישה היית מבינה על מה אני מדברת, אבל את בובה, את לא תביני לעולם".

במקביל, אורנה ודן משוחחים בניהם במטבח, ואורנה מכריזה באושר: "עכשיו לא יהיה מי שיגיד שאתה חנפן וצבוע". דן משתף אותה בוויכוח הסוער שהיה לו קודם לכן עם שם: "הוא קרא לי שוביניסט". אורנה מעקמת את פרצופה, אבל החיוך חוזר לפניה כשדן מספר לה שירד עליו בחזרה: "זה שיש לך צמה, לא אומר שאתה פמיניסט".

18:00 - חמימו והבובה

עדן וחיים מצטרפים לדיירים שבחצר, ושני מודאגת מהיכולות של חיים לעמוד במשימה: "בבקשה תתאמץ ותדאג שיהיה סנכרון בין הדיבור שלך לבובה". ​כששם מנסה לגשש איך היו הצילומים של עדן וחיים, מתברר שאכן היו כמה קשיים טכניים בדרך: "לחמימו היה קצת קשה לתפעל אותה", אבל חיים מיד מתגונן: "חכו תראו את התוצאות בחמישי בערב". 

משימת הבובות מכניסה שלווה לבית, והדיירים מנצלים את הזמן כדי להשוות בין הצילומים שמתוכננים לקבוצות השונות. כשמעיין מגלה שהקבוצה שלה היא אולי גם היחידה שתקליט שיר, היא מזדעזעת: "בחרו את הרביעייה עם הקולות הכי מכוערים", אבל אורנה מיד דואגת להבהיר שהכל בשליטה: "אני עם קול מכוער? אני שרה מצויין". כשדן מנסה להחמיא לאורנה: "יש לך קול אבל את לא יודעת לשיר", זה יוצא לו קצת עקום והיא מתעצבנת: "למה קשה לך לפרגן?". כשהשיר "I Do It For You" מתנגן לפתע ברחבי הבית, אורנה קופצת משמחה: "זה השיר שאני הכי אוהבת"', והבובות של מעיין ואביחי פוצחות בריקוד סלואו צמוד ביותר. 

17:00 - אורנה לא מרוצה: "הבובה נראית הרבה יותר מבוגרת ממני"

בזמן שחלק מדיירי הבית מתיישבים לאכול ארוחת צהריים, הבובות של שם ושני פוצחות בשירה סוערת בחצר והשניים נראים משועשעים מתמיד. שני בוחנת את הבובה של שם ומרגיעה אותו שזאת פשוט קריקטורה מצחיקה: "האף שלך פחות רחב משלו", אבל שם משדר פסימיות בכל הנוגע לתקציב מותרות השבוע: "המשימה הזאת כבר פסולה, חיים הרס אותה". 

דיירי הבית ממשיכים להתפעל מהבובות שהאח הגדול יצר עבורם, כשאת דן מטריד בעיקר החור במכנסיים שלו, שקיבל לפתע במה ונקלט בכל המצלמות. אורנה עדיין מתקשה להתחבר לבובה שלה: "היא נראית יותר מבוגרת ממני", ואילו תאלין נראית מרוצה וממהרת לנשק את הבובה בדמותה "כפרה עליה, מאז שראיתי אותה התאהבתי בה". 

16:00 - חיים מתעצבן על האח הגדול: "הרסת אותי עם המשימה הזאת"

כולם יושבים בחדר השינה, ומתכננים מה יאכלו לארוחת צהריים ורק מעיין דואגת למשימה ומזכירה: "אל תשכחו שכשאנחנו מבשלים אסור לנו לדבר". בזמן שהם נהנים מהבובות שלהם, אביחי מבלה בחצר ומתאמן מול המראה על הדיבור עם הבובה שלו.

מאוחר יותר במטבח, הדיירים מנסים לחשוב מה לבשל ואורנה אומרת בייאוש: "איך אתם רוצים שנבשל? אין כלום". כשאביחי מצטרף אליהם, הוא מודיע שהארוחות הקרובות עומדות להיות שקטות במיוחד: "כל פעם שנאכל לא נוכל לדבר". כולם מסכימים איתו אבל תאלין מגלה שלה יש יכולות מיוחדות: "אני יכולה לאכול ביד אחת". בהמשך, האח הגדול מעיר לחיים שהוא לא מזיז את השפתיים של הבובה שלו כשהוא מדבר וחיים בתגובה מתעצבן: "הרסת את החיים עם המשימה הזאת, אני צריך בובה עם שתי פיות".

15:00 - דן על המשימה: "קיוויתי שאהיה עם שני"

כשהדיירים מתיישבים לאכול עם הבובות שלהם, דן מגלה על מה הוא חשב ברגע שהם קיבלו את המשימה ליצור סרטון פרסום: "קיוויתי שאהיה עם שני, אני לא מרבה במחמאות אבל יש לה את זה". עדן, שיושבת לידו אומרת לו שזה לא הדבר היחיד שיש לשני: "יש לך הרבה על מה להחמיא לה".

בחצר, הדיירים בוחנים את הדמיון בינם לבין הבובות שלהם: "יש לי כאלה שיניים?" מתעניינת שני, ושם ממליץ לה: "אל תשאלי שאלות שאת לא רוצה לשמוע את התשובות שלהן". היא לא נשארת חייבת ומחזירה: "את שלך עשו בכלל בלי שיניים, מה זה אומר עליך?". היא ממשיכה ופונה לדבר על הבובה של דן: "ויתרו לך על הקמטים מסביב לעיניים". הגילוי הזה גורם לו להתבאס ולהחמיא לעצמו: "דווקא הקמטים האלה זה סקסי".

14:00 - מעיין חוששת: "המשימה הזאת תשתיק אותנו"

בתוך כל ההתלהבות מהמשימות שקיבלו לשבוע הקרוב, מעיין מעלה חשש מהצורך לדבר אך ורק דרך הבובות: "נראה לי המשימה הזאת תשתיק אותנו". עדן, לא מסכימה איתה וחושבת בדיוק ההפך: "היא תגרום לנו לדבר אחד עם השני, כשאת עומדת מאחורי בובה זה הרבה יותר קל".

בחדר השינה, בזמן שאנדל, חיים ואביחי מנסים להבין איך מדברים עם הבובה, אנדל מחליט לפנות למצלמה: "כפרה על כוכב, איך הלכת אתמול?". חיים מסכים איתו ואומר: "אהבת אותה אה?" ואנדל עונה בחיוב: "למה לא? היא בן אדם טוב". מאוחר יותר במטבח, בזמן שהדיירים מכינים לעצמם ארוחת בוקר מאוחרת, מעיין ואביחי משתעשעים עם הבובות שלהם כשהם מתנשקים דרכן זה עם זו. כשהרומנטיקה בין הבובות נגמרת אביחי קובע: "המשימה הזאת הולכת להיות מתישה".

13:00 - הווידוי של שני מפתיע את עדן: "עכשיו אני מבינה למה את כל כך דרמטית"

שני ועדן מנהלות שיחה על זוגיות והראשונה מגלה שהיא כבר שנה לא נמצאת במערכת יחסים: "זה כיף, אבל זה מבאס להיות לבד". כשהשיחה ממשיכה, עדן מופתעת לגלות ששני ניהלה בעברה מערכת יחסים עם אישה: "וואלה הפתעת אותי, את פה חודש ולא הייתי מנחשת", אחרי שהיא מעבדת את המידע החדש, היא מגיעה למסקנה: "אישה עם אישה זה יותר מידי כוחניות, עכשיו אני מבינה למה את כל כך דרמטית". שני מסכימה איתה ומסבירה לה שזאת בדיוק הסיבה שהיא בחרה להיכנס למערכות יחסים רציניות רק עם גברים.

במקביל בסלון, מעיין ותאלין משתעשעות עם הבובות שלהן והראשונה מתגרה באביחי: "עכשיו אין לי בעיה שתנשק אותי", הוא קופץ על ההזדמנות שניתנה לו ומדביק נשיקה לבובה שלה. בזמן שדן ושם מתחילים להתווכח בחדר השינה על התייחסותו של דן לנשים, האח הגדול קוטע אותם ומבקש מהדיירים להתרכז בסלון.

כל הדיירים מחזיקים את הבובות שלהם ומקשיבים לדן מקריא את משימת התקציב השבועי: "מעתה ואילך, עליכם להחזיק את הבובות שניתנו לכם ולדבר אך ורק דרכם. הזמנים היחידים בהם מותר לכם להניח את הבובה בצד הם: בזמן בישול, מקלחת וניקיון. בזמנים אלו אמנם יתאפשר לכם להניח את הבובה אך אסור יהיה לכם לדבר. אם תצברו עד 30 פסילות תזכו בתקציב מותרות, שיהיה לכם בובה של יום". בסיום הקראת המשימה, האח הגדול פונה אליהם ומעדכן אותם שהשבוע תינתן להם משימה נוספת שתזכה אותם בפרס: "תחולקו לשלושה משרדי פרסום שיתחרו ביניהם על הכנת סרטון פרסום המורכב אך ורק מהבובות שלכם. הסרטון המנצח יקבע על פי הקריטריונים הבאים: ניהול הצוות, רמת השקעה ותוצאת המוצר המוגמר שישודר בערוץ שתיים בשבוע הבא". הדיירים מתלהבים מהמשימה הנוספת ואביחי בוחר להחמיא לשני: "היא הכי מוכשרת בזה". שני נרגשת מהמחמאה שלו ואומרת: "אולי היית צריך בובה כדי לתת לי מחמאות". אנדל שומר על אופטימיות ומכריז: "אני רואה פה ניצוצות של שולם".

 12:00 - שני על דן: "הבן אדם פסיכי לגמרי"

התמונות שמפוזרות ברחבי הבית ממשיכות לשעשע את כולם, והפעם הדיירים מתמקדים בלוח התמונות שבו כל דיירי העונה מופיעים בתור בובות. שם מתרכז בתמונות של הדיירים שהודחו: "תראו איזה יפה עשו את חזי ואת שמוליק", ועדן מביעה התרגשות לקראת המשימה: "זה פשוט אדיר הבובות האלו". מאוחר יותר, שני מזמינה את עדן לראות תמונה שממחישה את הריב שלה עם דן, וכשהיא שואלת מה הסיפור שמאחורי התמונה, שני מסבירה: "דיברנו בנסט ודן התחיל לצעוק עליי, הבן אדם פסיכי לגמרי".

​11:00 - מופע הבובות של האח הגדול

הדיירים יוצאים מחדר השינה, ומגלים שהבית השתנה בצורה שמשאירה אותם פעורי פה. למרבה ההפתעה, על הספה בסלון מונחות עשר בובות בדמות דיירי הבית. כולם בוחנים את הבובות שלהם ומתלהבים, ואורנה אומרת: "וואו זה כל כך מצחיק ויפה", וגם שם משועשע מהדמיון שבין הדיירים לבובות: "זה קצת מפחיד, אבל חזק ביותר".

בהמשך, הדיירים מבחינים שהבית מקושט בתמונות הרגעים הגדולים ביותר של העונה, כשבמקום הדיירים עצמם מופיעות הבובות שלהם. עדן מושכת את אנדל לראות את התמונה החביבה עליה: "אני ואתה רבים מול הלוח של התקציב", ושני בוחרת את התמונה שהצחיקה אותה ביותר: "כוכב מתעלפת כשהיא חושבת שהמסוק שלי בשבילה".

10:00 - הבוקר עולה על בית האח הגדול

האח הגדול מחליט לפנק את הדיירים ולאפשר להם לישון עד מאוחר, עד שלבסוף הוא משמיע להם את שיר הבוקר: "The Muppet Show Theme Song" שלקוח מתוך סדרת הטלוויזיה: "החבובות". רוב הדיירים לא ממהרים לקום ונשארים במיטות, ולכן האח הגדול משמיע את השיר בשנית. לבסוף, תאלין קמה ומחבקת את מעיין לצלילי המוזיקה, בעוד דן שעדיין שוכב במיטה מנסה לנחש מדוע נבחר שיר הבוקר: "זה בטח קשור למשימה".

09:00 - בוקר נהדר בשביל אורנה

כל הדיירים עדיין ישנים במיטותיהם, וכך גם אורנה שזכתה לשבוע נוסף בבית. בקרוב האח הגדול ישמיע לדיירים את שיר הבוקר, והם יתעוררו ליום חדש שככל הנראה יהיה מלא בסכסוכים ישנים. איך תוצאת ההדחה המשולשת תשפיע על הדינמיקה בבית?

מה קרה אתמול?

הדיירים התעוררו ליום ההדחה המשולשת, וכוכב מיהרה להסביר לצופים שהבית לא יכול להישאר בלי רקדנית וזמר. בין שאר הדאגות של המועמדים להדחה, בבית המשיכה לרחף אמירתו של אביחי על עדן, שהתקשתה להירגע: "חוסר הכבוד שלו כלפי נשים מאוד מפריע לי".

במהלך ניקיונות הבית, עדן התעצבנה שלא כל הדיירים עוזרים במשימות והכריזה בפני שני: "תהיי בטוחה שבשבוע הבא אני לא מרימה אפילו מטאטא". אחרי שנרגעה, הצטרפה עדן לשם וכוכב, ששהו בחדר השינה וביקרו את הלבוש של אורנה: "אפילו אני יותר דתי ממנה, לידה אני צריך לגור במאה שערים", אמר שם. באותו הזמן בחצר, אורנה התרגשה עד דמעות כשהבחינה במסוק שהגיע לתמוך בה ועליו הכיתוב: "אורנה את הגאווה שלנו, המשפחה והמעריצים".

אחר הצהריים, הרוחות התלהטו בחצר כשכוכב ותהילה הטיחו בדן: "באת לפה בשביל לעשות סיבוב על בחורות ולקפוץ בין מיטות". האמירות הקשות נגדו גרמו לו להתפוצץ ולצעוק: "אל תיכנסו ליחסים שלי עם אורנה, ואני לא חייב כלום לשני". הוויכוח נמשך בנושאים אחרים, ושני החליטה לתקוף את דן על כך שריכל על שם: "הוא בניגוד אליך יצא מהבית בגיל 19", וכשדן השיב לה שהוא בניגוד לשם התגייס לצבא, שם התעצבן עליו: "אתה לא יודע עליי כלום, מי אתה בכלל שתרד כל כך נמוך?". מאוחר יותר, מסוק נוסף פילח את שמי נווה אילן, והפעם הוא נשלח למעיין ואביחי שהתלהבו מהכיתוב: "מחזקים ואוהבים, אשכנזי ואוחנה". מעיין התרגשה לגלות על המסוק את אבא שלה עם שלט קטן: "מעיין זה אבא" וחיים מיהר להודיע לאביחי שהוא התקבל למשפחת אשכנזי.

המתח לקראת ההדחה המשולשת הורגש ברחבי הבית: עדן הודיעה לחזי שאם הוא זה שיודח היא תרגיש פספוס עצום, אורנה קיוותה לצאת ראשונה במידה והיא המודחת ואנדל ניבא ששני, שם ועדן יתהפכו על כולם במקרה ואורנה תישאר והכריז: "אם אורנה תודח זאת תהיה הפתעת העונה". לקראת השידור החי, אנדל וחזי ניהלו שיחת פיוס בפינת העישון: "זה יושב עלי מה שהיה בינינו, אני לא רוצה לסחוב איתי את ההרגשות האלו מחוץ לבית הזה" אמר אנדל, וחזי מיהר להרגיע אותו: "זה היה וויכוח מתוך כעס, הכל טוב בנינו".

אחרי המתנה מורטת עצבים, ארז וקורין פנו לבית והודיעו לדיירים שאורנה היא הדיירת שנשארה בבית. כל הדיירים קיבלו את פניה בשמחה, למעט שני, עדן ושם שנעלמו מהסלון ברגע שהיא נכנסה מהחדר הסגלגל. האקט הזה גרם למעיין להתפוצץ על שני: "ההתנהגות שלכם הייתה מגעילה", ושני לא הצליחה לשלוט בעצמה והטיחה חזרה במעיין: "אני בחיים לא הייתי אומרת לך מה שאמרת עלי 'אני מבינה למה אין לך חברים בחוץ'". בהמשך הערב, עדן התקשתה לקבל את התוצאות והכריזה: "בקצב הזה לא אכפת לי לצאת מפה בהדחה הבאה". לפני השינה, אביחי שיתף את אורנה שההדחה גרמה לו להרגיש ניצחון, היא הזדהתה איתו וסיכמה: "כיף לנצח".

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00