העדכון האחרון:

06:00 – עבודות השירות נמשכות עד אור הבוקר

עדן ועומר מנסים לחשב כמה זמן עוד נותר להם בכדי להשלים את המשמרת של עבודות השירות, ודן מתנגד לכך: "לא כדאי לנו לדבר על זמן". במקום זאת, הוא זורק הערה צינית על המשימה:" אני חריף בגומיות האלה, אני מרגיש שמצאתי עבודה לחיים". בהמשך, האסירים מנעימים את זמן העבודה בשירה של שלל שירים ישראלים, מה שמזכיר להם את שמוליק שהיה מרבה לשיר בבית. "הוא בחור זהב", מחמיא לו דן, ועדן מסכימה: "אין דברים כאלה".

מאוחר יותר, העבודה הממושכת מצליחה לשבור את מעיין שמכריזה שהיא לא יכולה יותר ומציעה: "בואו נלך לישון". גם עדן מנסה להביא לסיום המשמרת, ומאיצה באח הגדול להודיע על סופה. ​

05:00 – אסירים נגד סוהרים: מי סובל יותר במשימה?

למרות שעבודות השירות בעיצומן, האסירים עדיין נדהמים מהמשימה הסיזיפית שהם נדרשים לעשות. "זה אמיתי הדבר הזה?", שואלת עדן בייאוש, ועומר אומר בפסימיות: "תכף העייפות תתחיל לתת את אותותיה". לאחר מכן, דן חוזר מחדר השירות עם סווטצ'רים ופירות שהאח הגדול סיפק לאסירים כדי להקל עליהם במעט את העבודות בחצר. מעיין שואלת את דן מה אביחי עושה, והוא שוב לא מפספס את הזדמנות להתגרות בה, ועונה בציניות: "יושב עם ג'ודי ומדבר איתה על החיים".

מאוחר יותר, אביחי וחיים שמאיישים את עמדת הקבלה, יוצאים לעשן סיגריה בחצר, ומספרים לאסירים על כך שהם מתקשים להעביר את הזמן כשהם לבדם בקבלה. "אנחנו יותר סובלים מכם", מצהיר חיים בביטחון, אבל עדן מגחכת וממהרת להחזיר אותו לפרופורציות: "אל תגזים". ​

04:00 – עומר מתוסכל מהעבודה הלילית: "זה עונש אמיתי"

כלא "אחיהו" ממשיך בפעילות השוטפת, כשאת עמדת הקבלה מאיישים הסוהרים חיים ואביחי, ואילו האסירים דן, עומר, מעיין ועדן, ממשיכים בעבודות השירות בחצר הבית. בינתיים, האסירים אנדל, שרון, אורנה ושני ממשיכים להתפנק במסגרת המשימה הסודית, וישנים שינה ערבה על מזרונים רחבים ונוחים במיוחד.

עומר ממשיך להגיב בתסכול לעבודות השירות הליליות: "זה עונש אמיתי", ועדן מוסיפה בייאוש: "זה נוראי הדבר הזה". מאוחר יותר, מעיין תוהה מי מהסוהרים יושב בקבלה, ודן שלא מפספס את ההזדמנות להתגרות בה, משיב: "אביחי וג'ודי". בהמשך, מעיין מתלוננת על הבדלי הצבעים המזעריים של הפריטים, מה שמצריך תשומת לב מרבית במהלך המיון. ברוח המשימה הצבעונית, האח הגדול מנעים את זמנם של הדיירים העמלים עם השיר “True colors” של סינדי לאופר.

03:00 – הפתעה לילית בכלא "אחיהו"

אביחי וחיים מעירים את עומר, עדן, מעיין ודן, ומלווים אותם לעבודות השירות שלהם. כשהם מגיעים לחצר, הם מבחינים בשקים מלאים בגומיות, כפתורים וסוכריות מסוגים שונים ובגדלים זעירים במיוחד. הם קוראים את ההנחיות, ונדהמים לגלות שעליהם למיין את כל תכולת השק לקערות שונות, לפי הצבע והסוג של הפריט או הסוכרייה. אם לא די במשימה המורכבת, יש גם הגבלת זמן: עליהם להשלים את עבודת המיון במהלכן של שתי משמרות בנות ארבע שעות.

האסירים ניגשים למלאכה, ודן מנסה לשדר אופטימיות: "בואו נשב ונעשה את זה בכיף שלנו". לעומתו, עומר קצת יותר מתוסכל מההפתעה הלילית שארגן להם האח הגדול, ומתלונן: "לא הצלחתי לישון, ישנתי רק חצי שעה". אביחי מגיש לאסירים קפה, ומעיין מנצלת את הזמן שלהם ביחד כדי לשאול אותו בחשדנות אם הוא דיבר עם ג'ודי: "יש משהו שאני צריכה לדעת, או שהאח הגדול יראה לי את זה בסרטונים?". אביחי לא מתבלבל מהשאלה העוקצנית של מעיין, ועונה לה בקור רוח: "מילה לא החלפתי מאמי". ​

02:00 – הזוגיות פורחת בחדר האסירים

האח הגדול מודיע שעל שני, שרון, אורנה ואנדל, לשוב לתא הכלא והם חוזרים בליווי הסוהרים. שני מצטרפת לעומר במיטה הצרה ומקבלת ממנו חיבוק חם, בעוד אנדל שנשכב ליד עדן, זוכה לתגובה דומה. בהמשך, שני ועומר מנהלים שיחה צמודה במיטה, ולא מפסיקים לצחוק. שני המשועשעת מנסה למשוך את השיחה לכיוונים אינטימיים יותר, כשמבקשת מעומר לספר משהו על עצמו. עומר מצידו בוחר דווקא לשמור על האווירה הקלילה, כשבתגובה לבקשה של שני הוא מתבדח עם התחלה של סיפור כללי: "פעם היה איש זקן".

בינתיים בחדר השינה של הסוהרים, אנסטסיה, ג'ודי וחיים נכנסים למיטותיהם, ושולחים ברכת לילה טוב לכל הקרובים שלהם שמחוץ לבית. האח הגדול לא מאפשר להם זמן רב של מנוחה כשמודיע שעבודות שירות נוספות עומדות להתרחש במסגרת בית הסוהר, והם נדרשים לעלות על מדים ולבצע את תפקידם. הם נענים מיד לדרישה, כשג'ודי ואנסטסיה ממהרות לאייש את עמדת הקבלה, וחיים ואביחי נכנסים לחדר האסירים.

01:00 – אביחי מצהיר: "לא אדבר עם מישהו שפוגע במעיין"

האח הגדול מודיע לאסירים שמשתתפים במשימה הסודית, שמחר בזמן ששאר האסירים ייצאו לעבודות השירות, תא הכלא יהפוך לאולם קולנוע. על גלגל המזל שבחצר, כתובות ההקרנות שמוצעות להם: פרקים מלאים של התכנית, קטע מהתכנית, תעודות זהות של הדיירים ומערכונים מ"ארץ נהדרת". כל אחד מהדיירים שממשתתפים מוזמן לסובב את הגלגל פעמיים, ולבחור באחת מבין שתי האפשרויות שיוצאות. שני, שרון, אורנה ואנדל מסובבים את הגלגל כל אחד בתורו, וההקרנות שנבחרות הן: תעודות הזהות של עדן ואנדל, קטע מהתכנית ומערכון של "ארץ נהדרת".

לאחר מכן, הסוהרים והאסירים שמשתתפים במשימה הסודית, מסכמים את הבילוי בחצר בישיבה על בירה כשהאח הגדול מנעים את זמנם עם השיר  "שקט" של עומר אדם. בזמן שכולם מתרגשים ושרים בקולי קולות, אביחי תוהה אם השיר מתנגן גם בתא הכלא, ומבקש מהאח הגדול להפעיל את המוניטור כדי לחזות בתגובה של מעיין.

בהמשך, חיים אורנה ואביחי מדברים ליד עמדת הקבלה של הכלא, ואורנה מביעה הזדהות עם התסכול של מעיין מכך שהיא רחוקה מאביחי, ומהעובדה שהוא קרוב דווקא לג'ודי: "כואב לי שהיא בדיכאון פעמיים". חמימו מעלה את האפשרות לעשות סולחה בין מעיין לג'ודי, ושואל את אביחי ואורנה מה בדיוק קרה ביניהן. אביחי מספר לו על ההיכרות הקודמת שלו עם ג'ודי, ועל כך שהצהירה שהוא הזיווג שלה. בזמן שאורנה תומכת בתגובות של מעיין: "היא באה לה מקולקל, ואני מבינה אותה", אביחי ממשיך, ומסביר מדוע גם הוא בוחר להתרחק מג'ודי: "לא אדבר עם מישהו שפוגע במעיין". ​

00:00 - אנסטסיה לשני: "כשרואים אותך פה את אדם אחר"

הדיירים שמשתתפים במשימה הסודית מתפנקים עם המבורגר ומבחינים בגלגל המזל שניצב בחצר. שני מתלהבת מההפתעות שטמונות בו: "אני מתלבטת אם לצפות בחיקויים שלנו ב'ארץ נהדרת' או בפרק של האח הגדול". הם מסיימים לנשנש, ואנסטסיה פונה לשני בכנות: "כשרואים אותך פה את אדם אחר", שני לא מבינה את כוונתה וזו מסבירה: "כנראה בהתחלה יצאה החולשה שבך, ועכשיו זה כבר לא ככה". לעומת זאת, אביחי נראה מוטרד ומשתף את אורנה: "אני לא רוצה להתפנק יותר מדי כי אני מרגיש לא נעים". בזמן שאורנה צוחקת מהגישה שלו, אביחי כבר חושב על מה שמצפה להם מחר: "יהיו פינוקים כל היום, ומעניין אם יביאו פנקייקים בבוקר".

בהמשך, אנדל מתלהב כשמצליח לקלוע לדובי בדוכן הבובות, ואורנה מציעה: "תביא עוד דובי מתנה למעיין ליום ההולדת". אנדל מצליח לתפוס שני דובונים, נותן אחד לאנסטסיה ואת הדוב הענק מחליט לשמור לעדן לסוף המשימה. הוא חושב להניח את הדובי ליד המיטה של עדן, אבל אורנה מזהירה: "היא יכולה למצוא אותו לכן כדאי להחביא במקום אחר". לאחר מכן, אנדל שובר שיא במכונת הבוקסים ועוקף את חיים ואביחי ברמת הכוח. הוא מקבל ארבעה דובונים נוספים ומשמח את כולם מסביב.

23:00 - מעבדות לחירות

עומר ושני נהנים מן האינטימיות שבחדר הקטן. עומר משתף שסבתא שלו נתנה לו רשמים על הדיירים לפני שנכנס לבית, אבל כששני מתחקרת אותו: "מה היא אמרה עליי?", עומר מיד מתחמק בטענה ש"לא זוכר". ג'ודי ואביחי קוטעים את שיחתם כשמגישים תה חם, וכל האסירים מתרגשים. בהמשך, מעיין מגלה לשני שעומר כינה אותה "הבחורה הכי יפה בבית", ומוסיפה: "גם הוא נראה טוב מאוד", בזמן ששני מסמיקה.

מאוחר יותר, שרון מספר שלפני שהגיע לבית האח הגדול לא הבין למה הזוגיות כל כך חשובה, ודן חושף שהסתיר קשר שהיה לו לפני הכניסה לבית: "הבנתי שעדיף שאני לא אספר עליה". לאחר מכן, דן מעודד את מעיין כשמסביר למה היא לא צריכה להתייחס לעניין של ג'ודי: "היא כבר הבינה שזה לא ריאלי, וחוץ מזה כל בחורה רוצה לבחון קשר עם מישהו מתישהו". מעיין מתפלאת מהדרך של ג'ודי: "אני אף פעם לא בחנתי דברים בסגנון הזה", ודן מסכים: "אם היית עושה זה היה קורה בטאקט". לפתע אביחי וג'ודי מגיעים כמו רוח סערה לבית הכלא, ומוציאים משם את שני, אנדל, שרון ואורנה במטרה להמשיך את עבודות השירות. אורנה שמחה להיות שוב חופשיה, וצוחקת: "איזה מסכנים שאר האסירים, אין דברים כאלה". מחוץ לסורגי הכלא, האסירים שיצאו לחצר מופתעים לגלות דוכנים מלאים בפינוקים.

22:00 - אורנה למעיין: "אם אביחי ידבר עם ג'ודי לא יקרה כלום"

על המיטה בבית הכלא, אורנה מסבירה למעיין שזה מגוחך מצידה להתייחס לג'ודי בכובד ראש, וממליצה להתעלם ממנה: "גם אם אביחי ידבר איתה לא יקרה כלום, ותראי שהוא יתייחס אליה כמו לאנשים אחרים בבית". לאחר מכן דן מרים את מעיין למיטה העליונה בזמן שאורנה נלחצת, קוראת לו "משוגע", ומוסיפה: "גם את משוגעת לא פחות". שני ועומר מתלטפים על אחת המיטות, ובלי לשים לב כפות הרגליים שלהם מתקרבות לאורנה. היא חושבת שמדובר בעומר, ומופתעת שגם שני נגעה בה. מאוחר יותר, דן ואורנה משוחחים כשהם מחזיקים ידיים, והיא משתפת אותו ברצונה שהמשימה תסתיים: "אני מתה לצאת מפה כבר".

21:00 - דן מאבד תקווה: "אני בטוח לא אגיע לגמר"

עדן סופרת את הימים עד לגמר, ודן מנסה להבין האם היא בטוחה במעמד שלה בבית: "את חושבת שתהיי פה עד אז?". עדן שומרת על אופטימיות זהירה ומשיבה שאין לדעת מה יהיה, בזמן שדן לגמרי חסר בטחון: "אני אצא שביעי בערך, שזה לפחות לקראת הסוף".

במקביל בעמדת הסוהרים, ג'ודי משתפת את אנסטסיה ברצון שלה להיות אופטימית, בזמן שעיין ואביחי מוצאים דרך יצירתית לבלות ביחד. מעיין משחקת אותה מורדת כשמתחילה לצעוק, ואביחי משתף איתה פעולה, קופץ עליה והשניים מתחבקים.

20:00 - חגיגת האסירים 

אביחי, אנסטסיה וחיים צופים באסירים עושים מסאז', ושרון מתלהב: "אני מקווה שהילדים שלי יראו את זה כדי שידעו כמה שאני נהנה פה". בזמן שהאסירים מתפנקים במסאז', אביחי מתבאס שהוא לא חלק מהעניין: "מדברים פה כל היום על פינוקים, ואני לא מקבל פה שום פינוק". אביחי מחליט לנטוש את העמדה לטובת ביקור באזור האסירים, אך כשמעיין מקפלת בגדים ומתעלמת ממנו, הוא מנסה למשוך את תשומת ליבה: "נראה לי שנאלץ לדחות את הנשיקה בשבוע". לאחר מכן, ג'ודי משתפת את אנסטסיה: "אני מרוצה מזה שעכשיו אביחי נמצא עם מעיין, זה באמת חשוב לי שלא תהיה עצובה". אנסטסיה רומזת לה שאי אפשר לדעת מה יכול לקרות בהמשך: "אם תצטרכו להיות ביחד, זה יקרה". 

19:00 - המשימה הסודית יוצאת לדרך

אביחי וג'ודי ממלאים את תפקיד הסוהרים, כשלאורך כל המשמרת הם שותקים ומתעלמים אחד מהשניה. במקביל, עומר מנסה לעמוד במשימת הגיהוץ שהוטלה עליו במסגרת עבודות השירות, אבל הוא מסתבך מיד ומסנן: "אני לא יודע בכלל לגהץ". עדן מתפלאת ושואלת אותו מי מגהץ לו בדרך כלל חולצות מכופתרות, והוא משיב בעקיצה: "זה משתנה". 

הגיעה שעת האוכל, ואנסטסיה וחיים מגישים לאסירים את ארוחת הערב במגשים. לפני שעומר הספיק לטעום את האוכל, הוא כבר מכריז: "תראו, זה אוכל של כלא", בזמן שעדן טועמת ונגעלת מכל ביס: "זה ממש קר". בהמשך, חיים נזכר ביום ההולדת של מעיין שיחול מחר וקורא לאביחי "מסכן" בגלל שלא יזכה להיות איתה יחד, בעוד שמעיין מבקשת ממנו: "תשמור לי עליו". בינתיים בקבלה, אביחי ועדן שומעים את שני שואלת את אנדל: "איך לקחו לך את עדן?", והוא משיב: "אנחנו בכלל רק חברים טובים", כשאביחי צוחק.

אביחי וג'ודי יושבים מרותקים כששומעים את האח הגדול קורא לשרון, שני אורנה ואנדל, ומבשר להם שמשימת התקציב שלהם היא למעשה משימה סודית: "אתם צריכים ליהנות מהפינוקים, ולשמור על זה בסוד משאר האסירים". לאביחי יורד האסימון והוא מסביר לחיים: "אנחנו וארבעתם נמצאים באותה המשימה", ולאחר מכן מחליט: "אין משימה באמת לדעתי, כמו המשימה שהייתה עם סיה". ג'ודי מציעה: "נשחק אותה קשוחים רק כששאר הדיירים יעברו לידנו", ואביחי מסכים: "אם כך לא צריך באמת את העמדה שלנו". מאוחר יותר כשאביחי נשאר לבד בעמדה, אנסטסיה מצטרפת אליו והוא אומר לה בלב שלם: "אני מסוגל לא לדבר עם ג'ודי ימים שלמים, אני לא מתכוון לפגוע במעיין".

18:00 - ג'ודי על מעיין: "היא לא בטוחה בקשר שלה עם אביחי ובגלל זה היא חוששת מהמשימה"

מעיין ממשיכה להיות מודאגת מכך שג'ודי ואביחי נמצאים ביחד כסוהרים ואומרת: "אין לי בעיה שאביחי שם, יש לי בעיה שג'ודי שם". דן לא מצליח להבין את תחושותיה ומציע לה לסמוך על אביחי: "די נו, תני לו צ'אנס". היא מסבירה לו שהיא סומכת על אביחי אבל שהיא ממש לא אוהבת את ההתנהגות של ג'ודי: "אני אוהבת אישה שמתנהגת כמו אישה ומכבדת את עצמה".

בינתיים בפינת העישון בתא, עדן מסבירה לעומר ששני כל הזמן מביאה לה סטירות: "היא סדיסטית לא נורמלית". שני ממהרת להשתיק אותה ואומרת: "די, אל תבהילי לי אותו". עומר מסביר לה שהוא ממש לא נבהל, אלא להפך: "זה רק מדליק אותי יותר".

במקביל, הסוהרים אביחי, חיים, אנסטסיה וג'ודי מסתכלים במוניטור ומתחילים לתעד את האסירים: "אנדל ועדן מתחבקים", אומר אביחי וג'ודי כותבת. בהמשך, אנסטסיה משתפת את ג'ודי בשיחה ששמעה במוניטור עם מעיין ודן: "הוא אמר לה שהיא יכולה להיות רגועה שאת ואביחי נמצאים פה ביחד". ג'ודי מסכימה עם הדברים של דן ואומרת: "חד משמעית אין לה מה לדאוג", ומוסיפה את הסיבה שבגללה הסיטואציה כל כך מטרידה את מעיין: "כנראה שהיא לא בטוחה בקשר שלה עם אביחי ובגלל זה היא חוששת".

17:00 - מעיין על ג'ודי: "לא כדאי לה להתעסק איתי, היא לא יודעת מה יכול לצאת ממני"

שני שוכבת מצוברחת במיטת הכלא, וכשאנדל מנסה לברר מה יש לה היא לא משתפת פעולה. רק כאשר עומר מצטרף אליהם לתא, היא חוזרת לחייך, ואנדל עוקץ אותה: "מה קרה התחלת לחייך? אני שעה מנסה להבין מה יש לך ופתאום את שמחה? ככה את מוכרת אותי?".

בהמשך, כשעדן גם מצטרפת לקבוצת האסירים, שני משתפת אותה בחששות שהיו לה בתחילת החלוקה: "כשהייתי פה לבד עם דן לא הבנתי איך אני אשרוד יומיים איתו", היא ממשיכה ומתייחסת לכניסתה של אורנה לתא: "ואז כשהמכשפה נכנסה בכלל השתגעתי. וכשאת ועומר באתם ממש שמחתי".

בצדו השני של התא, אורנה מרגיעה את מעיין בנוגע לכך שאביחי וג'ודי יבלו ביחד במהלך המשימה: "אל תאבדי פרופורציות, גם אם היא לא בסדר, לאביחי הכי מגיע בעולם שתהיי בסדר איתו". היא מעודדת אותה כשהיא מספרת לה את התכנונים של אביחי לכבוד יום ההולדת שלה: "אם היה לי צל של ספק בנוגע לאמינות שלו הייתי אומרת לך, אבל אני יודעת כמה הוא אוהב אותך". המילים של אורנה גורמות למעיין לבכות והיא אומרת: "לא כדאי לה להתעסק איתי, היא לא יודעת מה יכול לצאת ממני".

16:00 - מעיין מאיימת: "אם האח ישים את אביחי וג'ודי ביחד אני שוברת את המשימה"

מעיין משתפת את אנסטסיה במחשבותיה בנוגע למערכת היחסים הנרקמת בין אנדל לעדן: "הייתי בטוחה שאנדל הוא לא הטעם שלה", ומגלה שהיא הופתעה מהזוגיות ביניהם: "אנדל אמר שהוא לא מחפש אהבה אבל אני רואה איך הוא מכבד אותה ואני ממש שמחה בשבילה". השיחה ביניהן ממשיכה, והן עוברות לדבר על חלוקת התפקידים של הדיירים במשימת בית הכלא: "אם האח ישים את אביחי וג'ודי ביחד אני שוברת את המשימה", אבל מהר מאוד חוזרת בה: "בעצם זה לא שווה את זה". אנסטסיה מבינה לליבה ואומרת בעידוד: "אין לך מה להילחץ, הוא לגמרי שלך", ומדמיינת סיטואציה חלופית: "מה יקרה אם הוא ישים אותך ואת ג'ודי ביחד והיא תתחיל לספר לך את סיפור חייה?". מעיין מודיעה שאין סיכוי שהיא תפתח איתה שיחה: "אני בחורה הכי רחמנית שיש, אבל אני יודעת שאם אביחי היה רוצה אותה היא לא הייתה רואה אותי ממטר".

בינתיים בכלא שבחדר המשימות, שני, שרון, אורנה, דן, מעיין ואנדל נבחרו לאסירים, וכששני מתלוננת שהאח הגדול תמיד שם אותה בצד הסובל, שרון מנסה לעודד אותה: "להפך, אם היית סוהרת היית צריכה להכין שלוש ארוחות ביום". השיחה בין השניים ממשיכה, שרון מתקשה להאמין שהוא נמצא בבית האח הגדול ואומר בהומור: "רציתי להוכיח שאפשר לצאת מהפוליטיקה מבלי להיכנס לכלא". מאוחר יותר, לדן נופל האסימון שאם המשימה תימשך עד יום ראשון, מעיין לא תחגוג את יום ההולדת שלה עם אביחי: "לא תהיה נשיקה", הוא מתחיל לשיר משועשע ומבטיח לה שהם יחגגו לה יום הולדת בכלא.

15:00 - משימת הכלא יצאה לדרך

עומר ושני שוכבים זה לצד זו במיטה, ומתכננים מה יעשו כשתיגמר התכנית: "צריך לנסוע למקום עם ים ולהיות רק בטן גב כל היום", מפנטז עומר. שני לא מסכימה איתו ומסבירה שזה פחות הסגנון שלה: "אני לא אוהבת, אני מעדיפה עשרה ימים בלונדון". עומר לא מצליח להבין מה יש לעשות בלונדון כל כך הרבה זמן וחוזר לתכנית המקורית שלו: "את תאהבי".

השעמום בחדר השינה גובר, וחיים מחליט לפתוח במרד: "כולם להתכסות מתחת לשמיכות ולא לצאת מהן עד שהאח שם שיר של אייל גולן". כולם משתפים איתו פעולה ורק ואורנה ממהרת לדאוג שלא יצברו קנסות: "כל כמה זמן אבקש ממכם להוציא יד כדי להוכיח לאח שאנחנו לא נרדמים". אחרי שהות קצרה מתחת לשמיכה, אורנה מבקשת מכולם להוכיח את ערנותם: "כולם להוציא יד", וממהרת לעקוץ את הזוגות של הבית: "או שתי ידיים במקרה הזה", וגורמת לכולם לצחוק.

בהמשך, הדיירים סוף סוף יוצאים מחדר השינה ומגלים שהבית הפך לכלא אחיהו: "יש פה חדר כושר", הם מתלהבים ושני מוסיפה: "חברים, אנחנו מתרגשים מבית כלא, מה קרה לנו?". כולם מתכנסים בסלון שהפך לחדר אוכל, ועומר מתחיל להקריא את כללי המשימה: "ברוכים הבאים לכלא אחיהו בו הפשע לא משתלם. במסגרת משימת התקציב השבועית שלכם תחולקו לקבוצת אסירים וקבוצת סוהרים. על מנת להצליח במשימה ולזכות בתקציב מותרות: על הסוהרים  להעניק לאסירים שלוש ארוחות ביום ולהוביל אותם לעבודות השירות שלהם. מעבר לתפעול הכלא, עליכם לאייש את עמדת הבקרה של הכלא ולשים לב למוניטור ולציין מי האסירים שמופיעים על המסך ומה הם עושים". עומר לוקח נשימה ועובר לדבר על תפקיד האסירים: "בכלא אחיהו אסיר טוב זה אסיר שטוב לו, ואסיר שטוב לו הוא אסיר שיש לו למה לקום בבוקר ולכן האסירים יחולקו לשתי קבוצות עבודה ויהיה עליהם לעמוד בעבודות אלה".

14:00 - ממה מפחד עומר?

השיר "החדר האינטימי שלי" של תערובת אסקוט מתנגן בחדר השינה, וכולם מתחילים לרקוד לצליליו. בסיום השיר, שרון מציע לחיים להפוך את השיר לסגנון שיותר מתאים לו: "עכשיו תשיר אותו בגרסה מזרחית". דן מצטרף אליו ומרחיב את ההצעה: "חמימו, כשנצא מפה אתה תשיר במזרחית ואני אשיר בסגנון ארץ ישראלי". חיים מתנגד לתכניות של השניים ואומר: "מה עשיתם ממני? ספר, זמר, די תעזבו אותי כבר".

במקביל בחדר השינה, ג'ודי מנהלת שיחה עם אנסטסיה על זוגיות ואומרת: "זוגיות זה משהו משתנה, מה שרציתי בגיל 19 זה לא מה שאני רוצה בגיל 25". אנסטסיה מסכימה איתה ונותנת כדוגמה את יחסיה עם בן זוגה לשעבר: "אמרתי לו שאני רוצה להיכנס להאח הגדול בשביל העתיד של הילד שלי, כדי שלא אהיה תלויה בגברים כל החיים". השיחה ממשיכה ואנסטסיה חושפת שבהתחלה הוא כעס עליה ולא הסכים להחלטתה אבל בסופו של דבר הוא פרגן: "לפני שנכנסתי הוא שלח לי הודעה ארוכה שיהיה לי בהצלחה, הסברתי לו שאני לא אעשה משהו שיפגע בבן שלי".

בחדר הארונות, שני מגלה לעומר שכשהיא הייתה קטנה היא יכלה לכתוב בשתי ידיים, וזוכה ממנו למחמאה: "הכישרון נוטף ממך". שני עוברת לדבר על שם ופונה למצלמה: "איך הלכת?", אבל ממהרת להוסיף: "אני שמחה בשבילו, הוא בטח רואה עכשיו טלוויזיה עם חברה שלו". השיחה ממשיכה, ועומר משתף את שני בחששותיו מהשהות בבית: "אני מפחד שזה הדבר היחיד שיזכרו לי כשאצא מפה".

13:00 - עומר מודיע לשני: "אני ממש לא רומנטיקן"

הדיירים עדיין סגורים בחדר השינה, ומחכים שמשימת בית הכלא תצא לדרך. בינתיים, אנסטסיה מנסה לנחש מה מצפה להם: "בטוח לא יעשו משהו שיגרום לנו לסבול ממש", ומוסיפה בתקווה: "רק שהאח לא יבחן את הגבולות שלי". בניגוד אליה, מעיין דווקא מסוקרנת לקראת הבאות, ומציעה לא לקפוץ למסקנות: "בואי נראה מה יהיה".

 כשג'ודי שואלת את שרון: "מרגיש בכלא כבר?".,הוא ממהר להסביר שההרגשה הזאת לא חדשה לו: "אני מרגיש בכלא כבר כמה ימים". היא ממשיכה ושואלת אותו אם הוא שמח ששם הודח, וזה עונה: "בשביל זה באתי, לא הסתרתי את זה מהרגע הראשון".

 בצד השני של החדר, עומר מביא לשני חטיף בריאות למיטה, וזוכה למחמאות מאנסטסיה: "איזה רומנטיקן". נראה שהמחמאה שלה מקפיצה את שני, שממהרת להגיד: "אל תגידי את זה, הבחור האחרון שקנה לי דובי סיים על מדרכה ברוטשילד". עומר מסכים עם שני, ואומר: "אני ממש לא רומנטיקן, ובחיים לא קניתי דובי לבחורה וגם לא אקנה". שני מצדה, מרוצה מהתשובה שלו, ומגלה מה רומנטי בעיניה: "מבחינתי, רומנטי זה אם אני באה הביתה ובן הזוג שלי ניקה את כל הבית". לאור הגילוי, עומר שצוחק ואומר משועשע: "טוב, אז אני אקנה לך דובי", וזוכה לדחיפה קלה משני.

במקביל, אנדל ועדן מנהלים שיחה על החיים שאחרי האח הגדול, והראשון משתף אותה: "כתבתי סדרה לפני שנכנסתי לבית, ושם אמר לי שאני חייב להוציא אותה לאור", אבל מוסיף שאין בכוונתו לפרסם את מה שכתב. בדומה לשם, גם עדן מתלהבת מהגילוי, ומנסה לשכנע אותו להקשיב להצעה: "אל תתעלם ממה שיציעו לך בחוץ, שום דבר לא בטוח בחיים",. היא חוזרת על משפטי חיזוק שאמר לה במהלך שהותם בבית, ומפצירה: "אתה כל הזמן נותן לי עצות לחיים ואתה לא זוכר אותן על עצמך".

12:00 – דן: "זה יהיר לחשוב שאנחנו יודעים משהו"

בחדר הארונות, ג'ודי מתלהבת ממידת ההשקעה של האח הגדול בעיצוב הבית ברוח המשימה, ומשתפת את חיים בציפיות שלה: "נראה לי שהולך להיות מעניין היום". מאוחר יותר בחדר האמבטיה, ג'ודי ודן מנתחים אתת ההדחה של שם, וכשגו'די אומרת שזה היה מפתיע, דן עונה לה שזה קצת יהיר להגיד את זה. ג'ודי מנסה להבין למה הוא התכוון, ודן מסביר: "זה יהיר לחשוב שאנחנו יודעים משהו ממה שקורה", הוא אומר ומוסיף שגם את אורנה הוא מרבה להזהיר לפניי  הדחות: "איזה זכות יש לך לחשוב שאת נשארת?".

בינתיים בחדר השינה, מעיין, אורנה וחיים מעבירים את הזמן בשיחה קלילה, כשחיים מנעים את זמנן במגוון שירים. מהר מאוד ההדחה של אתמול מתחילה להעסיק גם אותם, ומעיין נזכרת בשמחה שהייתה להם  כשדן חזר לסלון: "איך אני וחמימו קפצנו".​

11:00 – מה צופה דן לדיירים החדשים?

שיר הבוקר “Jailhouse rock”, של אלוויס פרסלי מתנגן ברחבי הבית, ומלבד אורנה שמתהלכת בחדר השינה ומתחילה בהתארגנויות, שאר הדיירים מתקשים לקום מהמיטות. האח הגדול משמיע את השיר בשנית, והדיירים שמתעוררים מגלים שהגישה לסלון חסומה ובחדר הארונות מחכה להם ארוחת בוקר ארוזה.

לאחר מכן בחדר האמבטיה, אורנה, מעיין אנסטסיה וגו'די מנסות להבין אם שיר הבוקר מרמז על המשימה הצפויה. הן מעלות קונוטציות על הסרט "אסקימו לימון", או ארץ ישראל הישנה, אבל מעיין שמבחינה בקיר האפרפר שבחוץ, זורקת ניחוש מדויק יותר: "זה נראה כמו כלא". בהמשך, דן מתיישב ליד מיטתו של אביחי, והם מדברים על הדינמיקה בבית. דן מאמין ששרון חזק יותר משאר הדיירים החדשים, ושחוץ ממנו הם יתקשו לשרוד את ההדחות: "אם יהיו הדחות כלליות שלושה מהם בבעיה רצינית".​

10:00 – השקט שלפני סערה?

אחרי הטלטלות הרבות שעברו על הבית בימים האחרונים, האח הגדול מפנק את הדיירים בזמן שינה נוסף כדי שיוכלו לצבור אנרגיות חדשות. ההזדמנות למנוחה מנוצלת היטב, כשאף אחד מהדיירים לא ממהר להתעורר מהשינה העמוקה. בקרוב השקט ייעלם, ושיר הבוקר יבשר על תחילתו של יום מטלטל נוסף בבית הנצפה במדינה.​

 09:00 – בוקר שאחרי לילה דרמטי

לאחר ערב מותח במיוחד, שבסיומו הוכרז ששם ברדוגו הוא המודח הבא מבית האח הגדול, הדיירים עדיין ישנים וצוברים כוחות מחודשים. בקרוב האח הגדול יעיר אותם ליום של הפתעות נוספות, והם יצטרכו להתמודד עם המשקעים שנותרו מהלילה הדרמטי. איך תשפיע ההדחה של שם על הדינמיקה בבית? ומה מצפה לדיירים בהמשך?

מה קרה אתמול?

הדיירים התעוררו ליום של הדחה, כשאורנה, דן, שם ואביחי הם המועמדים לעזוב את הבית. מעיין סיפרה לאביחי שהכניסה של הדיירים החדשים הכניסה קצת אקשן לבית, וגם קירבה ביניהם: "הנוכחות של ג'ודי גרמה לי להעריך את הקשר בינינו", ואביחי השיב: "אני יודע שאת חיה בשביל האקשן הזה". בינתיים, ג'ודי פרצה בבכי ושיתפה את עדן בקשיים שהיא חווה בבית, בזמן שעומר אמר לשני את דעתו: "ג'ודי נכנסה לפה על משבצת הביץ', אבל אין לה את זה", וגם מעיין סיפרה לאורנה מה חושבת על המצב שלה: "היא אומרת שהיא לא מוצאת את עצמה בבית, אבל מה היא ציפתה שהיא תמצא פה את אביחי?".

בהמשך היום, הדיירים היו עסוקים בניקיונות, בעוד שני התייחסה להדחה המותחת שתתרחש בערב: "עכשיו זה המאני טיים, ההדחה הזו תיתן מכה או לנו או להם", כשהיא מתכוונת לחלוקה הקבוצתית בבית. כשהגיע הזמן למשדר המרכזי, המועמדים להדחה נכנסו לחדר הסגלגל, בזמן שיתר הדיירים המתינו במתח לראות מי מביניהם יחזור אל הבית. ראשונה להיכנס הייתה אורנה שזכתה לחיבוק חם ממעיין, ומיד אחריה גם אביחי חזר אל הבית לשמחתן של מעיין, אורנה ויתר החברים. כשדן חזר אל הבית והותיר את שם כמודח השישי לעונה, עדן ושני עזבו את הסלון בהלם מוחלט, בזמן ששרון הכריז בגאווה: "אני את שלי עשיתי", ואורנה חיבקה את דן שהיה בעננים ואמר: "איזה קלף מנצח".

לאחר ההדחה המותחת, שני התקשתה לעכל את הפרידה משם, ואמרה לעומר: "הוא היה גאון, אתה לא ראית רבע ממנו", וכשג'ודי שאלה כיצד זה אפשרי שהוא הודח בעוד שאר המועמדים נשארו בבית, שני הסבירה: "הם עושים תצוגת אופנה של כל מה שהם חושבים שמוכר בחוץ, זו החבורה הכי פתטית שראיתי בחיים שלי". בינתיים בחדר השינה, אורנה הביעה התרגשות מכך שהיא שרדה עוד הדחה: "כשאני מקבלת את הפידבק מהקהל בבית זה הכי מחזק שיש", בזמן ששרון המשיך לחגוג: "תשאלו בבית מי זה שם ואף אחד לא יזכור". מעט לפני השינה, אביחי פתח את הלב ושיתף את מעיין ברגעים הקשים שהוא חווה בבית: "היה את היום שחשבתי שאיבדתי אותך, והרגשתי פחד כי אז הייתי מאבד גם את עצמי".

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00