העדכון האחרון:

04:00 - כיבוי אורות

מסיבת אמצע העונה נגמרה, והאח הגדול מכבה את האורות בחדר השינה ומאפשר לדיירים לסיים את היום החמישים בבית האח הגדול. מעט לפני שהם נרדמים, אורנה ודן משוחחים במיטה, ודן מגיב להאשמות שהוא תוקע מבטים בנשים אחרות: "זה טיפשי לחשוב ככה, כי את היחידה שמעניינת אותי פה". בהמשך השיחה, דן מספר שהוא חושש מההדחה הקרובה: "יש לי הרגשה חזקה שאני הולך", ואורנה משיבה שיהיה לה מאוד קשה להיפרד ממנו: "אם תלך יש סיכוי שאני יוצאת מהדלת ישר אחרייך".

03:00 - אורנה לדן: "אתה תוקע מבטים בנשים שיוצאות מהמים בבגד ים"

אורנה יוצאת מחדר האח הגדול, וכשדן מנסה להבין על מה היא דיברה עם שני , אורנה מסבירה שאסור לה לשתף את תוכן השיחה, ורק אומרת: "אני לא מחפשת לריב, ולא באתי לפה בשביל מלחמות". בהמשך, אורנה מסבירה לדן מדוע היא רוצה גבר כמו חיים: "כי הוא לא תוקע מבטים בנשים שיוצאות מהמים בבגד ים, ואתה כן". חיים ממהר לגונן על דן: "הוא עדיין נהג חדש, תני לו זמן והוא ילמד", וגם מסביר לדן שעליו להעריך יותר את אורנה: "יש לך זהב בידיים, לא נחושת".

02:00 - מה אורנה ושני עושות בחדר האח הגדול?​

האח הגדול מפסיק את המוזיקה בחצר, והדיירים עוברים למטבח ומכינים לעצמם אורחה לילית מפנקת. מעיין ואביחי דואגים להכניס למקרר את כל הקינוחים מהמסיבה, ומעיין טועמת הכל ואומרת: "הוא ממש השקיע בנו, הכל פה כזה יפה". מאוחר יותר במטבח, דן מחכה להיכנס לחדר האח הגדול, אבל כשהוא מגלה שאורנה ושני נמצאות שם יחדיו, הוא מגיב בהפתעה ואומר: "וואו, עכשיו אני ממש לא רוצה להיכנס לשם". גם יתר הדיירים סקרנים לדעת מה מתרחש בין אורנה לשני בחדר האח הגדול, כשאביחי אומר: "זה בטח מביך מאוד מה שקורה שם", ועדן מוסיפה: "מה שזה לא יהיה, זה בטוח ג'וסי".​

​01:00 - ריקודים צמודים בשכשוכית

חגיגות אמצע העונה בעיצומן, ואפילו שני ואורנה שמות את המחלוקות בצד, ורוקדות יחדיו לצלילי השיר: "אולי הלילה" של משה פרץ. תאלין מתלהבת מהתנועות של אביחי: "כל מי שדתי פה רוקד הכי משוגע", וכשהיא מתקרבת אליו, מעיין מתחילה לקנא ואומרת בצחוק: "תאלין תתרחקי, את רוצה לקבל ממני כאפה?". בהמשך המסיבה, דן רוקד בתוך השכשוכית, ואורנה ותאלין מחליטות להצטרף, ונכנסות למים עם הבגדים. הדיירים מוחאים כפיים ומתלהבים, בזמן שדן, אורנה ותאלין ממשיכים בריקודים מתוך המים. 

00:00 – דן לאורנה: "כשאת מתמסרת לעצמך זה נשי ויפה"

חגיגות אמצע העונה בשיאן, המוזיקה ממשיכה להתנגן בחצר, והדיירים רוקדים ונהנים מהפינוקים של האח הגדול. כשמתנגן השיר "מסיבה בחיפה", מעיין ואביחי רוקדים צמוד, חיים שר בקולי קולות, ומיד בסיום השיר אורנה מזיזה את אביחי ורוקדת עם מעיין.

בהמשך, עדן מלמדת את שני תנועות חדשות, ודן מזהיר את אביחי: "דבר אחד אל תעשה פה, אל תפתח משולש רומנטי". לאחר מכן, דן ואורנה בשיחה צפופה: "כשאת מתמסרת לעצמך זה נשי ויפה", אומר דן, וכשאורנה לוחשת לו משהו באוזן, הוא משיב: "אם זה מדליק אותך, זה בעייתי". המוזיקה ממשיכה להתנגן, וכולם דורשים מאביחי ומעיין להתנשק, עד שלבסוף השניים מסתפקים בנשיקה בלחי.

23:00 – חגיגות אמצע העונה יוצאות לדרך
 
בזמן ההמתנה, בשיחה על הצבעות הצופים, אנדל טוען שיכול לקרות שקהל מצביעים ישנה את דעתו. שם חולק עליו, ואנדל מסביר ונותן כדוגמה את זוכת האח הגדול לעונה החמישית טל גלבוע: "תחשוב, אם היא הייתה פתאום אוכלת פה סטייק, מלא אנשים היו מפסיקים להצביע לה". בהמשך, דן משקיע בעיסוי לחיים, ולוחש לו באוזן לגבי ההדחה הקרובה: "אני בחוץ". חיים מפרגן לו: "רואים שאתה עושה מהלב", ודן לוחש לו שוב: "אתה נגד אביחי, אחד מכם ייקח את הגמר". דן מוסיף שגם שני ועדן מתחרות מולם על התואר "זוכה האח הגדול".
 
מאוחר יותר, ארז וקורין פונים שוב אל הבית ומבקשים מהדיירים לסכם את חצי העונה, וכולם נרגשים לדבר. קורין מבשרת להם שלכבוד חצי העונה האח הגדול מפנק אותם בחצי עוגה ומסיבה בחצר. התריס בסלון עולה, והדיירים נרגשים לגלות שמצפה להם ערב חגיגי ושמח. כולם מרימים לחיים, ורוקדים לצלילי השיר "girl  on fire", ושני נזכרת בטהוניה: “היא הייתה מהממת".
 

22:00 – אפקט הכוס ההפוכה: דן מגלה שיטה חדשה למציאת חפצים

מיד בתום השידור החי, מתפזרים הדיירים ברחבי הבית. "מעניין מה מתכננים לנו?", תוהה עדן, וקוראת לשני ודן לבלות איתה במטבח. כששם מבקש משני להחזיר את החרדל למקרר הוא חוטף צעקות מהשתיים. "אתה כמו אמא שלי, ישר היא צועקת 'תחזירי את זה למקרר'", צוחקת עדן, ושני מצטרפת לדברים. כשעוד דיירים מצטרפים למטבח, שני מזמינה את שם ועדן לבלות איתה בחדר הארונות. בינתיים במטבח, אנדל ותאלין מספרים לדן איך אורנה מוצאת חפצים שהלכו לאיבוד: "היא פשוט הופכת כוס, וזה עובד לה", אומרת תאלין אך דן בספק לגבי השיטה.

21:00 - איזו הודעה מצפה לדיירים הערב?

בחדר השינה, חיים מונה בהתלהבות את המילים החדשות שלמד בתקופה בבית: "קונצנזוס, רדיקלי..", ואחרי שהוא טופח לעצמו על השכם, הוא מנתח את מערכת היחסים של אורנה ודן, מה שהופך במהרה למופע יחיד שמצחיק את הסובבים. בהמשך, הדיירים מודים שיש להם הרגשה מוזרה לגבי מה שיקרה בשידור החי, ולמרות החשדות, מעיין פוסלת את האפשרות שיכנסו דיירים חדשים: "אם זה היה קורה היו מבקשים מאיתנו לנקות את הבית".

הדיירים מתרכזים בסלון, ארז וקורין פונים אליהם, ומבשרים להם שחלפו כבר 50 ימים מכניסתם אל הבית, והם נמצאים בחצי הדרך. אחרי שהם עוברים על שמות המועמדים להדחה, קורין מחממת את האווירה כשהיא מספרת להם שלקראת סוף התכנית יש לה משהו לספר להם, והספקולציות לא מאחרות להגיע.

20:00 - תאלין לדן: "תהיה לוזר בכבוד"

האומלטים של אורנה מעוררים עניין רב בארוחת הערב, וכולם סקרנים לדעת את המתכון. אורנה מסבירה עד כמה פשוטה ההכנה, ומבטיחה שאפילו תשדרג את המנה לכבוד יום שישי. עם סיום הארוחה, עדן לוקחת פיקוד על הכלים,ושם מארח לה חברה. בינתיים בסלון, דן ותאלין מתחילים במשחק האהוב עליהם, והאווירה התחרותית תופסת מקום כשהם מתחיל לריב על כל נקודה. "תהיה לוזר בכבוד", מבקשת תאלין כשהיא מנצחת במשחק הכדורגל, ודן צוחק: "הבית הזה זה לא מקום בשבילי". 

מיד בתום המשחק דן מתחיל להתאמן בסלון, ובזמן שזה מזיע ומתנשף במרץ,חיים מביט בו מהספה ומבקר: "זה לא אימון טוב זה". דן מתעלם מההערה,וחיים ממשיך: "כשאתה מתחיל אתה לא עוצר אה?". במקביל במקלחת, שם תוהה מתי יכניסו דיירים חדשים, ושני מאמינה שזה יקרה כבר ביום שלישי: "מיד אחרי ההדחה".​

19:00 – חיים לאורנה: "אין כמוך, את כמו האמא של הבית"

האווירה המשעשעת בחצר הבית גורמת לשם, שני ועדן להיזכר "בסימפוניית הנחירות" הליליות בתקופה שמודחי העונה עוד היו בבית. עדן מספרת שבאחד הלילות, כשחזי הגיע לאחל לה לילה טוב, תהילה הבהילה אותם עם נחירה חזקה שעוררה את שאר הנחירות בחדר. כששם ושני מדגימים בהגזמה את הנחירות, עדן נזכרת בתחושות: "רגע מבעית".

בהמשך, כשאורנה רואה שאנדל וחיים מסתובבים רעבים בבית, היא מציעה להכין להם אומלט, והשניים מיד מברכים אותה ומציעים את עזרתם. בזמן שאנדל מגרד במרץ תפוחי אדמה, אורנה מכינה את שאר הבלילה, וחיים דואג לאווירה ומצחיק אותם. אורנה שופכת את האומלטים לשמן הרותח, חיים מביט בהתלהבות, ואנדל חושש: "עכשיו כולם ירצו מזה, אין מספיק". כשאורנה מגישה להם את האומלטים, חיים לוקח ביס ומתאר: "איך הוא נפתח בפה, עסיסי, קל ונעים".

18:00 - חיים מתמרמר על התקציב: "המטבח יהפוך למשתלה"

אביחי ממשיך להתלהב מהמסוק ששלחו לו ומציע למעריצים לשדרג את הכיתוב: "תרשמו 'מעיין תני לו נשיקה'", וסומך על טוב הלב שלה: "היא לא יכולה לאכזב את המעריצים". תאלין מתלהבת מהרעיון ומאתגרת את המעריצים: "יאללה, אנחנו מחכים לנשיקה". בהמשך, אביחי מספר לדן על תהליך ההתעוורות שלו: "בהתחלה חשבתי שאני חולמני, הייתי משחק כדורגל ונכנס בעמוד באמצע המגרש ולא הבנתי איך זה קורה לי". הוא ממשיך ומספר שהוא מתעקש לא ללכת עם מקל נחיה, ושכשהוא פוגש באדם עיוור הוא מרחם עליו: "אני לא מכניס את עצמי לקבוצה הזאת".

מאוחר יותר, תאלין יוצאת נרגשת מחדר האח הגדול אחרי שקיבלה תמונה של ג'ימי. מעיין ממהרת לחטוף לה את התמונה מהידיים ומחמיאה לה: "אימאל'ה, איזה חתיך! אתם הורסים ביחד". אחרי שגם דן מציץ בתמונה, הוא מצטרף למחמאות: "בשביל מה נכנסת לפה?". במקביל בחצר, אנדל וחיים מתלוננים על מצב האוכל בבית: "רק שלושה אנשים פה לא אוכלים בשר, ורוב מה שהזמנו זה ירקות וכוסמת", מתמרמר אנדל. חיים מסכים איתו ומוסיף: "עם הכל העשבים האלה המטבח בסוף יהפוך למשתלה".

17:00 - דן לאביחי: "אם מעיין זורקת אותך, אתה בטוח זוכה"  

הדיירים מעבירים את הזמן בחצר, ואביחי משתף אותם במחשבות על הימים שאחרי התכנית: "עכשיו אני לא אצטרך להסביר לאף אחד שאני עיוור". בהמשך, הם מעלים זיכרונות מהשבועות הראשונים שלהם בבית: "אני לא זוכרת כלום מההתנהלות שלי בהתחלה", אומרת מעיין בזמן שעדן מתחילה לחשוד שהשינה לצד שני מביאה מזל רע: "כל מי שישן לידה הודח".

מאוחר יותר, אביחי נהנה לבדו בשכשוכית וכשהוא מחייך למעיין שיושבת על הספסל, היא מחייכת אליו בחזרה ואומרת לתאלין: "הוא נראה כמו ילד קטן לפעמים". את השקט בחצר קוטע רעש מסוק שהגיע במיוחד לאביחי ועליו הכיתוב: "מעיין תני לו אהבה, אביחי אתה החזק בבית מכל מיליוני המעריצים". אביחי מתרגש ומנופף לאנשים במסוק וכל הדיירים מתרגשים ומוחאים כפיים. כשהמסוק חולף, מעיין משתפת את אביחי שהיא התרגשה לראות את תגובתו וממליצה: "תלמד להוציא רגש, זה מדהים". בתוך כל ההתרגשות, דן בוחר להקליל את האווירה ואומר לאביחי: "אם מעיין זורקת אותך אתה בטוח זוכה".

16:00 - אביחי לתאלין: "גרמת לי לבכות"

תאלין משתפת את אביחי בילדות שעברה עליה בתור בן: "תמיד אחיות שלי התקלחו ביחד ואני לא יכולתי". אביחי מתקשה להבין את הסיטואציה: "מה הבעיה? אני התקלחתי עם אחותי עד גיל שש". תאלין מופתעת לגלות ומסבירה לו שבמגזר שלה מחנכים אותם אחרת. כשהם עוברים לדבר על ילדים, אביחי מופתע לגלות שתאלין מתכננת להביא לעולם ילד ביולוגי משלה: "עשיתי הקפאה, ולבן הראשון שלי אני רוצה לקרוא על שם אבא שלי". השיחה מסתיימת ואביחי מודה: "היה לי כיף לדבר איתך, הרגשתי את הבדידות שלך ואפילו בכיתי קצת".

במקביל בשכשוכית, דן צולל ובודק מי נמצא בנסט התחתון, מה שגורם לאורנה להתעצבן עליו ולפנות למעיין נסערת: "הוא צולל אליהם בפרצוף שלי". דן, שומע את מה שאורנה אמרה ומודיע לה ששני לא הייתה שם. בתגובה היא מתקרבת אליו ואומרת משועשעת: "בא לי להטביע אותך".

15:00 - עדן על חזי: "הרגשתי שהוא מחזיר לי על מה שהיה לי עם אנדל"

דן משתף את אורנה בתובנה שלו בנוגע ליחסיו עם שני בשבועות הראשונים בבית: "כשהיא שמעה שסיפרתי שהיה לי בעבר זוגיות עם בחורה נכה, היא אף פעם לא שאלה אותי על זה". אורנה נזכרת בשיחה הזאת ומוסיפה: "בגלל העיסוק העצמי המתמיד שלה, היא הגיבה לזה בקרירות". דן ממשיך ומסביר למה הוא נזכר בזה עכשיו: "לקח לי זמן לעבד את זה, ההתעלמות שלה מהעניין רק מחדדת לי את מי שהיא באמת".

בנסט התת קרקעי, עדן ושני מנהלות שיחה על המצב בבית: "אני מרגישה שהם כל הזמן מתייפייפים מול המצלמות להראות שהכל בסדר", אומרת עדן ומתייחסת למצב היחסים שלה עם אביחי. בהמשך השיחה, עדן חושפת בפני שני את תחושותיה לחזי: "לא הבנתי עד כמה הרגשות שלי אליו חזקים עד שהוא נכנס לפה בחזרה". היא ממשיכה ומגלה: "הוא סיפר לי שהיית מעוניינת בו בשבועות הראשונים ובגלל שאת מכירה את האקסית שלו הוא עצר את זה".

שני שוללת את הדברים, ומסבירה שבינה לבין חזי לא היה קורה שום דבר: "לא היה לו מה לעצור". עדן עוצרת לרגע את השיחה ומציינת שמרגש אותה שהיא משתפת את שני בתחושותיה: "את נכנסת לי ללב, השיחה הזאת עכשיו מוכיחה לי כמה אני מעריכה אותך כחברה". היא ממשיכה בווידוי ומתייחסת למסאג'ים ששני העניקה לחזי: "קלטתי מהצד של חזי כאילו הוא מחזיר לי על מה שהיה לי עם אנדל". שני מופתעת מהפרשנות שלה למצב ומסבירה לה שהיא ראתה את זה אחרת: "דווקא זה הרגיש לי כאילו הוא מנסה לעורר את הקנאה של דן".

14:00 - אורנה על שני: "שההתמסכנות שלה לא תבוא על חשבוני"

בזמן שכולם נהנים מהשקשוקה שהכינו שם ואנדל, שני מתעניינת מי מהדיירים אוכל לפי כללי הנימוס: "לפי הספר, אמורים לאכול עם המזלג בצד שמאל". כשדן לא מסכים איתה ואומר שזה לא בהכרח עניין תרבותי, היא לא מצליחה להבין אותו ומסבירה לו: "לא נולדת עם קוד גנטי שאומר לך איך לאכול, החברה היא זאת שמכתיבה לך איך להתנהג".

אחרי הארוחה, דן ואורנה מתיישבים בחצר והוא מתעניין על מה היא דיברה עם האח הגדול. אורנה משתפת אותו שהיא נסערת בגלל היחסים שלה עם שני. "לא בא לי שאני אצטייר בחוץ איך שהיא רוצה לצייר אותי, אני רחוקה מלהיות כזאת", היא אומרת ומבהירה: "ההתמסכנות שלה לא תבוא על חשבוני".

מאוחר יותר, עדן, שני ושם משוחחים על המצב הכלכלי של שני, וכששני אומרת שלמרות מצבה האמיד ההורים שלה חינכו אותה למוסר עבודה גבוה, שם מחליט שהיא לא זקוקה לפרס הגדול: "את לא צריכה את הדירה". שני לא מתרגשת ומגלה שזאת לא המטרה שלשמה הגיעה לתכנית: "אני יוצאת מתוך נקודת הנחה שאני לא אזכה. זה יכול להיות אחלה בונוס, אבל אם מבחינתי אני נשארת נאמנה לעצמי זאת הזכייה האמתית". שם מסכים איתה ומוסיף בקריצה: "לי לא תזיק דירה".

13:00 - איך מירי רגב מרגיעה את אביחי?

אביחי, שני ודן מנהלים שיחה על ענייני צבא, וכששני מציינת שמירי רגב הייתה דוברת צה"ל, דן אומר: "תנו את הכבוד לצה"ל". אביחי המשועשע מתקן אותו: "תנו את הכבוד למירי", ומגלה להם כשהוא גילה שהסרטון שלו ושל דן הפך לוויראלי ברשת, הוא התנחם בידיעה שהם לעולם לא יעקפו את הוויראליות של הסרטונים של מירי רגב.

שני מצטרפת לשם ואנדל במטבח שעסוקים בהכנת ארוחת הבוקר, ומשתפת את שם בשיחה שהתנהלה בינה לבין אביחי: "התחילה בינינו שיחה ידידותית, ואז הוא התחיל לתחקר אותי במה ההורים שלי עובדים". היא ממשיכה ומספרת לו שהוא אפילו שאל אותה במה בעלה של אמא שלה עובד: "הוא זכר את השם שלו", היא מגלה בתדהמה. "כשאמרתי לו שאמא שלי לא עובדת, אז הוא ישר יצא מתוך נקודת הנחה שהיא לא עובדת כי היא עשירה", היא אומרת בעצבים ומסבירה שהסיבה לכך היא שלאמא שלה יש ילד. שם באופן מפתיע דווקא מסכים עם אביחי: "יש הרבה אימהות לילדים שעובדות, אמא שלך לא עובדת כי יש לה את האופציה לא לעבוד".

במהלך הבישול, שם מתעצבן שהכלים השטופים לא באמת נקיים: "מי שרחץ אותם השאיר בהם ריח של ביצים". אנדל מסכים איתו ומגלה מי האחראי לכך: "זה דן, אמרתי לו לא לשטוף יותר כלים". שם לא מופתע מהגילוי ומסביר לאנדל שזה לא הפתרון: "הוא פשוט צריך לשטוף טוב". אנדל מחליט להקשיב לשם ומציע לדבר עם דן על העניין.

12:00 - מה גרם לתאלין להתעצבן על אנדל?

בזמן שהדיירים נהנים משמש חמימה בחצר, תאלין מתלוננת על מצב גופה: "תראו את הבטן הזאת, פעם הייתי יושבת והייתה לי בטן שטוחה". שאר הדיירים צוחקים עליה שהיא מגזימה: "תראי את הבטן הזאת" מחקה אותה שם, ושני מסתלבטת עליו: "גם אם ממש תתאמץ לא יראו כלום".

אנדל מודאג שהשמיכות הכחולות בהם הם מרבים להשתמש לא נקיות, ומחליט לבקש מהאח הגדול שיכבס להם אותן: "הן מסריחות, הוא לא החליף אותן מאז שאנחנו פה". דן המנומנם נשאר אדיש לאור הגילוי שלו ואומר: "אתה הבן אדם הכי רגיש לריחות שהכרתי בחיים".

בהמשך, אנדל ושם מחליטים לסדר את הבגדים שלהם בארון, ואנדל מבקש מתאלין שתקפל לו את הבגדים וזו מסכימה. כששם מתעניין למה הוא לא מקפל בעצמו, אנדל מגיב: "כי היא חיילת שלי". התשובה שלו מעצבנת את תאלין והיא מכריזה: "עכשיו נשבעת לך שאני לא מקפלת לך". אנדל מתבאס אבל מחייך: "לא הייתי צריך לדבר, אה?".
 
11:00 - אנדל לאביחי: "תנסה להתאמץ קצת יותר"
 
אנדל ושם מדברים בחצר, והראשון משתף שהוא מוטרד מאוד ממראה הציפורניים שלו: "הדבר הכי חשוב לי בעולם זה הניקיון, אני מתקלח כל בוקר". שם לועג לו, וטוען שהוא מקדיש חשיבות רבה למראה החיצוני שלו בבית: "אנחנו לא עושים פה כלום, אני ממש לא מרגיש שאני מלוכלך". 
 
מאוחר יותר, אנדל מבקש מאביחי להשתדל לא לצבור פסילות השבוע, אחרת הם לא יזכו בתקציב מותרות. אביחי מסרב לקחת את דבריו ברצינות, ואנדל מתרגז: "תנסה להתאמץ קצת, אם לא בשביל שאר הדיירים אז תתאמץ בשביל מעיין". שם מצטרף לשיחה וטוען שאם כל אחד מהדיירים ישתדל קצת יותר, יהיה אפשר לסיים את השבוע ללא פסילות. מעיין ששומעת את הדברים, חושבת אחרת ואומרת: "אני שמעתי שאנשים אומרים שלא אכפת להם מהאוכל, העיקר שישתו קפה ויעשנו סיגריה".
 
 
10:00 - שני לעדן: "תראי מה הבית הזה עושה לי"
 
האח הגדול מפנק את הדיירים בדקות נוספות של שינה, ולבסוף מעיר אותם לצלילי השיר Aliens Exist של Blink 182. שם הראשון שמזנק ממיטתו ונכנס להתקלח. אנדל, שני וחיים מצטרפים אליו ומתחילים בהתארגנות הבוקר, והראשון מכריז: "אני גמור מעייפות". מאוחר יותר, שני מספרת לעדן על החלום שחלמה בלילה, על כך ששמעה צעקות מהמעריצים שלה, שטענו שהם סולחים לה על הטעויות שלה. "תראי מה הבית הזה עושה לי", היא אומרת ומוסיפה "אני מתחילה להזות"
 

9:00 - שבוע חדש בבית

בוקר קריר עולה על בית האח הגדול, אך נדמה כי האווירה רק מתחממת. השקט ממלא כעת את חדר השינה, והדיירים שמכורבלים עמוק במיטותיהם, יתעוררו בקרוב לצלילי שיר הבוקר שיכריז על תחילתו של שבוע חדש. איך הם יגיבו לרשימת ההדחה שתיחשף הערב?

מה קרה אתמול?

הדיירים התעוררו עם שיר הבוקר: "היא לא יודעת מה עובר עליי" של שלמה ארצי, והדרמות לא איחרו להגיע. אביחי קם עצבני, וחשף בפני אורנה מה מפריע לו: "מעיין התרחקה ממני בימים האחרונים". אורנה הפצירה באביחי לגשת לדבר איתה, ולבסוף לקחה בעצמה את מעיין לשיחה אינטימית בנדנדה. מעיין הודתה שהיא מתחרטת שהיא הסכימה לישון עם אביחי באותה המיטה: "הוא נוגע בי יותר מדי, וזה לא נראה טוב", וכשאורנה הציעה לה לדבר איתו בפתיחות, מעיין השיבה בביטול: "הוא צריך להבין לבד, אני לא צריכה להסביר דברים כאלו לגבר".

בהמשך היום, אנדל החליט ליזום שיחת פיוס בין הדיירים, ולאחר התנגדות של דן ואביחי כולם לבסוף התאספו בסלון. דן אמר לשני: "אני מרגיש שאת מלאה בשנאה כלפיי", ושני הסבירה בתגובה מה מפריע לה בבית: "פגעו בי ותקעו לי סכינים בגב", וגם הוסיפה האשמות: "מעיין לא הגנה עליי, ואורנה שיקרה לי". דן, אורנה ושני החליטו לעבור לדבר בנפרד, וכששני האשימה אותם: "השארתם אותי לבד שבוע שלם, ושבוע כאן זה נצח", אורנה הביעה התנצלות, ודן אמר: "אם הייתי יודע שזה יגיע למצב כזה מביך, לא הייתי נכנס למערכת יחסים איתך".

מאוחר יותר, האח הגדול ריכז את הדיירים בחדר הסגלגל, והכריז שהם צברו כמות שיא של קנסות השבוע: "בשלב מסוים הפסקנו לספור", ובעקבות כך הדיירים יזכו לתקציב בסיסי בלבד. לאחר שהדיירים סיימו להרכיב את התקציב השבועי, אנדל ושם נכנסו לוויכוח סוער, לאחר ששם אמר שהחיבור בין דן לאורנה הגיוני: "הוא שקרן והיא דתייה, זה אותו דבר", ואנדל הגיב בעצבים: "אתה מטומטם, אני לא מאמין ששמעתי אותך אומר את זה עכשיו". מאוחר יותר בחדר השינה, שני יצאה נגד תאלין בפני שם ועדן: "אי אפשר לסמוך עליה יותר, היא בחרה צד", ושם הסכים שצריך להיזהר ממנה: "היא מתנהגת כמו מרגלת". 

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00