העדכון האחרון:

04:00 - דן ושני מציגים ניצוצות לפני השינה

חיים מסיים את המשמרת שלו על האופניים ואביחי מגיע להחליף אותו. בינתיים בחדר הארונות, שני מספרת לדן שהיא סבלה מחרמות במהלך חייה, והיא חוששת שזה יקרה שוב בבית האח הגדול. שני מספרת: "שמו עליי סטיגמה של תל אביבית מתנשאת, ותפסו ממני מרחק", ודן משיב: "אם זה קורה כל הזמן את צריכה להסתכל על עצמך". בהמשך, השניים מדברים על היחסים ביניהם, ודן שואל: "אין לך ציפיות ממני?", ושני משיבה: "אף פעם אין לי ציפיות, אבל אתה הפתעת אותי". דן עובר לחדר השינה ונכנס למיטה, וכששני מצטרפת אליו השניים מתחבקים ומתנשקים, ברגע רומנטי ומלא ניצוצות לפני השינה.

03:00 - חיים מפדל אל תוך הלילה

חיים מפדל על האופניים ואומר: "אני מסוגל להירדם פה", למזלו שמוליק לא מתייאש ועדיין מארח לו חברה. חיים פונה למצלמות עם מסר לחברתו משי: "אוהב אותך מיליונים", ומתחיל במחרוזת שירי אהבה, כשגם שמוליק מצטרף. בהמשך, שמוליק מספר על תחילת היחסים שלו עם כוכב: "היא הייתה גרושה עם ילדים, ואני דף חלק". חיים שואל באיזה גיל הם נפגשו ושמוליק עונה: "היא התחתנה לראשונה בגיל 18, ואני פגשתי אותה כשהיא בת 22", ומוסיף: "נדלקתי עליה מיד".

02:00 - אנדל על תהילה: "היא לא מעניינת אותי בשיט"

מעיין מורידה את החליפה היוקרתית שהרוויחה, ושני מפרגנת לה: "אני ממש גאה בך", ומעיין מחייכת ואומרת: "החלום שלי לראות את ההורים צופים בי במשימה". בינתיים בחצר, תאלין מאושרת מהמצב החדש בבית: "סוף סוף סיימנו עם הסבל", ודן ואנדל מדברים על היחסים שלהם עם תהילה. דן אומר: "כבר נמאס לי לריב איתה, כל פעם שאני בא לקראתה היא יוצאת נגדי", ואנדל מוסיף: "היא לא מעניינת אותי בשיט". 

מאוחר יותר, האח הגדול מכבה את האורות והדיירים נכנסים למיטות. חיים הוא הראשון לעלות על האופניים, כשמעיין ושמוליק מארחים לו חברה. השלושה מדברים על ההדחה הקרובה, וחיים שואל: "מי לדעתכם הולך מחר הביתה?", ומעיין משיבה: "הכל יכול להיות, אי אפשר לדעת". בהמשך, מעיין משתפת חוויות מהמשימה בתוך הארגז: "אני לא יודעת איך שרדתי את זה", ושמוליק משיב: "כל הכבוד לך, את חזקה".

01:00 - חזי על מעיין: "נהייתה לי מדונה"

אביחי וחזי עדיין מתרגלים לחיים בצד העני של הבית, כשאביחי אומר על מעיין: "כשאני מהצד הזה אני לא יכול לראות אותה"וחזי מוסיף: "נהייתה לי מדונה". במקביל, כוכב מוצאת שיטה חדשה להפעיל את האופניים, כשהיא יושבת על הרצפה ומפדלת עם הידיים. חזי מגיע ושואל אם היא רוצה ללכת לישון, וכוכב עונה: "איך אפשר לישון פה?, זה קן הקוקיה".

מאוחר יותר, האח הגדול מפנק את הדיירים העשירים עם גבינות ויין, כשאביחי מסדר להם את השולחן. לאחר מכן אביחי אומר לעדן: "האמת שלא נהניתי להיות בצד של העשירים", ועדן מסכימה ומעבירה עליהם ביקורת: "אנחנו סבלנו בתור עשירים, אבל הם ממש עפים על עצמם".


00:00 - אביחי: "אני נולדתי לשרת"

אחרי שמעיין סיימה את האוכל שהגיש לה אביחי, היא זורקת לו מחמאה: "אני רואה איך אתה עוזר, וזה ממש יפה", והוא מגיב באדיבות: "אני נולדתי לשרת". מעיין מבקשת ממנו שלא יקטין את עצמו, אבל אורנה חושבת שהוא צדיק: "אתה בוחר לשרת את האישה ואת הבורא, זו גדולה בעיניי". בזמן שדן מפדל במרץ, האח הגדול מציע "נשנוש בין דיווש לדיווש". הדיירים קונים את ההצעה, אבל כוכב מתנגדת: "אני לא מבינה למה קנו את זה, זאת הצעה מיותרת לחלוטין". האח הגדול ממשיך לפתות את הדיירים ומציע ארוחת שף מפנקת, כשעדן מזהירה: "אנחנו צריכים להיזהר עם הקניות, הוא יהרוג אותנו". ​​​

23:00 - מה אורנה חושבת על אביחי?

מעיין ותאלין משוחחות על עניינים שבלב בחצר הבית, והראשונה משתפת שלקח לה המון זמן לשכוח את האקס שלה. תאלין מחמיאה לה: "אני באמת מחזיקה ממך, את בחורה מאוד חזקה". אורנה מצטרפת ותאלין משנה את נושא השיחה למשימה של אתמול: "איך היה בא לי להיות במקומכם אתמול כדי לראות איך זה מצולם", ואורנה נזכרת ברגעים מהמשימה: "כל פעם שלא שמעתי את מעיין, חשבתי שאולי היא סופסוף נרדמה". אביחי מציע למעיין מהמלוואח פיצה, ותאלין מפצירה בה: "תתחתני איתו כבר", ואורנה ממשיכה: "אני עפתי על זה שהוא כל הלילה דאג לך ולא ישן בגללך במשימה". תאלין שואלת את מעיין אם לא יהיה לה קשה כשכבר לא יהיו יחד בבית: "שנצא מהבית, אביחי לא יחסר לך בחיים?", ומעיין עונה שזה מוקדם לה מדיי לחשוב על זה. אורנה משתפת בזיכרון ממסיבת הסילבסטר: "ראיתי שאביחי לא נהנה בכלל, אבל כשהתלבשת יפה והבאת כוסות יין, הוא נרגע פתאום", היא מסכמת, ואומרת: "תקשיבי, הוא ממש חמוד".

כוכב ואנדל ממשיכים לפדל בסלון, בעוד הראשונה מתחילה לחוש בכאבים. אנדל מעודד אותה: "תמשיכי, אל תוותרי לעצמך", אבל כוכב מפסיקה, ומתעצבנת: "מה אתה הולך מפה להוליווד? שתוק כבר". בהמשך, הילה נהנית מכיסא המסאז' בסלון ומציעה לשם להשתמש בכרטיסיית הטיפוח כדי להסתפר: "איך אני רוצה להוריד לך את הצמה", ושם עוקץ אותה: "אם תעשי את זה, אני אעשה לך קרחת"​.

22:00 - מהו הטיפ הסודי של כוכב?

ערכת הטיפוח שהעניק האח הגדול לדיירים גורמת לשני לדמיין את המסיבה הבאה בבית, והיא מעלה רעיון: "אף אחד לא נהנה באמת בסילבסטר, אז אולי נבקש כולנו מהאח הגדול לחגוג שוב?", אנדל מסכים: "צריך מסיבה חוזרת בשביל כולם". מאוחר יותר במטבח, חזי מנסה לפתות את עדן במלוואח פיצה כשאומר לה שהוא "מת על זה". עדן צוחקת ועוקצת אותו: "אתה מת עליי", וחזי מודה: "נפלתי ברשת". תהילה ניגשת למטבח, קולטת את המתח ביניהם ומבקשת מכוכב שתצא איתה החוצה: "לא אכפת להם ממני, הם בכלל לא מתייחסים אליי". בהמשך, תהילה מחמיאה לשני על האיפור, והיא משתפת: "הטיפ הכי טוב שקיבלתי לרגעי משבר, הוא ללכת לבד לשירותים ולהתאפר מחדש", בעוד כוכב מגלה: "לי יש את הטיפ הכי טוב, אבל אותו אספר רק כשאצא מהבית". 

21:00 - סלון היופי של האח הגדול 

אנדל מפדל באופניים בלי הפסקה, מתלונן שהוא חייב להסתפר, ומודיע: "אם יתנו לי לקנות תספורת אני אקנה ישר". כעבור דקות אחדות, האח הגדול מציע ערכת טיפוח תמורת 350 שקל שהדיירים קונים בלי להסס. שני מבטיחה לאנדל: "אם הערכת טיפוח תתאים לשני דיירים, זה בשבילך ובשביל תהילה שרצתה לצבוע את השיער".

מאוחר יותר בחצר, עדן משתפת שהשלימה עם העמדתה להדחה: "אני בסדר עם הסיטואציה כי לא כל הבית הדיח אותי, אלא רק בן אדם אחד", ומוסיפה בבטחון: "אני לא דואגת, כי אם אני צריכה להישאר, אני אשאר פה". בהמשך, שני נזכרת בחוויה שלה ממשימת הארגזים: "אמרתי לדן שאסור לו להגיב לי, אבל שידע שאני שמה מזרון לידו כדי לחזק אותו", היא צוחקת וממשיכה: "ואז האח הגדול צעק לי שאסור לי לדבר איתו". בינתיים, מעיין חוזרת מחדר האח הגדול עם כרטיסיות טיפוח: "אפשר לגשת לאח הגדול ולהזמין ניקוב מתוך השישה עד לסוף העונה, אבל לא ניתן לנקב על דייר אחר". בזמן שהדיירים מתלהבים מהכרטיסיות ומפנטזים על התסרוקת החדשה שיעשו, מעיין מתבודדת ונשכבת על הספסל בחצר. אנדל שמבחין בשינוי התנהגותה, מנסה לעודד אותה: "תהני מהתפקיד שלך, קומי במקום לשכב פה לבד".

20:00 - מעיין: "אף אחד מהגברים פה לא בטעם שלי"

מעיין מתלהבת מהחליפה המחויטת החדשה שלה, ומתחילה להיכנס לתפקיד כשמבקשת מדיירי הבית להשתחוות בפניה. לאחר מכן, מעיין לוקחת את שני לשיחה, ומשתפת: "באתי לבית עם ראש פתוח, אבל האמת היא שאף אחד מהגברים פה לא בטעם שלי". היא ממשיכה ואומרת על דן שהוא לא רציני, "אבל הוא גבר ממש חתיך", חזי בכלל לא אופציה מבחינתה, "אין לי כלום אליו" ואביחי בשבילה "גבר אמיתי ומדהים", אבל היא חוששת מהעתיד איתו: "הוא אמר שאני לא אסתדר איתו ואני יודעת שאצטרך לטפל בו כשנצא החוצה".

שני בכל זאת חושבת שאסור למעיין לוותר על קשר עם אביחי ואומרת: "דווקא בחורה כמוך יכולה להסתדר איתו, הוא גבר עוטף שיעניק לך את הבטחון שתרצי". בהמשך, מעיין מודיעה שאין סיכוי שתדבר עם עדן כדי לפתור את המחלוקת ביניהן: "אני מפוצצת באגו, ולכן אני לא חושבת שאגיע למצב שאוכל לפנות לעדן כדי לדבר איתה", ומוסיפה: "גם עם אביחי לקח לי המון זמן עד שהיה לי אומץ לדבר איתו, וגם זה רק אחרי שחשבתי על הדברים שעשה בשבילי".

19:00 - תהילה על תאלין: "אני מרגישה שאת ממש אישה"

הדיירים יושבים בחצר, נזכרים בהדחה האחרונה מוסרים ד"ש לאסתר. דן חושב שחבל שחוץ מהדברים הרציניים שהיה לה להגיד היא גם לא מצאה את המקום להתבדח. חיים חושב שהיא הייתה צריכה עוד זמן להיות בבית: "אני עד היום כואב את כאבה". מאוחר יותר, אביחי בודק את נאמנותה של מעיין: "אם את תגידי לי שאת לא יכולה לסמוך עליי, אני ארגיש שאני מפסיד פה את המשחק", ומעיין משיבה: "אל תדאג, אני סומכת עליך".

בהמשך, אנדל מספר לתאלין שהכיר בחורה בתקופת האודישנים בעזרת אפליקציית היכרויות, ותאלין מספרת שגם היא: "אבל לא דברים רציניים". אנדל קורץ, ואומר: "אין על סטוצים זה הכי טוב". בהמשך תאלין מספרת שהיא מוכרת בתל אביב: "אני הולכת ברחוב והרבה אנשים מבקשים להצטלם איתי". תהילה מופתעת ומנצלת את ההזדמנות לספר שזו הפעם הראשונה שפגשה גבר שעבר ניתוח לשינוי מין: "בגלל שגדלתי בחברה דתית, זה היה לי מוזר כשראיתי אותך נכנסת לבית", ומספרת מיד כמה שהופתעה לטובה: "עכשיו אני מרגישה שאת בראש שלי ואת ממש אישה". שני מתעצבנת כשנזכרת בבחורה טרנסית שביקשה ממנה לחתום על חוזה שכר דירה, לאחר שבעל הבית לא קיבל אותה. בנוסף, היא מספרת על חברה שלה שכתבה פוסט מרגש בפייסבוק בו שיתפה את הסיפור שלה, אבל ותאלין מגלה שבחרה להיעלם: "סגרתי את הפייסבוק הקודם ודיברתי עם אנשים כאילו כלום, עד שהבנתי שהם לא הבינו כל הזמן הזה שאני אותו האדם שהכירו".

18:00 - אביחי למעיין: "אני גאה בך"

תהילה ניגשת לאביחי שמפדל בסלון הבית באזור העניים, ואומרת: "אתה מפחיד אותי, בזמן האחרון אתה שקט מידי ואני יודעת שאצלך זה השקט שלפני הסערה". אביחי לא מתרגש וממהר לבטל את דבריה: "אני עייף, לא ישנתי". חיים, ששוכב במיטת העניים מתערב ומחמיא לתהילה: "יש לך שמחת חיים". ותהילה מגיבה בהתלהבות: "איזה חמוד, גם לך יש". הוא מסכים איתה ומוסיף: "קוראים לי חיים, חייב שיהיה לי שמחה לא?".

מאוחר יותר בחצר, תהילה מנהלת שיחה עם אנדל על הדיירים בבית ומכריזה: "אני פה הבן אדם עם הכי הרבה ביטחון. דן חושב שאני אמריקאית מפונקת, הוא לא מבין שאני חיה מחוץ לבית מגיל 18".

היא ממשיכה ואומרת שמעצבן אותה שאנשים בבית מסתובבים כמו טווסים: "כל החיים אנשים חשבו עליי שאני מטומטמת ובסוף הם טעו". ומבטיחה לו: "אתה תראה שבסוף אתה תאהב אותי הכי הרבה בבית". אנדל מחייך ועונה: "אני אשמח".

בינתיים, עדן וחיים מצטרפים אליהם לחצר ותהילה אומרת: "זאת תהיה הדחה ממש קשה, אני לא רואה אף אחד מהם הולך". בהמשך השיחה, אנדל מתייחס לבחירה של מעיין להעמיד את עדן להדחה: "כל הבנות פה נראות טוב ולכן הן מרגישות מאוימות". עדן לא מסכימה איתו: "התחרות פה זה לא יופי" ותהילה מוסיפה: "מה שמאיים פה זה אופי ואישיות". בהמשך לדבריו של אנדל, עדן משתפת על רצונה לדבר עם מעיין: "כואב לי שזה המצב, אני לא רוצה לחיות ככה".

מאוחר יותר, שני מתיישבת ליד אנדל בחצר ומדברת איתו על המשימה שעברה: "מסכנה אורנה, החזיקה עד הסוף ושוב היא נפלה על שטות". אנדל מסכים איתה אבל מוסיף: "היא הוכיחה לכולם כמה היא חזקה". כשדן מצטרף לחצר, שני מציעה לו שביחד הם יאמצו את אנדל: "נהיה כמו בראנג'לינה" ופורצת בצחוק.

במקביל, על הרצפה בחדר השירות אביחי ומעיין מנהלים שיחה על היום שעבר עליהם ומעיין מקווה שההורים שלה יראו את המשימה ויהיו גאים בה. אביחי אומר לה שהוא בטוח שהם יהיו גאים בה ומוסיף: "אני גאה בך".

17:00 - תאלין בהצהרה: "אני לא אהפוך אותם למשרתים שלי"

תהילה וכוכב מנהלות שיחה בין שני צידי הגדר ותהילה מנסה לנחש איזו משימה האח הגדול יכין להם לשבוע הבא. בהמשך השיחה כוכב מתייחסת להחלטתה של מעיין: "עדן מבואסת שמעיין העמידה אותה להדחה". תהילה לא מתרגשת ועונה: "היא לא תצא, היא הלב של הבית".

בינתיים בסלון הבית, שני מפדלת על האופניים של העשירים ודן מבקש ממנה לעלות עליהם במקומה כדי שהרגליים שלו יתפסו והוא יוכל ללכת לשכשוכית. שני מסרבת ואומרת: "תפסיק להיות ילד", אבל מיד מתחרטת ומאפשרת לו לעלות לפדל.

במקביל, בפינת האוכל, דיירי הבית העניים החדשים נהנים מארוחת הערב שהכין להם חזי. תהילה שמצטרפת מתלוננת על השעמום ומשתפת אותם בדאגתה לשם: "אתם חייבים להאכיל אותו, הוא נראה לא טוב", ומוסיפה: "אני נמשכת לשם בתור בן אדם, זה מטורף! מה לי לו?".

 אחרי ששהו הרחק מהשכשוכית בימים האחרונים, דן, תאלין ואנדל מחליטים להיכנס וליהנות מהמים החמים. תאלין מתלוננת שהיא רעבה אבל שהיא לא רוצה לבקש מהדיירים העניים שיכינו לה אוכל: "אני לא אהפוך אותם למשרתים שלי". דן מרגיע אותה ואומר: "את יכולה לבקש מה שבא לך".

במטבח, כוכב וחזי מכינים אוכל לדיירי הבית העשירים וכוכב מבטיחה: "מה שהם עשו לי אני אעשה להם, לא יותר ולא פחות". ומוסיפה: "הם זלזלו בנו, רק 'ריטלין' טיפלה בי יפה". חזי מסכים איתה אבל בוחר לא לשמור טינה: "הם לא השקיעו בנו אבל אנחנו לא כמוהם".

16:00 - שמוליק: "מהפך בבית האח"

האח הגדול מבצע החלפה בין העשירים והעניים ולאט לאט דיירי הבית מתאקלמים באזורים החדשים שלהם. כוכב ומעיין מנהלות שיחה במטבח על אסטרטגיית הדחה, וכוכב מסבירה למעיין שהיא צריכה להעמיד להדחה את מי שמהווה עליה איום ולא מי שהיא לא מתחברת איתו. מעיין חולקת עליה ואומרת: "הגישה שלך מתאימה להישרדות, הגישה שלי כרגע זה מי שאני לא מסתדרת איתו שיילך". כוכב מבינה את קו המחשבה של מעיין ומוסיפה: "החיים שלי לבד הם הישרדות. הייתה לי פה חוויה של החיים, אני עד עכשיו בהלם שאני פה ומודה להאח הגדול על החוויה".

במקביל בחדר הארונות, הדיירים העשירים החדשים עסוקים בסידור הבגדים ואנדל מצהיר בפני תהילה: "אני בטוח שבמהלך השבוע נתחבר". תהילה מסבירה לו: "ברגע שמישהו מבין אותי ומבין שאני באה ממקום טוב הוא מתחבר אליי". שני, שגם עסוקה בסידור הבגדים, מיד קופצת: "למה אני לא הבנתי אותך מההתחלה? את פשוט פגעת בי", היא אומרת ומוסיפה: "אז זהו? נגמר העידן הזה?", ותהילה עונה לה בתגובה: "אני מקווה". אנדל מחליט לסכם את השיחה בצחוק: "בואו נחליט בלי ריכולים, רק מכות".

בינתיים בסלון הבית, חיים מפדל באופניים באזור של העניים ומתחיל לשיר בקולי קולות. דן, שיושב על כורסת המסאג' בחלק של העשירים מעיר: "איזה ווליומים". בהמשך שמוליק מחליף את חיים על האופניים וצועק: "מהפך בבית האח". לידו, עדן מבקשת מדן לקרוא למעיין אבל אנדל מיד מעדכן אותה: "היא הלכה לישון".

במטבח, חזי תופס את מקומו ומתחיל לבשל ארוחת ערב לדיירי הבית העניים ואילו כוכב לא מצליחה להתאושש מהמצב המוזנח של המטבח: "הם השאירו את הסיר של הכרוב לא שטוף שלושה ימים".

15:00 - איך שגלגל מסתובב

ברחבי הבית הדיירים עסוקים באריזות לקראת ההחלפה הקרבה ובחדר השינה חזי מתקשה להאמין: "הייתי בטוח שהיא תשאיר את שמוליק וכוכב בצד העשיר ומוסיף: "איזה בלגן נהיה בבית".בינתיים, בחדר השינה של העניים, תאלין מחמיאה למעיין על כך שניצחה ומעיין מגלה: "האמת שאני לא מכירה את התכונות האלה בי". תאלין חושפת בפניה: "אביחי ידע שיש בך כוחות עוד מאז שדיוושת מולו ראש בראש על האופניים".

במקביל בחצר, שני פונה לדן ושואלת: "יהיה לך פחות כיף בלעדיי?", דן עונה לה שכן אבל שני מקשה עליו: "פחות בהרבה או פחות בקמצוץ?". דן לא מאכזב ועונה: "פחות בהרבה". שני מתחילה להבין מה זה אומר להיות מועמדת להדחה ואומרת: "לא בא לי ללכת מפה".

בצד העני של החצר, תהילה ודן מנסים ללבן את העניינים ביניהם אבל לא ממש מצליחים כשתהילה מצהירה: "אתם חושבים שבאתי מאיזה גן חיות ושאני לא רואה כלום". דן לא חולק עליה ומגיב: "אני באמת חושב ככה. שתדעי שאני לא כועס עלייך, אני חש כלפייך רק חמלה ואהבה". הדברים של דן רק מעצבנים את תהילה והיא עונה בהתרסה: "אני לא צריכה את החמלה שלך".

בהמשך, חזי מדבר עם מעיין על יחסיה עם עדן ומציע לה לקחת את עדן לשיחה וללבן את העניינים ביניהן. מעיין מקשיבה בהבנה ואומרת: "זה הפתיע אותי, הייתי בטוחה שנהיה פה חברות טובות זה הכי מתבקש שנתחבר כי אנחנו קרובות בגיל".

בינתיים במטבח, עדן מתקשה להירגע מהסיבה של מעיין על כך שהעמידה אותה להדחה ומשתפת את תהילה: "אני מבינה שהיא העמידה אותי להדחה כי אין בנינו חיבור אבל להגיד שאני משדרת לה אנרגיה לא טובה?" 

 

14:00 - אחרי 12 שעות: מעיין זכתה בחסינות

האח הגדול מבקש מכל דיירי הבית להתרכז בסלון ובדרכם לשם עדן לוחשת לתהילה: "אם מעיין זוכה היא מעמידה אותי במקומה".

כשהדיירים מתיישבים בסלון, תהילה ודן מתחילים להתווכח כשדן אומר לתהילה: "חזי זרק אותך לפה וזה משעשע אותי". תהילה מתעצבנת ואומרת: "די עם המשחק למצלמות, כל יום אתה אומר משהו אחר".

אחרי שהרוחות נרגעות, האח הגדול פונה לדיירים ואומר: "אורנה ומעיין, עברו 12 שעות מאז שנכנסתן לארגז, כל הכבוד". דיירי הבית מוחאים להן כפיים בהתלהבות והאח הגדול ממשיך: "הגיע הזמן להכריע מי משתיכן תצא מרשימת ההדחה ותזכה להיות גם ראש הבית. גשו בבקשה לחדר האח הגדול". ואביחי מציין: "שמתם לב שתמיד אורנה ומעיין נשארות ראש בראש במשחקים?".

בחדר האח הגדול, אורנה ומעיין צופות בקטע שהתרחש בבית ולאחריו נבחנות בשאלות נכון או לא נכון. מעיין עונה תשובות נכונות, מנצחת במשימת החסינות ובוחרת להעמיד את עדן להדחה במקומה ומסבירה: "אנחנו לא מסתדרות, אני מרגישה שהנוכחות שלי בבית לא נעימה לה ואני מרגישה ממנה איזה אנרגיה לא טובה מהיום הראשון". לאחר בחירתה, האח הגדול מודיע על רשימת ההדחה הסופית: תאלין, אורנה, עדן, דן, תהילה, אנדל ושני.  מעיין שהפכה להיות ראש הבית, מחליטה להחליף בין הדיירים העשירים לעניים.

האח הגדול מודיע לדיירים שעליהם לארוז את המזוודות שלהם כדי להחליף בין הצדדים. אחרי ההודעה, שם ועדן משוחחים בחצר ושם אומר: "אני לא מאמין שמעיין שמה אנשים מבוגרים בצד של העניים". מאוחר יותר, במהלך אריזת המזוודות, עדן לא מבינה למה מעיין אמרה שמהיום הראשון הן לא התחברו: "אני ניסיתי להתחבר אליה אבל היא הייתה כמו עב"ם" ושם אומר בתגובה: "למה להעליב עב"ם?". שמוליק, שעומד לידם אומר: "אנחנו עכשיו נהיה אלה שנדאג להם", כוכב לא מסכימה איתו וכבר מתכננת נקמה: "אני לא אדאג להם".

13:00 - תאלין: "הייתי בטוחה שמעיין תפרוש ראשונה"

אחרי לילה לא פשוט, האח הגדול מרחם על הדיירים ועדיין לא ביצע השכמה מסודרת. חלק מהדיירים כבר התעוררו ומחכים לראות מה יקרה עם משימת החסינות, מכיוון שאורנה ומעיין עדיין בארגזים ולא נכנעות.

 בחצר הבית מתנהלת שיחה בין הדיירים הערים ותהילה משתפת בקושי שלה בצד העני: "אני צריכה לשמוע אנשים שאני לא רוצה לשמוע. אם הייתי עם חברים שלי לא היה לי כל כך קשה". כוכב מתחילה לדבר על משימת החסינות ומסבירה שהיא לא הייתה יכולה לשרוד בה: "אני יכולה להתחרות עם אנדל? הוא הרבה יותר חזק ממני". למשמע הדברים אנדל ממהר לחשוף: "את האמת, כשנכנסנו לשם ידעתי שאני לא אחזיק מעמד". תהילה מופתעת: "שתדע לך שכולם הימרו עלייך".

 לשיחה מצטרפת תאלין שעדיין מנסה להתאושש מהמשימה: איך הוא חשב על זה? לשחק עם שינה של אנשים".בהמשך השיחה היא מביעה את הפתעתה מכך שאורנה עדיין בארגז: "היא מאוד חזקה". אנדל לעומתה לא מופתע: "זה ידוע שהיא חזקה, יש לה ילדים בחוץ וזה מה שמניע אותה", ומוסיף שדווקא מעיין היא זו שהפתיעה אותו. תאלין מסכימה איתו: "הייתי בטוחה שמעיין תפרוש ראשונה".

 מאוחר יותר במטבח, אנדל, תהילה ותאלין מכינים ארוחת בוקר לדיירים הערים. אנדל פותח בשיחה עם תהילה ואומר: "את אוהבת את שם אה? בהתחלה חשבתי שלא תסתדרו". תהילה מבינה למה הוא חשב כך ומסבירה שהיא רואה מעבר לדעות שלו. אנדל מבקש להבין מה תהילה חושבת עליו, והיא חושפת בפניו: "אתה לא באת ממקום רע וכשאתה אוהב מישהו אתה הולך עם זה עד הסוף".

 
12:00 - מי רוצה שמעיין תזכה בחסינות?
 
שיר הבוקר עדיין לא הושמע ברחבי הבית אבל נראה שעוד ועוד דיירים מרגישים שהגיע הזמן להתעורר. בחדר המקלחת שמוליק מתגלח ופוצח בשיר שאילתר: "איזה לילה, איזה לילה, כל הלילה לא ישנו, שלום חנוך שר רק לנו". במקביל בחצר כוכב מנסה לתפוס יונה סוררת שנכנסה בטעות אל הבית. היא לוקחת מגבת, תופסת את היונה ומשחררת אותה בחוץ.

בהמשך אנדל וכוכב תוהים מה לדעתם השעה. אנדל מגלה לה טריק שלמד: שעון שמש מהצל שיוצר הקיר בחצר על הקרקע. למרות זאת נראה ששעון השמש של אנדל שגוי כשהוא משער שהשעה היא קצת אחרי תשע. 
 
משימת החסינות עדיין נמשכת ובתוך הארגזים אורנה ומעיין לא מגלות סימני שבירה. בינתיים תאלין ותהילה מתעוררות ומצטרפות אל הדיירים שבחצר. תהילה מדווחת להם שמהקופסא אורנה נשמעת תשושה, לעומת זאת מעיין נשמעת ערנית מאוד. כוכב משתפת שהיא רוצה שמעיין תזכה בחסינות: "אני לא רוצה שהיא תלך", ומסבירה שהסיבה לכך היא כי אולי היחסים בין אביחי ומעיין יתקדמו שלב. תהילה גם כן מביעה אהדה כלפי מעיין ומציינת: "היא מתוקה".​

11:00 - כוכב: "אני באתי למשחק, מה שיהיה יהיה"

כוכב ואנדל פותחים את הבוקר עם קפה וסיגריה בחצר. כוכב מברכת את משפחתה בברכת בוקר טוב ומוסיפה: "איך אני מתגעגעת. אני לא מאמינה, זה לא אמיתי שאני פה". אנדל משתף את נקודת מבטו על אירועי אמש: "משעמם פה, פתאום תוך שנייה הכל מתהפך. האח הגדול משוגע". השיחה מתגלגלת להדחה הצפויה מחר וכוכב אומרת: "מחר עוד אחד יצא. כל פעם שמישהו יוצא זה יותר קל". אנדל מתנגד לדבריה: "מה פתאום, יותר קשה כי מפתחים רגש" וכוכב נשארת בשלה: "אני באתי למשחק, מה שיהיה יהיה". הם ממשיכים ומדברים על הדיירים וכוכב מציינת שלאחרונה היא התחילה להתקרב לאביחי. אנדל מסכים וקובע: "הוא טוב בלקלוט דברים, אני נגנב מזה". לאחר מכן הם מסכימים ששם, למרות שהוא נראה קשוח, הוא אדם עדין ורגיש מאוד.

10:00 - מי תישבר ראשונה במשימת החסינות?

אורנה ומעיין ממשיכות בתחרות הצמודה כאשר שתיהן עדיין בארגזים ואף אחת לא מוכנה לוותר על החסינות. הן מרימות את הדגל בכל פעם שהאח הגדול קורא להן ובכך מוכיחות את ערנותן. יתר הדיירים מנצלים כל דקת מנוחה כדי לישון אחרי שעבר עליהם לילה לא פשוט. עוד מעט יעיר אותם האח הגדול, והם יפתחו את יומם במתח לקראת חלוקת הבית החדשה.

09:00 - אורנה או מעיין: מי תזכה במשימת החסינות?

בוקר נוסף במשימת העשירים והעניים התחיל ורוב הדיירים עדיין ישנים. משימת החסינות נמשכת ואחרונות להישאר בארגזים הן אורנה ומעיין שמנסות לשמור על ערנותן. מוקדם יותר, נפסל דן במשימה כאשר האח הגדול קרא לדיירים להרים את הדגל והוא לא הרים. אביחי ניגש אל הארגז שלו והעיר את דן כשהוא מופתע שלא שמע את קריאות האח. מי שתזכה במשימת החסינות תהפוך לראש הבית ותבחר מחדש מי יהיו הדיירים שיצטרפו אליה בצד העשיר, ומי יהיו עניים בימים הקרובים. 

מה קרה אתמול?

הדיירים התעוררו לבוקר של שנה אזרחית חדשה ושבוע נוסף בבית האח הגדול. ההתרגשות בבית הורגשה, ושמוליק בירך: "שנה טובה לכל עם ישראל ולכל העולם". בהמשך, סימני התסכול מהלילה הארוך החלו להופיע, ועימות קולני פרץ בין שני לשם כשהראשונה הטיחה בו: "אתה אפס ולוזר", והוא השיב בביטול: "את יכולה לנשק לי ת'תחת".

בצהריים, משימת "העשירים והעניים" המשיכה לעורר סערות, כששם התרגז על כך שהדיירים העניים לא הכינו אוכל, ובחר להאשים את אורנה. בתגובה, אנדל הדף את ההאשמות: "אל תצעקו עליה, אורנה תמיד מכינה את האוכל", ודן טען שהדיירים העשירים לא מעריכים דבר. כוכב לא אהבה את הטענות של הצד העני, והצהירה: "עכשיו תבוא הנקמה, אני לא פראיירית". לאחר מכן אורנה ושם ניהלו וויכוח בחצר, והראשונה נפגעה ומיררה בבכי: "אני בחיים לא רוצה לדבר איתו".

לקראת הערב, העניים הביעו אי שביעות רצון מהיחס של העשירים כלפיהם, ואנדל התחרט על כך שלא שבר את המשימה: "ככה לפחות לא היינו עושים בשבילם משהו". לעומת זאת, דן ושני לא נתנו למרמור להשפיע עליהם, ובזמן שחישבו את משמרות הלילה על האופניים, סיפקו רגע רומנטי במיוחד של נשיקה ראשונה. מאוחר יותר, האווירה שוב התחממה כשתהילה שיתפה את שני על כך שהיא לא אוהבת את התנהגותה של אורנה, וזו בתגובה התפרצה לשיחה, והטיחה בתהילה: "את לא מגיעה לקרסוליים שלי".

בסיום השידור החי, האח הגדול הפיל פצצה כשקרא לחזי לחדרו, והודיע לו שעליו להעמיד את אחת מקבוצות הדיירים, עשירים או עניים להדחה השבוע. בין הדיירים בקבוצה שתיבחר תיערך משימת חסינות, כשהמנצח בה יזכה לצאת מרשימת ההדחה ולהכניס דייר אחר במקומו. לאחר שחזי בחר בקבוצת העניים לעמוד להדחה, האח הגדול המשיך להפתיע, ועדכן את הדיירים שמי שינצח במשימת החסינות גם יוכתר לראש הבית, ויקבע מי יהיו הדיירים העשירים ומי יהיו העניים בשבוע הקרוב. בלילה, האח הגדול בישר לדיירים העניים שמשימתם היא להסתגר בתוך ארגז כשהשינה בו והיציאה ממנו אסורות, והמנצח יהיה זה שלא יישבר ויישאר סגור אחרון. המועמדים נענו לאתגר והמשימה החלה.

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00