העדכון האחרון:

05:00 - שרון פונה לכוח עליון

אחרי בילוי קצר בחצר, שני מחליטה להצטרף לשאר הדיירים הישנים בחדר השינה ולנסות להירדם למרות ההתרגשות. לפני שהיא נכנסת לחדר, היא מגלה ששרון עדיין יושב בפינת האוכל ומודיעה לו שכבר ממש מאוחר: "עוד מעט חמש בבוקר". הוא לא מתרגש מהמידע ומחליט להישאר ער וליהנות מלילה לבן שכולו מוקדש לקריאת ספר תהילים.

04:00 - ההתרגשות לא נותנת לישון

משחק הפינג פונג נעצר כשחיים מכריז: "די אני גמור, אני הולך לישון". שרון מנסה לשכנע אותו להישאר לעוד משחק אחרון בטענה שזה הלילה האחרון שלו בבית, אבל כשזה לא מצליח הוא מנסה טקטיקה אחרת: "האח אמר שתשחק איתי עוד משחק אחד". גם המהלך הזה נכשל כשחיים מתקשה להאמין לו והולך לישון.

אחרי שכיבה ממושכת על הספסל בחצר, גם שני מחליטה להיכנס פנימה ומופתעת לגלות מה השעה כשהיא עוברת ליד הפלזמה עם השעון הרץ: "יאו, איזה משוגע". למרות השעה המאוחרת, היא בוחרת להיכנס לחדר האח הגדול ורגע לפני היא מאחלת לילה טוב לשרון, שנשאר לקרוא תהילים בפינת האוכל.

03:00 - חיים נפרד: "אני הייתי חמימו, אוהב אתכם"

בחדר השינה, חיים פונה לצופים בבית ומכריז: "המון דברים עוברים פה על בן אדם, ומחר חוזרים לאישה ולעבודה", הוא סוגר את השידור האחרון שלו ואומר: "אני הייתי חמימו, אוהב אתכם". הוא מסרב ללכת לישון, ופותח בשיחה עם אביחי: "איפה אתה מתכוון לעבוד?", הוא מתעניין. אביחי מתחמק מתשובה ברורה ומדמיין את הזכייה בגמר: "תכל'ס אני ומעיין מתמודדים ביחד אז הסיכוי שלנו לזכות בדירה הוא שתיים מתוך חמש". כשמעיין לא מסכימה איתו וממהרת להגיד שהיא לא בטוחה שיש לה סיכוי לזכות, אביחי קוטע אותה ומסביר: "כל מי שהגיע לגמר יש לו סיכוי". השיחה נמשכת, וחיים מגלה להם שמשי דאגה כשהיא שמעה שהוא עתיד להשתתף בתכנית: "היא פחדה שיהיו איתי פה בחורות אחרות אבל הסברתי לה שמי שרוצה לעשות שטויות יעשה בכל מקום ושאני אוהב רק אותה". מעיין מתרגשת לשמוע את דבריו של חיים ומחמיאה: "שתדע לך שבחיים לא ראיתי גברים כמוך, משי זכתה".

מאוחר יותר, הדיירים מתקשים להירדם ובזמן שהם מעבירים את הזמן במשחק פינג פונג בחצר, האח הגדול משמיע להם את השיר "ימים לבנים" של לאה גולדברג וגורם לשני להיזכר במרמור: "זה השיר שהיה במשימה הלבנה".

02:00 - מעיין מתקשה להבין את אביחי: "אתה מבטל את עצמך בשביל אהבה?"

בזמן שאביחי ומעיין מתארגנים לשינה, מעיין מתרגשת כשהיא נזכרת שזה הלילה האחרון שלהם בבית ואומרת: "מחר אנחנו כבר במיטות שלנו". כשאביחי רומז שלא בטוח שזה יקרה כי הם יישנו ביחד, מעיין מבהירה: "אני בטוח אהיה במיטה שלי".

מאוחר יותר, מעיין ואביחי מנסים לדמיין את הזוגיות שלהם מחוץ לבית: "מעניין מה יהיה איתנו", תוהה מעיין ודואגת מה יקרה כשהוא יחזור לאילת: "מתי אני אראה אותך?". אביחי לא עונה על השאלות שלה ורק רוצה לדעת דבר אחד: "תתגעגעי אליי?". היא לא מתעכבת לענות וממהרת להשיב בחיוב. השיחה ביניהם ממשיכה, וכשאביחי מגלה לה שהוא גר בבית של ההורים שלו מחוסר ברירה, היא דווקא מעוניינת לדעת מה תכניותיו בנוגע לפרנסה: "אתה מתכוון לעבוד?", היא שואלת. בתגובה, הוא מסביר לה שבעבר היה לו אתר פוקר מצליח ושהוא לא רואה טעם בעבודה אחרת: "למה אני צריך לעבוד?", ומוסיף שמצבו הכלכלי היה נראה אחרת אם הייתה לו את הזוגיות הנכונה: "אם הייתה לי אישה שמבינה ותומכת בעניין, כבר היה לי עכשיו בית". מעיין לא מצליחה להבין את ההתנהלות שלו ותוהה: "אתה מבטל את עצמך בשביל אהבה?". הוא לא נרתע מהשאלה ומשיב בביטחון: "אם יש לי אישה שאני רואה בה אופק ועתיד אז למה לא?".

01:00 - מה תלבש מעיין באירוע הגמר?

אחרי שזכה לתספורת מהספר הפרטי שלו, חיים נכנס לחדר השינה המנומנם בצעקות: "חמימו חזר להיות חמימו של החיים הטובים בחוץ", הוא מתרגש ומודה לאח הגדול: "תודה אח יקר". מעיין שמחה בשבילו ומחמיאה: "איזה יופי, תתחדש".

בהמשך, מעיין ממשיכה להתלבט איזה מהשמלות שקיבלה מהאח הגדול כדאי לה לבחור: "הירוקה קצרה מידי ולכסופה יש קטע", היא אומרת בתסכול. שרון מנסה לעזור ומציע לה ללכת דווקא על השחורה: "הצבע השחור הוא הרבה יותר בטוח". כשהיא פונה לאביחי ומודיעה לו שהיא בחרה בשמלה השחורה, הוא מאשר ואומר: "לא משנה מה תבחרי, הכל יפה עלייך חיים שלי".

00:00 – איך אביחי הגיב לבקשתה של מעיין לישון הלילה עם שני? 

מעיין מבקשת מהאח הגדול להשמיע לכבודה את השיר "מה לך ילדה" של זוהר ארגוב. כשבקשתה נענית, היא פוצחת בריקודים. אחריה, חיים מבקש את השיר "אם יש גן עדן" של אייל גולן, ומסביר: "כדי שהאוכל ירד לי יותר טוב". לאחר מכן, שני מבקשת שיר מהפלייליסט שלה, והאח הגדול מפנק אותה בשיר "זה הזמן" של דניאלה ספקטור.

בסיומו של השיר, מעיין ושני מתחבקות במיטה של שני. "זה מזכיר לי שהיית ישנה איתי", שני מציינת, בעוד מעיין פונה לאביחי בשאלה: "אני יכולה לישון בלילה האחרון עם שני?", אך הוא כועס ומאיים: "כנראה זה יהיה הלילה האחרון שלך בכללי". מאוחר יותר, האח הגדול מפתיע את הדיירים. מעיין מקבלת ארבע שמלות למדידה, מהן היא צריכה לבחור אחת לגמר, בזמן שחיים זוכה לתספורת מהספר הפרטי שלו.

23:00 – שני: "אני מחבבת את אביחי, למרות שאני יודעת שזה לא הדדי"

ההתרגשות לקראת הגמר עולה שלב: "כולנו נהיה שוקיסטים מחר", שני מצהירה ומבקשת מאביחי חיבוק, ולאחר התנגדות קצרה, הוא מחבק אותה. "אני מחבבת את אביחי, למרות שאני יודעת שזה לא הדדי", שני צוחקת. ברקע מתנגן השיר "אין מקום אחר" של משינה, בזמן שהדיירים נהנים ממנות הקינוח: "זה ליגה, יש טעמים שאני אפילו לא מכיר", אביחי מפרגן.

בהמשך, הדיירים מתפלאים שמחר יהיה הבוקר האחרון בו יתעוררו בבית האח הגדול. "סופסוף לא נקום לאורות אצטדיון ולצלילי שיר", מעיין מתלהבת. הדיירים עולים על פיג'מה, נכנסים למיטות, ומקווים לכיבוי אורות מוקדם במיוחד הלילה. באופן אירוני ביותר, האח הגדול שם ברקע את השיר "מת לישון" של שלום חנוך, ומעמעם את האורות בחדר השינה.

22:00 – אביחי ומעיין על משימת החדר הלבן: "עשינו טעות, היינו צריכים לצאת מוקדם"

השיר "נגמר" של עידן עמדי מתנגן ברקע, והדיירים מרימים כוסית לכבוד כל התומכים שעודדו אותם לאורך העונה מבעד לחומות הבית. בהמשך, האח הגדול מפנק במחרוזת שירים, והדיירים פוצחים בריקודים, כשמעיין ואביחי נהנים בסלואו צמוד. מאוחר יותר, הם נזכרים במשימת החדר הלבן, ואביחי ומעיין מסכמים: "עשינו טעות, היינו צריכים לצאת מוקדם", בזמן שהשף מגיש להם את המנות העיקריות שזוכות למחמאות רבות.

21:00 – האח הגדול מברך את חמישיית הגמר

האח הגדול קורא לדיירים לחדר הסגלגל, ומציג לפניהם את תמונת הגמר: "וואו, איזו תמונה", הדיירים מתלהבים. "יצאת מדהים", שני מפרגנת למעיין, בזמן שחיים מכריז: "כמו תמונה מסרט". בהמשך, הם יוצאים לחצר לארוחת הערב החגיגית שהאח הגדול אירגן להם, ומרימים כוסית, בעוד שרון מציין: "איזה סיפוק זה להגיע לסוף".

הדיירים מתענגים על הארוחה, והאח הגדול פונה אליהם בברכת סיום: "חמישיית הגמר היקרה, אני רוצה להודות לכם על השהות בבית האח הגדול בעונה האחרונה בהחלט. תודה שהייתם אתם, יש בכם משהו שמייצג את כל התכנית הזו - הומור, ביישנות, עוצמה ורגש. הרבה מאוד אנשים חוו אתכם, התעוררו והלכו לישון אתכם, התאהבו בכם. את כל האהבה הזו תרגישו קצת בעוד קצת יותר מ-24 שעות. רגע לפני שכולנו נחזור לבית שלנו, בואו נרים בפעם האחרונה בהחלט כוסית לחיים".

הדיירים שמתרגשים ודומעים, מרימים כוסית יין ופונים לאח הגדול: "תודה על הכל". אביחי קופץ על ההזדמנות, ומבקש מהאח הגדול את מספר הפלאפון שלו, אך הוא משיב בציניות: "תבקש ממעיין", וכולם פורצים בצחוק. גם חיים פונה לאח הגדול: "תודה שהוצאת אותי מהמפעל, תודה על הסבלנות שלך", בזמן שהוא מפנק אותם בשיר "לפני שיגמר" של עידן רייכל. מאוחר יותר, שני פונה לחיים: "אני ממש שמחה שהכרתי אותך", וגם לשרון: "אני שמחה שלפחות בסוף ראיתי את הצדדים הטובים שלך".

20:00 – שרון למעיין: "כל עוד הצמיד שלי אצלך, הוא עושה לנו מזל טוב"

האח הגדול מפנק את הדיירים בשיר "זה יקרה" של אריק לביא, ומכניס אותם לאווירה מרגשת במיוחד. "אני לא יודע מה השירים האלה עושים לי", שרון מצהיר ומבקש שיר נוסף. בהמשך, מעיין שואלת את שרון אם להחזיר לו את הצמיד שנתן לה, והוא ממהר לענות: "תחזירי לי אותו בחוץ, כל עוד הוא אצלך בבית, הוא עושה לנו מזל טוב".

מאוחר יותר, אביחי מספר למעיין ולשני שהוא בזבזן: "אני יכול להוציא בערב אחד 800 שקל, ואפילו לא אדע למה". בהמשך, הדיירים תוהים מה האח הגדול מתכנן להם מחר בשידור הגמר. "אני הכי מחכה לקטע שהאח הגדול מראה לנו מה פספסנו בכל השלושה חודשים שלנו כאן", מעיין מתרגשת, ומזהירה כבר עכשיו את הדיירים: "אוי לכם אם תדברו בזמן הקטע הזה". 

19:00 – חיים: "הלב נקרע, תספורת אחרונה"

הדיירים הנרגשים מתכוננים לקראת ארוחת הערב שהאח הגדול מארגן לכבודם. חיים מספר את אביחי, ומצהיר: "הלב נקרע, תספורת אחרונה", בזמן שמעיין משגיחה מהצד, ומבקשת שלא יספר אותו יותר מדי: "לא יהיה זמן לשיער לצמוח, הגמר מחר". אך אביחי דווקא מפרגן: "השתפרת, אני מבטיח שאגיע פעם בחודש לבית שאן כדי להסתפר במיוחד אצלך".

מאוחר יותר, מעיין עולה להתאמן על ההליכון, כשאביחי מתבונן בה, ומרוצה מכך שהיא מתאמנת. "אני אבלה הרבה בחדר כושר כשאצא מפה", מעיין מסבירה שהיא לא בכושר, ואילו אביחי תוהה אם היא אי פעם יצאה עם מישהו שהכירה בחדר כושר. "אף פעם! מה אתה מזלזל בי?", מעיין מטיחה בו, ואביחי משיב: "אני בטוח שאם הייתי מנסה להתחיל איתך בחדר כושר, הייתי מצליח". האח הגדול קוטע את שיחתם, ומשמיע להם את השיר "פוליטיקה וסקס" של עומר אדם, בעוד אביחי מתלהב: "זה נכתב על מעיין, בדוק".

18:00 - המסוק שריגש את שרון: "הכי כיף לקבל אהבה בחזרה"

הדיירים יושבים בחצר, ושרון משתף את כולם בהתרגשות שלו לקראת הגמר הגדול: "אני מרגיש כמו יום לפני הבחירות לכנסת". בהמשך, האח הגדול משמיע את השיר: "מחר אני בבית" של להקת אתניקס, וכששרון מספר שהוא בטוח שהילדים שלו יתרגשו לפגוש אותו מחר, חיים נזכר בחברה שמחכה לו בבית: "משי באוויר עכשיו, כפרה על החיים שלך מחר אני בא אלייך".
 
מאוחר יותר, הדיירים מבחינים במסוק שחג מעל הבית, וכשמעיין מקריאה את השלט: "שרון - חיילי צה"ל איתך עד הגמר", שרון מביע את ההתרגשות שלו: "איזה מסוק מרגש זה, חיילי צה"ל אני אוהב אתכם עד אין סוף, והכי כיף לקבל אהבה בחזרה". לאחר מכן, שרון מספר על עמותה שהקים למען החיילים: "בעיקרון פתחתי אותה בשביל לעזור לאלאור, אבל נראה לי שאני אמשיך בשביל שהיא תהיה קיימת במקרה הצורך", וחיים אומר שהוא תומך ברעיון: "זה תמיד מצווה לעזור לחיילים אחרי כל מה שהם עושים בשבילנו".
 

17:00 - שרון על ההדחה של אורנה: "זה גם דרמה וגם טרגדיה"

הדיירים משוחחים על ההדחה המותחת של אורנה, ומסכימים שהם היו עדים לערב בלתי נשכח. חיים מפרגן לאח הגדול על התפנית בעלילה: "זה לא יאמן מה שהוא עשה פה אתמול, זה היה קטלני ביותר, ואנשים שראו את התכנית בטח היו בהלם", ושרון מסביר מה היה כל כך מיוחד בדרך שבה אורנה עזבה את הבית: "זה גם הדרמה וגם הטרגדיה". בהמשך, אביחי משוחח עם שני על התקופה שבה עבד במספרה באילת: "תחשבי איזה מוזר זה פרסונה כמו שלי במספרת נשים, חופף עם לוק של קילר", בעוד חיים ושרון עורכים משחק נוסף של טניס שולחן.

16:00 - "המסוק הכי מרגש שהיה עד עכשיו"

שרון ואביחי מורידים את החולצות ונהנים מהשמש בחצר, בזמן שהאח הגדול תורם לאווירה ומשמיע לדיירים את השיר: "לולה" של דודו טסה. אביחי מודד את משקפי השמש של שני, והיא מחמיאה לו: "הם ממש מתאימים לך, אתה יכול לשמור אותם אם אתה רוצה", כשלפתע הם מבחינים במסוק תמיכה שחג מעל הבית. מעיין מצליחה לקרוא את השלט שעל המסוק: "מעיין ואביחי אוהבת אתכם - מעריצה בת 70", וצועקת לכולם: "קדימה חמישיית גמר, לקום ולעשות לה שלום", בעוד שני מגיבה בהתלהבות: "זה הכי מרגש שהיה עד עכשיו".

15:00 - מעיין: "אף פעם לא עמדתי בלחץ כזה"
 
שרון וחיים ממשיכים ליהנות מהשולחן החדש בחצר, ושני מודה לאח הגדול על כל הפינוקים: "אפילו כשהייתי בת שש בקלאב מד החיים שלי לא נראו ככה". לאחר מכן, מעיין משתפת את הדיירים ברגשות שחוותה במהלך ההדחה הסוערת מליל אמש: "איזה ערב מטורף זה היה, אף פעם לא עמדתי בלחץ כזה", וחיים צועק בהתלהבות: "מאה ימים עשינו בבית הזה, והיום לילה אחרון". 

מאוחר יותר במטבח, שני מספרת למעיין על הצפייה בתעודת הזהות של תאלין: "את לא מבינה איזו יפה היא הייתה שם, הכי וונדר וומן", ומשתפת אותה בשיחה שהייתה לה עם אביחי: "הוא אמר שלך ולתאלין הייתה חברות כמו שיש לילדות קטנות, וזה בגלל שהיא הייתה צריכה להשלים את הפער הזה אחרי שהיא גדלה כבן". בהמשך, האח הגדול משמיע לדיירים את השיר: "טניה" מתוך ארץ נהדרת, והדיירים מחייכים ורוקדים ברחבי הבית. 

14:00 - מעיין מודדת את השמלה לגמר: "בין קלאסית לסקסית"

שני מתעמלת במרץ על ההליכון שבסלון, בזמן שאביחי יושב במטבח ומתלהב מארוחת הבוקר שמעיין הכינה לו: "זה סנדוויץ' שמתחתנים בגללו". במקביל בחצר, חיים מנצח את שרון במשחק פינג פונג סוער: "ראית איך שמרתי על המג'נטה?", וכשהוא אומר שהדיירים שהודחו וודאי מקנאים בהם בגלל השולחן החדש, שרון משיב שיש להם סיבה נוספת לקנא: "הם מקנאים בגלל שאנחנו בגמר". מאוחר יותר בחדר השינה,  מעיין מציגה לאביחי את השמלה שקיבלה לכבוד הגמר, והוא מרעיף עליה מחמאות: "היא נראית עליך מושלם, בין קלאסית לסקסית".

13:00 - אביחי לא עוזב את העיר?

חיים ומעיין נהנים לשחק טניס שולחן בחצר, והאח הגדול תורם לאווירה כשהוא משמיע להם את השיר: "Empire state of mind" של אלישיה קיז וג'יי זי. שני מפרגנת למעיין בקריאות עידוד: "יאללה שייטת מעיין", והיא צוחקת ומצטנעת: "אני יותר כמו קריה מעיין". בהמשך, האח הגדול משמיע לדיירים את השיר: "לא עוזב את העיר" של שלמה ארצי, וכששני אומרת לאביחי שהשיר הזה מוקדש בשבילו: "מישהו רומז לך להישאר באילת", הוא מסתכל על מעיין ומשיב: "אני מוכן לוותר על אילת בשביל להיות עם היפה הזאת".

12:00 - אביחי למעיין: "התחלת לאהוב את עצמך בזכותי"
 
בחדר הארונות, מעיין עוזרת לאביחי לבחור בגדים להיום, והוא מפתיע אותה עם שיעול כבד. "מה זה השיעול הזה?", שואלת מעיין ואביחי משיב בניסיון להאשים אותה: "כי מישהי לא חיבקה אותי בלילה, אז היה לי קר". בינתיים, שיר הבוקר מושמע בשנית ושני רוקדת כל הדרך לחדר המקלחת. מעיין מצטרפת אליה ושתיהן רוקדות עד שאביחי נכנס לחדר, ושני מדווחת על מעיין: "היא התחילה לרקוד ויצאו לה תנועות כמו שלך". מעיין מספקת הסבר הגיוני לתופעה: "כשאתה נמצא עם מישהו הרבה זמן, אתה מתחיל להתנהג כמוהו". אביחי משתכנע ומוסיף: "גם התחלת לאהוב את עצמך בזכותי".
 
בהמשך, על פי השעון שמופיע על המסך וסופר לאחור את הזמן שנותר עד לגמר הגדול, מעריך שרון את השעה הנוכחית. הוא מגלה למעיין שכנראה השעה היא 11, והיא מגיבה בפליאה: "אז האח הגדול העיר אותנו מאוחר?", ומודה שישנה טוב מאוד: "היו לי חלומות חיוביים". לאחר מכן, יוצא שרון לחצר ומצטרף לאביחי על הספסל, הוא משתף אותו: "התרגלתי להתעורר בתשע. עד עכשיו הספקתי לשתות שני אספרסו, לעשות כביסה, להתקלח ולעשות תפילה ארוכה". שרון תוהה אם אביחי מתכוון כבר מחר לחזור לאילת, אך זוכה לתשובה שלילית: "איך אני אחזור לאילת? זו נסיעה ארוכה. אולי ביום חמישי או שישי, יש הרבה דברים לעשות במרכז".
 
חיים יוצא לחצר והשלושה פותחים בטורניר טניס שולחן. כשהם מסיימים לשחק, כל אחד פונה לעיסוקיו: שרון מתחיל לנקות את המטבח ואביחי מניח תפילין. לאחר מכן, מעיין יוצאת לחצר ומתפנקת על כוס קפה מהמכונה, וכשמתחיל לשעמם לה, האח הגדול משמיע ברחבי הבית את השיר "נפרדנו כך" של אבנר גדסי. מיד אחרי שהשיר נגמר, שיר נוסף מתנגן והפעם "שומר הלב" של אורן ברזילי. "אח גדול אתה אוהב את השיר הזה, אני יודעת", אומרת מעיין לאח הגדול בהתרגשות, "פעם רביעית שאתה שם אותו".

11:00 - פינוק ספורטיבי מהאח הגדול
 
הדיירים מתעוררים לצלילי שיר הבוקר "נעים עכשיו" של עילי בוטנר וילדי החוץ. ברחבי הבית, מתגלה פינוק שהכין האח הגדול לדיירים: שולחן פינג פונג שאביחי, חיים ושרון חולמים עליו כבר ימים, והליכון במיוחד בשביל מעיין. בינתיים, בזמן ששרון מניח תפילין, מתהפכים הדיירים מצד לצד במיטותיהם, ספק מתרגשים לקראת היום החדש, ספק תשושים מכל מה שעבר עליהם בחודשים האחרונים. 
 
בהמשך, שני מודה למעיין על האוברול שהביאה לה כפיג'מה: "איזה נוח זה לשינה". מעיין שמחה שהיא אהבה ומציעה לה לקחת אותו כמתנה ממנה. "את רצינית?", אומרת שני ומבקשת שתיקח ממנה גם משהו בתמורה. לאחר מכן, יוצאת מעיין מחדר השינה ומגלה את ההליכון שהביא האח הגדול: "יא אללה, איזה בוקר ספורטיבי". 

10:00 - פינוק של בוקר
 
שרון הראשון להתעורר, עוד לפני ששיר הבוקר מתנגן ברחבי הבית. הוא מכין קפה ויוצא לשבת בחצר, סופג את קרני השמש לפני שכל הבית יתעורר. בינתיים, האח הגדול מפנק את שאר הדיירים בשעת שינה נוספת והם מנצלים אותה היטב.

09:00 - בוקר טוב לחמישיית הגמר

אחרי שהתבשרו אביחי, חיים, מעיין, שני ושרון שהם חמישיית הגמר, ישנים הדיירים במיטותיהם ומתפנקים לקראת היום הלפני אחרון שלהם בבית האח הגדול. תכף ישמע שיר הבוקר ברחבי הבית ואלו יתעוררו לבוקר חדש, באווירה קיצית ומשוחררת. איך יעבירו את היום חמשת הדיירים האחרונים אי פעם בבית האח הגדול הזה?

מה קרה אתמול?

הדיירים התעוררו ליום גורלי במיוחד, שבסופו הם יגלו מה ההפתעה שמחכה למעיין ולאורנה בעקבות הניצחון במשימת החדר הלבן, וגם מי יודח מהבית רגע לפני הגמר הגדול. שני סיפרה שהיא מתרגשת לקראת הסוף: "זה עושה לי צמרמורת לחשוב על זה", ומעיין ואורנה הביעו חשש מהחזרה לחדר הלבן: "אם מישהי מאיתנו תצא מהבית, זה יהיה עם הבגדים הלבנים של המשימה". בהמשך היום, הדיירים הבחינו במסוק עם שלט תמיכה לאביחי: "האיש והאגדה, הלב של הבית והמדינה - המלאכיות של אביחי". שני טענה שהמסוק נשלח לאביחי על ידי קבוצת מעריצות, וכשהוא צחק: "מזל שמעיין לא פה", שני תיקנה אותו: "מזל שלך, אחרת לא היה לך לילה היום".

מאוחר יותר, אורנה חשפה את העוגה שאפתה לכבוד יום ההולדת של אימא של שני, וכשהבנות הדליקו את הנרות, שני פנתה למצלמה עם מסר לאימא שלה: "אני מקווה שלא עשיתי לך יותר מדי בושות פה". בהמשך, אביחי זכה לעוד מסוק מהמעריצים: "אביחי אתה משאיר אבק לכל האחרים", ולאחר מכן הוא צפה במסוק נוסף שנשלח מההורים שלו, בזמן שמעיין התרגשה בשבילו: "אימא ואבא שלך הגיעו עד לכאן במסוק, ואתה חשבת שהם לא תומכים". לאחר מכן, הדיירים צפו במסוק שנשלח עבור מעיין מחבר של בן זוג שלה לשעבר. מעיין הסבירה לדיירים שהיא נשארה בקשר עם החבר גם לאחר הפרידה מבן הזוג, שהיה לא אחר מאשר אליאב אוזן, דייר עבר בבית האח הגדול.

לקראת השידור החי, האח הגדול ביקש ממעיין ומאורנה לחזור לחדר הלבן, ומשאר הדיירים להתרכז בסלון. בתוך החדר, מעיין שיתפה את אורנה בחששות מההדחה: "היו פעמים שהרגשתי שיש מישהו שמגיע לו לצאת, אבל הפעם אנחנו באמת לא יכולות לדעת מי זה יהיה", וגם הוסיפה בקשה: "אל תיתני לי לבכות". במהלך השידור החי, ארז וקורין הסבירו למעיין ואורנה את המשחק: "יוצע לכם כסף שיצטבר עד שיגיע לסכום המקסימלי, ברגע שאחת מכן תלחץ על הכפתור היא תזכה בו, אבל תיאלץ לעזוב את הבית". הסכום הצטבר עד למאה אלף שקלים, ואורנה כמעט ולחצה על הכפתור, אבל לבסוף היא ומעיין החליטו לוותר על הכסף, ולהצטרף לדיירים שחיכו במתח בסלון. לאחר מכן, ארז הודיע לכולם שאורנה היא הדיירת שקיבלה את מספר הקולות הנמוך ביותר, ולכן היא תיאלץ לעזוב את הבית רגע לפני הגמר הגדול.

לאחר ההדחה המותחת, שני סיפרה שהתוצאה לא הפתיעה אותה: "כבר לפני שבועיים ראיתי את חמישיית הגמר הזאת", אבל חיים היה בהלם: "מסכנה אורנה זה לא מגיע לה". אביחי ניסה לנחם את מעיין: "אורנה יודעת שהיא הגיעה פה רחוק", ושני מצאה נחמה בכך שהיא נפרדה מכולם לפני שעזבה: "הגיע לה לצאת עם מחיאות הכפיים שלנו". בהמשך, אביחי שאל את מעיין: "מאמי עוד יומיים הגמר, האמנת שנגיע?", והיא העניקה לו נשיקה קטנה והשיבה: "אני יודעת שאתה תמיד האמנת שנגיע ביחד, אבל אני עד עכשיו לא מאמינה". מעט לפני השינה, חיים שיתף ברגשות שלו: "אני אתגעגע למקום הזה, עברתי פה תקופה", וכשהשיר: "אני חוזר הביתה" הושמע ברחבי הבית, שני רקדה על המיטה וצעקה: "לילה טוב לחמישיית הגמר!", בעוד חיים פנה למצלמה עם מסר להורים: "עוד מעט הבן שלכם חוזר הביתה".

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00