העדכון האחרון:

06:00 – אביחי למעיין: "החיבור שלנו עוד רחוק מלהסתיים"

 כולם הלכו לישון, ורק אביחי ומעיין נשארים בחצר ומנהלים שיחה עד אור הבוקר. אביחי אומר שיש לו תחושה טובה שהיא תשרוד את ההדחה: "החיבור שלנו עוד רחוק מלהסתיים", אך היא חושדת שהוא אומר את הדברים רק כדי לנחם אותה. בתגובה, אביחי מסביר שהוא לא בן אדם שמייפה את המציאות, והוא נהנה מלהעמיד אנשים מול האמת. בהמשך, הוא מודה שלמרות תחושותיו הטובות הוא עדיין חושש מזה שמעיין לא תישאר בבית : "אם את לא בבית אין לי מה לעשות, את הדבר האחרון שנשאר לי לחוות פה".

לאחר שיחה ארוכה, הם מצטרפים לשאר הדיירים בחדר השינה ונכנסים למיטה מחובקים.  ​

05:00 – אנדל לשני: "אל תבלבלי לי את המוח"

ישיבת התקציב הסתיימה, אך אנדל נותר עצבני. חיים מפציר בדיירים לגלות כלפיו הבנה בנושא הסיגריות, ועדן מנסה לנחם, אך נתקלת בבקשה תקיפה לשחרר. בהמשך, גם שני מנסה לעודד, ואומרת לאנדל: "אל תדאג יהיו לך סיגריות", אך הוא מאבד את העשתונות וצועק: "אל תבלבלי לי את המוח".​

04:00 – הרוחות מתלהטות בישיבת התקציב

הדיירים מדברים בחצר, וחיים מציג רעיון לשורה ראשונה של שיר: "אני רציתי אותך כל כך ואת אמרת בלי נדר". כולם משועשעים, ודן עוזר לפתח את השיר כשחושב על שורות נוספות: "שהגשם שוב ירד הסתגרת בתוך החדר, כבר נגמרו לי המילים ואת אמרת בסדר". חיים הנרגש מרוצה משיתוף הפעולה ומכריז: "כתבתנו שיר".

מאוחר יותר, האח הגדול קורא לדיירים להתכנס בסלון, ומראה להם בפלזמה את המתיחות המבהילות שחוו במהלך משימת "יום שישי ה-13". הדיירים צוחקים כשהם רואים כיצד נבהלו מההפחדות, אך מופתעים לגלות שמי שאחראי על כל זה הוא תמיר ורדי, מתמודד העונה הרביעית. האח הגדול מודיע לדיירים שתמיר עמד במשימה שקיבל מאחר שהצליח להבהיל אותם, ולכן זכה עבורם ב-1500 שקלים נוספים לתקציב. הדיירים מאושרים מההודעה של האח הגדול, אך מהר מאוד שמחתם דועכת כשהם מתבשרים שיש גם קנסות בגין מעבר על חוקי הבית.

בהמשך, הרוחות מתלהטות  במהלך ישיבת התקציב, כשאנדל מבקש להוסיף סיגריות במקום מוצרים אחרים: "אתם קונים חארטות". אורנה לא מתרגשת מההתלהמות של אנדל ואומרת: "אתה תעשן ואני לא אוכל?". הישיבה נמשכת ואנדל הנסער עובר להתעמת עם דן. כשעדן מצטרפת לוויכוח, אנדל מטיח בה בכעס: "אל תתערבי".

03:00 – שני על כוכב: "הופעה ענקית של צביעות ורוע" 

מעיין, שני ותאלין משוחחות במטבח, והאחרונה מעדכנת שכוכב התייחסה לרשימת הדחה, ואמרה: "לא נותנים כבוד לפנסיונרים". בתגובה, שני שואלת בכעס: "למה שניתן לה כבוד אם היא כולה הופעה ענקית של צביעות ורוע?". בהמשך, שני מנסה לעודד את מעיין: "לפחות אנחנו נעבור את זה ביחד", ונזכרת איך היא הרגישה "לבד" כשעמדה להדחה בפעם הקודמת. 

מאוחר יותר, הדיירים יושבים בחצר ועסוקים בניתוח מסלול המכשולים של המשימה, אך מהר מאוד הרעב מכריע אותם והם נכנסים למטבח כדי להתפנק במלאווח.

02:00 – עדן מנצחת במשימה, רשימת ההדחה נקבעת באופן סופי

לאחר שעדן ושם מסיימים את המסלול, גם שאר המועמדים להדחה בוחרים לעצמם מלווה כשתאלין בוחרת בדן, שני במעיין, ואילו כוכב ושמוליק בוחרים באנדל. הזוגות יוצאים בזה אחר זה לחצר כדי לנסות ולהגיע הכי רחוק במסלול המכשולים. בינתיים, האח הגדול ממשיך לחשמל את הדיירים הלבושים בחליפת הכסף, ובעוד אורנה ומעיין נאנקות מכאבים, שם לא מתרגש: "זה לא כזה כואב". לאחר שכל הדיירים שברשימת ההדחה ביצעו את המסלול, האח הגדול מכריז שהתוצאה של עדן ושם היא הטובה ביותר, ולכן הראשונה מנצחת במשימת משחקי האח. בעקבות הניצחון עדן ניצלת מרשימת ההדחה, וכשהיא מתבקשת לבחור בדייר אחר שיכנס לרשימה במקומה, היא בוחרת במעיין, וקובעת את הרשימה הסופית: כוכב ושמוליק, מעיין, שני ותאלין.

מאוחר יותר, הדיירים מעדכנים את עדן שמעיין בוכה לאחר הבחירה בה לעמוד להדחה, אך עדן לא מתרגשת: "היא הביאה את זה על עצמה".

01:00 - חשמל באוויר

הדיירים עדיין מכונסים בסלון, והוראות המשימה מתבררות: כל אחד מהמועמדים להדחה יצטרך לבחור באחד מהדיירים שלא מועמדים ולבושים בחליפות הכסף, שילווה אותו במשימה. בחצר מחכה למועמדים מסלול מכשולים המורכבים מחוטי חשמל, אותו יצטרכו לעשות תוך שלוש דקות. בכל פעם שיגעו באחד המכשולים הדייר המלווה יתחשמל, והמועמד להדחה יצטרך להחליט אם זו הנקודה בה יצטרך לסיים את המסלול, או שיבחר לנסות להגיע רחוק יותר במסגרת שלוש הדקות. המועמד להדחה שיגיע הכי רחוק במסלול המכשולים יזכה במשחקי האח וייצא מרשימת ההדחה.
 
לאחר שהסביר לכולם מה יצטרכו לעשות במשימה, האח הגדול מדגים לדיירים בחליפות הכסף איך מרגישות מכות החשמל, והם מגיבים בצחוק ובצרחות. אורנה מודאגת: "איזה לחץ", אבל אנדל דווקא לא מתרגש וטוען שזה מצחיק. מעיין לא מצליחה להירגע, אבל שני מנסה לעזור ודורשת ממנה לחייך: "אנחנו צריכות לעשות את זה בכיף". בהמשך, עדן בוחרת בשם ללוות אותה במשימה, והם הראשונים לצאת לחצר בעוד הדיירים המתוחים צופים בהם מהסלון. בינתיים, חיים המודאג תוהה מתי הם צפויים לקבל מכות חשמל, וכשאורנה מסבירה לו שזה תלוי באח הגדול, אביחי מרגיע בדרכו: "לא נראה לי שנקבל יותר מעשר או 15 מכות".
 
ההמתנה במשימה נמשכת, ואורנה מפוחדת ממכות החשמל הצפויות: "אני לא אעמוד בזה". דן מנסה להרגיע אותה, ומבקש מהאח הגדול שיחשמל אותו פעמיים במקום לחשמל את אורנה. ​
 
00:00 – משימת החשמול יוצאת לדרך
 
חיים, שצופה בכעסים שמוציאה רשימת ההדחה מהדיירים מנסה לשמור על אווירה טובה: "אפשר גם לקחת את ההדחה בלי כעסים". תאלין מופתעת לגלות שהיא נמצאת ברשימת ההדחה: "מתה לדעת מי העמיד אותי, צבועים", היא אומרת בכעס ומוסיפה: "שיפתחו איתי את הדברים על השולחן ולא ילכו מאחורי הגב". גם עדן מופתעת למצוא את שמה ברשימה ואנדל כבר דואג לאבד אותה: "לא תיארתי לעצמי שיעמידו אותך".
 
נראה שהמשימה השבועית כבר יוצאת לדרך, ומלבד המועמדים להדחה כולם מקבלים חליפות בצבע כסף. כוכב שכבר הספיקה להחליף לבגדים נוחים יותר, לא מבינה מה פשר החליפות, ועדן מסבירה: "הולכים לחשמל אותם". בהמשך, האח הגדול מבקש מהדיירים להתרכז בסלון ומבשר להם כי במסגרת "משחקי האח" המשימה שלהם תהיה "משימת חשמול". כל מועמד להדחה בוחר דייר איתו ירצה להתחרות, והדיירים המבולבלים מנסים להבין מהם כללי המשחק.

23:00 – הדיירים זוכים בתקציב מותרות, ורשימת ההדחה הראשונית נחשפת

האח הגדול ממשיך בניסיונות להעיר את אביחי, ולמרות שהדיירים לא מרוצים מהמצב הם מגלים סבלנות מפתיעה. אחרי שאביחי מתעורר, שם מבקש ממנו להפסיק עם הקנסות, והוא בתגובה: "בכל אופן נקבל קנסות". במקביל במטבח, דן מספר לאורנה שלא יהיה מוכן לעבוד במשרה מלאה בשום אופן: "במקרה הגרוע אני עובר לקיבוץ בדרום ללקט עם אמא שלי". הם עוברים לשוחח על התקציב, ואורנה מבטיחה שהפעם היא לא הולכת לוותר בתקציב: "אני רוצה להזמין לנו יין, זה יוצא כמו קופסת סיגריות וזה מספיק לשניים".

האח הגדול מבקש מהדיירים להתרכז בסלון, וחיים פורק את ההתרגשות בצעקות של שמחה. ארז וקורין פונים אל הבית, ומבשרים שאחרי 24 שעות הגיע הקליפ ליותר צפיות מהקליפ של עונה 4, ולכן הדיירים זוכים בתקציב מותרות. במעבר דרמטי, ארז וקורין חושפים כי המועמדים להדחה הם: שני, עדן, תאלין, כוכב ושמוליק. "ברוך שפטרנו מעונשו של זה", צועק דן עם תום השידור. "כל הכבוד לנו אנחנו הצגה", צועקת עדן בהתלהבות, ואחרי רגעים קצרים של שמחה, הם הופכים מודאגים מרשימת ההדחה.

22:00 – אנדל לעדן: "התרחקתי ממך בגלל שהתחלתי להימשך אליי"

בזמן שכולם מתארגנים לקראת השידור החי, אביחי ממשיך לצבור קנסות על שינה, והדיירים מתחילים לדאוג. על רקע קולות התינוק הבוכה שמשמיע האח הגדול, אנדל ועדן משוחחים על הקשר ביניהם. עדן מודה בפניו: "הרגשתי איתך ממש בנוח כי אנחנו חולקים את אותה עדה, והרחקת אותי", ואנדל משיב בכנות: "התרחקתי ממך בגלל שהתחלתי להימשך אלייך". בהמשך, אחרי שהדיירים סיימו להתכונן לקראת השידור החי, תאלין מתחילה לאבד סבלנות: "מתי מתחילים כבר?", וכולם סקרנים לדעת האם כמות הצפיות של הקליפ שצילמו במשימה עבר את מספר הצפיות הנדרש לקבלת תקציב מותרות.

21:00 – שמוליק: "הולכת להיות פה תהפוכה רצינית"

הדיירים סקרנים לדעת אם הם עברו את המשימה, וההתרגשות לקראת השידור החי מתחילה להיות מורגשת בבית. עדן משתפת את אנדל בדאגות שלה: "יש לי הרגשה שאני לא אחזיק פה עוד הרבה זמן", אנדל מצליח לחזק אותה: "רק את יכולה לעצור את עצמך", והשניים מתחילים לחשוב מה ילבשו בשידור החי. בינתיים בחצר, שמוליק, מעיין ושני מנסים לחשוב איך העונה נראית מבחוץ, ושמוליק אומר שלדעתו זוהי עדיין רק תחילת העונה: " זה רק נבנה עכשיו, הולכת להיות פה תהפוכה רצינית". באותו זמן בחדר השינה, עדן משתפת את חיים ואנדל שהיא מקווה להגיע לגמר בעיקר בגלל התהליך שהיא עוברת בבית, וחיים לא מבין איזה תהליך היא מצפה לעבור: "אני לא עובר פה שום תהליך, הכל סבבה איתי".

20:00 – קרב מחבתות

האח הגדול מודיע כי החצר תיסגר, והדיירים מוצאים דרכים חדשות ויצירתיות להעסיק את עצמם במשחק פינג פונג, רק שבמקום מטקה יש להם מחבתות. דן מפגין כישורים מול המתמודדים, בזמן שמעיין לוקחת את תפקיד השופטת ואפילו מוצאת דרכים לאתגר אותם: "תהפכו את המחבת ותקפיצו את הכדור מבפנים". בינתיים בחדר השינה, שם, אנדל וכוכב נרדמים על המיטות עד שהאח הגדול משמיע ברחבי הבית את התינוק הבוכה וכולם מודאגים מהקנסות שעתידים לבוא.

19:00 – עדן לאנדל: "לא יקרה בינינו כלום, אנחנו כמו אחים" 

בזמן שכוכב ועדן יושבות בפינת העישון, אנדל וחיים נהנים מהמים החמים בג'קוזי ומתגרים בבנות, אנדל יוצא מהג'קוזי ומתיישב ליד עדן הרדומה ומתחיל לשחק לה באוזן: "אם לא הייתי אתיופי לא היית מוצאת בי כלום", הוא צוחק, ועדן משיבה בחיוך: "אנחנו כמו אחים". כשעדן מזכירה שאנדל הוריד אותה בהורדת ידיים, תאלין מחליטה לבדוק עד כמה באמת הבחור חזק ויוצאת איתו לתחרות. כשאנדל מצליח להוריד אותה בקלות, היא מגיבה בהלם: "יש לך כוח בידיים, את שם הורדתי בשנייה", ועדן מפרגנת: "אנדל ממש חזק". 

18:00 - אביחי: "שום דבר לא מעניין אותי חוץ ממעיין"

כשמעיין ואביחי מצטרפים לאורנה ודן בנסט, הסיטואציה מצליחה לשעשע אותם, ודן מכריז: "עכשיו אנחנו בדאבל דייט". דן שואל את אביחי אם הוא לקח חלק בריב של אתמול, ואביחי חושף שהוא המקור לכל המהומה: "אני התחלתי את הבלאגן, פתחתי על כוכב ועל אנדל ומשם כולם השתגעו". בהמשך השיחה, הם מדברים על ההתרגשות בבית לקראת השידור החי, אבל בשביל אביחי יש ריגוש אחד בלבד: "שום דבר לא מעניין אותי חוץ ממעיין". 

בינתיים בחדר השינה, חיים חוזר לרעיון שלו מהבוקר ומכין בסבלנות את חולצת: "רכלן תורן". כשהוא תולה את החולצה בסלון, שם מפרגן לו: "וואלה אחי אתה יצירתי". מאוחר יותר שני נכנסת לנסט, ונשארת לבד עם דן שמנסה להרגיע את המתח ביניהם: "אמרתי לך דברים קשים, אבל זה לא היה בשביל לפגוע", ושני מקבלת את ההתנצלות ומודה: "האמת שבימים האחרונים אתה פחות מפריע לי בעין".

17:00 - אורנה מבטיחה לפוצץ את ישיבת התקציב

תאלין וכוכב מבשלות במטבח, אבל כשתאלין ניגשת לערבב את הסיר היא חוטפת צועקת: "מה את עושה?, אם את לא יודעת אל תגעי". תאלין נפגעת ואומרת לכוכב שהיא לא אוהבת את הטון השלה: "למה את תוקפת?", ובתמורה זוכה להתנצלות כנה. שני עוברת במטבח ומתלהבת מההשקעה של תאלין: "את מקלפת כל שום כאילו זה מבחן בהנדסה", ותאלין מסבירה מדוע היא כזאת זהירה: "אני מפחדת מסכינים". כשהדיירים מתיישבים לאכול, שם מקניט את דן: "איך ברזילאי כמוך הפסיד לחיים בכדורגל?", וחיים צוחק וממשיך להתגרות: "מה קורה דן המפסידן?". 

מאוחר יותר אורנה עוברת לשבת בנסט, וכשדן מצטרף אליה האח הגדול מעמעם את האורות, ודן צוחק במבוכה ואומר לאח: "תירגע יא שובב". בהמשך לריב שהתרחש אתמול בלילה, דן אומר שהוא רוצה לקחת את כוכב לשיחה: "מה פתאום היא אומרת לשני דברים שלא היו נכונים", ואורנה מחמיאה לו: "כל הכבוד שסיפרת לשני שזה לא נכון, היא ממש שמחה". השניים עוברים לדבר על הריב החדש שהתפתח כשאורנה השתמשה באוכל הטבעוני של שם, ודן מרגיע אותה: "שם חי בשביל תחושת הקורבנות הזאת, אבל יש לו הרבה דברים בתקציב". נראה שחלוקת התקציב היא הנושא הרגיש בשיחה, ואורנה מבטיחה שבישיבת התקציב הקרובה היא תגיד את דעתה לדיירים: "היחס שלהם לאוכל זה פשוט גועל נפש".

16:00 - אורנה: "אני מקווה לעבור את יום שלישי בשלום"

שם ועדן משוחחים על התקציב הצפוי של הבית לשבוע הבא, ושם חושש משבוע דל במיוחד: "עם כל הקנסות נגיע לתקציב של 20 שקל לבן אדם, זה מוות", ועדן מקווה שזה לא יקרה: "אי אפשר לשרוד עם סכום כזה, אולי אם נאכל כל היום גרנולה". בהמשך השיחה, עדן חוששת מההדחה הקרובה ונזכרת בחזי שהודח בשבוע שעבר: "אולי אני אפגוש אותו ביום שלישי", אבל שם ממהר להרגיע: "זה מאוד לא סביר שתלכיי הביתה". בינתיים בחצר,  אורנה מספרת שגם היא חוששת מההדחה: "אני מקווה לעבור את יום שלישי בשלום", ואנדל אומר שאין לה סיבה לדאוג: "אורנה את בגמר, מה את משחקת אותה?". חיים מפתיע וטוען שחלק ממנו אפילו רוצה להיות מועמד להדחה השבוע: "מה אכפת לי? שיהיה קצת אקשן". 

​15:00 - תאלין לאביחי: "אתה ומעיין זה כבר מותג"

אורנה משוחחת עם שני במטבח ומעבירה ביקורת על הרגלי האכילה של הדיירים: "אני לא יודעת מאיזה בית הם באו שהם אוכלים כל היום ארוחות חמות", ושני מסכימה איתה ומוסיפה: "יש פה חזירות, מלא אוכל נזרק". שני מתנחמת בכך שלדעתה הדיירים יזכו בתקציב מותרות: "אני בטוחה שאנשים עפים על הקליפ שלנו", ואורנה מבטיחה שהיום בערב היא תשים סוף לבזבוז של האוכל בבית: "בישיבת התקציב אני אראה להם מה זה".

מאוחר יותר בחצר, אביחי מדבר עם אנדל על האפשרות שהוא ייכנס לזוגיות בבית, ואנדל אומר את דעתו: "פה בבית זה לא מתאים, מבחינתי כל קשר הוא פסול". אביחי מבין למה אנדל מתכוון, אבל טוען שבקשר שלו עם מעיין זה אחרת, ותאלין מסכימה: "אתה ומעיין זה כבר מותג". בהמשך, אביחי מספר שמחוץ לבית הוא לא משקיע בלבוש שלו: "באילת זה רק בגד ים או טרנינג", ותאלין מציעה רעיון מקורי: "היום בערב נעשה פה תצוגת אופנה". 

14:00 - שני על דן: "אני מרגישה רע לגבי כל מה שקשור אליו"

עדן וכוכב משוחחות בחצר על הריב הסוער מאתמול בלילה, ועדן מודה: "הייתי ממש עצבנית אתמול". כוכב אומרת שהיא מתביישת בהנהגות שלה: "אני לא רוצה שיראו את זה בבית, זה לא מתאים לי", ועדן מנסה להרגיע אותה: "הכל בסדר נשמה, כולם מתרגשים פה". במקביל במטבח, שני שואלת את אורנה ומעיין אם הן שמעו על שיחת הבוקר שלה עם דן: "הוא יצא ממש חמוד", אבל בהמשך השיחה היא מודה: "אני עדיין כועסת, ומרגישה רע לגבי כל מה שקשור אליו".

מאוחר יותר, דן וחיים מעבירים את הזמן במשחק כדורגל סוער, וכשחיים עומד לנצח, דן חושש מההשלכות: "איזה פאדיחות, אם אני מפסיד לך אני מת". לבסוף חיים אכן מנצח במשחק, ומיד מתגרה בדן: "ראית איך עושים את זה בבית שאן?", ודן מודה שהוא לא יודע מה יותר גרוע: "ההשפלה מההפסד, או זה שאתה אוכל לי את הראש". בינתיים, עדן ואנדל מסיימים את האימון ונכנסים לטבילה בשכשוכית, כשכוכב מחייכת מהצד ואומרת לאנדל: "הצליח לך".

13:00 - שני על עדן: "היא מתנהגת כמו דוגמנית מפונקת"
 
אורנה ומעיין מתכרבלות בנדנדה שמתחת לשכשוכית, ומעיין משתפת בתחושות שלה לאחר הריב עם כוכב: "היה לי קשה לחטוף צעקות ממישהי שיכולה להיות אמא שלי". אורנה מסכימה איתה ואומרת שלכוכב אין זכות לצעוק עליה: "איך היא מעזה לדבר ככה אחרי כל הקנסות שקיבלנו בגללה". לאחר מכן, השתיים עוברות לדבר על אביחי. מעיין משתפת: "הוא כל כך מכבד אותי ותומך בי כאן", ואורנה משיבה: "הבית הזה יכול לקחת אותך למקומות שלא חשבת במבחינת זוגיות".
 
מאוחר יותר, שני ותאלין מצטרפות לנדנדה, וכששני מעבירה ביקורת על עדן: "היא אומרת שהיא לא באה על תקן הדוגמנית המפונקת, אבל ככה היא מתנהגת", אורנה אומרת שהיא מופתעת שעדן בכלל הצליחה להשיג עבודה כדוגמנית: "היא לא יפה ולא כוסית, יש כמוה עוד אלף". בינתיים בחצר, עדן ואנדל עושים אימון כושר, ואנדל מתלונן: "פעם שעברה נתפסו לי כל השרירים". עדן מתגרה בו על האמירה הזו: "אז תעשה פחות ממני יא חלש".

12:00 - דן לשני: "קשה לי לראות אותך, אבל אני לא שונא אותך"

בסלון הבית, חיים משתף את אורנה בדאגתו למשי: "אני רק רוצה לדעת שהכל בסדר אצלה". אורנה מזדהה עם הרגשתו ומספרת לו שהיא גם דואגת לילדים שלה אבל מיד מוסיפה: "יש דברים שיש לנו הזדמנות לעשות רק פעם אחת בחיים".

מאוחר יותר בסלון, דן מברר עם מעיין מה אמרו עליו אתמול בלילה ומעיין מספרת לו שכוכב הטיחה בשני דברים קשים: "היא אמרה לה שאתה לא סובל אותה ולא יכול לראות אותה יותר". דן בהלם ממה שהוא שומע: "איזה רוע" וממהר ללכת לחדר השינה להתנצל בפני שני: "שמעתי מה כוכב אמרה לך עליי אתמול וחשוב לי שתדעי  שגם אם קשה לי לראות אותך אני לא שונא אותך, זה הרגש האחרון שיש לי כלפייך". שני מסבירה לו שהיא לא לקחה קשה את הדברים שאמרה כוכב ושהיא מעריכה את ההתנצלות שלו.

דן חוזר לסלון ומשתף את אורנה ומעיין במה שאמר לשני: "קצת חיזוק לא יזיק לה במצב שלה", ומוסיף שהוא מתקשה להבין איך היא עדיין נמצאת בבית כשהיא דחויה בו מכל הכיוונים:  "אני לא יודע איך היא מצליחה לספוג את זה". מעיין ממהרת למצוא הסבר ואומרת: "זה קורה לה גם בחיים האמתיים שלה ולכן זה פחות כואב לה עכשיו".

11:00 - כוכב: "אם תהיו חדים כמוני, תראו זוגות בהתהוות"

בתור למקלחת, מעיין ואורנה מדברות על אירועי אמש והראשונה משתפת רגע עצוב שקרה לה עם אביחי: "אתמול הוא שכב לידי במיטה והסתכל עליי ואני רואה שהוא לא רואה אותי, התחלתי לבכות". אורנה מבינה לליבה ומספרת לה על שיחה שניהלה אתמול עם דן על סיכוי לזוגיות בבית: "הסברתי לו שלא יכול להתחיל כאן שום דבר, אולי בחוץ".

בחצר הבית, כוכב, שמוליק, דן ושם יושבים על קפה של בוקר וכוכב מחליטה לעדכן את דן על פעולותיה של שני: "אתה יודע מה היא עושה? היא מתחבאת, מקשיבה למה שאומרים והולכת להלשין". דן לא מתרגש ומגלה: "היא עשתה לי את זה כבר כמה פעמים". בהמשך, כששם מספר בקצרה לדן על הוויכוחים שהתרחשו אתמול, דן טוען שכל מה שקורה בבית זה טירוף ושם מוסיף: "זה רמה של תיכון כל הדברים האלה". חיים מצטרף אליהם ומתקשה להירגע מהמצב בבית: "איזה בית אכזרי, כולם פה רכלנים".

מאוחר יותר בחדר השינה, כוכב, אנדל וחיים משוחחים והראשונה מתלוננת על העייפות: "אסור לישון מאוחר במקום הזה". חיים מסביר לה שהסיבה לעייפות היא הריכולים של כולם ומציע לעשות משמרות ריכולים: "כל פעם יהיה רכלן תורן". הוא ממשיך ומשתף בפחד חדש שהתעורר אצלו: "מפחיד ללכת לישון מוקדם, שלא ירכלו עליך". כוכב ממהרת להסביר לו שאין לו את הקריטריון לריכולים: "אתה צריך להיות פה מאוהב ושיזרקו אותך כדי שידברו עליך". השיחה ממשיכה, ואנדל טוען שאין עוד זוגות בבית חוץ ממעיין ואביחי, כוכב חולקת עליו: "יש פה זוג בהתהוות", וכשהוא מנסה להבין למי היא מתכוונת, כוכב נשארת מסתורית ואומרת: "תהיו חדים כמוני ותדעו".

10:00 - שם לשמוליק: "היום בלילה יהיה פיצוצים"

שיר הבוקר הכל זה מלמעלה של דודו אהרון מתנגן בחדר השינה והראשונה להתעורר היא היד של חיים שמבצבצת מחוץ לשמיכה ומרקדת לצלילי השיר. דיירי הבית מתקשים לקום והאח הגדול מנגן את השיר בשנית, מה שגורם לכוכב לקום ולחבק את שמוליק שעסוק בריקודים. בסיום השיר, כוכב מסכמת: "איזה שיר", ומעיין מתיישבת על המיטה ומנשקת את התמונה של המשפחה שלה מתחת לשמיכה.

למרות שהתנגן פעמיים, שיר הבוקר לא הצליח להעיר את הדיירים והאח הגדול עבר להשמעת קולות קידוח מעצבנים שגרמו לכוכב לקטר: "מה הם רוצים? קודחים על הבוקר". בינתיים, גם אורנה מתעוררת ומבקרת את בחירת השירים של האח הגדול: "מה זה השיר המעפן הזה על הבוקר?".

במקביל בחצר, שמוליק ושם מנהלים שיחה על הסערה שהתרחשה אתמול בבית כשהראשון אומר: "זאת הרמה של האנשים פה, מה אתה רוצה?" ושם מסכים איתו. הם ממשיכים ומדברים על תקציב הבית שעתיד להיות בסיסי בגלל הקנסות שצברו ושם מנבא: "היום בלילה יהיה פיצוצים".

09:00 - השינה שאחרי הסערה

הבוקר כבר כאן והאווירה השקטה ששוררת בבית מצליחה לחסות על הלילה הסוער שעבר על הדיירים שהיו עסוקים בוויכוחים וריבים האחד עם השנייה. הפעילות הערה שהתרחשה עד השעות הקטנות של הלילה הייתה מתישה וכולם עדיין שקועים בשינה עמוקה במיטותיהם. האם רשימת ההדחה שתיחשף הערב תטרוף את הקלפים מחדש?

מה קרה אתמול?

הדיירים התעוררו לשבת דרמתית. הקשר החברי בין אנדל ושני התקדם שלב כששני סיכמה את יחסיה עם דן: "הוא כיבה לי את כל שמחת החיים", והתלוננה שלא מעריכים אותה מספיק בבית. אנדל בתגובה אמר לה: "אני מעריך אותך". שניהם הצהירו שאין להם כוונה לפתח רומן אחד עם השניה, על אף שחלק מהדיירים חושבים שזה יכול לעבוד ביניהם. מנגד, אנדל דווקא הראה נכונות בכיוון של עדן, וכשזו לא התרשמה מהחיזורים שלו הוא הודה: "מה שאני מרגיש אלייך זה אמיתי". 

גם מערכת היחסים בין אורנה ודן שינתה כיוון כשהראשונה ניסתה לברר עם דן, האם הוא יודע לדבר עם נשים מבוגרות ממנו. הוא סיפר לה על מערכות יחסים שניהל בעבר עם נשים מבוגרות, ואורנה התרשמה לטובה אבל מיהרה לשלול קשר רומנטי ביניהם, בגלל הרקע שהיא מגיעה ממנו. דן הסיק מסקנה אחת ברורה: "אנחנו לא נצא מפה זוג". בהמשך היום, נכנסו הדיירים לחדר האח הגדול ומסרו את שמות המועמדים להדחה. לאחר מכן, הם זכו לצפות בקליפ שצילמו לטובת המשימה והתרגשו מהביצועים שלהם.

בשעות הלילה המאוחרות, התרחש וויכוח סוער בין הדיירים, שהגיע בגלל ששני ששמעה את כוכב ועדן מדברות על אביחי ומעיין. עדן התעמתה עם שני וזו אמרה בדיוק מה שחשבה: "בעיה שלכן שאתן מרכלות כמו שתי תרנגולות". לאחר מכן בחצר, התפוצץ הוויכוח מול כל הדיירים כשכוכב הטיחה בפני מעיין: "באת לעשות פה הצגות על חשבון אביחי", ולא היססה להפציר גם בשני: "את חתיכת שקרנית", בעקבות כך ששני טענה ששמעה את כוכב אומרת שהן באו לתכנית לחפש גבר עשיר.

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00