עריכת וידאו:  נועה יפה | נדב הופרט | אילן בר

רווקים ורווקות, מסיבות, מיטות זוגיות ואפילו שני נסטים לא עזרו לאח הגדול בניסיון לייצר רומנטיקה בבית. אמנם היו לא מעט רגעים של כמעט ואפילו זכינו לנשיקונת קטנטונת בין עדן לחזי לפני שהוא הודח, אבל זוגיות של ממש עוד אין בבית ונראה שאפילו הדיירים עצמם מתחילים להשתעמם מהמתכונת הנוכחית. ומה הכי כיף לעשות כשמשעמם בבית האח הגדול אם לא לפנטז על הדיירים החדשים? נכון! לפנטז על הדיירות החדשות.

במהלך שיחה בחדר השינה, שני מציגה נבואה על פיה יכניסו אל הבית מישהי לאנדל, מישהו ימני שיתסיס את שם ומישהי לזה שהיא לא רוצה לנקוב בשמו. בעוד אנדל התרגש מהרעיון שיכניסו לו ג'ינג'ית מהחלומות, עדן ביאסה אותו וניפצה לו את הפנטזיה: "למעיין ואביחי בטוח יכניסו אבל לך אני לא יודעת".

אנדל לא נשאר חייב ומתפרץ עליה: "למה את לא יכולה לאחל לי משהו טוב בחיים? כל היום אני יושב איתך, את מקללת אותי, מרביצה לי, לא עושה לי מסאז'ים לא כלום, לא תאחלי לי לפחות שיכניסו לי משהו טוב?. עוד לפני שהיא מספיקה לענות הוא ממשיך ושוטף אותה: "אני רוצה להתאהב, אני רוצה להיפתח, אני מחפש קשר רציני".

 

עדן ואנדל - אחסיכום
מה יהיה אתכם? | צילום: האח הגדול 24/7

בהמשך היום אביחי יזם שיחה על על פרסום ותהילה וטען שהחשיפה בתכנית בטוח תהפוך אותו לבלתי נשכח: "בגלל העיוורון, סביר להניח שאני אזכר כי בכל פעם שיראו אותי אז ישימו לב למצב. כי אני באמת עיוור, אני נתמך בחוץ ותמיד הולך עם מישהו עם יד על הכתף". אבל אם חשבנו שהשיחה הסתיימה שם, אז אביחי מפגין מומחיות ומוסיף למחמאה העצמית שלו גם עקיצה ליתר הדיירים: "אתם רגילים, אבל אותי יזכרו כעיוור מהאח הגדול". חיים שמעורב בשיחה לא מתרגש מדבריו של אביחי ומבהיר לו: "שמע טוב אחי, כל מקום שהגעתי אליו תמיד זכרו אותי, תמיד הייתי בולט כזה".

רוצים להתארגן על 2,000 ₪ למלתחה חדשה לכם ולחבר טוב? היכנסו

>>היכנסו למתחם של הדו"ח היומי


"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00