חודש בדיוק לפני אירוע הגמר (28.3) ונראה שהאח הגדול החליט להשאיר אחריו חותם של אהבה. לא ברור עדיין אם זאת החתונה המדוברת של דנית ואליאב או הצעת הנישואים הטרייה של עמרי וקסניה, אבל כרגע נראה שבית האח הגדול הפך לאחרונה לזירת שידוכים.

עדן שהספיקה לשכוח מחזי, קיבלה על עצמה פרויקט חדש וכנגד כל הסיכויים לימדה את אנדל מהי אהבה. השניים הפכו מידידים טובים לזוג הכי דביק בבית, ואפילו כשנפרדו במשימת כלא "אחיהו", השניים הספיקו להתגעגע כאילו לא התראו חודשים. אחרי שנחשפו מתנשקים במה שהם חשבו שהוא שטח מת בבית, נראה שהם לא מתביישים להפגין אהבה בגלוי ואנחנו בטח לא נעצור אותם.

עדן ואנדל בשיחה אינטימית במיטה (צילום: מתוך האח הגדול 8 , שידורי קשת)
שיעורים באהבה מתחת לשמיכות. עדן ואנדל אינטימיים | צילום: מתוך האח הגדול 8 , שידורי קשת


אורנה ודן שהתחילו מנגיעות מסתוריות מתחת לשולחן, התקדמו בינתיים לטבילות לוהטות בשכשוכית ולינה משותפת. אך עם הקרבה המופגנת מול המצלמות מגיעות גם הצרות. במהלך חגיגות יום ההולדת של דן, שלכבודן הוא גם זכה לכמה חיבוקים חמים מבת זוגו בבית, הפתיעו חבריו עם מסוק חגיגי. מה במסוק? ובכן, ברכות ואיחולים לדן, למעיין אבל אף מילה על אורנה. היא כמובן לא שתקה על זה אבל יש לנו תחושה שהזוג הנוגע-לא נוגע של הבית יצליח להתגבר על הקרייסס האווירי.
אורנה ודן בשכשוכית בגשם (צילום: האח הגדול 24/7)
מתי אורנה תגאל אותו מהבורקיני כזה? | צילום: האח הגדול 24/7


ולגולת הכותרת, הזוג הכי וותיק בבית, מעיין ואביחי. יום ההולדת של מעיין הגיע ויחד איתו הנשיקה הראשונה למצלמות שאביחי חיכה לה כל כך הרבה זמן. חמימו אמנם היה צריך לדחוק קצת את מעיין לפינה בשביל זה אבל בסוף זה קרה.
אביחי ומעיין בנשיקת יומולדת (צילום: האח הגדול 24/7)
הנשיקה שכולם חיכו לה | צילום: האח הגדול 24/7

מאז הבוסה, הספיק לעבור חתול כתום בין השניים כשאמא של אביחי בחרה להעביר לו מסר לגבי הזוגיות שלהם בעת הביקור שלה במשימת בית הכלא. "שמשון ודלילה, תיזהר", היא אמרה והפכה את עולמם. אחרי סוף שבוע מתוח בין בני הזוג, האם הרגישה צורך להתנצל ועשתה זאת בדרך המקובלת בבית האח הגדול, בעזרת מסוק שעליו נכתב "מעיין מזל טוב, אביחי, אוהבת אמא".
לילה ראשון בכלא (צילום: מתוך האח הגדול 8 , שידורי קשת)
מעיין אשכנזי בלילה במיטה קרה רועדת | צילום: מתוך האח הגדול 8 , שידורי קשת


הספיק לכם? יש עוד. מי שמאיים להפוך להיות צלע שלישית ביחסים של מעיין ואביחי הוא לא אחר מאשר שרון גל ואביחי לא מתכוון לשתוק על זה. "אני אשים קאט למבטים שלו על מעיין", הוא נשמע אומר אמש (ב') בשעת לילה מאוחרת. בקיצור, שווה לעקוב כי אם שני הגברים במשולש יישרדו את ההדחה הערב, הולך להיות מאוד מעניין בתיבת נוח שבנוה אילן.
מעיין ושרון צוחקים (צילום: האח הגדול 24/7)
האם למשולש הרומנטי יש בסיס? שרון גל ומעיין אשכנזי | צילום: האח הגדול 24/7


אנחנו יודעים שזה מוגזם אבל הטלנובלות בבית נמשכות והפעם בגזרתה של שני. אחרי שמיצתה את היחסים המורכבים עם דן, האישה והדרמה החלה לרקום מערכת יחסים חדשה עם הדייר הכבר לא כל כך חדש, עומר גורדון, והשניים מתקדמים בקצב מהיר מאוד. שיחות ליליות במיטה הפכו לשינה משותפת, חיבוקים חמים הפכו לנשיקות ואפילו ריב ראשון כבר היה.


מה יעלה בגורלם של הזוגות של הבית אחרי ההדחה הערב? האם אורנה תיפרד מדן בנשיקה אסקימוסית? יכול להיות ששרון הוא זה שיפספס את ההזדמנות שלו לקשר עם מעיין? ואולי בכלל אביחי יהיה זה שייאלץ להיפרד מבת זוגו? ומה צופן העתיד לאנסטסיה? כל התשובות במשדר ההדחה הגורלי, הערב מיד אחרי "עובדה".

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00