את המסע בעקבות דיירי העבר של האח הגדול התחלנו במקום הכי רחוק מעיניי המצלמות - חווה לשיקום חיות משק שאת מיקומה אסור לנו לחשוף. אתם כבר בטח מנחשים לבד שמי שבחרה את המיקום שוקק החיים הזה היא לא אחרת מאשר זוכת העונה השישית והטבעונית המפורסמת ביותר במדינה, טל גלבוע.

אחרי שהפכה לסמל מופת להעברת אידיאולוגיה באמצעות תכנית ריאליטי, גלבוע עברה לא מעט שינויים בחייה הפרטיים. בעוד ההרצאה שלה "קירות שקופים" זכתה להצלחה ציבורית מסחררת, היא חוותה משבר משפחתי כשהיא ואב ילדיה החליטו להפריד כוחות. "ערן ואני נפרדנו לא הרבה זמן אחרי שיצאתי מהאח הגדול", סיפרה טל וביקשה להבהיר: "היינו 15 שנה ביחד, ואני חייבת להגיד שעד היום הוא אחד החברים הכי טובים שלי". 

גלבוע היא לא היחידה שעברה שינויים מהותיים בחיים מאז שיצאה מהבית הנצפה ביותר במדינה: עינב בובליל הספיקה מאז הופעת הבכורה שלה בתכנית להתחתן, לפתוח עסק ולהביא לעולם שלוש בנות, דור דמרי הפך ליזם שמוציא טיולי גלישה מסביב לעולם, דודו כהן (מעפולה) הספיק להצטלם לריאליטי נוסף ואלעד צפני ולי-עוז הפכו לשותפים גם בדירה וגם בעסקים. 

דודו כהן מעפולה
"האח הגדול גרם לי לאהוב את עצמי יותר" | צילום: אור גץ
דודו כהן מעפולה
"לא חושבת שמישהו יכול להחליף את יורם" | צילום: אור גץ

רגע לפני שהאח הגדול, יורם זק, ייפרד מהתכנית באירוע הגמר הנוצץ שישודר מחר (ג') ב-21:00, הם נזכרים באופן בו הוא שינה את חייהם ועדיין מתקשים לדמיין את הבית בלעדיו: "הוא בראדר על מלא, הוא מוכשר, הוא חריף, הוא חד", תיאר אותו מושיק עפיה ודודו חתם את העניין: "זה כמו שהנקניקיות בשינאווה, אף נקניקייה אחרת לא יכולה להחליף אותן, מותג זה מותג".

האח הגדול עונת 2017 - הסוף: אירוע הגמר שלישי ב-21:00. ערוץ 2, קשת