עריכת וידאו: מתן זוהר

עוד לפני שנכנס לבית האח הגדול, חייו הפרטיים של שרון גל כיכבו בכל כלי התקשורת, ושמועות על ירידה למחתרת והסתבכות עם השוק האפור תפסו את הכותרות. בשיחה אינטימית עם דיירי הבית, הוא בחר לדבר בפתיחות על התקופה הקשה שעברה עליו, ואיך הדרמה שצויירה בתקשורת נראתה מהצד שלו. "עזבתי מקום עבודה מרצוני בגלל סכסוך על חוזה", סיפר גל איך הכל התחיל והשמועות שהצליחו לפגוע גם בילדיו, "תחשבו שהילד שלי הולך לבית הספר ואומרים לו שאבא נעלם, הם קיבלו את זה קשה".

הרומן הלא מוצלח של שרון גל עם כלי התקשורת התחיל עוד קודם, כשנחשד בהטרדה מינית במקום עבודתו ובעקבות כך גם התפטר מתפקידו בערוץ 10. "במשך שנה קראתי שכותבים עליי שקרים והשמצות ברמה שאי אפשר להעלות על הדעת", סיפר גל על התקופה בה התמודד עם חקירות המשטרה ותשאולים של כל מכריו, "ישבתי בבית במשך שנה מבלי להתפרנס ויש לי ילדים". אמנם המשטרה לבסוף סגרה את התיק נגדו, אבל גל מודה שהוא מתקשה לסלוח: "מי יחזיר לי את השנה הזאת?". 

שרון בסלון  (צילום: האח הגדול 24/7)
"לקחתי חופש מהעבודה וישר רשמו שהסתבכתי עם השוק האפור" | צילום: האח הגדול 24/7

כעיתונאי ופוליטיקאי לשעבר, שרון גל רגיל לקבל חשיפה תקשורתית, גם אם לא תמיד היא נעימה או צודקת: "בסוף הדברים מתאזנים כי אתה דמות ציבורית ולא תמיד הציבור מאמין לתקשורת". גם אם הוא מקפיד להתסכל על הצדדים החיוביים: "חשיפה היא סוג של כוח", גל מודה שבפן המשפחתי הדברים הופכים לרגישים יותר: "בתקשורת מדביקים לי רומנים ומחפשים רכילויות, אבל כשיש ילדים זה כבר לא נעים". לכל מי שתוהה מה גרם לו להכנס לבית שמצולם 24/7, גל מסביר שזאת הדרך הכי טובה בה הוא יכול לחשוף צדדים אחרים שלו, מבלי להיות תלוי בתיווך מאסיבי של כלי התקשורת: "אף פעם לא טענתי שאני קורבן, אני סופג וממשיך קדימה ליעד הבא".

שרון מוצא על מה לתופף (צילום: האח הגדול 24/7)
שרון גל רוצה שתכירו אותו מקרוב | צילום: האח הגדול 24/7

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00