לפני 101 ימים בדיוק, אביחי אוחנה נכנס אל בית האח הגדול יחד עם עוד 14 דיירים. אוחנה (27), שחשף כבר בתעודת הזהות שלו את לקות הראייה ממנה הוא סובל, עלה במדרגות הכניסה לבית והערב, אתם קבעתם שהוא גם האחרון לרדת בהן. אל המקום השני באירוע הגמר של עונת הפרידה של האח הגדול הגיעה שני גולדשטיין (26) שבלטה גם היא לאורך העונה. במהלך הערב, חיים שועי הגיע אל המקום השלישי, שרון גל הגיע אל המקום הרביעי ומעיין אשכנזי הגיעה אל המקום החמישי.

בעונה שהייתה מלאה בסערות רגשיות, משימות נוסטלגיות, זוגות, אהבות, וגם דמעות, אביחי פגש את מי שהפכה תוך זמן קצר לאהובת ליבו, הדיירת מעיין אשכנזי שהגיעה הערב למקום החמישי. על אף הקושי, השניים הצליחו לתחזק זוגיות לאורך כל העונה ואף זכו לחוויה ייחודית במשימת השבוע החיובי, כשהאח הגדול נתן למעיין להתנסות במשקפיים שדימו באופן מדוייק עד כמה אביחי מתקשה לראות את העולם.

"אף אחת לא חוותה את מה שאני מרגיש בצורה כזאת", אמר אביחי למעיין במסגרת המשימה וכבר בשלב מוקדם זה של העונה ניכר היה שבין השניים נוצר חיבור מיוחד.

אביחי מתעניין במעיין
אביחי ומעיין בימיהם הראשונים בבית האח הגדול | צילום: מתוך האח הגדול 8 , שידורי קשת
וגם: לאורנה נמאס מההתנהגות של הדיירים
רואה לו בעיניים. אביחי ומעיין במשימת השבוע החיובי | צילום: מתוך האח הגדול 8 , שידורי קשת

בשיחה האחרונה של אביחי הזה בחדר האח, יורם זק, האח הגדול אמר לו: "סלח לי אם אני קצת אתרגש אלא הדקות האחרונות של שנינו בבית הזה. זה מזכיר לי לפני 101 ימים הגעת לפה ואני זוכר שהתסכלתי עליך ואמרתי אוי ואבוי הוא לא רואה כלום. יומיים מאוחר יותר התיישבת פה וסיפרת על התרגשותך מהדיירים ואמרתי לעצמי 'וואו הוא רואה הכל'. וגם אנחנו ראינו אותך אביחי – רך וקשה, וכשחקן פוקר בינוני למקצועי אני יכול להגיד לך שהחזקת את הקלפי קרוב לחזה. אז אביחי הצופים בבית התאהבו בך ואתה יוצא הערב עם כל הקופה. אני ממש ממש שמח בשבילך". רגע לפני שיצא מחדר בפעם האחרונה, אביחי אמר לאח הגדול: "תודה לך על מעיין".

>> בואו להיזכר בתעודת הזהות של אביחי אוחנה