אחרי חודשיים בהם דיירי הבית מתעוררים בכל יום לאותו הנוף האנושי (מינוס הדיירים שהודחו), ארבעה דיירים חדשים הולכים לשנות את הכל מהיסוד. הראשונה להיכנס אל הבית היא ג'ודי עמר - בת 24  מירושלים, שעלתה לפני 12 שנים מנורוגיה. למקרה שתהיתם, ג'ודי היא לא רק פרצוף יפה, היא גם מהנדסת מכונות ומכטרוניקה והיא דוברת חמש שפות. כבר בתעודת הזהות שלה ג'ודי לא מתביישת להודות שהיא נכנסת "אול אין, על אביחי, והיא ממש לא מתכוונת לתת למערכת היחסים שלו עם מעיין לעמוד בדרכה.

ג'ודי עמר במרפסת (צילום: מתוך האח הגדול 8 , שידורי קשת)
משולש אהבה היר ווי קאם | צילום: מתוך האח הגדול 8 , שידורי קשת

>> לתעודת הזהות של ג'ודי

הדייר השני שצועד על השטיח האדום בדרכו אל הבית הוא שרון גל, ואם הוא נראה לכם מוכר אתם לא מתבלבלים, זה אכן שרון גל העיתונאי, מגיש הטלוויזיה ומנהל המאבק למען אלאור עזריה ומשפחתו. שרון החליט להיכנס אל הבית כיוון שלדעתו הוא סובל מבעיית תדמית בתקשורת, בעיה אותה הוא מתכוון לתקן.

אם לא די בכך שג'ודי מתכננת על אביחי, אז גם שרון מודה שמעיין היא בדיוק הטעם שלו בנשים, והוא חושב שאם היה נכנס אל הבית בתחילת העונה, כנראה שעכשיו הם כבר היו בזוגיות. מי שדווקא פחות קולע לטעם שלו הוא שם, המחזיק בדעות פוליטיות מנוגדות לשלו. למרות שהוא עזב את הפוליטיקה לפני כחצי שנה, הוא מאמין שבעוד עשור הוא יהיה חלק מצמרת ההנהגה של ישראל.

שרון גל במרפסת (צילום: מתוך האח הגדול 8 , שידורי קשת)
מי אמר שהוא נעלם?! | צילום: מתוך האח הגדול 8 , שידורי קשת

>> לתעודת הזהות של שרון

דיירת נוספת שהתנתקה מהמציאות ונכנסה אל הבית היא אנסטסיה טל, דוגמנית בת 23 מנתניה. טל השאירה בבית ילד בן שנתיים רק כדי להיכנס אל הבית, שם היא מקווה לגרום לדן לרדוף אחריה כמו שהוא נתן לשני לרדוף אחריו. אנסטסיה מאד אוהבת סבונים, חיות ולצאת לחתול והכלב. מי יודע אולי היא ואורנה נפגשו פעם על הרחבה.

אנסטסיה טל בשטיח (צילום: מתוך האח הגדול 8 , שידורי קשת)
רוצה לגרום לדן להתאהב בה | צילום: מתוך האח הגדול 8 , שידורי קשת

>>לתעודת הזהות של אנסטסיה

הדייר האחרון בהיסטוריה שייכנס אל בית האח הגדול הנוכחי, הוא עומר גורדון, דוגמן בינלאומי מחיפה. כבר בגיל 22 הוא עבר למילאנו ומאותו הרגע במשך עשור הספיק לחיות בבייג'ין, טורקיה, יוון, ברצלונה, פריז, ומקסיקו. בזמן הצילומים על הסט בסין, הוא הכיר דוגמנית קולומביאנית והתחתן איתה בקוריאה אחרי שבוע (!), הם היו יחד חמש שנים. כעת הוא מעיד שהוא מחפש אישה חזקה ואפילו שהוא שם עין על שני.   

עומר גורדון בשטיח (צילום: מתוך האח הגדול 8 , שידורי קשת)
ממילאנו לשטיח האדום בנווה אילן | צילום: מתוך האח הגדול 8 , שידורי קשת

>>לתעודת הזהות של עומר

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00