החג הכי משמח נמצא כבר בפתח, עם המראות של SACARA תוכלו לגוון במהלך פורים עם כמה תחפושות שונות, פשוט וקל וכל אחת יכולה לעשות זאת בעצמה.

מראה  בהשראת תרבות ה-POP ART האמריקאית, תרבות שמתאפיינת בצבעוניות עזה ומוגזמת ולוקחת השראה מספרי קומיקס ומפרסומות. 

באמצעות אייליינר ג'ל שחור ופלטת צבעי מים שמכילה 15 צבעים שונים תוכלי ליצור כל מראה מעולם הפנטזיות.

סקארה  (צילום: SACARA)
39.90 ש"ח | צילום: SACARA

סקארה  (צילום: SACARA)
שלב ראשון | צילום: SACARA

שלב 1: הניחי בטפיחות על פנייך מייק-אפ במרקם מט.  מייק-אפ מסוג זה מתאפיין בכיסוי גבוה ומרקם המט של המייק-אפ ישמש כבסיס מושלם לאיפור ויעצים את המראה הבובתי, מעט מלאכותי של דמות הפופ ארט שלך

סקארה  (צילום: SACARA)
שלב שני | צילום: SACARA

שלב 2: באמצעות עיפרון עיניים לבן סמני את גבולות המסגרת סביב העין. התחילי בפנים האף ליד העין, עלי למעלה עד לשקע וסיימי בחיבור של קצה העין בקו אלכסוני דמיוני לכיוון הגבה.

סקארה  (צילום: SACARA)
שלב שלישי | צילום: SACARA

שלב 3: ערבבי שני גוונים מתוך הפלטה, גוון חום ואדום וצבעי באמצעותם את הגבות. מלאי וצבעי את כל אזור וגלגל העין בצבע מים סגול

סקארה  (צילום: SACARA)
שלב רביעי | צילום: SACARA

שלב 4: באמצעות איליינר ג'ל שחור תחמי מסגרת סביב כל אחד מהאזורים שהנחת עליהם צבע: סביב גלגל העין, אזור עצם הגבה והגבות.  תחמי גם את העפעף העליון והתחתון. באמצעות אייליינר ג'ל שחור הוסיפי נקודות קטנות על גבי הגוון הצהוב שהנחת באזור עצם הגבה.

סקארה (צילום: SACARA)
פורים שמח! | צילום: SACARA

השלימי את מראה העיניים הבובתי עם ריסים מלאכותיים מס'  EV-594. גזרי את רצועות הריסים והדביקי באמצעות דבק ריסים בנפרד ובמרווחים שווים ארבע קבוצות של ריסים על גבי הריסים התחתונים. לסיום מרחי על הציפורניים לק סגול מס' 143 ותחמי את הציפורן עם לק שחור מס' 60.

פריט לבוש בסגנון שנות ה-60, צבעוני או מודפס, ישלים את המראה הכיפי והעדכני,טוטאל לוק שאי אפשר לפספס!

 את פלטת צבעי המים ניתן להשיג בכל חנויות רשת  SACARA , מחיר: 39.9 ש"ח.