היה זה ערב סגריר. ישבתי בסלון ביתי הקט ושתיתי תה. הכל נדמה שקט, רגוע ושגרתי, אבל דקות ספורות לאחר שהדלקתי את מקלט הטלוויזיה קרעה את האוויר צרחה מקפיאת דם: "אומייגאד!!!!!11 איזו מהממת משימת שרלוק הולמס!!!".

אני יודעת שלפעמים זה נראה כאילו אני מתחנפת להפקה בשביל קידום (למרות שהיי, אחרי אסי לדעתי הגיע תורו של ארז והזמן לגירל פאואר סופר שיקי בפריים טיים, ויש לי רעיון ממש טוב למחליפה), אבל באמת אי אפשר שלא להתעלף על עיצוב התפאורה, התלבושות, האיפור והאביזרים במשימה המהוקצעת הזאת. ליידי שי מיקה, תענוג לראות אותך בלוק בוגר ואלגנטי לשם שינוי. 

שי מבסוטה מהתחפושת התקופתית (צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת)
אפשר להזמין אותך לתה וסקונס? | צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת

ואמנם בקושי הספקנו להכיר את קרלוס כרסנטי, אבל תודו שליהוקו של מעצב השיער בעל השאיפות הלטיניות לדמות הבלש הבריטי הקלאסי הוא טוויסט מבריק. 

איציק חוקר (צילום: מתוך האח הגדול עונה 7, שידורי קשת)
עדיין לא בנדיקט קמברבאץ', אבל יופי של ג'נטלמן | צילום: מתוך האח הגדול עונה 7, שידורי קשת

כשהסתיימה המשימה בצער רב (שוטגאן על התלבושת של תניה לפורים), אפשר היה להתפנות ולבחון מקרוב את הסטייל החדש שנכנס לבית, ולהלן המסקנות:

איציק בחצר (צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת)
לייק על הז'קט. מוזמן להשאיל אותו לשי חי | צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת

אמנם אני בספק אם יצליח להתעלות על השיק השרלוקי, אבל עד כה מפרגנת בכיף לקרלוסנטי. בימים הבודדים שלו בבית הוא הספיק לדגמן שיק גברי בוגר ומתוחכם, כיאה לאדם שמגדיר את עצמו "ממציא אופנה". אז בינתיים אנחנו בסדר, אבל אל תשכח שאחותך מחכה לך בסיבוב. טיפ: בוא נתחיל כבר עכשיו להרגיע עם בגדי הספורט הצמודים והמבריקים.

שחר מתעורר (צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת)
אבוללה | צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת

את שחר חפץ ספר אש מגיל שש אי אפשר שלא להעריך על האומץ לעשות את מה שכולנו רוצים ולא מעיזים בימים אלה: זה נראה כאילו הבנאדם פשוט לא יוצא מהפוך. בין אם זו השמיכה הקדושה בעצמה, או פשוט ווסט הציידים האהוב שלו. מה אומר ומה אגיד? קבל שאפו על היוזמה פורצת הדרך. מי ייתן והרעיון יהפוך לטרנד לוהט עד שיהיה לגיטימי ואף מומלץ לצאת מהבית עם שמיכה על הראש.

שחר מדגמן משקפי שמש (צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת)
העיקר שאתה מרוצה מעצמך | צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת

רינת מנקה (צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת)
אין כמו לעשות כלים ריטה סטייל | צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת

אני מרגישה שמה שראיתי השבוע מכיוונה של רינת הוא בעיקר את הכתפיים שלה, ובינתיים אני בסדר עם זה, פשוט כי מדובר באחת הבשורות החשובות של שבועות האופנה האחרונים, וכי היי, להוט מאמא יש יופי של כתפיים עדינות וענוגות. ההמלצה היחידה שלי כרגע היא לאמץ קונסילר - חבר נאמן שלא יאכזב אותך. הוודג' שלך יודה לי.

רינת בסלון (צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת)
אפשר לבכות על כתפך? | צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת

בשבוע אחד הצליחה אסתי לי לבלבל כהוגן את דיירי הבית, והאמת שזה כולל גם אותי. הבחורה לובשת אך ורק פריטי בייסיק משעממים ומהוהים - אז איך זה שעדיין אופף אותה איזה שיק סקסי נונשלנטי מכשף שכזה? (עדיין סטרייטית בינתיים, אמשיך לעדכן).

אסתי בחצר (צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת)
אסתי בחצר | צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת

לפני סיום, ארצה להפנות את תשומת לבכם לסוגיה בוערת מאין כמותה: השבוע נתקלתי בפיג'מת המסטיק הצמרירית של קסניה, והיכה בי דה ז'ה וו אלים. מישהו יודע להסביר מה יש בבית האח הגדול שגורם לבחורות בלונדיניות ללבוש חליפות טרנינג ורודות להחליא?

עמרי וקסניה בחצר (צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת)
טרנינג ורוד 4 | צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת

אין תמונה
אלין לוי והטרנינג הורוד (צילום: האח הגדול 24/7)
געגועים לימים ורודים. אלין לוי | צילום: האח הגדול 24/7

בשבוע הבא: משימת אייטיז גזעית. מישהו אמר שי חי בחותלות?