אדוני האח הגדול שלום רב, כאן ראש זרוע הסטייל מדברת. אני יודעת שאתה סומך עלי שאטפל במלוא האחריות והמקצועיות בעניינים הבוערים של הגזרה, ואני מעריכה את זה, אבל להפיל עלי ארבעה דיירים חדשים בשבוע שבו שי חי הסתובב בבית בשמלות וחזיות ואייליינר?! אני לא יודעת מאיפה להתחיל להתמודד עם זה אפילו! בכי התמרורים קורע הלב של תניה אחרי ההדחה המדומה זה כלום לעומת סערת הנפש שמתחוללת פה! אני צריכה עוזרת אישית, אפשר לארגן? אפשר להדיח את ארבל הדחה לא מדומה ולשלוח אותה ישר ללשכתי? סמוך עלי שאדע לתעל את ההיפראקטיביות המשוגעת שלה למטרותי הנעלות. עד שזה יקרה, אין ברירה אלא להתחיל לעסוק בענייני השבוע, AKA מופע הדראג המרגש ביותר שנראה על מסך הטלוויזיה שלכם מאז שקונצ'יטה כבשה את את האירוויזיון ב- 2014.

הבנים מצלמים את הקליפ  (צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת)
מתוך "האח הגדול 7" | צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת

טיפ לכל המחזרים המסורים שלי: בוולנטיינס הקרוב, בשבילי רק זר של שלוש שושנים אדומות כמחווה לטריו המרהיב הזה (ובתקווה שהשושנה המקורית והנערצת התענגה על המחזה הזה לפחות כמוני).

עמרי אינטרנשיונל (צילום: האח הגדול 24/7, האח הגדול 7)
ויוה לה דיווה זה אנדרסטיימנט | צילום: האח הגדול 24/7, האח הגדול 7

אגב, הקלישאה לגמרי נכונה, ורק גברים שבטוחים בגבריות שלהם מסוגלים לתת לדיווה הפנימית שבהם לפרוץ החוצה ולשרוף ככה את המסך. מה שאני בעצם מנסה להגיד זה - שאפו, עמריקי. הפתעת.

שי חי מתכונן (צילום: האח הגדול 24/7, האח הגדול 7)
בהצדעה! | צילום: האח הגדול 24/7, האח הגדול 7

מהמאסטר אני תמיד מצפה להפתעות - אבל מודה שבמקרה הזה, הבנתי שהלב שלי ידע לאורך כל הדרך שהשפתון הנכון ירים את כל היופי הזה לגבהים חדשים. אגב, כבר ראינו ששי חי ותני חולקים פריטי מפתח כמו פיג'מות סאטן וסוודרים אופנתיים, אז מה באמת לגבי האודם הסגול הישן והטוב? אני מתקשה לחשוב על דרך הולמת יותר לחגוג את האיחוד המחודש בתום המשימה הסודית.

תניה מאפרת את עמרי (תמונת AVI: מתוך האח הגדול 7)
תניה מאפרת את עמרי | תמונת AVI: מתוך האח הגדול 7

ואפרופו תני, כפרה עליך - קבלי נשיקה סגולה גם מאחותך על ניהול בחסד של עמדת האיפור בנסט. מלא קרדיט מגיע למי שבמהלך משימת הקליפ הפכה למאפרת הרשמית של הבית, ובעזרת שלל מוצרים ואביזרים בראה עשרות דמויות צבעוניות ומדויקות, ולדעתי גם כמה אלטר- אגואים מוצלחים למדי. איפה בעצם התחבא כל הזמן הזה הדני זוקו הפנימי של אור?

אור וארבל מתרגלות לתחפושת (צילום: מתוך האח הגדול 7, קשת)
טל מי מור, טל מי מור! | צילום: מתוך האח הגדול 7, קשת

שי בחצר בתחפושות (צילום: מתוך האח הגדול 7, קשת)
ובניינטיז | צילום: מתוך האח הגדול 7, קשת

וכעת לארבעת המופלאים התורנים: על פני השטח, הכל נכון אצל אסתי לי: מהאישיות הנונשלנטית המדליקה דרך האג'נדה הסקסית ועד השם הוינטג'- היפסטרי. ממש ניסיתי למצוא משהו נכון גם בסמרטטת המבאסת שהיא לוק הכניסה שלה, מהגזרה המשמימה דרך הפרינט הכעור ועד האורך הבעייתי של המגפיים, אבל נאלצתי להתנחם רק ברעמת השיער המהממת שגורמת לתספורת האנדרקאט להיראות לגיטימית לראשונה מאז 2011. 

אסתי לי (צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת)
לפחות לא נכנסת בליוויס 501, חולצת משבצות ושאר סטיגמות | צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת

כשרינת פליישר חרכה את השטיח האדום בצעדת קאטווק נלהבת, הייתי עסוקה בלנסות לפענח את הדה ז'ה וו שתקף אותי, ואז הבנתי: תחרה? פאייטים? חצאית נפוחה? בייביליס מפוסל? עומר קינן, האם זה לוק הכניסה שלך בגרסת המילף הבלונדינית והמוגזמת? בכל אופן, גברת פליישר, בואי נתחיל בפחות. פחות דרמה, פחות נצנצים, פחות דאק פייס, פחות שירת "Ready or Not" במורד המדרגות. אחר כך נדבר.

רינת (צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת)
עומר קינן? זו את? | צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת

"I am the lion", הכריז שחר חפץ בתעודת הזהות שלו תוך רפרנס לא סקסי לקייטי פרי, אבל לוק הכניסה שלו נראה יותר כאילו הוא עומד לנסות לצוד איזה אריה. מה פשר הווסט פוך? לא הבנתי בכלל. אבל אהבתי את הרווח בין השיניים הקדמיות.

שחר (צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת)
מקווה שלפחות חם לך | צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת

האמת, מעולם לא שמחתי יותר להיות מחוץ לבית האח הגדול. אחותכם סובלת מאלרגיה קשה לאנשים שנוגעים לה בשיער, ואחרי ששחר ספר אש כובש מגיל שש חפץ הבטיח למזמז בהקדם האפשרי את הקרקפות של כל הדיירות, הביאו לי גם את איציק קרלוס אמן יוצר ממציא אופנה כרסנטי שמתכוון לחמצן לדודו את השיער. אז קודם כל - אל, בבקשה ממך. חוץ מזה, סחתיין על הטוקסידו המדויק ועל התעוזה להתהדר בפפיון בידיעה שאתה עומד להתייצב מול שי חי בסיטואציית ביץ' סטול מיי לוק קלאסית. אז בהצלחה בינתיים, ניו קידס און דה בלוק. נא להתלבש בהתאם. 

איציק (צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת)
אולה קרלוס! | צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת




"האח הגדול 7": רביעי ושבת ב-21:00