ני האו לכם, דיירי בית האח הגדול! הכינו את הכס, הכו בגונג - זוהי השעה לנאום השבועי של קיסרית הסטייל! האמת, יכולתי כבר להיות די מתוסכלת בשלב הזה. קודם שרלוק, אחר כך האייטיז, עכשיו סין - ובתוך כל זה כבר הספקתי לשכוח (למזלם הטוב של כמה מהם) איך הדיירים מתלבשים כשהם לא חלק ממשחק תפקידים מגלומני כלשהו. אבל האמת שלא נמאס לי. בתור מלאך הסטייל השומר של הבית, לא יכולתי שלא להחליף דמויות יחד איתם. כפפות תחרה פה, טייץ ניאוני שם, איזה קימונו לרפואה (בסדר, זה יפני, אני יודעת). שלא לדבר על זה שכל השבוע אכלתי אורז עם טונה לפי המתכון האקסקלוסיבי של האיכר טוב הלב דודו. אז גם השבוע נצבע בית האח הגדול בקשת צבעים מרהיבה, ולא יכולתי שלא להתמוגג, בעיקר ממלבושיהן היפהפיים של בנות השושלת. אסתטיקת המזרח הרחוק לא באמת יוצאת מהאופנה אף פעם, והקסם העדין שהיא מחוללת לא פסח אפילו על השד הטזמני המכונה ארבל, שהצליחה להיראות כמו נסיכה שברירית, ענוגה ואלגנטית - לפחות עד שהיא דפקה גלבה ונקעה את הרגל (החלמה מהירה והכל, אבל אפשר לארגן מם של זה?).

ארבל רוקדת לצלילי המוזיקה (צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת)
תרגישי טוב, מתוקה. היית לי לעונג | צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת

מהממים במיוחד היו הכתרים ותכשיטי הראש האוריינטלים, שלגמרי היו שווים את המיגרנות שעליהן שמעתי תלונות חוזרות ונשנות השבוע. ולמקרה שתהיתן, בכלל לא נעלבתי מכך שלא הוזמנתי למסיבת הפיג'מות הפמינסטית :(

פופקורן ושמפניה במהלך המשימה (צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת)
תופסות ראש טוב | צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת

 אבל הרגעים האופנתיים הכי מרגשים הם תמיד אלה שנוצרים משילוב לא מכוון של אלמנטים מעולמות שונים לגמרי, כמו שקרה למשל עם משקפי ההיפסטרים של שי מיקה וצמידי הסיליקון השחורים של קסניה. הטריק הכי ישן בספר, אבל עובד כל פעם מחדש. 

שי בחצר (צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת)
וראו זה פלא - לפתע לא מדובר בפריט שחוק ומאוס | צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת
קסניה מעשה את גבו של עמרי (צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת)
אבל הגב של עמרי קצת פחות עובד כאקססורי | צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת

וגם הפעם לגמרי מגיע פרגון לאמני האיפור והשיער שעשו עבודה יפה ומדויקת. אגב, איציק, חשבתי על זה ו"קיסר השיער" זה שם היסטרי למספרה. אין בעד מה.

שי מאפרת את רינת (צילום: האח הגדול 24/7, קשת)
רינת מתכוננת | צילום: האח הגדול 24/7, קשת
איציק עושה לקסניה תסרוקת (צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת)
זו צמה סינית? | צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת
 

אה, ועוד דבר - שמחתי לגלות שאתה היחיד שגילה מעט יצירתיות עם הסחבה האדומה שהאיכרים נדרשו לקשור לראשיהם, והפך אותה לטורבן שיקי כיאה לפאשניסט מבין עניין. ונקודה גם לברק על שימוש נלהב באקססוריז.

איציק האיכר (צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת)
מבדיל בין איכר לטפל | צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת
ברק במטבח (צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת)
זה פלמנקו בניחוח סין? | צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת

ולבסוף, ברכות לזוג המאושר. לדעתי בגדי החתן- כלה שלכם חייבים לכלול הומאז' לסטייל הקיסרי, שבמסגרתו גילמתם את רומיאו ויוליה בגרסת הפקת הפרינג' האלטרנטיבית בהשראת "דה וול" של פינק פלויד או משהו. רק דמיינו את שניהם במשי לבן וקישוטי ראש מוגזמים, כשקיו וריי מגלמים את האיכרים דודו ועמרי ומפזרים אורז עם טונה לאורך השביל שמוביל לחופה! מתרגשת. הלכתי לתכנן את סידורי הישיבה ולבחור קייטרינג.

שי חי ותניה מתנשקים (צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת)
קולולולולו | צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת


"האח הגדול 7": רביעי ושבת ב-21:00