בעוד ימים ספורים תעלה לאוויר העונה החדשה של "האח הגדול" (18.12, קשת ערוץ 2) , ודיירים חדשים יירדו מהלימוזינה ויצעדו על השטיח האדום אל הבית שיהפוך אותם מאנונימים לסלבס מן השורה. אין ספק שמדובר במעמד מלחיץ שדורש המון הכנה עצמית מוקדמת. אבל עם כל הכבוד לשיטות הרגעה ולטיפים של אמא, ניסיון העבר מלמד שהאנשים היחידים שיכולים לייעץ למישהו איך להתכונן לכניסה לבית האח הגדול, הם הדיירים שחוו את זה קודם. אז הזמנו אותם לפרויקט צילומים מיוחד, שהפך לסרטון שכל דייר לעתיד חייב לגזור ולשמור. 

למקרה ששאלתם את עצמכם איזה סידורים צריכים לעשות לפני הכניסה אל הבית, לדיירי העבר יש דגשים שונים ומעניינים. "הכי חשוב זה מפשעות" מבריקה רתם איזק בטיפ גאוני, ושי מיקה מציעה להתמקד דווקא בחיים שמחוץ לחומות: "למצוא מישהו שאתם סומכים עליו שינהל לכם את המדיה החברתית".

גם על צורת ההתנהגות בערב הראשון יש לא מעט דברים שכדאי לזכור. "בחרו את המיטה הכי מרכזית", מציע ברק אדרי ואליו מצטרפות ליהיא גרינר ונופר מור שממליצות על חיבוק חם ונשיקה במעמד ההיכרות הראשונית.

ליהיא גרינר ונופר מור, קליפ דיירים (צילום: רותם אלון)
תשברו את הקרח עם חיבוק חם, או דרינק חזק | צילום: רותם אלון

ליהיא גרינר ונופר מור, קליפ דיירים (צילום: רותם אלון)
הכי חשוב זה למצוא חבר קרוב שאתה לא מסתדר איתו. צחי ודרון | צילום: רותם אלון

ומה לא לעשות בבית? במקרה הזה, כמו בבית עצמו ניתן לראות בבירור שהדעות חלוקות. "אני נגד אלכוהול, אני חושבת שזה מוציא מאנשים משהו שהם לא", קובעת ארבל קינן וזוכה למטר של תגובות נגד, בעיקר מצד ליהיא גרינר: "חייב לשתות, אם לא שתיתם אף פעם תשתו ואם לא עישנתם תעשנו". 

גם כתגובה לשאלה האם כדאי להיכנס למערכת יחסים זוגית בבית, כנראה שלא תצאו עם תשובה חד משמעית. "הצופים בבית אוהבים לראות זוגיות על המסך, אבל בתוך הבית זה לפעמים מעיק", משתפת נופר מור, מי שידעה לא מעט חיזורים בבית ואף חוותה בעצמה קשר רומנטי בתכנית.  

שי מיקה וארבל קינן (צילום: רותם אלון)
אל תזניחו את הרשתות החברתיות. שי וארבל | צילום: רותם אלון

אביבית בר זוהר (צילום: אורטל דהן)
בעד זוגיות, נגד סקס. אביבית בר זוהר | צילום: אורטל דהן

ומה בנוגע לסקס? מי מהדיירים בעד קיום יחסי מין בבית ומי מתנגד מוחלט? ואם כבר בסקס עסקינן, מה הלוקיישן הכי פרטי בבית, בו אולי לא תצליחו לחמוק מעיני המצלמות, אבל לפחות תתרחקו מהעיניים של יתר הדיירים? כל התשובות ועוד מחכות לכם בסרטון. פליי ואתם מסודרים.

בימוי ועריכת תוכן: רותם אלון | עריכה: שחר זלצמן | צילום: לירון לוי | הפקה דנה כלדיאן

עוד ב-"האח הגדול":

"האח הגדול 8": נכנסים אל הבית ביום ראשון ה-18.12